Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Subkultury - dlugie vs krotkie... wlosy

łza dla cieniów - 2006-02-11, 22:18
Temat postu: dlugie vs krotkie... wlosy
A wiec ...

ile procent forumowego spoleczenstwa posiada dlugie wlosy a ile krotkie

czym przewyzszaja wlosy dlugie, wlosy krotkie lub odwrotnie :D

pytanie chyba proste i logiczne :D

LadySatan - 2006-02-11, 22:23

facet z długimi włosami - to jest to... :twisted: Moj niestety niedawno ściął i jeszcze tego przebolec nie mogę :P Ale na szczęscie juz za nimi tęskni..

Ja sama mam długie, ale juz mi się nudzą :D

łza dla cieniów - 2006-02-11, 22:26

ja rowniez mam dlugie ale nie tak jak mi sie to marzy :twisted:

wiec raczej mi sie nie znudza bo nadal jestem w trakcie zapuszczania

Ceandric - 2006-02-11, 22:55

Ja mam średnie. Dopiero od kilku miesięcy zapuszczam, więc wyglądam teraz jak John Lennon z czasów the Beatles. Zastanawiam się teraz czy zapuszczać konsekwentnie (znaczy aż bedą sięgać do pasa) czy może ściąć i sobie darować.
łza dla cieniów - 2006-02-11, 22:57

wytrzymaj chlopie :D

ten okres jest najtrudniejsz

ale poznije pojdzie jak z gorki

Krusher - 2006-02-11, 23:01

Ja jestem w tym samym etapie co Ceandric. :)
kurczakowski - 2006-02-11, 23:05

a ja jeszcze niedawno mialem do pasa a teraz mam z 20 cm krotsze
łza dla cieniów - 2006-02-11, 23:07

kurczakowski napisał/a:
a ja jeszcze niedawno mialem do pasa a teraz mam z 20 cm krotsze


i co bylo powodem obciecia jezeli mozemy wiedziec :)?

kurczakowski - 2006-02-11, 23:14

niestety musialem troche obciac zeby sie wzmocnily oczywiscie bardzo tego pozniej zalowalem
LadySatan - 2006-02-11, 23:20

pewne zabiegi sa konieczne :) ale włosy na szczęście mają to do siebie, że odrastają ;)
kurczakowski - 2006-02-11, 23:36

niedlugo znowu beda do pasa :D
Zephyr - 2006-02-11, 23:42

ja zapuszczam chyba już 6 lat i ścierwo nie rośnie (ale to dlatego że nie przycinam bo mi szkoda:P)... dochodzi do połowy pleców:/....
Raziel - 2006-02-12, 00:57

60 cm... i rosną dalej....

niearaz mi chodzą myśli po głowie żeby ściąć.... ale mieć taki płaszcz z włosów to fajna sprawa... jednak już nie wchodzę w ostre pogo bo mi szkoda ich... straznie boli jak spocony tłum opierajc sie o mnie ciąnie moje włosy

SBH - 2006-02-12, 02:52

Długie włosy najcześciej kojarzą się z muzyką metalową, gdzieniegdzie z hippisami itd:P Ja osobiście mam krótkie (ale nie bardzo krótkie:P) ponieważ nie lubię rzucać się w oczy, wolę zwykłą (na te czasy) długość włosów i zwykły ubiór, po cholere ktoś ma wiedzieć czego slucham i jakimi mniej więcej poglądami się kieruję:-)? Gówniany interes.
Bartii666 - 2006-02-12, 09:20

ja mam wlosy miejwięcej jak Ceandric, i Krusher, :mrgreen:
Raziel - 2006-02-12, 11:55

"Włosy me to symbol pokolenia
Bezradnego tak jak często ty"

Bartii666 - 2006-02-12, 12:03

kurde Raziel szasta poezją:D
Raziel - 2006-02-12, 12:15

haha to muzyka... :P stary Perfect
Ceandric - 2006-02-12, 12:17

Lubię nosić buty z wielkim czubem
Moje długie włosy to jest coś co lubię
Lubię pić piwo i palić skręty...

Jak już jedziemy tekstami... :wink:

Zephyr - 2006-02-12, 17:03

Koniec pedalizowania!:D

Father
I call your name upon the furious winds
I'm possessed by the spiritual strength of hell
In the chambers of my dark heart a black flame burns
Satan
I summon the horned one from the darkened realms
Grant me the darkened unholy power
To please my evil wicked lust
The coveted hour has finally arrived
The hour when darkness over skies descends
Under the pale light of the frozen moon
I prepare the virgin for sacrifice
I whisper forbidden names upon the skies
Nocturnal visions reveal before me
Nightfall embraces my hateful cries
As I fullfil my dark desires

To jest poezja!!

LadySatan - 2006-02-12, 17:09

skoro te teskty mają mówic o nas to ja może dodam cos od siebie :

"Mówią mi jesteś kimś
Możesz mieć każdego bo
Fajna dżaga z Ciebie jest (...) "

:mrgreen:

i wszystko jasne :D

Raziel - 2006-02-12, 17:22

Zephyr napisał/a:
Koniec pedalizowania!

co to pedalizowanie?

Zephyr napisał/a:
In the chambers of my dark heart a black flame burns
Satan
:lol:


Zephyr napisał/a:
I prepare the virgin for sacrifice
:roll:

:shock:
Zephyr napisał/a:
To jest poezja!!
:shock:

przepraszam psze pana ale to ździebko kiczem pachnie

Zephyr - 2006-02-12, 17:25

przykro mi Razielu, że nie wyczułeś w moim poście ironii ... no cóż.. nobody perfect:)
Raziel - 2006-02-12, 17:32

sądziłem że to ironia...
... ale masz rację
Zephyr napisał/a:
nobody perfect
:)
Zephyr - 2006-02-12, 17:44

pardon... nobody's perfect:P
lilith - 2006-02-21, 20:06

w temacie włosów: przed paroma laty miałam bardzo długie - tak za uda, ale to bardzo męczące i trochę ścięłam.
teraz mam tak gadzieś za ramiona- to o wiele wygodniejsze. Planuję zapuścić do łokci i tak już zostawić, tzn. sukcesywnie podcinać.

Sam - 2006-02-26, 00:42

ja mam wycieniowane wosy...najkrótsze pasmo jest za ramiona, najdłższe jakoś do połowy pleców prawie... Mój facet miał długie włosy (do polowy plecow), ale scial na 3 cm chyba jakis miesiac przed naszym poznaniem sie :P ja zapuszczam... do pasa od lat...hm 3?4? i nie da rady :D
MoonSpell - 2006-02-26, 04:36

kurczakowski napisał/a:
niedlugo znowu beda do pasa


Długie włosy są .... :mrgreen: mmmmmmmmmmmmmmmm :wink:

Elishia - 2006-03-19, 12:49

Ja zawsze miałam bardzo długie a teraz mam krótkie bo było z nimi źle i musiałam obciąć. Teraz już doszły do siebie i znowu mogę zapuszczać. A co do facetów to kiedyś podobali mi się bardzo ci z długimi piórami (zadbanymi) a potem mi się zmieniło na prawie łyse a teraz lubię i to i to hi hi.
Tepes - 2006-03-20, 07:34

LOL, ja poza dwoma przypadkami całe życie mam krótkie włosy, długie raczej przeszkadzają jak chce sie coś potrenowac a ja lubie aktywny tryb życia, no i są dużo wygodniejsze(krótkie) :P. Ale dwa razy miałem włosy do ramion raz nawet czarne jak skrzydło kruka(normalnie są ciemny blond), znajomi mnie nie poznawali na ulicy hehehehehhe.
Thevilkris - 2006-03-22, 08:52

nie ma nic fajnieszego jak po ciężkim dniu siadasz sobie na ławeczce z pivkiem w garści, rozpuszczasz pióra i gapisz sie w gwiazdy ... po prostu luuzzzz
Zephyr - 2006-03-24, 19:24

albo jak ( w moim przypadku) wracasz wnerwiony z uczelni i chcąc się na czymś wyżyć chwytasz za wiosło rozpuszczasz włosy i napierdalasz aż ci palce odpadną albo głowa od headbangingu :D
Araja - 2006-04-07, 14:18

eee.... za dlugie wlosy mozesz dostac w ******* <tzw. papu>.
Ja gustuje w dredlokach. Troche jest z tym zachodu ale NAPRAWDE WARTO.....

Niegłupi Jaś - 2006-04-07, 14:51

Witaj Araja!
Wiesz, obecnie świat jest tak skonstruowany, że wcale nie trzeba się niczym wyróżniać żeby dostać karate na twarz :(. Za brak fajki- lufa, za brak drobnych- lufa, za posiadanie drobnych- utrata grubszych i naturalnie też lufa... Za czapkę lufa, za spodnie lufa, za włosy lufa i za... spojrzenie też :/. Niestety.
Więc ten argument mnie nie przekonał. Co do dredów, powiem jedno: w 95% przypadków- fujjjj! Zwłaszcza u dziewczyn, które z natury mają delikatne, ładne włosy, a tu nagle takie coś! :/ Toż to cała frajda w tym, żeby pogładzić takie zadbane włosy, poczuć ich zapach, dotknąc... A ja niestety nie potrafię znaleźć przyjemności w gładzeniu linki holowniczej wykonanej ze splecionej żyłki wędkarskiej (i to takiej na porządnego szczupaka ;) ). Dlatego jak dla mnie dredy odpadają. Zgadzam się jednak że wygląda to często ciekawie i jest dobrym sposobem na wyróżnienie się w tłumie, pod warunkiem dbania o dredy. Więc jak zwykle co kto lubi. No i jeszcze jedno: jesteś pewna że wszystkie karki vel dresy lubią dredy? ;)

Thevilkris - 2006-04-07, 17:04

Niegłupi Jaś napisał/a:
A ja niestety nie potrafię znaleźć przyjemności w gładzeniu linki holowniczej wykonanej ze splecionej żyłki wędkarskiej (i to takiej na porządnego szczupaka ;) ).


buhahahaha dokładnie Jasiu ... dokładnie ... ale się uśmiałem

Niegłupi Jaś - 2006-04-07, 20:43

Heh, senkju, no ale co ja na to poradze że tak mam? ... :)
Zephyr - 2006-04-08, 10:59

Heh jeżeli facet nie zapuszcza włosów tylko dlatego, że boi się dostać po pysku to jest zwykłą ciotą.. Jasiu: dobry tekst z linką holowniczą :D .. popieram w 100%... nie lubię dredów czy to u kobiet czy facetów... fajnie nie wygląda, w dotyku niemiłe, a i pewnie "pachnie" jak zeszłoroczny ściek..
Niegłupi Jaś - 2006-04-08, 14:36

Heh, co do cioty to się zgadzam :). Co do dredów, może panowie jak bymy słuchali reggae nałogowo to by nam się podobały :). A wiecie kto na Ziemi zapoczątkował modę na dredy? Predator... :D
lilith - 2006-04-08, 16:12

podobno, żeby można było zrobić dredy, trzeba nie myć włosów przez pół roku....fuuuj ohyda!!!!
LadySatan - 2006-04-08, 22:47

Mam kolegę, który zrobil sobie dredy i nie musial nie myc głowy przez pół roku :P ALe moze są jakies rozne sposoby :) Mi osobiscie dredy sie nie podobaja, nigdy przenigdy nie dalabym sobie zrobic czegos takiego na głowie. Ale jak powiedział Jaś - może gdybym była fanką Boba Marleya, byłabym jak najbardziej za.
Araja - 2006-04-09, 11:37

Są gustą i guściki...
o długie włosy rówież trza dbać (...), niektórzy o nie dbają aaaaa.. niektórzy nie......
Nie zależnie jakie wlosy będziesz miał, to dbać o nie musisz...
Jeszcze rok temu u facetów podobaly mi się długie włosy, ale gust się zmienił...
Co prawda przepych dredów jest OOOGGGRRROOOMMMNNNYYYYY...
ale da się znieść.
O dredy trze dbać, to prawda (gdyż najlepiej wyglądają zadbany)
Ja nie spotkałam jeszcze dredziarza <rastamana> ktory by dostal za włosy.. drse nie maja w zwyczaju bić takich ludzi, acz zapraszają ich na wspólne "opalanie" :>
Za dredy mozesz dostać zjebke jedynie w szkole, w pracy <niezawsze> i od babci :)

Nie chce prowadzić tu debat co jest lepsze... długie czy dredloki... jak juz wspomniałam na poczatku są "gusta i guściki".
Jeż. zrazilam swą poprzednią wypowiedzią, to nie umyslnie

[ Dodano: 2006-04-09, 11:47 ]
lilith napisał/a:
podobno, żeby można było zrobić dredy, trzeba nie myć włosów przez pół roku....fuuuj ohyda!!!!


owszem mozna w taki sposob, ale osobiście nie znam ludzi ktorzy tak czynili....
Dredy dziewczyno robi sie poprzez dokręcanie<zazwyczaj szydelkiem>... albo klejenie (okropna sprawa). ja preferuje ten pierwszy sposób.

Niegłupi Jaś - 2006-04-09, 12:25

No więc właśnie, jeden lubi dredy, drugi warkoczyki, trzeci na grzybka :), a jeszcze inny na łyso... Więc chyba nikogo tutaj nie zraziłaś swoją wypowiedzią, bynajmniej mnie :)
Wspomniałas jednak o pracy. Wyobrażacie sobie prezesa banku w dredach?? Albo jakby mi przyszedł chirurg robić operejszon w dredlokach? To bym chyba nawiał spod kroplówki, sorx ;). Albo np. polityk, heh, taki pewnie byłby za zalegalizowaniem gandzi :). BTW, ciekawe jakby wyglądały Kaczory w dredach, hiehie, albo Wałęsa :D.

Araja - 2006-04-09, 12:40

Ja tam wole naszego Endriu Leppera... Opalenizna pod klimat wchodzi

Mój mistrz :)
http://217.79.144.102/~b0...rawa_polska.jpg

lilith - 2006-04-09, 18:24

techniki robienia dredów, jak i każdego innego rodzaju stylizacji włosów rozwinęły się na przestrzeni lat. może teraz są już inne, nowsze i mniej odrażające sposoby na dredy niż niemycie włosów przez długi czas. a znam ten sposób przez przeczytanie wywiadu z pewną kapelą X lat temu :)
heilig - 2006-04-19, 00:21
Temat postu: włoski
a ja mam krutkie, boki wygolone, góra jeszcze nie,ale może zmienie wyznanie;]
Niegłupi Jaś - 2006-04-19, 03:51

To wyznanie narzuca fryzurę?
met - 2006-04-19, 09:18

zabawa wlosami moze byc najsubtelniejsza pieszczota - jestem fanka dlugich ;)
Niegłupi Jaś - 2006-04-19, 20:22

met napisał/a:
zabawa wlosami moze byc najsubtelniejsza pieszczota


Pytanie tylko którymi... ;););)

met - 2006-04-19, 21:44

ojjjjjjjjjj, widze, ze skojarzenia macie tutaj jednoznaczne ;)
Niegłupi Jaś - 2006-04-19, 22:30

Ja mam normalne skojarzenia, to Ty wypisujesz zberezeństwa... ;) Najpierw niewinne zwierzaki, teraz to... ;););)
met - 2006-04-19, 22:59

pfff, glodnemu chleb na mysli

(nie musisz dopowiadac, ze glodny glodnemu wypomni - jestem juz wtorna dziewica, pogodzilam sie z tym stanem rzeczy ;) )

ale wiem swoje - dlugie wlosy fajne sa 8)

Niegłupi Jaś - 2006-04-20, 02:05

Wtórną dziewicą? Kolejny oksymoron? :)

Co do długich włosów: ano fajne :)

LadySatan - 2006-04-20, 09:30

No i co, że wszystkim tylko jedno na mysli ? :D Ja jestem jak najbardziej za ;)
Niegłupi Jaś - 2006-04-20, 16:07

Wiemy, wiemy, avatarek masz nieprzypadkowy... ;)
lilith - 2006-04-21, 22:53

łał, zaśmierdziało offtopem, ale tylko troszkę, panie Jasiu :)
Niegłupi Jaś - 2006-04-21, 23:00

e tam, zaraz zaśmierdziało... :)
progger - 2006-04-21, 23:02

A ja się dziś ostrzygłem. Długich włosów nie mam i mieć nie zamierzam, nie jestem metalem i nie podobają mi się. A poza tym to wkurza mnie jak mam dłuższe włosy. Tn. nie obcinam sie na jakieś milimetry czy coś w tym stylu mam umiarkowanie długie włosy.
lilith - 2006-04-21, 23:09

heh no jak ładnie :), ja też dziś odwiedziłam fryzjera, podcięłam dość znacznie, ale są teraz zdrowe i będą szybko rosły :)
Deathrider - 2006-04-22, 19:15

A ja musiałem się ostatnio przystrzyc, jednak mój pomysł,. nie obcinać włosów do skończenia studów nie wypalił, powód? Pewnego pieknego dnia wziałem pukiel moich włosów i zobaczyłem poroz-7-końcówki :) . Kobiety jednak mają mocniejsze włosy, albo po prtsu bardziej o nie dbają, bo ja nie jestem jakimś skrajnym przypadkiem(chyba :P )...
Raziel - 2006-04-22, 22:34

lilith napisał/a:
łał, zaśmierdziało offtopem, ale tylko troszkę, panie Jasiu :)



hihi zaśmierdziało.... rygorem Lady S :D

Wampir66 - 2006-04-25, 20:42

Mam długie włosy, takie do ramion :) Mam bo... mam ;) Dobrze się z nimi czuję i tyle.
LadySatan - 2006-05-03, 08:50

Co wy macie z tym moim rygorem?? Powinnam Ci Raziel usunąc ten post :P
dimebag - 2006-05-03, 10:15

a ja jestem prawie lysy i tez mi dobrze :wink:
Raziel - 2006-05-05, 11:25

LadySatan napisał/a:
Co wy macie z tym moim rygorem?? Powinnam Ci Raziel usunąc ten post :P
Hę?? a dlaczego?? przecież to prawda... co widać nawet w powyższym poście :P
Antaran - 2006-05-06, 17:01

Czepiacie się :P

Ktoś musi nas pilnować i być tą "Wielką madra głową" hehe :]

Ceandric - 2006-05-09, 13:41

Niedługo minie okrągły rok, od czasu kiedy ostatni raz byłem u fryzjera, hehe. Trza to bedzie uczcić. :) Jedyne co mnie martwi to to, że ostatnio włosy mi wypadają w dość dużych ilościach :/
Deathrider - 2006-05-09, 16:11

Ceandric napisał/a:
Niedługo minie okrągły rok, od czasu kiedy ostatni raz byłem u fryzjera, hehe. Trza to bedzie uczcić. :) Jedyne co mnie martwi to to, że ostatnio włosy mi wypadają w dość dużych ilościach :/


to normalne... rada? nie czesz ich wogóle :P albo czesz tylko po myciu wlosów (czyli tak jak mawiają stereoytpy o fanach cięzkich brzmień również nigdy:P)...

Niegłupi Jaś - 2006-05-09, 17:34

Właśnie ostatnio się dowiedziałem że włosów nie powinno się czesać zaraz po myciu, tylko jak już przeschną... Trochę mi się też w to nie chciało wierzyć, ale podobno tak jest.
Na wypadanie są miliony sposobów, od tych domowych, po farmakologiczne.

LadySatan - 2006-05-09, 19:05

Hihi a ja Ci nawet moge powiedziec dlaczego :P Mokre włosy są bardziej podatne na uszkodzenia :D
Niegłupi Jaś - 2006-05-09, 21:10

No mnie tłumaczono to tak, że łuski z których zbudowany jest włos, po myciu są rozczapierzone i grzebień zahaczając o nie niszczy je :). Gdy kudełki wyschną to łuski ponoć znów układają się wzdłuż włosa i można spokojnie czesać...
LadySatan - 2006-05-09, 21:14

Dokladnie tak :)
Niegłupi Jaś - 2006-05-09, 21:17

Więc nauczyłem się czegoś nowego, ale fajnie :D
Deathrider - 2006-05-10, 17:26

oż ja czesałem się tylko po umyciu...

trudno od dziś nie czeszę się wcalę :)

Vanilia - 2006-05-10, 22:45

Hery długie. W planie przemiana w dready.
Niegłupi Jaś - 2006-05-13, 13:42

Vanilia napisał/a:
Hery długie. W planie przemiana w dready.


Matko jedyna, nie rób tego chłopie!!!! Nie niszcz daru natury!

[ Dodano: 2006-05-13, 13:43 ]
Deathrider napisał/a:
oż ja czesałem się tylko po umyciu...

trudno od dziś nie czeszę się wcalę :)


Ja też zawsze czesałem po myciu, ostatnio staram się nie czesać :), ale jak chcę chociaż trochę rozczesać suche włosy to cięęęężko to idzie :/ Lepiej było na mokro.

