Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Subkultury - Tatuaż vel dziara

Niegłupi Jaś - 2007-04-17, 11:37
Temat postu: Tatuaż vel dziara
Podczas wypowiadania się w temacie o biżuterii naszła mnie myśl, aby zapytać Was o tatuaże :). Tak więc, macie? Lubicie, a jeśli tak, to jakie? Czy też nie możecie na nie patrzeć? :) Ogólnie, jakie jest Wasze zdanie na temat przyozdabiania ciała w ten sposób, jeśli macie to jaki i gdzie, jeśli planujecie zrobić to też, jaki i gdzie, czy stereotyp wydziaranego metala jest nadal żywy itd. :).

Jeśli chodzi o mnie, to przyznam się bez bicia że dla mnie tatuaż jest synonimem czegoś podejrzanego, jakichś nieczystych interesów i brudnego sumienia ;). To głównie u facetów i głównie jak jest tych obrazków więcej. A jak jest kotwica, to już w ogóle hardcore ziomal :D. U kobiet nie przepadam za tatuażami, bo uważam że zasłaniają często i niszczą kawałek ładnego ciała. Weźmy np. taką Angelinę J. Cała wydziergana we wzorki, jak świąteczny obrus... Do filmów muszą jej te bazgry usuwać komputerowo :/. A cudowanie z dziarami wokół sutków, na stopach czy na twarzy uważam już za przejaw, choć dozwolonego, to jednak idiotyzmu (bez urazy :P). Czasem podoba mi się ładny wzór na kości ogonowej (dolna część pleców, w miejscu łączenia się ich z pośladkami :P ), ale staje się to już trochę zbyt wyświechtane. Delikatny i niewielki wzorek na ramieniu czy łopatce też obleci, podobnie jak wianuszek nad kostką. Jednak ogólnie rzecz ujmując nie jestem zwolennikiem tego typu praktyk i swojej partnerce, siostrze czy przyjaciółce zawsze będę to odradzał. Bo później często są jazdy z usuwaniem i powraca jak bumerang powiedzonko: "Mądry Polak po szkodzie" ;)

P.S. Może jeszcze ankietkę dorzucę dla zabawy :).

aggressive - 2007-04-17, 14:09

Ja tam nie wykluczam zrobienia tatuażu, ale nadal mam przed oczami wizję ciąży, rozstępów i przytycia. Tatuaż mogłabym mieć tylko i wyłącznie pod pępkiem, bliżej pipki :P po lewej lub prawej stronie. Wydawałoby się, że bez sensu robić w niewidocznym miejscu. W ten sposób nie przejadłby mi się. Ogólnie tatuaże podobają mi się, ale zdecydowanie mniej, na sobie.
JaVirr - 2007-04-17, 14:18

BLEEE!!!!!!!!

Jak bym znalazł u znajomego/znajomej jakiś tatuaż -> zardzewiałe grabki w ruch i po tatuażu :twisted:. Nie i tyle. Nie chcem. Nie lubię. I przekonuję do tego innych.

aggressive - 2007-04-17, 14:20

Do Angeliny Jolie z grabiami byś nie wystartował ;>
Zephyr - 2007-04-17, 14:42

tatuaże bardzo okey pod warunkiem:
- że z odpowiednim w miarę nowatorskim ( to możliwe dzisiaj?) pomysłem ... ja kiedyś chciałem sobie zrobić demona klęczącego na pentagramie na wzór z 7 Gates, ale wyrosłem z tego i szukam innego pomysłu :P ...
- że będzie w odpowiednim miejscu - dopuszczam prawie wszystko oprócz miejsc intymnych .. może jestem pod tym względem staroświecki, ale jakbym się dowiedział, że moja dziewczyna robiła sobie tatuaż lub piercing na piersi, bądź w innym intymnym miejscu ( lub okolicach) to bym zawału dostał... trzeba się szanować, a smyranie po cipie, fiucie przez obcą osobę do tego nie należy...
- że wielkość i ich ilość nie przekroczy granicy, przy którym nie patrzymy na tatuaż jako dzieło artystyczne tylko na jedną wielką bazgraninę na ciele ludzkim i trudno rozróżnić jeden od drugiego...
- że czarny .. jakoś nie pasują mi kolorowe..

