Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Na poważnie - Zlot

Wojownik - 2007-06-12, 20:20
Temat postu: Zlot
Co myślicie o tym, żeby zrobić gdzieś zlot użytkowników tego forum ? Moglibyśmy pogadać,
na prawdę i się osobiście zapoznać.

Ceandric - 2007-06-12, 21:04

Pomysł dobry, sam nad tym myślałem. Trzeba jedynie ustalić czas i miejsce takie spotkania. No i przede wszystkim - ile czasu moglibyśmy cieszyć się sobą w realu (głupio trochę by to wyglądało, żeby ktoś dmuchał przez poł kraju na godzinne spotkanie, zeby tylko się przywitać) :P. Od razu zastrzegam, że u mnie to nie wypali - nie mam jak upchnąc choćby kilku osób w swojej chacie :)

Zastanawiałem się, czy nie moglibyśmy wszyscy się spotkac przy okazji Przystanku Woodstock - na pewno kilka osób się tam wybiera. Hm? :)

PS - Temat bardziej chyba nadaje się do Spraw Forum :P

JaVirr - 2007-06-12, 21:08

Hm... pomysł fajny :mrgreen: A na łótscock to... hm... na jeden dzień się najebać i wrócić... w sumie dałoby radę i tam :)
Tema - 2007-06-12, 21:16

No właśnie problem z tym,że jesteśmy raczej z wszystkich stron Polski. I z ulokowaniem tylu osób , nie wyobrażam sobie ,że nagle u kogoś w domu pojawia się całe forum :D Z woodstockiem to jest jakiś pomysł,ale pewnie i tak nie wszyscy pojadą...
Ceandric - 2007-06-12, 21:23

Tema napisał/a:
No właśnie problem z tym,że jesteśmy raczej z wszystkich stron Polski. I z ulokowaniem tylu osób , nie wyobrażam sobie ,że nagle u kogoś w domu pojawia się całe forum :D Z woodstockiem to jest jakiś pomysł,ale pewnie i tak nie wszyscy pojadą...


Nigdy nie jest tak, że na zlot wpadną wszyscy (zresza co to za radocha przebywać w tłumie liczącym sobie prawie 500 osób ;)). Za Broodstockiem przemawia jeszcze fakt, że będzie można posłuchać muzyki na żywo i trochę poszaleć na koncertach :)

LadySatan - 2007-06-12, 21:25

Moze wypalic u mnie w chacie, ale to raczej tylko stale grono userow. Kasiek dzis proponowala Bory Tucholskie, moze udaloby sie jej taniej domek wysepic ;)
Sarmak - 2007-06-12, 21:35

Ja jestem przeciwny, jakoś mnie nie kręcą takie zabawy...
LadySatan - 2007-06-12, 21:37

To nie musisz wpadac :)
Ale ja np chcialabym poznac osobiscie Gabsik, Zbirka, tomasha zreszta tez :) O Jasiu to mozna sobie pomarzyc :P

Sarmak - 2007-06-12, 21:38

Wiem, że nie muszę...tylko napisałem co o tym myślę.
Ceandric - 2007-06-12, 21:43

Sarmak napisał/a:
Ja jestem przeciwny, jakoś mnie nie kręcą takie zabawy...


Dlaczego? Ja tak samo jak Lady chciałbym poznać, jacy w realu są inni userzy (ciekawi mnie zwłaszcza czy JaVirr też tak świruje na żywo :)).

JaVirr - 2007-06-12, 21:43

Gabsik jest winna forum taniec goł goł od kilku miechów, przydałoby się spłacić dług 8) W sumie to dobrze jakby Ona, Edmundo, Zbiru i Tomek się wypowiedzieli, bo to przecież też są forumowe stare ge... yyy... wygi :mrgreen:
Sarmak - 2007-06-12, 21:44

Po prostu nie chcę, to już chyba moja mizantropia...
JaVirr - 2007-06-12, 21:44

Cean... bueheh... jak będę miał jakieś filmik z wypadów nad jezioro, to wrzucę na forum linki, i się sam przekonasz jak to jest być NAJNORMALNIEJSZYM w ekipie :mrgreen:
LadySatan - 2007-06-12, 21:46

Ja to w ogole mysle, ze beze mnie ta impreza nie ma prawa bytu 8)

[ Dodano: 2007-06-12, 21:54 ]
Nie offfujemy :P

Zephyr - 2007-06-12, 23:50

pomysł zlotu już kiedyś omawialiśmy, ale jakoś to tak przycichło.. w każdym razie ja mam jeden mini zlot w Ustroniu Morskim z Lilith i Thevilkrisem pod koniec lipca, a dzisiaj jak się okazało to z Kasiek i oczywiście LadyS w sierpniu ;)
Devir - 2007-06-12, 23:55

Czemu nie, chodz, nowy jestem to nie mam nic przeciwko :)
Tylko zalezy od terminu bo mam troszke zarabany.

A we Wrocek jest fajnym miastem i tam tez mozna by bylo :] w sumie to zalezy od was co wybierzecie ale tez bez przesady bo z 700km nie bede jechal:)

Margoth - 2007-06-13, 09:05

:) pomysl fajny tylko zeby wszyscy mogli:)
unchained - 2007-06-13, 09:22

wszyscy nie moga. ja ogolnie nawet bym wpadl... oczywiscie jezeli nic mi nie wypadnie.
Dauntless - 2007-06-13, 09:33

Jeśli o mnie chodzi, to nie pojawiam się w promieniu 200 km od Woodstocku. Ale gdzie indziej, czemu nie? Myślę, że opcja Bory/Kaszuby/Mazury + namiot + jezioro + dobry humor byłaby najfajniejsza. Ewentualnie jakieś tanie domki z zimną wodą w kranie i niedziałającymi spłuczkami. Na takie spędy tego typu miejscówki nadają się najlepiej.
Margoth - 2007-06-13, 09:39

:wink:
unchained - 2007-06-13, 10:01

a tak tez zapomnialem dodac ze na woodstock raczej nie zawitam... nie bardzo trawie bydlo sciagajace na darmowe imprezy...
Margoth - 2007-06-13, 10:36

ja na woodstock tez raczej nie jade.reagge mnie nie kreci :neutral:
Zephyr - 2007-06-13, 12:35

unchained napisał/a:
a tak tez zapomnialem dodac ze na woodstock raczej nie zawitam... nie bardzo trawie bydlo sciagajace na darmowe imprezy...


otóż to...

Margoth - 2007-06-13, 12:48

:mrgreen:
Nicetas - 2007-06-13, 15:14

Precz z Woodstock...i jak widze nie jestem jedynym antagonistą tego spędu :D Co do zlotu, idea jest jak najbardziej słuszna, celował bym w jakieś miasto na południu, także ciekawy jest pomysł z jakims polem namiotowym gdzieś w ustronnym zakątku naszego kraju.
LadySatan - 2007-06-13, 15:25

Mi sie w ogole wydaje ze taki zlot predzej bedzie dotyczyl userow, ktorzy sa tu juz jakis czas i moim zdaniem co do terminu i miejsca to oni beda mieli najwiecej do gadania :)

Poczekamy co zalatwi Kasiek i co powie reszta ( czyt. Gabs, Zbir, Tomash, Raz) ;)

Mordimer - 2007-06-13, 15:47

LadySatan napisał/a:
Mi sie w ogole wydaje ze taki zlot predzej bedzie dotyczyl userow, ktorzy sa tu juz jakis czas i moim zdaniem co do terminu i miejsca to oni beda mieli najwiecej do gadania :)

Poczekamy co zalatwi Kasiek i co powie reszta ( czyt. Gabs, Zbir, Tomash, Raz) ;)

No właśnie, więc reszta wypierdalać, włącznie ze mną.

Sarmak - 2007-06-13, 15:48

I ze mną...
JaVirr - 2007-06-13, 15:48

No a jakże by inaczej :P Ja też :mrgreen:
LadySatan - 2007-06-13, 15:52

Alez oczywiscie, ze wlacznie z Wami, tylko, ze Wy.. juz sie wypowiedzieliscie! :P
Sarmak - 2007-06-13, 15:55

To tak dla pewności...
Mordimer - 2007-06-13, 16:02

tak już absrahując od tego...dziwią mnie wypowiedzi osób, które napisały po 40-50 postów i deklarują się, że chętnie przyjechałyby na takie spotkanie...ot taka ciekawostka.
LadySatan - 2007-06-13, 16:16

Mnie to nie zdziwilo :P
Margoth - 2007-06-13, 16:18

zaczym Wy sie zgadacie i umiwicie na ten zlot to ja juz nabije ze 500 postow:)bo domyslam sie ze to o mnie chodizlo:P
JaVirr - 2007-06-13, 16:24

Albo dostaniesz bana :D Nie tylko Ty tutaj masz tyle postów ;)
Margoth - 2007-06-13, 16:27

:D no to welcome w klubie:D
Mordimer - 2007-06-13, 16:30

Nie było tematu...
Ed The Dead - 2007-06-13, 17:00

Bory Tucholskie... nie głupi pomysł w sumie ;)

Jam jest za.

Ceandric - 2007-06-13, 17:04

Mordimer napisał/a:
tak już absrahując od tego...dziwią mnie wypowiedzi osób, które napisały po 40-50 postów i deklarują się, że chętnie przyjechałyby na takie spotkanie...ot taka ciekawostka.


