Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Subkultury - emo

PlemnikSzatana - 2007-02-16, 20:33
Temat postu: emo
nie wiem czy tu powinnam to pisać bo to wkoncu forum metalowe ale może ktoś tu słyszał o subkulturze emo?
emo widziałam raz na ulicy mojego miasta.. raz...
gdy komuś mowie o emo nikt zazwyczaj nie wie... a gdy tłumacze porownuja ludzie emo do tokio hotel :|
więc uswiadamiam tu ludzi o emo a jeśli ktos cos o nich słyszał wypowiedzzcie sie na ten temat;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Emo
jakby co ;)

Zephyr - 2007-02-16, 21:07

Byłem niedawno na jednym koncercie hardcorowym. było full osób z pod znaku emo, straight edge etc. i potwierdzam moje zdnie. zarówno z zachowania i image'u to są to dla mnie zwykłe pedały i tyle. a jak wziąć na poprawkę popularną wśród tych debili orientację "bi" to tylko potwierdza ten fakt moje zdanie... chociaż panienki są tam fajne hehe

p.s. a tak poza tym to jestem na imprezie, obałam z kumplami smirnoffa i zaraz idziemy blansować na miasto, więc.... pozdro skurwysyny :D

unchained - 2007-02-17, 00:33

hell yeah... czapy z masla rzadza... ;)
Amon - 2007-03-13, 22:14

emo = pedaly, cioty i wogole pizdy jebane
tomash - 2007-03-13, 23:58

Amon napisał/a:
emo = pedaly, cioty i wogole pizdy jebane


Ależ ja tu kompleks widzę :p

Emo to moda która póki co się u nas nie przyjęła i nie sądzę żeby kiedyś naprawdę porwala tłumy a to dlatego że większość społeczeństwa ubzdurala sobie tak jak Amon że emo to pedaly. Nie wiem na jakiej podsatwie ale ok. Każdy musi mieć jakiegoś wroga. A dobre emo nie jest złe ;)

Gabriell - 2007-03-14, 15:11

tomash napisał/a:
A dobre emo nie jest złe ;)


...prawda Edy? :D

Rogue - 2007-03-14, 16:44
Temat postu: Re: emo
PlemnikSzatana napisał/a:
a gdy tłumacze porownuja ludzie emo do tokio hotel :|

A dziwisz się? Skoro wyglądaja tak, TH nie słuchaja, na punkrocku jadą, jakoś nie podoba mi się ich styl, mam paru znajomych emo, normalni ludzie wkońcu to są, lepso tacy jak techniawcy w dresikach...

Niegłupi Jaś - 2007-03-14, 19:23

Też mi subkultura... Chwilowa moda, ot co. Tak naprawdę to nawet dokładnie nie wiem jak oni wyglądają, czym się wyróżniają, czego słuchają itd. Ogólnie jestem mało obeznany w gimnazjalnych zwyczajach :). W Stanach pewnie jest ich mrowie, hołdujących tym swoim szajsownym zespolikom (jeśli słuchają tego, co myślę :) ), ale w Stanach jest dużo różnorakiego gówna :). Niech sobie żyją w szczęściu i dostatku, a z tego całego emo pewnie niedługo wyrosną :).
JaVirr - 2007-03-14, 20:57

Yeah! A ja emo w życiu nie widziałem :D Albo nie poznałem że to to :mrgreen:. Czyli nie przeszkadza mi ;)
Diabełek - 2007-03-25, 20:19

Emo subkultura jak każda inna. Sory,ale czy z metali toś się naśmiewa? NIE! nie wiem w czym Wy widzicie taki problem? Uwielbiam Emo... a to, że emo boy się malują wcale mi nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie jeśli makijaż jest dobrze zrobiony chłopak jak dla mnie jest wtedy brdzo... mmm Wkurzające jest to, że jak ktoś słyszy emo odrazu "emo? to chyba tokio hotel" jaaasne :/ Emo nie ma nic wspólnego z tymi wybrykami... to tak jakby metal porównywać z tymi (jak im tam?) Lordi? A Wy ludzie macie chyba jakieś kompleksy, że się nabijacie z imo, moja siostra słucha tylko maetalu ale jakoś mnie nie zabiła (cud) aczkolwiek większość jej znajomych jakoś tak dziwnie na mnie patrzy, idąc miastem słysze głypie komentarze na mój temat i często mmnie to tego billa porównują. Nie wiecie nawet jakie to wkurzające! Teraz jest durna moda i każda tleniona blondyna która założy bluzkę w paski i trampki w grochy mysli, że jest emo... pff. Pewnie nie znacie zadnego emo. Poprostu nabijacie się z nasbo tak robią wszyscy i siara jest zaprzyjaźnieć z takim "pedałkiem" może nie mam racji?
Zbir - 2007-03-25, 22:31

emo to jest muzyka pedalska przede wszystkim, już na wygląd w mniejszym stopniu zwracając uwagę :P
Ed The Dead - 2007-03-25, 22:52

Adolf Hitler był podobno emo.
Niegłupi Jaś - 2007-03-26, 00:17

Co za marna prowokacja pani Diabełkowej :)
Rogue - 2007-03-26, 14:10

Ed The Dead napisał/a:
Adolf Hitler był podobno emo.

o kurwa, wymiękłem :D

JaVirr - 2007-03-26, 15:09

Niegłupi Jaś napisał/a:
Co za marna prowokacja pani Diabełkowej :)


W sumie racja. Niech pani rozwinie swoją myśl, bo takie coś mógł napisać reprezentant każdej subkultury. Nawet dres może się tak wyśilić (bez obrazy dla dresów :mrgreen:)

unchained - 2007-03-26, 16:27

Ed The Dead napisał/a:
Adolf Hitler był podobno emo.



Powerage - 2007-03-26, 16:54

Ed The Dead napisał/a:
Adolf Hitler był podobno emo.


Był tym samym co Aleksander Wielki=był homoseksualistą.

LOL

Killer - 2007-03-26, 17:41

Co do emo, to nie nazywam ich pedałami, bo to byłaby obraza dla homoseksualistów!
Powerage - 2007-03-26, 19:34

Nikt nikogo tu nie obraża.My tylko stwierdzamy pewne fakty.
Rogue - 2007-03-26, 20:17

Mam takie dziwne wrażenie, że diabełkowa się już tu nie wypowie ;d
Killer - 2007-03-26, 21:06

Powerage napisał/a:
Nikt nikogo tu nie obraża.My tylko stwierdzamy pewne fakty.


Nie zrozumiałeś mnie. Ja nie bronię emo, bo ja też uważam ich za kompletnych zjebów. Uważam tylko, że przyrównywanie ich do pedałów jest obrazą dla mniejszości seksualnej, bo emo są o wiele większymi frajerami niż homo.

Zephyr - 2007-03-27, 00:10

Diabełek napisał/a:
Emo subkultura jak każda inna. Sory,ale czy z metali toś się naśmiewa?


TAK! np Ja...

Diabełek napisał/a:
a to, że emo boy się malują wcale mi nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie jeśli makijaż jest dobrze zrobiony chłopak jak dla mnie jest wtedy brdzo... mmm


nie no ok .. męscy przedstawiciele wielu barbarzyńskich plemion indiańskich też się malowali, ale nie wyglądali przy tym jak baby!!

Diabełek napisał/a:
Wkurzające jest to, że jak ktoś słyszy emo odrazu "emo? to chyba tokio hotel" jaaasne :/

wizualnie na pewno.. w końcu wokalista z tymi pokolorowanymi oczkami jest taki "mmm"...

Diabełek napisał/a:
A Wy ludzie macie chyba jakieś kompleksy, że się nabijacie z imo,

no jestem ciut za niski ... fakt

Diabełek napisał/a:
Pewnie nie znacie zadnego emo.

ale kilku widziałem .. koncert Indiatate z innymi screamo-hardcorowymi popierdółkami .. wygląd i zachowanie - pedalstwo i wioska <-- zaorać !!

Diabełek napisał/a:
Poprostu nabijacie się z nasbo tak robią wszyscy i siara jest zaprzyjaźnieć z takim "pedałkiem" może nie mam racji?


wystarczy powiedzieć, że połowa kolesi to "bi" i wszystko jasne... takiemu w życiu nie podam ręki ( a tym bardziej nie zaprzyjaźnię się) - chyba, że będzie normalnej orientacji i nie będzie wyglądał jak sezonowa wypindrowana ciota od siedmiu boleści ;) .. chyba wyczerpałem temat ;]

tomash - 2007-03-27, 13:22

Głupi temat w którym dwóch frustratów leczy sobie kompleksy :\

Dla mnie szczytem koncertowej wiochy jaką widziałem póki co było zachowanie fanów Behemoth...

Zephyr - 2007-03-27, 13:50

jak dla 3/4 "metalowców" to chodząca wioska, a ty jak tak bardzo chcesz bronić innych to załóż sobie kołeczko - "żyj z innymi w zgodzie jak w pedalskim ogrodzie" i tam pierdol od rzeczy...
Katharsis - 2007-03-27, 16:19

Emo z samego wyglądu mnie już przeraża... podziękuję i nie chce widzieć na własne oczy. Wolę ludzi wyglądających jak zwykłe osoby. A facet malujący sobie twarz na co dzień-porażka...
tomash - 2007-03-27, 16:20

Nie bardzo kapuję w czym masz problem to ze coś jest chujowe dla 3/4 metali to znaczy ze ja mam przyklaskiwać i nabijać się z emo zeby być cool? Czyli w tym temacie można tylko bluzgać na emo?
Zephyr - 2007-03-27, 16:56

yyy nie zrozumieliśmy się do końca...

jak dla MNIE 3/4 "metalowców" to chodząca wioska .. czyli niejako przyznałem Tobie racje jeśli chodzi o fanów B. tylko, że ja to wziąłem już jako całość (nieważne czyi to fani). jedno słowo, a ile zmienia :P

JaVirr - 2007-03-27, 17:00

Bu! http://nonsensopedia.wiki...mo_%28ludzie%29

Jakie fajne podejście do tematu :mrgreen:.

Sarmak - 2007-04-04, 17:53

unchained napisał/a:
Ed The Dead napisał/a:
Adolf Hitler był podobno emo.


Obrazek


Bardzo dobre podsumowanie dyskusji o wujciu Adolfie ;)

Diabełek - 2007-04-07, 17:29

JaVirr napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Co za marna prowokacja pani Diabełkowej :)


W sumie racja. Niech pani rozwinie swoją myśl, bo takie coś mógł napisać reprezentant każdej subkultury. Nawet dres może się tak wyśilić (bez obrazy dla dresów :mrgreen:)


Taka mała prosba xD proszę nie mówić do mnie pani... sory ale co mam Wam więcej powiedzieć? i tak pewnie nie zmienicie swojego zdania na temat emo :/ już nie raz prubowałam wbić coś do glowy przeciwniką tej subkultury i najczęściej słyszałam, że mam się walić, wypierdalać i zajmować się swoimi pedalskimi rozrywkami :| a jeśli chcecie mnie sprawdzić to spoko zadawajcie pytani x).... zapewniam, że nie jestem pustą lalką która lubi emo bo teraz taka moda - chociaż większość tak myśli zważywszy na mój wiek... aczkolwiek wesoło się robi jak słysze nowe "emo" (nie raz starsze odemnie) które chwali się ile to sobie dzisiaj ran żyletką zadało, jak to dzisiaj "dogadało swojej starej", ten dziki wrzask na widok plakatów bądź podobizn w kolorowych maazynach członków LP bądź TH również jest niezapomnianym przeżyiem... ahhh

Sarmak - 2007-04-07, 21:24

Diabełek napisał/a:
JaVirr napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Co za marna prowokacja pani Diabełkowej :)


W sumie racja. Niech pani rozwinie swoją myśl, bo takie coś mógł napisać reprezentant każdej subkultury. Nawet dres może się tak wyśilić (bez obrazy dla dresów :mrgreen:)


które chwali się ile to sobie dzisiaj ran żyletką zadało,


Jak słyszę bezsensowne i całkowicie niezrozumiałe przez wymądrząjące się młode istnienia porównania depressive BM do tej niedojebanej kultury, to nie mogę ździerżyć, i tylko hamuję się całą siłą woli aby takiej osoby nie ździelić pałką w łeb...zero zrozumienia, do tego błędne nawiązywanie...

Diabełek - 2007-04-07, 22:10

Niegłupi Jaś napisał/a:
Co za marna prowokacja pani Diabełkowej :)

To nie była prowokacja

Rogue napisał/a:
Mam takie dziwne wrażenie, że diabełkowa się już tu nie wypowie ;d

To sie mylisz... nie miałam czasu to nie wchodziłam

Diabełek napisał/a:
Emo subkultura jak każda inna. Sory,ale czy z metali toś się naśmiewa?


Zephyr napisał/a:
TAK! np Ja...


hmmm... może pytanie powinno brzmieć: czy emo nasmiewa się z metali?

Diabełek napisał/a:
a to, że emo boy się malują wcale mi nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie jeśli makijaż jest dobrze zrobiony chłopak jak dla mnie jest wtedy brdzo... mmm


Zephyr napisał/a:
nie no ok .. męscy przedstawiciele wielu barbarzyńskich plemion indiańskich też się malowali, ale nie wyglądali przy tym jak baby!!


jednak przedstawiciele barbarzyńskich plemion mnie nie interesują x)

Diabełek napisał/a:
Wkurzające jest to, że jak ktoś słyszy emo odrazu "emo? to chyba tokio hotel" jaaasne :/

Zephyr napisał/a:
wizualnie na pewno.. w końcu wokalista z tymi pokolorowanymi oczkami jest taki "mmm"...


:D:D:D jasne Bill jest moim idolem xD pokój mam obwieszony jego plakatami, a tekstami ich jakże "wspaniałych" piosenek mam zapisane wszystki wolne strony w zeszytach.... nie moja wina, że to coś chce zrobić z siebie emo (czy coś w tym stylu)

Diabełek napisał/a:
A Wy ludzie macie chyba jakieś kompleksy, że się nabijacie z imo,

Zephyr napisał/a:
no jestem ciut za niski ... fakt

ja chciałabym mieć dłuższe nogi :p

Diabełek napisał/a:
Pewnie nie znacie zadnego emo.

Zephyr napisał/a:
ale kilku widziałem .. koncert Indiatate z innymi screamo-hardcorowymi popierdółkami .. wygląd i zachowanie - pedalstwo i wioska <-- zaorać !!


widziałem a znam to jednak mała różnica... ja też widziałam paru metali bądź punków na koncertach i też za normalnych ich nie biore

Diabełek napisał/a:
Poprostu nabijacie się z nasbo tak robią wszyscy i siara jest zaprzyjaźnieć z takim "pedałkiem" może nie mam racji?


Zephyr napisał/a:
wystarczy powiedzieć, że połowa kolesi to "bi" i wszystko jasne... takiemu w życiu nie podam ręki ( a tym bardziej nie zaprzyjaźnię się) - chyba, że będzie normalnej orientacji i nie będzie wyglądał jak sezonowa wypindrowana ciota od siedmiu boleści ;) .. chyba wyczerpałem temat ;]


ohhh... ciota od siedmiu boleści? myślę, że społeczność emo nie umrze z tego tytułu. A to, że nie masz zamiaru kogoś poznac tylko dlatego, że jest innej orjętacji (nie każdy emo jest "innej" orjętacji) świadczy o tym jaki jestes tolerancyjny

Zephyr - 2007-04-07, 23:24

Diabełek napisał/a:

ohhh... ciota od siedmiu boleści? myślę, że społeczność emo nie umrze z tego tytułu. A to, że nie masz zamiaru kogoś poznac tylko dlatego, że jest innej orjętacji (nie każdy emo jest "innej" orjętacji) świadczy o tym jaki jestes tolerancyjny


nie oczekuję od innych tolerancji w stosunku do mojej osoby i sam nie muszę być dla każdego tolerancyjny...
ale może masz słuszność bo znam jednego geja, który jest moim znajomym.. dowiedziałem się o tym całkiem niedawno, kto wie czy miałbym takie samo do niego nastawienie gdybym o tym wiedział wcześniej... w każdym razie podaje mu rękę witając się z nim i normalnie rozmawiam...

co do kultury emo ( nawet jeśli wyrzucić czynnik "bi") to nadal mnie śmieszy ich image... ale niech go sobie mają jak tam bardzo się im podoba...

Niegłupi Jaś - 2007-04-07, 23:25

"widziałem a znam to jednak mała różnica... ja też widziałam paru metali bądź punków na koncertach i też za normalnych ich nie biore"

Strzeliłaś sobie gola do własnej bramki panno Diabełkowa :).

Powiem Ci szczerze, że Twój zapał w obronie emo wart jest większej sprawy. Po co walczysz z wiatrakami? To aż tak ważne dla Ciebie?
Pozdrawiam :).