Ceandric - 2006-05-13, 14:13

Może dlatego kolega Vanilia chce sobie zrobić dredy - żeby w ogóle ich nie czesać :) Dzisiaj myłem włosy, nie czesałem ich ani na mokro ani na sucho i nie widać żadnej różnicy.
Kasiek - 2006-05-13, 20:14

w sumie to Ci sie nie dziwie, że żeś nie zauważył żadnej różnicy skoro i tak nie uczesałeś włosów... więc nie masz do czego przyrównać :P a różnica powinna być widoczna ;)
i lepiej po umyciu zastosować odżywke... wtedy nie ma problemów z rozczesaniem włosków ;)

Niegłupi Jaś - 2006-05-13, 20:40

Kasiek napisał/a:

i lepiej po umyciu zastosować odżywke... wtedy nie ma problemów z rozczesaniem włosków ;)


No właśnie słyszałem o tym, ale kurcze nie chcę z siebie robić jakiegoś pedanta... Poza tym rano raczej nie mam zbyt wiele czasu, więc zabawa z odżywką raczej wtedy odpada :(

Kasiek - 2006-05-13, 20:51

zawsze możesz wstać wcześniej :P albo stosować odżywke bez spłukiwania :P a poza tym nie zrobisz z siebie pedanta ;) a za to bedziesz miał ładnie pachnące włoski :D
w sumie to takie zabawy nie trwają za długo, można jakoś to przeboleć ;) sama walcze ze swoimi :D

Niegłupi Jaś - 2006-05-13, 20:53

Kasiek napisał/a:
zawsze możesz wstać wcześniej :P


To stanowczo odpada :D

Kasiek napisał/a:

albo stosować odżywke bez spłukiwania :P a poza tym nie zrobisz z siebie pedanta ;) a za to bedziesz miał ładnie pachnące włoski :D
w sumie to takie zabawy nie trwają za długo, można jakoś to przeboleć ;) sama walcze ze swoimi :D


Nad tym się pomyśli :). Dzięki za wskazówki :)

Kasiek - 2006-05-13, 20:55

haha no spoko :D i pomyśl bo warto ... :D
Niegłupi Jaś - 2006-05-13, 20:58

Pomyślę, pomyślę. Jednak mam jeszcze pytanie: szampon z odżywką nie wystarczy?
Kasiek - 2006-05-13, 21:07

w sumie to może wystarczyć, ale to juz zależy od Twoich włosków :) generalnie szampony typu "2 w 1" dają nieco mniejszy efekt. Więc już jak wolisz :)
Niegłupi Jaś - 2006-05-13, 21:10

Za dużo tego wszystkiego :D.
Ceandric - 2006-05-14, 12:52

Kasiek napisał/a:
w sumie to Ci sie nie dziwie, że żeś nie zauważył żadnej różnicy skoro i tak nie uczesałeś włosów... więc nie masz do czego przyrównać :P a różnica powinna być widoczna ;)


chodziło mi o to, że włosy i tak mi się układają tak samo bez czesania, jak i po czesaniu :)

Dzisaj śniło mi się, że starzy kazali mi skosić włosy, a do szkoły poszedłem prawie łysy. Boże, co za koszmar :)

Kasiek - 2006-05-14, 12:58

Biedactwo z Ciebie ;) takie koszmary Ci sie śnią ;) solidaryzuje sie z Tobą w bólu... :D

w sumie to masz fajnie... bo mi sie nie kładają za interesująco włosy jakich jakoś nie ogarne :D może masz nieco krótsze albo już mega długie... :D

Niegłupi Jaś - 2006-05-14, 13:07

Ja ostatnio zamiast czesać rozrzucam je bez składu, ale tyły (tylko błagam, bez perwersyjnych skojarzeń ;) ) zawsze trzeba troszkę grzebykiem przelecieć, co po ich wyschnięciu było sehr trudne. Dziś jednak użyłem odżywki i było o niebo lepiej :). Dzięki wielkie :)
Kasiek - 2006-05-14, 13:32

no no o tyły trzeba dbać ;) i o końcówki również ;)
Niegłupi Jaś - 2006-05-14, 13:42

Kasiek napisał/a:
no no o tyły trzeba dbać ;) i o końcówki również ;)


Nie skomentuję bo znów będzie że to ja jestem zboczony... ;););)

Ceandric - 2006-05-14, 22:01

Kasiek napisał/a:
Biedactwo z Ciebie ;) takie koszmary Ci sie śnią ;) solidaryzuje sie z Tobą w bólu... :D

w sumie to masz fajnie... bo mi sie nie kładają za interesująco włosy jakich jakoś nie ogarne :D może masz nieco krótsze albo już mega długie... :D


Nein, nein - włosy zapuszczam od niecałego roku, na razie sięgają mi ledwo ramion. Właśnie kiedy były krótsze ciężej je było ułożyć

Shadow - 2006-05-15, 00:48

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem włosów do połowy pleców.. jakbym nie skracał we wrześniu ub. roku włosów to miałbym teraz do pasa :) no i co najważniejsze włosy mam gęstsze niż niejedna kobieta i nie łysieję :) ok koniec przechwałek :)
xyz - 2006-05-15, 01:19

a z włosów na mojej głowie (wszystkich) możnaby skleic jeden dłuższy, który BYĆMOŻE równałby sie połowie Twojego jednego włosa lol ;d

De.

Niegłupi Jaś - 2006-05-15, 01:58

xyz napisał/a:
a z włosów na mojej głowie (wszystkich) możnaby skleic jeden dłuższy, który BYĆMOŻE równałby sie połowie Twojego jednego włosa lol ;d

De.


To o Tobie trzeba by podebatować w temacie "Gardzić skinheadami" :D ;)

xyz - 2006-05-15, 07:55

Niegłupi Jaś napisał/a:
To o Tobie trzeba by podebatować w temacie "Gardzić skinheadami" :D ;)


Ze mnie taki skinhead jak z koziej dupy dvd. ;p
Ale z drugiej strony troche konstruktywnej krytyki nie zawadzi. ;d

De.

Thevilkris - 2006-05-18, 14:58

a ja właśnie zciąłem swoje długie włosy i teraz ma krótkie na pare centymetrów
czuję się jakbym był łysy ale ponoć wyglądam bardzo ładnie :P

Niegłupi Jaś - 2006-05-18, 15:32

Thevilkris napisał/a:
a ja właśnie zciąłem swoje długie włosy i teraz ma krótkie na pare centymetrów
czuję się jakbym był łysy ale ponoć wyglądam bardzo ładnie :P


Zbrodnia Ikara!! :P

Thevilkris - 2006-05-18, 15:42

... zbliżać się zapominając
o rosnącej wciąż temperaturze ....

Niegłupi Jaś - 2006-05-18, 15:48

Widzę że się wczuł kolega :)
lilith - 2006-05-18, 22:40

Thevilkris napisał/a:
a ja właśnie zciąłem swoje długie włosy i teraz ma krótkie na pare centymetrów
czuję się jakbym był łysy ale ponoć wyglądam bardzo ładnie :P


w istocie - bardzo ładnie :)

Antaran - 2006-05-19, 18:18

Niegłupi Jaś napisał/a:
Vanilia napisał/a:
Hery długie. W planie przemiana w dready.


Matko jedyna, nie rób tego chłopie!!!! Nie niszcz daru natury!



Dready fajna sprawa :D

Ceandric - 2006-05-20, 14:56

A co jest fajnego w noszeniu na głowie czegoś, co wygląda jakby było ukręcone z gówna?
Antaran - 2006-05-20, 16:03

a czemu z gówna ??? Człowieku widziałes kiedyś z bliska dready ?
Niegłupi Jaś - 2006-05-20, 16:12

Antaran napisał/a:
a czemu z gówna ??? Człowieku widziałes kiedyś z bliska dready ?


No właśnie Antek, a Ty widziałeś?? :D

dimebag - 2006-05-20, 16:13

pierdole, dzieci w Afryce gloduja a wy o dredy sie sprzeczacie!
Niegłupi Jaś - 2006-05-20, 16:23

dimebag napisał/a:
pierdole, dzieci w Afryce gloduja a wy o dredy sie sprzeczacie!


A co to ma do rzeczy? Lepiej pamiętaj o tym, jak wywalisz do kosza pół hamburgera z Mac'a.

dimebag - 2006-05-20, 16:25

nigdy tego bym nie zrobil :razz: kocham jesc :razz: a wracajac do tematu, dredy sa dla mnie obojetne...
Niegłupi Jaś - 2006-05-20, 16:31

Dla mnie też, tak długo jak nikt mnie do nich nie zmusza. Bezpośrednio lub pośrednio.
Zephyr - 2006-05-20, 19:44

Już wolalbym mieć gładką lśniącą przyłbicę jak średniowieczny zakuty łebski rycerz niż mieć niemyty 2 tygodnie kambodżański burdel na łbie:/
Ceandric - 2006-05-20, 20:37

Antaran napisał/a:
a czemu z gówna ??? Człowieku widziałes kiedyś z bliska dready ?






Przyjrzyj się i powiedz co ci to przypomina

Niegłupi Jaś - 2006-05-20, 20:39

Człowieku! Właśnie jem kolację... :/
Antaran - 2006-05-20, 21:32

Niegłupi Jaś napisał/a:

No właśnie Antek, a Ty widziałeś?? :D


1. nie wypowiadał bym sie jak bym nie widział i nie dotykał
2. moja siostra ma dready :P
3. mi sie podobaja i tyle fajna sprawa

dimebag - 2006-05-20, 22:40

wlasnie dlatego jestem prawie lysy... :twisted:
Kasiek - 2006-05-21, 11:09

dredy jeśli są dobrze zrobione to i również dobrze wyglądają ;) tylko trzeba przyznać, że niektórym one nie pasują i w tym momencie tracą jakby swój własny urok :)
Niegłupi Jaś - 2006-05-21, 13:52

Jedyną osobą jakiej pasowały dredy był jego ekscelencja Bob :)
Zephyr - 2006-05-22, 17:39

Dredy, dredy, dredy ... chyba już ktoś mowił ale jeszcze raz pytam: co ile się myje dredy? (2 tyggodnie?) ... tak z ciekawości bo zastanawiam się czy taki pasjonat dredów nie zrobiłby sobie ich gdzie indziej np. pod pachami, albo między nogami :D .. czujecie klimat ? :D:D:D
lilith - 2006-05-22, 21:47

Zephyr napisał/a:
Dredy, dredy, dredy ... chyba już ktoś mowił ale jeszcze raz pytam: co ile się myje dredy? (2 tyggodnie?) ... tak z ciekawości bo zastanawiam się czy taki pasjonat dredów nie zrobiłby sobie ich gdzie indziej np. pod pachami, albo między nogami :D .. czujecie klimat ? :D:D:D


heh, właśnie jestem po kolacji...fuuuj....bo puszczę pawia...!
taki klimat rzeczywiście można "poczuć" :)

Niegłupi Jaś - 2006-05-22, 21:57

Taaaa, klimat zaiste gęsty :)
Ceandric - 2006-05-23, 14:30

Niegłupi Jaś napisał/a:
Taaaa, klimat zaiste gęsty :)


Dobre Jasiu. Ze śmiechu aż oplułem monitor ;)

Antaran - 2006-05-24, 12:42

Zephyr napisał/a:
Dredy, dredy, dredy ... chyba już ktoś mowił ale jeszcze raz pytam: co ile się myje dredy? (2 tyggodnie?) ... tak z ciekawości bo zastanawiam się czy taki pasjonat dredów nie zrobiłby sobie ich gdzie indziej np. pod pachami, albo między nogami :D .. czujecie klimat ? :D:D:D



No więc dready mozna myć raz na 6 miechów :] lub rzadziej...zależy jak kogo często głowa zaswędzi :]

agrafka665 - 2006-05-25, 11:03

wracając do włosów:
włosy są zajebiste. jestem fetyszystką włosów :P a jak są takie w kij długie to pasa to kisiel w gaciach :P :D

Niegłupi Jaś - 2006-05-25, 17:48

Ceandric napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Taaaa, klimat zaiste gęsty :)


Dobre Jasiu. Ze śmiechu aż oplułem monitor ;)


Heh, cieszę się, monitrowi też się czasem przyda czyszczenie ;)

[ Dodano: 2006-05-25, 17:50 ]
agrafka665 napisał/a:
kisiel w gaciach :P :D


Czy to odpowiednik naszego budyniu? ;)

Thevilkris - 2006-05-25, 18:02

hehehehe
agrafka665 - 2006-05-26, 10:52

eee....to jest odpowiednik..hmm...podjarania się :P
Niegłupi Jaś - 2006-05-26, 14:14

agrafka665 napisał/a:
eee....to jest odpowiednik..hmm...podjarania się :P


No właśnie :). Czyli wszystko się zgadza :). Matka natura jest diablo precyzyjna :D

LadySatan - 2006-05-26, 14:17

A galaretka jest odpowiednikiem czego?:D
Niegłupi Jaś - 2006-05-26, 14:19

Chcesz mi powiedzieć, że kobiety oprócz kisielu dostają jeszcze galaretki?? :D
LadySatan - 2006-05-26, 14:25

Galaretki, kisiel i jeszcze lody czekoladowe :D
Niegłupi Jaś - 2006-05-26, 14:27

Dobra, ja już nie wnikam... ;)

Ale kisiel jest dobry, naprawdę smaczny :)

LadySatan - 2006-05-26, 14:31

No no sama przyjemnosc :D
Niegłupi Jaś - 2006-05-26, 14:35

LadySatan napisał/a:
No no sama przyjemnosc :D


Jak już napisałem, o szczegóły nie pytam... ;)

Kasiek - 2006-05-26, 14:35

prosze sie ogarnąć i nie schodzić z tematu ... :P
a co do kisielku... to kiedyś sama zrobiłam, ale taki "prawdziwy" ze skrobi ziemniaczanej i jakis tam dodatków... :D:D też dobry wyszedł, może nie taki jak z paczki ale zjadliwe było.. ;)

Niegłupi Jaś - 2006-05-26, 14:43

Kasiek napisał/a:
prosze sie ogarnąć i nie schodzić z tematu ... :P
a co do kisielku... to kiedyś sama zrobiłam, ale taki "prawdziwy" ze skrobi ziemniaczanej i jakis tam dodatków... :D:D też dobry wyszedł, może nie taki jak z paczki ale zjadliwe było.. ;)


Gdy doczytałem do słowa "prawdziwy" to aż mi serce zamarło... ;)

Wracając do tematu, muszę się pochwalić (pożalić) swoją galopującą metroseksualnością... ;););) Mianowicie poszedłem za wskazówkami i nabyłem drogą kupna odżywkę do herów bez spłukiwania, żeby czas oszczędzać :). Efekty są bardzo satysfakcjonujące, teraz mam włosy piękne jak nie przymierzając Doda ;), łatwo się rozczesują i w ogóle super :).
Jeszcze tylko depilacja reszty ciała, manicure w specjalistycznym zakładzie, solarka, pudełko żelu w celu uzyskania efektu 'mokra włoszka', kolczyk w ucho, łańcuch na szyję, wyperfumić się i na miacho, rwać lachony... ;););)

LadySatan - 2006-05-26, 14:46

O nie nie nie.. moze lepiej nie :P
Niegłupi Jaś - 2006-05-26, 14:50

LadySatan napisał/a:
O nie nie nie.. moze lepiej nie :P


Nie podoba Ci się taki ymydż?? :D

Kasiek - 2006-05-26, 14:52

może lepiej pozostań w takim wydaniu jakie reprezentujesz sobą obecnie... :)
dimebag - 2006-05-27, 11:21

dziewczyny spojrzcie na Natalie Portman ...ohhhhh nice :wink:
Niegłupi Jaś - 2006-05-27, 11:54

dimebag napisał/a:
dziewczyny spojrzcie na Natalie Portman ...ohhhhh nice :wink:


Podoba Ci się jej łysość?

Zephyr - 2006-05-27, 12:07

Nie ma nic gorszego niż łysa baba:/ ...
Niegłupi Jaś - 2006-05-27, 12:17

Zephyr napisał/a:
Nie ma nic gorszego niż łysa baba:/ ...


Otóż to, otóż to... No, ale jest jeszcze baba z dredami... ;)

P.S. Natalie musiała się ostrzyc do roli. Poza tym jest piękną kobietą.

Zephyr - 2006-05-27, 12:22

Podobnie jak Demi Moore .. i wyglądała jak nieporozumienie :/ .. normalnie też bardzo atrakcyjna kobieta :p ...
dimebag - 2006-05-27, 18:20

dla mnie bomba :wink:
Niegłupi Jaś - 2006-05-27, 18:30

A najpiękniejsze włosy u kobiety to ciemny kasztan, długość do łopatek i zwiewnie opadające miękką falą na twarz, tak aby zakrywały jedno oczko :) Aura tajemniczości to jest to! :)
Kasiek - 2006-05-27, 21:42

haha no dobra wracając do tematu... :D
mam problem... nie wiem co zrobić z grzywka... ;) mam ją teraz taką spuszczoną na lewy policzek, czasami jest na prawym :) i w sumie zachciało mi sie cos zmienić a nie wiem za bardzo co :D bo już kiedyś miałam "inne wersje" grzywki ale jakoś tak mi nie podpasowały ... ;)

Kasiek - 2006-05-27, 21:48

że co prosze ? ? ? ej no bez beki :D ja mam długie włosy i w krótkich nie jest mi do twarzy :D jakbym je ścięła to bym wyglądała jak pół dupy zza krzaka ... :D aż strach sie bać :D:D a grzywke musze mieć ;) w sumie to czasem ją zepne ale to tylko do gry albo innych czynności, podczas których by mi ona przeszkadzała .. ;) więc trza coś wykminić z tymi włoskami :D
Niegłupi Jaś - 2006-05-27, 21:48

Kasiek napisał/a:
haha no dobra wracając do tematu... :D
mam problem... nie wiem co zrobić z grzywka... ;) mam ją teraz taką spuszczoną na lewy policzek, czasami jest na prawym :)


Odpowiedź jest prosta i jedynie słuszna: nic nie rób!! Fajną masz :)

progger - 2006-05-27, 21:51

Moja koleżanka ścięłą po skosie w poprzek czoła i wygląda bardzo fajnie! Ciekawy pomysł
Niegłupi Jaś - 2006-05-27, 21:52

Kasiek napisał/a:
w sumie to czasem ją zepne ale to tylko do gry albo innych czynności, podczas których by mi ona przeszkadzała .. ;) więc trza coś wykminić z tymi włoskami :D


Nie wiem czy o takie upięcie chodzi, ale mega super fajnie jest, jak dziewcze spina sobie grzywkę, że tak powiem centralnie do tyłu, kładąc ją po prostu do tyłu na głowę i resztę włosów i spinając na górze spinką. Sexi jak diabli, wiem coś o tym :D

Kasiek - 2006-05-27, 21:54

Panie Jasiu, a skąd Pan wie że jest ona fajna :P
a taka ścięta po skosie faktycznie jest fajna... tylko wtedy będę miała tego wszystkiego za dużo na buźce :) i będzie mi latać wszystko na czole... :D a tak ... jakaś spineczka + grzyweczka na bok lub do góry ... i wio na dwór w piłeczke pograć :D
a teraz mam też po skosie tylko że nie jest ona ścięta w taki asymetryczny sposób :)

a mężczyźni w takich sprawach mają zazwyczaj rację... :) męskim okiem inaczej spostrzega sie otaczający świat ;)

Kasiek - 2006-05-27, 21:58

ach jo :D
no to może sie przefarbuje..? :D to byłby mój pierwszy raz... :D

Kasiek - 2006-05-27, 22:01

nie wiem :D... troche blondu, troche tzw miedzi , odrobina brązu... one są takie "mieszane" :|
Kasiek - 2006-05-27, 22:03

ha! i tu sie pojawiają schody :D no nic... bede intensywnie myśleć aż mi mózg odmówi posłuszeństwa ;)
Niegłupi Jaś - 2006-05-27, 22:08

Kaśka do diaska! :P Przestań kombinować bo zepsujesz to, co dobre :> Wiem że fajna z Twojego zdję... opisu :P ;) Kolor też masz ok. Nic nie zmieniaj na Boga :> Że też kobietom wiecznie coś się nie podoba :neutral:
LadySatan - 2006-05-28, 22:01

Ja zmieniam kolor włosow raz na 3 miesiące :P Nie wyrabiam z jednym :)
dimebag - 2006-05-29, 08:18

Kasiek, wez maszynke i robisz "Natalie Portman" :P
Kasiek - 2006-05-29, 17:58

hmm... ale to już mnie boli na samo stwierdzenie "weź maszynke" uuu :D:D:D
to może faktycznie zostane w takim stanie w jakim obecnie sie znajduj... :D

Kasiek - 2006-05-29, 19:54

ach jo :D:D
Niegłupi Jaś - 2006-05-29, 22:02

Gabriel napisał/a:
Kasiek i dobrze mówisz..po co niszczyć to co ładne ;D Długie włosy są zawsze ładne i lubiane ;)


Święta prawda :)

Thevilkris - 2006-05-30, 10:41

coście sie tak uczepili tej Natalie PorkMan ... przecież ona jest beznadziejna. Jedyna jej fajna kreacja aktorska była w Leonie a potem to już pomyła jest jakaś. Pozatym skopała prawie cały Star Wars swoim wycackanym, pożalsięboże "widziękiem", że o pedalskim Analkinie Skajłokeże już nie wspomne.
Niegłupi Jaś - 2006-06-02, 01:08

Thevilkris napisał/a:
coście sie tak uczepili tej Natalie PorkMan ... przecież ona jest beznadziejna. Jedyna jej fajna kreacja aktorska była w Leonie a potem to już pomyła jest jakaś. Pozatym skopała prawie cały Star Wars swoim wycackanym, pożalsięboże "widziękiem", że o pedalskim Analkinie Skajłokeże już nie wspomne.


Ojojojoj... Thev, uznam że to nie Ty pisałeś ;) Natalie to bardzo dobra i rozsądna aktorka. Star Wars? A kto to w ogóle ogląda? Natalie nie było praktycznie widać pod tym makijażem i w tych kreacjach, więc każda aktorka zagrałaby to tak samo, tak jak kazał jej reżyser.
Tych całych Star Warsów to ja już w ogóle nie rozumiem... I tych fanów co by się za to zabić dali :/.

Koniec offtopa: czekam na pierwsze zdjęcia Natalie w dłuższych włosach (może już coś jest?). Jednak włosy to ogromny atrybut kobiety.

Thevilkris - 2006-06-02, 08:52

Ogromnym atrybutem kobiety jest to co ma pod włosami, a dokładniej w głowie. A bo to mało spotykasz "pięknych" kretynek z którymi nie porozmawiasz o niczym innym jak makijaż, ciuchy i chłopaki. Po paru chwilach już nie zwracasz uwagi na włosy ale na to by jak najszybciej być gdzieś w innym miejscu.
To samo się tyczy facetów ale tu sprawa jest inna troszeczkę jednak sens taki sam.

Niegłupi Jaś - 2006-06-02, 10:13

Teraz to chyba mylimy pojęcia. Tu rozmawiamy o włosach a nie o intelekcie. Jak byłby temat "Co u kobiety cenisz najbardziej?" to nie napisałbym że włosy :/. Idąc tym tropem możnaby powiedzieć że nie ważne jaka jest kobieta, jak wygląda, czy dba o siebie czy nie, byle miała równo pod sufitem...:/ Fakt, że inteligencja determinuje resztę cech, ale tu skupiłem się na jednej z nich. Lubię ładne włosy u kobiety, podobają mi się i tyle. Dlatego nie chciałbym żeby moja kobieta miała dredy albo dla przyjemności zgoliła się na zero. Tyle.
A jeżeli chodzi o N. Portman, to jej akurat oleju w głowie nie brakuje. W dodatku jest bardzo urodziwa i utalentowana.