Ciekawostka?! Osoba, która w tej chwili ma 43 posty na koncie założyła ten temat! To jest dopiero ciekawostka... :D

tomash - 2007-06-13, 17:23

Ja moge się pojawić... Zbira i Gabs już widziałem na żywo czas na resztę. Ze zwolnieniem się z roboty nie będzie problemu raczej. Tylko jedna uwaga... żadnego Broostocku, plis. Muzycznie nie ma tam nic ciekawego a jak chcę zobaczyć bandę pijanych nastolatków to wychodzę na balkon bo naprzeciw mam gimnazjum :P
Powerage - 2007-06-13, 18:12

Mordimer napisał/a:
tak już absrahując od tego...dziwią mnie wypowiedzi osób, które napisały po 40-50 postów i deklarują się, że chętnie przyjechałyby na takie spotkanie...ot taka ciekawostka.


Kurwa zawsze wiedziałem,że mądry i spostrzegawczy z Ciebie chłopak..hehe

LadySatan - 2007-06-13, 18:17

tomash napisał/a:
Ja moge się pojawić... Zbira i Gabs już widziałem na żywo czas na resztę. Ze zwolnieniem się z roboty nie będzie problemu raczej. Tylko jedna uwaga... żadnego Broostocku, plis. Muzycznie nie ma tam nic ciekawego a jak chcę zobaczyć bandę pijanych nastolatków to wychodzę na balkon bo naprzeciw mam gimnazjum :P


Masz jakies propozycje? Bory Tucholskie pasuja? :P A moze Bieszczady? :D

Zbir - 2007-06-13, 18:20

gdzie są te całe Bory Tucholskie? :P
JaVirr - 2007-06-13, 18:21

Bory Tucholskie to lasy czy co? Tak brzmi :D Ja tam w dziczy mogę być, w końcu tażan to pipa w porównaniu do kudłatej klaty JaVirra 8) (ta, jasne :mrgreen:)
LadySatan - 2007-06-13, 18:21

Ja nie wiem :P Ale my z Kasiek i Zephem i z moja jeszcze jedna kumpela jedziemy w Bieszczady w polowie sierpnia.. moze ktos sie zabierze z nami? ;)
Zbir - 2007-06-13, 18:28

a gdzie na mapie tak mniej więcej są Bieszczady? ale serio pytam :P
LadySatan - 2007-06-13, 18:29

Na poludnie i w prawo :P
Kasiek - 2007-06-13, 18:49

Zephyr napisał/a:
a dzisiaj jak się okazało to z Kasiek i oczywiście LadyS w sierpniu ;)


to my jedziemy gdzieś razem? :D:D

ale tak na serio to fajnie byłoby sie spotkać i pogadac :) taki mały wypadzik z ludźmi z forum!
wiadomo że część nie przyjedzie bo nie będzie mogła, a jeszcze innej części nie będzie odpowiadało miejsce albo termin!
także nie ma co gdybać, tylko jak juz jest pomysł i są mniej więcej chętni ... to trza potraktować sprawe poważniej i zacząć działać... bo jak bedziemy wydziwiać to nic z tego nie wyjdzie ;)
osobiście proponuję zrobić listę osób chętnych na taki wyjazd ( gdziekolwiek w Polsce miałby sie odbyć :P ) wraz z orientacyjnymi terminami...!
a reszte sie załatwi później ;)

LadySatan - 2007-06-13, 18:51

Ja i Zeph proponujemy Bieszczady :P Polowa sierpnia.

Ewentualnie ja moge proponowac Gdynie :P Do polowy sierpnia :P

tomash - 2007-06-13, 18:55

LadySatan napisał/a:
Na poludnie i w prawo :P


Gdzies na Słowacji znaczy? ;) :P

LadySatan - 2007-06-13, 18:56

A gdzie jest Slowacja? :P
tomash - 2007-06-13, 19:10

LadySatan napisał/a:
Na poludnie i w prawo :P


;)

LadySatan - 2007-06-13, 19:15

No dobra :P Ale nie offujemy tyko piszemy konkretnie si? :P
Devir - 2007-06-13, 19:16

Czas pokaze + to wszystko zalezy od kasy i czasu.

Ja bym proponował uzgodnic jakis srodek polski( podac propozycje) , mozemy zrobic ankiete powybierac jakies mista jakie komu pasuja + do tego pobawic sie mapa i poszukac, uzgodnic. Bo tak 4. osobom bedzie pasowały Bieszczady, a reszat bedzie zapierdalac 600 km do tych Bieszczad i skonczy sie tak ze na zlocie bede 5 osób, a przeciez nie oto chodzi.

LadySatan - 2007-06-13, 19:28

Wyobraz sobie, ze ja bede zapierdalac te 400 km do tych Bieszczad. Szczerze mowiac, mi zalezy zeby spotkac sie z paroma osobami stad, z ktorymi, ze tak powiem zdazylam sie zzyc :) Nie chodzi o to, zeby zjechali sie wszyscy, tylko Ci ktorzy to forum tworza.
Sarmak - 2007-06-13, 19:31

A z kim tak się mocno zżyłaś?..
LadySatan - 2007-06-13, 19:42

Z ludzmi bez ktorego to forum by nie istanialo tak naprawde, chyba wymieniac nie musze ;)

[ Dodano: 2007-06-13, 19:50 ]
Zapomnialam tam wyzej napisac o Edzie, to pisze teraz, zeby sie nie obrazil :P

Gabriell - 2007-06-13, 19:53

Gdzie mam podpisać pakt z diabłem? :D

Oczywiście, ze jestem za, bo Zbira czuję niedosyt :P i reszte też bym poznać chciała... i Bieszczady pasują 8)

LadySatan - 2007-06-13, 19:54

No.. Gabsik, wiedzialam, ze na Ciebie mozna liczyc ;)

Tomash, nie dolaczysz sie? :P

tomash - 2007-06-13, 19:55

A jak sobie to wyobrażacie? Jakieś schronisko wynająć czy chcecie pod chmurką?
LadySatan - 2007-06-13, 19:55

Ja moge zalatwic po znajomosci taniej domek, albo namioty ;) Jakbyscie sie zdecydowali. Ale wtedy musze wiedziec ile osob i miec to zalatwione na pewno.
Gabriell - 2007-06-13, 20:04

Dobra chmurka Tomku nie jest zła ;) ale Lady już zaproponowała wszystko :) wiec nic, tylko planować ;)
Nicetas - 2007-06-14, 08:24

LadySatan napisał/a:
Mi sie w ogole wydaje ze taki zlot predzej bedzie dotyczyl userow, ktorzy sa tu juz jakis czas i moim zdaniem co do terminu i miejsca to oni beda mieli najwiecej do gadania :)

Poczekamy co zalatwi Kasiek i co powie reszta ( czyt. Gabs, Zbir, Tomash, Raz) ;)


Myślałem, że czasy gdzie byli równi i równiejsi skończyły się 4 czerwca 1989 roku ;)
Myliłem się... :(

Enemy - 2007-06-14, 08:29

Hm... myśle, że mogłabym sie pojawić na takim zlocie tylko jeszcze kwestia gdzie, bo w Bieszczady ... nie da rady xD
Nicetas - 2007-06-14, 08:35

Enemy - pamietaj wstep na zlot maja ci z iloscia postów wiekszą niż 500 ;) Przynajminiej tak wywnioskowałem z kilku postów...Może znów się myle? :D
Gabriell - 2007-06-14, 08:53

Nie tragizujcie. To chyba logiczne, ze jeśli zlot będzie w miejscu gdzie jakaś osoba mieszka (jak Lady kiedyś zaproponowała, co nie wiem czy jest aktualne w świetle Bieszczad) nie sprosi do siebie całego forum a tylko te osoby z którymi bliżej się zapoznała i ma kontakt z nimi od dawna.. Chcielibyście mieć na głowie nieznajomych w mieście rodzinnym, ba w chacie? bo ja nie :) W Bieszczady to bardzo dobry pomysł, ale niestety jak już widać nie pasuje to choćby JaVirrowi, a szkoda :/ Oczywiście jeśli ktos wyraziłby chęć bycia na takim zlocie, a udziel asie na forum to nikt by mu nie zabroni, no bo ludzie... Nam sie rozchodzi (fajne słowo 8) ) o to zeby na zlocie nie było 100 nieznanych osób, bo to nie ma większego sensu, ani organizacyjnego, ani zapoznawczego, trochę realizmu :P
Nicetas - 2007-06-14, 09:13

Gabrielll - więc jesli taki zot jest oragnizowany w miejscu zamieszkania jakiejś osoby, to jaki jest sens umieszczania tego tematu na forum? Bo jak widze, z góry jest on przeznaczony dla stałych userów, a przeczytać i narobić sobie chęci na taki zlot może każdy, w tym np. ja :)
Konkluzja jest taka, jeśli ma być to zlot dla wszystkich zainteresowanych, to robi się go na "jakimś" polu namiotowym, w "jakimś" miejscu w Polsce, a jeżli ma być to zlot dla określonych userów, to mozna go sobie zrobić np. u siebie na ogródku ;)

Sarmak - 2007-06-14, 15:30

Sprawą dyskusyjną mogłoby być jeszcze, CZYJ ma być ten ogródek..
Gabriell - 2007-06-14, 19:48

:roll:
Sorry, ale mając na koncie kilka dni/tygodni życia na forum i widząc temat taki jak ten nie odważyłabym się nawet zaproponować mojego przyjazdu, bo przyjaciół od piwa i pogaduch w internecie nie szukam. A ze stało sie jak sie stało, czyli niektórzy userzy zżyli sie bardziej i chcą sie spotkać to już inna bajka... wyszło w w długim praniu. Wiec wybacz dosadność moich słów, ale nic o Tobie nie wiem i nie czuję potrzeby poznania Cie na zlocie :)
temat istnieje na forum, bo tutaj łatwiej sie kontaktować i wyrażać opinie, tyle.