Diabełek - 2007-04-07, 23:36

hmmm...Niegłupi Jaś powiem Ci, że tak szczerze to nie jest to moim celem życiowym jakoś specjalnie, ale nudzi mi sie poprostu. Porozmawiałabym sobie z kimś na "emo forum" ale takowe pełne są teraz nowych "wspaniałych przypytków" i szczerze mówiąc gadanie w stylu " mam bardzo emo bluze, torbe (i takie tam), jeśli jesz mięso nie jesteś emo..." wkurza mnie bardziej niż Wasze stwierdzenia, że emo to cioty itp to takich opini się przyzwyczaiłam, a do durnego piprzenia na porządnych forach nie... minie posrana moda na ten styl? mam nadzieje, że tak
Zephyr napisał/a:
co do kultury emo ( nawet jeśli wyrzucić czynnik "bi") to nadal mnie śmieszy ich image... ale niech go sobie mają jak tam bardzo się im podoba...

wiesz mnie smieszy wiele rzeczy (chociażby fryzura mojej baby od histy, albo to, że ksiądz na religi ma mnie za zło wcielone) ale nie wysmiewam się z tego ... zostawiam to dla siebie - no chyba, że coś jest tak ewidentnie popaprane, że aż żal zostawić to w spokoju

Niegłupi Jaś - 2007-04-07, 23:41

Znów strzelasz na własną bramkę Diabełku :). Skoro wkurza Cię nowa fala emo-gównarzerii, to olej to i przerzuć się na metal :D.
Zephyr - 2007-04-07, 23:44

Niegłupi Jaś napisał/a:
Znów strzelasz na własną bramkę Diabełku :). Skoro wkurza Cię nowa fala emo-gównarzerii, to olej to i przerzuć się na metal :D.


to samo chciałem powiedzieć.. ale znowu ktoś by mnie zbluzgał że jestem nietolerancyjny i w ogóle zjebany ;)

Diabełek - 2007-04-08, 00:01

O nie Jasiu :P ja przeczekam to gówno wkońcu tlenione blądynki przerzucą się na co innego (lałabym jakby to był metal), a no i nie strzelam na własną bramkę poprostu mówię co o tym myśle... np. w I gim wiekszość osób (głównie dziewczyn) miało dość "interesujące" i "inteligentne" uwagi na temat mojego wyglądu i sposobu bycia a tu prosze tydzień temu napdła na mnie grupka 4 plastików (znaczy teraz juz baaaardzo mrocznych dziewczyn) wypytując cytuje "gdzie kupiłaś te odjechane sweet trampeczki? może pójdziesz z nami na zakupy i pokażesz nam gdzie kupuje się takie emo rzeczy?" spoko, wprawdzie miałam ochote wybuchnąć śmiechem, ale jednak powstrzymałam się zwazywszy na to, że było ich 4 i każda prawie głowe wyższa odemmnie. Grzecznie odmuwiłam i poszłam dalej... swoją drogą od kiedy to istnieje coś takiego jak "emo rzeczy". Na metal się nie przerzuce bo jak pisałam mam siostrę która takowa muzykę uwielbia, a mnie jakoś ona nie fascynuje więc chyba przy emo zostane... zresztą glany są dla mnie za ciężkie x) :D
Niegłupi Jaś - 2007-04-08, 00:15

Siostra jak mniemam starsza... Nie martw się, Ty też z tego wyrośniesz ;)
dexter xs - 2007-04-08, 00:53

Kurde gdzie Wy mieszkacie wszyscy ? jakie "emo" heh ja niewidziałem przedstawiciela tego nurtu subkulturowego ale o ile jest prawdą definicja z nonsensopedii o nich to ja bym podchodził pod takiego kurde emo ..no az mi wstyd ja niejestem emo .. oni ze mnie kopiują. tyle że ja neimam grzywki ani wogóle nie z wyglądu tylko z psychicznych cech .. kurde emo jak logika nakazuje kojarzy sie z emocjami , no ja niemam nic przeciwko ich wyrazaniu ale żeby tak to wyrażać wygladem to przypał wielki jest i wtedy śmierć im bo to rzeczywiście pedalstewko małe, i sztuczność wielka , i śmierdzi fałszem i pokazywaniem sie na siłe .
LadySatan - 2007-04-08, 00:55

Ja sie raczej tez nie spotkalam :P Nie wiem.. moze Trojmiasto to jednak za male jest ;)
dexter xs - 2007-04-08, 00:56

Górą spontaniczność a smutek sam nadejdzie nietrzeba go przywoływać na siłe ani trwać na siłe w tym stanie przymulenia umysłu , oraz bytu nieszczesnego i malowania sobie łez zamiast naprawde płakać .. czemu to ma niby służyć?

[ Dodano: 2007-04-08, 00:58 ]
Przepraszam miał być Edit. :) do mojego poprzedniego posta.

Dauntless - 2007-04-08, 01:49

Kurde, nie izoluję się od świata, ale dopiero z forum dowiedziałem się o istnieniu takiej 'subkultury'. Myślałem, że tylko tych 4 pajaców z Tokio Hotel tak wygląda, że więcej takich świat nie wyda, bo zwyczajnie nie udźwignie. Widocznie miałem szczęście i nie natknąłem się jeszcze na takiego umalowanego popierdoleńca (albo raczej on miał szczęście). No nic, trzeba teraz bardziej zwracać uwagę kogo się mija na ulicy. Zaczynamy polowanko... :D
Diabełek - 2007-04-08, 09:21

Niegłupi Jaś napisał/a:
Siostra jak mniemam starsza... Nie martw się, Ty też z tego wyrośniesz ;)

No siostra starsza, ale tylko o 2 lata.

Dauntless napisał/a:
Widocznie miałem szczęście i nie natknąłem się jeszcze na takiego umalowanego popierdoleńca (albo raczej on miał szczęście). No nic, trzeba teraz bardziej zwracać uwagę kogo się mija na ulicy. Zaczynamy polowanko... :D

Szczerze mówiąc właśnie takie podejście do emo poprostu ich odstrasza... głupio się przyznać, ale nie raz widziałam w moim mieście jak emo przed metalem bądź punkiem uciekał (nie raz zdarza się, że przed całą grupa takowych)... no sory, prawdą jest, że przedstawiciele emo sa dość nikłej postury i co on może takiemu metalowi? Mojego kumpla raz złapał metal i chłopak trafił do szpitala z połamanymi dwoma żebrami licznymi siniakami i rozbitą głową. Okazało się, że oberwał za to, że metalowi nie spodobał sie jego makijaż. Sama dość często unikam dużych zbiorowisk innych subkultur poprostu dbając o własne bezpieczeństwo. Dziewczyn wprawdzie się mniej czepiają (praktycznie kończy się na wyzwiskach), to pewnie dlatego, że dziewczyny są mniej agresywne. A jak wiadomo żadnen chodź troche szanujący się męszczyzna dziewczyny nie uderzy.

Sarmak - 2007-04-08, 09:52

dexter xs napisał/a:
Górą spontaniczność a smutek sam nadejdzie nietrzeba go przywoływać na siłe ani trwać na siłe w tym stanie przymulenia umysłu , oraz bytu nieszczesnego i malowania sobie łez zamiast naprawde płakać .. czemu to ma niby służyć?


Zwrócenia na siebie uwagi..płaczą na siłę, podczas gdy ich życie wcale nie jest złe i deprymujące ,lecz chcą sprawiać takie wrażenie...
Mam gdzieś tą subkulturę, nie prześladuje jej członków..nie zawracam sobie nią głowy, ani ludźmi, którzy osiągnęli taki poziom prymitywizmu , rozpaczliwej chęci zwrócenia na siebie uwagi przez ekscentryczne sposoby, które tak naprawdę zaprzeczają rzeczywistości..
Gdyby naprawdę wiedzieli, jak życie potrafi negatywnie doświadczyć człowieka....
Niech sobie istnieje, mam inne sprawy na głowie, niż zajmowanie się nią...

Zephyr - 2007-04-08, 10:10

Diabełek napisał/a:

Szczerze mówiąc właśnie takie podejście do emo poprostu ich odstrasza... głupio się przyznać, ale nie raz widziałam w moim mieście jak emo przed metalem bądź punkiem uciekał (nie raz zdarza się, że przed całą grupa takowych)... no sory, prawdą jest, że przedstawiciele emo sa dość nikłej postury i co on może takiemu metalowi? Mojego kumpla raz złapał metal i chłopak trafił do szpitala z połamanymi dwoma żebrami licznymi siniakami i rozbitą głową. Okazało się, że oberwał za to, że metalowi nie spodobał sie jego makijaż.


no tego nie pochwalam ... agresja wobec słabszych jest tylko i wyłącznie aktem tchórzostwa...

Dauntless - 2007-04-08, 10:12

Diabełek napisał/a:
Mojego kumpla raz złapał metal i chłopak trafił do szpitala z połamanymi dwoma żebrami licznymi siniakami i rozbitą głową.


Życie... :D

Sarmak - 2007-04-08, 10:21

Zephyr napisał/a:


... agresja wobec słabszych jest tylko i wyłącznie aktem tchórzostwa...


Tylko i wyłącznie tchórzostwa...

Dauntless - 2007-04-08, 10:32

Słabość i siła to pojęcia bardzo względne. :>
Diabełek napisał/a:
no sory, prawdą jest, że przedstawiciele emo sa dość nikłej postury i co on może takiemu metalowi?


Jaka brednia. Każdy emo musi być mały i chudy, a każdy metal to twardziel dwa na dwa metry i w ramonesie?

Powerage - 2007-04-08, 10:52

I tu się z Panem zgodzę.Pieprzyć stereotypy za przeproszeniem.
Diabełek - 2007-04-08, 12:12

Sarmak napisał/a:
Zwrócenia na siebie uwagi..płaczą na siłę, podczas gdy ich życie wcale nie jest złe i deprymujące ,lecz chcą sprawiać takie wrażenie...


No tak i znowu pojęcie "emo wiecznie płacze tnie się i nigdy ich nikt nie rozumie" jaaasne... a ja to sobie w piurniku nosze podręczną żyletke na wypadek gdyby w szkole ktoś zranił moją delikatną emo duszyczkę xD Nie każdy emo jest taki, tak w sumie 85% "emo" którzy tak płaczą i się tną to pozerzy

Dauntless napisał/a:
Jaka brednia. Każdy emo musi być mały i chudy, a każdy metal to twardziel dwa na dwa metry i w ramonesie?

No dobra może troche przesadziłam, ale co nie zmienia faktu, że metale są dość wrogo nastawieni i bardzo agresywni (zdarzają się oczywiście wyjątki)

Powerage napisał/a:
I tu się z Panem zgodzę.Pieprzyć stereotypy za przeproszeniem.

Jakoś to, że emo do mroczne, nieszczęsne, nierozumiane dzieci też jest stereotypem ale w to jakoś większość wierzy

Powerage - 2007-04-08, 12:18

Ja się na tym nie znam.Ja nie patrzę czy ktoś jest emo,sremo czy też technojeb.Dla mnie liczy się inteligencja danej osoby.Jeżeli koles ma równo pod czachą i da rady z nim pogadać to czemu nie.A jak na kilosa wali mi pozerstwem czy podobnymi specyfikami to OUT.
Dauntless - 2007-04-08, 12:22

Po pierwsze, Diabełku, nie cytuje się postu, który jest bezpośrednio nad Twoim. Po drugie, chodzi mi o to, że nie wnikam jaki ten emo będzie duży, albo ilu ich będzie. Mogę być mniejszy, mogę być sam przeciwko kilku a i tak ich pogonię. Mają żyletki pochowane po kieszeniach to niech się bronią :>.
Powerage, z opisanego zachowania i wyglądu nie wygląda na to, żeby mieli równo pod czachą...

Diabełek - 2007-04-08, 12:29

Oj straszne!! przpraszam jak ja mogłam?! już nie bede cytować postu który jest bezpośrednio nad moim... jedno małe pytanie czy Ty jesteś rasistą?
Powerage - 2007-04-08, 12:30

Emo=Pedał,ciota,bi,maluje się,ogólnie słabiutki i wątły
Metal=taki duży stwór z długimi kłakami i pieszczochami i trupimi czachami i tak dalej...

Czy to są właśnie stereotypy?

Sol - 2007-04-08, 12:33

wygląd emo jest okropny, ale co tam... o gustach się nie dyskutuje:)
chociaż swoją drogą umalowani emo-chłopcy wyglądają według mnie nieco śmiesznie.

Diabełek - 2007-04-08, 12:33

no tak
Sarmak - 2007-04-08, 12:33

Nie chce mi się bawić z cytowaniem...
Napisałaś "No tak i znowu pojęcie "emo wiecznie płacze tnie się i nigdy ich nikt nie rozumie" jaaasne... a ja to sobie w piurniku nosze podręczną żyletke na wypadek gdyby w szkole ktoś zranił moją delikatną emo duszyczkę xD Nie każdy emo jest taki, tak w sumie 85% "emo" którzy tak płaczą i się tną to pozerzy "

Ty mnie chyba źle zrozumiałaś...
Po pierwsze: Chciałem wyjaśnić istotę tego zjawiska, że gdy już płaczą, to tylko temu, co napisałem powyżej.
Po drugie: Nie wciskaj mi słów których nie wypowiedziałem.
Po trzecie: Dostajesz ostrzeżenie za nieprzestrzeganie punktu 10 regulaminu(mianowicie znaczki, które są co najmniej dziwne, a są w tej pojebanej modzie , typu ^^, xD), oraz za wywoływanie kłótni...

Dauntless - 2007-04-08, 12:36

Diabełek napisał/a:
Oj straszne!! przpraszam jak ja mogłam?!

Nie kpij, takie są po prostu zasady na forach.
Co do mojego "rasizmu" to zależy jak na to patrzeć. Dla jednych moje poglądy są rasistowskie, dla innych nie. Uprzedzam wchodzenie w szczegóły mojej ideologii i od razu powiem, że Ty na pewno uznałabyś mnie za rasistę.

Diabełek - 2007-04-08, 12:42

Hmmm... z tego co zauważyłam żadnych słów Ci nie wciskałam, a wywołanie kłutni nie było moim celem
Sory, ale mam dość dziwny charakter i serio moja wypowiedź nie miała na celu zakpić z Ciebie. A i jeszcze jedno pytanie: czemu chłopaków uważacie za gejów itp a dziewczyny jakoś zostawiacie w spokoju? nie żeby mi przeszkadzało, że nie jestem wyzywana od róznych tam takich, ale ciekawi mnie to

Powerage - 2007-04-08, 12:44

Bo laski mnie podniecają a koleś z kolesiem to mnie to na rzyganie bierze.Po drugie skoro masz takie pytanie to sama chyba jesteś bi.Po trzecie skończ już te wywody bo to nie forum dla dzieci.

[ Dodano: 2007-04-08, 12:46 ]
pewnie masz dziecko te naście lat i cały pokój obwieszony w Tokio Hotel.

Diabełek - 2007-04-08, 12:47

Ja jestem bi? Powiedz to mojemu chłopakowi... zresztą z tego co wiem na tym forum nie ma ograniczenia wiekowego :/ lat mam naście dokładnie to 15. Coś w tym złego? Jak Ci przeszkadza to już nie moja wina, tokio hotel nie lubie więc w czym problem?
Powerage - 2007-04-08, 12:49

Ale jest ograniczenie na głupotę.Skoncz już radzę Ci dobrze i gówno mnie obchodzi twoje życie osobiste.
Dauntless - 2007-04-08, 12:49

Dla mnie pedalstwo czy lesbijstwo jest równoważne i nie ma litości dla obu, jeśli Cię to pocieszy.
Sarmak, mimo wszystko również mi się wydaje, że nie ma tu żadnej kłótni, a tylko ciekawa, acz burzliwa dyskusja. No ale pkt 6 regulaminu mówi jasno "Moderator ma zawsze rację" :D.

P.S.
Diabełku, mam nadzieję, że zając przyniesie Ci dziś chociaż kieszonkowy słownik ortograficzny. Albo zaserwuj sobie Mozillę... sama podkreśla błędy.

Diabełek - 2007-04-08, 12:53

A czy ja Ci streszczam połowe mojego życia?
Wiem, że mam problemy z ortografią (dysortografem jestem) aczkolwiek staram się pisać poprawnie... przykro mi ale nie mam zamiaru pisać każdego posta ze słownikiem ortograficznym

Powerage - 2007-04-08, 12:54

Diabełek napisał/a:
Ja jestem bi? Powiedz to mojemu chłopakowi... zresztą z tego co wiem na tym forum nie ma ograniczenia wiekowego :/ lat mam naście dokładnie to 15. Coś w tym złego? Jak Ci przeszkadza to już nie moja wina, tokio hotel nie lubie więc w czym problem?


Twoje pytanie i posty to same offtopy.Wytłumacz nam swoje podejście do kultury emo bo ja osobiście się z takim czymś nie spotkałem ale po twoich postach(zakładając,że jestes emo)odstrasza mnie te całe emo.Więc albo dyskutujesz z nami na poziomie na temat emo albo robisz offtopy i piszesz o swoim chłopaku itp...

Diabełek - 2007-04-08, 13:03

Jasne pisze o swoim chłopaku jedyne co napisałam to to, że go mam :/
Ogólnie emo bym siebie nie nazwała bo muzyka emo taka jaka była na początku jakoś mało mnie interesuje (chyba dwa zespoły tylko lubie) osobiście wole screamo i te nowsze odmiany tej muzyki. Poprostu lubie tą subkulture mam wielu znajomych emo i nie są to osoby "mroczne"... emo wołają na mnie tylko głupie dzieci ze szkoły (bo z wyglądu to może i pasuje)

Powerage - 2007-04-08, 13:05

Napisz w końcu czym jest emo i oświeć mnie bo tylko o to mi chodzi. :smile: :smile: :smile:
Dauntless - 2007-04-08, 13:07

W sensie, jak wygląda i zachowuje się i czego słucha taki "true" emo, a nie pozer od Tokio Hotel.
Diabełek - 2007-04-08, 13:08

No więc zależy taki emo którego odrazu ktoś rozpozna to zazwyczaj
* ma długa grzywke zasłaniającą oko (lub znaczną część twarzy)
* często włosy przefarbowane na czarno albo bardzo jasny bląd
* obcisłe ubrania
* trampki
* makijaż u obu płci
* dość nikła postura
* korale (zazwyczaj tylko u dziewczyn)
Tak jak pisałam emo jako to pierwotne mnie nie interere jak chcecie to na wikipedi jest dużo emo zespołów. Ja tam wole coś bardziej żywego. Współczesne emo zespoły to np. Fall Out Boy, 30 seckond to mars, Lostprophest, Panic! At the disco, From First to Last, My Chemical Romance. Ale to są bardzo pomieszane gatunkowo grupy i szczerze to ja takie wole. Cos jeszcze:?

