Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Powitanie :) - Witam wszystkich po latach :)

lilith - 2011-05-03, 00:07
Temat postu: Witam wszystkich po latach :)
Witam zacne grono po wielu latach!!! Kto jeszcze pamięta stare, dobre czasy? Stara Lilith się jakoś trzyma, choć wielu chciało inaczej.... Co u mnie? Muza ta sama, piwo ten sam smak,choć lat przybyło. Pozdrowionka dla starej gwardii oraz wszystkich nowych użytkowników.
Gabriell - 2011-05-21, 22:10

Miło Cię tu widzieć Lilith :) Niestety forum już raczej nie żyje, zarówno to ze starą gwardią jak i nową.. Niemniej jednak miło, że się pojawił ktoś, kto przypomina mi stare, dobre czasy ;)
Shaitan - 2011-05-25, 14:08

Hehe witaj Lilith!
Właśnie po długich latach również postanowiłem tu zajrzeć.
Szkoda, że forum umarło, bo lubiłem tu zaglądać i popisać/pokłócić się/powymieniać poglądy itp
A co u mnie? Muza nieco inna (mniej metalu na rzecz Kultu, Hey'a, Dżemu, Buldoga itp) ale piwo faktycznie - ten sam smak i kolor :)
Pozdrowienia dla wszystkich co mnie (może?) pamiętają i dla całej reszty :)

elviElViedor - 2011-06-05, 20:32

...tego się nie spodziewałem... :D wy żyjecie :D
Niszczuk - 2011-06-09, 23:56

kto żyje?
LadySatan - 2011-06-13, 18:29

A tego tematu nie widziałam, heh ;)
Wszyscy zaglądają, ale nikt nic nie pisze.. może trzeba to zmienić ;) W końcu po tylu miesiącach ciszy, tematów do obgadania powinno być mnóstwo ;)

Shaitan - 2011-06-13, 21:24

przez tyle miesięcy ciszy tematy do obgadania przeminęły bezpowrotnie, muszą się nowe pojawić :)
LadySatan - 2011-06-14, 20:26

Dajesz! :P
Shaitan - 2011-06-14, 21:06

ale ja ostatnio w temacie metalowym nie na czasie jestem, od dawna nic ciekawego nie wpadło mi w ręce, nowe byty mdłe i nijakie, stare kapele rozczarowują odtwórczością (z ostatnich lat to wielki plus dla Samaela za Above, i dla Accept za Blood Of The Nations - może nie jakiś geniusz ale bardzo dobry poziom po długich latach)
LadySatan - 2011-06-15, 12:04

Jeśli chodzi o Samaela to zatrzymałam się na Ceremony Of Opposites i co działo się dalej jest poza moją świadomością.
Ja też niestety narzekam na brak czegoś, co by mnie zafascynowało jak kiedyś Riverside :) Brakuje Tomasha, który by podrzucił coś dobrego :)

Niegłupi Jaś - 2011-06-15, 13:22

Jej, Kochani, witajcie!! Ale się cieszę że znów widzę Wasze posty na forum! Trzeba to jakoś ponownie rozruszać, bo ja zacząłem słuchać Eminema, a nawet Nicole Sherzinger (czy jak jej tam) ;) Ratujcieeee!!
Pozdrawiam wszystkich! Postaram się tu zaglądać!

Shaitan - 2011-06-15, 14:25

LadySatan napisał/a:
Jeśli chodzi o Samaela to zatrzymałam się na Ceremony Of Opposites i co działo się dalej jest poza moją świadomością.

to spróbuj Above, bo było to spore zaskoczenie :)

Niegłupi Jaś napisał/a:
bo ja zacząłem słuchać Eminema, a nawet Nicole Sherzinger (czy jak jej tam) ;) Ratujcieeee!!

a mnie się uczepiły z powodu Dżemu ;P

LadySatan - 2011-06-15, 14:36

Niegłupi Jaś napisał/a:
bo ja zacząłem słuchać Eminema, a nawet Nicole Sherzinger (czy jak jej tam) ;)


OMG... :P z Tobą jest już gorzej niż myślałam. Byś się lepiej nie przyznawał ;) I zresztą już Cię nie lubię 8)