LadySatan - 2007-06-14, 20:06

A czemu JaVirr nie moze w Bieszczady? :P Mama nie pozwala? ;)
No coz.. nie wszystkim sie dogodzi niestety..

No to ktos jest chetny w te Bieszczady? Bo znajoma mojej mamy powiedziala, ze to trzeba niestety z wyperzedzeniem powiedziec ile osob itd.

JaVirr - 2007-06-14, 22:00

A wiesz Lady, zapewne taki byłby powód ;) Wcale się teog nie wtydze :mrgreen: Jednak mama dobrze radzi ;)
Gabriell - 2007-06-14, 22:07

Jakbym miała tyle lat co JAVirr i przedstawiłabym mamuście plan wyjazdu w Bieszczady na własna reke pewnie przywaliłaby mi książka od matematyki w głowę i osadziła w kącie z owa ;)
LadySatan - 2007-06-14, 22:14

No moja by zrobila tak samo i nawet bym nie smiala sie buntowac ;) Na wszystko jest czas w zyciu :)
Niegłupi Jaś - 2007-06-14, 22:24

JaVirr, wyrok zapadł- w te wakacje siedzisz w domu nad książkami z matmy :D
Zbir - 2007-06-14, 22:42

nie martw się, Jasiu jest w tej samej sytuacji 8)
JaVirr - 2007-06-14, 23:21

Raczej siedzę w garażu i kminię z kumplami jakiś duży projekt w C++ :mrgreen: (lans lans lans 8)) Zawsze możecie przyjechać do Krzyża to spalimy sobie jakiś kościół! Aż dwa mamy! :)
Devir - 2007-06-15, 00:13

LadySatan napisał/a:
Wyobraz sobie, ze ja bede zapierdalac te 400 km do tych Bieszczad. Szczerze mowiac, mi zalezy zeby spotkac sie z paroma osobami stad, z ktorymi, ze tak powiem zdazylam sie zzyc :) Nie chodzi o to, zeby zjechali sie wszyscy, tylko Ci ktorzy to forum tworza.


No to Ty ale ja nie :P

Nie bedzie mnie stac pojachac w tyle miejsc bo wystarczy ze szukuja sie u mnie 2-3 wyjazdy i jeszcze ten 4-ty miał by być, do tego liczy sie czas. Takie planowanie nigdy nie wychodzi... nie przepadam ze spontanami bo juz raz bym w gorach zabladzil/zginoł w zimie i tyle by mnie było :/

Sarmak - 2007-06-15, 07:27

Zbir napisał/a:
nie martw się, Jasiu jest w tej samej sytuacji 8)


No i jak was tutaj nie lubić? :)...

LadySatan - 2007-06-15, 08:32

Devir napisał/a:
LadySatan napisał/a:
Wyobraz sobie, ze ja bede zapierdalac te 400 km do tych Bieszczad. Szczerze mowiac, mi zalezy zeby spotkac sie z paroma osobami stad, z ktorymi, ze tak powiem zdazylam sie zzyc :) Nie chodzi o to, zeby zjechali sie wszyscy, tylko Ci ktorzy to forum tworza.


No to Ty ale ja nie :P

Nie bedzie mnie stac pojachac w tyle miejsc bo wystarczy ze szukuja sie u mnie 2-3 wyjazdy i jeszcze ten 4-ty miał by być, do tego liczy sie czas. Takie planowanie nigdy nie wychodzi... nie przepadam ze spontanami bo juz raz bym w gorach zabladzil/zginoł w zimie i tyle by mnie było :/


No to Cie nie bedzie ;) Trudno :) Ja dla tego wyjazdu rezygnuje z innych wypadow :) Cos za cos.

Sarmak - 2007-06-15, 08:36

Ja bym przyjechał bardzo chętnie się z wami zobaczyć, ale zdrowie nie pozwala...i to nie chwilowo, tylko już długi czas :(..
Gabriell - 2007-06-15, 09:28

Szkoda kurde :/
JaVirr - 2007-06-15, 09:32

Miejsce zlotu - miejsce bliskie pobytu Sarmaka? :) No co kurde, Sarm musi być
Nicetas - 2007-06-15, 12:39

Gabriell napisał/a:
:roll:
Sorry, ale mając na koncie kilka dni/tygodni życia na forum i widząc temat taki jak ten nie odważyłabym się nawet zaproponować mojego przyjazdu, bo przyjaciół od piwa i pogaduch w internecie nie szukam. A ze stało sie jak sie stało, czyli niektórzy userzy zżyli sie bardziej i chcą sie spotkać to już inna bajka... wyszło w w długim praniu. Wiec wybacz dosadność moich słów, ale nic o Tobie nie wiem i nie czuję potrzeby poznania Cie na zlocie :)
temat istnieje na forum, bo tutaj łatwiej sie kontaktować i wyrażać opinie, tyle.


Czy jestem na forum kilka dni/tygodni to już moja prywatna sprawa, ja nie oceniam ludzi po ilosci postów ani długosci bytowania na tym forum - oceniam po jakości i poziomie wypowiedzi. Kumpli do piwa i pogaduszek o muzyce mam w swym mieście, to fakt, ale chęć wybrania sie na taki zlot jest podszyta ciekawością i zwykłą wola poznania ludzi dzielących ze mną pasje do muzyki.

Kolejna sprawa - FORUM jest czymś powszechnym i ogólnie dostępnym, wynika to z wzorców jeszcze rzymskich, miejscem do umawiania sie na prywatne spotkania w wąskim gronie powinien byc mail prywatny albo GG - przynajamniej w mym mniemaniu. Czy jesli chce zorganizować w swym ogródku spotkanie dla wybranych osób, to czy rozwieszam ogłoszenie o tym w całym mieście? Odpowiedź brzmi: Nie. Dzwonie/pisze do wybranych ludzi i tyle.

Udzielam sie na jeszcze innym forum, ale o innej tematyce, i był tam tez organizowany zlot, mógł przyjechac każdy user który jest zarejestrowany i podał wcześniej swoje dane i potwierdził swe przybycie - proste. Sądzę że jedno postowcą, albo ludzią dla których wizyta na forum i napsanie 10 postów było krótkim epizodem, nie będzie się chciało jechać np 600 km na "jakiś tam zlot" - Przybywaja Ci badziej zainteresowani Forum.

Taka dosadność to żadna dosadność...;)

unchained - 2007-06-15, 17:00


Zephyr - 2007-06-15, 17:06

ja tam nie mam nic przeciwko frekwencji świeższych userów na zlocie... każdego mogę zbluzgać i równie dobrze z każdym mogę wypić piwko. ale decyzja dotycząca miejsca i daty podejmowana jest przez starych userów i jak komuś z nowszych to nie pasuje to trudno.. mało mnie to obchodzi...
Sarmak - 2007-06-15, 17:20

unchained napisał/a:
Obrazek


Rozjebałeś mnie ;)..

Kasiek - 2007-06-16, 17:40

w związku z tym, że wyszliście z inicjatywą zorganizowania zlotu ... należałoby się juz teraz bliżej określić!
znalazłam fajny, optymalny ekonomicznie domek, więc moznaby sie tam kopnąć :)
wiem ze większości nie bedzie pasowało w tygodniu ani dalej niż miesiąc sierpień dlatego też wyjazd odbyłby się jakoś tak w trzeci weekend sierpnia (lub drugi) tak jak chcieliście w Bieszczady!
suma sumarum...: zróbta liste, odliczcie kase ... bo czas leci ... ;)

Powerage - 2007-06-16, 17:48

Kurde wbijcie do mnie na ognisko we wakacje.Mam wolną chate całe wakacje,w w około można się delektować słowiańskimi lasami,pójść nad stawy i nawet policja nie przyjedzie...tak to jest na wioskach.

U mnie to jest klimat-Lasy,jeziora i słowiańska wolność! :twisted:

Gabriell - 2007-06-16, 18:00

Ja sie piszę na ten weekend 8) A możesz Kasiu dać link (albo coś w ten deseń) do tej chatki ekonomicznej?
Wojownik - 2007-06-16, 18:49

A może dałoby dadę na przyszłorocznej Matalmanii w Katowicach. Albo na jakimś innym festiwalu....
tomash - 2007-06-16, 19:56

Raczej coś takiego nie wypali... popierwsze musiałby to być festiwal gdzie każdy znalazłby coś dla siebie a trudno wyobrazić mi sobie festiwal łączący progressive, depressive black metal, hard rock, gotyk i klasyczny heavy thrash. Takie rzeczy tylko w Erze 8) Ale warto się ogłaszać gdzie jedziemy bo, jak pokazał choćby koncert Dream Theater, zawsze jest szansa spotkac się w bardziej kameralnym gronie ;)
Dauntless - 2007-06-16, 20:03

Cholera, Power ma genialne pomysły, a Wy jakbyście w ogóle nie zauważyli! :P
Na mnie Power możesz liczyć, nawet sam przyjadę :P. Chuj, że się nie znamy! Ważne, że kochamy słowiańskie lasy, muzę i piwo ;) :D. Urządzimy sobie alkoterror :D.