Niegłupi Jaś - 2007-04-08, 13:08

Ja jestem zazwyczaj spokojnym człowiekiem, ale jak czytam kur*a takie teksty jak tutaj, to mnie żałość za ludzki gatunek bierze!!!! Nie jestem fanem emo, uważam to za chwilową modę dla nastolatków, ale nie oznacza to, ze będę w ten sposób jechał po kimś, dla kogo jest to ważne! Także moi mili wara od Diabełka!! Co to za brednie z ostami?? Co to za brednie z nie cytowaniem postu będącego nad wypowiedzią, którą piszemy?? A jak ktoś inny w międzyczasie coś dopisze?? Weźcie się zastanówcie co Wy za zasady tworzycie?:/ Czy cytat komuś przeszkadza? Mam gdzieś takie zasady i sam nie będę ich stosował i Ty panno Diabełkowa też ich nie stosuj jeśli nie chcesz, bo nie musisz.
Dalej, zarzucacie jej (Diabełkowi) że offtopuje, ale ona odpowiada na WASZE zaczepki, pytania i obraźliwe teksty!! Odpowiada pokornie, spokojnie, bez bluzgów a wręcz z zadziwiającą cierpliwością!! Więc po raz drugi wara od niej cwaniaczki!! Nie podoba Wam się topic, wypowiedzieliście się już, to do widzenia! :mad:

A teksty w stylu "Dla mnie pedalstwo czy lesbijstwo jest równoważne i nie ma litości dla obu, jeśli Cię to pocieszy." albo "Ale jest ograniczenie na głupotę.Skoncz już radzę Ci dobrze i gówno mnie obchodzi twoje życie osobiste" pozostawiam bez komentarza.

Powerage - 2007-04-08, 13:12

Diabełek napisał/a:
no to odrazu tyrzeba było to powiedzieć :D nie wiem ja nie umiem tego opisac możesz się posłużyć wikipedią (aczkolwiek dość skromne są jej zasoby)albo napisz o co konkretnie chodzi... wygląd, styl bycia, .... czy może tą denną mode która teraz panuje?


Ogólnie jak możesz to przedstaw ogółem o co chodzi w tej subkulturze.

Niegłupi Jaś - 2007-04-08, 13:15

Powerage napisał/a:


Ogólnie jak możesz to przedstaw ogółem o co chodzi w tej subkulturze.


Nie można tak od razu? Trzeba najpierw chamstwem, i utwierdzać wizerunek Polaka-chama?

Powerage - 2007-04-08, 13:19

Mi o to chodziło od poczatku a nie moja wina(trochę może)że w między czasie zadawali pytania co my mamy do geji,lesbijek,padło parę bluzgów,wyzwisk i ktoś dostał ostrzeżenie.Ale tak to już jest na forum-różne charaktery i różne zdanie.O to że czasami jestem chamski to dobrze wiem i nikt nie musi mi tego uświadamiać.Ale dalej nie wiem o co chodzi w tym EMO :cool:
Diabełek - 2007-04-08, 13:19

Uuu bardzo Ci dziękuje za obrone :) u góry postarałam się streścić (bardzo ogólnie) o co kaman. Jak coś jeszcze chcesz wiedziec to pisz
Powerage - 2007-04-08, 13:22

Diabełek napisał/a:
No więc zależy taki emo którego odrazu ktoś rozpozna to zazwyczaj
* ma długa grzywke zasłaniającą oko (lub znaczną część twarzy)
* często włosy przefarbowane na czarno albo bardzo jasny bląd
* obcisłe ubrania
* trampki
* makijaż u obu płci
* dość nikła postura
* korale (zazwyczaj tylko u dziewczyn)
Tak jak pisałam emo jako to pierwotne mnie nie interere jak chcecie to na wikipedi jest dużo emo zespołów. Ja tam wole coś bardziej żywego. Współczesne emo zespoły to np. Fall Out Boy, 30 seckond to mars, Lostprophest, Panic! At the disco, From First to Last, My Chemical Romance. Ale to są bardzo pomieszane gatunkowo grupy i szczerze to ja takie wole. Cos jeszcze:?


I oto mi koleżanko chodziło,nie było trzeba pisać,o tym czym lubimy lesbijki czy nie,tylko krótko i na temat.Ale jak zwykle to ja jestem ten zły :evil:

Diabełek - 2007-04-08, 13:27

Ale ja się tylko zapytałam, bo jak chcę wyciągnąć to od znajomych mojej siostry oni tylko patrzą na mnie krzywo. Ogólnie chyba mnie nie lubią, ale co tam :D
Dauntless - 2007-04-08, 13:28

No dobra, to ja już wszystko wiem i żeby zachować zdrowie psychiczne wycofuję się z tematu.
Powerage - 2007-04-08, 13:36

Diabełek napisał/a:
Ale ja się tylko zapytałam, bo jak chcę wyciągnąć to od znajomych mojej siostry oni tylko patrzą na mnie krzywo. Ogólnie chyba mnie nie lubią, ale co tam :D


To załóż osobny temat np.Homoseksualizm.I niech mi nikt kitów nie wciska że jak piszę koleżance że żle robi pisząc offtopy to jestem chamski.
Ja też już kończę bo tylko się wkurwiłem a chciałem się dowiedzieć czym jest EMO.

Sarmak - 2007-04-08, 13:40

Niegłupi Jaś napisał/a:
Ja jestem zazwyczaj spokojnym człowiekiem, ale jak czytam kur*a takie teksty jak tutaj, to mnie żałość za ludzki gatunek bierze!!!! Nie jestem fanem emo, uważam to za chwilową modę dla nastolatków, ale nie oznacza to, ze będę w ten sposób jechał po kimś, dla kogo jest to ważne! Także moi mili wara od Diabełka!! Co to za brednie z ostami?? Co to za brednie z nie cytowaniem postu będącego nad wypowiedzią, którą piszemy?? A jak ktoś inny w międzyczasie coś dopisze?? Weźcie się zastanówcie co Wy za zasady tworzycie?:/ Czy cytat komuś przeszkadza? Mam gdzieś takie zasady i sam nie będę ich stosował i Ty panno Diabełkowa też ich nie stosuj jeśli nie chcesz, bo nie musisz.
Dalej, zarzucacie jej (Diabełkowi) że offtopuje, ale ona odpowiada na WASZE zaczepki, pytania i obraźliwe teksty!! Odpowiada pokornie, spokojnie, bez bluzgów a wręcz z zadziwiającą cierpliwością!! Więc po raz drugi wara od niej cwaniaczki!! Nie podoba Wam się topic, wypowiedzieliście się już, to do widzenia! :mad:

A teksty w stylu "Dla mnie pedalstwo czy lesbijstwo jest równoważne i nie ma litości dla obu, jeśli Cię to pocieszy." albo "Ale jest ograniczenie na głupotę.Skoncz już radzę Ci dobrze i gówno mnie obchodzi twoje życie osobiste" pozostawiam bez komentarza.


Jasiu, posłuchaj mnie... Nie wiem czy mnie lubisz, czy nie, czy uważasz mnie za oschłego sukinsyna - nie wiem..Chcę Ci coś powiedzieć . Co do gejów i lesbijek, nie wypowiadam się,
bo nie interesuje mnie homoseksualizm, ani się tym nie zajmuje, nie myślę o tym, więc nie piszę - jeszcze broń Boże napisał bym coś głupiego i byłoby trochę niezręcznie...
Ale zawsze dbałem o czystość, w każdej dziedzinie. Przecież to forum ma naprawdę wysoki poziom, skoro ukazuje się jako pierwsze w google.pl!
Jest napisane w regulaminie, aby nie używać dziwnych znaczków, bowiem "wypowiedzi powinny byc przejrzyste",oraz właśnie całej masy dziwnych znaczków...zgoda, trochę głupio postąpiłem dając od razu warna, ale byłoby dziwne w oczach adminów, że nic nie reaguję..
A co do wywoływania kłótni, Diabełek nawiązując do rasistów, trochę mnie zmieszał/a, bo podobnie było z Fraggerem. Też użył słówka , i wszystko samo poleciało dalej...
Po prostu nie chcę, aby miejsce, które tak polubiłem, zamieniło się w burdel na kółkach...
Jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam...Tyle..

Zephyr - 2007-04-08, 13:57

Diabełek napisał/a:
Ale ja się tylko zapytałam, bo jak chcę wyciągnąć to od znajomych mojej siostry oni tylko patrzą na mnie krzywo. Ogólnie chyba mnie nie lubią, ale co tam :D


zgaduję, że znajomi twojej siory mają podobnie jak ona ok 17 lat. zakładam, że co drugi starszy metal się na nich krzywo patrzy więc jest to taki niejako mechanizm. Starsi, silniejsi im kroją dupę, więc oni chcą zaczesać przed młodszymi ;)

a co do tej ortografii to wystarczy odpalić worda, napisać tam wiadomość, word poprawi blędy i skopiować tutaj .. to naprawdę nie jest aż tak chyba absorbujace co?

wracając do emo .. wytłumacz mi ktoś tę idee cięcia się żyletkami u tych osobników bo szczerze tego nie kumam...

Sarmak - 2007-04-08, 14:00

Zephyr napisał/a:

wracając do emo .. wytłumacz mi ktoś tę idee cięcia się żyletkami u tych osobników bo szczerze tego nie kumam...


Ja nie rozumiem tudzież skąd się wziął taki zwyczaj w tej subkulturze...

Powerage - 2007-04-08, 14:01

Ja chciałem się dowiedzieć o co właśnie chodzi z tym Emo.A dostałem kopa w dupe i pytania w stylu-co wy macie do lesbijek?
Jeżeli kogos uraziłem to przepraszam bo nie tak miało być.

Tyle z mojej strony.Już nigdy nie kliknę na ten temat :cool:

Diabełek - 2007-04-08, 15:25

No znaczy są tacy co mają 17 lat, ale moja siostra chodzi z kolesiem co ma 24. Rozbieżność wiekowa jest między 17-27 lat. A wracając do pytania czemu emo się tnie.Jest to jak dla mnie zwykłą bujdą... ja znam 8 osób które się tną i TYLKO jedna z nich to emo. Nie wiem po co się ludzie tną ja nigdy tego nie robiłam i nie mam zamiaru, jesli im to pomaga niech to robią, nie moja sprawa. Wydaje mi się, że ludzie sądzą, że emo się tnie ponieważ większość tekstów piosenek jest właśnie raczej taka przygnębiająca, w wielu tekstach zawarte są myśli samobójcze itp. ale to jest tak samo jak z tym, że każdy emo twierdzi, że go nikt nie rozumie... a czy "zbuntowane" nastolatki (głupio to brzmi zwarzywszy, że sama jestem nastolatką - chociaż ja się nie uważam za dziecko mroku) nie tną się? nie pyskują do rodziców? No po prostu taki wiek i założę się, że każdy miał kiedyś taki dzień, że miał wszystko gdzieś i dosłownie miał wrażenie, że go nikt nie rozumie. Mimo iż wiele ludzi obwołuje mnie emo ja jakoś nie mam skłonności depresyjnych, cieszę się życiem i przez wielu moich znajomych posądzana jestem o kłopoty psychiczne (ale to już inna sprawa :D)
Sarmak - 2007-04-08, 18:17

" A wracając do pytania czemu emo się tnie.Jest to jak dla mnie zwykłą bujdą... ja znam 8 osób które się tną i TYLKO jedna z nich to emo."

Czyli to nie jest przymus związany z subkulturą..podobnie jak to, że metal "musi koniecznie mieć długie włosy"...

Diabełek - 2007-04-08, 19:36

dokładnie... jeśli miałabym przestrzegać wszystkich zasad "bycia emo" to
* powinnam być wegetarjanką
* pisać pamiętnik
* ciąć się
* mieć depresje
* słuchać tylko i wyłącznie emo
i pewnie jeszcze znalazłoby się jeszcze pare przykazań "bycia emo" :D ale mnie tam stereotypy nie interesują i nie mam zamiaru zachowywać się jak pozerki które teraz kręcą się po polsce :D

Sarmak - 2007-04-08, 19:44

w sumie to zrozumiałe...jeśli ktoś pozna po mnie metala, nie znając mnie bliżej, to naprawdę sto punktów dla niego...
niekiedy tak rozmyślam, czy mam określać się mianem metala, skoro nie noszę długich włosów, nie ubieram sie na ta modłę, nie mam nawet koszulki wybranej kapeli, jedynie dwie naszywki i masę płyt na półce. Może ja jestem tylko osobą słuchającą metalu? Nieważne, temat nie o tym...

lecz wciąż nie wiem , skąd ta idea samookaleczania się wśród tej subkultury..

Ed The Dead - 2007-04-08, 20:47

Ale ja mam wciaż jakieś wewnętrzne rozterki dotyczące Adolfa... :|
Raziel - 2007-04-08, 20:49

jakbyś miał Ewę Braun... to też byś został emo :P
Ed The Dead - 2007-04-08, 20:54

i prosze zwrócić uwagę na jego przemowy!

To musiała być ogromna inspiracja dla młodych emo-punkowców w latach 80tych... ;)

ale zaraz... czy panowie z emo-bandów też publicznie jedzą arbuza? :?

Diabełek - 2007-04-08, 20:55

Hmmm... a ja wciąż nie wiem jakie podobieństwo widzicie między Adolfem, a np. lidderem Losprophets? :D O arbuzie nic nie wiem
JaVirr - 2007-04-08, 20:56

A mogłabyś wrzucić fotkę jakichś znajomych emo? Albo swoją? Bom prawdziwego emo na oczy nie widział i jestem ciekaw jak to to wygląda (nie tylko z opisów)
Ed The Dead - 2007-04-08, 20:58

Ponawiam pytaie... czy emo jedzą publicznie arbuza? :?
Diabełek - 2007-04-08, 21:02

wiesz znajomych nie mogę, bo chyba by mnie zabili... swoje zdjęcie mam - tylko mały problemik w tym, że jestem w spodniach (od pidżamki) w grochy a na głowie mam dość dziwną fryzurke :D ale myśle, że pewna osoba nie powinna się obrazić jeśli dam Wam linka na jego fotke. Kolesia znam osobiście aczkolwiek nie jest to jakiś mój bliski znajomy
www.devis16.fotka.pl
(mam nadzieje, że on na to forum nie wchodzi) :D
a jak chcesz to w google wipsz poprostu emo albo emo boy i sporo Ci wyskoczy fotek. Ja aktualnie nie jestem u siebie na kompie więc nic tu wkleić nie moge, ale jak wróce do domu (jutro pod wieczór) to dam Wam fajną stronke gdzie jest wiele zdjęć emo i nie tylko. Strona ogólnie ze zdjęciami emo, metali, punków itd

Mordimer - 2007-04-08, 21:15

Diabełek napisał/a:
wiesz znajomych nie mogę, bo chyba by mnie zabili... swoje zdjęcie mam - tylko mały problemik w tym, że jestem w spodniach (od pidżamki) w grochy a na głowie mam dość dziwną fryzurke :D ale myśle, że pewna osoba nie powinna się obrazić jeśli dam Wam linka na jego fotke. Kolesia znam osobiście aczkolwiek nie jest to jakiś mój bliski znajomy
www.devis16.fotka.pl
(mam nadzieje, że on na to forum nie wchodzi) :D
a jak chcesz to w google wipsz poprostu emo albo emo boy i sporo Ci wyskoczy fotek. Ja aktualnie nie jestem u siebie na kompie więc nic tu wkleić nie moge, ale jak wróce do domu (jutro pod wieczór) to dam Wam fajną stronke gdzie jest wiele zdjęć emo i nie tylko. Strona ogólnie ze zdjęciami emo, metali, punków itd


To jest koleś? Toż to kobieta jest jak w mordę strzelił...

Dauntless - 2007-04-08, 21:15

O Perunie... widzisz i nie grzmisz.
Diabełek - 2007-04-08, 21:17

Zapewniam, że jest to w 100% przedstawiciel płci męskiej
JaVirr - 2007-04-08, 21:18

Wpisałem 'emo' w google... syte to te zdjęcia nie są :(

http://pierdole.pl/foto/emo.jpg

http://www.woo-yay.net/images/06-06-05_gaa-emo.jpg

...to się dziewczynom podoba :shock:

Diabełek - 2007-04-08, 21:20

To jutro mogę tu powklejać pare zdjęć i dać link do stronki (niestety nie pamiętam adresu)
eee... dobra wyszukałeś jakieś dziwne zdjęcia :D

Mordimer - 2007-04-08, 21:52

Diabełek napisał/a:
Współczesne emo zespoły to np. Fall Out Boy, 30 seckond to mars, Lostprophest, Panic! At the disco, From First to Last, My Chemical Romance. Ale to są bardzo pomieszane gatunkowo grupy i szczerze to ja takie wole. Cos jeszcze:?

hmm...a czasem to nie punk jest? Choć ja tam się nie znam...

Diabełek - 2007-04-08, 22:03

Fall Out Boy, From First to Last i Panic! At the disco to racja, bardziej punk niż emo. Chociaż 30 seckond to mars i My Chemical Romance to już bardziej emo, ale tak jak napisałam to są bardzo pomieszane gatunkowo zespoły. Czyste emo jest dla mnie troche dziwne bo ja wole żywsze kawałki przy których można się powygłupiać i pobawić
Mordimer - 2007-04-08, 22:06

a jeśli wolno spytać czym charakteryzuje się muzyka emo? ;)
Diabełek - 2007-04-08, 22:12

Pisze w wikipedi :D
"najważniejsze cechy muzyki emo to: głośna do delikatnej (czasem chaotyczna) dynamika, melodyjne przejścia, wściekły, szorstki krzyk, abstrakcyjne introspektywne teksty wyrażające złość, basowo kończące się utwory, słabą produkcją (wynikającą z chęci uzyskania naturalnego brzmienia i „nieprzeprodukowania” materiału) i wyjątkowo energetyczne koncerty."
hmm... emo kojaży się troche z punkiem bo od niego się wywodzi

Mordimer - 2007-04-08, 22:13

jak już to jest napisane :P Ale i tak dzięki ;)
Diabełek - 2007-04-08, 22:16

W tym temacie czy w wikipedi? Bo ja to akurat z wikipedi skopjowałam
Dauntless - 2007-04-09, 03:05

Jaki kurwa punk!? Chociaż nienawidzę punków to wiem kim są i co sobą reprezentują. Nie są ani słabi ani jebnięci. Mają zupełnie inny światopogląd. Chyba, że mówimy o "punkach" typu Green Day. Ja pierdolę, wy chyba sami (emo) nie wiecie o co wam chodzi. Nie chciałem tego mówić, ale dłużej nie wytrzymam.

