Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Sex, drugs & rock'n'roll - Seriale

qwerty - 2007-12-31, 12:40
Temat postu: Seriale
No właśnie, lubicie oglądać tasiemce? Ja ostatnio oglądam mało telewizji, ale niedawno poznałem świetny moim zdaniem serial "Chorzy Doktorzy", jest to zabawny komediowy serial, ale pod płaszczykiem dowcipnych historyjek z życia lekarzy przenosi jakieś ciekawe wartości. Lubiłem też słynny serial "Prison Break" przyznam że bardzo mnie zaciekawił. Z Polskich tworów lubię oglądać "Daleko od noszy", bardzo mnie bawią kreacje tworzone przez aktorów tam występujących, szczególnie postać dr. Kidlera:D Więc jak to jest z wami?
Shaitan - 2007-12-31, 13:40

myślę że już można zamknąć ten temat ;)
jaqb - 2007-12-31, 13:41

Z seriali uwielbiam:

-"Allo, Allo", po prostu uberkvlt, a teksty: "good moaning", "it is i, Leclerc", czy "you stupid woman" to klasyka ;)

-"Blackadder", świetny komediowo-historyczny serial z Rowanem Atkinsonem, który rozpierdala po prostu Jasia Fasolę, moc i zniszczenie jak chuj

Z tych co ostatnio w tv nadawali to dość mocno wciągnęli mnie Zagubieni, z tym, że dla mnie zawsze najciekawszym elementem serialu były retrospekcje z przeszłości bohaterów, a nie bieganie po dżungli ;)

qwerty - 2007-12-31, 14:25

A własni, jeszcze ostatnio lubię "Halo Hans", ale to ze względu na postać żyda udającego urodzonego w Norewgi syna Szweda i Niemki, przezabawne...
Bohun - 2007-12-31, 14:31

Na pewno "Różowe lata 70", "Jak pan może panie doktorze" i "Ziemia, Ostatnie starcie".
A te nowe amerykańskie seriale typu "Lost" czy "Miasteczko Smallville" jakoś nie przypadły mi do gustu.

Niszczuk - 2007-12-31, 15:01

genialny serial leciał w wakacje na TVN7, "Detektyw Eddie" zdaje się. niestety odcinków było mało, czuję niedosyt :P
Powerage - 2007-12-31, 15:21

Ja nie oglądałem telewizji już dobry miesiąc.Za to uwielbiam ten internetowy serial,chociaż dopiero jest kilka odcinków-
http://video.google.pl/vi...=pat+condell+pl

tomash - 2007-12-31, 18:20

Moje ulubione seriale (w kolejności)

1. FAMILY GUY!!!
2. That 70s show
3. Drawn Together
4. Prison Break
5. Dexter
6. Lost (ale tylko dwa sezony widziałem zanim mi się przejadło :P)

Ceandric - 2007-12-31, 18:26

Niedawno kumpel zgrał mi na DVD 22 pierwsze odcinki Świata wg Bundych. Zajebioza :). Ogólnie nie trawię nowszych seriali, prócz "Lost" (ale tylko pierwszy sezon :P) - za to bardzo lubię stare seriale komediowe, niektóre kreskówki np. Simpsonów, Futuramę, Family Guy, Cow & Chicken, I am Weasel (fajnie, że na Cartoon Network zaczęli to znowu nadawać w jakichś normalnych porach a nie po północy ;)) etc.
Niegłupi Jaś - 2007-12-31, 20:04

Zdecydowanie moim ulubionym serialem, którego chyba nigdy nic nie pobije jest "La Femme Nikita". Chciałbym mieć wszystkie sezony :(

"Prison Break" jest ok, "Świat wg Bundych" zawsze potrafił mnie rozbawić, a z polskich to absolutnym kvlciorem jest "Alternatywy 4" :D

Gabriell - 2007-12-31, 20:28

Bohun napisał/a:
Na pewno "Różowe lata 70",


tomash napisał/a:
2. That 70s show


a moim ulubionym (może to zaskoczenie) są Różowe lata 70 ;)

Shaitan - 2008-01-01, 11:33

Niegłupi Jaś napisał/a:
a z polskich to absolutnym kvlciorem jest "Alternatywy 4" :D
o, i tu się zgodzę, chyba jedyny zajebisty serial :D
unchained - 2008-01-01, 14:00

kategoria ogolna:
ekhem... tween peaks? anyone?...

komediowe:
stare - bundy, m.a.s.h.
nowe - w zasadzie takie srednio nowe bo dawno nic nie ogladalem ale friendsi sa ok no i thats 70s show... widzialem jeszcze ostatnio pare calkiem niezlych odcinkow jakiegos serialu z charlie sheenem ale nie pamietam co to bylo:)

sci-fi:
jak bylem maly to star trek... seria z lysym... te nowe mnie nie kreca, ale mozliwe ze gdybym zobaczyl teraz stare tez by mnie nie ruszyly. no i x-files bylby ok gdyby wyjebac z niego w pizdzielec wszystkie watki kosmitow, rzadowych spiskow i duchow a zostawic tylko popromienne mutanty, mordujace galaretki, pozerajace ludzi robaki itp no i ruda moglaby co jakis czas pokazywac cycki ;)

animowane:
tutaj jest sporo i ciezko mi zdecydowac co najlepsze... family guy jest fajny ale ile mozna? obecnie z niecierpliwoscia czekam na nowy sezon venture brothers (kapitalna parodia "przygodowych" animacji hanna barbera typu johny quest). na drawn together niestety chyba nie ma juz co liczyc. podobnie z frisky dingo. a no i sealab 2021 niszczy :D

pomijam anime bo za duzo by trza bylo pisac.

z tych nowych seriali-superprodukcji podobal mi sie zasadniczo tylko rome. reszta raczej mnie nie rusza, aczkolwiek musze sie przyznac ze wielu z tych "popularnych" nie widzialem nawet przez chwile (np prison break).

oczywiscie wszystko to ma szanse zaorac ekranizacja "preachera", ktora jak glosi plota ma robic hbo. ja trzymam kciuki :)

elviElViedor - 2008-01-02, 13:07

Tylko i wyłącznie 'Allo Allo' - Dziń dybry!
LadySatan - 2008-01-02, 17:16

The O.C. - bezkonkurencyjne
Ostry Dyżur no i Uwaga, faceci!! :)

Dauntless - 2008-01-02, 17:18

Numer jeden: oczywiście ukochany Star Trek. Zwłaszcza serie Deep Space Nine i The Next Generation.
Dalej, genialna "Ekipa". Nie sądziłem, że polska produkcja może być tak dobra. Mam nadzieję, że pierwszy sezon nie będzie jednak ostatnim, jak zapowiadają twórcy.
Lubię też wszelkie kryminalno-sensacyjne kwestie: "Odwróceni", "W-11", "Kryminalne zagadki Miami", etc.
Z komediowych: "Fawlty Towers" (po naszemu "Hotel Zacisze"), oczywiście Mr. Bean, "Allo, Allo".
Z tak zwanych obyczajowych w miarę regularnie oglądam "Na dobre i na złe".

