Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Na poważnie - Koncerty

Zubru22 - 2009-06-09, 21:32
Temat postu: Koncerty
Tak szczerze to na czyj koncert najbardziej chcielibyście pojechać :)? Ja najchętniej bym pojechał na Children of Bodom...najlepiej żeby zagrali Chaos Ridden Years (album koncertowy) i żebym miał przednie miejsce :) Według mnie są poprostu zajebiści :D
Ceandric - 2009-06-09, 21:54

-Testament, Meshuggah, Cynic - będą grać w Kraku, a ja nie pojadę, żesz kurwa mać...
-Strapping Young Lad - mam taką cichą nadzieję, że się reaktywują. Ponoć Devy planuje jeszcze koncertować (i mają to być wielkie koncerty) ze swoimi solowymi wypocinami, jakby odwiedził Polskę byłby wniebowzięty
-Exodus - jeszcze raz, na Metalmanii była jatka...
-Ulver - zobaczyć by się chciało, ale oni chyba tylko na własnym podwórku zamierzają grać :/ Przy okazji Head Control System :P
-Nevermore - koniecznie
-Quidam - ci to w ogóle chyba nigdzie dupy nie ruszają, a jak już ruszają to potem wszystko się sypie :/

elviElViedor - 2009-06-09, 23:38

Ceandric napisał/a:
-Ulver (...) Przy okazji Head Control System :P


O taaak, chciałoby się...

Bohun - 2009-06-09, 23:45

elviElViedor napisał/a:
Ceandric napisał/a:
-Ulver (...) Przy okazji Head Control System :P


O taaak, chciałoby się...


Poza Ulver-em to jeszcze Cemetery Of Scream i Eluveitie

Zubru22 - 2009-06-10, 13:20

O tych zespołach nigdy nie słyszałem ale zawsze warto dowiedzieć sie czegoś nowego...:D
Zbir - 2009-06-10, 13:27

nigdy nie słyszałeś o Ulverze?
Niszczuk - 2009-06-10, 18:20

Head Control System, Strapping Young Lad (tez zyje nadzieja), Motorhead (szczerze powiedziawszy, jesli nie wpadna na HF nie bardzo mnie to zmartwi, wolalbym osobny koncert), Slayer, Soulfly (osobny! i z dobrym kurwa naglosnieniem, nie podobalo mi sie na metalmanii), Chrome Division :D, Betzefer, Ektomorf (dwie dobre kapele do poskakania), Bakflip (dawno ich nie sluchalem, ale dali dobry koncert rok temu w Wawie), Rage Against the Machine, Superjoint Ritual, Volbeat (ponownie), Pantera, Municipal Waste, Kyuss (zwlaszcza na jakies kalifornijskiej pustyni :D), Nashville Pussy :D
jaqb - 2009-06-10, 18:51

Pantera, Kyuss, Alice In Chains, 16 Horsepower, The Cure, Joy Division, Sonic Youth, Today Is The Day, Led Zeppelin, Temple Of The Dog, Mad Season, Nick Cave, Jeff Buckley.
Zubru22 - 2009-06-10, 20:28

O Ulverze nigdy ;D Ale lepiej późno niż wcale...teraz słysze :)
tomash - 2009-06-10, 21:21

Ja chętnie bym zobaczył ponownie ISIS i The Ocean. Z tych co to ich nie widziałem to Gojira, Intronaut, The Mars Volta, Opeth i Pain Of Salvation. Ale poza Gojirą jakoś bez wielkiego ciśnienia, jakoś wszystkie te kapele które uwielbiam już widziałem a Mastodon daje dość słabe koncerty...
gducha - 2009-06-10, 21:33

ja bym chciała Carcass zobaczyć, Gojirę też, Morphine, TBM i Sui Generis Umbra. nie jestem jakimś koncertowym zapaleńcem. jeszcze M83 ale to według planów zobaczę w wakacje : )
jaqb - 2009-06-10, 21:36

tomash napisał/a:
Mastodon daje dość słabe koncerty...


Ale jakby grali w Polsce to i tak byś poszedł ;)

W sumie chętnie bym też Portishead zobaczył...

tomash - 2009-06-10, 21:39

Jakbym nie musiał jechać pół Polski to na pewno :P

A! Jeszcze Cynic bym zobaczył. Tak wiem, że jest Knock Out :(

Zubru22 - 2009-06-12, 07:57

Może podacie jeszcze jakieś fajne piosenki waszych ulubionych zespołów :D? Zobacze czy któryś zespół przypadnie do mojego wybrednego gustu :)
Ceandric - 2009-06-12, 09:19

Strapping Young Lad:
-wersja light: Far Beyond Metal, Wrong Side, Almost Again
-wersja heavy: Oh my Fuckin' God, Love?, Zen
Cynic: Evolutionary Sleeper, Veil of Maya, The Unknown Guest
Ulver: Lost in Moments, Hallways of Always, Blinded by Blood, Catalept

A poza tym od czego masz Internet? Wskakujesz na myspace albo youtube i wszystko masz jak na dłoni :P

Zubru22 - 2009-06-13, 18:09

Niby ta...ale wole poznać jakieś zespoły dzięki Wam a nie znajdować jakieś lipne metodą prób i błędów. Tylko YouTube ostatnio mnie denerwuje bo często są te błędy i nic się nie chce odtworzyć :/
tomash - 2009-06-13, 19:32