Thevilkris - 2006-06-02, 10:20

nie będe sie czepiał ... kwestia biustu

ups gustu :)

Niegłupi Jaś - 2006-06-02, 10:21

Jakby to Kazia Szczuka widziała... :D
Thevilkris - 2006-06-02, 10:23

a kto to jest ?
Niegłupi Jaś - 2006-06-02, 10:30

Thevilkris napisał/a:
a kto to jest ?


No co Ty, Kazki nie znasz?? :) Mama Cię nią nie straszyła? ;) Kazimiera to jest taka sztuka co tak śmiesznie mówi, jak się żegna to robi zeza i ma osobliwe poczucie humoru :). No i jest uprzedzona do wszystkiego co ma pięć kończyn ;)

Aha, żeby offa nie było - czarne krótkie włosy ma :P

Thevilkris - 2006-06-02, 10:48

pfff niewiedza jest czasami błogosławieństwem :)
Frost - 2006-06-28, 22:34

hehehehe :)
Włosy muszą być długie ! Naklepiej farbowane na jasny, bardzo jasny blond albo czarne , kruczo czarne. :) Wypada mieć tatuaż...najlepiej demoniczny. :) Ramonke , peleryne koloru black , koniecznie z red podszewką.:) Dla słabowidzących, kocie soczewki kontaktowe. :) Acha zapomniałem o koszulce , też musi być black. :) No i pannę skąpo ubraną, za sobą, najlepiej dziewicę :):):) (pełnoletnią oczywiście) I tutaj mamy problem ! :):):) Dlatego, już nikt nie jest truuuuu :):):):):) hehe

Imrahill - 2006-06-30, 18:06

SBH napisał/a:
Długie włosy najcześciej kojarzą się z muzyką metalową, gdzieniegdzie z hippisami itd:P Ja osobiście mam krótkie (ale nie bardzo krótkie:P) ponieważ nie lubię rzucać się w oczy, wolę zwykłą (na te czasy) długość włosów i zwykły ubiór, po cholere ktoś ma wiedzieć czego slucham i jakimi mniej więcej poglądami się kieruję:-)? Gówniany interes.



Zgadzam się z tą opinią ,ja także mam włosy średniej długości,I długie przeszkadzają w uprawianiu sportu .

Zephyr - 2006-06-30, 18:15

Urbasiowi do pewnego momentu nie przeszkadzały ... poza tym długie włosy nie muszą się kojarzyć od razu z hipisem lub metalem ... zwykły głui stereotyp .. ja mam kilku długowłosych sąsiadów i żaden z nich nie ma nic wspólnego z metalem ...
Imrahill - 2006-06-30, 20:11

Bywa i tak
Ceandric - 2006-07-01, 12:44

Pewnie! Mam bardzo dużo koleżanek, którym włosy sięgając nawet do tyłka. I żadna nie słucha metalu, o! ;)

Mnie już moje włosy powoli zaczynają wkurzać. Są jeszcze na tyle krótkie że wyglądam jak jakiś smutny emo, ale zarazem na tyle długie, że tyrając w ogródku w 30-stopniowy upał, czuję się jakbym brał prysznic w ubraniu

Zbir - 2006-07-01, 12:47

miałem kiedyś długie, ale głupio wyglądałem, teraz mam takie średnie-krótkie i zrobię sobie z nich irokeza :)
Ceandric - 2006-07-01, 16:54

Zbir napisał/a:
miałem kiedyś długie, ale głupio wyglądałem, teraz mam takie średnie-krótkie i zrobię sobie z nich irokeza :)


Tylko takiego porzadnego sobie postaw, o takiego:

:)

Za każdym razem jak widze gości z włoskami na 2-3 cm, z mikroirokezem postawionym na żel, to aż mnie telepie ze smiechu :)

Niegłupi Jaś - 2006-07-01, 16:55

Heh, jeszcze lepsze są karki wygolone, a na górze zostawione troszkę włosków i taka mikrogrzywka na żelik :D
Ceandric - 2006-07-01, 17:04

Gabriel napisał/a:
Dokładnie..mój kumpel takie ma..góra głowy ocieka zelem..i włosy czarne w kolorze od żelu..a u dołu wygolone..bez żelu czyli kolor naturalny..brązowy :/


Mój przyjaciel też kiedyś tak miał. Ale doszedł najwidoczniej do wniosku, że to pozerskie i ściął włosy. Teraz sobie hoduje kucyk :)

Raziel - 2006-07-01, 21:38

ja miałem tzw moshera... ale zacząłem zapuszczać włosy ze spodu i mają już z 7cm...

ostatnio jak kumpela mi zrobiła warkocz i nie zebrała tych włosów ze spodu to kumpel powiedział że wyglągam jak Wolverine bo mnie tak te kłaki odstają :)

Pavel - 2006-07-10, 19:55

Ja dopiero zacząłem zapuszczać długie. Są gdzies tak na 30 cm. Strasznie długo mi rosną.
Ceandric - 2006-07-10, 20:01

Pavel napisał/a:
Ja dopiero zacząłem zapuszczać długie. Są gdzies tak na 30 cm. Strasznie długo mi rosną.


Coś chyba kręcisz. Ja zapuszczam od roku, a mam nieco ponad 20 cm...

LadySatan - 2006-07-11, 09:15

Róznym ludziom róznie szybko rosa włosy ;) Mi np bardzo szybko, co mnie okropnie denerwuje.
Shaitan - 2006-07-11, 09:51

"bo najlepszy sposob na dziewczyne zrobic sobie z wlosow peleryne" :D a mi rosna bardzo wolno - co mnie okropnie denerwowalo, ale jak juz urosly to mnie to nie rusza ;)
Frost - 2006-07-11, 11:30

Najważniejsz kochać muzyke.A czy jesteś łysy ,z krótkimi czy długimi włosami ...to nie ma znaczenia!
Raziel - 2006-07-11, 22:31

Frost... ale jak później "rolować" jakąś "metalówę" jak na główce łyso ;)
Frost - 2006-07-11, 23:07

Raziel napisał/a:
Frost... ale jak później "rolować" jakąś "metalówę" jak na główce łyso ;)


Pewnie łyso, Raz :)
Ale widywałem już łysych :) Pewnie fani K. Kinga :)

Zephyr - 2006-07-12, 00:15

Frost napisał/a:
Najważniejsz kochać muzyke.A czy jesteś łysy ,z krótkimi czy długimi włosami ...to nie ma znaczenia!


racja stary!

Lord Pacjanek - 2006-07-18, 23:26

A Ja sobie ściąłem dziś włosy, ale z sentymetu kucyka zostawiłem (wisi teraz nad łóżkiem).
Myślałem ze będzie Mi bardziej ich żał a teraz nawet cieszę się że się ich pozbyłem. Najlepszy motyw był taki że z tyłu głowy przed rokiem zrobiłem sobie kilka dredów, jak to dzisiaj fryzjerka zobaczyła to myślałem że zawału dostanie na miejscu.....ale dała w końcu radę.

Imrahill - 2006-07-21, 23:38

Zephyr napisał/a:
Frost napisał/a:
Najważniejsz kochać muzyke.A czy jesteś łysy ,z krótkimi czy długimi włosami ...to nie ma znaczenia!


racja stary!



Także się z Tobą zgadzam

Lechu26 - 2006-07-24, 08:36

Cześć

Kurcze mam problem...zapuszczam dłuższe, takie do ramion...na razie mają około 4 cm:) ale mentalnie wreszcie dorosłem do zapuszczania...to moja 12 próba:)

Ale sęk w tym że mam bardzo gęste włosy i "czupryna" mi się stopniowo powiększa:) nie chcę żelować,bo to skorupa, ale czy są jakieś inne środki, coś takiego żeby włosy leżały, wyglądały jak mokre, a jednocześnie było miękkie? zamieszałem chyba:)

dzięki z góry za reakcje
DREAM THEATER 4ever!!!

Deathrider - 2006-07-24, 12:35

Lechu26 napisał/a:
Cześć

Kurcze mam problem...zapuszczam dłuższe, takie do ramion...na razie mają około 4 cm:) ale mentalnie wreszcie dorosłem do zapuszczania...to moja 12 próba:)

Ale sęk w tym że mam bardzo gęste włosy i "czupryna" mi się stopniowo powiększa:) nie chcę żelować,bo to skorupa, ale czy są jakieś inne środki, coś takiego żeby włosy leżały, wyglądały jak mokre, a jednocześnie było miękkie? zamieszałem chyba:)


włosy nie bedą ci rosły cały czas do góry i tworzyły co raz wiekszej szopy, w pewnym momenice padną pod swoim cięzarem (cyba, że jesteś murzynem:P)...

a na druga cześć pytania nie jestem w stanie odpowiedzieć :)

LadySatan - 2006-07-24, 12:37

Moze brylantyna, odzywki? :)
Lechu26 - 2006-07-24, 13:44

Dzięki Wam! Spróbuje może tego jedwabiu w płynie albo brylantyny...trudny okres przetrwam na "Banderasa" :))))))) Aha a jak to jest z przerzedzaniem...warto skoczyć do fryzjera, słyszałem, że to też pomaga na efekt "dużej głowy" przy zapuszczaniu
LadySatan - 2006-07-24, 13:46

Hmmm mozesz spróbowac, fryzjer napewno dobrze doradzi ;)
Synthesis - 2006-07-30, 14:13

najgorszy jest okres zapuszczania bo sie wygląda jak w kasku, ale ja to juz mam za soba dawno temu ^^
Zbyhu - 2006-07-31, 22:25

ja mam włosy do ramion, musiałem skrócić, bo miałem problem z koncówkami i wogóle włosy mi się plątały i robiły się takie fu kłaki. Ale teraz są piękne loczki :P.
GutPL - 2006-08-05, 22:12

Jeśli chodzi o mnie , to niestety mam króciutkie włosy,ale planuje konsekwentnie dążyć do realizacji moich marzeń !!! kiedyś miałeś już włosy które wzbudzały i podnosiły ciśnienie niektórym dresom ale pod wpływem moich nachalnych ,,kumpli" postanowiłem ściąć . Ale myśle że teraz wytrwam i osiągne celu! Pozdrawiam Wszytkich
Gość w kość - 2006-08-23, 18:17

A ja jeszcze nie tak dawno miałem długie włosy i ściąłem na łyso :D Ale była reakcja ludzi w lo heh. Założyłem się z kolegą, że zetne i teraz jest 50 zł do tyłu :P A włosy jak to włosy powoli odrastają :8
Requiem - 2006-08-29, 21:14

mi sie podobają afceci z blond kucykiem i bródką ;] ja mam zcarne włosy troche za ramiona,ale zetne kilka cm bo zniszczone końcówki.Kumpela ma włosy do pasa ,ostatnio troche też scieła bo niemogla ich rozczesać ;p
Ceandric - 2006-08-31, 10:07

Dzisiaj byłem u fryza i obciąłem włosy. Teraz czuję się nieco... łyso ;) Ale za to zapuszczam brodę :P
Merin - 2006-08-31, 10:25

z wlosami nic nie robic, pozwolic im rosnac swoimi drogami. Mozna je tylko uczesac i podciac koncowki czasem, ale jakies zele.... hehhehe.
hatecrew - 2006-09-01, 05:49

Gole glowe bo wlosy mi sie znudzily wiele lat temu. Za to zapuscilem brode.
Dla rownowagi :wink:

Amon - 2006-09-21, 00:03

ja mam wlosy za ramiona, od 3 lat zapuszczam, podcinam czasem ale osatnio troche przesadzilem ale najgorszy okres mam za soba. Na razie nie mam zamiaru obcinac
Frost - 2006-09-21, 21:54

jak byłem młody heheh,to miałem ze 60cm raz nawet 80cm heh:):):)
fairy - 2006-09-24, 09:47

a ja mam za pupe ;p, ale blond :( 14 lat zapuszczania ;p
Niegłupi Jaś - 2006-09-24, 21:32

Mnie moje kłaczory powoli zaczynają wkurzać, bo coś ostatnio jakby nie rosły :/ Czeka mnie podcięcie, co równa się krótszym włosom :/ Lipa.
unchained - 2006-09-24, 22:10

ja swoich nieruszam juz od dobrych paru lat... niech sobie rosna jak chca...
Belial - 2006-09-25, 15:10

Ja tam jestem zdecydowanie za dlugimi wlosami:) sam posiadam dlugie wlosy mniej wiecej za lopatki:D wiec na koncercie jest czym pomachac:D:D peace:)

[ Dodano: 2006-09-25, 15:15 ]
huehueheu co panowie najbardzij lubita??;>

progger - 2006-09-25, 17:29

Nie rozumiem dlaczego ludzie tak się podniecją długością włosów? Krótsze są praktyczniejsze, długie tak do połowy pleców mi nie przeszkadzają ale długie do krzyża czy jeszcze dalej to już dla mnie przesada.

Mówię rzecz jasna o włosach u kobiet bo moje nigdy nie przekroczyły długości jakiś 5 cm...

markertheblue - 2006-09-27, 14:43

Gabriel napisał/a:
b Długie włosy są ładne i już..o ile są zdrowe :)


i umyte ;) wielu długowłosym w mojej szkole by sie przydało :/

Sam miałem długie pióra, ale sciąłem poniewaz kiedy się uprawia sport ( w moim wypadku koszykówka) to jednak troszku włoski przeszkadzają :?

Ed The Dead - 2006-09-29, 22:49

przez trzy lata miałem długie kłaki. Dzis ta era dobiegła końca.

Teraz wygladam jako dobrze przystrzyzony emo :P

progger - 2006-09-29, 22:56

Taaaa i on mi ubliżał od emo 8)
Ed The Dead - 2006-09-29, 23:10

metal is in the heart, not in the hair!

:P :P :P

A ja nie słucham MCR.... :P

progger - 2006-09-29, 23:13

Taaa ale na ulicy jakby ktoś zobaczył nas (musiałby mieć bardzo dobry wzrok zeby dojrzeć i Ciebie i mnie jednego dnia ale co tam) to raczej Ty zostałbys obwołany emo :P

Zresztą chyba każdy ma jakąś kapelę której teoretycznie powinien nie lubieć a której wbrew logice nie przestaje słuchać... Macie? Prawda? Macie?

markertheblue - 2006-10-01, 13:56

ej, czyli wyglądacie mniej więcej tak:
http://youtube.com/watch?v=0PN2JiiH1EU :P

hyhy... tylko nie wyskakujcie z tekstami o zranionych uczuciach, zniszczonej miłości, niespełninym związku itp. itd. :D :P

Ed The Dead - 2006-10-01, 14:04

Bah. ja jestem na razie jak najbardziej spełniony. A jedyna kapela ktora grac cos w klimatach emo i ja wielbie to Coheed and Cambria.

Nie moja wina ze mam taka delikatna urode i odpowiednie włosy do bycia emo :P

jestem 100% progresywny 8)

SplashBlood - 2006-10-07, 18:29

a ja mam długie i do tego kręcone :D ale lubie kiedy chłopak ma długie włosy :P ale w sumie jesli znam chłopaka dłuzej i on któregos dnia je zetnie , to mysle ,ze i tak fajnie wyglada :P a moze nawet lepiej ;)
Sajkol - 2006-10-15, 11:04

Ja zapuszczam włosy dopiero od roku, ale przebrnąłem już przez okres "The Beatles". ;) Zamierzam zapuścić się do ramion, ale to się jeszcze w praktyce okaże. Przeczytałem tutaj, że włosy niszczą się od czesania na mokro - czy wycieranie ręcznikiem także niszczy włosy? Pytam, bo suszenie suszarką jest dla mnie niewygodne i czasochłonne, a tym bardziej czekanie, aż same wyschną...
LadySatan - 2006-10-15, 12:30

Nie powinno sie tez myc włosow w gorącej wodzie :)

Ehh zeby facetom trzeba bylo doradzac w kwestii włosow ;)

morgue - 2006-10-15, 13:05

Ja też mam długie hery, jak się wyprostuje do prawie do pasa i nigdy ich chyba nie zetnę.. mój brat też miał sporo za ramiona, bardzo ładne i zadbane włosy blond:D i je sciął:/ myślałam, że mu coś zrobie ale teraz już się przyzwyczaiłam ale faceci w długich włosach są milion razy bardziej przystojni i jeszcze jak mają brode to uhhhhh:D
markertheblue - 2006-10-15, 21:30

morgue napisał/a:
ale faceci w długich włosach są milion razy bardziej przystojni


qrw.. chyba mni jasny szlag trafi... jak sciąłem pióra to moje koleżanki komentowały to w taki sposób: "no... echm... ale wiesz... bo w sumie w długich ładniej ci było" :/ i tak dzień w dzień przez miesiąc!! :/ Co wy kobiety macie z tymi długimi włosami? Hę?
zmowa babska jakaś... :P

progger - 2006-10-15, 21:32

Tylko metalówy tak mają ;)
unchained - 2006-10-15, 21:34

progger napisał/a:
Tylko metalówy tak mają ;)


dokladnie... mi wszystkie baby mowia zebym scial to cholerstwo z glowy...

progger - 2006-10-15, 21:37

Zresztą jak kocha to na stan i ilość i długośc włosów nie patrzy, nie? ;)
unchained - 2006-10-15, 21:46

tak tak... wierzmy w to ;)...
Zephyr - 2006-10-18, 08:20

progger napisał/a:
Tylko metalówy tak mają ;)


nie tylko ;)

Zephyr - 2006-10-19, 12:17

Mi mówią, że mam akurat bardzo ładne włosy ( nie chwaląc się :P ), ale za to jeszcze mówią, żebym zadbał o siebie (w kwestii ubioru) bo nigdy nie będę miał dziewczyny :mrgreen:
skrzydlata mysz - 2006-10-19, 12:25

Długie włosy to jest mój fetysz, poprostu uwielbiam jak facet ma długie (i zadbane) włosy :D którymi mogę się bawić... :roll: Ale zgodzę się z faktem, że jeśli włosy nie wyglądają zbyt pięknie i szpecą właściciela, to lepiej je ściąć.
Niegłupi Jaś - 2006-10-23, 02:35

Skróciłem przedwczoraj o 2 cm :( Mam nadzieję że teraz będą mocniejsze i w ogóle jakieś takie mniej dupiaste :)
progger - 2006-10-23, 09:59

A ja się obciałem w ten weekend i mam króciutkie włoski :P
skrzydlata mysz - 2006-10-23, 16:14

Gabriel ma rację... :D Niestety mój mężczyzna też ściął włosy niedawno <chlip, chlip> :cry: :???:
lord novack - 2006-11-19, 14:11

mi tam troszku przeszkadzają szczególnie jak wieje ale nie zetne :D
progger - 2006-11-19, 16:44

Gabriel napisał/a:
Na zimę sie zapuszca włosy a nie obcina :P nie będzie Was miało co grzać chłopcy :)


A co tak źle wyglądam Gabs? A od grzania mam czapke wełnianą :P

Ed The Dead - 2006-11-19, 17:12

a ja i tak ma dosc dlugie wlosy i teraz, wiec mnie grzeja wciąż :D
Niegłupi Jaś - 2006-11-19, 17:50

Dobra, ja się przyznam. Ściąłem kilka dni temu :P Smutno mi było, ale podjąłem męską decyzję :) Zachciało mi się odmiany, poza tym zapuszczałem je z marszu, później jakoś specjalnie o nie nie dbałem więc ostatnio nie były takie, jak bym sobie życzył. Więc ściąłem w piz*u :) Tak mi podobno lepiej :) I wygodniej :) Jednak w temacie długich włosów nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Jak mi się trochę wzmocnią to będzie kolejne podejście :D
Niegłupi Jaś - 2006-11-19, 18:00

Gabriel napisał/a:
Janku..Ty miałeś długie włosy? :shock:


Nie załamuj mnie kobieto :D :P Może nie do pośladków :) ale takie do łopatek to miałem :) No, ale to już historia :)

Zbir - 2006-11-19, 18:07

a ja się zapuszczam :D
Zbir - 2006-11-19, 18:10

no póki co tak... ale nie tak typowo, jak kiedyś miałem :P muszę udziwnić :P
Little Lady - 2006-11-21, 12:00

Mi lepiej z dluzszymi, jakos tak twarz wyglada przy tym smuklej ;> Od dziecka juz zostalo mi takie zboczenie i rzadko kiedy zcinam. Co do chlopakow to uwazam, ze jezeli ktos sie decyduje na dlugie wlosy to powinien o nie dbac, bo nieraz jak widze to, co niektorzy maja na glowie to tylko przychodzi mi na mysl wziecie kosiarki lub nozyczek o0
Moongroow - 2006-11-24, 17:50

Ja właśnie jestem w najgorszym etapie zapuszczania :D
Władziu - 2006-11-25, 18:25

to ile juz zapuszczasz ?:P ja 7 miechow i narazie nie jest zle :D juz za soba mam te gorsze momenty w zapuszczaniu ale jeszcze troche przedemna :D
Slurp! - 2006-11-27, 12:50

No cóż.. nie wiem czemu, ale jak widzę człowieka (zwłaszcza chłopaka) z długimi włosami to od razu mam do niego zaufanie, i pałam jakąś sympatią ; o
Co jest dość dziwne, bo ogólnie za ludkami nie przepadam xO

sam niestety mam krótkie, bo z długimi rudo-blond herami wyglądałbym beznadziejnie, za to mam bródkę, ^Y^ nie za okazałą, by nie mówili na mnie "Kapitan Rudobrody" =x=

tristania*20 - 2006-11-27, 14:26

bardzo lubie długie wlosy u chłopaka :) nie musi być przystojny, by zwócił moją uwagę :)
Vat_commando - 2006-11-27, 15:13

Moje wloski juz do lopatek dorastaja albo i dalej nawet:D ale moje zainteresowania (militarne) sie troszke kluca z tym:/ Moi koledzy z druzyny Strzelca chce bym je sciol ale narazie sie na to nie zbiore ... moze pod koniec roku szkolnego ale nie wiem:/ Tak je lubie :)
Little Lady - 2006-11-27, 15:17

Vat commando nie daj sie i nie zcinaj! :D
Moongroow - 2006-11-27, 16:48

Nie ścinaj... My się tyle męczymy, żeby zapuścić, a Ty chcesz ściąć... :P
Tajpan - 2006-11-27, 17:41

Się ostatnio opitoliłem...prawie na zero(3mm).
Moira - 2006-11-27, 18:46

Ja zapuszczam do pasa, teraz sa na ponad połowe pleców:P Miałam wielką ochote je ściąć jakiś czas temu, na szczeście zmieniłam zdanie:P
a niestety, końce sie niszcza i co jakiś czas trzeba przycinać :cry: ale podobno po tym szybciej rosną :D podobno...

lord novack - 2006-11-27, 20:22

rosną tez szybciej

kumpel mi tak tłumaczył:
jak je przytniesz to sie wkurwią i zaczną rosnąć :D

Moongroow - 2006-11-27, 20:26

No chyba prawda z włochami, bo im częściej się goliłem tym szybciej mi broda rosła i teraz muszę k**** codziennie ;]
Pieśń i chwała - 2006-11-27, 22:24

Moongroow napisał/a:
No chyba prawda z włochami, bo im częściej się goliłem tym szybciej mi broda rosła i teraz muszę k**** codziennie ;]

To jednak prawda, że ludzie coraz szybciej dojrzewają.
PS: Nic nie musisz. Ja się golę, jak zaczyna swędzieć.