Katharsis - 2007-04-17, 14:50

Ok. Tatuaże toleruje, ale nie zakrywające więcej niż 1% ciała :). Co za dużo to nie zdrowo. Ale jakiś mały to czemu nie :)
aggressive - 2007-04-17, 15:04

Zephyr napisał/a:
- że będzie w odpowiednim miejscu - dopuszczam prawie wszystko oprócz miejsc intymnych .. może jestem pod tym względem staroświecki, ale jakbym się dowiedział, że moja dziewczyna robiła sobie tatuaż lub piercing na piersi, bądź w innym intymnym miejscu ( lub okolicach) to bym zawału dostał... trzeba się szanować, a smyranie po cipie, fiucie przez obcą osobę do tego nie należy...

Tu raczej nie chodzi o szanowanie się tylko o wstydliwość. Nikomu nie uśmiecha się rozbierać się przed kimś obcym. Tylko nie zapominaj, że niektórzy ludzie nie czują skrępowania i robią sobie kolczyki i tatuaże w najdziwniejszych miejscach. Jeśli Ci się wydaje, że przyjemnością jest robienie kolczyka na fiucie jakiemuś obcemu kolesiowi to chyba jesteś w błędzie :D

Niger_Missa - 2007-04-17, 16:15

Niewykluczone, ale to dopiero za parę lat, jeśli już. Jak będę pewna co chcę sobie wytatuować. Bo jak potem tatuaż mi się znudzi to będę się z nim męczyć. Ja chciałabym wytatuować sobie na ramieniu, albo łopatce kruka.
Torog - 2007-04-17, 18:02

Znajomy ma pacyfkę na kostce, inny tribala na połowę łydki. Myślę że tatuaże są w porządku, ale nie mam zamiaru na razie robić sobie tatuażu.
tomash - 2007-04-17, 19:56

Ble nie lubię tatuaży :/ Ani u faetów ani tym bardziej u kobiet. Podobają mi się tylko niektóre Tribale
Ceandric - 2007-04-17, 20:21

Dziary są truu :D Zawsze chciałem mieć takie, jak Kerry King (oczywiście nie na łbie, bo nie zamierzam wyłysieć przedwsześnie) albo Seth Gecko z "Od zmierzchu do świtu" http://www.bellaonline.us...clooney_arm.jpg ;) Ale nie cierpię tatuaży u kobiet, zwłaszcza gdy są robione na dupie albo biodrach
LadySatan - 2007-04-17, 22:38

Nie odwazylabym sie tak oszpecic, ale ogolnie mi sie podobaja :)
Shaitan - 2007-04-17, 23:33

Za Chiny Ludowe NIE! u bab, kobiet i Dam tez mi sie nie podobaja... a u facetow jak latwo sie domyslic to mi zwisa i powiewa ;)
Dauntless - 2007-04-18, 00:40

A ja mam zamiar się w przyszłości wydziergać. Może głowy Świętowita, może coś z nordyckiego panteonu Bogów. Do tego w innym miejscu ładnie 'zdobiony' celtycki krzyż, tudzież Swarzyca. Ostatnio też wymyśliłem dość ciekawy motyw. Otóż weźmy sobie klamrę od pasa SS "Gott mit uns" ( http://www.waffen-ss.no/gott-mit-uns-skull-p.jpg ). Zamiast skrzyżowanych piszczeli za czaszką umieścić skrzyżowane Młoty Thora i strzelić napis "Thor mit uns". Dobre, nie? :D
Jeśli chodzi o tatuaże na kobiecych ciałach to wręcz uwielbiam, pod warunkiem zachowania umiaru w ilości i umiejscowieniu. Toleruję tylko trzy miejsca na dziarę dla Kobiety: na łopatce, poniżej pępka (tak, tam właśnie... miłe wspomnienia z czasów pierwszej miłości :P) oraz tam, gdzie plecy powoli tracą swoją szlachetną nazwę. To ostatnie miejsce uważam za najlepsze i ślinię się jak dziecko na widok czegoś takiego na przykład: http://img442.imageshack..../tatoo13ku5.jpg . Moja kolejna miłość strzeliła sobie ten wzór henną na próbę kiedyś i wymiękłem :D.