qwerty - 2008-01-02, 17:27

Hmm, a ja wczoraj znów oglądałem Family guy, Stewie jest wspaniały:D
jaqb - 2008-01-02, 18:55

Dauntless napisał/a:
oczywiście Mr. Bean


Nie rozumiem dlaczego Atkinson tak długo się w to bawi, a przegenialny "Blackadder" ma tylko 4 serie+pare odcinków specjalnych :(

elviElViedor - 2008-01-02, 20:39

No właśnie, jeszcze Hotel Zacisze! Święta racja, Dauntless!
Zbir - 2008-01-02, 21:09

Twin peaks, Prison break, Dexter, Desperate housewives, 4400 8)

a no i Simpsonowie oczywiście

a no z polskich to oglądałem genialnego "Glinę", świetnego "Oficera" i "Oficerów", którzy ujdą w tłoku

joan11 - 2008-01-02, 21:32

Nie znacie się, tyle wam powiem :D
Nic nie pobije M jak miłość haha :D
No i O.T.H. (Pogoda na miłość) :D Bossskie ;)

Tema - 2008-01-03, 18:13

joan11 napisał/a:
Nie znacie się, tyle wam powiem :D
Nic nie pobije M jak miłość haha :D
No i O.T.H. (Pogoda na miłość) :D Bossskie ;)


M jak miłość już jest nudne :D Aleeeeee One Tree Hill jest boskie :D Ale skończył mi się 3 sezon i nie mam już czego oglądać :((

jaqb - 2008-01-03, 18:50

Nie rozumiem fenomenu tego serialu(o One Tree Hill mi chodzi), moja siostra i kuzynka oglądają, ja widziałem pare odcinków 8)
unchained - 2008-01-03, 18:53

ja wogole pierwsze slysze o czyms takim :)... ok wpisalem w googlu... niezle pedalstwo ;)
jaqb - 2008-01-03, 19:06

Fajne dupy tam nawet grają, jakby jeszcze czasem co nieco pokazały to mógłbym od czasu do czasu obejrzec ;)
joan11 - 2008-01-03, 19:15

Faceci... 8)
Shaitan - 2008-01-03, 19:38

...ja w mojej edukacji serialowej zatrzymałem się na wspomnianych tu alternatywach 4 i jakoś nie brakuje mi nic więcej
Tema - 2008-01-03, 19:40

jaqb napisał/a:
Nie rozumiem fenomenu tego serialu(o One Tree Hill mi chodzi), moja siostra i kuzynka oglądają, ja widziałem pare odcinków 8)


No, a ja nie rozumiem fenomenu [ w waszym rozumowaniu ] serialu ,,Zagubieni" ,bo czy te brudne laski biegające po dżungli pokazują tam coś ? Nie wydaje mi się ,a jednak wam się podoba .

unchained - 2008-01-03, 19:41

lost coprawda nie ogladam ale brudne laski sa ok ;)
jaqb - 2008-01-03, 19:53

Akurat Lost oglądałem nie dla "brydnych lasek" ;) , ale podobało mi się przedstaienie przeszłości i portretów psychologicznych głównych bohaterów. Natomiast w OTH jest(z tego co oglądałem) jedna tylko udana postać, ojciec-czarny charakter(Dean?) 8)
joan11 - 2008-01-03, 19:58

unchained napisał/a:
lost coprawda nie ogladam ale brudne laski sa ok ;)

To fajnie masz 8)

jaqb napisał/a:
Akurat Lost oglądałem nie dla "brydnych lasek" , ale podobało mi się przedstaienie przeszłości i portretów psychologicznych głównych bohaterów. Natomiast w OTH jest(z tego co oglądałem) jedna tylko udana postać, ojciec-czarny charakter(Dean?)

On jest bezczeln, okropny, najgorsza postać ;/ grr, Lucas, to co innego :D <zakochany> :D

Tema - 2008-01-03, 19:58

unchained napisał/a:
Natomiast w OTH jest(z tego co oglądałem) jedna tylko udana postać, ojciec-czarny charakter(Dean?)


A przed chwilą mówiłeś o fajnych ,,dupach" , które tam grają.

jaqb - 2008-01-03, 20:00

No bo jak serial mnie nie interesuje z punktu widzenia fabuły, to przynajmniej jest na czym oko zawiesić ;)
joan11 - 2008-01-03, 20:02

Gubisz się w zeznaniach 8)
na "dupach" czy na "Danie" jest oko zawiesiić? LOL

jaqb - 2008-01-03, 20:11

Dobra, widzę, że muszę szerzej objaśnić:
-serial nie podoba mi się, ponieważ fabuła jest wg mnie mało interesująca, a jedyną ciekawą z psychologicznego punktu widzenia postacią jest właśnie wspomniany Dan
-jednocześnie gra tam kilka ładnych lasek i gdyby chętniej prezentowaly na ekranie swe wdzięki, mógłbym czasami ten serial obejrzeć :D

joan11 - 2008-01-03, 20:14

Jaqb, nie irytuj się aż tak, przeciez to były żarty, heloł..?
Btw, Lucaaaas <serce>

jaqb - 2008-01-03, 20:18

Ja się nie irytuję nigdy, jestem wręcz oazą spokoju 8) Widzę natomiast, że zdania co do facetów w tym serialu są mocno podzielone, fanki tego serialu w mojej rodzinie wolą Nathana :mrgreen:
Tema - 2008-01-03, 20:22

joan11 napisał/a:
Jaqb, nie irytuj się aż tak, przeciez to były żarty, heloł..?
Btw, Lucaaaas <serce>


Nieprawda. Z mojej strony to nie były żarty , ponieważ drażnią mnie takie wypowiedzi facetów ,,fajna dupa" . Też lubie sobie czasem popatrzeć na przystojnego faceta ,ale nie komentuje tego po dresiarsku . Wybacz Jaqb ;)
A Nathan nie jest w moim typie. Ciekawą postacią w tym serialu jest dla mnie Chris. Przystojny muzyk z pięknym głosem :)

joan11 - 2008-01-03, 20:24

Chris tez jest ok, ale Lucasa nikt nie pobije ;) Dlaczego tacy faceci w realu nie istnieją? :/
Tema - 2008-01-03, 20:26

Bo życie nie jest doskonałe ;) A on gra tylko to co mu napiszą ,a w życiu pewnie jest zimnym draniem. Jedyne co ma naprawde to uroda.
LadySatan - 2008-01-03, 22:52

OTH to niedorobiona podróba The O.C. 8)
Jeśli chodzi o dupy - to najwięcej ich chyba bylo w Slonecznym Patrolu ( pomijając różową landrynkę :P )

tomash - 2008-01-09, 23:11

Retrofaza rządzi, po obejrzeniu 5 GB historyjek z Donaldem czas na 2 GB z Goofym :D I żadne Włatcy much tego nie przebiją. Poza tym zacząłem oglądac Bleach ale nie nadąrzam z zassysaniem odcinków :( Rewelacyjne anime poziom głupkowatości, tkliwości i napierdzielki w zdrowych normach.