Slurp! - 2006-11-28, 06:51

Moongroow napisał/a:
No chyba prawda z włochami, bo im częściej się goliłem tym szybciej mi broda rosła i teraz muszę k**** codziennie ;]



Też to przechodziłem, ale po tej walce z wiatrakami dałem sobie spokój : > teraz golę się raz na parę tygodni, i wcale tak bardzo nie rosną : )

Niegłupi Jaś - 2006-11-28, 12:18

Bosh... A ja się golę co trzeci, czwarty dzień... jejku, jaki ja jestem niedojrzały... :P
Rasma - 2006-11-28, 15:47

Długie włosy....Oj taaaak! ^^ A mi się śniło, że je obcięłam. :B Moje kochane, długie, porozdwajane, połamane, zniszczone włosy! Jakże mogłam. O ja głąb. ^^ Wracając do tematu....Długie włosy dobre, jak nie są porozdwajane. Podcięłabym je, żeby szybciej rosły, ale kurcze szkoda mi trochę. xP
Zbir - 2006-11-28, 15:54

to prawda Janek, wstydź się! jak się możesz tak rzadko golić! toż to ujma dla Twego męskiego honoru! 8)
Niegłupi Jaś - 2006-11-28, 15:56

Ja nie lubię być ogolony :) Jak się wygląda jak menel, to człowieka przynajmniej na ulicy nie zaczepiają :D ;)
Niegłupi Jaś - 2006-11-28, 16:06

Czyli że lubisz jaskiniowców Gabs? ;)

Miałem do łopatek a mam do grabek :D Nie no, takie na długość małego palca u lewej dłoni mam :) Czekam żeby się troszkę zapuścić, znów lekko podciąć boczki itd. :)

Rasma - 2006-11-28, 16:09

Problem właśnie w tym, ze normalnych nie potrafię. xD Coś tu mi dyga jak piszę tekst, ale jak na to klikam to nic się nie dzieje. ^^ I właśnie nie wiem co z tym zrobić. xD Jakbym znała skróty to może i bym używała, ale co zrobić.... Nowa jestem, także cierpliwości. xD
Zbir - 2006-11-28, 16:11

skróty: : ) : ( : D : ? : | 8 ) : lol : : shock : : roll : : mrgreen : : evil : : twisted : : cry :
no tylko odpowiednie spacje trzeba pozabierać. naucz się i będziemy wszyscy szczęśliwi :P

Niegłupi Jaś - 2006-11-28, 16:15

No pocieniować :) A powiem jeszcze że teraz już bardzo dbam o włoski i mam zajefajną, specjalistyczną (fryzjerską) odżywkę do włosów która powalająco pachnie wanilią :D

Rasma, emoty wpisujesz tak jak w gadu w większości. Np. : ) / : D / : P itd. tyle że bez przerwy :) Zawsze możesz sobie najechać kursorem na jakiś emot który już istnieje i podświetli Ci się podgląd, jak zrobić tę buźkę :)

[ Dodano: 2006-11-28, 16:17 ]
No, Zbir już pokazał :)

Rasma - 2006-11-28, 16:31

Dzięks. :cool: :razz:
Slurp! - 2006-11-29, 11:07

Mi np. te emotikony nie działają, klikam nań, i nic ;/ Echh.. jestem w trudnym okresie - nie wiem czy zapuszczać czy obcinać, bo teraz wyglądam jak oszołom O_o
Kasiek - 2006-11-29, 16:20

Niegłupi Jaś napisał/a:
No pocieniować :) A powiem jeszcze że teraz już bardzo dbam o włoski i mam zajefajną, specjalistyczną (fryzjerską) odżywkę do włosów która powalająco pachnie wanilią :D



a jaka to dokładnie? :D bo mi sie też by przydała na moje kłaczki :D

Raziel - 2006-11-30, 00:02

no to się pochwalę... fryzjer był.. a raczej fryzjerka... miał być 10 cm a poszło 25 :/


miałem do pasa teraz do połowy pleców :)

od fryzjera wyszedłem blady jak ściana... ale cóż to dla ich dobra :)

ehhh poczułem się jakby ktoś mi obciął jaja... chlip.... poczułem się jak szczaw... chlip

METYLUS - 2006-11-30, 18:02

Swego czasu zapuszczałem włosy przez 5 lat... Niestety ściąłem w wakacje 2 lata temu. Strasznie ciężko od nowa zapuścić.
Gość - 2006-11-30, 18:06

Slurp bo poczatki sa zawsze trudne, wyglada sie jak w kasku, ale to jest najgorszy okres
METYLUS - 2006-11-30, 18:11

Synthesis_666 napisał/a:
Slurp bo poczatki sa zawsze trudne, wyglada sie jak w kasku, ale to jest najgorszy okres


Kurwać jak ich znów nie zetnę na krótko to niedługo będę wyglądał jak fuckin' emo.

Slurp! - 2006-11-30, 20:24

Synthesis_666 napisał/a:
Slurp bo poczatki sa zawsze trudne, wyglada sie jak w kasku, ale to jest najgorszy okres


OO tak, właśnie tak wyglądam, i mam dylemat ;f no bo jeszcze są jasno rude, wpadają
w blond i to chyba zbyt ciekawe nie będzie ;f

Gość - 2006-11-30, 21:32

znasz moze Astennu ? kiedys grał w Dimmu Borgir, miał kolor włosów jak opisujesz i jak miał je bardzo długie to ciekawie wyglądało, wiec wytrzymaj jeszcze rok, do zapuszczania włosow trzeba miec silna wole
Little Lady - 2006-12-01, 13:50

Slurp jakos przezyjesz. Nie zwracaj uwagi jak to teraz wyglada, wazne jak bedzie wygladalo, kiedy uda Ci sie zapuscic ;P
Władziu - 2006-12-02, 20:10

ja naszczecie 'efekt kasku' mam za soba, ale dokladnie trzbea miec silna wole z czasem bedzie coraz lepiej to wygladac.

Ja tez mam taki nieciekawy efekt z wlosami bo mi sie strasznie z tylu kreca i po bokach tez, ale jakos sie tym zbytnio nie przejmuje i dalej konsekwentnie zapuszczam :)

Immortality - 2006-12-03, 17:46

Długie włosy, długie i jeszcze raz DŁUGIE! 8) Moje się plączą, ale najważniejsze jest to, że są długie. To nic, że połamane, że porozdwajane, że poplątane, że wypadają. Nieważne, ze mają suche końcówki. Ważne, że są długie. Dziękuję. 8)
Immortality - 2006-12-05, 14:48

Ależ ja je ścinam. Znaczy się podcinam. Na lekcji podcinam rozdwojone końcówki. :D Kupiłam sobie szampon jakiś na te łamanie i już się tak nie łamią nałogowo. Już są w lepszym stanie. :D Tylko jeszcze żeby chcialy trochę urosnąć, zeby sięgaly do pasa. :D I żeby nie miały tendencji do prostowania się. :| Ja je kurczę blade chcę poskręcać na noc, rano są piękne ładne przez 10 minut i później znów są proste. :|
Niegłupi Jaś - 2006-12-05, 15:10

Dziecko drogie ciesz się że matka natura proste włoski Ci dała :P Jakbyś miała poskręcane, to by Cię szlag trafiał że Ty je prostujesz a one zaraz znów się dennie wywijają :P
Immortality - 2006-12-05, 16:23

Wcale się nie cieszę z prostych włosów, ale zazwyczaj tak jest, ze jak ktoś ma kręcone, to chce proste, a jak ktoś ma proste, to chce kręcone. 8) Ale przydałby się jakiś sposób, żeby sie te siano na mej głowie, zwane włosami, nie prostowało zbyt szybko. :D Jak ktoś zna to chętnie skorzystam z rady. :D
Moira - 2006-12-05, 16:37

Immortality napisał/a:
Wcale się nie cieszę z prostych włosów, ale zazwyczaj tak jest, ze jak ktoś ma kręcone, to chce proste, a jak ktoś ma proste, to chce kręcone. 8) Ale przydałby się jakiś sposób, żeby sie te siano na mej głowie, zwane włosami, nie prostowało zbyt szybko. :D Jak ktoś zna to chętnie skorzystam z rady. :D


Guma Do Włosów ;)

Zephyr - 2006-12-08, 15:55

a zna ktoś sposób na rozprostowanie włosów? (ale naturalnie bez żadnych prostownic i innych takich bzdur) bo mnie szczery chuj już strzela jak mam rozczesywać to łajno na moim łbie:/
Gabriell - 2006-12-08, 16:01

Hmm.. jakieś serum prostujące włosy :)
Paula - 2006-12-08, 16:20

chłopaki jak mają długie włosy,to wyglądają tak sweet;]
Zbir - 2006-12-08, 16:21

no chyba, że ich nie myją.
Niegłupi Jaś - 2006-12-08, 17:42

Zephyr napisał/a:
a zna ktoś sposób na rozprostowanie włosów? (ale naturalnie bez żadnych prostownic i innych takich bzdur) bo mnie szczery chuj już strzela jak mam rozczesywać to łajno na moim łbie:/


Jest taka odżywka bez spłukiwania, chyba Pantene Pro-V, w takiej buteleczce z końcówką w szpic (wygląda jak jakaś farba czy olej techniczny :D ) i ona prostuje włosy, choć cudów nie należy oczekiwać. W dodatku nie jest droga, bo kosztuje coś koło 8 zeta. Właściwie to z każdej firmy produkującej preparaty do włosów znajdzie się coś do prostowania.

Moira - 2006-12-09, 08:56

jednak najlepszym sposobem prostowania jest prostownica, albo wyciąganie włosów na grubą szczotkę. Ja osobiście musze nieco prostować włosy, bo na końcach mi sie zawijaja a to wygląda beznadziejnie i wyciągam je na szczotkę. Podobno to mniej niszczy włosy niż prostownica... A co do preparatów prostujących, to ja bym raczej nie liczyła na oszałamiający efekt.
Niegłupi Jaś - 2006-12-09, 15:14

Prostownica daje najlepszy efekt, ale to rozwiązanie absolutnie od święta. Przy codziennym prostowaniu włosów za pomocą prostownicy po jakimś czasie na głowie nic nie zostaje :/
Co do preparatów prostującech: one nie działają na zasadzie 'posmaruj włosy i już masz prościutkie'. One są takim wspomagaczem, utrwalaczem prostowania. Bez szczotki i modelowania się nie obejdzie.

Rogue - 2006-12-09, 17:30

Wracajac do głównego watku, mam krótkie włosy, nawet bardzo krótkie, poniewaz chodze do szkoły mundurowej i nauczyciele by mnie zlinczowali za długie włosy.
Na szczęście juz matura tuz, potem studia i moge zapuszczac od nowa :P

tomash - 2006-12-09, 18:29

A ja czytając te wasze posty doszedłem do wniosku że jednak nigdy nie będę próbował zapuszczać włosów. Jakbym cos o tym wspominał to uderzcie mnie czymś ciężkim ok? ;)
Gabriell - 2006-12-09, 19:22

Nie ma sprawy :) Ja i prostownica to najgorsze połączanie jakie może byc :P Raz użyłam i już dziękuje..włosy 3 tygodnie regenerowałam :(
Little Lady - 2006-12-11, 21:14

Ja mam proste wlosy, siegajace troche za ramiona i jakos nie mam z tym problemu. Jak mnie denerwuja to po prostu zrobie sobie warkocza i luz. Do skrecania wlosow jakos specjalnie mnie nie ciagnie i nie przeszkadzaja mi moje wlosy. Tylko teraz pewnie bedzie zcinanie, bo zima to sie strasznie fryz niszczy;/
Groovy - 2006-12-17, 01:53

Ja mam włosy średniej długości, powiedzmy jak McGyver albo Mel Gibson z czasów Zabójczej Broni 1 ;)
Też to nieźle wygląda, ale cały czas się zastanawiam, czy nie pozwolić im wyrosnąć, w sumie dziewczyna mnie rzuciła, a ona cały czas uważa że mi nie pasowałoby. Może to dobry moment na eksperymenty? :)
Mój młodszy brat już ma ok. 30 cm, tyle że cały czas nosi je związane w kucyk, aż go zaczęliśmy z kumplami tak nazywać: Kucyk :D
A w rozpuszczonych wygląda zajebiście i coraz bardziej mnie kusi żeby też spróbować...

Little Lady - 2006-12-17, 02:54

Sprobowac nigdy nie zaszkodzi prawda?;>
Blight - 2006-12-17, 22:36

Długie pióra to jest to. Ja zapuszczam od dwóch i pół roku. Wcześniej jakieś 4 lata temu też chciałem zapuścić ale nie wytrzymałem :(, teraz jak już sobie wyhodowałem to kumple w szkole ględzą żebym ściął zwłaszcza po tym jak ziomuś z ławki ściął :(:(.
Little Lady - 2006-12-18, 15:39

Jezeli Tobie to odpowiada to zetnij, ale pod warunkiem, ze nie robisz tego pod presja innych, bo oni tak chca. W przeciwnym wypadku bedziesz dlugo zalowal ;>
Blight - 2006-12-19, 14:38

Za cholerę nie zetnę !!!
Chyba że z własnej woli i z zaskoczenia, żeby nikt nie twierdził że to za jego namową.
Grunt to wolność i niezależność :)

Little Lady - 2006-12-20, 19:01

Tak jest ;]
Vlad 666 - 2006-12-21, 01:19

15 lat nosiłem długie włosy, w porywach daleko za połowę pleców (a kawał dziada ze mnie). We wrześniu ogoliłem łeb, zostawiając irokeza. Na tyle długiego, by było czym machać. :->
Amon - 2007-01-10, 15:17

mam narazie za ramiona ale chyba sie obetne bo mnie juz nudza
Rogue - 2007-01-10, 15:23

Juz niedługo matura kończe ta zasyfiona szkołe i zapuszczam włosy, właściwie to od tej chwili juz nie ścinam ich...
Little Lady - 2007-01-10, 18:49

Ja mam wlosy do lopatek i zapuszczam dluzsze :D Jakos szkoda mi zcinac ;P
Thrash - 2007-01-10, 19:59

Blight napisał/a:
Za cholerę nie zetnę !!!
Chyba że z własnej woli i z zaskoczenia, żeby nikt nie twierdził że to za jego namową.
Grunt to wolność i niezależność :)


no - jak dorośniesz, to zmienisz zdanie... a w zasadzie będziesz musiał...

Slurp! - 2007-01-10, 20:12

Vlad 666 napisał/a:
15 lat nosiłem długie włosy, w porywach daleko za połowę pleców (a kawał dziada ze mnie). We wrześniu ogoliłem łeb, zostawiając irokeza. Na tyle długiego, by było czym machać. :->


Ja go miałem w czerwcu (problemy miłosne ;/) do połowy września, w szkole miałem problemy przez niego, poprawczak groził, to od tamtej pory zapuszczam i nic przy nich nie robię... Nooo poza myciem ofkors ;)

Amon - 2007-01-11, 00:31

juz mam krótkie na 2 cm i leciutki irokez na 3 cm
Slurp! - 2007-01-11, 07:51

Irokezy są w modzie widzę ;)
LadySatan - 2007-01-11, 09:54

Mi osobiscie irokezy sie nie podobaja :P I nie uwazam aby byly w modzie :)

Ja teraz juz nie mam zamiaru scinac bo mi sie krotkie znudzily ( mam do ramion ), ale dzis kuuje farbe do włosów - ciemny braz albo kasztan, zeby sie jeszcze troche przyciemnic :D

Slurp! - 2007-01-11, 16:28

LadySatan napisał/a:
Mi osobiscie irokezy sie nie podobaja :P I nie uwazam aby byly w modzie :)

Ja teraz juz nie mam zamiaru scinac bo mi sie krotkie znudzily ( mam do ramion ), ale dzis kuuje farbe do włosów - ciemny braz albo kasztan, zeby sie jeszcze troche przyciemnic :D


Nie no, "piłkarskie irokezy" można znaleźć na każdym kroku ;) Buueehhh, nienawidzę takich, mam ochotę wyrzygać się im na łeb 8)

Little Lady - 2007-01-11, 18:46

Slurp! napisał/a:
Irokezy są w modzie widzę ;)

Tez to zauwazylam. Ostatnio 2 moich kumpli zrobilo sobie rowniez irokeza. Nie powiem wygladaja fajnie :D

Thrash - 2007-01-11, 19:20

Little Lady napisał/a:
Slurp! napisał/a:
Irokezy są w modzie widzę ;)

Tez to zauwazylam. Ostatnio 2 moich kumpli zrobilo sobie rowniez irokeza. Nie powiem wygladaja fajnie :D



każdy inny irokez niż PRAWDZIWIE punkowy to skrajna wieś...

Niegłupi Jaś - 2007-01-12, 10:43

"PRAWDZIWIE punkowy" to też wieś, tyle że już o charakterze wręcz mitologicznym i kulturotwórczym ;)
Amon - 2007-01-12, 13:17

Niegłupi Jaś napisał/a:
"PRAWDZIWIE punkowy" to też wieś, tyle że już o charakterze wręcz mitologicznym i kulturotwórczym ;)
Te prawdziwe to nie wies a wies to wisniewski
Slurp! - 2007-01-12, 16:30

Niegłupi Jaś napisał/a:
"PRAWDZIWIE punkowy" to też wieś, tyle że już o charakterze wręcz mitologicznym i kulturotwórczym ;)


co TY piszesz "stary"? Weź no zastanów się czasem nad tym

Niegłupi Jaś - 2007-01-12, 16:48

Slurp! napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
"PRAWDZIWIE punkowy" to też wieś, tyle że już o charakterze wręcz mitologicznym i kulturotwórczym ;)


co TY piszesz "stary"? Weź no zastanów się czasem nad tym


Buahaha, jeszcze mnie pouczaj najlepiej :D Wiem co piszę spokojna głowa, a jak ktoś potrafi interpretować słowo pisane tylko topornie wprost i bez poczucia humoru to już nie moja sprawa.

BTW, ta próba odgryzienia się była słaba, dude :P

Malfeitor - 2007-01-12, 16:58

Hehe, naprawdę znakomita wymiana zdań :wink: .
A w mojej opinii o irokezach, odniosę się do tudzież słynnego stwierdzenia: "Ludzie wstydu nie mają"..

Gabriell - 2007-01-12, 17:03

Irokezy są okropne. Ta, jeszcze ze cztery kolczyki na twarzy, po dwa w sutkach i można w "tany"... Zupełnie nie rozumiem jak mozna sobie robić cos takiego na głowie... Jak widzę Punka to mnie poprostu śmiech ogarnia, tyle. Niech jednak noszą, nie moja głowa, nie mój śmietnik :P I jeszcze coś, takiego rasowego Punka teraz już sie średnio w naszym kraju uświadczy :P
Malfeitor - 2007-01-12, 17:10

Zgodzicie się ze mną , iż jeśli tak na siłę dopatrzyć się podobieństw, możemy punka porównać do klauna cyrkowego? :wink:
Gabriell - 2007-01-12, 17:18

tylko nosa czerwonego brak ;) Oglądałam jakis czas temu Jarocin 1985 i wyłowiłam wzrokiem spośród "tłumów" takiego punka, który do złudzenia przypominał Pana z Cyrku.... ale był boso, nie miał tych kierpców ;) Ale nie czas i miejsce na nabijanie sie z ich eee... stylu :) Obcięłam włosy (tak w temacie) poszło 6 cm :P
Malfeitor - 2007-01-12, 17:23

A ja was może zaskoczę, iż nie posiadam długich włosów? :wink: Miałem jeszcze rok temu niecały, ale naprawdę nie pasowały mi. Jednak osobiście mnie to wkur** jak się mnie pytają czego słucham, a ja na to że metalu, to patrzą dziwnie i zadają wciąż to nieziemsko durne pytanie: "Metalu słuchasz, a gdzie długie pióra?" Jeszcze to pióra..litości..
Włosów długich nie mam, ale wiedzę posiadam zapewne większą od połowy z nich razem wziętej. Wybaczcie , tą chwilową nieskromność, ale niekiedy człowiek nie może się za prawdę powstrzymać, gdy słyszy takie cudaczne wątki. Chyba nie uważacie mnie za gorszego, że nie posiadam długich włosów? :wink: :P

Ed The Dead - 2007-01-12, 17:26

Nie to ze jesteś gorszy.. po prostu są równi i równiejsi...

Ci równiejsi maja długie włosy, you know ;)

Malfeitor - 2007-01-12, 17:28

Owszem, dla mnie jest najważniejszy fakt, iż jestem całym sercem oddany tej muzyce.
Gabriell - 2007-01-12, 17:31

A co za różnica czy masz długie czy niedługie hery? :) W kształtowaniu charakteru raczej zapuszczanie ich nie pomaga ;) ważne, ze muzyka jest dla Ciebie najważniejsza ;) Nie ukrywam jednak, ze mi sie poprostu (u odpowiednich osób) długie włosy podobają :)
Malfeitor - 2007-01-12, 17:39

Ktoś kiedyś opowiadał, iż miał taką sytuację, że gadał z gościem ubranym jak hip-hopowiec, w długich włosach.Wywiązała się taka "rozmowa":

-czego słuchasz?
-Ja jestem metalem słuchającym hip-hopu.