Ceandric - 2007-04-18, 14:06

Dauntless napisał/a:
Ostatnio też wymyśliłem dość ciekawy motyw. Otóż weźmy sobie klamrę od pasa SS "Gott mit uns" ( http://www.waffen-ss.no/gott-mit-uns-skull-p.jpg ). Zamiast skrzyżowanych piszczeli za czaszką umieścić skrzyżowane Młoty Thora i strzelić napis "Thor mit uns". Dobre, nie? :D


Dobre. Ale dlaczego po niemiecku, a nie staronordyjsku? ;)

Shaitan - 2007-04-18, 19:55

srednie...
JaVirr - 2007-04-18, 20:12

A mi nie syci :| Nawet jakbym miał sobie już obowiązkowo robić tatuaż, to nie wiem jaki. Żeby mi się coś jeszcze podobało :mrgreen:
Dauntless - 2007-04-18, 22:34

ceandric napisał/a:
Dobre. Ale dlaczego po niemiecku, a nie staronordyjsku? ;)

No w sumie racja. Niech więc będzie "Thor med oss" :D.
Jeg studierer norsk pa universitetet, więc mnie nie zagniesz. :P

LadySatan - 2007-04-18, 23:14

Mi sie kiedys marzył napis wzdłuz kregoslupa w jezyku hebrajskim "Nieśmiertelna". I pewnie gdyby nie to, ze szkoda mi było kasy, to mialabym ten tatuaz dzis.. i bardzo zalowala :)
dexter xs - 2007-04-18, 23:36

Hehe:D omg.
Niegłupi Jaś - 2007-04-19, 00:21

LadySatan napisał/a:
Mi sie kiedys marzył napis wzdłuz kregoslupa w jezyku hebrajskim "Nieśmiertelna". I pewnie gdyby nie to, ze szkoda mi było kasy, to mialabym ten tatuaz dzis.. i bardzo zalowala :)


W tych napisach w egzotycznych językach jest taki bajer, że jeśli nie masz pewności co do tego, jak wybraną frazę w tym języku się pisze, to później może się okazać, że zamiast np. "nieśmiertelna" wytatuowali "nieinteligentna", albo inne bzdury, typu "cztery kilo nawozu" ;). Była kiedyś taka afera z jakąś gwiazdką, chyba nawet z Brit :)

Shaitan - 2007-04-19, 16:17

Niegłupi Jaś napisał/a:
Była kiedyś taka afera z jakąś gwiazdką, chyba nawet z Brit :)
nie wiem, ja tam nie sledze na bierzaco tych news'ow ze swiata "polityki" ;)
Slurp! - 2007-04-29, 19:53

Tatuaże są zajebiste! Siostra ma, chłopak ma, nawet ja mam, ale ja to mam po czyjejś stracie, ale obiecuję sobie, że jeszcze przed liceum jak Diabeł pozwoli to sobie jeszcze zrobię. Tylko irytujące jest to, że teraz to tatuaże są takie "kul", co drugi koksiarz teraz ma, albo farbownica, a chłopak który ma studio mówił mi, że koksiarze to najbardziej piszczą, czasem nawet chcą znieczulenia xDDDDDDDDDDDD
Ed The Dead - 2007-04-29, 20:17

Slurp! napisał/a:
chłopak ma


czyj chłopak? :D :D :D


a tatuaze ogólnie są gut. byleby raczej subtelne, wysmakowane i na ładnym ciele.

