Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym zwi±zanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Subkultury - szkolne k³opoty i nie tylko...

Amonman - 2006-09-16, 09:23
Temat postu: szkolne k³opoty i nie tylko...
Za³ozê sie ze kazdy z was lubi chodziæ w koszulkach swoich ulubionych zespo³ów., prawda?

Stworzy³em ten temat po to zeby spytac siê czy macie jakies problemy w zwiazku z tym (albo mieliscie) ¿e jeste¶cie metalami. Czy ktos was wytyka³ palcem albo obraza³ i ciagle irytowa³?
jesli tak i chcia³bys sie tym podzielic i dac jakies rady innym to proszê o odpowid¼.

Ja mam pare nie mi³ych wspomnieñ. Mianowicie jescze w podstawówce. Wiecie, nietolerancja i wytykanie palcami i gadka typu "on s³ucha tego gówna...". Jednak teraz sobie z tym poradzi³em. A wy?

Luis666 - 2006-09-16, 09:55

heh...ja niemialem k³opotow bo tam gdzie mieszkam szanuje sie kazda muze,cz³owieka,jego sty³ itd w co sie ubiera i jak jego sprawa:)
Mia³em ma³e przypa³owe akcje ale to sie wytnie jak do mnie 2 kolesi podskakiwa³o oto ze mam d³ugie w³osy...smiech na sali..:)

progger - 2006-09-16, 11:36

Ze mnie swojego czasu ¶miao siê dwóch metali z wiêkszym sta¿em ¿e jestem "najtwardszym metalem w okolicy". Kolesie byli w moim wieku. Jeden s³ucha teraz szantów i poezji ¶piewanej a drugi funku 8)
LadySatan - 2006-09-16, 11:39

Nigdy nie mialam zadnych nieprzyjemnosci z tym zwiazanych, gdyz moje dobre stopnie rekompensowaly zarowno moim rodzicom jak i nauczycielom moje ubiorowe fanaberie.

na dzien dzisiejszy wkurzam moich politechnicznych wspólbraci jakze milym polaczeniem rózu z logiem samela :D

unchained - 2006-09-16, 15:53
Temat postu: Re: szkolne k³opoty i nie tylko...
Amonman napisa³/a:
Za³ozê sie ze kazdy z was lubi chodziæ w koszulkach swoich ulubionych zespo³ów., prawda?


no i wlasnie przegrales zaklad...

progger - 2006-09-16, 16:50

Ja tez w koszulkach z zespo³ami nie latam od jakis 4 lat :D
LadySatan - 2006-09-16, 17:23

bwehehe ja w koszulkach to tylko na w-fie cwiczylam :P I to tylko dlatego, ze kuzynka mi pozyczyla takowa ;) Takie koszulki sa niekobiece :)
markertheblue - 2006-09-16, 17:39

W gimnazjum i owszem, zdarza³o siê ¿e ktos pokrzykiwa³ "Metal to gówno!" albo sz³y za mna kiedy¶ m³odsze paninki i g³o¶no komentowa³y moj± koszulke Slipknota "Tych metali tepiæ trzeba..." O tym jak siostra na mnie czai³a wole nie pisaæ. O ma³o mnie wod± ¶wiêcon± nie obla³a:? W LO wszystko jest w porz±dku. Raz ¿e przesta³em ubieraæ siê jak metal (bardziej na HC teraz) a dwa ¿e szko³a porz±dna :]
Amonman - 2006-09-16, 21:58

masz racje, przegra³em... Tylko nie wiem co z tego mam :-)
Swarzyc - 2006-09-17, 10:03
Temat postu: Re: szkolne k³opoty i nie tylko...
Amonman napisa³/a:

Stworzy³em ten temat po to zeby spytac siê czy macie jakies problemy w zwiazku z tym (albo mieliscie) ¿e jeste¶cie metalami.


w±tpiê czy ktokolwiek tutaj jest metalem. jak ju¿, to kinderkiem :D

Cytat:
Czy ktos was wytyka³ palcem albo obraza³ i ciagle irytowa³?


jak siê wygl±da jak ¶mieæ lub menel , to wytykanie palcem nie dziwi, a powinno sk³oniæ do refleksji.

Cytat:
Ja mam pare nie mi³ych wspomnieñ. Mianowicie jescze w podstawówce. Wiecie, nietolerancja i wytykanie palcami i gadka typu "on s³ucha tego gówna...". Jednak teraz sobie z tym poradzi³em. A wy?


wsród brudasów jest taka sama nietolerancja, tylko ¿e s± zbyt ciotowaci by g³o¶niej manifestowaæ swoj± niechêæ wobec dresów

dexter xs - 2006-09-17, 15:13

Swarzyc napisa³: jak siê wygl±da jak ¶mieæ lub menel , to wytykanie palcem nie dziwi, a powinno sk³oniæ do refleksji.

No ja niewiem o co chodzi , z tym uporczywym nudnym ju¿ pierdoleniem , o brudzie czy menelstwie wzglêdem metali przecie¿ dresy , to takie jebane niechluje , gol± sie na ³yso , i mysl± ¿e niemusz± sie myæ a jebie od niech jak z kibla na dworcu w Wawie, ³±¿± w tych swoich dresach i z daleka niby schludnie wygladaj± , ale jak tak bli¿ej stan±æ takiego to smród ochydny , jest tak i koniec ¿e nastletnie kurwy czy to mêskie czy ¿eñskie , nietoleruj± ludzi odmiennie ubranych i niema to nic wspólnego z bródem czy smrodem ani niechlujstwem niemówimy przecie¿ o punkach ... bo wogóle jak mo¿na byæ metalem i np. mieæ te d³ugie w³osy i ich niemyæ? w³±¶nei metalowcy bardziej dbaj± o higiene ni¿ dresy czy hip-hop-y uwaleni t± swoj± trw± i olewaj±cy wszystko woko³o, moja diagnoza to poprostu "krótkowzroczno¶æ" -hmara brudasów w dresach kisz±ca sie w swoim w³asnym pocie i przyzwyczajona do w³asnego smrodu i brudu , wytyka innosæ ludzion nosz±cym czarne ciuchy bo kojarz± sie z brudem bardziej ni¿ ja¶niej±co bia³a biel jak u dresów, i jeszce to ze metale nie "napinaj±" (zaczepka) te¿ ich denerwuje prostactwo i tyle , jebie od dresów i tyle, i te ich czaszki brudne od zasch³ego brudu , przypominaj±cego mylnie , opalenizne , ale wystarczy sie przyjrzeæ na szyji gdzie pot wystêpuje najczêsciej i ajk oni szczerz± te swoej mordy , to widac te zacieki jasno mówi±ce "my³em sie tydzieñ temu, bo na wa³a mam sie chlapaæ wod± jak laski i tak sie mnie boj± i nieuciekaj± " poprostu jeden wielki LOL i polewka chodz±ce ¿arty w szmatach z lumpexu.