Gabriell - 2007-06-16, 20:07

JA do Powera moge rowerem drapnąć :D ale z tymi widokami bym nie przesadzała :P
Powerage - 2007-06-16, 21:01

Dauntless napisał/a:
Cholera, Power ma genialne pomysły, a Wy jakbyście w ogóle nie zauważyli! :P
Na mnie Power możesz liczyć, nawet sam przyjadę :P. Chuj, że się nie znamy! Ważne, że kochamy słowiańskie lasy, muzę i piwo ;) :D. Urządzimy sobie alkoterror :D.


Człowieku będe miał wolną chate,to daje Ci znać na gadu gadu i na PW przesyłam mapę okolic i razem wpadniemy w słowiański trans wśród słowniańskich lasów.
Czuję,że miło będzie nam się gadało o poglądach :wink:

LadySatan - 2007-06-16, 21:47

No no Bieszczady coraz bardziej realne 8)
tomash - 2007-06-16, 21:48

Też się zabiorę a co ;) Byle po piętnastym to wypłata będzie i będzie za co chlac :D
LadySatan - 2007-06-16, 21:50

No po 15 to bedzie ;)

Wszyscy sie schlejemy :D Juz sie doczekac nie moge 8)

Gabriell - 2007-06-16, 21:51

JA chyba sprzedam nerkę :D
tomash - 2007-06-16, 21:53

Żebyś jeszcze chudsza była? Nie ma mowy 8) Już prędzej Cię zasponsoruję :P
LadySatan - 2007-06-16, 21:56

No, od czego sa faceci 8)
Gabriell - 2007-06-16, 22:05

To też jakieś rozwiązanie 8)
LadySatan - 2007-06-21, 19:11

http://www.bieszczady.pl/hosting/tyrawa/intro.htm

Calkiem mozliwe, ze to tu odbedzie sie pierwszy oficjalny zlot forum ;)

tomash - 2007-06-21, 21:14

No i git :D Można się zrzucić nawet na beczkę piwa :P Tylko trzeba zrobić listę obecności, ustalić sposób rozliczenia i czas pobytu 8)
Gabriell - 2007-06-21, 21:21

Typowy mężczyzna :P Od razu o beczce piwa 8)
tomash - 2007-06-21, 21:31

A o czym jeszcze można? :P Chociaż 50 l za 300 zł to trochę drogo ;/
Gabriell - 2007-06-21, 21:35

:D Ale jakie piwo? każdemu nie dogodzisz :P Zeph i Lady Żubry pijają np. ja żubra nie tykam :P Obstaję przy zakupie krzynek piwa w hurtowni jakiejś zgrabnej 8)
tomash - 2007-06-21, 22:07

No fakt szkoda tylko że Piasta nie będzie nigdzie pewnie :(
Gabriell - 2007-06-21, 22:13

Ale tak generalnie to my tam jedziemy poznawać uroki moich ukochanych gór oraz zgłębiać stosunki międzyludzkie mamo 8)
Dauntless - 2007-06-22, 13:17

Kurdę, wpadłbym na te Bieszczady, tylko skąd narucham jakieś 400 zł? :( Prezkalkulowałem, że jakoś tak by mi to wyszło...
LadySatan - 2007-06-22, 14:37

Wcale nie 400, bo 80 zl za 4 dni od osoby. No ale juz domek mamy caly zajety ;)
Zbir - 2007-06-22, 14:39

to byśmy tam jechali na 4 dni? kurde, tym lepiej :P
LadySatan - 2007-06-22, 14:52

Oke bejbaski domek zarezerwowany :D Z lazienka i kuchnia i sysko :P I beda jeszcze jacys mlodzi obok, bo to blizniak jest :P A tak poza tym Zbir jest nadmiarowo, wiec bedzie sie trzeba scisnac troche :D Ale i tak bedzie super :D

A wisicie mi jeszcze piwo za rachunek telefoniczny :P Mama mnie zabije 8)

Zbir - 2007-06-22, 14:54

ja mogę z Zephem czy kim tam jeszcze spać :D

[ Dodano: 2007-06-22, 14:54 ]
albo na podłodze w ostateczności :P

LadySatan - 2007-06-22, 14:56

Jo damy radens :P W salonie jest kanapa rozkladana :P A poza tym.. kto zamierza spac? :D
Zbir - 2007-06-22, 14:58

ja jestem młody to muszę :P
LadySatan - 2007-06-22, 14:59

Spadens :P Nic nie musisz :D Bedziemy grillowac po nocach :D
Zbir - 2007-06-22, 15:02

chyba brokuły :D
LadySatan - 2007-06-22, 15:06

Nakupimy kielbach :D
Zbir - 2007-06-22, 15:11

i my sobie z Gabs popatrzymy 8)
LadySatan - 2007-06-22, 15:18

Trudno :P Ty przeciez i tak jesz jajka, wiec co za roznica :P
Sarmak - 2007-06-22, 15:34

Zbir napisał/a:
ja mogę z Zephem czy kim tam jeszcze spać :D



Haha :D

LadySatan - 2007-06-22, 15:35

Juz ustalone, ze spi na hamaczku :P
Zephyr - 2007-06-22, 15:37

za kare Zbir śpi w koszu na śmieci pod zlewem. jest mały to się zmieści :P
Zbir - 2007-06-22, 15:39

bosz, wiedziałem że jestem na z góry przegranej pozycji z powodu wieku :P
LadySatan - 2007-06-22, 15:40

Nie sprzeciwiaj sie, tylko szykuj zaliczke palkensiku :P
Kasiek - 2007-06-22, 15:44

to mówicie ze ta duża kanapa w salonie jest moja? :D:D
LadySatan - 2007-06-22, 15:45

I moja :P
Zbir - 2007-06-22, 15:46

i moja :D
LadySatan - 2007-06-22, 15:47

Jo zmiescimy sie tam w 3 :P

[ Dodano: 2007-06-22, 15:47 ]
Ale ja spie kolo Kasi i z boku, bo inaczej mnie maz zabije :P

Zbir - 2007-06-22, 15:47

ja w środku :mrgreen:

[ Dodano: 2007-06-22, 15:48 ]
jo uprzedziłaś mnie :P

LadySatan - 2007-06-22, 15:48

Nie ma srodka dla Ciebie :P Kasia spi w srodku :P
Kasiek - 2007-06-22, 15:48

ej ej ... ja tam sama śpie... :P no moze w drodze wyjątku przygarne kogoś :P
LadySatan - 2007-06-22, 15:49

Sama to mozesz spac na pojedynczym :P
Zbir - 2007-06-22, 15:49

to ja koło kogo? 8)
LadySatan - 2007-06-22, 15:49

Kolo Kasi :P
Sarmak - 2007-06-22, 15:57

Koło mnie :) Tyle, że ja nie jadę, no ale co tam :cool:
Tema - 2007-06-22, 18:37

Zazdroszcze wam wszystkim :P Miłej zabawy i udanego wypadu :D
Gabriell - 2007-06-22, 18:47

Zbir napisał/a:
i my sobie z Gabs popatrzymy 8)


Dobrze mówi, polać mu :P
Ja zamierzam spać, więcej nić 30 godzin bez snu działa na mnie bardzo ogłupiająco, mam świadków 8) Tylko.... jest 7 miejsc, dwie sypialnie na poddaszu: jedna 2 osoby, druga 3 osoby i w salonie kanapa na 2 osoby, wiec i Zbirka się gdzieś wciśnie myślę :)

LadySatan - 2007-06-22, 18:51

A jak nie to hamak :P
tomash - 2007-06-22, 18:53

To po kolei... kto jedzie wogóle? Ja, Gabs, Lady, Zeph, Kasiek, Zbir to sześć miejsc, o kimś zapomniałem? Ano właśnie Gabs jak Ty bidna spać będziesz? ;)
LadySatan - 2007-06-22, 18:54

I Malinka :P
tomash - 2007-06-22, 18:55

Kto zacz Malinka?
LadySatan - 2007-06-22, 18:55

Malinka to moja kumpela i narzeczona Zepha 8)
Gabriell - 2007-06-22, 18:57

Dobre pytanie Tomku :P Nie wiem jak bede spać :/
tomash - 2007-06-22, 18:58

Jak cztery noce nie będziesz spać to będzie źle :P
Gabriell - 2007-06-22, 19:00

...to stracę reputacje wśród forumowiczów :D
tomash - 2007-06-22, 22:06

Reputacje jak reputację Ty po jednej nocy ledwo żywa chodziłaś strach pomyśleć co będzie po czterech :P Chyba z tymi niedźwiedziami i wilkami do lasu spać pójdę :D
Gabriell - 2007-06-22, 22:33