Slurp! - 2007-04-29, 20:24

Ed The Dead napisał/a:
Slurp! napisał/a:
chłopak ma


czyj chłopak? :D :D :D


a tatuaze ogólnie są gut. byleby raczej subtelne, wysmakowane i na ładnym ciele.


Niestety jej (siostry) xDDDDDDDDD

Niegłupi Jaś - 2007-04-30, 18:39

http://facet.interia.pl/w...-tatuazu,903034
Diabełek - 2007-04-30, 18:51

Tatuaż spoko, ale na pewno nie na mnie! Myśląc przyszłościowo stwierdzam, że nie chce być matką/babcią z porozciąganym, pomarszczonym tatuażem na tyłku czy gdzieś tam indziej :D
O a tu jest fajny motyw
http://www.maxior.pl/?p=index&id=25344&0

Powerage - 2007-04-30, 19:37

Ja mam na plecach kowboja z Marlboro.W zeszłe wakacje znajomy mi zrobił,sam robi to za kase.
Tema - 2007-04-30, 20:33

Historii o znajomym ,który ma pentagram opowiadać nie będe,ale powiem,że sama kiedyś chciałam sobie coś zrobić...jakiś delikatny,ładny , skromny. Jednak to raczej były myśli dziewczyny , która chce ,bo to jest fajne. A w końcu powinniśmy zrobić to dla siebie, nie wstydzić się tego,byćz tego dumni i co najważniejsze dobrze się z tym czuć i nie załować. Teraz ? Chyba nie chce... sama nie wiem. Zmieniam zdanie jak chorągiewka na wietrze więc trudno mi jest powiedzieć .
Slurp! - 2007-04-30, 22:00

Powerage napisał/a:
Ja mam na plecach kowboja z Marlboro.W zeszłe wakacje znajomy mi zrobił,sam robi to za kase.


to tak jak chłopak mojej siostry

Ceandric - 2007-04-30, 22:51

Diabełek napisał/a:

O a tu jest fajny motyw
http://www.maxior.pl/?p=index&id=25344&0


Trzeba mieć nieźle posrane we łbie, żeby robić sobie coś takiego :|

Slurp! - 2007-05-01, 12:38

Ceandric napisał/a:
Diabełek napisał/a:

O a tu jest fajny motyw
http://www.maxior.pl/?p=index&id=25344&0


Trzeba mieć nieźle posrane we łbie, żeby robić sobie coś takiego :|


Przepiękny, szkoda że motyw religijny , ale i tak mi się podoba.

JaVirr - 2007-05-01, 12:43

Wg. mnie Cean ma rację, niech sobie ten koleś walnie takie coś na mózgu :shock:
Slurp! - 2007-05-01, 12:49

Na mózgu?! A da się?! JA SIę PISZę ! 8) ;) :P
JaVirr - 2007-05-01, 13:00

Okej, już biorę grabki... wybierasz "jesien średniowiecza" czy "diament w pył"? :P
No dajcie sobie spokój, a co jak, np. się czymś obleje taki koleś? Albo jak ja mogę go potem po przyjacielsku klepać po plecach? No kaaaamaaaan...

Slurp! - 2007-05-01, 13:04

Po przyjacielsku? ;) Mówisz o okresie gojenia , potem z tym jest normalnie jak z bliznami, więc nie bój żaby :P :)

"Okej, już biorę grabki... wybierasz "jesien średniowiecza" czy "diament w pył"? :P "
PS. A jest do wyboru coś mroczniejszego?