Amonman - 2006-09-17, 20:15
Temat postu: Re: szkolne k³opoty i nie tylko...
jak siê wygl±da jak ¶mieæ lub menel , to wytykanie palcem nie dziwi, a powinno sk³oniæ do refleksji.

po pierwsze to nie wiem czy chodzi Ci o ogólnie "wszystkich" tzw. "metali" czy o konkretne osoby, a po drugie mam gdzies co o mnie sadz± inni, to jest ich zasrana sprawa...

fairy - 2006-09-18, 20:46

Swarzyc napisa³: "jak siê wygl±da jak ¶mieæ lub menel , to wytykanie palcem nie dziwi, a powinno sk³oniæ do refleksji. "

nawet jak sie wyglada "jak smiecz lub menel" to kogo to do cholery obchodzi?! niech karzy se wyglada tak jak chce, niech gada to co chce i robi to co chcce...

a zeby offa nie bylo, to powiem, ze przechodzac taka okolica patologiczna zawsze ktos mi krzyknie, bo mam czarna spodnuice, czy glany, czy trampki...ale nie z wracam na to uwagi...

Zbyhu - 2006-09-19, 10:09

Buhahaha. W szkole to ¿adnych k³opotów... Chocia¿ jak raz rozpu¶ci³em w³osy, ludzie mówili, ¿e wygl±dam jak Jezus:D i gdy wchodzi³em do klasy( to by³o w liceum) na godzinê wychowawcz± to wychówa do mnie "S³awek, we¼ zepnij te w³osy, bo naprawdê wygl±dasz jak Jezus". Ja w ¶miech i siê pytam czy to obelga czy komplement :D. Ona nic no i wychówa juz wiêcej nie robi³a uwag na temat moich w³osów :D. To by³o raczej ¶mieszne :D ni¿ k³opotliwe :P. Na osiedlu zdarza siê, ¿e kto¶ robi jakie¶ uwagi na mój temat( ubiór, d³ugo¶æ w³osów). Olewam to dos³ownie i siê nie przejmujê.
Amonman - 2006-09-19, 19:06

Ca³kowicie sie z Toba zgadzam Fairy. Kogo kurna obchodzi jak kto sie ubiera, przeciez ubieramy siê dla siebie a nie tak jak ka¿± koledzy do cholery...
Zbyhu - 2006-09-19, 19:49

No tak, ale s± ludzie, którym to przeszkadza, choæ samo nie wiedz± dlaczego. Niestety, tacy s± ludzie(?)...
Amonman - 2006-09-19, 20:36

niestety, ale s± tacy ludzie...
Zephyr - 2006-09-19, 20:40

jak kto¶ siê ubiera ekstrewagancko ale z klas± to ok .. ale jak kto¶ wygl±da jak brudas i menel ( i je¶li do tego jebie od niego na 2 km) to ju¿ gorzej ... mnie zawsze ¶mieszy³y kindermetalówki ( albo kinderzy) z cienkimi nó¿kami w glanach ... sorry ale jak kto¶ chodzi w takich butach to niech nauczy siê chodziæ .. a niektórzy to skacz± jak orangutany..mo¿e ich ciê¿ar znosi .. chuj go tam wie..
Zbyhu - 2006-09-19, 22:42

Zephyr napisa³/a:
jak kto¶ siê ubiera ekstrewagancko ale z klas± to ok .. ale jak kto¶ wygl±da jak brudas i menel ( i je¶li do tego jebie od niego na 2 km) to ju¿ gorzej ... mnie zawsze ¶mieszy³y kindermetalówki ( albo kinderzy) z cienkimi nó¿kami w glanach ... sorry ale jak kto¶ chodzi w takich butach to niech nauczy siê chodziæ .. a niektórzy to skacz± jak orangutany..mo¿e ich ciê¿ar znosi .. chuj go tam wie..


Mnie te¿ ¶mieszy jak niektórzy chodz± w glanach. Nogi im lataj± na lewo i prawo :D. Niestety, tak to ju¿ jest. Ale mo¿liwe, ¿e jak bed± chodziæ w tych glanach, to ³ydki im siê umiê¶ni± bardziej no i stawy kolanowe opanuj± ciê¿ar butów i nie bêd± lataæ na lewo i prawo :D.

Ceandric - 2006-09-20, 14:54
Temat postu: Re: szkolne k³opoty i nie tylko...
unchained napisa³/a:
Amonman napisa³/a:
Za³ozê sie ze kazdy z was lubi chodziæ w koszulkach swoich ulubionych zespo³ów., prawda?


no i wlasnie przegrales zaklad...


Tak jest. :) Problemy z netolernacj± mia³em w gimnazjum, a by³ to cholernie idiotyczny przypadek. Otó¿ - zaraz po rozpoczêciu roku, mój stary plecak poszed³ w strzêpy a ¿e nie mia³em zbytnio czasu by lataæ po sklepach i kupiæ nowy, wzi±³em stara kostkê brata. No i kilku cwaniaku zauwa¿y³o, ¿e na jej wewnêtrznej stronie jest wielki napis "Metallica" Wtedy siê zaczê³o. To, ¿e kto¶ mnie wytyka³ palcami i ¶mia³ za plecami - przebola³em. Ale najbardziej ubod³o mnie to, ¿e najbardziej z³o¶liwy wobec mnie by³ ch³opak, którego dotad uwa¿a³em za przyjaciela, lub przynajmniej dobrego kumpla.

W liceum, do którego teraz chodzê, nie mam z tym najmniejszych problemów. :)

Amon - 2006-09-20, 23:06

do mnie uczniowie nigdy nie mieli zadnych uwag w zadnej szkole ale nauczyciele szczegolnie w gimnazjum ciagle mnie od satanistow wyzywali a jak wychowawczyni kiedys mnie zobaczyla w koszulce Kinga Diamonda to kazala mi sie do domu przebrac isc ale jakos przeszly te 3 lata :)
Belial - 2006-10-19, 15:46

Swarzc jak dla mnie jestes zjebem:P Dresy to zjeby tak jak i Ty a reszte bardzo dobrze skomentowal Dexter Xs piona dla Ciebie brachu 3mta sie peace
Zephyr - 2006-10-19, 16:28

metale to te¿ zjeby .. czasami nawet wiêksze ni¿ tutaj wymienieni
lord novack - 2006-11-19, 14:23

na mój widok raz sie jaka¶ babka prze¿egna³a :D
Immortality - 2006-12-03, 18:13

No z ró¿nymi reakcjami siê spotka³am. Ale po co sobie lud¼mi g³owê zawracaæ? Niech siê ¶miej±, niech wytykaj± palcami, niech obgaduj±. Ja to ich kurdê mam gdzie¶. Fakt, ¿e nie jest to mi³e, ale g³upiemu nie przet³umaczysz. Mo¿na jedynie ignorowaæ. To jak z ma³ym dzieckiem. W koñcu siê g³±bowi znudzi. :D
Blight - 2006-12-17, 22:51