Zrobiłbyś to dla mnie? jaki jesteś kochany :D Wiedziałam, ze mogę na Ciebie liczyć ;)
...ale rano masz wrócić

tomash - 2007-06-22, 22:38

JAsne o ile wilki i niedźwiedzie nie zaproszą mnie na śniadanie :P
Gabriell - 2007-06-22, 22:39

Już ja Ci dam z obcymi kobie... niedźwiedziami śniadanie jeść :P
tomash - 2007-06-22, 22:43

A czy ja będę na takim sniadaniu jeść? :P Lepiej zastanowić się nad logistycznym problemem braku Piasta w Bieszczadzkiej wsi :P
Gabriell - 2007-06-22, 22:45

W Bieszczadzkiej Zadupiastej Wsi :P No ja nie wiem... przetransportujesz beczkę ze sobą z Wro?
tomash - 2007-06-22, 22:48

A wsadzę ją sobie w... ? Nie tam nie :P Za duża beczka :P Czyms innym trza będzie truć wątrobę. Będziesz do Sanoka jechać ode mnie czy od siebie?
Gabriell - 2007-06-22, 22:54

Od Ciebie, znaczy którego Ciebie? Wro? bo jeśli tak to ja sie piszę, jakoś po drodze trzaby Zbirka zgarnąć :P
LadySatan - 2007-06-23, 11:13

Wczoraj wiczorem ostatecznie potwierdzilysmy z Kasiek rezerwacje :) Kasia teraz liczy ile bedzie trzeba dac zaliczki, wiec zglaszac sie do niej po szczegoly :)
tomash - 2007-06-23, 11:19

Gabriell napisał/a:
Od Ciebie, znaczy którego Ciebie? Wro? bo jeśli tak to ja sie piszę, jakoś po drodze trzaby Zbirka zgarnąć :P


Z mojego home town nie odchodzą pociągi 8) Więc się domyśl zresztą jechanie w Bieszczady przez Sudety średni ma sens :P

Gabriell - 2007-06-23, 13:57

tomash napisał/a:
Z mojego home town nie odchodzą pociągi 8)


:lol: zapomniałam :D
Ale gdzie Zbirosława zgarniemy? Zbir! Daj głos :P

LadySatan - 2008-02-07, 13:32

Chciałam zakomunikować, że trzeba zacząc się zastanawiać nad następnym i tym razem zrobić to tak, żeby było nas dużo dużo :P
tomash - 2008-02-07, 14:16

Długi weekend majowy? Nauki wtedy na studiach mało 8)
LadySatan - 2008-02-07, 14:37

Ciekawe dla kogo :P
xXxLilienxXx - 2008-02-07, 15:54

To ja odrazu zapowiem,ze nawet nie bede myslec o przyjezdzie bo moze byc to dla mnie tragiczne w skutkach
Zbir - 2008-02-07, 17:48

i tym razem gdzieś gdzie wszyscy będą mieli bliżej niż Lady, Zeph i ja w bieszczady :P ja już pełnoletni to mogę jeździć 8)
Ed The Dead - 2008-02-07, 17:56

proponuję zwiedzić pomorskie lasy! :D Drawsko czy coś... zajebiste jeziorka, śliczne lasy liściaste i bory, tanie kempingi, dużo picia... :D

W sumie niezaleznie od tego, gdzie ta szopa będzie, to sie i tak postaram stawić... 8)

LadySatan - 2008-02-07, 18:24

Ja też jestem za lasami Pomorza 8)
tomash - 2008-02-07, 20:09

No cóż my jesteśmy solą tej ziemi czyt. adminammi, modami i userami z najdłuższym stażem więc do nas należy decyzja, jak komu z forumowej braci będzie po drodze niech wpadnie a i owszem ale grunt żeby się władza urządziła :P
JaVirr - 2008-02-07, 20:25

Możemy pojechać na Wschód pokraść tory i pić tanią wódkę 8)
Tema - 2008-02-07, 21:32

Ja jużwczoraj pisałam chyba najważniejsze osobie na tym forum ;) , że gdzieby nie było zlotu to ja się postaram tam pojawić :D W każdym razie chciałabym :)
LadySatan - 2008-02-07, 21:34

Jakie chyba, co? :P Przecież to oczywistość :P
Nie no.. ale bez Was to forum by nie istniało :)

A wczoraj przeglądałam, jak po nad jadą na innych forach 8)

tomash - 2008-02-07, 21:54

a gdzie, powiedz, pokaż :mrgreen:
tristania*20 - 2008-02-07, 21:58

heheh...

Władczyni Piekła ;) tak trzymaj :)

ale chyba nie ma co sobie szarpac języków na komentarze wypowiedzi tamtych useró, troche to żenujace, moim zdaniem...

LadySatan - 2008-02-07, 22:07

Dziwne, że zawsze mi i Tomaszkowi sie obrywa 8)
tomash - 2008-02-07, 22:08

ej ale ja chcę poczytać i poczuć się jak celebriti :D
LadySatan - 2008-02-07, 22:09

To nie czytałeś? :lol:
tomash - 2008-02-07, 22:10

Ano nie :( Daj linkę
LadySatan - 2008-02-07, 22:15

Nie mam, ale Arges szuka to Ci da :P Albo spytaj Eda, bo on na tym forum jest modem :lol:
Tema - 2008-02-07, 22:17

Tu nas obgadują podobno : http://www.mhouse.webd.pl/ :D jak znajde pare cytatów w moim archiwum na gg na twmat naszego forum to tu zamiesze. Teraz nie chce mi się szukać .
LadySatan - 2008-02-07, 22:18

Heh no tu pewnie, ze nas obgadują..
tomash - 2008-02-07, 22:24

Ba mhouse to starzy znajomi ;)
LadySatan - 2008-02-07, 22:28

Koniec offtopa :P Napieprzac o zlocie :P
Tema - 2008-02-07, 22:37

Tak więc jeśli moge wrzucić pare swoich groszy to powiem,że fajne by było jakby było dużo ludzi , dużo alkoholu i najlepiej najbliżej dla wszystkich co jest niewykonalne więc niech ważniejsi w hierarchii wybiorą miejsce , co tu więcej obgadywać :D ? wszystko jasne :P
Ed The Dead - 2008-02-08, 17:06

LadySatan napisał/a:
Nie mam, ale Arges szuka to Ci da :P Albo spytaj Eda, bo on na tym forum jest modem :lol:


que? :P

[ Dodano: 2008-02-08, 17:08 ]
Mi się Drawsko pomorskie marzy... :P

LadySatan - 2008-02-08, 17:38

Teraz que? :P Nie ściemniaj mi tu :P

A nie marzy wam sie Gdynia może? 8)

Ed The Dead - 2008-02-08, 20:13

które forum? Bo na paru jestem modem! :P

Tyle że tylko to w sumie regularnie odwiedzam :P


Gdynia (Gdańsk w sumie też też :P ) to miasto płatnych kibli - mieszkańcy pewnie w domach mają łazienki na żetony. :P

Gabriell - 2008-02-09, 00:41

Ja chciałam subtelnie (nie żebym, sie narzucała z jakąś ofertą - groźbą) wcisnąć moje trzy grosze 8)

1 grosz - jak jezioro to na mnie nie liczcie, chyba, ze chcecie żebym przez cały dzień boży siedziała w namiocie (domku?) i modły o susze ku niebu wznosiła :P

2 grosz - las? Tak, kocham las, nawet na drzewie mogę spać :D

3 grosz - Góry, ominęły mnie poprzednie, chcę sobie odbić

Oraz.. ostatnio mnie na forum jak wody na pustyni, czuję się źle i musicie mnie dopieścić jakoś,,, czyli góry tak? Proponuję tatry tym razem.

W ostateczności możecie (tyle, ze mniejszą grupą) wpaść do Wrocka.
Teraz termin, mi odpowiada ten maj (wiadomo ptaszki, kwiatki, słońce.. albo lipiec, w innym miesiącu nie dostaniemy z Tomkiem urlopu :) wybieramy więc miedzy tymi terminami, bo nas zabraknąć nie może. o!