Niegłupi Jaś - 2007-05-01, 13:05

Albo na ten przykład, co jak ktoś sobie wypali kawał skóry na plecach, gdzie miał piękną dziarę? :P
JaVirr - 2007-05-01, 13:07

Nu a jest szansa, że mu się nieco mięcha odlepi? Albo jak ktoś go sieknie nożem (no co :P) to tatuaż nie będzie już taki ładny, i źą też nie będzie happy z podwójną raną na plecach.

Ps. Pasi "ciemność jak u afroamerykanina w d*&^!"?

Slurp! - 2007-05-01, 13:14

Nie rozumiem Was moi drodzy :P

PS. nie , nie pasi, jestem rasistą 8) Coś mrocznego, a nie ciemnego :) Mroczny pokój nie musi być od razu maźnięty na czarno :P

Tema - 2007-05-01, 13:27

(Skasowałam to zdanie,bo niektórych mogło boleć i jeszcze by sięukrzyżowali :D)

Dalej uważam ,że tatuaż vel dziara na mózgu, plecach , uchu ,oku czy też na czym ludzie są w stanie tylko wymyśleć to jednak musi być przemyślana decyzja hahaha.

Jak wam się podoba ten ? http://www.wroclaw.mm.pl/~suminski/head/reka.jpg haha.

Sol - 2007-05-01, 13:30

delikatny tatuaż może być ładny, ale bez przesady. kiedys myślałam o jakimś malutkim motylku na nadgarstku albo karku :) ale teraz to już sama nie wiem ...
Niegłupi Jaś - 2007-05-01, 13:30

W sumie motyw dobry. Rozważam walnięcie sobie "Pana Tadeusza" na plecach :D
Tema - 2007-05-01, 13:34

Pana Tadeusza ? Całość ?? Może się nie zmieścić :D Chyba,że masz na myśli innego Pana Tadeusza - butelke 0,5 ;)

Właściwie to tatuaż musi pasowaćdo osoby i tyle :P

Slurp! - 2007-05-01, 13:36

Tema napisał/a:
(Skasowałam to zdanie,bo niektórych mogło boleć i jeszcze by sięukrzyżowali :D)

Dalej uważam ,że tatuaż vel dziara na mózgu, plecach , uchu ,oku czy też na czym ludzie są w stanie tylko wymyśleć to jednak musi być przemyślana decyzja hahaha.

Jak wam się podoba ten ? http://www.wroclaw.mm.pl/~suminski/head/reka.jpg haha.


Och szkoda żem nie zdążył przeczytać :P Na mózgu raczej bym nie chciał, ale taki na dłoni mi się podoba :P

[ Dodano: 2007-05-01, 13:38 ]
Tema napisał/a:
Pana Tadeusza ? Całość ?? Może się nie zmieścić :D Chyba,że masz na myśli innego Pana Tadeusza - butelke 0,5 ;)

Właściwie to tatuaż musi pasowaćdo osoby i tyle :P


Może na całym ciele czcionką "2" i by się zmieścił ;P Widziałem takiego kolesia z wytatuowanymi łuskami na całym ciele - paskudne :P Tego bym nie chciał :P :P

Dokładnie, musi pasować, jestem przeciwny robieniu go sobie "na pokaz" by szpanować, typu " drech - niech mi pan jakieś chińskie cuś na plecach walnie, co? tygrys? ok, moze byc tygrys"
Ach, przypomniała mi się anegdotka, że jeden dres chciał gotycką czcionką napis "chcieć to mUc" na plerach. No i potem chodził z takim błędem , skoro tak chciał ;) A był spory ten napis, dopiero jak ktoś na plaży mu zwrócił uwagę na to, to przyszedł poprawiać :P

Tema - 2007-05-01, 13:42

No właśnie miałam go znowu zmienić, ale skoro już cytujesz ten to nie będe zmienała. Po prostu napisałam,że tu ktoś powinien dostać ostrzeżenie !!! :D A i zamieściłam taki tatuaż http://tinypic.com/dm6tlt.jpg ,ale JaVirr mówił,że już był :D