Czy działa jeszcze Treblinka? Do gazu!

Zbir - 2007-04-09, 08:07

Diabełek napisał/a:
Fall Out Boy, From First to Last i Panic! At the disco to racja, bardziej punk niż emo. Chociaż 30 seckond to mars i My Chemical Romance to już bardziej emo, ale tak jak napisałam to są bardzo pomieszane gatunkowo zespoły. Czyste emo jest dla mnie troche dziwne bo ja wole żywsze kawałki przy których można się powygłupiać i pobawić


MCR jest bardziej emo niz FOB? :/

Zephyr - 2007-04-09, 08:58

Dauntless napisał/a:
Jaki kurwa punk!? Chociaż nienawidzę punków to wiem kim są i co sobą reprezentują. Nie są ani słabi ani jebnięci. Mają zupełnie inny światopogląd. Chyba, że mówimy o "punkach" typu Green Day. Ja pierdolę, wy chyba sami (emo) nie wiecie o co wam chodzi. Nie chciałem tego mówić, ale dłużej nie wytrzymam.

Czy działa jeszcze Treblinka? Do gazu!


To ja już wolę całę to emo niż to punk? to jest dopiero zbieranina meneli i ćpunów..co sobią reprezentują? brud smród!! a ten ich wyświechtany światopogląd "grunt to bunt" niech sobie wsadzą w irokeza i zapną oszczaną agrafką...

Sarmak - 2007-04-09, 09:18

Hehe, podsumowanie warte uwagi.
Jak przeczytałem owe "grunt to bunt" to myślałem, że ze stołka spadnę.. :lol:

Diabełek - 2007-04-09, 11:02

Dauntless napisał/a:
Jaki kurwa punk!? Chociaż nienawidzę punków to wiem kim są i co sobą reprezentują. Nie są ani słabi ani jebnięci. Mają zupełnie inny światopogląd. Chyba, że mówimy o "punkach" typu Green Day. Ja pierdolę, wy chyba sami (emo) nie wiecie o co wam chodzi. Nie chciałem tego mówić, ale dłużej nie wytrzymam.

Czy działa jeszcze Treblinka? Do gazu!

O boże przecież napisałam "to są bardzo pomieszane gatunkowo zespoły" czy tak trudno to zrozumieć?! Doskonale wiem, że ta muzyka punkiem nie jest, ale ma jego elementy! I wcale nie napisałam, że jest to punk tylko "bardziej punk niż emo"... Pare punkowych zespołów znam i nie musisz mi nic tłumaczyć :/

Dauntless - 2007-04-09, 11:24

Znając, Diabełku, Twój wiek śmiem wątpić czy znasz jakiś punkowy zespół.
Po drugie:
Zephyr napisał/a:
To ja już wolę całe to emo niż to punk? to jest dopiero zbieranina meneli i ćpunów..co sobą reprezentują? brud smród!! a ten ich wyświechtany światopogląd "grunt to bunt" niech sobie wsadzą w irokeza i zapną oszczaną agrafką...

Miałem na myśli pierwotny punk i jego dzisiejszych prawdziwych kontynuatorów, a nie 15 letnich "buntowników" z agrafkami w dupie. A brud, smród i ćpanie było i jest nadal i wcale nie powiedziałem, że nie. Określenie punk to nie tylko muzyka, ale powiązana z tym ideologia, której żadną miarą do emo przyrównać nie można. Tak więc dalej nie zgadzam się z:
Diabełek napisał/a:
emo kojaży się troche z punkiem bo od niego się wywodzi


P.S.
KojaRZy.

Diabełek - 2007-04-09, 11:37

No i jak zwykle jestem źle oceniana bo jestem młodsza :/ dzięki ludzie za tolerancje
Dauntless - 2007-04-09, 11:42

Nie oceniam Cię źle, tylko znam życie i ludzi. Ale swoją drogą tolerancja to nie moja działka :D.
Diabełek - 2007-04-09, 12:37

A czyli jak jestem pare lat młodsza od Ciebie to nie moge wiedzieć co to punk i rzeczy z nim związane? Nie odpowiadaj bo znowu zostane osądzona o rozpoczęcie kłótni :D
Sarmak - 2007-04-09, 12:59

Nie zostaniesz ;)
Diabełek - 2007-04-09, 18:59

Dobra powiedziałam, że dam pare linków na fotki jakiś emo no to macie (kto nie chce niech nie wchodzi)
http://www.fotka.pl/profil/xxIamYourKissxx/
http://www.fotka.pl/profil/sobadxxmemories/
http://www.fotka.pl/profil/26maciek06/O_mnie.html
http://www.fotka.pl/profil/CokoCokoBoy/O_mnie.html
http://www.fotka.pl/profil/KubusiekQQ/
http://www.fotka.pl/profil/xmeforyoux/
http://www.fotka.pl/profil/KriSfr/
http://www.fotka.pl/profil/transformator2/
http://www.fotka.pl/profil/21olek/
http://www.fotka.pl/profil/NoToFrugoo/
http://www.fotka.pl/profil/xXxMisiek666xXx/
http://www.fotka.pl/profil/EmooBoY/
http://www.fotka.pl/profil/DancingAtTheDisco/
http://www.fotka.pl/profil/striiiiiiiit/
http://www.fotka.pl/profil/XxxRastaEmoxxX/
http://www.fotka.pl/profil/DlaLansu/
http://www.fotka.pl/profil/xXemoboyXx/
http://www.fotka.pl/profil/xxemoreallovexx/
http://www.fotka.pl/profil/2macius3/
http://www.fotka.pl/profil/NoOneMatter/
http://www.fotka.pl/profil/KoffamNedze/
http://www.fotka.pl/profil/adriatex18/
To wszystko z fotki. A tu jeszcze adres strony na której są różne zdjęcia (nie polska)
http://vampirefreaks.com/

Katharsis - 2007-04-09, 19:14

Oby się nie dowiedzieli, że wcisnęłaś ich zdjęcia na forum metalowe :P. Obejrzałam... i mi się nie podoba. Jestem chyba uprzedzona do tej subkultury :/. Powiem jeszcze, że nie grozi im urozmaicenie fryzur :P. Wszyscy mają taką samą!
Sol - 2007-04-09, 19:42

miałam pewne problemy z odróżnieniem płci:)
chyba to nie mój typ;)

Zephyr - 2007-04-09, 21:21

kurde balans... te niektóre zdjęcia mnie zniszczyły ... jeden koleś chyba tylko wyglądał w miarę normalnie ... zdjęcie z taką sympatyczną dziewuszką .. reszta - masakra!!
Niegłupi Jaś - 2007-04-09, 21:40

No dla mnie to jest dramat. Dramat tych ludzi. Oni są totalnie niemęscy, metroseksualni, zaciera się w nich granica i różnica między płciami. Wystarczy jednak spojrzeć na średnią wieku - ok. 16 lat. To mówi samo za siebie. Chciałbym ich zobaczyć za 10 lat, jak będą wyglądać będąc menedżerami w poważnych, dużych koncernach, albo lekarzami w szpitalach... Tak czy śmak, jak dla mnie to chwilowa moda, okres fascynacji głupkowatymi kapelami, bzdetami z Kraju Kwitnącej Wisienki itd. Dziwię się też, szczerze mówiąc, kobietom/dziewczętom którym taki typ "faceta" się podoba. No ale cóż, są gusta i guściki.
Powiem jeszcze jedno. Jak nie jestem za przemocą, tak patrząc na takich lalusiów aż się chce takiemu choćby blaszkę w czółko strzelić, albo mukę jaką :D ;)

Diabełek - 2007-04-09, 22:54

Szczerze? Innej reakcji się nie spodziewałam :) A i dla pewności na wszystkich zdjęciach byli chłopcy
Drogi p.Jasiu o męskości i atrakcyjności chłopców z fotek mogłabym podyskutować, ale gusta są różne więc nie będę się tu spierać :)

Niegłupi Jaś - 2007-04-09, 23:16

Heh, jak chcesz Diabełku to możemy podyskutować, bo szczerze mówiąc ciekawi mnie co Ty w nich widzisz :).

Tu dla ciekawostki komenty z tych profili na Fotce:

"Ema... Uwielbiam facetow ktorzy maja swoj styl genialne fotki papa"

"Omg...Zaje^biste masz fotkygdzie moje mleko?To pewnie dla tego żeś taki piękny:*"

"^^ ładniusio tutaj 1Q for U ;) ...zapaszam do znajomkuff"

"PATRZCIE JAKI SEXOWNY MOJ BRAT ahh ahh I ON MOJ JEST... ahh ahh SEXOWNY PONETNY I POCIAGAJACY xD"

"NO muszę przyznać że fajne masz te zdjęcia...wow ile dziewczyn na Ciebie leci ...ty uwazaj hehehe..pozdr^^"

"przez dlugi czas sie wpatrywalam w twoje fotki..i komisja w skladzie ja i ja..:D stwierdza ze...jestes boski...masz sliczne oczka...i oczarowales mnie;d zostawiam niestety tylko 10` bo wiecej sie nie da:( pozdr:*"

"Ohoho jak tu slicznie ^^ DzIeSiAtEcZkE dajee ^^"

"Mm ... ŚwiEtne fOTki ;] ŚliCznY jesteś ;D DysIA leCi BUzaimm :*:*"

"ołł^^. wiesz dzwonili do mnie z gory bo uciekl im aniol ale nie powiem im ze tu jestes ^^,..piekny..xD"

";O omg. omg. omg ! zakochałam sie normalniee ! xDD tyryry. ależ Ty jesteś [prze] śliczny ^^ mniam ;** heheh ;DD buśś. ;***"

"ach ach... boskie.;** zapraszam.x) świetna fryzura i w ogóle..;**"


Ogólnie, mówiąc Waszym językiem LOL :). Ciekaw jestem, czy za kilka lat jak będą to czytać to będą się wstydzić. Ja bym się spalił ze wstydu :P.

Zephyr - 2007-04-09, 23:21

Diabełek napisał/a:
Szczerze? Innej reakcji się nie spodziewałam :) A i dla pewności na wszystkich zdjęciach byli chłopcy
Drogi p.Jasiu o męskości i atrakcyjności chłopców z fotek mogłabym podyskutować, ale gusta są różne więc nie będę się tu spierać :)


w którym miejscu oni są męscy?? ( o atrakcyjności nie mówię bo nie jestem gej) ...
jak można tak kaleczyć rodzaj męski :

Sol - 2007-04-09, 23:23

przerażające:) ja w tych chłopczykach nie znalazłam nawet minimum męskości, ale jesli ktoś lubi takich facetów (którzy według mnie są bezpłciowi)...
Zephyr - 2007-04-09, 23:26

Sol napisał/a:
przerażające:) ja w tych chłopczykach nie znalazłam nawet minimum męskości, ale jesli ktoś lubi takich facetów (którzy według mnie są bezpłciowi)...


otóż to .. nie wystarczy mieć chuja między nogami żeby móc mówić o sobie - facet !!!

Niegłupi Jaś - 2007-04-09, 23:29

Jak sobie teraz tak myślę, to dochodzę do wniosku że dziewczyny które lubią takich emo, to fajnymi babeczkami są. Bo od podniecania się takimi chłopcami już tylko krok do podniecania się innymi dziewuszkami, czyli do skłonności lesbijskich... A przecież wszyscy faceci lubią lesbijki, prawda? :D ;)
JaVirr - 2007-04-10, 00:14

Ta! Żeńskie zapasy w błocie, walki w kiślu i lesbijskie pocałunki, woooohoooo :P
Diabełek - 2007-04-10, 00:35

No tak, ale te komentarze są napisane przez zdesperowane różowe barbie które teraz "kochają" każdego emo, wcześniej "kochały" każdego skejta (nie mam pojęcia jak się pisze, ale z tego co pamiętam hh był wcześniej "cool"), ja tam mam gdzieś tą ich płytką, plastikową miłość. Osobiście nie dostaje drgawek i ślinotoku na widok każdego emo jakiego zobacze :D a co ja w nich widze? no sama nie wiem, po prostu mają dla mnie to coś... kurcze kolejne pytanie na które nie znam odpowiedzi - za dużo czasu tu spędzam, Wy zadajecie za trudne pytania. Zazwyczaj znam odpowiedź na wszystko (nie koniecznie sensowną, ale znam)
dexter xs - 2007-04-10, 01:44

Zdjęcia są tragiczne choć jestem tolerancyjny muszę sie jednak zgodzić z Jasiem i Zephem i Solem..mimo całej sympatii coraz większej do Ciebie :*Diabełku*:

Ps. moje zdjęcia raczej nie spodobały by Ci sie ponieważ moje oczy nie mają tej pustki w sobie co większość tych bożków na fotkach . Moje oczy nie mają smutku w sobie moje oczy mają w sobie zło i otchłań bezgranicznego zadufania w sobie a te mające wyraz niby że "o właśnie kręci mi się łezka w oku bo zrobiłem sobie kolejną sznytkę na rączce chudziutkiej jak u Billa bo tak ma być i mnie boli bo boli mnie życie ..." no w końcu Billy jest Idol.

Sarmak - 2007-04-10, 08:00

Po dłuższym namyśle stwierdzam,że już nie chce mi się zupełnie pisać na temat tej subkultury...niech sobie istnieje, koniec,niekropka..
Diabełek - 2007-04-10, 12:07

Dobra już się nie wkurzam jak słyszę, wyzwiska pod adresem emo, ale błagam Was ludzie. Nie róbcie mi przykrości i nie wspominajcie o Billu porównując go do emo! ja naprawdę jestem osobą baaardzo tolerancyjną i wyrozumiałą, ale th połączone z emo jest dla mnie tragedją !
Dexter nie wiem czy Twoje zdjęcie by mi się nie spodobało bo go nie widziałam. Jak napisałam, nie mam obsesji na punkcie emo chłopców.

dexter xs - 2007-04-10, 13:25

Przepraszam jeśli Cię uraziłem bowiem nie miałem tego na celu , myślę że jeśli chodzi o sens emo to moim zdaniem jedyną oryginalną i niepowtarzalną i zdaje sie jeszcze przed nastąpieniem mody ala fryz Billa z th ... dziewczyna z kawałka "Numb" w wykonaniu Linkink Park , dla mnie ten kawałek należy do tych co wywołują we mnie myśli smutne ..poprostu działa na mnie w sposób .."magiczny". Nie powiesz mi chyba że to właśnie nie Billy jest prekursorem mody na jego fryz ? czyli fryz utożsamiany z "emo" ? jeśli posiadasz jakąś wiedzę na ten temat proszę ukaż mi ją , ja nie należę do prześmiewców akurat jeśli chodzi o nowe subkultury bo każda kiedyś była nowa i wyśmiewana zresztą do dziś są wyśmiewane wszystkie. Byłbym wdzięczny za jakieś konkrety,fakty oraz daty, nazwiska itp.

Pozdrawiam ,
Szatan. ;)

Diabełek - 2007-04-10, 13:34

No więc tak wejdź w ten link http://youtube.com/watch?v=EUbtz64CaA0 i zobacz cały teledysk. Przypatrz się wokaliście poczym wejdź http://st.blog.cz/t/tokio...zky/4883756.jpg
Jest pewne podobieństwo? prawda? No więc wokalista lostprophets ma na pewno dużo więcej lat od Billa... a podobno Bill ma "własny niepowtarzalny styl, który sam wymyślił i po nikim nie skopiował"... to Bill robi z siebie wielkie emo :/ chociaż według mnie mu to nie wychodzi

tomash - 2007-04-12, 16:54

Fall Out Boy, 30 seckond to mars, Lostprophest i My Chemical Romance to całkiem fajne kapele :) Emo złe nie jest
Gabriell - 2007-04-12, 17:12

MCR faktycznie nie jest złe :) Powiem więcej, jest dobre :P ale wygląd emo to zło ;)
Sarmak - 2007-04-12, 17:33

Usuwam te posty z offami.
Gabriell - 2007-04-12, 17:42

Twój też jest offtopem ;)

no dobra dobra już nie marudzę 8)

Diabełek - 2007-04-12, 18:06

Takie małe sprostowanko... FOB, MCR, FFTL itd to nie za bardzo emo jest :) chociaż ja osobiście je bardzo lubie
Torog - 2007-04-14, 17:39

Nie zaglądałem do tego tematu i w ogóle nie miałem zamiaru tu zaglądać, bo szczerze mówiąc nie wiem co to emo. Ja siedzę sobie w mojej małej, black metalowej jaskini i nie interesują mnie żadne nowości. Ale jednak z tego co tu zobaczyłem już mogę stwierdzić że emo to syf... to jest pierwsza myśl jaka mi się narzuca.