LadySatan - 2008-02-09, 07:53

Ja sama w tatry nie pojadę niestety, wiec od razu mozecie mnie skreslic z listy gości :P
miRas - 2008-02-09, 12:41

wiadomo że każda propozycja gdzie się ma odbyć zlot będzie komuś tam nie odpowiadać ja proponuje Poznań
LadySatan - 2008-02-09, 13:21

Widzisz kolor mojego nicka? Jak nie, to spójrz jeszcze raz i przemyśl swoją wypowiedź 8)

Poza tym propozycje nowych userów będą rozpatrywane na końcu :P

JaVirr - 2008-02-09, 13:25

Faszystka :P
Dauntless - 2008-02-09, 16:39

Tajny układ pozaforumowy z Władzą Najwyższą pozwala mi rzucić propozycję nie do odrzucenia: Bory Tucholskie, tudzież Mazury. 8)
LadySatan - 2008-02-09, 16:44

Pojedźmy tam gdzie nie ma jezior, w Borach są? :P Bo gabsik musi być!
unchained - 2008-02-09, 16:50

gabs czy jest jakis kliniczny termin na strach przed jeziorami? nie chce cie martwic ale jeziora sa wszedzie :)
LadySatan - 2008-02-09, 16:51

Nieprawda :P W Gdyni nie ma :P
unchained - 2008-02-09, 17:02

jesli ona boi sie jezior to jak zobaczy morze to padnie na miejscu ;)
LadySatan - 2008-02-09, 17:03

A kto powiedział, że je zobaczy? 8)
unchained - 2008-02-09, 17:05

ja.
tomash - 2008-02-09, 17:22

Haha jezioro to Gabs przeżyje ale na widok morza pewnie trupem padnie :P
Ed The Dead - 2008-02-09, 17:48

W Borach jest przezajebiście dużo jezior. I jest o rzut beretem od drawska, więc ja jestem również za! odwiedzimy dawne silosy rakietowe ruskich! 8)

Gabs ni lubi jezior? :(

Kurde, ja uwielbiam na żaglówkach śmigać. No ale nic, można plażować i łazić po silosach za dnia i pić alkohol w nocy :D

miRas - 2008-02-09, 18:18

Lady zrozumiałem że nie mam nic do gadania.

ale z mojej strony była tylko propozycja

Bohun - 2008-02-09, 19:22

Zgadzam się Lajdi, mimo, że jestem "nowy". Trójmiasto byłoby bardzo odpowiednie :D
Gabriell - 2008-02-09, 21:05

Un ja sie boję wielkiej wody, tylko rzeki jestem w stanie znieść a i te tylko z mostu :) |Zapewniam, ze na widok morze mdleję ;)

Jestem za słowami Lady i proszę patrzeć uważnie na kolor jej nazwy :P Zgadzam się jednak (drogą eliminacji Poznania i Wrocławia) na góry, góry i... lasy OBOK jeziora :)

Tak na marginesie Lady, Edziu, Młody i inni moi ;) kocham Was :* i tęsknię mordy :)

LadySatan - 2008-02-10, 02:09

Ej no weźcie coś po środku, bo ja się sama tłuc nie będę, a Ty Gabs masz Tomeczka, który Cie obroni i poniesie bagaż :P
Sztywniarka - 2008-02-10, 09:20

Wybierzcie jakieś zadupie (może akurat traficie blisko mnie) :lol:
Gabriell - 2008-02-10, 10:25

To muze Krotoszyn? ;)
No dobrze już, teraz poważnie. Po pierwsze musimy się zdecydować na termin, maj czy lipiec, bo mimo, ze wolałabym sierpień nie dostaniemy tego urlopu :/ Wydaje mi się, ze 1-5 maj byłby odpowiedni, jakoś te kilka dni się nadrobi :) i kolejny powalający argument - szybciej byśmy sie widzieli ;) ew. lipiec, ale to też w drugiej połowie, bo ja mam egzaminy do połowy misiąca :( Wybaczcie moi mili marudzenie, ale tym razem chce być na 100% i muszę wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności 8)

LadySatan napisał/a:
a Ty Gabs masz Tomeczka, który Cie obroni i poniesie bagaż :P

:lol: szkoda, że nie widziałas (obaczysz) jak klnie kiedy musi moją torbę nieść :D

LadySatan - 2008-02-10, 10:32

Termin to pół biedy. Gorzej będzie zapewne z organizacją, bo ktoś te brudną robotę będzie musiał odwalić, niestety :)
qwerty - 2008-02-10, 10:46

Centralną Polskę wybierzcie, żebym ja miał blisko:D
Dauntless - 2008-02-10, 13:24

Zdecydowanie 'weekend' majowy jest optymalnym terminem. Co do miejsca, to naprawdę zacznijmy już ogarniać temat, żebyśmy się zdążyli dogadać. Poszperałem trochę w necie i znalazłem dość ciekawą opcję:

http://owm.webpark.pl/cennik.htm -> tanio, ale chuj znajet jak tam dojechać.

JaVirr - 2008-02-10, 14:06

Toż masz tam opcję "Dojazd" z mapkami ;)
LadySatan - 2008-02-10, 14:21

Ja w maju będę miała na uczelni zapierdol ( jak zawsze zresztą ), więc może wstrzymajmy się do wakacji?
JaVirr - 2008-02-10, 14:22

Do mnie przyjadą Niemcy, więc będzie trza się nimi zaopiekować.
Dauntless - 2008-02-10, 15:52

JaVirr napisał/a:
Toż masz tam opcję "Dojazd" z mapkami ;)


Jo i co z tego... Podejrzewam, że najbliższy dworzec PKP będzie w Starogardzie, a co dalej? :D

Lady, nauka nie kutas - 3 dni postoi. :P

qwerty - 2008-02-10, 17:59

Ale lepiej poczekać do wakacji, wtedy sobie można na totalnym luzie czas spędzić:D
Marecki:D - 2008-02-10, 18:26

Wybierzcie Norwegię; wszyscy będziecie mieć daleko ;) Pozdro :D
unchained - 2008-02-10, 19:02

qwerty napisał/a:
Ale lepiej poczekać do wakacji, wtedy sobie można na totalnym luzie czas spędzić:D
taaa... jak nie masz pracy...
Zephyr - 2008-02-10, 19:16

Jak już planujecie sobie zlot to nie na żadnym wydupiejewie. Pomijam kwestię dojazdu w ratach kilkoma środkami komunikacji. Ale po kilkukilometrowym spacerze po piwo ze Zbirem do sklepu w Bieszczadach czuję ból w dupie do dzisiejszego dnia.
LadySatan - 2008-02-10, 20:06

To jest celna uwaga :P
tomash - 2008-02-11, 14:53

LadySatan napisał/a:
Ja w maju będę miała na uczelni zapierdol ( jak zawsze zresztą ), więc może wstrzymajmy się do wakacji?


Oj tam przesadzasz, trzy dni na pewno przeżyjesz z dala od książek, jak zwykle tragizujesz, a zważ na to że w maju łatwiej znaleźć wolną kwaterę i będzie ona tańsza niż na wakacje i wszyscy będą raczej jeszcze w kraju 8)

LadySatan - 2008-02-11, 15:04

No przeżyję, ale raczej nie moge sobie juz pozwolić na zawalenie niczego, bo wylecę. A u nas nie ma tak, że sie ucze raz na sesje a potem z głowy. To nie uniwerek.

Poza tym kto wyjeżdża z kraju? :P

Dauntless - 2008-02-11, 16:44

Zephyr napisał/a:
Ale po kilkukilometrowym spacerze po piwo ze Zbirem do sklepu w Bieszczadach czuję ból w dupie do dzisiejszego dnia.


Kto jak kto, ale ja bym alkokwestii nigdy nie zaniedbał :P. Można jechać do jakiegoś pierdzewa nawet, tak jak to które podałem w linku, tylko po prostu załatwiając telefonicznie domki należy zapytać panią Krysię z recepcji o odległość do sklepu (z kącikiem monopolowym). Jeżeli powyżej 500 m, to szukamy innej miejscówki ;).

BTW - idę się napierdolić zaraz :D.

qwerty - 2008-02-11, 21:09

jak wybierzecie centralną Ploskę i wakacyjny termin to obiecuję jeździć wam rowerem po alkohol do monopolowego:D A ja z mordy wycieraczki nie robię;p Ale mam też kilka innych postulatów.
LadySatan - 2008-02-11, 22:13

Ja wiem jedno, tym razem nie zajmuję sie organizacją, niech ktoś inny traci nerwy.
Marzena - 2008-02-12, 19:17

bardzo dobry pomysł,ale myśle ,że to ciężkie do zrealizowania .Są tu ludzie z różnych miast , a nie każdy może pozwolić sobie na dalekie wyjazdy,szkoda,że wszyscy nie jestesmy z jednego miasta:)
LadySatan - 2008-02-12, 19:23

Eee.. dla chcącego nic trudnego. Jeden zlot już był, więc nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Jest grono userów, które nie odpuści :)
Gabriell - 2008-02-12, 21:52

Ja nie odpuszczę dlatego proponuję Mazury, powody:

- każdy ma daleko
- woda, a tego chcecie
- lasy, a tego ja chcę
- jakoś przeżyję te mdłości spowodowane obecnością wody,w ostateczności nie będę z pokoju wychodzić :D ;)


No ew. lasy Pomorza, ale to chyba wypad pod namiot by był...

LadySatan - 2008-02-12, 22:10

Jak wybierzecie lasy pomorza to ja mogę nawet darmo wynaleźć nocleg. Ale z tych lasów nie wychodzi się całkiem zdrowym na umysle.. Zeph cos o tym wie :P

A ze Zbirem dzis wymyslilismy Rzeszów 8)

Gabriell - 2008-02-13, 20:17

A co oprócz tego co mam na co dzień we Wrocławiu jest w Rzeszowie? :P
LadySatan - 2008-02-13, 20:56

Hotel "Metalowiec" :lol: A tak na serio.. mnie i Zbira i blisko do gór.. a my blisko do sklepu 8)
Gabriell - 2008-02-13, 21:27

A Edi? Edy być musi :P Bez was i Ediego ja tam nie jadę :P No ok, ale poważnie tak o tym Rzeszowie mówicie? Bo można by się tam wybrać i na dzień w góry pojechać, i wilk syty i owca cała :)
LadySatan - 2008-02-13, 22:54

Jop i ja mam pociąg co jedzie od 9 do 17 :P
Gabriell - 2008-02-14, 20:21

Ja i Tomek przystajemy na ten Rzeszów, chociaż Kraków też ładnie wygląda :) Teraz czekamy na opinie innych ;) a następnie termin
JaVirr - 2008-02-14, 20:39

Moment, zobaczę gdzie jest Rzeszów na mapie.