Przyłączam się do bólu Una po stracie Drawn Together tym bardziej że ostatnie odcinki (Toot królową Indii) były jebnięte zdrowo :D Zostaje FG

unchained - 2008-01-10, 10:29

obadaj sobie venture brothers. a bleach slabiutki... nudne, schematyczne i ciagnie sie w nieskonczonosc. ile juz jest odcinkow? 200? 300? :)
Ceandric - 2008-01-10, 12:43

tomash napisał/a:
Retrofaza rządzi, po obejrzeniu 5 GB historyjek z Donaldem czas na 2 GB z Goofym :D I żadne Włatcy much tego nie przebiją.


Tak propo Włatców - gdyby wyjebać motyw głównych bohaterów, to byłoby całkiem spoko ;)

tomash - 2008-01-12, 00:19

unchained napisał/a:
obadaj sobie venture brothers. a bleach slabiutki... nudne, schematyczne i ciagnie sie w nieskonczonosc. ile juz jest odcinkow? 200? 300? :)


155 na razie ale obejrzałem dopiero 30 więc się jeszcze nie przejadło :P zobaczymy jak będzie dalej, choc po przeniesieniu akcji do SS trochę tempo spadło

unchained - 2008-01-12, 00:41

a no to jeszcze ma prawo sie podobac ;)
tomash - 2008-01-13, 00:11

zresztą anime rzadko ma porywającą trzymającą cały czas w napięciu akcję żeby wspomniec słynną walkę Son Goku z Freezerem "na pięc minut przed wybuchem planety" która trwała jakieś 10 odcinków ;)
Arges - 2008-01-13, 00:51

Jak już jesteśmy przy anime i walkach przez 5 odcinków... po prostu w*****a mnie mania na Naruta, którego prawie 1/2 odcinków to zapychacze, a dzieciaki się tym podniecają. Także jeden koleś z mojego GG, cholerny maniak wcale nie najnowszego serialu. Obejrzałem z ciekawości 20 odcinków Naruto i dałem sobie spokój przy 22. Nieee, to nie dla mnie...
unchained - 2008-01-13, 01:11

dlatego trza sie trzymac tych, ktorych ilosc odcinkow nie przekracza 20-30 :)
Niszczuk - 2008-01-13, 12:08

albo czytać mangi :>
Ceandric - 2008-01-13, 12:26

Arges napisał/a:
Jak już jesteśmy przy anime i walkach przez 5 odcinków... po prostu w*****a mnie mania na Naruta, którego prawie 1/2 odcinków to zapychacze, a dzieciaki się tym podniecają. Także jeden koleś z mojego GG, cholerny maniak wcale nie najnowszego serialu. Obejrzałem z ciekawości 20 odcinków Naruto i dałem sobie spokój przy 22. Nieee, to nie dla mnie...


Wow, twardziel z ciebie. Ja wymiękłem po pierwszym :)

LadySatan - 2008-01-13, 18:53

Hmm a tvn7 wznowił emisje theOC z czego bardzo się cieszyłam dopóki nie zauważyłam, że zaginął tvn7 w moim tv :P

W każdym bądz razie to jeden jedyny serial, który moge oglądac w kółko i nic a nic się nie nudzi :)

Zbir - 2008-01-20, 16:08

z animów Death note jest fajny :)
tomash - 2008-01-20, 16:11

unchained napisał/a:
dlatego trza sie trzymac tych, ktorych ilosc odcinkow nie przekracza 20-30 :)


np. takiego Evangeliona który zostawił widzów bez odpowiedzi na większość pytań? :P

unchained - 2008-01-20, 17:04

evangeliona to bym nikomu nie polecal niezaleznie od ilosci odcinkow. prawda jest taka ze prawdodpobnie gdyby wszystko bylo wyjasnione nge nie odnioslby takiego sukcesu. pomieszali, zakonczyli z dupy, a teraz banda fanow dorabia do tego filozofie i zachwyca sie nad ta cala "glebia" ;). zreszta ja osobiscie bym nie zdzierzyl wiekszej ilosci odcinkow. ile mozna plakac ze sie nie chce wsiasc do mecha...
Bohun - 2008-01-20, 17:57

Z anime to tylko Cowboy Bepop, Berserk, Hellsing i The Vision of Escaflowne. Porządna muzyka, fabuła i co ważniejsze nie ciągną się w nieskończoność.
Niszczuk - 2008-01-20, 18:10

Cytat:
z animów Death note jest fajny :)


czytałem tylko dwa tomy mangi, ale i tak uważam że jest genialny :D podobno w animcu jest od cholery przydługich scen, w mandze rzecz jasna nie 8)

sylveck - 2008-01-20, 18:13

Tylko Moda na Sukces, synonim zajebistości.

A tak w ogóle to serialów nie oglądam, bo zazwyczaj i tak po 3 odcinkach opuszczam jeden lub dwa i już nie wiem, o co biega. Niecierpliwy ze mnie chłopak, wolę obejrzeć dłużący się, ale przykuwający uwagę, dobry film niż np. 8-odcinkowy serial.

A mangi i anime nie trawię.

Czekam na lincz.

tomash - 2008-01-20, 18:39

unchained napisał/a:
evangeliona to bym nikomu nie polecal niezaleznie od ilosci odcinkow. prawda jest taka ze prawdodpobnie gdyby wszystko bylo wyjasnione nge nie odnioslby takiego sukcesu. pomieszali, zakonczyli z dupy, a teraz banda fanow dorabia do tego filozofie i zachwyca sie nad ta cala "glebia" ;). zreszta ja osobiscie bym nie zdzierzyl wiekszej ilosci odcinkow. ile mozna plakac ze sie nie chce wsiasc do mecha...


Ajaj, zależy jak by to wszystko rozwiązali... Mnie tam filozofia nie interesuje, serial był dobry ale ostatnie odcinki przegięły ja rozumiem, podróże w głąb siebie są w anime na większym porządku dziennym niż ataki potworów ale poświęcać na to kilka odcinków?

Co do płakania - akurat to mi się podoba jako trochę bardziej realistyczne niż to że dowolny nastolatek tylko marzy o tym zeby wsiąść do mecha i rozpieprzyć wszystko dookoła :P

A propos ostatnio z Gabs obejrzelismy pierwszy odcinek Sailor Moon :P kiedyś wydawało mi się że ten serial ma jakąś fabułę... posłuchajcie dialogów :lol: odcinek jest poszatkowany na jutup więc nie ma problema ;)

unchained - 2008-01-20, 19:37

tomash napisał/a:

Co do płakania - akurat to mi się podoba jako trochę bardziej realistyczne niż to że dowolny nastolatek tylko marzy o tym zeby wsiąść do mecha i rozpieprzyć wszystko dookoła :P
podobalo ci sie bo nie od dzis wiadomo ze jestes emo ;). ja tam bym sie takim mechem porozbijal :)
Ceandric - 2008-01-20, 19:46

Rozbijać się to fajnie. Ale już tak wbrew sobie narażać życie w walce z czymś co jednym pierdem niszczy pół miasta, już raczej nie :P
Piotrek21 - 2008-05-25, 19:38