Żeby nie było,że to ja jestem tą osobą to powiem,że moja kuzynka sobie zrobiła takiego ptaka jakiegoś na plecach i teraz bardzo żałuje... Jej facet zrobił sobie smoka n brzuchu , robili mu chyba 3 dni , tzn nie że całe 3dni , tylko musieli robićodstępy ,bo za dużo był krwi i nie mogli sobie poradzić :/ Po pierwszym dniu już żałował,ale przecież jak zaczeli mu robić to nie mógł zostawićw połowie... Więc powtarzam,że to musi być przemyślana decyzja .

Zbir - 2007-05-01, 13:43

Niegłupi Jaś napisał/a:
Albo na ten przykład, co jak ktoś sobie wypali kawał skóry na plecach, gdzie miał piękną dziarę? :P


co Ty za filmy oglądasz... :P

Slurp! - 2007-05-01, 13:44

Tema napisał/a:
No właśnie miałam go znowu zmienić, ale skoro już cytujesz ten to nie będe zmienała. Po prostu napisałam,że tu ktoś powinien dostać ostrzeżenie !!! :D A i zamieściłam taki tatuaż http://tinypic.com/dm6tlt.jpg ,ale JaVirr mówił,że już był :D

Żeby nie było,że to ja jestem tą osobą to powiem,że moja kuzynka sobie zrobiła takiego ptaka jakiegoś na plecach i teraz bardzo żałuje... Jej facet zrobił sobie smoka n brzuchu , robili mu chyba 3 dni , tzn nie że całe 3dni , tylko musieli robićodstępy ,bo za dużo był krwi i nie mogli sobie poradzić :/ Po pierwszym dniu już żałował,ale przecież jak zaczeli mu robić to nie mógł zostawićw połowie... Więc powtarzam,że to musi być przemyślana decyzja .


Dokładnie. No i coś mam przeczucie, że z tym ostrzeżeniem to mowa o mnie ;)

[ Dodano: 2007-05-01, 13:44 ]
Zbir napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Albo na ten przykład, co jak ktoś sobie wypali kawał skóry na plecach, gdzie miał piękną dziarę? :P


co Ty za filmy oglądasz... :P


Piłę III 8)

Niegłupi Jaś - 2007-05-01, 13:45

Ptak na plecach? Temat o Czarnobylu jest gdzie indziej ;););)

A jeśli chodzi o inwencję twórczą w tatuażu, to i tak nikt nigdy nie pobije pewnego hulaki z dzielnicy, na której kiedyś mieszkałem. Koleś wytatuował sobie NA CZOLE napis: "Babciu kup mi rower" :D To dopiero hardkor!! :D

[ Dodano: 2007-05-01, 13:46 ]
Zbir napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Albo na ten przykład, co jak ktoś sobie wypali kawał skóry na plecach, gdzie miał piękną dziarę? :P


co Ty za filmy oglądasz... :P


Głównie te podejmujące trudny temat więziennictwa :D

Slurp! - 2007-05-01, 13:49

Niegłupi Jaś napisał/a:
Ptak na plecach? Temat o Czarnobylu jest gdzie indziej ;););)

A jeśli chodzi o inwencję twórczą w tatuażu, to i tak nikt nigdy nie pobije pewnego hulaki z dzielnicy, na której kiedyś mieszkałem. Koleś wytatuował sobie NA CZOLE napis: "Babciu kup mi rower" :D To dopiero hardkor!! :D



To chyba nieźle wstawiony musiał być :P O cholera, a potem jakby chciał usunąć to taka blizna na czole uuuuuuu :P

Ceandric - 2007-05-01, 13:53

Slurp! napisał/a:

Może na całym ciele czcionką "2" i by się zmieścił ;P Widziałem takiego kolesia z wytatuowanymi łuskami na całym ciele - paskudne :P Tego bym nie chciał :P :P


http://media.collegepubli...ls/prd5l6x2.jpg :) Ten po prawej, Enigma, pojawił się w jednym z odcinków Archiwum X