[ Dodano: 2008-02-14, 20:41 ]
Ok, syt. Wylansujcie jakąś datę.

LadySatan - 2008-02-14, 20:54

Bejbaski Kochane Wy moje, to nie jest tak prosto jak wy myslicie :P A kto wszystko załatwi? :P
JaVirr - 2008-02-14, 20:58

Nie marudź, zróbmy to po kolei. Miejsce, data, załatwianie :P
LadySatan - 2008-02-14, 21:00

To nie do końca tak wygląda.. wiem coś o tym :P No ale i tak jeszcze troche za wcześnie :)
JaVirr - 2008-02-14, 21:02

Jo, bredzę :mrgreen:

Poprostu sucho to wygląda, gdy ciągle zmieniamy temat i ustalamy co innego :P

LadySatan - 2008-02-14, 21:04

Masz miejsce ustalone 8)
Dauntless - 2008-02-14, 21:24

Jakieś jaja chyba z tym Rzeszowem? :D
Tema - 2008-02-14, 21:45

Gabriell napisał/a:
Ja i Tomek przystajemy na ten Rzeszów, chociaż Kraków też ładnie wygląda :) Teraz czekamy na opinie innych ;) a następnie termin


Kraków , genialny pomysł :D Haha, jest piękny ,a do niego mam ok 20 km :d ;)

LadySatan - 2008-02-14, 21:59

Rzeszów 8)
Gabriell - 2008-02-14, 23:20

No to Rzeszów i dzienny wypad w góry (nie odpuszczę :P ) Terminy... może jakaś ankieta? Między lipcem a majem? Organizacją postaram się zająć :P
LadySatan - 2008-02-14, 23:22

W góry można nawet codziennie se jechać.. i na dyskoteke 8) My ze Zbirem bedziemy chlać na dworcu, w końcu jest taki swojski :P
tomash - 2008-02-15, 22:11

Może wprowadzisz nas w klimat bo nie wiem o co chodzi z tym Rzeszowem i czuję się jakby ominęła mnie jakaś ważna rozmowa. Może wyjśnicie innym o co chodzi? Bo Resovia ani turystycznym ani wypoczynkowym centrum kraju nie jest...
LadySatan - 2008-02-15, 23:25

O jeny, tak sobie tylko gadaliśmy i padło luźne Rzeszów, bo ostatnio jak wracaliśmy to w nim zabawiliśmy ( czyt. zwiedziliśmy dworzec i Rossmana :lol: ). Może nie jest jakimś tam centrum kulturowym, ale jest blisko gór :P A Ty od razu masz problem 8)
Gabriell - 2008-02-16, 08:42

Czyli takie tam sobie żart był? Ej, ja to poważnie wzięłam i już się za hotelami pały zaczęłam rozglądać :/ Dobra to ustalcie kiedy żartujecie, bo ja już skłonna byłam dać wiarę temu, że widzicie coś (nie wiem co) w Rzeszowie..i i dajcie znac to zacznę traktować temat jak należy :P
LadySatan - 2008-02-16, 08:47

Jak dla mnie Rzeszów może być na poważnie.. Przecież nie będziemy robić grupowych wycieczek krajoznawczych.. 8) Działaj Gabs, działaj :P Potrzeba konkretnej oferty ;)
Gabriell - 2008-02-16, 21:07

Ja mam zamiar robić wycieczki krajoznawcze :D Dzialam 8)

[ Dodano: 2008-02-16, 21:08 ]
grupowe :P

Ed The Dead - 2008-02-24, 19:07

Rzeszów? :lol: Proponuję od razu Zamość, będę miał jeszcze kawałeczek... :D Ludzie, Rzeszów sucks big monkey balls. Może jednak coś bardziej w centrum tej cholernej Polski...

Ja tam ciąż sugeruję Lasy Pomorza ;) Chociaż Mazury... pomysł nie jest głupi, cholera. Inna sprawa, że centralna Polska o też nie jest i ludzie z Wro będą mieli kawałeczek ;)

tomash - 2008-02-24, 19:36

Ludzie z Wro dojadą wszędzie, spokojna 8) powiedzcie tylko gdzie i kiedy a my się pojawimy. Chyba że nie będziemy mogli ;)
Gabriell - 2008-02-24, 20:46

Będziemy mogli :P Jak sie rzekło ludzie z Wro dojadą wszędzie, spokojna 8) i Mazury mi sie podobają.
LadySatan - 2008-02-24, 21:13

Ja cem do Rzeszowa :P Edzik pojedziem razem pociągsem :P
Gabriell - 2008-02-24, 21:40

...przez poznań, Wrocław, Katowice. Inaczej być nie może, ale kurde, mi mimo wszystko Rzeszów traci myszką :/
unchained - 2008-02-25, 00:16

ludzie z wro to moga mi polecic jakas fajna rock&rollowa spelune w okolicach rynku. za 2 tygodnie mam tam zamiar poszalec z ekipa :)
Zephyr - 2008-02-25, 09:39

Gabriell napisał/a:
...przez poznań


mogę wam pomachać i pozdrowić z peronu ;)

Gabriell - 2008-02-25, 11:58

Żeby zobaczyć Cię machającego z peronu chyba sie z Wro do Poznania wybiorę i tam dołączę do ekipy "morskiej" ;)

Un ja pojęcia nie mam... ostatnio byłam z moją Panią Kierownik w knajpie typu gay friendly :D zajebista zabawa i dostałam od kelnera "ful serwis" (koktajl kokosowy i sernik) 8) było dość sympatycznie, możesz tam zabawić ;)

unchained - 2008-02-25, 12:05

chyba jednak spasuje... "full serwis" w knajpie dla gejów średnio mnie pociąga ;)
Gabriell - 2008-02-25, 13:43

Ale ja nie wiem o co Ci chodzi 8) Taki zestaw jest smaczny ;) No ok koniec żartów, poważnie nie mam pojęcia gdzie może być dobra Rock&Rollowa knajpa w tym mieście, sama średnio je odwiedzam, bo kasy brak :/
tomash - 2008-02-25, 19:25

Najlepiej od zmierzchu do świtu 8) Lokal ogólnie friendly :D I łatwo tam dojść. Ew. Liverpool oba rockowe
LadySatan - 2008-02-26, 13:55

A może pojedziemy w to samo miejsce? :) Tam w sumie nie było źle i wyszlo tanio. Tyle, że z tym sklepem.. ale przecież jak poprosiłam właścicielkę to nas podwiozła do centrum :P No i krajobrazy przecudne ;)
Gabriell - 2008-02-26, 14:39

O! i tu jestem za a moja pewność nie ma granic :)
LadySatan - 2008-03-11, 19:09

Bejbaski w tym roku ma nas jechać dużo. Ja proponuję Kalnicę bo to wypróbowane i tanie. Tylko termin.. kto jest za majówką? :)
tomash - 2008-03-11, 20:09

Ja, a jak ja to i Gabsik 8)
Dauntless - 2008-03-12, 20:49

Ech, jednak góry... A ja żyję w nędzy i nie mam pieniędzy. Na takie eskapady. Może w przyszłym roku wpadnę na jakiś zlot ;).
LadySatan - 2008-03-12, 21:26

Taaa ale na chlanie masz :P
Dauntless - 2008-03-15, 17:01

Oj tam chlanie od razu... że człowiek sobie strzeli po ciężkim dniu parę piwek to już wielkie chlanie :P. Poza tym zapożyczam się na 4000 PLN na auto, więc to tym bardziej rzutuje na kwestię eskapadów. Niestety, innym razem. Chyba, że... część ekipy z północy przejedzie przez Toruń, zrzuci się na paliwko i wtedy pojadziem :> . Temat do przemyślenia dla mnie i ewentualnych chętnych.

P.S.
Co do pierwszej części posta:
Drogie Dzieci, zapamiętajcie sobie: nie jestem alkoholik tylko SMAKOSZ! :D

Zbir - 2008-03-15, 17:19

no a nie wiem jeszcze czy będę w maju dostąpny, ale jak się dowiem to powiem :P

ps. sorry Lady że nie odpisałem ale nie mam kasy chwilowo :P

LadySatan - 2008-03-16, 22:23

Bosh z Wami to naprawdę ciężko się dogadać :/
Ed The Dead - 2008-03-16, 23:02

JA tam nawet jak nie będę miał czasu, to się stawię...

Tylko szkoda, że taki cholerny kawał drogi, no nic, przeżyjem.

Teraz czas na jakieś szczegółyA!