Losta 3 sezony obejrzałem, reszty nie zamierzam 8)
Prisob Breaka także 3 sezony, a czy dalej będę to sam jeszcze nie wiem :P

tomash - 2008-05-25, 19:47

Ja sobie lostów darowałem już na początku trzeciego sezonu miałem dość melodramatów, prisona odpuściłem sobie po strajku scenarzystów :)

Obecnie przerzuciłem się bardziej na anime, z rzeczy najbardziej godnych polecenia: School Rumble - niby typowa komedia o szkolnych miłostkach a jednak dawno się tak nie uśmiałem jak na tym serialu no i Deathnote też jest w pytę te ich teorie i meandry intelektualne są niesamowite ;)

elviElViedor - 2008-05-25, 21:00

Dwa pierwsze sezpny prizona wymiatały... Z trzeciego obejrzałem 5 odcinków i miałem dość.
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że scenarzyści nie mięli konceptu, jak poprowadzić dalej niektóre wątki, więc wpakowali Miszaela znowu do paki i ciągną znowu...

Ceandric - 2008-05-25, 22:12

Co do anime - niedawno dorwałem parę pierwszych odcinków Ghost in the Shell: Stand Alone Complex. Jej, jakie zajebiste - kryminał w klimatach cyperpunk'a, trochę mniej ponurego nastroju niż w filmie, trochę więcej humoru (tachikomy wymiatają ;)) i ciągle rozwijany problem cyborgizacja a człowieczeństwo. Świetnie się oglądało, trza dorwać więcej tego stuffu :)
unchained - 2008-05-26, 00:07

Ceandric napisał/a:
i ciągle rozwijany problem cyborgizacja a człowieczeństwo.
paaaaanie daj pan spokoj... ten motyw jest WSZEDZIE. porzygac sie mozna od tych robocich problemow egzystencjonalnych. ile mozna o tym samym...

a w temacie anime cos z serii "blyskawiczne recenzje un'a": vexille - babka, ludzie-roboty z problemami, cell shader, gowno jak zwykle.

;)

natomiast w temacie seriali to coraz blizej kolejny sezon venture brothers :)

Dauntless - 2008-05-26, 23:33

A ja ostatnio uzależniłem się od serialu pt "Dr House". Na AXN 3x na tydzień, na TVP2 raz w tygodniu - odcinki starsze niż na AXN. Polecam.
LadySatan - 2008-09-04, 17:48

Totalnie nie rozumiem dlaczego wszyscy sie tak podniecają tym seryjnym mordercą Dexterem? Czy teraz inteligentna rozrywka na poziomie oznacza robienie seriali o psychopatach ( ah no tak.. niezwykle błyskotliwych psychopatach )??

Dla mnie na dzień dzisiejszy numerem 1 są Gotowe Na Wszystko :)

elviElViedor - 2008-09-04, 20:57

A dla mnie 'Dr Hause'. :P
Niegłupi Jaś - 2008-09-04, 21:17

Tego Dextera wczoraj zacząłem oglądać, ale mnie znudził totalnie.

A "Gotowe na wszystko" to w ogóle jakaś szmira totalna jest :P Nie wiem kto to ogląda, tak samo jak "Seks w wielkim mieście" :/ Lipa straszliwa :P ;)

LadySatan - 2008-09-04, 21:29

jak ten coś powie, to nie wiadomo czy smiac się czy płakać.. <załamka>
Tema - 2008-09-04, 21:33

Niegłupi Jaś napisał/a:
Tego Dextera wczoraj zacząłem oglądać, ale mnie znudził totalnie.

A "Gotowe na wszystko" to w ogóle jakaś szmira totalna jest :P Nie wiem kto to ogląda, tak samo jak "Seks w wielkim mieście" :/ Lipa straszliwa :P ;)



Dexter wciąga tak w 3 - 4 odcinku. Pierwsze dwa to straszna nudaaa. Pierwszy sezon jest genialny , drugi gorszy. A już niedłuog 3:)

A co do gotowych na wszystko kiedyś sobie to oglądałam ,same początki ,chyba 1 sezon ,ale doszłam do wniosku,że marnuje czas. Dla mnie nic specjalnego.

elviElViedor - 2008-09-04, 21:44

Niegłupi Jaś napisał/a:

"Gotowe na wszystko" to w ogóle jakaś szmira totalna jest :P


Mnie to straszliwie wynudziło :)

tomash - 2008-09-06, 22:27

Ja jakos nie mogę się do końca przekonać do seriali... Lostów oglądałem dopóki się z tego melodramat nie zrobił, nie Prison Break w trzeciej serii zaczął mocno trącić absurdem i już mi wogóle odeszła ochota na niego, podobnie z Dexem, drugi sezon był slaby. Teraz oglądam DR House`a i jak na razie jest fajnie teksty House`a rządzą :D
Niegłupi Jaś - 2008-09-06, 22:52

Jak dla mnie to drugi sezon "Skazanego" już mocno zajeżdża absurdem. Poza tym wkurza mnie eliminowanie fajnych postaci- najpierw genialny Abruzzi, później Tweener :/

Tak mnie naszła ostatnio myśl, zeby napisać do kumpla, fana anime, zeby mi sprzedał jakąś dobrą miejscówkę w necie na seriale anime :)
Ktoś coś oglądał i poleca?

tomash - 2008-09-06, 22:54

A czego szukasz? KOmedii? Mechów? Cycków? "Głębi"? Sprecyzuj czego szukasz to coś Ci się poleci :)
gducha - 2008-09-06, 23:06

Berserk! :D
Niegłupi Jaś - 2008-09-06, 23:06

Hehe.. Wiesz co, nie wiem jak to opisać. Dla mnie kultem absolutnym jest GitS i jego klimat. chcialbym obejrzeć coś na wskroś japońskiego, współczesnego bądź futurystycznego, jakaś wiesz, wielka metropolia, jakieś Neo-Tokio :), klimat japońskiego miasta molocha, zawiła intryga, pościgi i walki w dokach i w downtown, jakieś zwalczające się klany, kasty itp. ogólnie rzecz biorąc inteligentny, futurystyczny, animowany thriller z głębią :)
tomash - 2008-09-06, 23:17

Death Note - w skrócie chłopak znajduje zeszyt w którym jeśli wpisze się imię człowieka to on umiera, no i chłopak postanawia w ten sposób zwalczyć przestępczość. A jego bezprawne dzialania próbuje powstrzymac policja, Mocno psychologiczne i pokręcone :D Armitage to z kolei anime w bardzo podobnym klimacie do GITSa :) jak mi coś przyjdzie do glowy to dopiszę
Niszczuk - 2008-09-06, 23:51

noo, Death Note jest genialny, a L to świetna postać.

z podobnych klimatów widziałem ostatnio film Appleseed Ex-Machina. takie sobie.

a z anime-seriali męczę Samurai Champloo, miodzio!