Co wy na to?

Zephyr - 2007-01-12, 17:45

Malfeitor napisał/a:
Ktoś kiedyś opowiadał, iż miał taką sytuację, że gadał z gościem ubranym jak hip-hopowiec, w długich włosach.Wywiązała się taka "rozmowa":

-czego słuchasz?
-Ja jestem metalem słuchającym hip-hopu.

Co wy na to?


no i chuj? ja mam znajomego co ma długie włosy słucha sporo hip-hopu chodzi na tego typu imprezy, a do tego słucha Konkwisty 88 czy Honor ...

nieważne kto jak wygląda .. mam wielu znajomych, którzy nie wyróżniają się specjalnie z tłumu ale ich encyklopedycznej wiedzy nt. muzyki może im zazdrościć niejeden brudas w osmarkanej bluzie Vadera...

Malfeitor - 2007-01-12, 17:52

Ha, i tu jest Zephyr pies pogrzebany, bowiem jak widzisz, nie ma w tym poście z mojej strony ironii. Właśnie o to mi chodziło, abyście napisali co wy wnioskujecie na podstawie tej krótkiej rozmowy. :wink:
Little Lady - 2007-01-12, 17:56

Ja wywnioskowalam, ze wyglad nie swiadczy o sluchaniu danego rodzaju muzyki
Malfeitor - 2007-01-12, 17:59

Kto tak nie wnioskuje, jest głupcem i basta!
Little Lady - 2007-01-12, 19:06

No, a moze tak nie jest? Przeciez nie zawsze metal ubiera sie na czarno, chodzi w glanach itp... Znam sporo takich przypadkow, wiec nie rozumiem Twojego oburzenia ;]
Malfeitor - 2007-01-12, 19:22

Ależ droga Little Lady, ja się wcale nie burzę! :) Masz absolutną rację, i ja do tego dołożyłem swój komentarz i jest tak jak ma być :) .
Opisywanym przez Ciebie przypadkiem, jestem między innymi ja ;)

Slurp! - 2007-01-12, 21:39

Niegłupi Jaś napisał/a:
Slurp! napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
"PRAWDZIWIE punkowy" to też wieś, tyle że już o charakterze wręcz mitologicznym i kulturotwórczym ;)


co TY piszesz "stary"? Weź no zastanów się czasem nad tym


Buahaha, jeszcze mnie pouczaj najlepiej :D Wiem co piszę spokojna głowa, a jak ktoś potrafi interpretować słowo pisane tylko topornie wprost i bez poczucia humoru to już nie moja sprawa.

BTW, ta próba odgryzienia się była słaba, dude :P


Och błagam Jasio nie bądź taki drętwy kutas, ja jestem ostatni do odgryzania się, naprawę :)
Co złego, to nie ja ;)
Po prostu Twoje opinie doprowadzają mnie do łez, nie chce mi się poświęcać cennego czasu na nadinterpretacje Twych wypowiedzi i nie sil się na poczucie humoru, to nie zabawne. A tak w ogóle, ile Ty masz lat?

Niegłupi Jaś - 2007-01-12, 21:58

Slurp! napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Slurp! napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
"PRAWDZIWIE punkowy" to też wieś, tyle że już o charakterze wręcz mitologicznym i kulturotwórczym ;)


co TY piszesz "stary"? Weź no zastanów się czasem nad tym


Buahaha, jeszcze mnie pouczaj najlepiej :D Wiem co piszę spokojna głowa, a jak ktoś potrafi interpretować słowo pisane tylko topornie wprost i bez poczucia humoru to już nie moja sprawa.

BTW, ta próba odgryzienia się była słaba, dude :P


Och błagam Jasio nie bądź taki drętwy kutas, ja jestem ostatni do odgryzania się, naprawę :)
Co złego, to nie ja ;)
Po prostu Twoje opinie doprowadzają mnie do łez, nie chce mi się poświęcać cennego czasu na nadinterpretacje Twych wypowiedzi i nie sil się na poczucie humoru, to nie zabawne. A tak w ogóle, ile Ty masz lat?


Właściwie to nawet nie powinienem na to odpowiadać, ale żebyś sobie nie pomyślał żę teraz Cię olewam, albo się uchylam od rozmowy czy coś...

Więc po pierwsze, co Cię to obchodzi ile mam lat?? Tu obowiązuje zasada NYB kolego. Mam wystarczająco dużo, żeby posiadać własne zdanie na różne tematy i bronić go, a już w ogóle jestem zbyt "stary", żeby takie dzieciaki jak Ty mnie pouczały.

Po drugie: nie chcesz, to nie czytaj moich postów. Nikt Cię nie zmusza. Jak piszesz mądrze to Cię popieram albo chwalę (rysunki), jak gadasz głupoty to się nie zgadzam. Prosty mechanizm, który stosuję zresztą wobec WSZYSTKICH ludzi. Jeśli chesz, możesz też rzeczowo podważyć moje argumenty, spoko, na pewno nie będę się mazał.

Po trzecie wreszcie, żeby nawiązać do właściwego tematu, powiedz mi w takim razie dlaczego wobec Ciebie prawdziwy irokez nie jest wiochą?? Wykaż się swoją wiedzą na temat punków, uzasadnij dlaczego irokez Ci się podoba, skoro tak zaprotestowałeś na mój post.

Slurp! - 2007-01-12, 22:21

Niegłupi Jaś napisał/a:

Właściwie to nawet nie powinienem na to odpowiadać, ale żebyś sobie nie pomyślał żę teraz Cię olewam, albo się uchylam od rozmowy czy coś...

A szkoda..

Niegłupi Jaś napisał/a:

Więc po pierwsze, co Cię to obchodzi ile mam lat?? Tu obowiązuje zasada NYB kolego. Mam wystarczająco dużo, żeby posiadać własne zdanie na różne tematy i bronić go, a już w ogóle jestem zbyt "stary", żeby takie dzieciaki jak Ty mnie pouczały.


Skoro już traktujesz mnie z taką wyższością (co można było zaobserwować wcześniej)
to co się tak gorączkujesz?


Niegłupi Jaś napisał/a:

Po drugie: nie chcesz, to nie czytaj moich postów. Nikt Cię nie zmusza. Jak piszesz mądrze to Cię popieram albo chwalę (rysunki), jak gadasz głupoty to się nie zgadzam. Prosty mechanizm, który stosuję zresztą wobec WSZYSTKICH ludzi. Jeśli chesz, możesz też rzeczowo podważyć moje argumenty, spoko, na pewno nie będę się mazał.


Wybacz, ale to że nie poparłeś mnie ani razu nie świadczy o tym, że jestem głupi,
cały czas zapominasz, że są to "głupoty" wg Ciebie - wychodzi na to, że tylko swoje poglądy traktujesz jako "mądrości", poglądy innych za "głupoty" i to jest w Tobie wkurzające

Niegłupi Jaś napisał/a:

Po trzecie wreszcie, żeby nawiązać do właściwego tematu, powiedz mi w takim razie dlaczego wobec Ciebie prawdziwy irokez nie jest wiochą?? Wykaż się swoją wiedzą na temat punków, uzasadnij dlaczego irokez Ci się podoba, skoro tak zaprotestowałeś na mój post.


Owszem podoba mi się, jednak nie piszę tu teraz o jego znaczeniu, ani o mych gustach - piszę o tym, dlaczego zareagowałem tak a nie inaczej. A zrobiłem to dla tego, że zbulwersował mnie pogardliwy ton Twojej wypowiedzi, jeżeli tym nazywasz poczucie humoru to wybacz, ja wysiadam ;f Oczywiście nie zwróciłeś uwagi na to, czy kogoś to może urazić, w moim słowniku słowo "wiocha" oznacza coś wieśniackiego - tak mogę powiedzieć o jakimś musztardowym dresie, czy złotych adidasach, a nie obrażać coś, co dla innych jest ważnym symbolem ,"manifestacją walki z systemem", czy wyrażaniem własnych przekonań
poprzez najprostszy z możliwych sposobów - wygląd
Sorry, ale już muszę kończyć ; *

Niegłupi Jaś - 2007-01-12, 22:42

Dobrze, szybkie sprostowanie żebyś już nie mógł się czepiać.

Jeśli ktoś mówi coś, z czym się nie zgadzam, to ja to mówię, jednocześnie starając się jasno argumentować. Skrótowo nazwałem to głupotami :).

Pisałem już kiedyś że nie mam monopolu na prawdę i tak szczerze mówiąc jestem o wiele głupszy niż mądrzejszy. Staram się jednak mieć swoją opinię i ARGUMENTOWAĆ ją. Każdy kto chce może te argumenty podważać. Jeśli będzie to robił w kulturalny sposób, to może się z tego tylko wywiązać zdrowa polemika, dobra dla obu stron.

Nie ja się gorączkuję, tylko Tobie bardzo przeszkadza to, że ktoś się z Tobą nie zgadza. Przyznaję, lubię się czasem doczepić, sprowokować do wyjaśnień, bywam upierdliwy jak zapłon w Maluchu, ale płacz, że się na kogoś uwziąłem jest tylko i wyłącznie śmieszny.

Na koniec znów do tematu. Dlaczego nie uczepiłeś się innych osób (przynajmniej jednej, to był chyba Thrash) którym irokezy się nie podobają? Właśnie jedna z tych osób (Thrash?) ewidentnie stwierdziła, że oprócz prawdziwego irokeza punków wszystkie inne to wiocha! To już nie jest pogardliwe określenie? W dodatku na dzień dzisiejszy dotyczy ono chyba większej grupy osób. Trochę konsekwencji kolego.

Teraz mi powiedz, dlaczego sam nie masz koguta na głowie? Poszedłbyś tak np. do teatru, albo na egzamin maturalny?

Malfeitor - 2007-01-13, 07:14

Chłopaki, przestańcie się już może kłócić ,bowiem syf się powolutku zaczyna akumulować :P
Little Lady - 2007-01-13, 09:36

Ja powiem w ten sposob. Irokez jest dobry na krotki okres czasu, czyli wlasciwie bez sensu w ogole sie w to bawic, bo pozniej jak zauwazyl Jasiu to gdzie z takim fryzem np. do teatru? Owszem wyglada to fajnie u niektorych osob, ale czesto takie osoby chca komus w ten sposob zaimponowac. Pokazac jedynie swoj bunt czy oryginalnosc lub odwage. Nie mam nic do osob, ktorym sie to podoba, jednak sama w zyciu nie zrobilabym sobie czegos takiego na glowie. U mezczyzn irokez jest jeszcze dosc znosny, zalezy czy komus pasuje do jego wygladu czy nie, ale jesli widze kobiete z taka fryzura to zwyczajnie mnie odpycha. Takie punkowy czy tez pseudopunkowy sporo traca w ten sposob na kobiecosci i czesto wyrabiaja sobie tym chamski image.
Vlad 666 - 2007-01-13, 15:55

Mój irokez taki mało punkowy raczej jest, bo włosy mają długość ok.20cm i sł€żą nadal do machania nimi.
Dark Angel - 2007-01-24, 22:11

Ja mam długie już do pasa... I w dodatku w naturalnym kolorze black :D Heh... I cóż... Mój facet ma krótkie, co mi w ogóle nie przeszkadza... Włosy to kwestia gustu i nawet metale, którym długie pióra się nie podobają nie muszą ich nosić :) Mnie osobiście długie włosy u facetów się bardzo podobają... choć mojego sobie w długich jakoś nie wyobrażam...
Narayany - 2007-01-27, 00:35

no to ja mogę powiedzieć że wszystkim długowłosym mogę pozazdrościć długości... bo gęstości, puszystości i ilości to mi zawsze zazdroszczą :)
Niegłupi Jaś - 2007-03-11, 19:47

Dziś obciąłem się na Scofield'a 8)
Correau - 2007-03-11, 20:01

Ja kiedyś miałem długie....ale mnie wkurwiały, wiec ściąłem. Dużo lepiej się czuję...bez włosów. Całkiem bez. Nie wiem...po prostu lubię być łysy (zawsze zerówka, nigdy nie tnę żyletką, bo nie lubię świecącej głowy :P).
Wojownik - 2007-03-12, 18:10

Ja mam długie, do połowy pleców - zaczałem zapuszczać 3 lata temu - w roku 2004.
Niger_Missa - 2007-04-09, 20:35

Ja kombinowałam 3 lata temu z włosami i ściełam sobie. Miałam kruciutkie, ale lepiej czuje się w długich i niech tak zostanie!!!
LadySatan - 2007-04-09, 20:36

Ja teraz tez zapuszczam, chociaz wszyscy mi zrzedza, ze w długosci do ramion mi najlepiej. A poza tym zastanawiam sie na jaki kolor zafarbowac, bo obecny juz mi sie znudzil :)
Gabriell - 2007-04-09, 22:11

Ja sie dwa miesiące temu obcięłam i mam włosy za ucho :) Z Grzywką :D
Sol - 2007-04-09, 23:32

ja mam długie włosy w kolorze blond:) i lubię swój naturalny kolor:)
Sarmak - 2007-04-10, 08:02

A ja mam krótkie i jest mi z nimi dobrze..
Mordimer - 2007-04-10, 09:01

zapuszczam włosy i coś słabo rosną....
Katharsis - 2007-04-10, 09:45

A ja mam proste blond włosy do łokci. I też nadal rosną i to szybko :)
Mordimer - 2007-04-10, 09:51

też mam blond :D
Zbir - 2007-04-10, 09:59

a ja mam czarno-ciemne włosy obcięte na 9/19 mm 8)
Sarmak - 2007-04-10, 11:04

Zbir, ty jesteś moim klonem chyba.
Gabriell - 2007-04-10, 11:23

Ja tam wolałam Zbirkowy emo żelik i czubek :P
Zbir - 2007-04-10, 11:29

nadszedł czas na małe zmiany po prostu, nie cierp już :D teraz sobię troszkę pozapusczam i znowu się jakoś zetnę inaczej niż zwykle 8)
Gabriell - 2007-04-10, 11:33

Jeah :D sobie zapuść z tyłu kucyk ;) No już dobrze, postaram sie nie czepiać już tej Twojej maszynki we włosach :P
Marcevok - 2007-04-10, 11:34

ja mialem dlugie włosy do ramion ale ściełem i znowusz zapuszczam i mam sie fanie bo nie mam kręconych czego nienawidze.Mam ładne proste ciemno-bronzowe chery :D
tomash - 2007-04-11, 17:33

Sarmak napisał/a:
Zbir, ty jesteś moim klonem chyba.


Póki co coraz bardziej mnie przypomina ;)

bulka23 - 2007-04-12, 14:50

Wiecie...metalem nie staje sie poprzez dlugie wlosy :) Ja mam krotkie ale kocham metal i to jest najwazniejsze :)
Tema - 2007-04-14, 22:55

bulka23 napisał/a:
Wiecie...metalem nie staje sie poprzez dlugie wlosy :) Ja mam krotkie ale kocham metal i to jest najwazniejsze :)


Zgadzam sie ,chociaz mam dlugie wlosy,ale wcale nie jest spowodowane tym,ze slucham czego slucham :) Poprostu sa fajne,ladne i mam dlugie od dawna,dawna,dawna :)

aggressive - 2007-04-14, 23:10

W sumie to trochę dziwne, ale jak byłam młodsza to zawsze imponowali mi faceci, którzy mieli dłuugie, czarne włosy. Tak się składa, że obecny facet idąc na studia sciął włosy jakiś czas wcześniej zanim się poznaliśmy. Teraz zapuszcza od nowa, a mnie to tak średnio :D
Adek - 2007-05-17, 22:30

Ja właśnie zaczołem zapuszczać włosy (tz. już rok zapuszczam xD), codziennie rano mam myśl "ide do fryzjera" ale jakoś przy tym trwam. Długie włosy wymiatają i tyle =P
Ceandric - 2007-05-17, 22:32

Adek napisał/a:
Ja właśnie zaczołem zapuszczać włosy (tz. już rok zapuszczam xD), codziennie rano mam myśl "ide do fryzjera" ale jakoś przy tym trwam. Długie włosy wymiatają i tyle =P


Ja po roku obciąłem je w cholerę bo już mnie wkurwiać zaczynały. :P Czy wam, którzy zapuszczacie włosy też się tak zawijają do góry gdy są już dłuższe?

Adek - 2007-05-17, 22:34

Mi właśnie przestały sie zawijąc jakieś 2 miesiące temu, przedtem to normalnie masakra...
Ceandric - 2007-05-17, 22:36

Adek napisał/a:
Mi właśnie przestały sie zawijąc jakieś 2 miesiące temu, przedtem to normalnie masakra...


Ale przycinałeś je, czy wygładziły się tak same z siebie?

Adek - 2007-05-17, 22:37

Nic nie przycinałem, same z siebie sie wygładziły. Większość ludzi, którzy nie widzieli mnie przez jakieś 2 tygodnie miało wrażenie jakbym podcinał xD
LadySatan - 2007-05-17, 22:44

Ja zapuszczam :P A dzis pofarbowalam i jestem wielce zadowolona ;)
Dauntless - 2007-05-18, 08:30

Miało się długie baty do połowy pleców. Lekko kręcone, bardzo grube i gęste (ktoś powiedział, że podobne jak kiedyś Max w "Na Wspólnej" :P). A teraz jestem łysy i nie żałuję, że ściąłem. :D
unchained - 2007-05-18, 10:00

ja tez sie niedawno scialem na pare mm...
Zephyr - 2007-05-18, 11:42

ja coraz częściej myślę o kosiarce, bo są momenty kiedy naprawdę mnie wnerwiają długie baty, ale z drugiej strony głupio się ich pozbyć po tylu latach hodowli..
Gabriell - 2007-05-18, 11:52

A co tam w nich hodujesz? ;)

[ Dodano: 2007-05-18, 11:53 ]
I w temacie idę dzis do fryzjera :)

Sarmak - 2007-05-18, 12:22

Zephyr napisał/a:
ja coraz częściej myślę o kosiarce, bo są momenty kiedy naprawdę mnie wnerwiają długie baty, ale z drugiej strony głupio się ich pozbyć po tylu latach hodowli..


Po ogoleniu jest niesamowite wrażenie lekkiej głowy..

Tema - 2007-05-18, 20:33

NIe ścinajcie włosów :D !! Długie są fajne i ładne. Wiem,że wkurzające ...,ale za każdym razem kiedy ścinałam żałowałam jak cholera i zapuszczałam od nowa ,teraz chociaż mnie czasem do szaleństwa doprowadzają nie pozbęde się ich :)
Sarmak - 2007-05-18, 20:35

Wiesz Tema, że jak ściąłem to sobie powiedziałem "OK, jest zajebiście"? A teraz tak cholernie żałuję tego co uczyniłem..
Tema - 2007-05-18, 20:43

No widzisz, mówiłam;) Jak zetniecie włosy będziecie żałować więc jeśli jeszcze tego nie zrobiliście ,a macie zamiar to nie róbcie :D A Tobie Sarmak pozostaje zapuszczanie od nowa ;)
Sarmak - 2007-05-18, 21:13

Na razie nie. jak pojadę do Norwegii - to wtedy tak. Moje postanowienie.
Pirat Barnaba - 2007-05-18, 21:17

ja zapuszczałem miałem już za ramiona ale musiałem wyrównać więc teraz mam ok 2cm nad ramionami bo dopiero zacząłem zapuszczać i będę zapuszczał jak będą do połowy pleców to sobie może dredy zrobię lecz, narazie się tylko zastanawiam a jeszcze czasu mam dużo :D

Ja radze sobie z włosami tak że chodzę w chustce na głowie ;] stąd wzięła się też moja ksywa w technikum Pirat :D i polecam, naprawdę włosy wtedy nie wkurzają są też opaski no i gumki :D

Tema - 2007-05-18, 21:46

No co Ty ? Nie wiedziałam,że są takie cudowne sposoby na to żeby włosy nie wkurzały :)

Wiesz myśle,że to nie do końca chodziło o to... no pewnie o to też,ale są też inne rzeczy które wkurzają w długich włosach. Np to że trzeba się pieprzyć z myciem,czasaniem itd. To też męczące szczególnie gdy się ma takie dłuuuugie,dłuuugie.