A z Samaelkiem muszę spróbować jeszcze raz ;)

Shaitan - 2011-06-15, 15:03

ano musisz :) nie jest to co prawda ten klimat co na worship him, ale muzyczka na prawdę godna polecenia :)


no i tego "Nie"głupiego Jasia trzeba sprowadzić na dobrą drogę... weź go Lady jakoś swoimi Kobiecymi sposobami nawróć ;)

LadySatan - 2011-06-15, 16:40

mam focha na niego :P musi mnie najpierw przeprosić :P
Gabriell - 2011-06-15, 18:15

Jo ej, ja Eminema też słucham 8) Spoko zią!

Niegłupi Jaś napisał/a:
Nicole Sherzinger!


ale tego nie wybaczę :evil:

Janie, wybierasz się może na Archive?

Shaitan - 2011-06-15, 18:47

a tak nawiasem to czemu to forum umarło (a może tylko wstrzymało oddech? :D ) ? jak ja przestałem zaglądać (z braku czasu) to zostawiałem w bardzo dobrej formie, gdzie się później ludziska rozpłynęły?
Gabriell - 2011-06-15, 19:09

Myślę, ze przyczyna tkwi w tym, że hmm.. sporo z nas wyfrunęło z gniazda rodziców i trzeba było zacząć studiować, na życie zarabiać itp. Co za tym idzie>? Brak czasu, a jak się już znalazł to traciło się go na naukę, imprezy i znajomych w realu ;) Większa część z nas uczyła się w średniej szkole lub zaczynała studia (ew. była na początku kariery studenta), kiedy forum kwitło :)
Shaitan - 2011-06-15, 19:15

ale żeby tak wszyscy?
sam straciłem czas właśnie ze względu na studia, później praca, teraz mam mniej pracy a więcej czasu dla siebie to wróciłem

Gabriell - 2011-06-15, 19:21

No wiesz, zabrakło mnie, Tomka, Lejdi, Janka i się towarzystwo rozeszło ;)
Shaitan - 2011-06-15, 19:35

no jak zabrakło Ciebie i Lejdi to się nie dziwię że facetom się odechciało gadać w swoim towarzystwie ;)

[ Dodano: 2011-06-15, 19:36 ]
i nie dziwię się też że Tobie i Lejdi odechciało się gadać jak mnie zabrakło :D :D :D

Gabriell - 2011-06-15, 20:46

Swoją drogą, Jak Ty na Gdańsk mówisz "wieś" na Kaszubach, to ciekawa jestem jak nazwiesz Wrocław. Może preria?
Shaitan - 2011-06-15, 21:39

z Gdańska to ja się wyniosłem prawie 2 lata temu :) teraz już jestem wieśniak pełną gębą :)
LadySatan - 2011-06-16, 16:28

Gabriell napisał/a:
No wiesz, zabrakło mnie, Tomka, Lejdi, Janka i się towarzystwo rozeszło ;)


No właśnie. Ty Gabs z Tomkiem pierwsi odeszliście :P A Zbirens? Nie zapominajmy o nim :) Ja jeszcze chciałam to forum zebrać do kupy, ale moje działania okazały się bezskuteczne niestety :)

I co Ty Gabsik teraz porabiasz? A co u Tomka? A Ty Shait gdzie pracujesz?

Muszę zawołać po Zbirensa :P

Shaitan - 2011-06-16, 18:24

a ja to w wiatrakach robię ;)

jakby ktoś chciał jakiś wiatraczek przydomowy (do ok 100kW) to służę uprzejmie :D

Gabriell - 2011-06-16, 20:29

Jak mi tylko mój kochany wybuduje dom to się zgłoszę ;) Wiatraczek fajna rzecz, sobie chleb będę piekła :D

U mnie nastały trudne czasy, więc nie ma co się nad nimi rozwodzić :) Tak bardzo ogólnie, to studiuję sobie, magisterkę piszę i zupełnie mi nie idzie :( Od czasu do czasu pracuję sobie nadal w empiku, więc w razie potrzeby służę pomocą i rabatem ;)
Niestety nie wiem co u Tomka, może kiedyś wpadnie to się Wam pochwali :)
Nasza Lejdi już jest żoną? :> Wydaje mi się, że już mi mówiłaś, ale pamięć jak u rybki mam...