Niegłupi Jaś - 2008-09-06, 23:54

Dzięki za wskazówki, to teraz jeszcze mozecie koledze podesłać jakieś linki, bom leniwy :P Moze być na PM :).
I da się takie cuś w ogóle wyhaczyć w postaci nie torrenta?

Niszczuk - 2008-09-07, 00:02

słyszałem jeszcze o anime pt. Death Metal City, z tego co wiem opowiada o kolesiach, tu zdziwienie, grających w kapeli dm ;)
Zbir - 2008-09-07, 17:06

pierdolicie o anime a tu nowy Dexter jest :D
Niegłupi Jaś - 2008-09-07, 21:15

Ten Dexter jest słaby jak Lato z Radiem.
tomash - 2008-09-07, 22:49

Zgadzam się z Jaśkiem pierwsza seria - sopko, potem zaorać :P
Zbir - 2008-09-08, 18:00

wy to jednak gustu nie macie... nie chce mi się z wami gadać :P
LadySatan - 2008-09-12, 14:29

Niegłupi Jaś napisał/a:
Ten Dexter jest słaby jak Lato z Radiem.


A mi się z każdym kolejnym odcinkiem podoba coraz bardziej ;) Dex jest niesamowicie sexowny ;)
Tak poza tym to z niecierpliwością czekam na 5 sezon Desperatek :)

Niszczuk - 2009-01-17, 01:22

Californication rządzi kurwa 8)
LadySatan - 2009-01-17, 08:18

Californication jest nudne :P Pseudointeligencki serial :P ;)
Niszczuk - 2009-01-17, 13:49

a tam, nie znasz się :P niby czemu pseudo?
LadySatan - 2009-01-17, 16:39

No bo dla mnie facet po 40, bzykający na prawo i na lewo, ze zbyt dużym mniemaniem o sobie i jest po prostu żałosny :) Nie wiem jakie ma z tego serialu wynikać przesłanie, bo wygląda tak, jakby jednak coś wynikać miało..
Ani to śmieszne, ani ciekawe, ani pieprzne. Coś nie wyszło :)

Niszczuk - 2009-01-17, 18:05

LadySatan napisał/a:
No bo dla mnie facet po 40, bzykający na prawo i na lewo, ze zbyt dużym mniemaniem o sobie i jest po prostu żałosny :)


no ok ale jak się to ma do zarzutu pseudointelektualizmu?

Cytat:
Nie wiem jakie ma z tego serialu wynikać przesłanie, bo wygląda tak, jakby jednak coś wynikać miało..

nie zauważyłem, dla mnie to czysta rozrywka :D

Cytat:
Ani to śmieszne


jak to nie? http://en.wikiquote.org/wiki/Californication to mówi samo za siebie ;)

LadySatan - 2009-01-17, 22:52

Bo ten 40 letni facet nic inteligentnego do powiedzenia nie ma :)
Mnie ten serial nie śmieszy :)

Niegłupi Jaś - 2009-01-19, 04:25

No tak, Lady znow patrzy stereotypowo i krzywdzi nieslusznie facetow swymi chorymi uprzedzeniami :P Nie dalej jak wczoraj zostala mi przedstawiona autentyczna sytuacja, jak facet po 40-stce odszedl od zony, znalazl sobie mloda i urodziwa kobitke, sprzedal kombi i kupil kabrioleta i ogolnie zaczal sobie podrozowac i korzystac z zycia. I co? Ano, moi rozmowcy stwierdzili, ze takie odpaly to typowy przejaw kryzysu wieku sredniego... A ja sie pytam gdzie tu kryzys?? Nadmorski bulwar, kabriolet, slonce, wiatr we wlosach a na siedzeniu obok seksowna, mloda blondyna... Gdzie tu kryzys?? Toz to same wartosci dodane! :P Podziwiam goscia ze mial jajca, zeby rnac w pizdu to, co mu w zyciu nie dawalo szczescia i zrobic cos dla siebie. Zmienic zycie na lepsze, na takie, jakiego zawsze pragnal. I nie ma tu kurde znaczenia, czy jest sie po 20, po 40 czy po 60. Na bycie szczesliwym zawsze jest odpowiednia pora.

Dlatego prosze mi tu kitow nie pociskac, ze facet po 40-stce to jakas skamienielina, dla ktorej seks to temat zaprzeszly, a szczescie to niedoscignione marzenie. Facet wlasnie po 40-stce jest w szczytowej zyciowej formie i nalezy mu sie dobre wino, dobra fura i dobra du... kobieta dobra mu sie nalezy :P Dobra, ladna i mlodsza o 20 lat :P To jest swiete prawo kazdego mezczyzny i tylko niecne zabiegi "zyczliwych" kobiet sprawily, ze dzis takich zapisow nie ma w konstytucji. Natomiast oswiadczam wszem i wobec, ze jak juz zaloze wlasna partie, to wniesiemy propozycje poprawki do konstytucji i takie gwarancje dla kazdego faceta sie tam znajda 8).

A Ty Lejdi, jak masz miec glupie pomysly, to sprawdz lepiej czy Twoj zmeczony po calym dniu mezczyzna, ktorego tak kochasz i o ktorym tyle piszesz, nie potrzebuje teraz czasem masazu i zimnego piwka :P. Zrobisz dobry uczynek i umocnisz swoj zwiazek na nastepne... no, tak pi razy drzwi, 20 lat (zawsze to cos...) :) ;)

Ehhhh, dobrze byc tu znowu ;)


A wracajac bezposrednio do tematu, to ja ostatnio jestem fanem serialu "Pierwsza milosc" 8) I wszyscy razem: "...dobry Wroclaaawiuuuuu...nanana..." :D

LadySatan - 2009-01-19, 08:28

Mój facet ma ze mną zajebiście :) Chcesz to dam CI numer i sam spytasz. Nie wszyscy są tak sfrustrowani jak, Ty mój drogi :)
Tak więc, ja życzę Twojej kobiecie, żeby po 40 wymieniła Cie na tabun umięśnionych, sexi latynosów, mogących dużo dłużej niż w pakiecie podstawowym :) I niech jeszcze nakręcą o tym serial :) Na pewno będzie miał wartość dydaktyczną.
Nie myślę stereotypowo, po prostu nie wiem co niby interesującego jest w tym serialu. No tak, może taki Janek siedzi i się podnieca, że będzie mógł tak jak on.. bo przecież każdy ma prawo do szczęścia i do pieprzenia! :D
Ot co 8)

Niegłupi Jaś - 2009-01-19, 16:25

Nie maleńka :P, nie podniecam się tym serialem, bo widziałem może 10 minut... I niespecjalnie mnie śmieszyło. Bronię tylko prawa faceta do życia w pełni takze po 40-stce. Jasne ze każdy ma prawo do szczęścia i pieprzenia, tym bardziej jak się znajdą takie chętne, ktore podstarzałemu już lekko amantowi zechcą wyświadczyć tego typu usługę :P A prawda jest taka, że skoro kobity dają, to facet bierze, tyle 8) Same możecie być sobie winne, ze coraz częściej wiele z Was leci na kasę i furę, a nie na faktyczną wartość człowieka :P. A poza tym nigdzie zresztą nie jest napisane, że dojrzały facet nie moze być wartościowy i atrakcyjny, bo glowę sobie daję uciąć, że wielu Twoich idoli, do których co dzień wzdychasz, jest mniej więcej dwukrotnie od Ciebie starszych :P