P.S
Przed chwilą obejrzałem jakiś link z teledyskiem emo i utwierdza mnie to w powyższym przekonaniu

Zbir - 2007-04-14, 21:39

Diabełek napisał/a:
Takie małe sprostowanko... FOB, MCR, FFTL itd to nie za bardzo emo jest :) chociaż ja osobiście je bardzo lubie


podaj nazwy jakichś tr00 emo zespołów, bo chętnie bym się zapoznał :>

Diabełek - 2007-04-15, 17:50

Hmm... no to ja może podam nazwy (tych bardziej emo zespołów) których ja słucham
* Heart Attack
* Thursday
* Taking Back Sunday
* Funeral for a Friend
* Orchid
* The used
* Boys Sets Fire
Dobra reszty nie chce mi się wypisywać.. jeśli komuś się spodoba (w co szczerze wątpie) to poda więcej zespołów

Tema - 2007-04-29, 18:06

Z wymienionmych wyżej znam tylko Taking Back Sunday ,bo mój ,,kumpel" punk tego słucha. I cóż... słuchać się da. A jeśli chodzi o tą subkulture ,która zwie się EMO to hm... szczerze nie spotkałam się jeszcze nigdy z osobą reprezentującą swoim wygłądem emo,jednak dużo o tym słyszałam niezbyt dobrych opini. Zupełnie nie rozumiem co fajnego jest w tym??? W życiu nie chciałabym mieć do czynienia z facetem ,który wygląda tak jak oni. Oglądając te fotki co zamieścił Diabełek to szczerze powiem,że się przestraszyłam ich... Tam chyba nie widziałam jednego faceta,ktoóry wyglądałby jak powinien facet:/ Jak słysze EMO odrazu mi się kojarzy z tym jakże cudownym zespołem Tokio Hotel !!! Blech... Oczywiście każdy ma prawo być kim chce... ale jakoś irytuje mnie ich wygląd...
Slurp! - 2007-04-29, 19:46

ej Tema ! - patrzę na te foty i rzeczywiście wpada do głowy to Tokio Hotel!! xDDD Nie wiedziałem co to jest to EMO, teraz wiem. Nie za bardzo mi się podoba, ale Diabełku nie martw się :)
Tema - 2007-04-29, 20:31

No odrazu widać podobieństwo tych pajaców z Tokio Hotel do ludzi,którzy ,,robią" sie na emo. Ale Tokio Hotel z tego co wiem jest teraz na topie... i razem z TH emo stało sie chyba coraz bardziej popularną ,,subkulturą" ( nie jestem do końca przekonana czyt to subkultura...)
Diabełek - 2007-04-30, 17:59

Slurp! napisał/a:
ale Diabełku nie martw się :)

spoko myśle, że przeżyje :D nie każdemu musi się podobać... moim celem nie jest siedzenie na tym forum i nawracanie wszystkich złych metali (itp) na świetlaną drogę emo ;)

Slurp! - 2007-04-30, 18:07

Diabełek napisał/a:
Slurp! napisał/a:
ale Diabełku nie martw się :)

spoko myśle, że przeżyje :D nie każdemu musi się podobać... moim celem nie jest siedzenie na tym forum i nawracanie wszystkich złych metali (itp) na świetlaną drogę emo ;)



No właśnie, a złych metali nawracanie Ciebie na swoją, więc najważniejsze jest wzajemne tolerowanie siebie i będzie dobrze :D

blackparade - 2007-05-12, 13:56

Emo! Ja słucham punku,rocku,metalu i zdarzy sie jakaś kapela Emo...ale co do stylu Emo,to jak dla mnie to jest lipa...Ktos słucha Avril Lavinge i uważa sie za Emo ;/ Jakoś nie przekonują mnie te ich grzywy,itp.rozmuiem to są tylko ludzie ale dla mnie ten styl jest pozerski tylko jest dla tego ze niby jest Modny.... a tak wogóle znalazłam na jednym z blogów notke jak zostać Emo(dla wszystkich co chcą być Emo) ;D (nieżle sie przy tym ubawiłam:P


Witajcie moi drodzy przyjaciele. W internecie pojawiło sie wiele wątpliwości na temat subkultury emo Nadeszła pora aby weteran i hardcore hiper emo taki jak ja wytłumaczył młodym i niedoświadczonym co robić aby być emo. Otóż wbrew pozorom nie jest to wcale takie proste. Nie wystarczy kupic kompletu emo ciuszków (dostepne w każdym firmowym sklepie cropp diverse i innych lub via internet - polecam "Anarchy shop" na allegro - wszystko 50% droższe niz normalnie) wielu zakłada teraz klasyczny uniform emo ale tak naprawde nie ma z tym nic wspólnego. Takich ludzi nazywamy pozerami. Otóż moje drogie emo dzieci, aby byc jednym z nas musicie spełnic nastepujace warunki: Po pierwsze prawdziwy emo niezależnie od płci musi malowac paznokcie na czarno i podkreslac sobie oczy drogimi kosmetykami, wskazane jest tez częste przebywanie w piwnicy aby nabrac charakterystycznego odoru plesni co miało by podkreslic wasze romantyczne korzenie (nie wiem jak ale tak trzeba robic). Musicie powszechnie rozgłaszac o waszej mhhhhhrrrrrocznej duszy i rozpaczy która przepływa przez wasze serce niczym wodospad Królowej Wiktorii. Podstawowym warunkiem jest również zaliczenie nieszczesliwej miłości. Mile widziane sa serca złamane przez osobnika tej samej płci lub innego gatunku. Nikt nie uwierzy wam że jestescie emo jesli nie bedziecie przesladowani za przynależność do swojej subkultury. Jesli nikt was nie przesladuje to znaczy ze jestescie pozerami !! Ważną sprawą jest wyraz twarzy - EMo nigdy ale to nigdy nie moze sie usmiechac ani smiac. Pożądaną miną dla emoska jest cos pomiedzy mina po zjedzeniu kilograma chrzanu a zjedzeniem gówna owczarka niemieckiego. W minie musi byc tez nutka rozpaczy. Np. możecie idąc ulica wyobrażać sobie ze umarła wam matka. Rezultat emo miny gwaratowany. Fryzura - bardzo wazny dla każdego emo bądz emo punka elemet - ta musi byc na bok a grzywka musi zakrywać wam oko. Oczywiscie wszyscy emo wygladaja tak samo ze swoimi czarnymi grzywkami ale pod żadnym pozorem nie wolno ci tego mówić - TO TAJEMNICA EMO !!! opcjonalnie emo moze pisac wiersze - to robi go bardziej emocjonalnym - lecz w wierszach tych zawarte sa takie banialuki ze nikt tego nie czyta. Jednym z nieodłącznych elementów subkultury emo sa problemy w szkole i w domu ( o problemach tych pisałem z moim psiapsiołem mietim juz nie raz w innych notkach). Aby podkreslic beznadzieje swojej sytuacji (ach masz wszystko co chcesz nie musisz pracowac rodzice dużo zarabiaja i dają ci buzi na dobranoc - co to kurwa za zycie ) mozesz opowiadac swoim emo - znajomym (koniecznie na jakimś forum) o swoich ucieczkach w narkotyki (koniecznie twarde). Muszą wiedziec ze jestes gotowa zrobic z siebie scierwo w imie emo ideałów. Nieodłącznym atrybutem członka emoklanu są sznyty na rękach własnoręcznie wyciete żyletkami. Pora obalic mit - ten kto sie nie tnie nie jest emo i niech wypierdala !!! Jebany pozer. Jest jeszcze jedna sprawa - kapele emo - ale to juz sprawa podrzędna - nie musisz ich słuchac wystarczą moje rady, fryzura, makijaż i firmowe ciuszki. AAAACHH bym zapomniał najważniejszego. My emo czcimy samobójstwo - ten kto nie popełni samobójstwa - NIE JEST EMO !!!!!
H E I L E M O ! ! !

Diabełek - 2007-05-12, 16:12

tekst mnie jakoś specjalnie nie rozbawił (raczej żal mi tego kto to napisał), ale podobno mam dość specyficzne poczucie humoru.

Napisałaś, że czasem słuchasz jakiś tam emo kapel... mam dziwne wrażenie, że chodzi ci tu o FOB, MCR, PATD :?

Enemy - 2007-05-12, 17:22

Nie podoba mi się ten styl w ogóle.
Większość chłopaków wygląda jak dziewczyny...

No i jakby nie patrzeć ludzie mówią, że wyglądam jak emo! ;/
A dlaczego?
Bo mam grzywkę na pół twarzy! Jeeej.
Od dawien dawna ją mam.
Aha, no i był jeszcze taki motyw, że jestem emo bo sie na czarno ubieram... aha...

Slurp! - 2007-05-12, 21:12

Ej EMO rośnie w siłę! Widzę ich coraz więcej i więcej . NAWET W MOJEJ MIEśCINIE!!! :shock: Trochę to mnie przeraża : ( Bo kiedyś byłem bardzo tolerancyjny , a dziś... po prostu napiszę że mi ich żal. :(
blackparade - 2007-05-12, 21:25

o i jest to najlepsze określenie dla Emo;)
Diabełek - 2007-05-12, 22:39

Slurp! napisał/a:
Ej EMO rośnie w siłę! Widzę ich coraz więcej i więcej . NAWET W MOJEJ MIEśCINIE!!! :shock: Trochę to mnie przeraża : ( Bo kiedyś byłem bardzo tolerancyjny , a dziś... po prostu napiszę że mi ich żal. :(


A zapytaj się jakiegoś emoka w swoim mieście czy woli hardcore punka czy może emocore (to jest prawie to samo, ale nie każdy wie) i który z albumów Rites of Spring wybił się na szczyt (był początkiem) emowej sceny... jak tego nie wie nie warto sobie nim zawracać głowy gdyż to sezonowy emo....
Każdy szanujący się emo (zaznaczam emo a nie "emo') zna odpowiedzi na pytania zadane powyżej gdyż są to podstawy, bo naprawde trudno jest interesować się muzyką emo bądź screamo i nie znać najsłyniejszego albumu Rites of Spring :? oh ale ja przynudzam

Slurp! - 2007-05-12, 22:42

Oj nie przynudzasz, pytanie tylko jak to ja mam wykonać. Zaczepić obcego na ulicy? :P "Hejże, elo zią elo emo. Co tam słychać ? Co tam słuchać? ładną pogo dę mamy dziś a tak w ogóle toooooo wolisz hardcore punka czy może emocore i który z albumów Rites of Spring wybił się na szczyt emowej sceny zią ? 8)
Enemy - 2007-05-12, 22:44

Slurp! napisał/a:
Oj nie przynudzasz, pytanie tylko jak to ja mam wykonać. Zaczepić obcego na ulicy? :P "Hejże, elo zią elo emo. Co tam słychać ? Co tam słuchać? ładną pogo dę mamy dziś a tak w ogóle toooooo wolisz hardcore punka czy może emocore i który z albumów Rites of Spring wybił się na szczyt emowej sceny zią ? 8)


hehe, nie no może nie tak, ale np. podczas czekania na tramwaj/autobus czy cokolwiek :p zapytaj się np. o godzinę i zacznij rozmowę :)

Diabełek - 2007-05-12, 22:44

Hmmm.... a wiesz ze to dobry plan :lol: nie no ale jeśli zdarzy Ci się z takowym emo ludkiem rozmawiać to go zapytaj... ja się osobiście już parę "emo" dziewczątek w moim mieście pytałam. Ich reakcje sprawiały mi naprawdę wielką sadysfakcję
Slurp! - 2007-05-12, 22:47

Enemy napisał/a:
Slurp! napisał/a:
Oj nie przynudzasz, pytanie tylko jak to ja mam wykonać. Zaczepić obcego na ulicy? :P "Hejże, elo zią elo emo. Co tam słychać ? Co tam słuchać? ładną pogo dę mamy dziś a tak w ogóle toooooo wolisz hardcore punka czy może emocore i który z albumów Rites of Spring wybił się na szczyt emowej sceny zią ? 8)


hehe, nie no może nie tak, ale np. podczas czekania na tramwaj/autobus czy cokolwiek :p zapytaj się np. o godzinę i zacznij rozmowę :)


Dobra. "Elo zią, którą mamy bo mi stanął? A tak w ogóle to.. " :lol:

Enemy - 2007-05-12, 22:51

Haha, masz pomysły. :D
Ale to może być, lepsze to niż tamto wcześniejsze ;]

Dauntless - 2007-05-18, 08:45

Slurp! napisał/a:
"Elo zią, którą mamy bo mi stanął?


Hehehe, dobre! To się na pewno takiemu emopedałkowi spodoba :D.

Slurp! napisał/a:
Ej EMO rośnie w siłę! Widzę ich coraz więcej i więcej . NAWET W MOJEJ MIEśCINIE!!!


No stary ja też myślałem, że mnie ten problem nie dotyczy. A jednak. Stoję sobie pewnego pięknego poranka przed klatką, popalam papieroska na lekkim kacyku, a tu nagle idą jakieś takie dwa chude przygnębusy. Wyczaiłem po skromnych ale jednak cyckach, że to prawdopodobnie dziewczyny, więc obyło się bez ekscesów. Różny element się widziało przez całe życie na mojej toruńskiej starówce na przykład i tam na to nie zwracam uwagi, ale żeby u mnie pod blokiem?! Rzeczywiście samobójcy... :D

Diabełek - 2007-05-18, 23:07

hmm.... Dauntless dobrze, że nie mieszkam w Toruniu (naszczęście w małej mieścinie niedaleko Torunia) i na Ciebie nie natrafiłam :lol:
Dauntless - 2007-05-19, 16:22

Spokojnie, dziewczyny nie tknę. :]
Niegłupi Jaś - 2007-05-19, 17:00

Dauntless napisał/a:
Spokojnie, dziewczyny nie tknę. :]


Spokojnie, Daunt dotyka tylko chłopców :D

JaVirr - 2007-05-19, 18:00

A zóy dotyk boli przez całe życie, a więc emo "chłopaki" - uważać 8)
Diabełek - 2007-05-19, 18:52

:lol: od razu mi lepiej.... a jaka bezpieczna się już czuje ;)
O a może ktoś się orientuje czy jestem jedyną sobą na tym forum lubiącą Emo i screamo?

Zbir - 2007-05-19, 18:56

nie całkiem :P ja lubię post-hardcore i takie prawdziwe emo/screamo w stylu Circle takes the square, oprócz tego też MCR czasem poscłucham... lostprophets tyż, chociaż to nie emo na pewno, to samo z pierwszą płytą 30stm.
Diabełek - 2007-05-19, 18:59

No i prawidłowo... a słyszałeś może Orchid?
Zbir - 2007-05-19, 19:21

Orchid akurat nie :) ale np. Hot cross albo Saetia tak. lubię tą agresję bijącą z tej muzyki :P
Dauntless - 2007-05-20, 12:07

Niegłupi Jaś napisał/a:
Spokojnie, Daunt dotyka tylko chłopców :D


Tośmy się nie zrozumieli... :P

Kapsel - 2007-05-20, 12:23

Chciałbym zauważyć ,że koleżanka Diabełek choć namiętnie buntuje się przeciwko postrzeganiu jej jako cząstki pozerskiej emo-masy sama stereotypowo traktuje metali.
Wiec diablico- Dziwisz się ,że ludzie tak Cię traktują a sama uważasz ,że metal oznacza agresję i hołd pięści

Diabełek - 2007-05-20, 19:15

no wiesz jakbyś się troszkę wysilił i przeczytał pare postów wstecz to być jarzył o co chodzi... a, że to dla Ciebie jest zbyt męczące to nie moja wina. A i można wiedzieć co mam rozumieć w słowach "Dziwisz się ,że ludzie tak Cię traktują" tak czyli jak?
Killer - 2007-05-20, 21:00

Diabełek napisał/a:
O a może ktoś się orientuje czy jestem jedyną sobą na tym forum lubiącą Emo i screamo?


Jedyną chyba nie, ale licz się z tym, że tutaj jest baaardzo mało osób słuchających emo i screamo (ale porombana nazwa :P). W końcu to forum metalowe.

Zbir - 2007-05-20, 21:54

a metal śmierci, czarny depresyjny metal czy metal postępowy to nie są porOMbane nazwy? ;)

[ Dodano: 2007-05-20, 21:55 ]
ps. screamo nie jest złe ;) z emo nieco gorzej.

Diabełek - 2007-05-20, 22:21

Ja też osobiście wolę screamo
Killer - 2007-05-21, 05:19

Zbir napisał/a:
a metal śmierci, czarny depresyjny metal czy metal postępowy to nie są porOMbane nazwy? ;)


Może troszkę porombane, ale za to tr00 :P :lol:

Kapsel - 2007-05-22, 09:58

a może to taka alternatywna alternatywa? Gdy pop jest zły a w metalu i rocku wszyscy chcą być jak najtwardsi i najbrzydsi ja powiem ,że jestem słaby i będę się malował:P
Niegłupi Jaś - 2007-05-22, 11:00

Słyszałem ostatnio przeróbkę "Cry Me A River" Timbercośtam Justyny w wykonaniu Lostprofetów i muszę przyznać że... nie umywają się do Justysi ani trochę!! Położyli ten kawałek totalnie. Brzmiało to jak z takiej oszukanej składanki z marketu np. ABBA, a małymi literkami: Największe Przeboje Abby w wykonaniu zespołu Ultravox :)
Kapsel - 2007-05-22, 16:39

The Dillinger Escape Plan też przerobili Justina na ostatniej płytce;)
Ave-PanterA - 2007-07-27, 15:46

Zbir napisał/a:
emo to jest muzyka pedalska przede wszystkim, już na wygląd w mniejszym stopniu zwracając uwagę :P

zgadzam się :D muza emo jets naprawdę pedalska :D

LadySatan - 2007-07-27, 16:14

Co to znaczy, że cos jest pedalskie? :P
Ceandric - 2007-07-27, 16:16

Niegłupi Jaś napisał/a:
Brzmiało to jak z takiej oszukanej składanki z marketu np. ABBA, a małymi literkami: Największe Przeboje Abby w wykonaniu zespołu Ultravox :)


Ileż razy dałem się nabrać na takie składanki... ;)

jaqb - 2007-07-27, 20:18

Ceandric napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Brzmiało to jak z takiej oszukanej składanki z marketu np. ABBA, a małymi literkami: Największe Przeboje Abby w wykonaniu zespołu Ultravox :)


Ileż razy dałem się nabrać na takie składanki... ;)


Ja to w sumie tylko raz, myślałem, że kupuję skłądankę Dire Straits. Włączyłem... i coś "Sultans Of Swing" nie brzmi jak powinno ;) Myślałem, że mnie chuj strzeli

qwerty - 2007-07-27, 22:07

A możesz Diabełku podać jakieś linki ze screamo? Jestem ciekaw o co tyle krzyku...
Justycha - 2007-07-27, 23:11

Lady pytała co to znaczy, że coś jest pedalskie no to podaje przykład... facet w japonkach wygląda pedalsko i muzyka emo jest właśnie taka troche pedalska jak i wogóle cała ta "subkultura"
Tema - 2007-07-27, 23:25

jaqb napisał/a:
Ceandric napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Brzmiało to jak z takiej oszukanej składanki z marketu np. ABBA, a małymi literkami: Największe Przeboje Abby w wykonaniu zespołu Ultravox :)


Ileż razy dałem się nabrać na takie składanki... ;)


Ja to w sumie tylko raz, myślałem, że kupuję skłądankę Dire Straits. Włączyłem... i coś "Sultans Of Swing" nie brzmi jak powinno ;) Myślałem, że mnie chuj strzeli


Ja też raz się nabrałam. Co było najgorsze to to,że nie wiedziałam co kupić siostrze na prezent więc kupiłam płyte jej ulubionego zespołu , przynajmniej tak myślałam , a jak przyjechałam do domu zorientowałam się , że tam na dole jeszcze coś pisze malutkimi literkami .