Shaitan - 2011-06-16, 23:11

Raczej wiatraczkiem będziesz wodę podgrzewała żeby mieć miłe przeżycia ze swoim kochanym pod prysznicem :P o pieczeniu chleba nie słyszałem :D
LadySatan - 2011-06-17, 10:06

A to taki chłodzący wiatraczek? :P

Gabsik, tak, jestem sobie żoną :P A Ty się nie szykujesz do tej wielkiej, życiowej roli? :)

Gabriell - 2011-06-17, 10:49

Ja zrobię tak, że upiekę sobie chlebek 8) Jeszcze nie czuję się finansowo przygotowana na podjęcie się roli żony. Myślę, że jeszcze kilka lat nie będę się czuła ;)
Shaitan - 2011-06-17, 12:00

ehhhh no to Lady już stracona, strącona w przepaść :P ale u Gab nadal mam szanse :P
LadySatan - 2011-06-17, 12:54

Gabriell napisał/a:
Ja zrobię tak, że upiekę sobie chlebek 8) Jeszcze nie czuję się finansowo przygotowana na podjęcie się roli żony. Myślę, że jeszcze kilka lat nie będę się czuła ;)


Jesteś pewna, że to kwestia finansowa? :P

Że stracona jestem to wiem od księdza Natanka, ale chyba z nieco innych powodów niż zamążpójście (chociaż nie jestem żoną w świetle kościoła) :) A Ty Shait nie doczytałeś, że Gabi ma już ukochanego? :P

Shaitan - 2011-06-17, 15:29

LadySatan napisał/a:
chociaż nie jestem żoną w świetle kościoła

bo jak by to miało wyglądać? ksiądz miałby pytać: "czy Ty LadySatan bierzesz tego oto Diabła za męża?" :D

A co do Gab to - a tam, ukochany to jeszcze nie mąż :D

Niegłupi Jaś - 2011-06-17, 18:33

Shaitan napisał/a:
a ja to w wiatrakach robię ;)

jakby ktoś chciał jakiś wiatraczek przydomowy (do ok 100kW) to służę uprzejmie :D


Joł, stary, może sklecimy jakiegoś szemranego biznesa, bo ja też zamierzam wejść ze swoim kapitałem (i tu salwy śmiechu) w branżę odnawialnych źródeł energii :)

A co do hibernacji forum Kochani moi, to jest tak, jak Gabs rzekła. Dorosłe życie to zazwyczaj zabierająca czas sterta fekaliów, z jakimi trzeba się zmagać każdego dnia. W dodatku żyjemy niestety w kraju, który bez mrugnięcia okiem rozprawia się z marzeniami młodych uczciwych... No cóż. Trzeba się albo przystosować, albo rozpocząć karierę w Reichu, w branży sadowniczej...

Jeśli chodzi o mnie, to poziom mojego zgorzknienia sięgnął zenitu, być może z tego coś się urodzi :). Planów mam sporo, bo nie bawi mnie już wmawianie sobie że szambo smakuje szokoladą od Lindta. Niestety czas ucieka niczym Jarosław przed zdrowym rozsądkiem, zatem trzeba dać se po razie w pysk, otrząsnąć się i wziąć do roboty (koniecznie sposobem). Wierzę że w końcu uda mi się odpowiednio zmobilizować, żeby sięgnąć szczytów :). Tu, czy gdziekolwiek na świecie.