:P

tomash - 2009-01-19, 17:49

House i tak rządzi 8)
LadySatan - 2009-01-19, 19:16

Niegłupi Jaś napisał/a:
Nie maleńka :P, nie podniecam się tym serialem, bo widziałem może 10 minut... I niespecjalnie mnie śmieszyło. Bronię tylko prawa faceta do życia w pełni takze po 40-stce. Jasne ze każdy ma prawo do szczęścia i pieprzenia, tym bardziej jak się znajdą takie chętne, ktore podstarzałemu już lekko amantowi zechcą wyświadczyć tego typu usługę :P A prawda jest taka, że skoro kobity dają, to facet bierze, tyle 8) Same możecie być sobie winne, ze coraz częściej wiele z Was leci na kasę i furę, a nie na faktyczną wartość człowieka :P. A poza tym nigdzie zresztą nie jest napisane, że dojrzały facet nie moze być wartościowy i atrakcyjny, bo glowę sobie daję uciąć, że wielu Twoich idoli, do których co dzień wzdychasz, jest mniej więcej dwukrotnie od Ciebie starszych :P

:P


Oczywiście, każdy ma prawo do szczęścia i pieprzenia, nie tylko facet!!
I ja nie powiedziałam, że nie. Poza tym nie powiedziałam też, że facet po 40tce nie może być wartościowy. Zegar tyka i już się boisz, co? Że będziesz tylko i wyłącznie swoim portfelem, haha :D I sam sobie będziesz winny ;)

Niegłupi Jaś - 2009-01-19, 21:57

LadySatan napisał/a:
Zegar tyka i już się boisz, co? Że będziesz tylko i wyłącznie swoim portfelem, haha :D I sam sobie będziesz winny ;)


No o to to się akurat nie boję wcale, wręcz przeciwnie. Możesz mi wierzyć :). A komu zegar tyka, temu tyka... :P

;)

LadySatan - 2009-01-19, 22:13

Chciałam CI przypomnieć, że jestem od Ciebie młodsza 8)
Niegłupi Jaś - 2009-01-20, 00:44

Dobra Lejdi, nie chciałem tego poruszać, ale swoim uporem nie pozostawiasz mi wyboru :P. Wy, kobiety, najeżdżacie tak na facetów po 40-stce korzystających z życia dlatego, że im zazdrościcie :P. Tak, tak, zżera Was zazdrość, bo faceci w tym wieku jeszcze mogą wszystko, a Wy macie już pewne ograniczenia. Nie twierdzę że jest to sprawiedliwe, że to dobre, wręcz przeciwnie, ale takie są fakty biologiczne. A zamiast tak reagować powinnyście się starać cieszyć cudzym szczęściem :P.
skrzydlata mysz - 2009-01-20, 01:25

"Dexter" (już w zasadzie obejrzany - mnie to wciągnęło i czekam na 4 sezon - podobno ma być lepszy niż 3), swojego czasu oglądam "Rzym" (oczywiście wersję bez cenzury), wciąż oglądam "Trawkę" (nie każdemu się podoba, ale ja uwielbiam ten serial). No i w zasadzie to tyle... :roll: Poza tym lubię i ciągle wracam do "Hana Yori Dango" - to taka typowa japońska drama na podstawie komiksu dla nastolatek. :oops:
LadySatan - 2009-01-20, 08:08

Niegłupi Jaś napisał/a:
Dobra Lejdi, nie chciałem tego poruszać, ale swoim uporem nie pozostawiasz mi wyboru :P. Wy, kobiety, najeżdżacie tak na facetów po 40-stce korzystających z życia dlatego, że im zazdrościcie :P. Tak, tak, zżera Was zazdrość, bo faceci w tym wieku jeszcze mogą wszystko, a Wy macie już pewne ograniczenia. Nie twierdzę że jest to sprawiedliwe, że to dobre, wręcz przeciwnie, ale takie są fakty biologiczne. A zamiast tak reagować powinnyście się starać cieszyć cudzym szczęściem :P.


Zapomniałeś przeczytać mojego posta :)

Niegłupi Jaś - 2009-01-20, 11:41

Którego niby? :P
Powerage - 2009-01-20, 18:06

Nigdy nie przepadałem za serialami ale:

Niszczuk napisał/a:
Californication rządzi kurwa 8)


Czegoś tak dobrego dawno nie widziałem.David Duchovny pasuje jak ulał do tej roli.Świetne teksty,masa dobrych pomysłów i w końcu coś co można oglądać.Nie odejdę dzisiaj od monitora jak nie skatuje całego pierwszego sezonu.Jutro obowiązkowo drugi.

Niszczuk - 2009-01-20, 18:12

byłem pewny że akurat Tobie się spodoba :D ja już zasysam drugi sezon, ale odcinek po odcinku, na razie obejrzałem 2 z 4 ściągniętych - jest moc!
Powerage - 2009-01-23, 22:06

Drugi sezon strawiony.Mistrzostwo.Taki własnie typ humoru lubię najbardziej.Teraz pozostaje tylko czekać do września na trzeci.
tomash - 2009-01-29, 19:05

Obejrzałem dwa odcinki Californication i nie powiem całkiem, całkiem. Humor niezły ale przy Housie duchowny to grzeczny pikuś :P Ale bawię się przy Californication nieźle - Hank jest kawałem żałosnego suczysyna ale chyba nie można go nie lubić.
Bohun - 2009-01-29, 19:11

Po obejrzeniu pierwszych dwóch sezonów Housa co nieco poczytałem na filmwebie i okazało się, że wcześniej Hugh Laurie grał w innym znanym mi serialu.
Mówię o dwóch sezonach "Czarnej Żmiji". Stary serial, ale uwielbiam ten angielkski humor.

Niszczuk - 2009-01-29, 19:14

Cytat:
Hank jest kawałem żałosnego suczysyna ale chyba nie można go nie lubić.


jak nam dobitnie pokazuje Lady - można :P

tomash - 2009-01-29, 19:23

Czarna żmija średnio mnie kręci - jak nie mam nic lepszego to obejrzę bez bólu ale House'a mogę męczyć bez końca - takiej postaci jeszcze w kinie nie widziałem.

a mnie bardziej zdziwiło jak zobaczyłem że Laurie grał w Stuarcie Malutkim, wogóle to ciekawy człowiek jest ;)

Ale ja nie rozumiem dlaczego Lady czepia się Hanka... Co on winien że piękne kobiety same mu się podsuwają, dlaczego miałby z tego rezygnować? Żaden facet nie ma tak silnej woli :P

jaqb - 2009-01-29, 20:01

Ostatnio Na Dobre i Na Złe parę razy oglądałem bo fajna dupa się pojawiła. A Czarną Żmiję kocham bezgranicznie.
tomash - 2009-01-31, 10:04

Dobra obejrzałem cały sezon Californication i zmieniam zdanie. Pierwsze dwa odcinki zapowiadały niezłą zabawę, potem wszystko zmieniło się w przewidywalny melodramat pozbawiony sensu. Jeśli jedyną normalną osobą jest 12 latka która mówi tylko sloganami to come on...
LadySatan - 2009-01-31, 11:39

tomash napisał/a:

Ale ja nie rozumiem dlaczego Lady czepia się Hanka... Co on winien że piękne kobiety same mu się podsuwają, dlaczego miałby z tego rezygnować? Żaden facet nie ma tak silnej woli :P


No tak, oglądacie ten serial i marzy wam się dokładnie to samo. Typowe :P Z zamierzenia pewnie miał trafić w męskie fantazje, które nigdy się nie spełnią 8) Zawsze można popatrzeć w końcu..