LadySatan - 2008-03-17, 08:34

Ed, nie jest źle ;) Damy radę.. ja też mam kawał, ale sie opłaca go przejechać :)

Co do szczegółów, to wydaje mi się, że zależą one od Gabi i Tomaszka :)

tomash - 2008-03-17, 19:32

Nom, nasze stanowisko jest takie - najlepszy termin to długi majowy weekend 8) Wtedy możemy wojażować po całej Polszy :D Miejscówa ta sama co poprzednio?
LadySatan - 2008-03-17, 20:35

Jop, ja już jestem nawet gotowa przystac na ten maj :)
tomash - 2008-03-17, 23:10

No to robimy liste obecności i rezerwację - czym szybciej tym lepiej 8)
LadySatan - 2008-03-17, 23:10

No ale co, Wy jestescie pewni?? I jakie dni konkretnie?
tomash - 2008-03-17, 23:13

jesteśmy pewni długiego majowego weekendu czyli 1 - 4 maja (czw - nied) mamy na 100% załatwione wolne tak więc można na nas liczyć. Kaska też jest 8)
LadySatan - 2008-03-17, 23:15

Aha no dobra, ja mam tak samo wolne. Biorę swojego mena oczywiście, bo sama nie będę popieprzać przez pół Polski :P Soo jeszcze Wy i kto? :P

Zbir jak nie pojedziesz za nami to masz w ryj :P

tomash - 2008-03-18, 14:45

Ed też. Zgarnij po drodze Zepha. A zresztą wpisywać się na listę mordy jedne 8)
LadySatan - 2008-03-18, 15:17

Zeph chyba nie będzie mógł :)
Gabriell - 2008-03-18, 20:00

no to jestem ja 8) tomek, Lady jej mężczyzna (kimkolwiek teraz jest :P ), Edy, Młody i...?
LadySatan - 2008-03-18, 20:20

hmmm to Młody juz wie na bank?:P
Zbir - 2008-03-18, 20:28

jeszcze nie wiem, muszę z rodzicami pogadać, niestety nie mam jeszcze takiej wolności :P
LadySatan - 2008-03-20, 19:30

Chciałam tylko poinformować, że napisałam do włacicieli domku czy termin jest wolny :)
Naprawde nikt więcej nie chce jechać? :)

Niegłupi Jaś - 2008-03-20, 21:21

Gdybym miał jechać na ten zlot, to w tej chwili na bank bym się rozmyślił. Brak Zepha i facet Lady w składzie? Bez sensu :P ;)
LadySatan - 2008-03-20, 21:27

Nie wnerwiaj mnie :P
Niegłupi Jaś - 2008-03-20, 21:31

Wer, musisz przyznać, że zlot z własnym facetem to jakieś nieporozumienie :P. A zlot bez Zepha to już w ogóle pomyłka stulecia :P
LadySatan - 2008-03-20, 21:40

Wiesz co, jakoś nie widzę siebie samej w pociagu przez 16 h :) Zwłaszcza, że mam cukrzycę i różne sytuacje moga mi sie przytrafić.. o reszcie wole nawet nie mysleć.
Ed The Dead - 2008-03-21, 12:45

Przez sporą odległość jest szansa, że ja Ci będę towarzyszem :D
LadySatan - 2008-03-21, 13:10

No to extra :D Ale ja i tak chce wziąć mojego Mezczyzne, bo przy okazji zrobimy sobie wczasy :))
Zephyr - 2008-03-21, 13:18

Niegłupi Jaś napisał/a:
Wer, musisz przyznać, że zlot z własnym facetem to jakieś nieporozumienie :P. A zlot bez Zepha to już w ogóle pomyłka stulecia :P


Jasiu, nie myśl fiutem :P Daniel jest bardzo okey hehe. W moim przypadku chodzi o względy logistyczno-zatrudnieniowe...

LadySatan - 2008-03-21, 16:54

Ja chciałam tylko dodać od siebie, że domek można rezerwować :)
unchained - 2008-03-21, 17:17

mozliwe ze ktos juz o tym pisal ale jakie sa koszty takiej imprezy?
LadySatan - 2008-03-21, 17:28

Mi z dojazdem wyjdzie około 200 zl.. Ale jeszcze nie liczyłam jakoś konkretnie, bo nie wiadomo ile osób jedzie.
unchained - 2008-03-21, 17:55

a bez dojazdru? glownie chodzi mi o koszt dachu nad glowa za dobe.
LadySatan - 2008-03-21, 18:18

Koszty są nastepujące: 60 zl za domek za dobę + 10 zł od osoby za dobę.
tomash - 2008-03-21, 19:55

Dobra jest:

-Lady
-LadyMen
-Ja
-Gabs
-Ed (a spróbuj tylko zaprzeczyć 8))

... dalej zgłaszać się ludziska. Un, Jasio, Wowka z ekpią brać dupy w troki 8)

LadySatan - 2008-03-21, 19:59

No ja niestety nie jadę
tomash - 2008-03-21, 20:00

Bosz... Co znowu?
Gabriell - 2008-03-21, 20:22

ke?!
LadySatan - 2008-03-21, 22:13

Daniel nie może jechać, a mi samej średnio się uśmiecha jechać taki kawał.. ale może znajdę kogoś na drogę :) na razie wpisywać się na listy :))
unchained - 2008-03-22, 04:01

ja poki co nie moge sie zdeklarowac na 100% ale jezeli bedziecie mieli jakies wolne miejsca i nie bede mial zadnych innych wybitnie ciekawych propozycji to zaszczyce was swoja skromna obecnoscia :)
LadySatan - 2008-03-22, 10:01

O nie. Tym razem albo ktoś się deklaruje albo nie. Bo znów będzie tak jak w zeszłym roku :|
Gabriell - 2008-03-22, 10:17

Un jaka propozycja może być bardziej kusząca niż nasza? ;) Ruda będzie ;)
unchained - 2008-03-22, 10:42

LadySatan napisał/a:
O nie. Tym razem albo ktoś się deklaruje albo nie. Bo znów będzie tak jak w zeszłym roku :|
no to ja sie niestety nie moge zdeklarowac.
Gabriell napisał/a:
Un jaka propozycja może być bardziej kusząca niż nasza? ;) Ruda będzie ;)
rudej juz od dluzszego czasu nie tankuje (jak i ogolnie zadnej wodki) :) przerzucilem sie na rozne whiskacze :)
Gabriell - 2008-03-22, 10:54

No to będzie whiskacz :P problemy stwarzasz mój drogi ;)
unchained - 2008-03-22, 11:03

bo zycie stwarza problemy. zycie, zycie jest nowela costam costam ;)
Ed The Dead - 2008-04-09, 22:36

Uno picollo problemo... wydymano nas z domkiem, ludu! Potrzebna jest nowa koncepcja, i to szybko :(
Niegłupi Jaś - 2008-07-03, 22:01

Co w końcu z tym zlotem? :)
LadySatan - 2008-07-03, 22:02

A Ciebie od kiedy to interesuje?
Niegłupi Jaś - 2008-07-03, 22:08

:P
Byłem ciekaw czy coś w końcu uradziliście :)

Zephyr - 2008-07-03, 22:15

Był mini zlot obecnego i byłego administratora forum ;)
LadySatan - 2008-07-03, 22:16

Właśnie :) I było zajebiasto :P
Nie sądzę, aby jakis większy zlot kiedykolwiek wypalił..

Antivia - 2008-09-19, 22:50

A jest ktoś z wrocka albo okolic? :D
Niegłupi Jaś - 2008-09-19, 23:06

No ba 8)
Antivia - 2008-09-19, 23:12

No, więc jak coś to we wrocku moge się pojawić :]
LadySatan - 2008-09-19, 23:35

he he he..

hmm :P:P zlot będzie na slubie LILI :) przepiękna okazja do spotkania się :) no ale wiadomo, że to w ograniczonym gronie :)

Niegłupi Jaś - 2008-09-19, 23:40

Kurcze, na to weselicho to bym naprawdę się wybrał :(. Zjeść z Lili cota i popić własnoręcznie przez Krisa upędzonym bimbrem z krwi dziewicy- bezcenne ;)

Ech, ale wszystkim którzy się tam spotkają życzę- bawta się, śpiwojta i do rana tańcujta :) Jest co świętować :).
A następna taka okazja to dopiero przy ślubie Tomka i Gabi. Tam też mnie nie będzie, ale z innych powodów :D

Antivia - 2008-09-19, 23:41

No dobra, ale moze pogdybyajmy o sptkanie nie na ślubie? :D
LadySatan - 2008-09-19, 23:42

:lol: Ale na moim slubie będziesz? :P

[ Dodano: 2008-09-19, 23:42 ]
Antivia napisał/a:
No dobra, ale moze pogdybyajmy o sptkanie nie na ślubie? :D


Napisz więcej postów :P:P

Niegłupi Jaś - 2008-09-19, 23:43

A jak Ty sobie wyobrażasz ślub bez Pana Młodego? :D ;)
LadySatan - 2008-09-19, 23:43

Balam się, że mi uciekniesz :P:P
Antivia - 2008-09-19, 23:44

To to zalezy odp ostów :D dobra, może kiedyś dosięgnie mnie ten zaszczyt.
Niegłupi Jaś - 2008-09-19, 23:48

LadySatan napisał/a:
Balam się, że mi uciekniesz :P:P



Przecież i tak byś mnie dopadła :) Kochasz mnie do szaleństwa :P ;)
I gdzie ja bym znalazł drugą taką Lejdi, co? :)

LadySatan - 2008-09-19, 23:49

Nie ma drugiej. Jestem jedyna, niepowtarzalna :D Doceń to 8)
Tema - 2008-09-20, 20:23

E.. Nie chce nic mówić,ale zauważyłam,że pojawiła się na forum jakaś nowa ,,lejdi" ;) Więc chyba trzeba jakiegoś bana ... haha :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group