[ Dodano: 2007-07-27, 23:29 ]
Mam ,,koleżanke" ze szkoły,która jest przedstawicielką subkultury emo... Nie moge na nią patrzeć , razi mnie sam wygląd ,ale jak zaczynam z nią rozmowe odrazu utwierdzam mnie w tym,że emo nie dość wygląda okropnie to i w głowie nic nie ma...

Zbir - 2007-07-28, 09:53

ja mam japonki 8)
LadySatan - 2007-07-28, 10:00

No i co? :P
Zbir - 2007-07-28, 11:08

Justycha napisał/a:
facet w japonkach wygląda pedalsko



i to 8) ale ja tak chyba nie wyglądam, w sumie nie wiem

LadySatan - 2007-07-28, 11:15

:lol:

Spytaj eksperta :P

Zbir - 2007-07-28, 11:18

mam też spodenki w różowe czaszki, emo trampy, bluzę z gotyckim napisem, jedne spodnie-rurki i jeszcze dokupię emo czapę, będzie full wypas 8)
Maciej - 2007-07-28, 11:18

Wracajac do muzyki to chetnie bym posluchal jakichs probek - dopiero wtedy bede mogl sie wypowiedziec na jej temat.
Zbir - 2007-07-28, 12:09

masz:

http://www.sendspace.com/file/l4ndjg

Circle takes the square, mój ulubiony zespół emo/screamo, ale taki tr00

Maciej - 2007-07-28, 15:32

Zbir napisał/a:
masz:

http://www.sendspace.com/file/l4ndjg

Circle takes the square, mój ulubiony zespół emo/screamo, ale taki tr00

Dzieki, juz sciagam zaraz bede mogl sie dowiedziec co to jest.
wrzucielm, posluchalem i mnie odrzucilo - wspollokatora zreszta jeszcze bardziej. Dla odtrutki zapuscilem sobie Teardown "Against the dying light".

Zbir - 2007-07-28, 16:09

ale przynajmniej wiesz co to emo i nie będziesz od teraz mówił 'emo' na Fall out boy i My chemical romance
Maciej - 2007-07-28, 17:20

Jak dla mnie taka napierdalanka HC nie bylaby zla zeby nie dziwne wstawki i wokale. Ten cienszy glos dziala drazniaca - ale to kwestia gustu.
Killer - 2007-07-28, 22:36

Zbir napisał/a:
masz:

http://www.sendspace.com/file/l4ndjg

Circle takes the square, mój ulubiony zespół emo/screamo, ale taki tr00


Parę sekund napierdalanki, potem jakaś gówniano-pedalska wstawka i tak w kółko. Jeżeli tak wygląda to całe Tr00 Emo, to Zephyr ma całkowitą rację co do tej "muzyki" i "subkultury".

Zbir napisał/a:
mam też spodenki w różowe czaszki, emo trampy, bluzę z gotyckim napisem, jedne spodnie-rurki i jeszcze dokupię emo czapę, będzie full wypas 8)


A ja mam emo trampy, emo bluzę, emo koszulkę, emo spodnie, emo pasek, emo krwawe łzy, emo bluzę, oraz emo zestaw autodestrukcyjny w postaci żyletki. Ale ze mnie Tr00 Total Fucking Norvegian Black Emo. :lol:

Zbir - 2007-07-28, 22:51

o, przypomniałeś mi że emo pasek tez mam 8)
jaqb - 2007-07-28, 22:53

Jak wygląda emo pasek albo emo bluza? Bo może noszę coś takiego i nawet nie wiem ;)
punkprincess66 - 2007-07-28, 22:54

widze ze EMO jeszcze w stereotypach...a szkoda:-) ja osobiście słucham screamo, emo punk tez ...no ogolnie rock i punk... hihi...ale gdy mam placzliwy humorek to emo sie do tego nadaje. a czesto taki miewam:D :roll:
Tema - 2007-07-28, 23:16

punkprincess66 napisał/a:
widze ze EMO jeszcze w stereotypach...a szkoda:-) ja osobiście słucham screamo, emo punk tez ...no ogolnie rock i punk... hihi...ale gdy mam placzliwy humorek to emo sie do tego nadaje. a czesto taki miewam:D :roll:



L O L !!! :D

To co robisz na takim forum dziewczynko ?

Emo i płaczliwy humorek hah :D
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Emo_(ludzie)

Powerage - 2007-07-28, 23:22

Tema napisał/a:
punkprincess66 napisał/a:
widze ze EMO jeszcze w stereotypach...a szkoda:-) ja osobiście słucham screamo, emo punk tez ...no ogolnie rock i punk... hihi...ale gdy mam placzliwy humorek to emo sie do tego nadaje. a czesto taki miewam:D :roll:



L O L !!! :D

To co robisz na takim forum dziewczynko ?


Zapewne stara się nawiązać jakąś dyskusje o ile nawiąże,bo jak tak będą traktować każdego nowego to cholera wie...

LadySatan - 2007-07-28, 23:29

Tema napisał/a:
punkprincess66 napisał/a:
widze ze EMO jeszcze w stereotypach...a szkoda:-) ja osobiście słucham screamo, emo punk tez ...no ogolnie rock i punk... hihi...ale gdy mam placzliwy humorek to emo sie do tego nadaje. a czesto taki miewam:D :roll:



L O L !!! :D

To co robisz na takim forum dziewczynko ?

Emo i płaczliwy humorek hah :D
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Emo_(ludzie)


I kto to mówi ;)

Tema - 2007-07-28, 23:31

LadySatan napisał/a:
Tema napisał/a:
punkprincess66 napisał/a:
widze ze EMO jeszcze w stereotypach...a szkoda:-) ja osobiście słucham screamo, emo punk tez ...no ogolnie rock i punk... hihi...ale gdy mam placzliwy humorek to emo sie do tego nadaje. a czesto taki miewam:D :roll:



L O L !!! :D

To co robisz na takim forum dziewczynko ?

Emo i płaczliwy humorek hah :D
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Emo_(ludzie)


I kto to mówi ;)


Chyba Lady nie rozumiem o co Ci chodzi.. ??

LadySatan - 2007-07-28, 23:34

O ludzka hipokryzję :P Ale to przecież nie dotyczy Ciebie ;)

Ja jestem ciekawa co ma nam do powiedzenia nowa userka, a może nawet pomożemy jej wyjść z depresji 8)

Tema - 2007-07-28, 23:38

Hm..ja to zrozumiałam troche inaczej,ale niech będzie.

Nie wiem co ma do powiedzenia,ale hm... emo z depresji chyba wyjść nie potrafi ,albo inaczej nie chce , bo to część przynależności do tej subkultury , czyż nie ??

LadySatan - 2007-07-28, 23:41

Nie wiem :P Nie znam sie na tej subkulturze :P Równie dobrze, mozna by powiedzieć, że depresja jest tez elementem subkultury gotyckiej. Czy to, że jestem w jakiejs subkulturze sprawia, że mam calkowicie się jej podporzadkowac? Chyba to przesada ;)
Tema - 2007-07-28, 23:52

Tak Lady masz racje , przesada ,ale z tego co się orientuje wszyscy emo popadają w depresje i obserwując moją ,,koleżanke" o której wspominałam wcześniej to ważniejsza dla nich jest depresja , płacz , niechęć do ludzi itd niż muzyka :) Może jest ona złym przykładem , może wcale tak z nimi wszystkimi nie jest,ale oczywiście mówie tu o tym co zaobserwowałam na znajomej.
Maciej - 2007-07-29, 00:28

Killer napisał/a:


A ja mam emo zestaw autodestrukcyjny w postaci żyletki.

Ja mam brzytwe i maszynke do strzyzenia - prawdziwa emo - masakra :wink:

Powerage - 2007-07-29, 00:36

Jak dobrze przypalisz filter papierosa to też się możesz nim pociąć.Jak lubisz się bawić w macgywera to polecam...
Killer - 2007-07-29, 08:42

punkprincess66 napisał/a:
widze ze EMO jeszcze w stereotypach...a szkoda:-) ja osobiście słucham screamo, emo punk tez ...no ogolnie rock i punk... hihi...ale gdy mam placzliwy humorek to emo sie do tego nadaje. a czesto taki miewam:D :roll:


A metalu nie słuchasz? Nie traktuj tego jako nietolereację wobec nowych userów, ale skoro dołączasz do forum metalowego to powinnaś metalu słuchać i być mhroczna (no może z tym ostatnim przesadzam ;) ).

Maciej - 2007-07-29, 12:16

punkprincess66 napisał/a:
widze ze EMO jeszcze w stereotypach...a szkoda:-) ja osobiście słucham screamo, emo punk tez ...no ogolnie rock i punk... hihi...ale gdy mam placzliwy humorek to emo sie do tego nadaje. a czesto taki miewam:D :roll:

A skad ten nick? Przeciez emo nic wspolnego z punkiem nie ma.
Chyba ze "WAR AND HATE" sie skonczylo :>:
Wrzuc sobie kasete Akcent albo Boysow a od punka sie odczep.

DJgamma - 2007-07-29, 12:32

noooo,patrzac na punkow z lat 80 to sam nie wiem czy widzialem cos mniej logicznego
Diabełek - 2007-08-07, 19:40

"punkprincess66" dobra pierwsze skojarzenie: Avril jak jej tam i jej cała punkowośc ;d
a co do koleżanki to zapewne tzw. w naszym (moim) środowisku "imoł kids" bądź "imoł girl". Już wyjaśniam o co w tym tytule chodzi... tak więc dziewczynki o wielce mhroczenej naturze bardziej podchodzące pod gotki niż pod emo, które po prostu "koffają" czaszeczki, kropeczki, serduszka i wszystko co tam jeszcze jest emo, za super krejzi dzejzi kul emo zespołu uważają FOB, MCR, PA!D itd ;to właśnie są imoły. Osobniki twierdzące iż sa emo tak naprawdę mające z emo niewiele wspólnego. Charakterystyczne cechy takowych osób to:
- zbyt dużo kropek, kratek, serduszek itd naraz
- kokarda na głowie bądź tez superasna opaska z kokardą
- ubrana/ny cała/ły na czarno
- pisze.w.taki.bądź.TaKi.GłUpKoWaTy.SpOsÓb
- w nadmiernie używa zwrotów niach niach, maru, hihi, niop, emo, imo, mrrr, hrum itd
- ma wieczną depresje
- wiecznie jest smutna
- jej ulubionym trOO zespołem jest croop i inne takie
- ma tyle czarnego tuszu, kredki i cienia na oczach, że wygląda to jak corpse painting (czy jak to sie tam pisze)
dobra więcej mi sie nie chce o tym pisac ;d
a co do fajnego screamo to ja polecam Orchid b.lubie

Sarmak - 2007-08-07, 20:12

Diabełek napisał/a:

- ma wieczną depresje
- wiecznie jest smutna


A stało się coś w jej życiu, że tkwi w takim stanie? Czy ot tak?..

DJgamma - 2007-08-07, 20:25

a Tobie to co sie kurwa stalo?:D
JaVirr - 2007-08-07, 20:31

A to zajebałeś :???:
Diabełek - 2007-08-07, 20:41

Sarmak napisał/a:
Diabełek napisał/a:

- ma wieczną depresje
- wiecznie jest smutna


A stało się coś w jej życiu, że tkwi w takim stanie? Czy ot tak?..

aaa.....eeee..... o co chodzi bo ja chyba nie rozumiem(?)

'

JaVirr - 2007-08-07, 21:25

No to ja odpowiem: bo tak jest modnie.
pepsidrinker - 2007-08-10, 00:30

Imoł to są dopiero pojeby, i te ich włoski czarne zalizane jak z napleta strzelił! Żal mi takich ludzi, nie chcą być sobą, są za to zniewoleni przez pseudokulturę, i pogoń za byciem tr00, kurde.
Maciej - 2007-08-15, 23:16

Sarmak napisał/a:
Diabełek napisał/a:

- ma wieczną depresje
- wiecznie jest smutna


A stało się coś w jej życiu, że tkwi w takim stanie? Czy ot tak?..

Chyba starzy zapomnieli zastrzelic i biedactwo sie tula po swiecie sama nie wie po co :wink:

Pastafarian666 - 2007-11-06, 18:09

http://www.widelec.org/po...mo,id,1500.html xD
Kwintesencja emo i subkultur wg. nastolatek :D

jaqb - 2007-11-10, 21:15

http://img.kdva.pl/uploads/54531c7d69.jpg :mrgreen:
black orchid - 2007-11-13, 16:53

Emo-
-czarny
-pedalska grzyweczka
-trampki
-kiepski humorek
czego więcej trzeba.

Ale nie potępiam, każdy jest jaki chce.

miRas - 2008-01-09, 19:25

zgodze się z black orchid to wkoncu każdego prywatna sprawa kim chce być i jak chce wyglądać
Bohun - 2008-01-10, 04:21

Z emo nie miałem nigdy żadnego kontaktu, ale z tego co o nich przeczytałem to już wolę bardziej ich niż dresów czy skinów.
Taka myśl mnie naszła. Żeby nie mylić przyczynę ze skutkiem. Czy dzieciaki które mają depresję zostają emo, bo akurat tam znajdują sobie podobnych, czy jest to po prostu taka moda żeby być emo i się smucić?
I czy ich przewlekła depresja nie jest to tylko stereotypem, a subkultura emo tyczy się tylko wyglądu zewnętrznego i muzyki?
Pytam się, bo jak mówiłem nigdy żadnego nie spotkałem i z żadnym jeszcze nie rozmawiałem, a wiadomo jak to bywa ze stereotypami.

xXxLilienxXx - 2008-01-11, 20:03

Ja emo nie jestem ze wzgledu,ze mam depresje czy cos w tym stylu...
Przez dluzszy czs nie uwazalam sie nawet za eo bo sie nie czulam...
Dla mnie glownie liczy sie wnetrze...

JaVirr - 2008-01-11, 23:09

Czyli dlaczego jesteś emo?
xXxLilienxXx - 2008-01-11, 23:49

Nie
Arges - 2008-01-12, 00:01

JaVirr napisał/a:
Czyli dlaczego jesteś emo?


xXxLilienxXx napisał/a:
Nie


Jedna literka, a już wszystko traci sens...



2 możliwe wersje:

1)
JaVirr - "Czyli dlatego jesteś emo?"
Lilien - "Nie."

2)
JaVirr - "Czyli dlaczego jesteś emo?"
Lilien - "Ponieważ (i tutaj jakiś tekst)"


Wiem, jestem wredny, czepiam się o pierdoły, i jestem z tego dumny 8)

xXxLilienxXx - 2008-01-12, 00:10

Tez sie czepiam wielu rzeczy i spraw...
Ale jestem emo z wielu roznych powodów.
A moje wnetrze jest dla mnie bardzo w tym wszystkim wazne i dlatego to napisala.Proste...

JaVirr - 2008-01-12, 16:25

Nie popełniłem żadnej literówki Arges 8) Poprostu tak napisała, że chuja napisała :P
Arges - 2008-01-12, 18:38

Ja nie mówię, że ty zrobiłeś literówkę, tylko Lilien źle odpowiedziała o.O
Bo pytałeś się, "więc dlaczego jesteś emo?", a Lilien przeczytała "a więc dlatego jesteś emo?" - wzięła Twoje zdanie za twoje twierdzenie (no, w każdym razie czaicie o co mi chodzi...).
Ale koleżanka ostatecznie i tak odpowiedziała dobrze :-)

JaVirr - 2008-01-12, 18:56

Aha. No to jebie mnie to :mrgreen:
Bohun - 2008-01-13, 13:36

xXxLilienxXx napisał/a:
Tez sie czepiam wielu rzeczy i spraw...
Ale jestem emo z wielu roznych powodów.
A moje wnetrze jest dla mnie bardzo w tym wszystkim wazne i dlatego to napisala.Proste...


Trochę się czepiam, ale czy wnętrza innych osób Ciebie też interesują.

Ceandric - 2008-01-13, 14:38

Na marginesie - zauważyliście, jak szybko dorasta JaVirr. niedawno miał 21 lat, teraz 26. Stary, nie bój dupy - i tak WKU cię dopadnie :P
Niszczuk - 2008-01-13, 14:57

dorasta? nie tak dawno miał setkę :|
JaVirr - 2008-01-13, 15:37

To Ci afgańscy hakerzy mi zmieniają profil :P
Gabriell - 2008-01-13, 18:04

Byłam dziś w empiku z Tomkiem i znajomym, zacieszali z jakiegoś "okazu" emo, ja tylko rzuciłam okiem po czym stwierdziłam, że kobieta emo jak kobieta emo... Dopiero po 10 minutach zrozumiałam, z eto chłopaczyna był... na dupie miał jeansy obcisłe wysypane(!) od dołu do góry brokatem w kształt smoków, dziwek i kwiatków. Ubaw :P
LadySatan - 2008-01-13, 18:31

Dlaczego tylko ja mam takiego pecha i nie mogę spotkać ani jednego takiego egzemplarza? :P
jaqb - 2008-01-13, 21:11

Niektore emo-laski nawet sexi sa ;)
Niszczuk - 2008-01-13, 21:37

laska jest z definicji sexi :D
xXxLilienxXx - 2008-01-13, 22:06

Bohun napisał/a:
xXxLilienxXx napisał/a:
Tez sie czepiam wielu rzeczy i spraw...
Ale jestem emo z wielu roznych powodów.
A moje wnetrze jest dla mnie bardzo w tym wszystkim wazne i dlatego to napisala.Proste...