Ja tam się zakochałam w Tudorach :D

tomash - 2009-01-31, 11:49

LadySatan napisał/a:
No tak, oglądacie ten serial i marzy wam się dokładnie to samo. Typowe :P Z zamierzenia pewnie miał trafić w męskie fantazje, które nigdy się nie spełnią 8) Zawsze można popatrzeć w końcu..


Napisałem że go rozumiem a nie że podziwiam, ja tam nie mam zapędów playboya i mi coś takiego nie imponuje :P Zresztą jak w drugiej części serii wszędzie spotykał swoje "byłe" to się zrobiło strasznie nudne i męczące.

Niszczuk - 2009-01-31, 13:26

mnie śmieszył non-stop, może i później zaczął robić się trochę melodramatyczny, ale sposób w jaki te wątki melodramatyczne zostały przedstawione do mnie przemawiał, zresztą nawet gdyby było inaczej nie znielubiłbym tego serialu. cała reszta jest zajebista 8) kiedy skończyłem drugi sezon poczułem prawie od razu, że czegoś mi brak :F
LadySatan - 2009-02-16, 10:07

Oglądam sobie drugi sezon TUDORÓW i chociaż nie wciąga tak mocno jak pierwszy (może dlatego, że wiem już co się stanie dalej), to i tak ogląda się i zarazem słucha(!) genialnie. Nie sądziłam, że jakiś serial będzie w stanie aż tak mnie usatysfakcjonować swoim istnieniem :D
Jak na razie mniej seksu i golizny niż w pierwszej. Wzamian za to dostajemy nieobliczalne i chamskie zachowanie potwora Henryka VIII :P

Zbir - 2009-02-16, 17:06

a ja obejrzałem sobie true blood i polecam, ale tylko jeśli ktoś lubi
a) wampiry
b) seks
c) krew
d) strasznie dużo wątków od odcinka 8. i ucięcie ich w 12. przez co jestem zmuszony czekać niecierpliwie na 2. sezon :P

LadySatan - 2009-02-16, 22:52

To mam w kolejności po Tudorach do obejrzenia :D
A już niedługo 3 seria Tudorów, szkoda tylko, że bez przeboskiej Natalie Dormer :(

jaqb - 2009-07-17, 12:52

Kurwa, wkręciłem się w Twin Peaks - nie ma mnie dla nikogo ;)
tomash - 2009-08-18, 22:03

Lepiej późno niż wcale ;) druga seria sporo słabsza imo
jaqb - 2009-08-18, 22:18

Powiedziałbym że druga połowa drugiej serii, po zdemaskowaniu mordercy faktycznie robi się nudnawo momentami
Bohun - 2009-08-23, 21:32

Druga seria True Blood już tak nie powala jak pierwsza, ale nadal wciąga. Denerwująca jest tylko jak wszyscy gadają "Sookie, Sookie..."
tomash - 2010-01-11, 22:23

A ja sobie obejrzałem Glee, zawsze mnie kręciły musicale więc dlaczego nie? Jeśli się przymknie oko na ten (mocno) przerysowany świat i bohaterów (taka konwencja) to zostaje czysta rozrywka :D I świetne utwory. Dla mnie rewelacja, szkoda że następne odcinki dopiero w kwietniu :(
jaqb - 2010-01-12, 00:56

Skoro mowa o przerysowanym świecie i bohaterach, to ja wkręciłem się w Gossip girl ;)

And who am I? That's another secret I'll never tell. You know you love me. Xo xo Gossip Girl :P

Zbir - 2010-01-12, 09:26

fuj fuj fuj, też to ostatnio zacząłem oglądać :F
LadySatan - 2010-05-10, 21:35

A ja oglądam 90210 :P wspaniale popatrzeć na tych gówniarzy z wyimaginowanymi problemami :D Chciałoby się być na powrót takim młodym i szalonym, no i hot ;)

Polecam również 4 sezon Tudorów. Po nudnym sezonie 3 na nowo Showtime zaserwował nam perwersyjny, zionący szaleństwem Henryka i pełen świeżości serial. Na uznanie zasługuje rola Katherine Howard - nieco głupiutkiej, młodej, ale jakże seksownej żonki Henryka. Pełna profeska :D

Chociaż Janek powie, że i tak wszystko szit ;)

[ Dodano: 2010-05-10, 21:37 ]
No i oczywiście 6 sezon dr House się ogląda. Poza tym czeka się na 5 sezon fantastycznego Dextera.

A w poniedziałki i wtorki: M jak Miłość - mój ulubiony serial komediowy. Californication wymięka ;)

Niegłupi Jaś - 2010-05-10, 21:46

Wszystkie wymienione seriale to szit :P Zwłaszcza 2door'y :P Jedynie House jest całkiem, całkiem :P
LadySatan - 2010-05-10, 21:51

No, ale już mnie wnerwia, że ten House cały nie może zarwac Cuddy :P
elviElViedor - 2010-05-10, 22:12

Bo on cały czas marzy o Cameron ;)


A co do House'a - 4 sezon podoba mi się o wiele mniej od poprzednich, doktorek stał się cyborgiem bez uczuć. W piątym już było nieco lepiej, ale wciąż...

kapitan_drake - 2010-05-11, 06:59

Breaking Bad wymiata !
tomash - 2010-05-11, 17:27

Ja zacząłem Six Feet Under - mocne, daje radę.