Ja nie mam w zwyczaju chodziæ w koszulkach zespo³ów ale kumpel który to robi by³ kilkakrotnie celem drwin i z³o¶liwych komentarzy dokonywanych przez g³adko ogolonych m³odzieñców w ortalionowych zbrojach. W ogóle w moim liceum metale nie maj± ³atwo od kiedy po³±czyli¶my siê z zawodówk± ale do jakich¶ powa¿niejszych incydentów z tego co wiem nie dosz³o. A co do nauczycieli to moja wychowawczyni przez pierwszy miesi±c by³a ¶wiêcie przekonana ¿e mój d³ugow³osy kumpel jest dziewczyn±:) Jej w±tpliwo¶ci rozwia³y siê gdy ten zapu¶ci³ brodê.
Moira - 2006-12-19, 17:22

Ja raczej przykro¶ci nie mam. chociaz spotka³am sie juz z czym¶ takim jak " ale masz diab³a na koszulce ". Lubie sie odró¿niac w t³umie:) co do niekobieco¶ci takich koszulek, to zgadzam sie, ale rekompensuje to sobie, bo czêsciej zak³adam zwyczajne bluzki :) co nie zmienia faktu ze w koszulkach z ukochana kapela te¿ chodze :D To mój taki ma³y sposób dowarto¶ciowania mojej osoby.
kaede - 2006-12-19, 21:01

W mojej szkole oprócz mnie jest tylko jeden metal i obydwoje jeste¶my najlepszymi ,,zabawkami :cry: :cry:,, dla ca³ej reszty towarzystwa.
Nieg³upi Ja¶ - 2006-12-19, 21:08

kaede napisa³/a:
W mojej szkole oprócz mnie jest tylko jeden metal i obydwoje jeste¶my najlepszymi ,,zabawkami :cry: :cry:,, dla ca³ej reszty towarzystwa.


Co to znaczy 'zabawkami'?? :/

Ed The Dead - 2006-12-19, 21:15

chryste panie.... nagrajcie to! Bedziecie w tvn :D
LadySatan - 2006-12-19, 21:21

Starasz sie byc na sile chamski czy bezczelny, a moze obie opcje naraz? :P

A jesli ktos daje sie soba bawic, to jest tylko i wylacznie jego wina :)

unchained - 2006-12-19, 23:56

LadySatan napisa³/a:

A jesli ktos daje sie soba bawic, to jest tylko i wylacznie jego wina :)


masz racje... powinni to tatuowac wszystkim zgwalconym, bitym i ogolnie naduzywanym kobietom...

LadySatan - 2006-12-20, 00:08

Wiesz co? Spojrzyj jaki to temat a potem przemysl jeszcze raz co napisales.
unchained - 2006-12-20, 00:15

LadySatan napisa³/a:
Wiesz co? Spojrzyj jaki to temat a potem przemysl jeszcze raz co napisales.


widze jaki to temat i widze co napisalem... widze tez co ty napisalas... wydaje mi sie ze jasno przedstawilas swoj stosunek do ofiar... no chyba ze twoim zdaniem w szkole znecac sie mozna a w domu to juz nie... tylko niewiem zabardzo na jakiej logice jest to oparte...

LadySatan - 2006-12-20, 00:20

W szkole jest o tyle latwo, ze mozna sie do kogos zwrocic. A jak sie nic z tym nie robi, to sie jest sobie samemu winnym. Nie mozna dawac soba jawnie pomiatac.

Widze, ze koniecznie chcesz sie nakims wyzyc.. to moze zmien forum.

unchained - 2006-12-20, 00:25

LadySatan napisa³/a:
W szkole jest o tyle latwo, ze mozna sie do kogos zwrocic. A jak sie nic z tym nie robi, to sie jest sobie samemu winnym. Nie mozna dawac soba jawnie pomiatac.


jaknajbardziej sie zgadzam... dokladnie na tej samej zasadzie maltretowana kobieta moze sie zwrocic o pomoc do stosownych organizacji...

LadySatan napisa³/a:

Widze, ze koniecznie chcesz sie nakims wyzyc..

po czym konkretnie wnosisz?

LadySatan - 2006-12-20, 00:33

Tylko ze to nie jest temat o molestowanych kobietach..
unchained - 2006-12-20, 00:48

i co z tego? molestowane kobiety sa tylko przykladem wykazujacym kalectwo twojej wypowiedzi ktora jak mniemam byla na temat...
LadySatan - 2006-12-20, 00:52

Nie, bo one tez moga zwrocic sie o pomoc. Kazdy kto zezwala na wlasna krzywde i ma tego pelna swiadomosc jest ofiara losu i tyle.

Kaleczne to sa Twoje posty jesli juz w ten sposob podchodzisz do dyskusji :)

Groovy - 2006-12-22, 00:36

Spokojnie, ludzi od tematu odstraszacie :P
Hehe, ja nie mam problemów z wytykaniem mojego wygl±du, bo nie zale¿y mi na wygl±daniu na typowego metala :)
Wiem natomiast, ¿e odmienny wygl±d (w³osy, strój) ³atwo przyci±ga uwagê bardziej dresiarskiej czê¶ci naszego spo³eczeñstwa oraz starszych pañ w wiadomo jakich beretach :)
Trzeba sobie jako¶ sobie z tym radziæ, a ka¿dy ma swój sposób...
Wiem natomiast, ¿e je¶li kupiê sobie w koñcu koszulkê Iron Maiden, to bêdê w niej chodzi³, a jak komu¶ bêdzie to przeszkadza³o, to ju¿ jego problem.
Bo ja sam ma³o zwracam uwagê na swój wygl±d, wiêc czemu mia³bym siê przejmowaæ tym, co na ten temat mówi± inni.
A co do bardziej agresywnych ataków, np. zaczepiania przez dresiarzy, to oni i tak znajd± powód, jak nie za czarne ciuchy, to za zbyt szeroki u¶miech lub za brzydk± pogodê mog± ciê wzi±¶æ na cel. Jak nie znajd± pretekstu, to wymy¶l± swój...
A nie bêdê sobie niczego odmawia³ ze strachu :twisted:

Slurp! - 2007-01-04, 21:35

Hmmm punk'i to maj± problemy z powodu dresiarzy, ale metale? Ma siê irokeza, to taki nawet w twarz potrafi na ulicy powiedzieæ co¶ niemi³ego, a jak ma siê te d³ugie w³osy i jest siê na czarno, zielono czy czerwono to raczej przechodz± obok nic sobie z tego nie robi±... Przynajmiej tak jest w moim wypadku[ no, oprucz tych d³ugich w³osów] A w szkole? Wszyscy ju¿ siê przyzwyczaili do mojego wygl±du .... hhmm.... co najwy¿ej kto¶ powie "o bo¿e" gdy przejdê obok jak to mia³o miejsce wczoraj na przystanku ;]
Zbir - 2007-01-04, 21:37

niemi³ego, np. ci przyjebie w ryj kastetem 8)
Slurp! - 2007-01-04, 21:37

kaede napisa³/a:
W mojej szkole oprócz mnie jest tylko jeden metal i obydwoje jeste¶my najlepszymi ,,zabawkami :cry: :cry:,, dla ca³ej reszty towarzystwa.


Kurdee... nie daj siê ch³opie i nie przejmuj! Nie ma czym, na pewno nie takimi ekhem "ludzmi", co traktuj± innych jak "zabawki" ... Bêdzie dobrze jak to kto¶ mi ci±gle powtarza³ ;)

[ Dodano: 2007-01-04, 21:38 ]
Zbir napisa³/a:
niemi³ego, np. ci przyjebie w ryj kastetem 8)


Nom, trafny przyk³ad, trafny ; p

Rattlehead - 2007-01-05, 23:14

.
Slurp! - 2007-01-06, 18:03

A ja z równie wielkim upodobaniem chodzi³em do szko³y w "pierdole nie robie" za³o¿one na bluzê, albo ukrzy¿owanym Manson'em (Holy Wood) na religiê, jak jeszcze na ni± chodzi³em
Nieg³upi Ja¶ - 2007-01-06, 20:20

Slurp! napisa³/a:
A ja z równie wielkim upodobaniem chodzi³em do szko³y w "pierdole nie robie" za³o¿one na bluzê, albo ukrzy¿owanym Manson'em (Holy Wood) na religiê, jak jeszcze na ni± chodzi³em


Nic tylko za³amaæ rêce :?

[ Dodano: 2007-01-06, 20:23 ]
Nauczycielka powinna za to przyj¶æ na Twoj± lekcjê w koszulce z napisem "Pierdolê, nie zdajesz" i usadziæ Ciê na drugi rok :D. W przysz³ym roku szkolnym zapiernicza³by¶ do szkó³ki w koszulce z wielkim, ró¿owym napisem "KOCHAM SZKO£Ê!!" albo w granatowym mundurku.

:P

Slurp! - 2007-01-06, 20:25

Guuueeehh.. <zach³y¶niêcie siê>

Pozostawiê to bez komentarza ;/

Thrash - 2007-01-06, 21:59

Slurp! napisa³/a:
A ja z równie wielkim upodobaniem chodzi³em do szko³y w "pierdole nie robie" za³o¿one na bluzê, albo ukrzy¿owanym Manson'em (Holy Wood) na religiê, jak jeszcze na ni± chodzi³em



fajnie - i co tym chcia³e¶ komu¶ udowodniæ ? ¿e jeste¶ wielkim indywidualist± ? ¿e idziesz pod pr±d ? pfffffff

LadySatan - 2007-01-06, 22:09

Zero wyrozumialosci dla m³odosci :P
Thrash - 2007-01-06, 22:15

jakby napisa³, ¿e w MERYTORYCZNEJ dyskusji wykaza³ ksiêdzu b³êdy w za³o¿eniach religii chrze¶cijañskie to by³oby co¶. A nie szczeniackie napinki - jaki to ja jestem inny....
Nieg³upi Ja¶ - 2007-01-06, 22:28

Thrash napisa³/a:
jakby napisa³, ¿e w MERYTORYCZNEJ dyskusji wykaza³ ksiêdzu b³êdy w za³o¿eniach religii chrze¶cijañskie to by³oby co¶. A nie szczeniackie napinki - jaki to ja jestem inny....


Dok³adnie. Ja jestem katolikiem, ale na religii uwielbia³em zaginaæ ksiê¿y :) Wraz z dwoma kumplami i kumpel± zawsze dr±¿yli¶my temat i mieli¶my jakie¶ 'ale' :). By³ tylko jeden ksi±dz, który nie dawa³ siê zagi±æ. Dla niego do dzi¶ mam ogromny szacunek.

LadySatan - 2007-01-06, 22:31

Moj ulubiony katecheta na kazde pytanie odpowiadal : bo tak mowi kosciol i tak jest :D Byl fanatykiem jakich malo i nie uznawal argumentow innych niz wyzej wymienionych :) Ale ja go i tak lubilam ;)
Nieg³upi Ja¶ - 2007-01-06, 22:44

Ten ksi±dz o którym ja wspomnia³em by³ trochê ekscentryczny, zw³aszcza jak siê go dopiero poznawa³o. Ale takiej pasji, jak± on w sobie posiada³ ¿yczê ka¿demu. To by³ naprawdê niesamowity cz³owiek i wiele mu w ¿yciu zawdziêczam. Zreszt± wiêkszo¶æ moich nauczycieli to wspaniali ludzie.

W tym miejscu chcia³bym najmocniej pozdrowiæ ksiêdza Tadeusza :). Mam nadziejê ¿e u niego wszystko wporzo.

LadySatan - 2007-01-06, 22:49

Ja w liceum mialam tylko 2 nauczycieli z pasj±. Jeden uczy j. polskiego i jemu zawdzieczam swoja fascynacje literatura klasyczna, a drugi uczy PO i Woku, jest wojskowym i przede wszystkim artysta. Obiecal mi jeden swoj obraz, wiec za niedlugo bede musiala go odwiedzic. W koncu bylam jego pupilka ;)

Teraz na studiach to raczej normalne,ze wykladowcy to g³ownie ludzie zafascynowani swoja dziedzina i oddani jej calkowicie. Mamy nawet paru szalonych naukowcow ;)

Thrash - 2007-01-06, 22:49

zdarzaj± siê fajni ksiê¿a ( mój w liceum s³ucha³ metalu ), ale wiêkszo¶æ z nich do chciwe ¶cierwa...
Nieg³upi Ja¶ - 2007-01-06, 22:57