Trochę się czepiam, ale czy wnętrza innych osób Ciebie też interesują.

Dla twojej wiadomosci interesuja....

Zephyr - 2008-01-13, 23:13

Tak po namyśle to w zasadzie przestałem się już czepiać emo. Sam nie wiem czemu. Chyba się starzeje.
sylveck - 2008-01-17, 19:59

Przerzucasz się na disco-laski? ;)

Ja podobno też kiedyś wyglądałem jak emo. Z perspektywy czasu z przerażeniem stwierdzam, że coś w ty jednak było, a teraz jak hip-hopowiec bardziej wyglądam. :P

Ceandric - 2008-01-27, 01:43

Niedawno ze zgrozą odkryłem, że z grzywą zaczesaną na bok mi bardziej do twarzy. Niedługo zacznę matce wykradać tusz do rzęs ;)
xXxLilienxXx - 2008-02-19, 16:19

Lepsza kredka do oczu....
Ja ostatnio zostałam nazwana memo

Gabriell - 2008-02-19, 16:23

mam balsam do ciała o nazwie emo 8)
Marzena - 2008-02-19, 17:42

W zasadzie nie mam nic do emo są sobie to niech będą śmieszy mnie to nie powiem:)no ale zauważyłam, ze emo ogólnie czepiają się prawie wszyscy
qwerty - 2008-02-19, 18:36

No dokladnie, kogo bym nie spytał to jadą po emo równo, a na kogo bym nie spojrzał ten ma bluzę w paski, koszulkę w kropki i rurki... Co to do chelery ma oznaczać bo ja już zglupiałem.
Marzena - 2008-02-19, 19:26

tak nie dawno byłam na koncercie i było sporo emo..besztali ich równo brechty ładne odchodziły..ja tak nie zwracam uwagi ale czasem jest ich za dużo..
unchained - 2008-02-19, 19:35

ja sie nie czepiam emo :)... no moze z wyjatkiem tomasha ;)
xXxLilienxXx - 2008-02-19, 20:38

Mnie sie nie czepiaja..Tylko kilka razy zdazylo mi sie zeby na Pb mnie zjezdzili...Ale tak ogolnie to sie mna zachwycaja...
Antivia - 2008-03-23, 20:56

Ogolnie nie jestem zorientowana w tej muzyce. Nie lubie. dla nmie TERAZ emo= moda. Kto chce byc modny, musi byc emo. a przynajmniej wydawac mu sie, ze nim jest.
Niszczuk - 2008-03-23, 21:30

Cytat:
nie jestem zorientowana w tej muzyce. Nie lubie.


d'oh :|

Antivia - 2008-03-23, 22:25

no oc emo tez czegos sluchaja. w kazdym badz razie ja tak slyszalam. Oj sory powinnam napisac subkulturze. Oswiec mnie:) potrafie przyznac sie do bledow. i lubie jak ktos mnie z nich wyprowadza:)
tomash - 2008-03-23, 22:43

Piszesz mniej więcej tak: nie znam tej muzyki ale jej nie lubię bo jest modna. Ja nienawidzę wszystkich Japończyków z Kioto mających poniżej 1,4 m. Nie znam żadnego, nie jestem zorientowany ale nienawidzę ;)
Antivia - 2008-03-23, 23:04

No troche to antagonistycznie zabrzmialo heheh. Napisze tak, bo o to mi chodzilo. nie lubie gdy ktos uwaza sie za emo, bo chce byc modnym. Zwija mnie gdy widze 11 letnia dziewczyne "emo", ktora patrzy na mnie jakby byla bostwem, a ja karaluchem, a gdy ja sie zapytam jej czy slucha Rites of Spring to wywala galy. Ja tam oczywiscie tego zespolu tez nie slucham, ale kumpela kiedys mi przeslala jeden kawalek, ktory oczywiscie usunelam, bo po co trzymac cos, co ci sie nie podoba.
Zbir - 2008-03-24, 00:01

a jakby Ciebie ktoś spytał czy słuchasz Ufomammuta to byś nie wywaliła gał? wiem o co Ci chodzi, ale źle to uargumentowałaś, bo zespołów emo czy screamo jest chyba trochę więcej i nie każdy z subkultury musi znać wszystkie :)
tomash - 2008-03-24, 09:10

Antivia napisał/a:
nie lubie gdy ktos uwaza sie za emo, bo chce byc modnym. Zwija mnie gdy widze 11 letnia dziewczyne "emo", ktora patrzy na mnie jakby byla bostwem, a ja karaluchem, a gdy ja sie zapytam jej czy slucha Rites of Spring to wywala galy. Ja tam oczywiscie tego zespolu tez nie slucham, ale kumpela kiedys mi przeslala jeden kawalek, ktory oczywiscie usunelam, bo po co trzymac cos, co ci sie nie podoba.


No sorka ale w takiej sytuacji to Ty dałaś pokaz gównażerii. Jeśli chciałas udowodnić swoją wyższość nad emo kids to mogłaś chociaż powołać sie na zespół którego słuchasz. Jeżeli oczywiście ilość znanych kapel jest powodem do stawiania się ponad innymi. Poza tym ja np. słucham prog metalu a w tym momencie jakiś kolo mógłby tu wpaść i zarzucić nazwami które mi nic nie mówią. Każda scena jest niesamowicie duża a to że jeszcze emo jest (jeszcze?) modne dodatkowo powoduje że zespołów z tego nurtu jest bardzo dużo. Tylko ten kto zna wszystkie ma prawo mówić o sobie emo 8)

Antivia - 2008-03-24, 09:23

Nie chodzilo mi o pokaz wyzszosci.
kapitan_drake - 2008-08-24, 13:12

Ed The Dead napisał/a:
Adolf Hitler był podobno emo.


no bez jaj :D

http://img207.imageshack....alemokidjf2.jpg
http://slowbear.blox.pl/resource/emo_hitler.gif

lol

gducha - 2008-08-24, 14:40

owmordejeza xD

stwierdzam ze polskie emo to sie chowaja przy tych z GB. wszedzie tego cholerstwa pelno, rozowe grzywki i inne zemsty fryzjerow, czaszki, kratki itp. aha, i emoboye pedaly :>

Antivia - 2008-10-11, 20:15

Ta, jakbyś zobaczyła na ulicy chłopaka słuchającego jrocka to zapewne przypisałabyś mu, że jest emo :P
LadySatan - 2008-10-11, 22:58

Niech mi ktoś da namiar na jakieś emo, bo ja żadnego spotkać nie mogę :)
Tema - 2008-10-12, 10:12

LadySatan napisał/a:
Niech mi ktoś da namiar na jakieś emo, bo ja żadnego spotkać nie mogę :)



http://www.youtube.com/watch?v=wMJ4fMBeJMw

Chodzi z Joan do szkoły ,jakbyś chciała jego dane to się załatwi ;)

LadySatan - 2008-10-12, 11:00

Chyba żartujesz.. dajcie mi jego mejla:P:P:P:P:P :lol:
Antivia - 2008-10-12, 11:57

Przecież chłopak nie powiedział, że jest emo :P
LadySatan - 2008-10-12, 12:04

Oj tam, i tak wszyscy wiedzą czym jest :P
Antivia - 2008-10-12, 15:56

No czym? :P
elviElViedor - 2008-10-12, 16:13

Emo :P
jaqb - 2008-10-12, 16:50

^ Widziałem to, dobry koleś, zajebisty motyw ze swetrem \m/
Niszczuk - 2008-10-12, 17:08

sweter rozjebał mnie na części pierwsze :lol:
Niegłupi Jaś - 2008-10-12, 21:41

Ja pierdzielę, biedny (i głupi) ojciec. Co za wstyd... Ja bym dzieciaka zaprowadził do lekarza. Głowę też się leczy.

[ Dodano: 2008-10-12, 22:52 ]
Oglądam sobie te filmiki i taki mnie zaciekawił:

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Co o tym powiecie? To nie emo, tylko gothic chic rodem z Bolkowa, ale dowalona panna jest nieźle :). Przede wszystkim musze powiedzieć, ze to piękna dziewczyna. Sam imidż też ma fajny, ale jako imidż sceniczny, bo ona przecież gra w kapeli. Po co natomiast tak chodzić po ulicy? Lekka przesada, zwłaszcza te zgolone brwi :)

[ Dodano: 2008-10-12, 23:54 ]
Jeśli ktoś jeszcze tego nie oglądał, to obejrzyjcie sobie dalsze części z tego linka co wrzuciłem. Sylwunia wymiata... Masakra, jak można być tak bezdennie pustym człowiekiem?????? Szkoda mi tej mamy i siostry- straszny wstydzior.

[ Dodano: 2008-10-13, 00:02 ]
A tu wersja alternatywna:

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Wiem, wiem że to prymitywne, ale każda okazja do śmiechu dobra :)

Gabriell - 2008-10-13, 08:23

"Ja pierdzielę, biedny (i głupi) ojciec. Co za wstyd... Ja bym dzieciaka zaprowadził do lekarza. Głowę też się leczy"

Tylko, że nie z głową tu problem. Trzeba wziąć poprawkę na to, że okres młodzieńczy rządzi się własnymi prawami i w 90% to jak dziecko w tym wieku będzie "wyglądać" zależy od środowiska w jakim się znajduje. Na rozwój w 1/3 ma też wpływ dziedziczenie cech (od razu zaznaczam, ze jeśli morderca ma syna, to niekoniecznie syn zostanie mordercą - to czy czynnik dziedziczny będzie wcielony do życia uzależnione jest od wcześniejszej fazy rozwoju dziecka - rozwoju niemowlęcego, po niemowlęcego, a w ogromnej części prenatalnego). Jako, ze ojciec chłopaka okazuje się być "na luzie" i nie nakłada wielu kar synowi, a i utrzymuje z nim świetny kontakt może świadczyć o tym, ze w latach 70' był hipisem, albo w 80' thrashowcem czy innym wyzwolonym buntownikiem :) Tyle w kwestii leczenie głowy chłopaka. A teraz coś ode mnie, po cholerę przeszkadzać mu w rozwoju temperamentu? Nic nikomu się nie dzieje, chłopak jest zupełnie niegroźny i z wiekiem mu noszenie sweterka przejdzie. Tak mi się wydaje.


Co do sprawy z tą dziewczyną bez brwi to sytuacja jest beznadziejna. Rodzice (jak powiedziała mama) "zapominali" o odpowiedniej opiece nad nią i ona ma być teraz odpowiedzialną studentką prawa? Na litość boską. Ten strój to krzyk o pomoc i zauważenie jej. Okazało się, ze sceniczny strój przeszkadza mamusi, to dlaczego nie miałabym tak się ubierać po koncertach? Może sobie o wychowywaniu przypomną. Jest mi tej dziewczyny żal.

Niegłupi Jaś - 2008-10-13, 09:05

Gabriell napisał/a:

Tylko, że nie z głową tu problem. Trzeba wziąć poprawkę na to, że okres młodzieńczy rządzi się własnymi prawami i w 90% to jak dziecko w tym wieku będzie "wyglądać" zależy od środowiska w jakim się znajduje. Na rozwój w 1/3 ma też wpływ dziedziczenie cech


Gdybym był Unchained'em (gdzie on się podziewa??) albo Tomkiem (przy założeniu że nie panuje między Wami taka relacja jaka panuje) to zaraz bym się dopytywał skąd masz takie dane statystyczne :P Ale że nie jestem nimi, to zapytam tylko ile % według Ciebie ma całość? :P

Jak dla mnie akurat, dziewczyna z wygolonymi brwiami jest najnormalniejsza z nich wszystkich w tym programie. Przynajmniej ma charakter, bojową postawę wobec życia, jest nastawiona na zdobywanie, na realizowanie marzeń i pasji. Ona żyje na zasadzie- wyglądam jak wyglądam, tak mi dobrze, tak lubię, ale nie krytykuję wyglądu innych, akceptuję ich, więc ja też proszę o akceptację i poszanowanie mojej indywidualności. Tylko tyle. A taka Sylwunia? Typowa postawa roszczeniowa i to doprowadzona do monstrualnych rozmiarów. Wszystko mi daj, wszystko mi zrób, na wszystko pozwalaj, pieniądze dawaj, mów mi że jestem piękna, mądra, cudowna, na rękach noś, a tymczasem ona nie zasługuje nawet żeby ją w ten różowy tyłek kopnąć. I niestety każdy, kto zgadza się na jej warunki, kto jej przytakuje, chwali ją, wiecznie głaszcze po główce, wyrządza jej tym samym wielką życiową krzywdę. Bo w tym przypadku nie jest problemem to, że dziewczyna nosi się na różowo. Tu katastrofą jest jej samozachwyt, skrajny egoizm, narcyzm i wewnętrzna pustka. Tacy ludzie powinni być leczeni, albo zamykani w pokojach bez klamek, sadzani przed lustrem ze szczotką do włosów, w otoczeniu stu różowych misiów i niech tam sobie siedzą, patrzą w lustro, czeszą swoje piękne włosy i zachwycają się sobą. To nie są ludzie do życia wśród innych ludzi, którzy też czasem potrzebują poświęcenia im uwagi, dobrego słowa, pomocy, dzielenia się itd. Sylwunia to człowiek wykorzystujący innych ludzi, ale myślę że szybko znajdą się tacy, którzy i ją zaczną bezwzględnie wykorzystywać. Tak czy siak czeka ją smutne życie.

Według mnie największym krzykiem o zauważnie jest dziewczyna z kolczykami. Czuje się mało atrakcyjna, czuje że nie przyciągnie zainteresowania innych ludzi do swojej osoby, więc stara się robić coś, co nie pozostanie niezauważone. Skutki mogą być niemiłe. Jest ponadto pod silnym wpływem swojego chłopaka, a sama jest zagubiona, wrażliwa i cicha. Czyli mamy tu robienie czegoś tak naprawdę wbrew sobie, dla osiągnięcia pewnych korzyści.

A koleś ze swetrem? Moim zdaniem on ma już coś z głową, choć mylić się mogę, nie jestem psychiatrą, nie badałem go etc. On albo z tego wyrośnie, albo nie. Równie dobrze może się dalej utwierdzać w przekonaniu, że tak jest super cool i będzie dalej tak żył, jak pokolorowana, ludzka wydmuszka, stając na głowie, aby być widocznym.
Jego sposób zachowania, mówienia, teksty przy ojcu (przypadek totalnego przyzwolenia na wejście sobie na głowę), rozpaczliwe sposoby zwrócenia na siebie uwagi, to jak dla mnie materiał przynajmniej dla psychologa.
A tatuś jest strasznie głupi, bo jak powiedziała mu pani psycholog w studio- rodzic ma być rodzicem, który wychowuje, a nie kumplem, który daje na wszystko wolną rękę. Tyle.

Oczywiście uważam, że w każdym z tych przypadków na pewnym etapie wychowywania popełniono błędy. Te dzieci są zagubione, czują się nieatrakcyjne, mało wartościowe i stąd ich dążenie do wyróżnienia się z tłumu. Dziecko gdy się rodzi jest czystą kartką i to znakomitej większości od najbliższych zależy, jakim w przyszłości będzie człowiekiem. Środowisko środowiskiem, ale jak dziecko wynosi z domu solidne fundamenty i zostaje nauczone samodzielnego myślenia, zamiast głupawego pędu za innymi, to grozi mu w tej materii bardzo niewiele, nawet w dzisiejszym, porąbanym świecie.

LadySatan - 2008-10-13, 21:49

A ja dziś widziałam w końcu emo i czuję się spełniona :)

Co do Sylwuni.. coś tak mi się wydaje, że to co ona tam odwaliła to zwykła popisówka :) takie przypadki zdarzają się raz na milion i całe szczęście :)

Tema - 2008-10-13, 22:40

Też mi się wydaje,że to popisówka , szczególnie dlatego,że moja koleżanką ostatnio ją widziała i mówiła,że była zupełnie normalnie ubrana i nie zachowywała tak jak w rozmowach ;) Ludzie dla kasy zrobią wszystko , ten chłopak ,którego parodie dodał Jasiu nie jest taki jak w programie , przed programem zapytał koleżanki jakich kremów używa ;) Że program jest nagrywany w Krakowie akurat większość osób stąd pochodzi tak więc i on jest znajomy :) A co do chłopaka od golfa to on akurat naprawdę jest taki jak w programie , ja go spotkałam tylko raz,ale Joan chodzi z nim do szkoły więc wie lepiej ;) Masakra... :P
Arges - 2008-10-13, 22:49

Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=wMJ4fMBeJMw

Filmik został usunięty "z powodów naruszania zasad korzystania z serwisu" czy jakoś...

Niegłupi Jaś - 2008-10-13, 23:46

No faktycznie, wywalili ten filmik łobuzy :(

W każdym razie jeśli to wszystko było udawane, to ci ludzie są jeszcze głupsi niż dotąd sądziłem. Jednak szczerze mówiąc wątpię, żeby Sylwusia jakoś specjalnie dużo udawała. Ona raczej taka właśnie jest, choć pewnie trochę grała w programie, co tylko zrobiło z niej jeszcze większą idiotkę.