Pirat Barnaba - 2007-05-18, 21:54

no narazie nie mam dużego problemu bo krótkie są ale co będzie potem nie wiem, rozczesywanie najgorsze ;/ nie lubię tego robić ale cóż........ są wady i zalety :D
Adek - 2007-05-18, 22:51

Ja sie lepiej czuje w długich włosach i polecam zapuszczanie :]
Ostatnio miewam sny, że ściołem włosy u fryzjera - budze sie z krzykiem xD

Diabełek - 2007-05-18, 22:54

Ja długo, długo miałam włosy gdzieś do .... zakończenia pleców. Stwierdziłam jednak, że mnie one irytują i ścięłam je. Teraz z tyłu mam całkiem krótkie a z przodu długie ;) i mi to pasuje… nie trzeba długo suszyć ani czesać włosów.
Ed The Dead - 2007-05-18, 22:57

ja dzis byłem u fryzjerah! :D
Diabełek - 2007-05-18, 22:59

Tak więc sie pochwal nową fryzurą ;)
JaVirr - 2007-05-18, 22:59

TO wrzuć zdjęcie do galerii :P
Ed The Dead - 2007-05-18, 23:02

poszło całe 5 centymetrów włosa. Znów jestem EMO! \m/
Diabełek - 2007-05-18, 23:04

Emo? nie wiem jak inni ale ja Ci tego gratuluje :lol:
Ed The Dead - 2007-05-18, 23:06

w gimie miałem kiedyś 100% emo fryza... Czyli grzywka zakrywająca dokładnie pół twarzy... zapuszczałem ją przez bite dwa lata. Potem zapuściłem normalne długie włosy, a teraz mam takie raczej niedługie... ze 8 albo 9 cm teraz mają... :D

jak zrobie zdęcie to zapodam. chociaz moge dać jakieś stare :P

Gabriell - 2007-05-19, 00:21

Ed The Dead napisał/a:
poszło całe 5 centymetrów włosa. Znów jestem EMO! \m/


Edziu masz "moja" fryzurkę? :)

[ Dodano: 2007-05-19, 00:22 ]
Daj też stare... Eda nigdy za wiele :)

Niegłupi Jaś - 2007-05-19, 17:28

Lato przyszło, więc ja dalej na Scofielda 8)
tomash - 2007-05-19, 19:10

Słusznie czas sćiąć czuprynę ale czasu mało, oj mało...
Tema - 2007-05-19, 22:06

No co wy gadacie w ogóle :D Długie włosy to duma :D
Krisek - 2007-05-19, 23:15

W sumie to ja mam sredniawe wlosy chcialbym miec dlugie ale mi sie straszna "szopa" robi i wygladam jak idiota :(
Pirat Barnaba - 2007-05-20, 09:45

trzeba dbać to sie szopa nie będzie robić ;p
Sarmak - 2007-05-20, 10:48

Nieprawda, ja również miałem szopę, a dbałem jak mało kto.
Tema - 2007-05-20, 18:22

No to wiadomo,że zależy od osoby... Niektórzy mają takie piękne proste włosy ,a inni kręcone ,albo taką właśnie szope... I właściwie dbanie o nie nie do końca rozwiązuje problem. Ja na szczęście mam raczej proste i są fajne co nie zmienia faktu,że dbać trzeba.
Pirat Barnaba - 2007-05-20, 20:42

mnie się włosy szybko przetłuszczają ;/ to jedyny problem ale myje je minimum 4-5 razy w tygodniu, i większego kłopotu nie mam, i nie używam suszarki do włosów, daje im wyschnąć samym, daje to ten plus że wchłaniają wode i stają się mocniejsze :D
Sarmak - 2007-05-20, 20:43

O, właśnie dlatego również ściąłem, bo nie mogłem znieść codziennego mycia włosów. Zaiste mi się szybko przetłuszczały...
tomash - 2007-05-25, 20:26

Heh no zrzuciłem wreszcie jakiś kiogram włosów :) Jednak dłuższe włosy potrafią dobijac jak się po 11 godzin spędza na takim upale ;)
LadySatan - 2007-05-25, 21:52

Sarmak napisał/a:
O, właśnie dlatego również ściąłem, bo nie mogłem znieść codziennego mycia włosów. Zaiste mi się szybko przetłuszczały...


Ja myje codziennie i mnie czasami szlag trafia :P Ale jak nie umyje to nie wyjde z domu.. no chyba, ze wstaje o 6 :D To sie zdarza.. bo jak myje wieczorem i rano wstaje to potem szkoda gadac co mam na głowie :P

Sarmak - 2007-05-25, 22:08

Fajne były motywy jak się umyło włosy, i poszło od razu na rower.Taka szopa powiewająca na wietrze...
LadySatan - 2007-05-25, 22:13

Dobre :P
qwerty - 2007-05-26, 20:48

Zapuszczam takie żeby mieć dłuuuuuuugie. Wolę sobie nie mówić co było w wakacje jak ściąłem włosy...
Bzdęgol - 2007-06-04, 12:53

długie włosy rzadza ! nieważne czy są zadbane czy nie. :-D
Gabriell - 2007-06-04, 19:03

Krotoszyn :shock:

Jasne, nie ma to jak świeżo przetłuszczone włosy u obiektu westchnień :/

Ceandric - 2007-06-04, 19:05

Tja, i weź tu się wtul w taki tłusty kołtun, poprzeplatany robaczkami ;)
tomash - 2007-06-04, 19:18

Ale za to jak margaryny zabraknie to substytut pod ręką jest :P
Dzeroo - 2007-06-11, 00:33

Ja to zawsze chodziłem z gołą glacą :P ale od roku zapuszczam włosy od tak dla wlasnego widzi misie :P, jak na razie mam do ramion i wciąż rosną :)
Lukas_PL - 2007-06-11, 00:37

Ja podobnie jak wyżej mój przyjaciel :D Z tą różnicą, że o jakieś pół roku wcześniej zapuściłem, i jak najbardziej mi się to podoba, zatem zapuszczam dalej ;)
Tema - 2007-06-11, 11:59

,, a ty noś noś noś długie włosy jak my " ;)
XglacaX - 2007-06-11, 12:08

heh moj nick nie wziął sie z nikąd... łysa glaca to jest to. szczegolnie w upał ;)
Ceandric - 2007-06-11, 12:18

A ja się dzisiaj po raz pierwszy od miesiąca skosiłem szczecinę na ryju i strasznie głupio się czuję ;)
Gabriell - 2007-06-11, 19:50

szczecina rox!
unchained - 2007-06-12, 08:43

Gabriell napisał/a:
szczecina rox!

chwalisz sobie? ;)

Margoth - 2007-06-12, 10:38

Dlugie wlosy sa cool:)Zwlaszcza u facetow:)Dodaja uroku:)Ja sama mam do polowy pelcow i zapusszczam do pasa a mzoe nawet wiecej:DDamy rade:)Choc z tym przycinaniem wlosow moge sie po neikad zgodzic.Gdy przycina ie koncowki wlosy sie odnawiaja i szybciej rosna:):)Zdecydowanie wole dlugie niz krotkie:P
Kasiek - 2007-06-13, 18:54

niepowiem, bo... ostatnio spodobała mi się taka męska seksowna czarna i lekko kręcona kiteczka i u męskiej części społeczeństwa... ;P

ja osobiście mam długie włoski i chyba juz ich nie zetne :)

qwerty - 2007-06-13, 19:00

Aktualnie mam tył włosków jak Macgyver, no może odrobinkę dłuższe, grzywkę już mam do brody i bardzo się cieszę z moich kudełków :D
Margoth - 2007-06-14, 00:15

oby tak dalej.Dlugie lwoys sa superowe.Zapuszczac mi tu all:D:D
tomash - 2007-06-14, 00:23

Ja nigdy nie zapuszczę. A w dodatku wkurza mnie że na koncertach w kólko dostaje takim spoconym mopem po mordzie :/
Margoth - 2007-06-14, 00:27

dlugie sa super i koniec:D
tomash - 2007-06-14, 00:29

Tupnęła nóżką :P
Margoth - 2007-06-14, 00:33

no mozna tak powioedziec:D po prostu kazdsy ma inne podejscie do slugich wlosow.Mi sie tam jak najardziej podobaja i to jak najdlozsze:D
Sarmak - 2007-06-14, 05:58

Mnie też denerwują...z początku tylko mi się podobały..
Gabriell - 2007-06-14, 08:57

unchained napisał/a:
Gabriell napisał/a:
szczecina rox!

chwalisz sobie? ;)


Męska :P szczecina

Margoth - 2007-06-14, 09:13

:wink: dlugie swietnie sie prezentuja u facetow:D
-_- - 2007-06-14, 14:09

Margoth napisał/a:
:wink: dlugie swietnie sie prezentuja u facetow:D

Wszystko zależy od osoby.

Jeśli ktoś jest niski, drobnej budowy ciała, niewidoczny zarost i do tego jeszcze zapuści włosy, to nie tylko nie prezentuje się świetnie, ale (bez urazy) wygląda po prostu jak dziewczyna.

Sarmak - 2007-06-14, 14:09

To zależy...znajomy wygląda jak oszołom w długich..
Margoth - 2007-06-14, 21:08

no oki sa wyjatki:) ale u wiekszosci dlugie wlosy fajnie wygladaja:)
protoq - 2007-06-14, 21:12

Miałem przez 3 latka kite
qwerty - 2007-06-14, 21:13

Ja bym chciał w długich wyglądać mrocznie, albo chociaż tak jakbym chciał popełnić samobójstwo. W sumie to wyglądam jakbym się chciał targnąć na życie więc... Odbiegam od tematu. A chciałem zapytać czy wy też macie obsesję gryzienia końcówek? Bo ja jakoś nie mogę się tego oduczyć.
Zephyr - 2007-06-15, 08:01

Margoth napisał/a:
no oki sa wyjatki:) ale u wiekszosci dlugie wlosy fajnie wygladaja:)


też tak sądziłem w twoim wieku .. a teraz? "k... gdzie jest fryzjer??"

Sarmak - 2007-06-15, 08:18

Trafiłeś w sedno, brachu.
Margoth - 2007-06-15, 08:56

;) to zalezy od tego jak dana osoba sie czuje w tych dlugich wlosach.
geheheh gryzienie koncowek? ehhehe niestety ja nie mam takich problemow:)

Ceandric - 2007-06-15, 15:30

Heh, dzisiaj byłem u fryza. Czuję sie jak nowo narodzony (bynajmniej nie ciąłem się na zapałkę) :D
Sarmak - 2007-06-15, 16:08

A avatar z jakiego czasu pochodzi?
Margoth - 2007-06-15, 16:19

nowa fryzura?:D
Gabriell - 2007-06-15, 18:52

Ceandric napisał/a:
Heh, dzisiaj byłem u fryza. Czuję sie jak nowo narodzony (bynajmniej nie ciąłem się na zapałkę) :D


A Chryste... maszynka?

Ceandric - 2007-06-15, 20:35

Sarmak napisał/a:
A avatar z jakiego czasu pochodzi?


Zdjęcie z avatara ma coś koło miesiąca

Cytat:
A Chryste... maszynka?


Częściowo maszynka, częściowo nożyczki. Ale przecież mówię że nie ogoliłem się na zero. :P Zresztą w takie upały można zazdrościć łysolom :)

Margoth - 2007-06-15, 22:20

ah Wy i te gorarki :D hehe

[ Dodano: 2007-06-15, 22:20 ]
GOLARKI* sory(znow za szybko pisze:P)

Ceandric - 2007-06-15, 22:59

Wygoda zawsze na pierwszym miejscu :D Ja swoje doświadczenia z długimi herami już mam, ale wolę mieć krótkie :P
Margoth - 2007-06-16, 09:11

to zalezy jak kto sie w nich czuje.Jezli Ci przeszkadzaly no to lepiej miec krotkie..;)
Zephyr - 2007-06-16, 11:49

ja już sam nie wiem czy ścinać czy nie .. teraz kiedy się zdecydowałem wszyscy mnie odciągają od tej decyzji ..nie wiem, potrzebuję zmian....
Margoth - 2007-06-16, 11:53

nie nie scinaj:D dlugie sa fajne:D
Niegłupi Jaś - 2007-06-16, 14:32

Zetnij Zeph :P. Ileż to można w długich kudłach latać? ;) Albo skróć tak do karku, z lekka przycieniuj, pofarbuj na czerwono i wpleć jakieś koraliki czy cuś :mrgreen: ;)

Ja pół godziny temu przeleciałem się maszynką po łbie 8). Standardowo od kilku miechów- na Scofielda ;).

Sarmak - 2007-06-16, 16:24

Jasiu Ci dobrze radzi, Zeph.
Powerage - 2007-06-16, 17:21

Ja sobie zafarbuje na czerwono...będzie git! :twisted:
Ceandric - 2007-06-16, 22:25

Jak Wi(e)śniewski? ;)
jaqb - 2007-07-07, 21:56

Cóż, ja długie włosy posiadam, tak 25-30 cm, ma też "kozią" brodę. Parę razy próbowałem zapuszczać taką bardziej hardcoreową, aby zasłonić mą plugawą twarz ;) , ale zwykle po paru dniach gryzie mnie i swędzi niesamowcie, przyznaję się więc do klęski i skruszony chwytam za maszynkę :(
Sztywniarka - 2007-07-07, 22:43

"Kozia" jest ładniejsza:P Chyba nie chcesz mieć takiej, jak mój 50-paro-letni pan od fizyki (zasłania mu pół twarzy... ale wygląda groźnie i... męsko:D ).
jaqb - 2007-07-07, 22:56

Jasne, będę panienki wyrywał na truebarbarzyńskąultramegamęską brodę ;)
Ceandric - 2007-07-07, 23:12

Sztywniarka napisał/a:
"Kozia" jest ładniejsza:P Chyba nie chcesz mieć takiej, jak mój 50-paro-letni pan od fizyki (zasłania mu pół twarzy... ale wygląda groźnie i... męsko:D ).


Tez miałem kozią bródkę, ale ponieważ mam ryj dość długi, wyglądałem z nią nieco... obco ;) Broda zakrywająca połowę twarzy wg mnie jest fajniejsza i pasuje chyba wszystkim facetom. Niestety tez nie mam cierpilosci żeby ją hodować dłużej niż miesiąc :)

jaqb - 2007-07-07, 23:17

Miesiąc to i tak zajebiście, mój najlepszy wynik to 11 bodaj dni, w ciągu któych wciąż drapałem się po mordzie
Sztywniarka - 2007-07-08, 00:35

Skoro macie się drapać, jak zapchlone psy, to lepiej nie zapuszczajcie bródek:P
Sarmak - 2007-07-08, 09:32

Sztywniarka napisał/a:
"Kozia" jest ładniejsza:P Chyba nie chcesz mieć takiej, jak mój 50-paro-letni pan od fizyki (zasłania mu pół twarzy... ale wygląda groźnie i... męsko:D ).


Mamy gościa na budowie. Co prawda nie ma bródki ale - facet chyba z 50 lat, łysy, piękne białe wąsy, mierzące chyba z 30 cm długości, bojówki włożone do glanów, i co chwila: "Chuuj nie robota", "kuuurfaa, szybciej tym spychocem!"

Sztywniarka - 2007-07-08, 11:32

Mój wujek do niedawna nosił bardzo długie wąsy, takie grube i zawinięte na końcach. Wyglądał jak stary pies z opadniętymi wargami:D Wszystkie dzieciaki się go bały!:D
Ceandric - 2007-07-08, 12:32

Sarmak napisał/a:

Mamy gościa na budowie. Co prawda nie ma bródki ale - facet chyba z 50 lat, łysy, piękne białe wąsy, mierzące chyba z 30 cm długości, bojówki włożone do glanów, i co chwila: "Chuuj nie robota", "kuuurfaa, szybciej tym spychocem!"


:D

Sarmak - 2007-07-08, 12:39

Człowieku, padłbyś tam.

Albo przychodzi rano, tak ręce na biodra i takim głosem: "Cześćć, robaczkiii".

Gabriell - 2007-07-08, 16:12

Sarmak napisał/a:
Sztywniarka napisał/a:
"Kozia" jest ładniejsza:P Chyba nie chcesz mieć takiej, jak mój 50-paro-letni pan od fizyki (zasłania mu pół twarzy... ale wygląda groźnie i... męsko:D ).


Mamy gościa na budowie. Co prawda nie ma bródki ale - facet chyba z 50 lat, łysy, piękne białe wąsy, mierzące chyba z 30 cm długości, bojówki włożone do glanów, i co chwila: "Chuuj nie robota", "kuuurfaa, szybciej tym spychocem!"


Sarmak napisał/a:
Człowieku, padłbyś tam.

Albo przychodzi rano, tak ręce na biodra i takim głosem: "Cześćć, robaczkiii".


:D:D Jak dobrze, ze człowiek dysponuje tak wspanialym narzędziem jakim jest wyobraźnia

Sarmak - 2007-07-09, 12:44

Ta, szczególnie jak idzie z łopatą na ramieniu i non stop " Chuuujj nie robootaaa, kurfaaa"
Zephyr - 2007-07-09, 13:42

no i stało się ... kosiarka była, włosy na krótko zjechane ;) ... przynajmniej teraz szybciej schną...
Sztywniarka - 2007-07-09, 16:54

Eeee... :?
Sarmak - 2007-07-09, 19:08

No i lepiej wyglądasz, tak szczerze mówiąc.
LadySatan - 2007-07-09, 19:11

Ja wolalam braciszka z dlugimi herami, ale tak czy siak jest przystojny ;)
Sarmak - 2007-07-09, 19:13

Tak czy srak, można się pośmiać z nim sowicie.

[ Dodano: 2007-07-09, 19:39 ]
Ja chyba sobie zrobię takie włosy jak ta babka

http://img442.imageshack....315/rrrlmx5.jpg

joeshmoe - 2007-07-09, 22:31

ja mam takie :D.(mialem trepanacje czaszki i mi scieli do operacji :|
DJgamma - 2007-07-22, 23:08

a chuja nie bmskinow
Maciej - 2007-07-24, 00:21

Od lat gole glowe do samej skory. Bardzo wygodna fryzura.
Legion - 2007-07-24, 02:16

dziewczyny kochajcie lysych tralalala
Dauntless - 2007-07-24, 08:06

Legion dobrze gada, trzeba mu polać :) .
Sarmak - 2007-07-24, 09:54

To polej. Ja łysy nie jestem, i nie zamierzam : )
DJgamma - 2007-07-24, 10:31

najbardziej chujowa fryzura.w zeszlym roku bylem lysy
Justycha - 2007-07-24, 13:11

Ja tam wole długie kłaczki u chłopców ;D
lotka - 2007-07-24, 16:15

mnie tam wszystko jedno... tylko nie łysi! :P
Maciej - 2007-07-24, 18:07

DJgamma napisał/a:
najbardziej chujowa fryzura.w zeszlym roku bylem lysy

Jak nie pracujesz i sie uczysz albo obijasz i masz czas na zabawe z wloskami to gratuluje. Ja musze zarobic na chleb i wygladac normalnie a nie jak lajza z posklejanymi od kurzu strakami na glowie. :wink:

DJgamma - 2007-07-24, 18:11

Justycha napisał/a:
Ja tam wole długie kłaczki u chłopców ;D

jak czytam takie rzeczy to sie zastanawiam co by sie znowu nie zgolic.

czasem mysle ze jestem gejem.

Maciej - 2007-07-24, 19:53

Tylko w upal goraco, a przy mojej tuszy to mordega podobnie jak z obcislymi jeansami.
Powerage - 2007-07-24, 20:03

DJgamma napisał/a:
Justycha napisał/a:
Ja tam wole długie kłaczki u chłopców ;D

jak czytam takie rzeczy to sie zastanawiam co by sie znowu nie zgolic.

a Ty Maciej jak jestes gejem i ci przeszkadzaja wlosy i placzesz bo zachaczyles koltunem o klamke to wiesz.ja tam sie wloskami nie bawie.


Po czym wniosłeś,że jest gejem?Po tym,że przeszkadzają mu długie włosy ponieważ ma już trochę więcej lat od nas i stara się jakoś wyglądać czy to w pracy czy gdzie indziej?

Gratuluje inteligencji.

Gabriell - 2007-07-24, 20:11

[quote="Maciej"]
DJgamma napisał/a:
Justycha napisał/a:
Ja tam wole długie kłaczki u chłopców ;D

jak czytam takie rzeczy to sie zastanawiam co by sie znowu nie zgolic.

a Ty Maciej jak jestes gejem i ci przeszkadzaja wlosy i placzesz bo zachaczyles koltunem o klamke to wiesz.ja tam sie wloskami nie bawie.


Wiadomo, Tobie póki co plastikowy samochodzik pewnie w zupełności starcza :)

DJgamma - 2007-07-24, 20:27

eh,sory maciej,cos mnie wkurwilo przed chwila.sory sory.
ja jakos pracowalem fizycznie z dlugimi wlosami i mi nie przeszkadzaly

Maciej - 2007-07-24, 20:31

DJgamma napisał/a:
eh,sory maciej,cos mnie wkurwilo przed chwila.sory sory.
ja jakos pracowalem fizycznie z dlugimi wlosami i mi nie przeszkadzaly

zalezy gdzie pracowales. Ja sie kiedys uparlem ze bede mial dlugie wlosy a wtedy malowalem sciany na magazynie jakies 10 lat temu i po pol roku zrezygnowalem - z wlosow oczywiscie. Teraz mam koszmarny kurz na magazynie + upal po pomieszczenie nagrzewa sie w dzien jak piec kaflowy i bym nie wytrzymal. Po za tym codziennie myc i suszyc wlosy to by bylo ponad moje sily tym bardziej ze wracam z pracy tak zmeczony ze nawet nie jestem w stanie nic sobie ugotowac.

DJgamma - 2007-07-24, 20:44

taaaaak to rozumiem.kopalem rowy,kosilem trawe itd.a,to jeszcze raz sory bo nie mialem pojecia
tomash - 2007-07-24, 21:23

Kurde ludzie birzecie nervosol przed wejściem na forum albo co :P
Sarmak - 2007-07-24, 21:25

Ja nigdy się nie denerwuję. Najwyżej mogę postraszyć małe dzieci.
DJgamma - 2007-07-24, 21:27

tomash napisał/a:
Kurde ludzie birzecie nervosol przed wejściem na forum albo co :P

ja powinienem czasem,Powerage czesto ;)

Legion - 2007-07-24, 21:33

nervosol? pramolan, diazepam, bromozepam a nie jakies lajtowe gowno....
Powerage - 2007-07-24, 21:34

DJgamma napisał/a:
tomash napisał/a:
Kurde ludzie birzecie nervosol przed wejściem na forum albo co :P

ja powinienem czasem,Powerage czesto ;)


Ty w ogóle nie powinieneś brać leku nervosol.Polecam za to gorąco dla Pana BOBOVIT.

DJgamma - 2007-07-24, 21:36

naprawde,zgasiles mnie i nie mam pojecia co teraz napisac :(

EDIT:zamknij ryj zjebie genetyczny,ja probuje milo zagaic a ty cos jak zwykle pierdolisz

Sarmak - 2007-07-24, 21:40

Zamknąć się oboje do kurwy nędzy.
Powerage - 2007-07-24, 21:45

DJgamma napisał/a:
naprawde,zgasiles mnie i nie mam pojecia co teraz napisac :(

EDIT:zamknij ryj zjebie genetyczny,ja probuje milo zagaic a ty cos jak zwykle pierdolisz


Żartowałem z tym BOBOVITEM

DJgamma - 2007-07-24, 22:05

nie placz
tomash - 2007-07-24, 22:06

Lepiej z takimi tekstami do Lady nie wyskakuj bo jedyne co usunie to będziesz Ty :P
DJgamma - 2007-07-24, 22:12

hmmmm
LadySatan - 2007-07-25, 08:09

tomash napisał/a:
Lepiej z takimi tekstami do Lady nie wyskakuj bo jedyne co usunie to będziesz Ty :P


To jest piękne 8)

[ Dodano: 2007-07-25, 11:11 ]
A tak poza tym dla wszystkich co marzą o pieknych, jedwabistych wlosach polecam jedwab w plynie Gliss kur. Pierwsza "odżywka", którą stosuje i dziala tak jak jest napisane na etykietce :)

DJgamma - 2007-07-25, 11:54

brzydze sie pieknymi,jedwabistymi wlosami
LadySatan - 2007-07-25, 12:35

A co w nich obrzydliwego?
DJgamma - 2007-07-25, 13:06

u mnie,denerwowalyby mnie,lechtaly,swedzily,wkurwialy na maksa
Rujewit - 2007-07-26, 17:03

DJgamma napisał/a:
u mnie,denerwowalyby mnie,lechtaly,swedzily,wkurwialy na maksa


Tylko gdybyś nie mył


Ja mam długie kłaki (trochę za kark), i jestem z nich zadowolony. Lubie je nosić zarówno w kitce jak i rozpuszczone, sądzę że lepiej w nich wyglądam niż gdy miałem krótkie.