Slurp! - 2007-05-01, 13:54

Trzeba przyznać, ciekawa powierzchowność :)
Immortal - 2007-08-15, 11:55

Heh a ja mam dziare i jest mi z nią dobrze:) Niby miało tak strasznie boleć i wogóle a przyszło co do czego to zasypiałam na łożku:) Tak powstał mój Feniks;p Tatuaże są fajne ale tylko wtedy gdy coś oznaczają, mój odzwierciedla moją dusze i wiem, że nikt nie będzie miał takiego samego:) Wkurza mnie jak ktoś robi sobie dziare dla szpanu:/ To już jest przesada... I nienawidze Tribali:/
JaVirr - 2007-08-15, 12:20

Co to są Tribale?
tomash - 2007-08-15, 12:30


JaVirr - 2007-08-15, 12:42

Aha. Czyli tatuaże robione techniką: ptak mi nasra na kartkę, ja to odbijam w lusterku i pierdykam komuś na ciało.

Też fuj :D

Maciej - 2007-08-15, 23:00

Blizny i tatuaze to podstawa - te drugie juz chyba niedlugo zakryja mi wiekszosc cielska
glen - 2007-08-16, 11:23

no ja ze swojego jestem mega zadowolony.jest genialny.wszystko byłoby super tyle ze zawsze jest ryzyko ze się wszczepi jakiegoś trypla.niby juz studia tattoo są sterylne ale zawsze jwst ryzyko niestety.jak pożyje to szczele sobie jeszcze jakis hehehe
Maciej - 2007-08-17, 22:55

glen napisał/a:
no ja ze swojego jestem mega zadowolony.jest genialny.wszystko byłoby super tyle ze zawsze jest ryzyko ze się wszczepi jakiegoś trypla.niby juz studia tattoo są sterylne ale zawsze jwst ryzyko niestety.jak pożyje to szczele sobie jeszcze jakis hehehe

Akurat w studiach sie nie tatuuje - mam znajomych - naprawde swietnych tatuatorow i wole zeby oni mnie tatuowali - znam sie na tym bo sam tatuowalem.

qwerty - 2007-08-17, 23:15

Dziara fajna sprawa, moje przedramię czeka na 4 jeźdźców Apokalipsy, Durera. Blizny sprawa jeszcze fajniejsza.
Maciej - 2007-08-17, 23:33

qwerty napisał/a:
Dziara fajna sprawa, moje przedramię czeka na 4 jeźdźców Apokalipsy, Durera. Blizny sprawa jeszcze fajniejsza.

Masz dobry gust Durer rzadzi - i tyle w tym temacie.
Pozdrawiam
Maciek

lotta - 2008-05-28, 17:27

Nie mam zamiaru sobie zrobic. Bo znajac siebie za gora miesiac bede ryczec, bo wzor mi sie przestanie podobac albo znudzi sie :D
elviElViedor - 2008-05-28, 20:05

Zgadzam się w 100% z przedmówczynią.
Ponadto, teraz jesteśmy młodzi, wolni, itp... Ale kiedyś ważne będzie, jaką opinię będą o nas mięli, a potencjonalnego pracodawcę może już taka dziara negatywnie nastawić.