DJgamma - 2008-10-17, 00:18

jak lubicie grind to anal cunt se posluchajcie,na jutube sporo tego wyskoczylo
kapitan_drake - 2008-10-21, 21:09

jak ja zobaczyłem hiszpańską emo telenowele to szczena mi opadła poniżej poziomu chodzenia :P po prostu przeginają :D
Ceandric - 2008-10-22, 17:42

Gdzie? Kiedy? Jak to się nazywa? Tez chcę zobaczyć! :P
kapitan_drake - 2008-10-22, 17:57

Ceandric napisał/a:
Gdzie? Kiedy? Jak to się nazywa? Tez chcę zobaczyć! :P


hehe :D w publicznej hiszpańskiej telewizji :D nie pamiętam kanału :P

gducha - 2008-10-22, 18:20

"Luz Mario, Antonio mnie zdradza!" "o nie, podaj mi moją żyletkę!" :lol:
voit - 2009-01-19, 19:14

mam pytanie, być może już wcześniej ktoś o tym pisał ale się przyznam ze nie czytałem całych 19 stron, tak wiec skąd się wogóle to emo wzięło, w sensie z jakiego kraju ?
Bohun - 2009-01-19, 20:21

Nie wiem, ale mogę podejrzewać, że z Ameryki. Oni tam wszyscy są jebnięci.
voit - 2009-01-19, 20:25

no troche w tym racji jest, a pytalem bo cos mi sie z japonia kojarza nie wiem czemu. :)
gducha - 2009-01-19, 20:38

zakładając że w takich sprawach można zawierzyć wiki :
" W swoim początkowym wcieleniu termin emo używany był do opisania podgatunku muzyki hardcore punk, która powstała w Waszyngtonie D.C., w połowie lat 80. W późniejszych latach termin emocore, skrót "emotional hardcore" był również używany do opisania sceny D.C. i regionalnych scen, które się z niej zrodziły."

także Stany.

Zbir - 2009-02-01, 11:12

w japonii nie ma emo tylko visual kei ;) j-popy i rocki mają w chuj ważną otoczkę wizualną, ale muzycznie to nie ma nic wspólnego z emo (bo emo to gatunek muzyki, jak zacytowała gducha z wikipedii, emotional hardcore)
elviElViedor - 2009-02-25, 11:54

No właśnie, tak do j-rocka i j-metalu. Jedna z forumowiczek pisała (a ja nie mogę tego tematu znaleź), że j-rock i j-metal to dokładnie japoński rock i japoński metal. I teraz pytanie, czy j-metal to każdy japoński metal, czy ma jakieś cechy charakterystyczne, czymś musi się różnić od innych gatunków rocka?
Czy np. to http://www.wrzuta.pl/audi...hikari_for_anka jest j-metal?

tomash - 2009-02-25, 14:15

To co zamieściłeś to nie j-metal tylko black metal przypadkiem z Japonii ;) J-metal to japoński metal ale zgrany dość specyficznie generalnie j-metalowe zespoły dość łatwo wyłowić. Masz tu przykład (znamy? :P)

http://patrz.pl/mp3/high-...rin-no-hana-mp3

elviElViedor - 2009-02-25, 15:27

Nie znamy, i nie widzimy wielkich różnic między j-metalem a zwykłym.
Ale odp. wyczerpująca, dzięki ;)

Sarmak - 2009-02-25, 16:33

z Japonii znam przezajebisty skład Arkha Sva bodajże, nie wiem jak to się pisało, nagrali genialny album Gloria Satanae i szczerze mówiąc zdziwiłem się że takie coś nagrali pałkoludzie.
Zbir - 2009-02-25, 18:15

boris jest z japonii i tyle chyba starczy ;)
Tenju - 2009-03-12, 19:23

No dobra, nie chciało mi się czytać wszystkiego więc powiem jakie jest moje zdanie, a raczej przytoczę fakt z życia wzięty:

Otóż emo na ulicy ciężko spotkać (chowają się po dziurach jakiś czy co?), ale łatwiej jest jak idziesz na imprezę urodzinową i poznajesz kolegów kumpla znajomej.
Stwierdzam jednoznacznie... Debile... było ich 4 (o 5 za dużo), nie rozmawiali z nikim, zajmowali się tylko sobą (czyt. lizanie, tulenie i gra w butelkę).
Wygląd przezabawny, czarne włoski z grzywą na oczy, (nie cierpię tych grzywek, albo ma się krótkie włosy, albo długie piórka by mieć czym zamiatać pod sceną), kolczyki tu i ówdzie (w pępku też), ubiór... niby czarny, ale jakiś taki nie męski.
Kiedy próbowało się do nich jakoś zagadać to padało jedynie dzikie spojrzenie, jakiś pomruk pod nosem i totalna olewka. Dziwni ludzie.
Kiedy brało się głośniej muzykę, aby poszaleć to potrafili wstać i ją ściszyć (dranie, nie daruję im ściszenia Bloody Roots).
W końcu dla równowagi puścili coś swojego, niby coś punkowego... ale jakieś takie smętne.
Imprezka zakończyła się o 22 bo na głównej "sali", emo-pary poszły lulu.
Około 1 w nocy kiedy to znużeni brakiem muzyki i zagryski, zeszliśmy i zrobiliśmy im pobudkę :razz:
Z ich ust padło jedynie "Możecie być ciszej", tutaj z ust kolegi padło "Arghhh" włączył muzykę i dalej w pogo :)
Około godziny 3 lub 4 atmosfera była napięta (wiele kłótni i wyzwisk w naszą jak i ich stronę), gdyby nie dziewczyny z tej imprezy glany kilku osób byłyby czerwone.

Podsumowując: Odludki, dziwnie wyglądający i lubujący płeć nie przeciwną i awanturnicy kiedy nie daje im się spać.

jaqb - 2009-03-12, 19:45

<sprawdza czy nie śni>
gducha - 2009-03-12, 19:58

raczej nie, mało prawdopodobne że to samo nam się śni.

ekhm. cóż.

tomash - 2009-03-12, 20:57

No bo jak można nie kochać bandy pijanych metali którzy napierdalają całą imprezę jakieś extremy i nawet pospać nie dają ;) Faktycznie pojeby jakieś :P
JaVirr - 2009-03-12, 21:07

Właśnie. Przecież to cud (albo brak alkoholu), że pijane metale o 1 rano jeszcze potrafią chodzić i obsługiwać urządzenia elektroniczne! A tu jeszcze muzyczkę nastrojową zapuszczą. Dobre chłopaki. :mrgreen: (kyyyyrwa, to chyba jakiś mój rówieśnik, eh?)
Niegłupi Jaś - 2009-03-12, 22:49

Ale z nich gupki...
Tenju - 2009-03-13, 22:26

Pijani nie byliśmy, raczej oburzeni że musieliśmy udać do malutkich pokoików na górze, podczas gdy salon był zajęty przez te śpiochy.
Inną sprawą jest że solenizantka nawaliła że nie zaproponowała snu na górze.

Ekstremów nie było, była różna muzyka (począwszy od techno). Nie było moich klimatów perki w stylu karabinu maszynowego :) Ale do wszystkiego da się bawić.

Z pewnych źródeł wiem że byli faworyzowani przez nią, sama jest teraz emo, a starzy przyjaciele odeszli w niepamięć, nie usłyszą od niej głupiego "cześć".
Moim zdaniem wyprali jej mózg, a przystawanie z nimi i bycie jednym z nich świadczyłoby raczej o przynależności do swego rodzaju sekty.

voit - 2009-03-14, 00:26

sekta mroczniaków, którzy jak to pisało na nonsensopedi "Nie są wystarczająco mroczni, by być gotami, ale są zbyt nieodporni na tanie wino, by być punkami" :D
Niegłupi Jaś - 2009-03-14, 23:59

Hehehe :D

Tenju, Ty to wszystko piszesz serio?? :lol:

tomash - 2009-03-15, 00:11

Ale my jesteśmy zajebiście asertywni :D
Tenju - 2009-03-15, 19:03

No niestety tak.

Może to nie mądre było zaczynać od tej historii (ma ona dobre 3 lata), mogłem po prostu napisać że nie lubię emo.
Ale chciałem wejść do jakiejś rozmowy, aniżeli wypełnić ankietę na powitanie i nic po za tym.

Zrozumiem wszelkie śmiechy ze mnie, bo kiepsko zacząłem :wink:

Bohun - 2009-03-15, 20:15

Tenju napisał/a:
Otóż emo na ulicy ciężko spotkać (chowają się po dziurach jakiś czy co?), ale łatwiej jest jak idziesz na imprezę urodzinową i poznajesz kolegów kumpla znajomej.


Masz rację. Nigdy w życiu nie widziałem jeszcze żadnego emo, a takich znajomych to niestety nie mam. Dlatego nie mogę stwierdzić jacy oni są. Wiadomo, że po wyglądzie ludzi się nie ocenia, a byćmoże Ty trafiłeś akurat na takich smutasów.

Tenju - 2009-03-15, 20:18

Bohun napisał/a:
a byćmoże Ty trafiłeś akurat na takich smutasów.


Być może, bo oprócz nich nie spotkałem nikogo więcej.

elviElViedor - 2009-03-15, 23:53

Tenju napisał/a:
Być może, bo oprócz nich nie spotkałem nikogo więcej.


Nikogo? :shock:

Tenju - 2009-03-16, 07:51

elviElViedor napisał/a:
Nikogo? :shock:


No oprócz tych 4 emo to żadnego więcej :razz: , a w centrum bywam codziennie. :razz:

gducha - 2009-03-16, 18:44

to gdzie Ty mieszkasz człowieku? ja nawet w szkole widuję ich ze trzy razy dziennie, a jak wyjdę na miasto to i z 15 naliczę :D
elviElViedor - 2009-03-16, 19:17

Aha Ty o emo mówisz, myślałem że poza nimi to nikogo nie spotkałeś ;)

Btw co to dzisiaj jakiś światowy dzień metali jest? Nigdy ich tylu nie było, a dziś na kursie dom-szkoła-dom spotkałem z 30...

Ceandric - 2009-03-16, 19:18

gducha napisał/a:
ja nawet w szkole widuję ich ze trzy razy dziennie


Codziennie innych?

Jak sobie łażę po Warszaffce to rzadko takich widuję, zupełnie jakby zagrożony gatunek...

Tenju - 2009-03-16, 20:33

gducha napisał/a:
to gdzie Ty mieszkasz człowieku? ja nawet w szkole widuję ich ze trzy razy dziennie, a jak wyjdę na miasto to i z 15 naliczę :D


W Warszawie. W szkole ich nie widuję bo nie uczę się obecnie :razz: A w pracy takowego nie spotkasz, a dlaczego? Zacytuję kolegę: "Bo maksymalny wiek emo to 17+Vat".

Ale przyznam szczerze że w Centrum ich jeszcze nie widziałem. Ale jak zobaczę to dam znać
:grin:

PS: Koło mnie żaden nie mieszka.

gducha - 2009-03-16, 20:39

Ceandric napisał/a:
gducha napisał/a:
ja nawet w szkole widuję ich ze trzy razy dziennie


Codziennie innych?


no racja, tych samych. choć co i rusz jakaś świeżyzna się pojawia.

a ostatnio nastała moda na sweterkowców, czytać skejciarskie buty, sztruksy/dżinsy rury, koszula i jakiś cardigan. coś w typie wokalistów brit-indie-rocków. i mnie zaczynają irytować :P

jaqb - 2009-03-16, 20:50

[quote="Tenju"]Ale przyznam szczerze że w Centrum ich jeszcze nie widziałem. Ale jak zobaczę to dam znać
:grin:/quote]

Na Patelni się kręcą zawsze.

Niegłupi Jaś - 2009-03-16, 22:44

gducha napisał/a:

a ostatnio nastała moda na sweterkowców, czytać skejciarskie buty, sztruksy/dżinsy rury, koszula i jakiś cardigan. coś w typie wokalistów brit-indie-rocków. i mnie zaczynają irytować :P


Bosh, ta znowu zaczyna :P

Co może być irytującego w tym, że ktoś sobie narzucił cardigan na koszulę? :?

Ceandric - 2009-03-16, 22:45

Na Patelni zawsze są baby z kwiatami i Indianie. :P
gducha - 2009-03-16, 22:59

Niegłupi Jaś napisał/a:
gducha napisał/a:

a ostatnio nastała moda na sweterkowców, czytać skejciarskie buty, sztruksy/dżinsy rury, koszula i jakiś cardigan. coś w typie wokalistów brit-indie-rocków. i mnie zaczynają irytować :P


Bosh, ta znowu zaczyna :P

Co może być irytującego w tym, że ktoś sobie narzucił cardigan na koszulę? :?


nie sam fakt że ktoś sobie narzucił cardigan na koszulę, sama czasem narzucam (of kors wersje damskie). ale denerwuje mnie jak połowa napotkanych osób wygląda tak samo. :] jestem przeciwniczką powielania schematów ubiorowych.

Niszczuk - 2009-03-16, 23:06

Ceandric napisał/a:
Na Patelni zawsze są baby z kwiatami i Indianie. :P


a mój kumpel dostał "angaż" od jakichś bębniarzy (nie wiem czy nie od kolesia, który gra na krześle). :mrgreen:

elviElViedor - 2009-04-04, 21:19

gducha napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
gducha napisał/a:

a ostatnio nastała moda na sweterkowców, czytać skejciarskie buty, sztruksy/dżinsy rury, koszula i jakiś cardigan. coś w typie wokalistów brit-indie-rocków. i mnie zaczynają irytować :P


Bosh, ta znowu zaczyna :P

Co może być irytującego w tym, że ktoś sobie narzucił cardigan na koszulę? :?


nie sam fakt że ktoś sobie narzucił cardigan na koszulę, sama czasem narzucam (of kors wersje damskie). ale denerwuje mnie jak połowa napotkanych osób wygląda tak samo. :] jestem przeciwniczką powielania schematów ubiorowych.


Nie masz nic przeciwko cardiganom?
Imo to wygląda pedalsko: http://blog.contextresear...02/cardigan.jpg
:D

Tenju - 2009-04-04, 22:14

Popieram przedmówcę.
jaqb - 2009-04-04, 22:24

Chciałbym zobaczyć jak mówicie facetowi ze zdjęcia, że wygląda pedalsko :lol:
elviElViedor - 2009-04-04, 23:08

Mówię:

Wyglądasz pedalsko.
;)

JaVirr - 2009-04-04, 23:15

I masz chujow sweterek. :mrgreen:
tomash - 2009-04-04, 23:58

elviElViedor napisał/a:
Mówię:

Wyglądasz pedalsko.
;)


Swojemu staremu chyba :lol:

LadySatan - 2009-04-05, 10:01

A mi tam się podoba styl indie-rock jak to powiedziałą Gducha :) Lepsze to niż facet w za dużej o 3 numery, pozerskiej koszulce :PPP
Zbir - 2009-04-05, 10:59

przede wszystkim: nie szata zdobi człowieka... ;)
LadySatan - 2009-04-05, 12:01

Właśnie, że zdobi, tak, tak ;)
elviElViedor - 2009-04-05, 13:03

tomash napisał/a:
elviElViedor napisał/a:
Mówię:

Wyglądasz pedalsko.
;)


Swojemu staremu chyba :lol:



(a mogę Tobie? :P)

Twa bardzo wyszukana i niezwykle niebanalna, ponadto naprawdę ŚMIESZNA riposta mnie przerosła ;)

gducha - 2009-04-05, 23:33

LadySatan napisał/a:
A mi tam się podoba styl indie-rock jak to powiedziałą Gducha :) Lepsze to niż facet w za dużej o 3 numery, pozerskiej koszulce :PPP


za duże koszulki są cool jeśli nie mają gdzieś napisane "prosto" :P

JaVirr - 2009-04-05, 23:42

Są koszulki z prostym napisem "KRZYWO". ;)
elviElViedor - 2009-04-05, 23:45

gducha napisał/a:
LadySatan napisał/a:
A mi tam się podoba styl indie-rock jak to powiedziałą Gducha :) Lepsze to niż facet w za dużej o 3 numery, pozerskiej koszulce :PPP


za duże koszulki są cool jeśli nie mają gdzieś napisane "prosto" :P


Nu cu za duże koszulki wyglądają estetyczniej od za małych ;)
a już zwłaszcza, jak się znajdują na zby t dużych o 3 nr kobiecych ciałach ;)

In-Black - 2009-06-05, 13:12

Z emo się wyrasta ...
Np. NIe wyobrażaam sobie faceta po czterdziestce i grzywą na bok , oczami i paznokciami pomalowanymi na czarno , siedzącego w kącie i użalającego się nad swym okrutnym losem i życiem .... Za to 40 letniego jaknie wiecej metalowca wyobrażam sobei jak najbardziej \m/

Ceandric - 2009-06-05, 13:32

Z metalu też się wyrasta. A emo takie, jak dzisiaj, jest dość świeżym wynalazkiem, nic więc dziwnego że nie widuje się czterdziesotlatków z wymalowanymi oczkami, czarnymi pazurami i płaczącymi nad swoim losem :P
elviElViedor - 2009-06-05, 14:25

Nie wyrasta się z metalu. Z muzyki się nie wyrasta. Owszem, gusta mogą się z biegiem lat zmienić i często się zmieniają...
gducha - 2009-06-05, 16:08

nie wyrasta się z muzyki ale ze stylu zwykle tak ;) zwykle, sama znam paru "wiecznych" metali ;)
LadySatan - 2009-06-05, 20:56

Pierdolenie :P
Z muzyki tez sie wyrasta :) Z wszystkiego się wyrasta :) To tylko kwestia czasu w waszym przypadku żeby sie przekonać.
Moja mama mówiła: wyrośniesz z czarnych ciuchów. ja mówiłam: NIGDY!
I co? :P
Tak samo z muzyką. To, co jarało mnie jak miałam 15 lat, teraz wydaje mi się śmieszne :) Jak wiele innych rzeczy. Człowiek dojrzewa, a wraz z nim spojrzenie na pewne sprawy, upodobania itd.

jaqb - 2009-06-05, 21:27

Ja wręcz muszę przyznać, że obecnie brudasy to jedna z najbardziej wkurwiających mnie grup społecznych ;)
elviElViedor - 2009-06-05, 22:29

Najgorszym jest to, że te metalowce to kurwa naprawdę brudasy czasem są. Tłuste włosy, niemyta zapryszczona twarz, nieprane chyba nigdy koszulki... Kurwa, w mojej szkole jest taki jeden przegięty debil.

Lejdi, mi bardziej chodzi o samo określenie 'wyrasta się' niż o stan faktyczny... Ludzie się zmieniają, zmieniają swój styl bycia, styl ubierania się, zmieniają im się gusta muzyczne. Ale nie lubię określeń 'wyrosłem z metalu, bo metal to dla bachorów jest' ;)

LadySatan - 2009-06-06, 07:35

Tak mówią pozerzy ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group