Długie kudły + 2dniowy zarost = tró pagański wygląd na 102

Tema - 2007-07-26, 20:22

DJgamma napisał/a:
brzydze sie pieknymi,jedwabistymi wlosami


No co Ty gadasz ? Ładniejsze takie ,których nie myjesz przez miesiąc ?
Jak się ma długie włosy to trzeba o nie dbać . Długie włosy mają tylko urok kiedy są zadbane :)

DJgamma - 2007-07-26, 20:52

jeszcze tylko napisze ze ladniejsze sa skurwiale i zniszczone przez slonce i inne ekstremalne warunki.nie opowiadaj ze jestem brudasem
Raziel - 2007-07-26, 23:15

DJgamma napisał/a:
jeszcze tylko napisze ze ladniejsze sa skurwiale i zniszczone przez slonce i inne ekstremalne warunki.nie opowiadaj ze jestem brudasem


nie trzeba opowiadać... pieknie wyglądają ludzie w tłustych nitkach. zresztą brak szacunku do swojego ciał też oczymś świadczy..

Morthond - 2007-08-05, 22:53

Ja po roku nieścinania mam dłuższe niż się wszyscy spodziewali, a im przybierają na długości tym bardziej się utwierdzam w słuszności tych poczynań :)

[Jakaś partyjna nowomowa mi się udziela :D]

joan11 - 2007-08-06, 20:34

A ja juz nie mogę sie doczekac jak wreszcie będe miała takie długie włosy do pasa:D Mam straszna zajawke na takie włosy:) Strasznie żałuję, że je ściełam, bo jak byłam młodsza miałam strasznie długie włosy...ahh..człowiek uczy sie na błędach...
Sarmak - 2007-08-06, 20:40

Powodzenia w kąpieli...
Tema - 2007-08-06, 20:53

joan11 napisał/a:
A ja juz nie mogę sie doczekac jak wreszcie będe miała takie długie włosy do pasa:D Mam straszna zajawke na takie włosy:) Strasznie żałuję, że je ściełam, bo jak byłam młodsza miałam strasznie długie włosy...ahh..człowiek uczy sie na błędach...


Chciałabyśmieć takie włosy jak ja , co nie :D ?? Hhaha :P Żarcik :P
Ja czasami mam ochote ściąć włosy szczególnie wtedy jak jest 30stopni :/ Strasznie denerwujące to jest,ale mimo wszystko jeszcze tego nie zrobiłam więc pewnie tka już zostanie.

joan11 - 2007-08-06, 21:32

Tema napisał/a:
joan11 napisał/a:
A ja juz nie mogę sie doczekac jak wreszcie będe miała takie długie włosy do pasa:D Mam straszna zajawke na takie włosy:) Strasznie żałuję, że je ściełam, bo jak byłam młodsza miałam strasznie długie włosy...ahh..człowiek uczy sie na błędach...


Chciałabyśmieć takie włosy jak ja , co nie :D ?? Hhaha :P Żarcik :P
Ja czasami mam ochote ściąć włosy szczególnie wtedy jak jest 30stopni :/ Strasznie denerwujące to jest,ale mimo wszystko jeszcze tego nie zrobiłam więc pewnie tka już zostanie.


Tema Ty mnie nie denerwuj, bo wiesz, jak bardzo podobaja mi się Twoje włosy... i jak pomyslę, że kiedyś tez takie miałam to mnie roznosi...;/

Niegłupi Jaś - 2007-08-06, 23:26

joan11 napisał/a:
A ja juz nie mogę sie doczekac jak wreszcie będe miała takie długie włosy do pasa:D Mam straszna zajawke na takie włosy:) Strasznie żałuję, że je ściełam, bo jak byłam młodsza miałam strasznie długie włosy...ahh..człowiek uczy sie na błędach...


Nie podobają mi się takie :P

joan11 - 2007-08-06, 23:30

Ale nic nie poradzę na to, że mam zajawke na takie włosy...:P A jakie Ci sie podobaja, jesli nie takie? :P Przeciez krotkie są takie...jakby to powiedzieć..."bylejakie"...przynajmniej takie jest moje zdanie:)
Niegłupi Jaś - 2007-08-06, 23:36

Już tu gdzieś pisałem jakie mi się podobają :P Dla przypomnienia: najbardziej takie średniej długości, do łopatek, lekko, naturalnie pofalowane lub proste, gęste, ciemnobrązowe lub czarne, zachodzące na twarz, czym potęgują tajemniczość... :P
LadySatan - 2007-08-06, 23:38

Czyli takie jak mam ja 8)
Niegłupi Jaś - 2007-08-07, 00:00

LadySatan napisał/a:
Czyli takie jak mam ja 8)


Być może, patrząc na Twój avek, uległem podświadomej autosugestii ;)

Maciej - 2007-08-15, 23:14

DJgamma napisał/a:
brzydze sie pieknymi,jedwabistymi wlosami

Mojej facjacie takie wloski nie zaszkodza :wink:

glen - 2007-08-16, 11:17

pewnie ze długie a jakże,niestety moje już mnie zaczęły opuszczać więc musiałem drastycznie przyciąc
+MARILYN+ - 2007-08-26, 22:03

Ja mam długie włosy, tylko raz w życiu ścięłam :P Bardzo mi się podobają długie włosy, u facetów szczególnie ;]
tristania*20 - 2007-08-30, 21:25

moje włosięta siegały do połowy pleców.. ale w czerwcu nadszedl dla nich dzien ostateczny- i teraz mam do ramion, rosną ;) Bliżej niesprecyzowany brąz, kręcą sie tam, gdzie nie chce, szczegolnie grzywka.
A u Panów- owszem, podobaja mi sie długie wlosy, nawet bardzo :) Ale jesli komuś czoło sięga szyi a w wolnych miejscach są te długie włosy, to juz nie :) Fryzurka ma pasowac :)

qwerty - 2007-08-30, 21:33

a ja mam teraz dramat... Mam włosy takie ługie że mi przeszkadzają, ale takie krótkie że kitka się rozwala. Dziś na rowerze nie miałem czapki i nie wspominam jazdy zbyt przyjemnie...
tristania*20 - 2007-08-30, 21:36

poradziłabym Ci jakieś spinki, ale to chyba mało meskie? :)
jaqb - 2007-08-30, 21:44

Tak, ten okres jest malo przyjemny, na szczęście już dawno za mną. Z tym, że ja wprost nienawidzę jeździć na rowerze i nawet jak mam stracić godzinę czasu to idę pieszo
Septic Schizo - 2007-08-31, 14:01

Wole długie zdecydowanie
qwerty - 2007-08-31, 23:12

mysałem nad zastosowaniem takiej plastikowej przepaski jak mają niektóre dziewczyny, ale to totalnie niemęskie. Jedyny ratunek to bandama, ale gdzie niby w Łodzi kupić taki wynalazek:/
jaqb - 2007-08-31, 23:14

To zostaw z tyłu długie, a grzywkę na krótko obetnij i po problemie ;)
Zephyr - 2007-08-31, 23:23

ja mam teraz krótkie i dobrze mi z tym. co prawda kumple uszczypliwie mówią, że wyglądam jak Włoch, ale co tam hehe
Zbir - 2007-08-31, 23:24

jak depesz wyglądasz ;)
mumek442 - 2007-09-02, 13:03

Ja zapuszczam włosy gdzieś od 4 miesiecy i nie jest za fajnie.Z boku mam krecone a na górze proste wiec wygladam jak szczota.Mam nadzieje, że ten glupi okres niedlugo minie bo dlugo tak nie wytrzymam;/
qwerty - 2007-09-02, 20:07

Poczekaj aż włosy zaczną Ci wchodzić do oczu, smyrać po twarzy, i nie będziesz nic przez nie widział... To jest dopiero gehenna...
JaVirr - 2007-09-02, 20:09

... a potem będziesz je wpierdalał podczas konsumpcji zupy jak będą Ci wpadać do łyżki... BUAHAHAHAHHAHAHA \m/
qwerty - 2007-09-02, 21:37

Albo będą Ci wpadały do jogurtu, szklanki itp. Jak zjesz kanapkę ze smalcem to grzywkę będziesz miał tłustą jakbyś pmiesiąc nie mył. Same problemy...
LadySatan - 2007-09-02, 21:40

Co za bzdury :P
Aratar - 2007-09-03, 12:32

Od wielu lat noszę długie (ostatnio miałem krótkie w 1991 r., kiedy zmuszono mnie do obcięcia świeżo zapuszczonych, sięgających ramion - do dziś pamiętam tamtą traumę). Na razie nie myślę o obcinaniu, choć niestety włosy mam słabe i niezbyt gęste. Przez to noszę jedynie sięgające łopatek, choć przez jakiś czas hodowałem sięgające pasa. Te czasy już nie wrócą. :( Mam nadzieję, że nie czeka mnie to, co malowniczo opisała Tristania, czyli czoło kończące się na karku. ;)

Ogólnie uważam, że fajniejsze są długie włosy. Aczkolwiek w przypadku kobiet niekoniecznie, bo ładnej we wszystkim ładnie, nawet we fryzurze a la S(k)in(h)ead O'Connor. :)

Zephyr - 2007-09-03, 14:55

Zbir napisał/a:
jak depesz wyglądasz ;)


oż ty !! ;)

Amarant - 2007-10-01, 23:21

Przez 9 lat miałem długie, podcinane tylko co jakiś czas co 3-4cm, ale 6 miesięcy temu ściołem maszynką bo już były tak zniszczone że wyglądały jak siano.
qwerty - 2007-10-02, 16:27

No ja już mam kłaki do pleców sięgające, troche za szyję ale zawsze. Jestem w niebo wzięty przez moją fryzurę:D
Pastafarian666 - 2007-10-02, 22:30

A ja mam długie i będę miał jak Quorthon za młodu, bom do niegoż podobnym (wiem, że nie ma takich słów) Jestem fajny?
JaVirr - 2007-10-02, 22:34

Pastafarian666 napisał/a:
A ja mam długie i będę miał jak Quorthon za młodu, bom do niegoż podobnym (wiem, że nie ma takich słów) Jestem fajny?


+1 punktów lansu 8)

A u mnie dalej rosną..

joan11 - 2007-10-04, 18:42

A ja jestem juz dumna, bo mi tez pięknie rosną juz włosy:) na szczęscie mi bardzo szybko rosną i jestem z tego powodu happy :D
jak ja sobie przypomnę jaka byłam zła na siebie, że sobie je ściełam...:[ No ale cóż...człowiek uczy się na błędach :)

Tema - 2007-10-05, 18:59

A Ty Joan to dałaś dupy :D Miałaś takie zajebiste włosy w podstawówce chyba do pasa i co po co ścinałaś :P ?

Ja musze podciąć troche,bo końcówki mam strasznie zniszczone,ale żal mi :D Ale trzeba .

unchained - 2007-10-05, 19:05

nieno do pasa to przegiecie...
Tema - 2007-10-05, 19:23

czemu jeśli komuś się podoba ?
Aratar - 2007-10-05, 19:31

Na przykład mi się bardzo podoba :) A u kobiet wspaniale wyglądają jeszcze dłuższe - do kolan, czy nawet do pół łydki, oczywiście pod warunkiem, że są odpowiednio gęste, mocne i ogólnie ładne :) Ale taka fryzura to niecodzienny widok...
unchained - 2007-10-05, 19:47

mi nic do tego co sie komu podoba... mowie ze dla mnie jest to przesada. i to nawet nie ze wzgledow estetycznych a praktycznych.
joan11 - 2007-10-05, 19:56

Takie włosy do pasa są pięęękne po prostu :D A Ty Tema możesz szpanować już, bo masz strasznie długie :) tzn może jeszcze nie do pasa, ale juz długie:D
Ale ja sie jeszcze postaram, żeby mieć takie włosy... :D

LadySatan - 2007-10-05, 21:27

Aratar napisał/a:
Na przykład mi się bardzo podoba :) A u kobiet wspaniale wyglądają jeszcze dłuższe - do kolan, czy nawet do pół łydki, oczywiście pod warunkiem, że są odpowiednio gęste, mocne i ogólnie ładne :) Ale taka fryzura to niecodzienny widok...


Do kolan????? Boshe.. Ja mam za ramiona i juz mnie denerwuja.

Tema - 2007-10-05, 22:49

unchained napisał/a:
mi nic do tego co sie komu podoba... mowie ze dla mnie jest to przesada. i to nawet nie ze wzgledow estetycznych a praktycznych.


No tak masz racje jeśli chodzi o ,,utrzymanie" takich włosów ,bo to jest koszmarne,ale są ładne ;)

Joan11 napisał/a:
Takie włosy do pasa są pięęękne po prostu A Ty Tema możesz szpanować już, bo masz strasznie długie tzn może jeszcze nie do pasa, ale juz długie:D
Ale ja sie jeszcze postaram, żeby mieć takie włosy...


Oj dziękuje Joan :P Ja jestem bardzo zadowolona ze swoich,chce jeszcze trochę dłuższe i już będę w pełni szczęśliwa jeśli chodzi o włosy ;)

Ed The Dead - 2007-10-05, 23:42

a ja znowu do fryzjera!

takie do ramion są najbardziej progresywne. Tzn chciałbym dłuższe, ale jakość mych włosów mi nie pozwala niestety.

unchained - 2007-10-06, 01:00

Tema napisał/a:
unchained napisał/a:
mi nic do tego co sie komu podoba... mowie ze dla mnie jest to przesada. i to nawet nie ze wzgledow estetycznych a praktycznych.


No tak masz racje jeśli chodzi o ,,utrzymanie" takich włosów ,bo to jest koszmarne,ale są ładne ;)

nawet pomijajac utrzymanie... pomijajac stan "stania i ladnie wygladania" to przeszkadzaja praktycznie we wszystkim ;)

Arges - 2007-10-06, 02:32

Ja mam kłaki za kark, średnio kręcone... przez to trochę "przekłamują" swą prawdziwą długość, ale jak wyciągnę włosy (przy wyprostowanej szyi) to mam grzywkę po suty :P

A co do panien... no cóż, mega długie włosy, takie że aż chodnik nimi zamiata to może i faktycznie nic ciekawego, ale takie do pasa to ojojoj, śliczna sprawa. Krótsze też są ładne, to zależy od fryzury i twarzy, bo jednak wszystko musi się ze sobą ładnie komponować, żeby ostateczny efekt był fajny :)

qwerty - 2007-10-06, 11:05

Ja już mam takie kłaki że jak się spojrze "z pod byka" to jestem Deppresive Black Metalowiec, jak ta lala:D
Aratar - 2007-10-06, 14:15

unchained napisał/a:
nawet pomijajac utrzymanie... pomijajac stan "stania i ladnie wygladania" to przeszkadzaja praktycznie we wszystkim ;)


Oj tam, splecione w warkocz aż tak nie przeszkadzają... A to, gdy ktoś chce się poruszać po mieście lub w plenerze chyba jedyna opcja przy włosach np. sięgających kolan.

Naprawdę to przeszkadzają takie:



Już o utrzymaniu nie wspominając :D

joan11 - 2007-10-06, 15:35

Nie no takie włosy to "lekka" przesada ...
unchained - 2007-10-07, 15:39

Aratar napisał/a:
unchained napisał/a:
nawet pomijajac utrzymanie... pomijajac stan "stania i ladnie wygladania" to przeszkadzaja praktycznie we wszystkim ;)


Oj tam, splecione w warkocz aż tak nie przeszkadzają... A to, gdy ktoś chce się poruszać po mieście lub w plenerze chyba jedyna opcja przy włosach np. sięgających kolan.

no warkocz to napewno jest jakies wyjscie :)... ale akuraz warkocze srednio mnie kreca :P

Powerage - 2007-10-07, 19:51

Ja chyba zacznę zapuszczać.Zapuszczę tylko ten okres zapuszczania jak nie są jeszcze długie tylko takie nijakie podobno chujowy jest i żle to wygląda ale chuj w dupe wytrzymam i poczekam aż będe mógł związać w kitek i wejść do lasu jak prawdziwy pustelnik a nie jakaś nowoczesna kurwa

Zapuszczać czy nie?Jakie są plusy i minusy?

qwerty - 2007-10-07, 20:59

hmm, to tak raczej nie ma że są plusy i minusy. Na pewno długie włosy wyróżniają z tłumu, ładnie wyglądają, są takie ciekawsze, można się nimi bawić, ale z nimi jest troche tak jakbyś miał zwierzątko. Trzeba o nie dbać żeby były ładne i zachwycające, trzeba myć najlepiej jak najczęściej, ja np myję codziennie, trzeba czesać bo takie skołtunione piękne nie są, no i to jednak wymaga troche cierpliwości. Wosy są czasami cholernie wkurwiające. Np muszę ćwiczyć na wf w czapce bo mi wchodzą do oczu, a jednak na kitkę są jeszcze zbyt krótkie. I długo schną. Ale polecam zapuścić, to jednak wielka frajda miec dużo ładnych, delikatnych włosów na głowie, i np. miziać takim puszystym pędzelkiem dziewczynę :P
Tema - 2007-10-07, 21:20

qwerty napisał/a:
Wosy są czasami cholernie wkurwiające. Np muszę ćwiczyć na wf w czapce bo mi wchodzą do oczu, a jednak na kitkę są jeszcze zbyt krótkie.


Nie lepiej kupić sobie opaske za pare złotych niż ćwiczyć w czapce ?

qwerty - 2007-10-07, 22:21

no chyba trzeba, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej opaski. Najlepiej taką frotkę bym chciał jak mają tennisiśći np.
Tema - 2007-10-08, 17:15

Nigdzie ;>? Wszędzie są :P W każdym sklepie z takimi rzeczami jak gumki,spinki itd :P
darkrose - 2007-10-08, 18:44

nie no długie włosy sa the best :D a mi niestety fryzjer zciął za dużo a mieł tylko podciąć końcówki heh :( .. no ale mam nadzieje, że szybko mi odrosną :D
qwerty - 2007-10-08, 21:07

No to widać niedokładnie szukam, ale muszę isć do jakiegoś sportowego i nabyć. Chociaż pewnie zanim to nastąpi to już będę robił sobie eleganckie kiteczki. Bo gumkę za 30 groszy kiedyś nabyłem w kiosku:D
Tema - 2007-10-09, 15:57

qwerty napisał/a:
No to widać niedokładnie szukam, ale muszę isć do jakiegoś sportowego i nabyć. Chociaż pewnie zanim to nastąpi to już będę robił sobie eleganckie kiteczki. Bo gumkę za 30 groszy kiedyś nabyłem w kiosku:D


No to gratuluje gumeczki :P Kup sobie cały zestaw :D Każdy kolor możliwy ;)
A co do tych opasek i ,,akcesoriów" do włosów to zastanawia mnie z czego to wynika,że faceci nie chodzą do takich sklepów :D Mój kumpel zawsze jak potrzebuje opaske, gumki czy spinke to prosi mnie żebym kupiła,bo on tam nie chce iść. Nie wiem czy się wstydzi ,nie rozumiem :D

qwerty - 2007-10-09, 15:59

A dziękuję dziękuję, gumeczka jest ładna i sexowna i czarna więc mam się czym cieszyć. Faceci tam nie chodzą bo obawiają się porównania z metroseksualistami.
Tema - 2007-10-09, 16:01

No to też podejrzewałam ,aleeee wydaje mi się to naturalne jeśli ktoś ma długie włosy to i potrzebuje iść do takiego sklepu :P
unchained - 2007-10-09, 16:04

spinkę? jedyny usprawiedliwiony sposób użytkowania spinki przez mężczyznę to otwieranie zamków ;)
Tema - 2007-10-09, 16:11

unchained napisał/a:
spinkę? jedyny usprawiedliwiony sposób użytkowania spinki przez mężczyznę to otwieranie zamków ;)


Czemu ? Ja tam nie widze w tym nic strasznego :P Jak włosy jeszcze nie są długie,a już nie są krótkie to przecież strasznie denerwują i to nic strasznego jak facet podepnie grzywke spinką . Sama wiem jak to jest więc rozumiem;)

JaVirr - 2007-10-09, 16:29

Spinka? Nigdy!!!!