Apropos szalonych naukowców :). U nas jest kole¶ od matmy, który próbowa³ obaliæ jedynkê trygonometryczn± :D. Go¶ciu zaszy³ siê w chatce w górach i kombinowa³. W koñcu przedstawi³ wynik swoich obliczeñ, a komisja go wy¶mia³a i zdegradowa³a :). Tzn. mia³ chyba dostaæ habilitacjê, ale zostawili go na zwyk³ym doktorze za ten wybryk :D. Ale w ogóle go¶ciu jest nieziemski. Wygl±da jak jaki¶ pustelnik, ma wielk±, czarn± brodê i k³aczory, a ubiera siê jak jaki¶ ³azik. Chodz± o nim ró¿ne pog³oski, ale faktem jest to, ¿e jest cholernie trudny do przej¶cia i uwa¿a siê go z tego powodu za ob³±kañca :) Norymalnie w pytê kolo :)
LadySatan - 2007-01-06, 23:18

heh to u nas jest taki od chemii nieorganicznej, wyglada dokladnie tak samo jak ten z "powrotu do przyszlosci ( czy przeszlosci :P )" i zajecia z nim wygladaly tak, ze zamiast robic przyklady zadan to s³uchalismy o wszystkim co nie zwiazane z tematem ( ale co on uwazal za niezwykle istotne ). I co lepsze potrafil w pamieci obliczyc logarytmy i inne takie :P Nigdy nie nosil przy sobie kalkulatora bo po co mu, on uczyl sie na liczydle :D
Slurp! - 2007-01-07, 21:03

Thrash napisa³/a:
Slurp! napisa³/a:
A ja z równie wielkim upodobaniem chodzi³em do szko³y w "pierdole nie robie" za³o¿one na bluzê, albo ukrzy¿owanym Manson'em (Holy Wood) na religiê, jak jeszcze na ni± chodzi³em



fajnie - i co tym chcia³e¶ komu¶ udowodniæ ? ¿e jeste¶ wielkim indywidualist± ? ¿e idziesz pod pr±d ? pfffffff


Kurde.... ech.. jasne ¿e nie, od razu musicie siê doczepiaæ? Nikomu nic udowadniaæ nie chcia³em, chcia³em tylko wypowiedzieæ sie apropo koszulek, bo ostatnio mia³em z nimi
przypa³ i tyle! Co do tej religii - pani siê nie czepia³a, przynajmiej nie mówi³em na ni± per "kurwo" jak moi "koledzy" w dresach, chyba lepsza ju¿ koszulka co?

tomash - 2007-01-12, 17:26

Ten sam poziom debilizmu - obra¿acie nauczycielkê czy to po¶rednio (Ty) czy bezpo¶rednio (Kumple)
Narayany - 2007-01-14, 13:40

ja... no ja nie mam glanów, d³ugich w³osów... ja nawet chyba ¿adnej "metalowej" koszulki nie mam... kostkê posiadam - wynik braku czasu na bieganie po mie¶cie w poszukiwaniu czego¶ wiêkszego i pojemniejszego... w gimnazjum niby co¶ tam kto¶ mówi³ ¿e metal fe, be i ogólnie ¼le, ale mia³em wspania³± klasê... w technikum gdzie teraz sie uczê gramy z kumplami w zo¶kê na korytarzu szkolnym... ja jedyny bez szerokich spodni, i bluzy z kapturem :-) ale nikt sie nie czepia.. zobaczymy jak bêdzie dalej...
Vat_commando - 2007-01-18, 04:18

Ja do szko³y zazwyczaj chodze w plamach wojskowych:P(mam 3 rodzaje:P) i czasami na czarno tez ide... Lecz wole plamy bo sa wygodnie,maja fajne kieszenie w ktorych nosze zeszty:P, NIGDY SIE NIE BRUDZA:P

No alle glany to podstawa:P Ciagle tocze wojne ze sprzataczkami o moje buciczki:P nawet przynioslem kiedys 2 pare glanow i mowilem ze to moje zmienne glany^^

Little Lady - 2007-01-18, 09:50

Na mnie nieraz krzywo sie patrza mimo, ze wcale nie sygnalizuje swoim wygladem tak bardzo jakiej muzyki slucham. Sa to osoby, ktore mnie nie znaja i przewaznie zwykle penerstwo albo jakies laleczki z kilogramem tapety na twarzy i po solarce takze kompletnie zwisa mi ich zdanie na moj temat :-)
Dark Angel - 2007-01-27, 11:58

No niestety ja nie mia³am tak dobrze... Kiedy chodzi³am do 2 klasy gimnazjum by³o tam zaledwie kilku metali, ale wszyscy rok starsi, wiêc kiedy wyszli zosta³am sama... Koszmar zacz±³ siê w 3 klasie... Na ka¿dej przerwie by³am wyzywana od najgorszych i ogl±dana jak nieziemskie zjawisko... W szkole nie mia³am praktycznie ¿adnych przyjació³. Na drzwiach damskiej toalety pojawi³ siê obra¼liwy napis z moim imieniem... Którego¶ dnia, kiedy na czas w-fu zostawi³am kostkê w ubikacji, kto¶ poodrywa³ mi wszystkie naszywki... Potrafili doczepiæ siê do wszystkiego. Kto¶ zdoby³ mój numer komórki i codziennie by³am drêczona tysi±cami obra¼liwymi telefonami i smsami... Ca³e szczê¶cie, ¿e w liceum, gdzie aktualnie siê uczê, s± tolerancyjni ludzie...
Narayany - 2007-02-03, 17:59

Dark Angel, z tego co wiem w Twoim mie¶cie jest sporo metali... tak mi sie przynajmniej ca³e ¿ycie wydawa³o....

gimnazjum jest najgorsze.. dzieciaki nie maj± grama lito¶ci, zgnoj± ka¿dego kto odstaje od ich ¶rodowiska..

Nieg³upi Ja¶ - 2007-02-03, 18:22

Dark Angel napisa³/a:
No niestety ja nie mia³am tak dobrze... Kiedy chodzi³am do 2 klasy gimnazjum by³o tam zaledwie kilku metali, ale wszyscy rok starsi, wiêc kiedy wyszli zosta³am sama... Koszmar zacz±³ siê w 3 klasie... Na ka¿dej przerwie by³am wyzywana od najgorszych i ogl±dana jak nieziemskie zjawisko... W szkole nie mia³am praktycznie ¿adnych przyjació³. Na drzwiach damskiej toalety pojawi³ siê obra¼liwy napis z moim imieniem... Którego¶ dnia, kiedy na czas w-fu zostawi³am kostkê w ubikacji, kto¶ poodrywa³ mi wszystkie naszywki... Potrafili doczepiæ siê do wszystkiego. Kto¶ zdoby³ mój numer komórki i codziennie by³am drêczona tysi±cami obra¼liwymi telefonami i smsami... Ca³e szczê¶cie, ¿e w liceum, gdzie aktualnie siê uczê, s± tolerancyjni ludzie...