Niegłupi Jaś - 2008-05-28, 23:33

Masakra. Jedna moja znajoma zrobiła sobie dziś dziarę na klatce piersiowej, między piersiami a szyją :? Kuźwa, jak zobaczyłem ten świeży sznyt, to od razu wszystko zaczęło mnie boleć, a jak opowiadała jak się czuła podczas zabiegu i jak ją bolało, to już niemal omdlewałem :/. No i jeszcze wielka dziara w takim miejscu, rzekłbym, reprezentacyjnym :P. Bardzo, bardzo ładna dziewczyna, kształtny, gładki "tors" i takie coś... Nie wiem, być może będzie to fajnie wyglądać, ale mnie to do końca nie przekonuje. Pomijam już kwestię finansową (za tę dziarę w kolorze położy kilka stówek... Inny by sobie za tę kasę kupił wieżę Sony, ale cóż, co kto lubi... ;) ) ale właśnie chodzi o to, jak taka ozdoba będzie postrzegana za kilka lat. No i możliwości zatrudnienia kurczą sie dość poważnie.
Ceandric - 2008-05-30, 09:18

Niegłupi Jaś napisał/a:
Masakra. Jedna moja znajoma zrobiła sobie dziś dziarę na klatce piersiowej, między piersiami a szyją :?


Toć się jej chyba przód z tyłem pomylił? ;)

Antivia - 2008-05-30, 10:33

Chcialam miec tatuaz. Pewnie cos japonskiego, ale stwierdzilam, ze w przyszlosci znudzi mi sie, poza tym jesli bym juz robila to w miejscu widocznym no i mialam kolejny dylemat: przyszla gwiazda opery i tatuaz
LadySatan - 2008-06-15, 11:23

A ja sobie w sierpniu mam zamiar zrobić ładny tatuaż na łopatce ;) Muszę tylko to jeszcze skonsultować z lekarzem.
elviElViedor - 2008-06-15, 14:58

Jakieś szczegóły? Np. wzór wymarzony masz jakiś? :)
unchained - 2008-06-15, 15:19

biorac pod uwage zaciecie w propagowaniu na forum zdrowotnej profilaktyki proponuje popiersie zbigniewa religi ;)
LadySatan - 2008-06-15, 17:54

A może Twoje co? :P
Co jest złego w tym, że dbam o Wasze zdrowie?? Ktoś musi 8)

Upatrzyłam sobie ten sliczny pentagram z "God The Lux", tylko jeszcze nie wiem jak o tym powiem mamie :D

Charlize - 2008-07-08, 19:53

Co tu można dodać do tej burzliwej konwersacji...
Przyznam, że w ogóle nie podobają mi się takie malowidła na skórze i nigdy nie zrobię sobie tatuażu, bo znudziłby mi się on niewątpliwie po tygodniu.
Co ciekawe, słyszałam od kolegi, że na Polinezji tatuaż na języku (!) oznacza żałobę, wow. oO

____________
,,Należy stwierdzić , że Bóg musi byś swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne."

elviElViedor - 2008-07-18, 12:07

Dobra, jest jeszcze henna, po tygodniu Ci zejdzie, w sam raz dla Ciebie. :razz:
Tema - 2008-08-05, 23:58

Ja jednak definitywnie mówię NIE ,bo znam siebie ,ostatnio poznaje coraz lepiej i wiem,że wszystko szybko mi się nudzi. Na razie nie mam zamiaru nic robić . Chyba,że coś mi odwali,ale wtedy to na pewno coś delikatnego i małego . Ale jednak jak na dzień dzisiejszy na pewno nie planuje.
Tenju - 2009-05-03, 21:30

Hey ludziska,
Temat troszkę przykurzony, ale zastanawiam się nad tatuażem. Wiem, że chcę by to był nasz Orzeł Biały, tylko że nie mogę znaleźć jakiegoś ciekawego wzoru, nie chcę by to był Orzeł wyciągnięty z Herbu. Gdybym potrafił, to sam bym naszkicował coś.
No i pozostaje jeszcze kwestia ulokowania, myślałem aby był na plecach, ale musiałby być większy (skrzydła, szpony), gdyby to jednak była sama głowa to chyba prędzej już na ramieniu, choć zawsze można go powiększyć i na plecy wrzucić.

Jeśli posiadacie jakieś ciekawe wzory lub pomysły, to byłbym wdzięczny za linki, lub info na PW, aby szkić wysłac na mail.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group