Na osłodę mój ukochany kawałek ostatniego półrocza - tu w wersji ze świetnym tele, ale za to z kagańcem na bluzgi. Endżoj bejbasy!!!

http://www.youtube.com/wa...feature=related

[ Dodano: 2011-06-17, 18:45 ]
A jeszcze, jeśli łaska, to się odwołam do instytucji ślubu - w życiu!!!! Szczerze nie rozumiem młodych ludzi, którzy się obrączkują niczym łabędzie na wypadek ptasiej grypy. Wyrafinowany sposób na utratę chęci do życia, atrakcyjności, energii i... $ w przypadku (niemal pewnego) rozwodu. Ale, za klasykiem: "róbta co chceta" ;)

Shaitan - 2011-06-17, 19:03

Niegłupi Jaś napisał/a:
Shaitan napisał/a:
a ja to w wiatrakach robię ;)

jakby ktoś chciał jakiś wiatraczek przydomowy (do ok 100kW) to służę uprzejmie :D


Joł, stary, może sklecimy jakiegoś szemranego biznesa, bo ja też zamierzam wejść ze swoim kapitałem (i tu salwy śmiechu) w branżę odnawialnych źródeł energii :)

hehe, narazie robię dla firmy zewnętrznej i ogólnie chcę się otrzaskać w branży, coś własnego planuję otworzyć za jakieś dwa lata jak ogarnę cały ten rynek i zdobędę odpowiednie kontakty :) ale żeś Niegłupi (jak sam tak twierdzisz :D ) to zobaczymy czy się nie zgłoszę po wspólnika :D

LadySatan - 2011-06-17, 20:31

Niegłupi Jaś napisał/a:

A jeszcze, jeśli łaska, to się odwołam do instytucji ślubu - w życiu!!!! Szczerze nie rozumiem młodych ludzi, którzy się obrączkują niczym łabędzie na wypadek ptasiej grypy. Wyrafinowany sposób na utratę chęci do życia, atrakcyjności, energii i... $ w przypadku (niemal pewnego) rozwodu. Ale, za klasykiem: "róbta co chceta" ;)


Zazdrościsz po prostu :P Ja wiem, że Ty nie zostałeś stworzony do stałego związku i lubisz skakać z kwiatka na kwiatek (najczęściej tylko w myślach :P), ale czas już chyba otworzyć swój ograniczony umysł i poszerzyć horyzonty :) Wyobraź sobie, że niektórym małżeństwo służy i są w nim bardzo szczęśliwi :) Niepojęte dla Twojego mini móżdżka? 8)

Gabriell - 2011-06-17, 21:20

Jestem pewna, że to kwestia finansowa, bo nie jestem przekonana do zaobrączkowanego życia bez własnego mieszkanie/domku. Poza tym, ja to bym już jakiegoś dzidziusia bardziej chciała niż męża :P A małą Gabriell trzeba będzie mieć gdzie wychować :D i za co...

Janek poruszył ciekawą kwestię. Ślub w dzisiejszych czasach jest bardzo niebezpieczny i w przerażającej ilości przypadków niestety kończy się rozwodem. Przykre, ale taki mamy znak czasów. Kiedyś umierało się po czterech latach życia w małżeństwie, teraz po czterech latach się rozwodzi :roll: Mam jednak cichą nadzieję, że mnie ominie przyjemność rozwodu. Będę musiała podpisać intercyzę na komputer, to chyba świadczy o mojej miłości 8)

Utworek Wayne i Eminema zacny, acz bardziej Wayne przeszkadza w nim Eminemowi :P

LadySatan - 2011-06-17, 23:28

Ja tam sobie bardzo cenię swoje własne małżeństwo :) jak się bierze ślub bez zastanowienia to może się potem bierze rozwód :P u mnie się nie zanosi, więc nie wiem jak to jest 8)
Dzidziusia też bym chciała, ale muszę najpierw się zdoktoryzować ;)

Niegłupi Jaś - 2011-06-18, 02:39

Gabriell napisał/a:
Jestem pewna, że to kwestia finansowa, bo nie jestem przekonana do zaobrączkowanego życia bez własnego mieszkanie/domku. Poza tym, ja to bym już jakiegoś dzidziusia bardziej chciała niż męża :P A małą Gabriell trzeba będzie mieć gdzie wychować :D i za co...