Zaje***bym gnojków :evil: Ludzie to maj± tak nasrane w g³owach, ¿e w to a¿ trudno uwierzyæ :/. Niestety takie atrakcje w gimnazjach to norma. Autorów obowi±zuj±cej reformy o¶wiatowej powinno siê ci±gn±æ koñmi po bruku!!

Naray, w Turku pe³no metali?? W tym Turku?? :) Pierwsze s³yszê... :D

Narayany - 2007-02-03, 18:26

wielkopolska... przynajmniej mam tam kilku kumpli i s± metalami... ogólnie w turku by³em mo¿e z piêæ razy w ¿yciu... a codziennie jestem kilka kilometrów dalej :)

[ Dodano: 2007-02-03, 18:27 ]
no oczywi¶cie... gimnazjum wymiata... jeszcze troche to w kostce nó¿ bêd± dzieciaki nosiæ...

Zbir - 2007-02-03, 18:33

dlatego najlepiej byæ mn± 8)
Sophie - 2007-02-03, 19:10

Narayany napisa³/a:

no oczywi¶cie... gimnazjum wymiata... jeszcze troche to w kostce nó¿ bêd± dzieciaki nosiæ...


pozb±d¼ siê z³udzeñ... ju¿ nosz±...

Staram siê nie rzucaæ w oczy, wiêc problemów nie mam...
ot. taka sobie jestem zwyk³a ma³a dziewczynka
(yyy... niestety raczej niezwyk³a bo dziewczyny m³odsze ode
mnie maluj± siê i ubieraj± jak eee... panienki do towarzystwa... ;P )
i nie uwa¿am siê za "metalówe"
co to za termin wogóle?
lubie dobr± muzyczkê i tyle :mrgreen:

Narayany - 2007-02-03, 19:30

Sophie... czujê sie przez Ciebie prze¶ladowany.... :D ale nie przestawaj, mi³o jest :)

czasem sie kto¶ popatrzy na koszulê i sweter (w takiej kolejno¶ci) czy czerwony we³niany szalik... ale ogólnie nie widaæ po mnie ¿e jestem metalem, wiêc tak jak Sophie problemow nie mam...

Mordimer - 2007-02-03, 19:48

hmm..mam t± nies³ychan± przyjemno¶æ uczêszczaæ do gimnazjum (ostatni rok:)) i owszem znalaz³o siê parê osób, które co¶ pierdzia³y na temat mojej osoby ale by³o minê³o...
Po za tym nigdy nie jest tak, ¿e wszyscy w okó³ na kochaj± itp.

Sophie - 2007-02-03, 19:51

Narayany napisa³/a:
Sophie... czujê sie przez Ciebie prze¶ladowany.... :D ale nie przestawaj, mi³o jest :)

:D czuje siê prze¶ladowczyni±...! ;]
Narayany napisa³/a:
czasem sie kto¶ popatrzy na koszulê i sweter (w takiej kolejno¶ci) czy czerwony we³niany szalik... ale ogólnie nie widaæ po mnie ¿e jestem metalem, wiêc tak jak Sophie problemow nie mam...


fakt co inteligentniejsi zauwa¿aj± brak cekinków, ró¿owego b³yszczyka i
pastelowych bluzeczek z napisem "bik kis" ale ci inteligentniejsi sie nie czepiaj± ;]
To ¿e nie lubie takich rzeczy to chyba nie koniecznie "wina" muzyki...?
chocia¿... mo¿liwe ;]

Narayany - 2007-02-03, 19:56

Mordimer... gimnazja to pomy³ki... naprawdê, wspó³czujê dzieciom (nie obra¼ siê) z gimnazjum, bo Wy jeste¶cie dzieæmi o trzy lata d³u¿ej... paskudna sprawa... wiem po sobie ¿e gimnazjum nie pomog³o mi w niczym.. wrêcz utrudni³o to co chcia³em osi±gn±æ...

Sophie... zapraszam na PW bo wlepi± nam po ostrze¿eniu za offtopy :P

Mordimer - 2007-02-03, 19:58

no tak sam nie s±dze, aby gimnazjum w jakikolwiek sposób mi pomaga³o...tracê tylko rok z ¿ycia i tyle...
Sophie - 2007-02-03, 20:05

tak gimnazjum to administracyjny ¶mieæ... zbiera siê do jednego budynku ludzi w "najgorszym" wieku... a pó¼niej wszyscy siê dziwi± ¿e brak tolerancji, pijañstwo, narkotyki... ¿e niektórzy nawet boj± siê tam chodziæ bo wed³ug grupy s± "inni"...
Mordimer - 2007-02-03, 20:08

Sophie napisa³/a:
tak gimnazjum to administracyjny ¶mieæ... zbiera siê do jednego budynku ludzi w "najgorszym" wieku... a pó¼niej wszyscy siê dziwi± ¿e brak tolerancji, pijañstwo, narkotyki... ¿e niektórzy nawet boj± siê tam chodziæ bo wed³ug grupy s± "inni"...

hehehe to zosta³em zjechany na ca³ej lini:P

Sophie - 2007-02-03, 20:12

Mordimer napisa³/a:
Sophie napisa³/a:
tak gimnazjum to administracyjny ¶mieæ... zbiera siê do jednego budynku ludzi w "najgorszym" wieku... a pó¼niej wszyscy siê dziwi± ¿e brak tolerancji, pijañstwo, narkotyki... ¿e niektórzy nawet boj± siê tam chodziæ bo wed³ug grupy s± "inni"...

hehehe to zosta³em zjechany na ca³ej lini:P


zjechany? ja te¿ jestem z gim! taka prawda niestety... boli ale tak jest

Mordimer - 2007-02-03, 20:15

Sophie napisa³/a:
Mordimer napisa³/a:
Sophie napisa³/a:
tak gimnazjum to administracyjny ¶mieæ... zbiera siê do jednego budynku ludzi w "najgorszym" wieku... a pó¼niej wszyscy siê dziwi± ¿e brak tolerancji, pijañstwo, narkotyki... ¿e niektórzy nawet boj± siê tam chodziæ bo wed³ug grupy s± "inni"...

hehehe to zosta³em zjechany na ca³ej lini:P


zjechany? ja te¿ jestem z gim! taka prawda niestety... boli ale tak jest

chc±c czy nie chc±c mamy kontakt z ró¿nymi ludzmi w tym gimnazjum i w my¶l przys³owia 'Z kim przystajesz, takim siê stajesz' trochê siê demoralizujemy.