Zubru22 napisał/a:
Może podacie jeszcze jakieś fajne piosenki waszych ulubionych zespołów :D? Zobacze czy któryś zespół przypadnie do mojego wybrednego gustu :)


ISIS - Carry, Weight, Holy Tears, In Fiction, The Beginning And The End
The Ocean - Paleoarchean, Hadean, Orosirian, Satherian, The Human Stain
Gojira - Vacuity, Flying Whales, Toxic Garbage Island, The Art Of Dying, From The Sky, Embrace The World itd....
Intronaut - Literal Black Cloud, Any Port, Australophitecus
The Mars Volta - Bedlam In Goliath - całe :P
Opeth - Bleak, Harvest, Ghost Of Perdition, The Lotus Eater
Pain Of Salvation - Ashes, Second Love, Deus Nova, Chain Sling
Pure Reason Revolution - Bullits Dominae, The Gloaming, The Million Bright Ambassadors

Na Ulver czy HCS nie liczcie Trickster ma uczulenie na koncerty dlatego Ulver szybko przestało je dawać a Arcturus było praktycznie projektem studyjnym kiedy on tam śpiewał.

elviElViedor - 2009-06-13, 20:56

tomash napisał/a:
Na Ulver czy HCS nie liczcie Trickster ma uczulenie na koncerty dlatego Ulver szybko przestało je dawać a Arcturus było praktycznie projektem studyjnym kiedy on tam śpiewał.


Ale pomarzyć nie zawadzi ;)


Ja ze swej strony polecam przede wszystkim Entombed i Unleashed - taki death, ale pełno w nim luzu (w - z grubsza - całym E i w nowych U).
Poza tym Silencer, Senthil, Kilte, Trist, Deep-pression, Shining. Ale to już może mniej strawne, boć to dbm jest.
Drudkh, Vildfaren - taki nieco 'leśny' bm, także godny polecenia.

tomash - 2009-07-07, 22:27

A jednak - Ulver będzie na Brutal Assault. :D
elviElViedor - 2009-07-08, 10:03

Pozostaje zbierać kasę
tomash - 2009-07-08, 21:57

W sumie Wro się zaczęło koncertowo wyrabiać :) W październiku wybieram się na Riverside (choć nie jestem pewien :P jesli będę musial zrezygnować z jakiegoś koncertu to ten leci pierwszy), Planet X, Parova Stelara i oczywista Porcupine Tree :D
jaqb - 2009-07-28, 18:03

Parov Stelar na żywo to zajebista zabawa. A ja się pewnie wybiorę na Lamb w sierpniu w Wawie. No i może na Mudhoney, ale to dopiero październik bodajże.
Zbir - 2009-07-29, 13:42

radiohead, potem festiwal nowa muzyka, potem się zobaczy :P
Niszczuk - 2009-07-29, 23:49

jade na brudstoka, hah :P
tomash - 2009-07-29, 23:56

Kuba ile was kasowali za Parova?
jaqb - 2009-07-30, 00:11

Za free widziałem ich na juwenaliach ;) To był chyba pierwszy koncert, słonko jeszcze świeciło, ale zajebistą zabawę rozkręcili i ludzie ich nie chcieli puścić ze sceny.
tomash - 2009-07-30, 12:20

Lucky bastard :P U nas gra ale za 8 dych :/
Niegłupi Jaś - 2009-09-15, 17:18

Ja ostatnio zaliczyłem Lamb w Wawie (super koncert, choć za krótki :( ) i Audioriver w Płocku (bardzo fajna sprawa, koncerty na które tam pojechałem były rewelacyjne). Teraz mam nadzieję że zawitam na Archive do Krakowa.
jaqb - 2009-09-15, 17:21

Niegłupi Jaś napisał/a:
Ja ostatnio zaliczyłem Lamb w Wawie (super koncert, choć za krótki :( )


Zazdroszczę, planowałem się wybrać, ale tego dnia byłem w pracy :?

Niegłupi Jaś - 2009-09-15, 17:30

jaqb napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Ja ostatnio zaliczyłem Lamb w Wawie (super koncert, choć za krótki :( )


Zazdroszczę, planowałem się wybrać, ale tego dnia byłem w pracy :?


No właśnie zauważyłem i miałem zapytanie dopisać czy byłeś w końcu. A jest czego zazdrościć, bo gig był wspaniały, zespół miał rewelacyjny kontakt z publiką i przyjmowany był owacyjnie. Oprócz typowych dla poszczególnych utworów syntetycznych podkładów, było też sporo żywego grania. Bardzo piękny i nostalgiczny koncert. No i unikatowy.

Zbir - 2009-09-15, 18:26

ja byłem na FNM, super rzecz, ale jak ktoś lubi elektronikę/pop/hip hop, z rocka to tylko pogodno i trochę mum ;)

a już niedługo SUNN na Unsound feście :D

jaqb - 2009-09-15, 18:35

a na electric wizard się wybierasz? ;)
Zbir - 2009-09-15, 20:54

no ale do asymmetry jeszcze daleko... jak na chwilę obecną to się wybieram, chyba nawet bardziej na yakuzę ;)
tomash - 2009-09-15, 22:28

Na razie stawka na Assymetry jest mocno kiepawa i chujem śmierdzi ;> By się Robert z Tomkiem postarali bardziej.
jaqb - 2009-09-15, 22:42

ja się w sumie chyba też bujnę na dalek i isis w listopadzie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group