Janek poruszył ciekawą kwestię. Ślub w dzisiejszych czasach jest bardzo niebezpieczny i w przerażającej ilości przypadków niestety kończy się rozwodem. Przykre, ale taki mamy znak czasów. Kiedyś umierało się po czterech latach życia w małżeństwie, teraz po czterech latach się rozwodzi :roll: Mam jednak cichą nadzieję, że mnie ominie przyjemność rozwodu. Będę musiała podpisać intercyzę na komputer, to chyba świadczy o mojej miłości 8)

Utworek Wayne i Eminema zacny, acz bardziej Wayne przeszkadza w nim Eminemowi :P


Ano, może mam skrzywione podejście, ale nasłuchałem się już tylu opowieści o rozwodach i miałem okazję widzieć ich skutki, że dziękuję, postoję. A intercyza to absolutny obowiązek.

Wayne zacny, to prawda, ale rzecz jasna Em to król nad króle!!

Shaitan - 2011-06-18, 07:57

W 100% zgadzam się ze zdaniem Lejdi:
LadySatan napisał/a:
jak się bierze ślub bez zastanowienia to może się potem bierze rozwód


Świat jest po prostu zagoniony, ludziom się spieszy i podejmują pochopne decyzje co do ślubu pod wpływem chwili. Pewnie też panuje jakaś presja społeczna jeśli chodzi o zakładanie rodziny co również przyczynia się do wielu niepotrzebnych i nieprzemyślanych ślubów.

Oczywiście w 100% rozumiem, szanuję i doceniam decyzję Jacka Żakowskiego - koleś żyje z jedną kobietą od lat ale ślubu brać nie chce, gdyż chce z nią być tylko dlatego, że tego chcą, że się kochają, nie dlatego, że mają na to jakiś urzędowy certyfikat - chociaż ja tam wolałbym jednak wziąć ślub ;)

LadySatan - 2011-06-18, 09:06

To jest osobista sprawa każdego człowieka - chce ślub czy nie. Małżeństwo to nie jest tylko papierek. Prawdą jest, że do tego trzeba dojrzeć. Nie jest to łatwa decyzja, ale pomimo tego co mówi Janek, małżeństwo ma swoje plusy. I też nie bardzo coś zmienia w aspekcie samego związku. Przynajmniej u mnie nic się nie zmieniło na gorsze :) Ale jestem żoną dopiero rok.. :P
Niechęć Jana do małżeństwa bierze się z ogromnego strachu przed zobowiązaniami i prozą życia. Ale to niestety występuje w każdym związku (prędzej czy później), nawet bez ślubu :) Takie jest życie.

Niegłupi Jaś - 2011-06-18, 12:57

Wszyscy wiedzą że Lejdi miała parcie na ślub, tak jak na rozgłos i sławę :P
LadySatan - 2011-06-18, 19:44

Dobrze, że chociaż nie miałam parcia na Ciebie :)
Shaitan - 2011-06-18, 23:41

a na co jeszcze parcie miałaś? :P
LadySatan - 2011-06-19, 09:05

Spytaj Janka. On jest specjalistą od mojego parcia :P
Niegłupi Jaś - 2011-06-19, 09:42

Lejdi ma parcie na bycie w świetle reflektorów, w dodatku jest łasa na pochwały i komplementy :P

Na mnie też miała swego czasu parcie, ale dałem jej jasno do zrozumienia, że nie jestem zainteresowany. Groziła że się zabije, ale byłem nieugięty. Na szczęście odpuściła.


:P ;)

LadySatan - 2011-06-19, 10:47

Idę się pochlastać!
Bohun - 2011-06-19, 12:59

Ja też! Od tygodnia się nie goliłem i pół twarzy zarośnięte mam.
Shaitan - 2011-06-19, 14:13

Niegłupi Jaś napisał/a:
Lejdi ma parcie na bycie w świetle reflektorów, w dodatku jest łasa na pochwały i komplementy :P

jak to baby :P


Bohun napisał/a:
Ja też! Od tygodnia się nie goliłem i pół twarzy zarośnięte mam.


