Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Mp3 for free - Płyty

Zubru22 - 2009-06-15, 19:54
Temat postu: Płyty
Witam.
Otóż poszukuje dobrej stronki (nie z jakimiś lipnymi przeróbkami czy pochlastanymi piosenkami) z której można ściągać całe płyty.
Nie chodzi mi o pojedyncze piosenki tylko o całe albumy.
Z góry dziękuje :)

Ceandric - 2009-06-15, 19:59

O Chryste...

My tu piracenia nie popieramy (tak oficjalnie). To po raz. A po dwa - tak trudno wpisać sobie w guglarce zespół+album+download+rapidshare/megaupload?

Zubru22 - 2009-06-15, 20:04

No nie którzy nie mają tak sprawnych palców jak Ty. Niestety mam niedowład i nie umiem :P Zresztą Piractwo to wypalanie tysięcy płyt i sprzedawanie ich...a nagranie sobie 1 płyty z piosenkami to wykonanie LEGALNEJ (tak czytałem o tym) kopi zapasowej. :)
elviElViedor - 2009-06-15, 21:37

Tylko, jeśli posiadasz oryginał tejże.
gducha - 2009-06-15, 21:37

ale wykonanie LEGALNEJ kopii zapasowej odbywa się kiedy nabyłeś drogą KUPNA album, ZAPŁACIŁEŚ ZA NIEGO (ewentualnie dostałeś ale ktoś za niego zapłacił) i wykonujesz na WŁASNE potrzeby kopię zapasową. ;]
Niegłupi Jaś - 2009-06-16, 03:43

Zubru22 napisał/a:
No nie którzy nie mają tak sprawnych palców jak Ty. Niestety mam niedowład i nie umiem :P Zresztą Piractwo to wypalanie tysięcy płyt i sprzedawanie ich...a nagranie sobie 1 płyty z piosenkami to wykonanie LEGALNEJ (tak czytałem o tym) kopi zapasowej. :)



Błagam chłopie, nie osłabiaj mnie... Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Powiedz lepiej że to tylko marna prowokacja...

tomash - 2009-06-18, 20:58

Płytę którą Ty kupisz lub posiadasz możesz wypalać tysiące razy TYLKO na własny użytek, nie zalicza się do tego sprzedaż :P Jeżeli wypalisz jedną, jedyną płytkę u kumpla - sory ale to piractwo
Zbir - 2009-06-24, 21:11

www.rapidshare.com - strona z której możesz ściągać całe płyty
knokkelmann - 2009-10-21, 18:06

Witam a czy ktoś♠ udzieliłby mi informacji gdzie zdobyć nagrania Nattvindens Grat? posiadam demo a potrzebuję albumów A Bard's Tale i Chaos Without Theory

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group