A Breaking bad szybko mnie znudziło, tak samo jak mocno hype'owane Mad Men

Niszczuk - 2010-05-12, 10:04

co powiecie o trzecim sezone Californication? szmutna końcówka :(
tomash - 2010-05-12, 10:44

Ktoś to jeszcze ogląda? :P
kapitan_drake - 2010-05-12, 14:40

Niszczuk napisał/a:
co powiecie o trzecim sezone Californication? szmutna końcówka :(


przegieli trochę z tym buzi-buzi jak sobie hank z łysolem zapodali, ale poza tym dobry sezon

Niszczuk - 2010-05-12, 23:38

tomash napisał/a:
Ktoś to jeszcze ogląda? :P


goń się :P

tomash - 2010-05-13, 10:04

Nie no gdzieś cały ten szum wokół Californication minął i nawet nie wiedziałem że będzie trzecia seria. Dla mnie i tak Glee rządzi 8) Niewiele jest postaci tak genialnych jak Sue. :D
Bohun - 2010-05-18, 09:31

Po paru latach, prawie, że dziesięciu znów zacząłem oglądać Family Guy'a i South Park. Sam się zdziwiłem, że lecą jeszcze nowe odcinki. A mały Stewie ma nadal z tego co pamietam 4 lata :D
kapitan_drake - 2010-05-18, 16:25

The Pacific, z początku nie miałem ochoty nawet tego oglądać, ale serial mnie zaskoczył i to nawet bardzo! Mini serial przepełniony emocjami, tragedią i świetnymi scenami z wojny na Pacyfiku, na początku każdego odcinka jest wstęp historyczny oraz archiwalne zdjęcia wprowadzające do fabuły. Dla mnie rewelacja!
Zbir - 2010-05-20, 13:41

taki sobie. a lost osiąga nowe poziomy absurdu, dobrze że już prawie koniec. chyba tylko house i powiedzmy że desperate housewives trzymają poziom
LadySatan - 2010-05-21, 09:26

Końcówka 6 sezonu Housa - super :) DO ostatniej minuty siedziałam jak na szpilkach, w oczekiwaniu czy w końcu się stanie COŚ :) I się stało 8) Najlepsze co mogło. Co zaś się tyczy Gotowych na Wszystko, finałowy odcinek mnie rozczarował. Cała seria była jakaś taka.. nie podobna do wcześniejszych, ale finał przeszedł wszystko - nuda, nuda, nuda. Zero emocji, żadnej zachęty żeby czekać na następny sezon. Rozlazł im się ten serial. Trzeba było go zakończyć na 5 serii.
tomash - 2010-05-21, 13:04

MNie jakoś finał House'a nie powalił, w dodatku 13 odchodzi ;(
LadySatan - 2010-05-22, 08:30

MI się bardzo podobało. I w końcu musiał ten serial do tego zmierzyć. Może House nareszcie zazna odrobinę szczęscia? Już mi się serce krajało od patrzenia na tego nieszczęśnika ;)
A 13 wtórna sie robiła. Na początku jej wątek był ciekawy, ale chyba się wypalił. Aczkolwiek już wolę ją od Cameron :P

Najlepszy był chyba finał 4 serii, bo tylko ten właściwie zapadł mi w pamięć :P

Bohun - 2010-05-22, 09:23

Czepiasz się 13-stki. Jest ładna. I też bardziej mi się podobała od Cameron. Chociaż brak jej było charakteru.
tomash - 2010-05-22, 10:24

Z wyglądu najbardziej podobała mi się "stara" Cameron ale 13 też jest super. Ale w tym sezonie wątek 13 był prowadzony ciekawie i dalej miał większy potencjał niż np. w kółko zdradzający żonę Taub
Gabriell - 2010-05-22, 13:31

Taub to dziwak, a 13 wróci, prawda? Ja z ostatniego odcinka pamiętam, że Hous krzyczał 8) Finał miał to "coś" i to coś napawa mnie pesymizmem odnoście kolejnej serii, czuję drogę przez mękę na płaszczyźnie "Bohater główny i pani dyrektor szpitala".
LadySatan - 2010-05-23, 10:13

E tam, ja w tej parze widzę potencjał ;) Ciekawe jak House sprawdzi się w roli tatusia, bo wszystko ładnie pieknie, miłość, fiołki i te sprawy, ale pewnych rzeczy nie da się ominąć :) ich związek indukuje wiele nowych aspektów życia dla Housa - może go to uskrzydli, a może wepchnie w jeszcze większy dół, bo zwyczajnie nie sprosta natłokowi obowiązków i odpowiedzialności. No chyba, że Cuddy da mu dużo "przestrzeni" ;)

I co z tego, że 13 jest ładna? To jest argument przemawiający za tym, żeby ją zostawić w serialu? Chyba trochę za mało :P Co do Cameron to mi się strasznie podobała jako blondynka.

Tauba nie lubię, nudny jest :P

tomash - 2010-05-25, 15:40

Nie tylko jest ładna ale ma śmiertelną chorobę, jest biseksualna i właściwie nadal nie wiemy nic o jej przeszłości. Wydaje mi się że ze sługusów House'a to właśnie ona jest najciekawsza, najbardziej barwna i tajemnicza. A swoją drogą twórcy nie pociągnęli tematu Cameron po jej chwilowym powrocie do szpitala i "nasiadówie" z Chasem.

Dalej oglądam Six Feet Under i z każdym odcinkiem wkręcam się coraz bardziej wprawdzie zostało mi już tylko 12 odcinków (1 seria) ale ostatnio oglądam w tempie jednej serii dziennie co jest chore. Ale naprawdę mocny serial, nieźle ryje. A w trakcie pierwszego odcinka trzeciej serii aż myślałem że się popłaczę ;) (kto widział ten wie)

LadySatan - 2011-06-20, 09:59

House strasznie zdupiał :( Nie wiem dlaczego rozwalili jego związek z Cuddy, na który czekało się 7 sezonów.. bezsensu. Za to muszę przyznać, że bardzo, bardzo spodobały mi się Pamiętniki Wampirów - niebo lepsze od zmierzchu, trzymające w napięciu, z mega dobrą muzyką i seksownym Ianem ;)
Bohun - 2011-06-20, 10:46

House wcale nie jest taki głupi. Czasami ma się chęci, aby wszystko rzucić, spalić za sobą mosty i zacząć życie na nowo.

Ostatnio napocząłem "Grę o Tron". Serial zrobiony przez BBC w takiej samej konwencji jak Tudorzy, Rzym i tym podobne seriale. No i być może bym dalej oglądał serial gdyby nie to, że już zdążyłem przeczytać wszystkie tomy no i historia przestała w serialu zaskakiwać i wciągać.

LadySatan - 2011-06-20, 14:02

Dynastia Tudorów była bardzo dobrym serialem ( no może poza 3 sezonem :P) - kostiumy, muzyka, gra aktorska - wszystko zachwycało. Natomiast Gra o Tron.. no cóż, słabiutko. Taki Californication z średniowiecza :) Motyw przewodni: golizna i seks. Reszta to tam taki dodatek.. ;)
Bohun - 2011-06-23, 20:27

To Twoje obiektywne zdanie. Jak by Tobie pokazać figury geometryczne to pewnie też byś tylko goliznę i seks widziała :D
LadySatan - 2011-06-24, 13:50

No, moje subiektywne zdanie :P Chyba mam do takowego prawo? :P Aż tak źle ze mną nie jest, żebym wszędzie goliznę widziała :)
Bohun - 2011-06-24, 15:49

No tak subiektywne. Jesteś kobietą. Dla bezpieczeństwa uznaję, że masz prawo do własnego zdania :P
A golizna w GoT cieszy oko, ale nie jest głównym tematem serialu. Jak już wspominałem, gdyby nie to, że książki już czytałem i jako tako pamiętam fabułę tobym chętnie dalej oglądał. A tak w chwili obecnej to nie ma żadnego serialu, który byłby godny mej uwagi i czasu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group