Czyli cytując klasyka "ta zarośnięta małpa z czarnym ryjem to mam być ja?" :D

Bohun - 2011-06-23, 20:38

No niestety. I pomyśleć, że kiedyś dumny byłem jak już w podstawówce udało mi się wyhodować bródkę.
LadySatan - 2011-06-26, 11:41

A kto ma konto na fejsie? :P
Bohun - 2011-06-26, 13:25

Ja sobie mówię, że zawsze mogę sobie założyć :D
Shaitan - 2011-06-26, 17:48

a ja se założyłem se :D
Niszczuk - 2011-06-29, 19:05

o jaki fajny rozruch :D
lilith - 2011-07-04, 11:22

Witam wszystkich :) Nie sądziłam, że uda mi się wywołać rozruch i jestem pozytywnie zaskoczona. Zaglądajcie częściej. Ja z racji moich możliwości, skromnych, bo związanych z pracą (mówcie mi cyborg :)) też będę się starać. Co u mnie? Pracy FULL, córcia ma już 8 lat i jest przeuroczą adeptką Metalu :). Podróżujemy, słuchamy muzy i cieszymy się sobą. Faceta u boku nadal brak ....
Shaitan - 2011-07-04, 23:17

lilith napisał/a:
Witam wszystkich :) Nie sądziłam, że uda mi się wywołać rozruch i jestem pozytywnie zaskoczona.
taaaaa wywołałaś rozruch ale jakoś już przygasł :| ludzie wchodzą i się nie odzywają


lilith napisał/a:
Faceta u boku nadal brak ....
ekhm :D zgłaszam się :D
Gabriell - 2011-07-05, 13:08

:* praca i obowiązki Shait 8)
lilith - 2011-07-05, 14:22

nom, gdyby nie one szłoby się pochlastać 8), ale mam nadzieję, że chociaż trochę da się wskrzesić nasze forum ...
Shaitan - 2011-07-05, 14:54

trzeba by zrobić porządną reanimację usta-usta ;)
Bohun - 2011-07-10, 21:10

LadySatan napisał/a:
A kto ma konto na fejsie? :P


Mam konto na G+, ale jak to ktos na bashu zauważył

Kod:
13:27 <WMP> na razie google+ kiepskie jest - nie ma fajnych koleżanek z ich super fociami ;)
13:28 <WMP> tylko jacyś sami nudni informatycy od kerneli

gducha - 2011-07-11, 23:39

Dżizas krajst, ile ludzi :D
elviElViedor - 2011-07-11, 23:39

No. Od dobrych dwu lat tylu nie było :D
Niszczuk - 2011-07-12, 00:11

i dobrze, dobrze! :D
tomash - 2011-11-28, 23:49

Siema :)

[ Dodano: 2011-11-28, 23:53 ]
Ciekawe kiedy (i czy wogóle) doczekam się odpowiedzi :P

Shaitan - 2011-12-05, 21:35

siema siema Tomashu ;) doczekałeś się? ;)
tomash - 2011-12-08, 21:52

Yay! Dis is the happiest day of maj lajf :D

Jak życie Shaitanie? Co tam słychać w wielkim świecie?

Shaitan - 2011-12-09, 23:07

"jak żyć Panie Premierze? jak żyć? :D
tomash - 2011-12-09, 23:50

Ha ha! Najlepiej chyba na papryce ;) Ja staram się wyżyć za pensję minimalną i wymaga to sporo gimnastyki żeby starcyło na coś więcej niż jedzenie i rachunki :P
Shaitan - 2011-12-19, 22:03

zawsze można jeszcze zrezygnować z tej papryki ;)
kurczakowski - 2013-08-11, 17:39

Widze ,że forum umarło śmiercią naturalną
elviElViedor - 2014-07-04, 01:30

Ojezu, moje konto cały czas działa :D
Tema - 2014-10-17, 23:22

Moje też , niesamowite :D
elviElViedor - 2014-10-17, 23:23

Aż tyle postów naspamowałem? :D
Tema - 2014-10-17, 23:24

No najwidoczniej , jesteś wyżej stopniem ,niefajnie !
elviElViedor - 2014-10-17, 23:25

Ale list Ci wysłałem, masz zadośćuczynienie :P
tomash - 2015-01-28, 00:23

Siemanko ;)
Gabriell - 2015-01-28, 18:02

:>
tomash - 2015-01-28, 23:00

O, doszłas :D
Gabriell - 2015-01-30, 10:55

Doszłam, no, ale co tu robić? ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group