Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

B - Beatrik - Requiem Of December

Sarmak - 2007-07-29, 11:43
Temat postu: Beatrik - Requiem Of December
Beatrik - Requiem Of December

1. My Funeral To Come
2. Requiem Of December
3. Eternal Rest
4. The Last Wandering
5. Apollonia's December, 7th 1647
6. Returning After A Death

Total playing time: 47:51

Ostatnie wydawnictwo Beatrik, jest to melancholijny black(raczej tylko z założenia...)metal, z wyraźnymi elementami doom metalu. Niekiedy tempa podpadają pod funeral doom, bowiem są baaardzo duże zwolnienia.Na płycie 6 utworów, ponad 45 minut muzyki, czyli w sam raz.Muzyka klimatem zbliżona do Shining, klawiszy jak na lekarstwo, jednak smutne solówki i partie melodyjne zastępują ten ich brak. Do tego rozpaczliwy,lekko zachrypnięty wokal.Ciekawym elementem są zakończenia utworów, bowiem kończą się one biciem dzwonów oraz żałobną melodią na organach. W drugim utworze jest nawet słyszalny szmer strumienia oraz śpiew ptaków. Fajne patenty. Mam jedynie zastrzeżenia do 2 utworu, bo znudził mnie niebotycznie. Jest to tylko jeden mankament tej płyty. Można go byłoby spokojnie wyjebać. Nic to - dla ludzi niezadowolonych z życia, chcących się przygnębić - materiał jak znalazł.

Samplery
http://rapidshare.com/fil...amples.rar.html

Ocena:
8/10

Shaitan - 2007-07-29, 18:21

fajna okladka ;) na temat muzyki wypowiem sie jak bede mial calosc, nie sampelki... a ze narazie calosci miec nie moge to sie nie wypowiem :D
Sarmak - 2007-07-29, 22:08

Okładka jest jedną z najlepszych, jakie dane było mi oglądać.
elviElViedor - 2009-09-02, 20:17

Kurewsko zajebiste wydawnictwo. Długo musiałem się do niego przekonywać, bo ponad rok - nieczęsto sięgałem po tę płytencję, ale jak się wkręciła, to kurwa naprawdę odkryłem piękno. Sam album jest jednym z najlepszych jakie słyszałem, okładka też jest wyśmienita - i koncept, i kolorystyka, i kurwa całość 'Requiem of December' jest przezajebista.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group