A gumki to się dziewkom podpierdala, co ja kasę będę wyrzucał, a wszy i pchły i mi niestraszne 8)

LadySatan - 2007-10-09, 16:33

unchained napisał/a:
spinkę? jedyny usprawiedliwiony sposób użytkowania spinki przez mężczyznę to otwieranie zamków ;)


No ja się z tym zgodzę ;) Jakoś spinka do mężczyzny mimo wszystko nie pasuje :) Tak samo jak klamry itd :)

Ceandric - 2007-10-09, 17:02

LadySatan napisał/a:
unchained napisał/a:
spinkę? jedyny usprawiedliwiony sposób użytkowania spinki przez mężczyznę to otwieranie zamków ;)


No ja się z tym zgodzę ;) Jakoś spinka do mężczyzny mimo wszystko nie pasuje :) Tak samo jak klamry itd :)


To nie uwierzycie, ale mój kumpel nosi na łbie taką sztywą opaskę do włosów. Dziwi się tylko dlaczego rodzina mówi mu, ze wygląda jak pedał ;)

qwerty - 2007-10-09, 17:25

HEHE, u mnie w szkole też jest takich szaleńców kilku. Desperaci, śmiesznie to wygląda...
Harvester - 2007-10-09, 19:25

Najsampierw moje pióra były krótkie, potem długie po pachy.
Potem byłem łysy, potem krótko ścięty (bo włosy zaczęły wypadać i się przeżedziły).
Teraz mam średniej długości (około 4 cm na głowie) i zapuszczam.
Ale nie o to chodzi : długie włosy są zajebiste, ale z krótkimi większa wygoda.
50/50

joan11 - 2007-10-10, 18:38

Ludzie!! jaką ja dziś widziałam dziewczyne u nas w szkole-masakra po prostu...Co ona miała na głowie ... W zyciu nie widziałam jeszcze tak emowatej fryzury (to, ze jest emo to jest pewne, strój, ogólny wygląd, zachowanie...no masakra) w każdym razie spróbuję ta fryzure opisać: a więc włosy ogólnie blond, a pod spodem i końcówki czarne, do tego na całej głowie jakieś srebrne czy cos podobne do tego pasemka, a sama fryzura kosmiczna:na głowie, przy czubku wystrzyzone, a potem długie do ramion, a nawet za ramiona... Byc może lubi sie odznaczać, nie mam nic przeciwko, ale to naprawde komicznie wygląda... Myślałam,że sie zbrechtam na smierć jak ją dziś zobaczyłam.
Harvester - 2007-10-10, 18:53

To ja powiem tak : idąc sobie raz bulwarem nad Wisłą a później ul. Grodzką spotkałem dwoje punk'ów -typa i typiarę.
Ciężko było ich odróżnić jakiej płci są gdyby nie malutkie wypukłości na klacie typiary.
Ale do rzeczy.
Głowy ogolone tępą żyletką, a na czubie z lewej strony długi zachodzący na połowę facjaty strzęp w kolorach : czarno żółtym i czarno czerwonym.Nie pamiętam kto miał jak ale po prostu groteska.Dodam do tego zszyte z kawałków kurtały udające ramoneski, glany w innych kolorach na każdej nodze, mocno przybrudzone arafatki oraz spodnie w szkocką kratę również zajebane z pomocy dla powodzian.
Jak ich zobaczyłem - kebab, którego pałaszowałem wylądował na ziemi a ja nie mogłem złapać oddechu z powodu śmiechu jaki mnie dołapał.

Dauntless - 2007-10-11, 01:01

Obydwie historie - ci ludzie żenada straszna. Harvester, jeśli jednak chodzi o Twoją opowieść, to punki to to nie były. Bardziej "śmierdzące chuj wie co".
Harvester - 2007-10-11, 18:44

Dokładnie.To był taki misz masz kurwy z mułem.
LadySatan - 2007-10-11, 19:22

Przestaniecie w końcu przeklinać?? Czytać się tego nie da :?
Harvester - 2007-10-11, 20:31

który to tak brzydko mówi ??????!!!!!!!!!!
LadySatan - 2007-10-11, 20:56

Ty :P
Harvester - 2007-10-11, 21:52

nie tylko ja, ale spróbuję :D
Ed The Dead - 2007-10-19, 21:35

Znowu wpadłem pod kosiarkę :D
Arges - 2007-10-19, 22:22

Więc mamy współczuć czy gratulować? :P?


Aaa, skoro już temat o owłosieniu - widziałem raz kolesia lat ok. 30, na górze eleganko przystrzyżony, za to brodę miał uformowaną w dwa warkoczyki siegające brzucha. Oryginalne... (no, może tylko w Polsce).

Ed The Dead - 2007-10-19, 22:31

straciłem połowę włosów na głowie - były do ramion... ale teraz przynajmniej są w lepszym stanie :D
Gabriell - 2007-10-19, 23:16

a teraz robisz za pazia? :D
kaczka6661 - 2007-11-06, 22:20

hehe dlugie rzadza wiadomo ]:->
joan11 - 2007-11-09, 22:06

A mi rosną, i rośną, i rosną...powoli ale wciąż rosną :D
kaczka6661 - 2007-11-09, 22:11

nie boj sie za 2 lata juz beda dlugie. Ja mam swoje juz hmmm prawie 2,5 roku o cholera jak ten czas zapierdziela i mam dlugie ale juz jest ich baaaaaardzo malo no wiadomo kazdy hippis albo metal musi wylysiec(patrz Kerry King, Scott Ian czy Joe Satriani :D) no jeszcze z rok i pewnie bede jak oni wygladal no ale coz trza sie nacieszyc. A jesli chcesz zeby Ci szybciej rosly to co jakies 2 miesiace jakies 2-3cm podcinaj ja tego nie robilem i troche zaluje

[ Dodano: 2007-11-09, 22:15 ]
a propos widzialem w Paryzu raz kolesia co mial naturalne podkreslam naturalne dredy za dupe to jest niezle. A moj ojciec widzial kolesia co mial wlosy zakrecone na rece i jeszcze mu sie prawie po ziemi wlokly ale to nie jest rekord podobno rekord nalezy do kolesia z Azji co ma chyba ze 5-6m wlosow nie wiem jak on je myje i ile zapuszczal jak ja mam dopiero za lopatki :P

LadySatan - 2007-11-09, 23:16

Ja swoje ostatnio ścięłam i zrobiłam sobie małą grzywkę :) Na pierwszy rzut oka strasznie mi się nie podobało i czułam sie okropnie, chciałam zabić fryzjerkę :p Ale jak usłyszałam ogrom komplementów to mi sie zaczeła podobać :) I faktycznie wyglądam fajnie.. chociaż inaczej :)
kaczka6661 - 2007-11-10, 08:58

to pokaz zdjecie :P
LadySatan - 2007-11-10, 10:22

Pokażę w galerii :P Jak dostanę fotki z urodzin :)
Tema - 2007-11-10, 19:46

A ja musze je podciąć troche z 2 cm ,ale mi strasznie żal ,bo są już takie długie :( No,ale trzeba wreszcie to zrobić.
Desolation - 2007-12-01, 15:17

ja miałem prawie po pas.
teraz mam krotkie tzn gdzies 5mm bo za zimno na mniej (i tak zimno:P)
fryzjer darmowy.. w wojsku.
mogłem je sprzedac jak mi mówili ale... przynajmniej mam na pamiatkę w domu upięte.

[ Dodano: 2007-12-01, 16:51 ]
generalnie to w krótkich schudniej chłopakowi hehe jeżeli ceni sobie czystość.. (z podtekstem). długie przeszkadzają i trzeba dbac żeby nie wyglądac jak jakis brudas, czesac itd to nie musze pisac. czasami przychodzi też sie sprawdzic na ulicy z kims to jest to minus duuży miec długie hery, tak samo przeszkadzają na siłowni, na sparingach.. w wielu miejscach (szczególnie bardzo długie). ponoć na studiach upierdalają :P:P ehehaha. Ale plusy też są no bo jakby inaczej.. wiadomo długie włosy to długie włosy Black Metal.. koncerty, zresztą tu nie ma co pisać dalej, dla black metalowców to sprawa jasna a raczej ciemna. Nie lubie półdługich włosów ani "krótkich" które są tak naprawde za długie.. albo jakies rozkopane- wygląda to szwejowsko. 0mm albo 3mm jak sie nie ma pomysłu, albo po wojskowemu- góra dłuższa boki (różnie) pocieniowane. Pysk ogolony -nie trawie jakoś bródek (bród)- żadnych, jak ktoś znajomy odpali (raczej dalszy znajomy) to nie umiem nie-zaszydzić. Kojarzy mi sie to z żydami, koziołkiem matołkiem albo starymi ludzmi haha i czasami z lenistwem, szczególnie jakis niechlujny parodniowy zarost- co za problem wziąść maszynke i sie elegencko ogolic. Ponoć laski nie lubią brodatych :P przy całowaniu jest to dla nich denerwujące ahaha.

pozdro dla łysych i długowłosych, dla reszty nie:P

Tema - 2007-12-04, 18:57

No więc dziś wreszcie podciełam końcówki. Jakieś 2cm . Nawet tak bardzo nie widać ,ale cieżko było się zdecydować ,bo strasznie mi żal , jak pomyśle o tym ile je zapuszczałam no,ale przynajmniej sąteraz w lepszym stanie.
joan11 - 2007-12-04, 20:09

Tema, a jednak zrobiłaś to; gratuluję:D Ja w sumie doszłam do wniosku,że tez muszę taki zabieg wykonać... A mi żal...strasznie..
Vat_commando - 2007-12-05, 14:17

Ja sobie boki zgolilem zeby lepiej wygladac w berecie i zeby mi male dzieci na moj widok nie mowily "o pani zolnierz idzie.."
kaczka6661 - 2007-12-05, 14:19

u mnie boki zgolone chujowo wygladaly bo mam rzadkie wlosy to bym mial jeszcze bardziej rzadkie :P
Vat_commando - 2007-12-05, 15:05

no a ja mam za geste wloski:>
Desolation - 2007-12-06, 09:51

Vat_commando napisał/a:
Ja sobie boki zgolilem zeby lepiej wygladac w berecie i zeby mi male dzieci na moj widok nie mowily "o pani zolnierz idzie.."


nie rozumiem troche. to jestes żołnierz czy nie?

JaVirr - 2007-12-06, 09:57

"O, pani żołnierz idzie. . ." Pani :P Nawyk, że długie włosy mają babki :P
Ceandric - 2007-12-06, 14:24

Moja rad jest następująca - zapuścić jeszcze brodę. Co prawda wtedy moga gadać: "O, brodata pani żołnierz", ale szczegół...
Sztywniarka - 2007-12-07, 19:30

Też muszę sobie ciachnąć ze 3cm. Chociaż trochę szkoda na zimę:/ Zawsze byłoby cieplej:>
Komandoska-94- - 2007-12-14, 22:39

ja do niedawna miałam włosy za pośladki, jednak były tak zniszczone, że musiałam zciąć ok. 10 cm. Potem przez tydzień bylam wściekła na cały świat. Głównie dlatego że moim marzeniem jest mieć włosy tak do połowy ud, lub kolan ;P
Co do chłopaków to w przeciwieństwie do wielu dziewczyn lubie tych z długimi. Mój kolega <choć każdy by stwierdził że to mój chłopak> też zapuszcza, ma już ok. 10-15 cm :) Nie twierdze że są one wybitnie długie, ale mam nadzieje żźe będą dłuższe ;P

Dauntless - 2007-12-15, 12:01

Chciałem znowu zapuścić włosy, to zapuściłem... mają jakieś półtora centymetra i już kurwicy dostaję :D. Nieuchronnie dziś wpadną pod ostrza maszynki ;).
kaczka6661 - 2007-12-15, 12:33

a ja mam po lopatki to dopiero mozna kurwicy dostac rozczesywac myc co 2 dni bleeeee
Niszczuk - 2007-12-15, 12:45

ja mam z 5cm i za chwilę idę je obciąc :mrgreen:
Tema - 2007-12-16, 20:44

Ja sobie sciełam tam 2 czy 3 cm i jestem szczęśliwa,że to zrobiłam. Na początku sięwkurzałam ,ale teraz się ciesze,bo mam piękne końcóweczki i ogólnie włosy ładniej wyglądają , no nie Joan :D Ale mam zamiar zapuścić do pasa :D
joan11 - 2007-12-16, 20:46

Tak, tak Tema, masz piękne:) Ja w sumie tez wczoraj sobie podcięłam, no ale ok pół centymetra tylko, sama przed lustrem, żeby mi szybciej rosły8)..nie wiem czy to coś da, no ale zobaczymy..:D
Pandos - 2007-12-19, 09:49

Mam dlugie ale nie tak jakbym chcial.
Mam wlosy lekko za ramiona a chcialbym miec lekko za łokckie :P A ze mam takie ni to krecone ni falowane wlosy wiec w takiej dlugości fajnie by wyglądały:D

xXxLilienxXx - 2007-12-22, 18:02

Moim zdaniem takie bardzo długie włosynie nie wygladają zbyt ciekaie u chłopaka/mężczyzny.....
LadySatan - 2007-12-22, 18:16

A moim zdaniem są niesamowicie sexowne 8)
xXxLilienxXx - 2007-12-22, 18:28

Każdy ma inny gust i zdanie...Mi się podobają średniej długosci.....
Sztywniarka - 2007-12-22, 19:26

A propos włosów... Zbieram się już kawałek, żeby podciąć trochę, ale się nie mogę zebrać:/
elviElViedor - 2007-12-29, 12:08

Ja mam tak, mniej wiecej, z 10-12 centymetrowe. Zależy gdzie ;p
kaczka6661 - 2007-12-29, 12:17

eee to co to jest krotkie. Ja mam ze 40cm to jest juz sporo sporo :P
Sztywniarka - 2007-12-29, 13:23

No i wreszcie ściełam. Ale mi łyso:/
xXxLilienxXx - 2007-12-29, 18:36

Ja musze podciąć sobie wlosy.
Yaotzin - 2007-12-30, 14:27

Ja mam do ramion, ostatnio podcinałem.
Ale gdyby nie to że tak się kręcą to były by do łokci :D.

elviElViedor - 2007-12-30, 14:51

Wiesz ja miałem baaaardzo kręcone włosy. Nie lubiłem ich. Zacząłem (sceptycznie nastawiony) używać szamponów prostujących firmy Dave (czy Dove, nie pamiętam, jak to jest). Po kilku 'sesjach' pod prysznicem efekt był widoczny.
xXxLilienxXx - 2007-12-30, 15:28

Ja mam za to proste wlosy.Nawet jak je pokręce to po pól godz.się wyprostują;/
elviElViedor - 2007-12-30, 15:30

No kurde, coś tak często jest - ci co mają proste, chcą mieć kręcone (jak ty), a ci co mają kręcone, chcą mieć proste (jak ja)
xXxLilienxXx - 2007-12-30, 15:36

Ja i tak wole miec proste włosy.Od szamponow prostujacych lepsza jest prostownica(choć niszczy wlosy)
kaczka6661 - 2007-12-30, 15:36

a ja mam proste chamsko proste i chcialbym zeby choc troche mi sie krecily ale nie bede krecil bo i tak mam ich juz malo i sa rzadkie zreszta widac
<----- o tutaj

elviElViedor - 2007-12-30, 15:42

Heh, to ty jesteś, kaczka? :]
kaczka6661 - 2007-12-30, 15:44

no a z kim przedchwila gadales na gadu? Oj juz sie ludzi nie poznaje rozumiem ja latka nie te i juz wszystko przepite a Ty jeszcze cale zycie przed Toba :P
elviElViedor - 2007-12-30, 15:47

Nie mi chodzi o to zdjątko pod nickiem :smile:
kaczka6661 - 2007-12-30, 15:50

elviElViedor napisał/a:
Nie mi chodzi o to zdjątko pod nickiem :smile:


tak to ja syn Szajtana 8)

Powerage - 2007-12-30, 15:52

To Shaitan ma syna? :shock: :shock:
kaczka6661 - 2007-12-30, 15:53

nie nie tego Shaitana tego bardziej znanego z apokalipsy Sw Jana 8)
LadySatan - 2007-12-30, 16:04

elviElViedor napisał/a:
No kurde, coś tak często jest - ci co mają proste, chcą mieć kręcone (jak ty), a ci co mają kręcone, chcą mieć proste (jak ja)


Ale natura zazwyczaj wszystko potrafi idealnie dopasować :P I tak ja mam proste włosy, zawsze chciałam miec kręcone.. ale to totalnie mi nie pasuje :)

xXxLilienxXx - 2007-12-30, 16:08

MI pasują kręcone i proste.
Sztywniarka - 2007-12-31, 14:42

Ja w dzieciństwie miałam totalnie proste, nawet troszeczkę się zwinąć nie chciały.
A jak 2 lata temu mi się kręcone zrobiły, to prostowałam:/
Teraz mam takie pofalowane w cały świat (nieartystyczny nieład:P) i jest OK:]
Niech będą, jakie mają być:D

Tema - 2007-12-31, 16:38

Ja mam proste włosy i zawsze takie miałam. I podobają mi się takie. Czasem sobie kręce ,ale sporadycznie i też długo nie wytrzymują ,bo zaraz się prostują.
black orchid - 2008-01-01, 09:51

Musze przyznać, że mam słabość do długowłosych:) moim zdaniem długie włosy u faceta są super.
chichot - 2008-02-18, 12:55

a ja mam dluuuuuugie wlosy prawie 90 cm, znajomi juz sie zaczynaja zakladac kiedy mnie przerosna albo kiedy je zetne xD ale ja ich nie zetne
xXxLilienxXx - 2008-02-18, 14:52

Zazdroszcze Ci włosow tak szczerze.Ja zapuszczam od ok roku i ostatnio mialam juz ochote je sciac.....
Marzena - 2008-02-18, 19:32

ja mam długie włosy kiedyś miałam za pupe:)ale sobie skróciłam i mam do pasa i ciągle musze przycinać bo szybko mi rosną..wogóle od dziecka nie opłacało mi się ścinać włosów bo zaraz odrastały:)Na dodatek strasznie gęste istny kocioł,u panów podobaja mi się długie włosy:)
kaczka6661 - 2008-02-18, 19:46

jak to Ty na zdjeciu to fajne :D
Marzena - 2008-02-18, 19:52

No ja na zdjęciu stety albo niestety hehe jakbym zapuszczała miała bym pewnie do kolan a do tego bym niechciała dopuścić:)
kaczka6661 - 2008-02-18, 19:54

powiedz to gitarzyscie Dragonforce ktory ma za kolana prawie wlosy :P wez to to umyj :P
Marzena - 2008-02-18, 19:58

Z myciem włosów słyszałam wiele tekstów jak to myjesz?czy szampon starcza Ci na dwa uzycia?Czy wyrabiasz na farbe do włosów?(a w życiu włosów nie farbowałam),za kolana to bym nie chciała mieć..ze względu na wygode umyj jak umyj ale ile na wysuszenie trzeba czekać.:)
kaczka6661 - 2008-02-18, 20:00

looooooo to jest masakra jak mi schnal jakies 1,5h z racji tego ze jest juz malo :P ale znam osobe ktora ma krotsze od niej a jak umyje na wieczor to jeszcze ma rano mokre takie ma geste wlosy :D
Marzena - 2008-02-18, 20:13

Ehh ja to mam sporo więc długo czekam aż przeschna ale 1,5 to i tak dobry wynik:)az tak mało jeszcze nie masz:)a rano może mieć mokre bo jak z mokrymi idzie spać to nie mają jak wyschnąć:)
kaczka6661 - 2008-02-18, 20:14

nie jej potrafia schnac pol dnia jak nie wiecej
Marzena - 2008-02-18, 20:18

no cóż długie włosy mają swoje minusy ale ja bym w krótkich nie potrafiła zyć i mimo wszystko lubie te kłaki:)
xXxLilienxXx - 2008-02-18, 20:22

Ja chce miec wlosy do pasa ale na to to jeszce musze dlugo poczekac.....
Marzena - 2008-02-18, 20:30

Trochę cierpliwości kiedyś się uda:)
xXxLilienxXx - 2008-02-18, 20:35

Wiesz ja mam nadzieje...
Choc rownych wlosow to ja nie bede napewno nigdy miec...

Marzena - 2008-02-18, 20:39

Można mieć długie a niekoniecznie równe:)
qwerty - 2008-02-19, 13:56

A mi cholernie zaczęły wychodzić... Normalnie jestem zdesperowany.
xXxLilienxXx - 2008-02-19, 15:31

Brak Ci jakis witamin....
unchained - 2008-02-19, 15:37

witaminy C i witaminy H pomiędzy witaminami I i S...
Ceandric - 2008-02-19, 16:08

Już nie strzelaj tymi zagadkami, bo znowu dziewczyna nie zrozumie ;)
qwerty - 2008-02-19, 18:38

Kurde unchained myslałem, że Ty do mnie i zacząłem się zastanawiać co to są za witaminy. A Cean myślałem, że mnie nazwałeś dziewczyną:P Oj ja głupiutki. Wiecie może jak temu zaradzić?
LadySatan - 2008-02-19, 19:15

To faktycznie może być brak witamin :P Może to być też przejściowe, więc póki nie zaczną Ci wypadac całe pukle, nie ma się co martwić :)
qwerty - 2008-02-19, 19:27

łatwo wam mówić drodzy przyjaciele. Aczkolwiek dziekuję za rady...
LadySatan - 2008-02-19, 19:29

To naturalne, ze włosy wypadają i robią miejsce nowym. Nie mówisz na jaką to jest skalę, więc trudno coś doradzić. Jak Cię to martwi to idź do dermatologa, bo my tu raczej specjalistycznej wiedzy nie posiadamy :)
Marzena - 2008-02-19, 19:31

Kurcze a ja to bym się znowuż cieszyła jakby mi trochę wypadło bo mam za dużo:)
unchained - 2008-02-19, 19:34

na to akurat sa sposoby. np chemioterapia ;)
Marzena - 2008-02-19, 19:36

Dzięki to na pewno dobra rada:)ale dziekuję nie skorzystam:)
LadySatan - 2008-02-19, 19:38

unchained napisał/a:
na to akurat sa sposoby. np chemioterapia ;)


Wiesz co :P

chichot - 2008-02-24, 13:31

dobra a takie moje pytanie co zrobic jak ma sie strasznie rozdwajaja koncowki, zadne odzywki i tego typu specjaly nie pomagaja a jak raz obcielam to zaczely sie jeszcze bardziej rozdwajac...;/
LadySatan - 2008-02-24, 14:09

Na rozdwajające końcówki jest tylko jedno lekarstwo :P jedwab w płynie Gliss Kur :P
Ramesses - 2008-02-24, 14:43

LadySatan napisał/a:
Na rozdwajające końcówki jest tylko jedno lekarstwo :P jedwab w płynie Gliss Kur :P


ja na swoje długaśne kudły stosuję zwykłe podcięcie końcówek...zazwyczaj działa...

LadySatan - 2008-02-24, 15:03

heh trudno, żeby nie działało, skoro problem po prostu dosłownie usuwasz :) Gorzej jesli ktoś chce sie obejść bez takich drastycznych rozwiązań... wtedy gliss kur jest bardzo pomocny :) Wiem, bo stosowałam 8)
Marzena - 2008-02-24, 15:42

Ja po prostu podcinam włosy jak mi sie koncowki rozdwajaja raz na jakiś czas..
LadySatan - 2008-02-24, 16:28

Powtarzasz sie :)

Koniec dyskusji na temat włosów, won do działów muzycznych 8)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group