Narayany - 2007-02-03, 20:21

ale on mówi³ o zjechany w znaczeniu picia palenia i æpania buehehehehehe

w technikach jest zupe³nie inaczej... inni ludzie w tym sporo metali... mam znajomych w plastyku to ju¿ w ogóle, tam hip hopowców i technomaniaków drêcz± :) w ka¿dej szkole chyba jest trochê nietolerancyjnie, mniej lub bardziej ale w ka¿dej... tak samo nie w ka¿dej gnêbi± metali...

Nieg³upi Ja¶ - 2007-02-03, 20:24

Narayany napisa³/a:
Sophie... czujê sie przez Ciebie prze¶ladowany.... :D ale nie przestawaj, mi³o jest :)


Ihaha, ale kuñskie zaloty :D ;)

Narayany napisa³/a:

czasem sie kto¶ popatrzy na koszulê i sweter (w takiej kolejno¶ci)


O faque! :D To jest dopiero orygina³ :) Czyli mam rozumieæ, ¿e nosisz koszulê na sweter?? :D Skarpetki na buty te¿?? :D ;)

Narayany - 2007-02-03, 20:27

Ja¶... musia³e¶ z tymi zalotami??? tak dobrze sz³o :P

noszê koszulê na sweter... gdyby avatar by³ w oryginalnych barwach móg³by¶ to zobaczyæ :)

Sophie - 2007-02-03, 20:27

Mordimer napisa³/a:
chc±c czy nie chc±c mamy kontakt z ró¿nymi ludzmi w tym gimnazjum i w my¶l przys³owia 'Z kim przystajesz, takim siê stajesz' trochê siê demoralizujemy.


Traktuje "tych" ludzi jak powierze ... mam swoje towarzystwo a "oni" mnie nie obchodz± ale jak czasami wchodze do kibla a tam wali traw± jakby kto¶ conajmniej ca³y magazyn pu¶ci³ z dymem, to a¿ z³o¶æ bierze bo to przecie¿ te¿ po mojej opini leci...
ale nic... jeszcze pó³ roku siê przemêcze...

Nieg³upi Ja¶ - 2007-02-03, 20:36

Koszula na sweter, to ci dopiero... :) Ludzie, jak Wy siê tak nosicie, to siê nie dziwcie ¿e inni siê gapi± :D Sam bym siê gapi³ na Ciebie Naray :D ;)

Moje wnioski z tcyh ca³ych szkolnych historii s± takie, ¿e dzisiejsze dzieciaki maj± naprawdê nakiækane we ³bach :/ Za moich czasów :D takie posuniêcia by³y nie do pomy¶lenia...
Natomiast mimo wszystko, ostatnio tak sobie my¶lê, ¿e chêtnie wróci³bym do czasów ogólniaka. Co prawda wtedy chcia³em jak najszybciej opu¶ciæ jego mury, ale dzi¶, po latach dostawania w dupsko (pozdro dla Tomasha ;) ) sentyment siê we mnie odezwa³ :). Ne pope³ni³bym jednak ju¿ tych samych b³êdów, np. wykluczone by by³y jakiekolwiek zwi±zki :). Chocia¿ w sumie, co mi zale¿y... :D Ale na pewno by³bym du¿o wiêkszym freakiem i odludkiem ni¿ kiedy¶ :D. Mp3 na uszyd³a, jaki¶ odosobniony k±t i niech tam sobie szkolne ¿ycie leci :)

LadySatan - 2007-02-03, 21:02

Ja jakos nigdy nie mialam zadnych problemow, chociaz nie bylam szar± myszka siedzaca w k±cie. Czasy gimnazjum wspominam bardzo dobrze - mialam zgrana paczke przyjaciol i chociaz nikt z moich kumpli owczesnych metalu nie s³uchal to swietnie sie dogadywalismy. Poza tym nie bylo zadnych chorych jazd, takich jak sa teraz. Przemoc to byla w ogole rzecz abstrakcyjna. W liceum z kolei trzymalam z ludzmi "w klimacie" i tez sie dogadywalismy.. i tez wspominam z sentymentem :P Gdybym miala wrocic do tamtych czasów nie zmienilabym nic :) Czasem tylko tesknie za waxami nad morzem, w lutowe poranki i z winem w rêku ;)
Narayany - 2007-02-03, 22:17

"Moje wnioski z tcyh ca³ych szkolnych historii" - jeste¶ studentem czyli jeste¶ max cztery piêc lat starszy ode mnie Ja¶... nie wiem co robisz (licencjat czy mgr.) ale tak jako¶ bêdzie...ja jestem w trzeciej klasie technikum i sie musia³em przenie¶æ trac±c rok, czyli jestem tak jakby w czwartej technikum...

gapi³by¶ siê pewnie jak zobaczy³by¶ nasz± paczke ca³±... tak z dziesiêciu ch³opa i ka¿dy odwalony jak to z plastyka :)

polecam Ci koszulê na sweter stary, naprawdê :)

ja chcê i¶æ na studia... najlepiej na dzienne.. i mieæ ju¿ to technikum z g³owy, bo mam dosyæ trochê...

Nieg³upi Ja¶ - 2007-02-03, 22:52

A ja chcê juz skoñczyæ te pierniczone studia i budowaæ wysoko¶ciowce we Wro :D
LadySatan - 2007-02-03, 23:05

A ja chce sie pobawic komorkami 8)
Katharsis - 2007-02-04, 09:15

Ja jak by³am w gimnazjum to najlepiej wspominam 2 klasê bo najwiêcej fajnych ludzi pozna³am :P. Na szczê¶cie ja chodzi³am do takiego gdzie byli spoko ludzie z którymi mo¿na by³o spotkaæ na koncertach. Ale i tak wolê chodziæ do mojego liceum, jest o wiele lepiej.

A tak poza tym koszula na sweter fajnie nawet wygl±da. Mój kumpel te¿ tak nosi :)

Little Lady - 2007-02-04, 10:21

Ja tez z gimnazjum jestem i niestety przyznam, ze to dosc gowniany wiek jezeli chodzi o kontakty ze spolecznoscia szkolna z innych subkultur. Okazuje sie mianowicie, iz wszystko wynika z jakichs urojonych wyobrazen np. pierwsze skojarzenia jakie sie nasunely mojej kumpeli po dowiedzeniu sie, ze slucham metalu to bylo cos typu sekty, koty, szatan, wydzieranie mordy, stroj zalobny i strach przed takimi ludzmi nie wiadomo dlaczego. Wywnioskowalam wiec, ze wszystko wynika z niewiedzy takich klientow, ktorzy nic nie wiedza o przedstawicielach w tym przypadku metalu. Kieruja sie stereotypami i pozniej maja takie gowniane pojecie gapiac sie krzywo jak na odmiencow.
JaVirr - 2007-02-04, 12:14

