Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Sex, drugs & rock'n'roll - Alcohol

Zubru22 - 2009-06-08, 21:25
Temat postu: Alcohol
Otóż zastanawiam się jacy Wy jesteście po alkoholu :) W stanie upojenia jesteście mili dla wszystkich czy też chcecie zabijać i niszczyć? Ja osobiście jestem milszy dla wszystkich...:D
elviElViedor - 2009-06-08, 22:24

szczerze mówiąc, po alkoholu nie jestem ani miły, ani agresywny. po alkoholu... zależy od ilości, do kilku kolejek to mam humor dobry, potem to już się robię coraz bardziej sentymentalny ;)
tomash - 2009-06-08, 22:52

Ja mam, eee miałem zawsze sinusoidę - po dwóch humor, po czterech deprecha, po sześciu znowu deprecha a do ośmiu nigdy nie doszedłem :P Ale fizyczne agresivo nigdy mi się nie włączyło co innego słowne ale ci co mnie znają nie są specjalnie zaskoczeni :P
Ceandric - 2009-06-09, 17:26

Ja tam nigdy się nie upijam tak, żeby coś mi się miało zmieniać pod beretem - jeśli jestem zadowolony to jestem zadowolony, jeśli jestem wkurwiony to jestem wkurwiony (chociaż jak jestem wkurwiony to raczej nie chodze na imprezy) etc. Większy wpływ może mieć na mnie ogólne atmosfera - stypa albo wesele :P
Zubru22 - 2009-06-09, 21:37

Ja raczej pije jak jestem wesoły i mam co świętować...:D Bo po co pić ze stypy i jeszcze bardziej sie smucić? Chociaż jak sie za mocno najebie to mi wstyt i przykro mi się robi...
gducha - 2009-06-10, 18:24

ja jeśli piję na imprezie, muza, wesolutko to jestem wesoła. jak nie mam zajęcia przez jakieś 15 minut to zaczynam smucić, marudzić, smęcić na całe moje życie. a poza tym, po wypiciu mówię jeszcze bardziej niewyraźnie niż zwykle i nikt nie może mnie zrozumieć :D
kapitan_drake - 2009-06-13, 22:55

alkohol rozwiązuje języki i łamie bariery, ja lubię gawędzić do białego rana po wypiciu, poza tym to milutki jestem, dopóki mi się nie uśnie, ale to tylko tak bywa czasami ;)
Zubru22 - 2009-06-14, 09:18

No to już wiem że jesteście przyjaźnie nastawieni...to dobrze bo przybywam w pokoju :)
R. - 2009-09-26, 19:25

tylko że najbardziej wkurwiające jest to , jak nazajutrz szperasz po archiwum , jako że kolejny odcinek z cyklu


"kurde, co ja pierdoliłem na gadu.."


heheh


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group