Hyhy, no to ja mam tutaj naj³atwiej - JaVirr nale¿y do subkultury? Nie, JaVirr jest JaVirr, a nie metal ;) No, ludzie czasami my¶l±, ¿e jestem metalem, ale wtedy odrazu my¶l±, i¿ ich zabijê czy inne jajo :D Ogólnie, temat "Metal - zabijaka, psychol, wyznawca szatana i 665 innych nieudanych bóstw" jest nadal ¿ywy (bardzo).
tristania*20 - 2007-02-07, 21:28

no wlasnie... metal jest tak kojarzony, niestety.. bylam ostatnio na pewnej "imprezie"- znaczy sie weselu... i kiedy zgadalam sie z poznanymi tam ludzmi na temat muzyki oni od razu, ze satanistk± jestem i takie tam... a to byli m³odzi ludzie, powinni byæ tolerancyjni, mieæ szersze horyzonty, nie my¶leæ stereotypowo... ale có¿... :(
Narayany - 2007-02-07, 21:37

nie wiem... a widaæ po Tobie czego s³uchasz???

po mnie tyle o ile, jak kto¶ inteligentniejszy to siê domy¶li... ale nie mia³em problemów..

tristania*20 - 2007-02-07, 22:03

preferuje kolor czarny, czasem w³o¿e glany, ale kostki nie noszê... raczej nie widaæ- chyba przypadek taki, jak Twój.
Wiesz, problemów jako takich nie mia³am i nie mam, ale czê¶æ znajomych dziwi siê, jak moge sluchaæ tej w³a¶nie muzyki, jedni twierdz±, ¿e to niemodne, inni ¿e to wstyd- i podsuwaj± mi muzyke z energy, albo co gorsze hip-hop...
Irytuje mnie tylko uto¿samianie metalu ze z³em, bo w krêgu moich znajomych tak sie w³asnie dzieje.

Narayany - 2007-02-07, 22:06

ano... obiektywizmu brak, przynajmniej w sporej czê¶ci... nie wiem dlaczego tak Ciê uto¿samiaj±... ale w sumie s± metale faktycznie ¼li... nie daj±cy dobrego przyk³adu... niestety...

hm... Tristania... sk±d wiesz jaki ja jestem przypadek??? :D

tristania*20 - 2007-02-07, 22:32

Narayany napisa³/a:

po mnie tyle o ile, jak kto¶ inteligentniejszy to siê domy¶li...


mo¿e st±d ;) a mo¿e pisa³e¶ o sweterku i koszuli na wierzchu? :)

Narayany - 2007-02-07, 22:51

no inteligentniejszy.... sk±d mo¿na wiedzieæ ¿e kto¶ s³ucha metalu na podstawie tego ¿e jest ubrany w gruby golf i granatow± koszulê... przecie¿ to sie nie trzyma kupy... i jeszcze jest oceniany jako cz³owiek z³y i bez zasad moralnych i etycznych.. s³owem spo³eczne zero...

zreszt± tam nie ma s³owa o koszuli i swetrze... i w ogóle to takie popularne sie ten sweter i koszula zrobi³y??? ja pierniczê... katastrofa w sweterku i koszuli (i nie odwrotnie)

je¶li chcesz kontynuowaæ konwersacjê o swetrach i koszulach to zapraszam na PW bo jako¶ mi do osta nie¶pieszno :)

PlemnikSzatana - 2007-02-16, 20:38

hm mia³am problem w gimnazjum z moj± piueszczoch± a w³asciwie nauczyciele facetka mi j± zabra³a i koniec .....
a w liceum hm no raz facet mi powiedzia³ czy kogos nie skrrzywdze moj± skromn± ozdob±
w mojej szkole ma³o metali jest ale jako¶ mnie palcami nie wytykaj±
bardziej denerwuj± mnie babcie które wytrzeszczaja na mnie oczy po obejrzeniu reklamy Pana Giertycha;/

Rogue - 2007-02-17, 12:08

PlemnikSzatana napisa³/a:

bardziej denerwuj± mnie babcie które wytrzeszczaja na mnie oczy po obejrzeniu reklamy Pana Giertycha;/

No z ta reklam± przesadzi³a¶, to ¿e babcie wytrzeszczaja sie to normalka, a w tej reklamie to raczej skejciki (<--dziwnie to wygl±da :P)i Ci od techno byli potepieni :)

Powerage - 2007-02-28, 14:08

No ja mia³em parê sytuacji gdzie ¶miali siê ze mnie,wyzywali od brudasów ale wiem ¿e na to siê nie reaguje.Zadaj sobie pytanie-Wstydzisz siê ¿e jeste¶ taki.Bo ja wrêcz odwrotnie.Pozdrawiam
Wojownik - 2007-03-12, 18:21

Fakt, lubiê chodziæ w koszulkach zespo³ów, pozatym (równie¿ w szkole) noszê skórzan± kurtkê - ramoneskê z æwiekami, lubiê tesz na ni± nak³adaæ d¿insow± kamizelkê, czarne d¿insy - rurki, albo skórzane spodnie tesz w±skie, pas z nabojami i adidasy lub glany.
W sumie to nie mam problemów z powodu takiego stylu, na ulicy wogóle, ale w szkole czasem kto¶ tam zobaczy mnie i do innych mówi: o brud idzie, albo co¶ tam, ale na ogó³ jest dobrze.

[ Dodano: 2007-03-12, 18:24 ]
Czê¶ciej siê zdarza, ¿e jakie¶ stare babki patrz± na mnie ze strachem, jak na chuligana i bandytê.

Slurp! - 2007-05-07, 22:08

Hehe mnie nikt od brudasów nie wyzywa³ :lol: Mówili ró¿ne rzeczy, ale nie ¿em brudas :P Co najwy¿ej doczepn±æ siê mo¿na do stanu moich wiecznie brudnych niezawi±zanych glanów . I z nimi mia³em zawsze najwiêcej problemów, nie lubiê ma³ych butów, ¼le siê w nich czujê wiêc czêsto i do krótszych spodni zak³adam glany, a wtedy to ró¿nie ludzie na to reaguj±, zupe³nie nie wiem czemu :?
Slaytanic - 2007-05-07, 22:16

A ja to pieprzê z góry na dó³, noszê indiañskie naszyjniki i bransolety do spodni khaki, glanów i koszul w kratê- a co kto o tym my¶li, to mam szczerze mówi±c w g³êbokim powa¿aniu.
Slurp! - 2007-05-07, 22:22

Masz racjê kochany Slaytanicu , najlepiej mieæ wszystko gdzie¶.. ;)
Diabe³ek - 2007-05-09, 12:37

Ja to mam problemy...u nauczycieli i uczniów. chocia¿ osobi¶cie mam gdzie¶ co my¶l± inni to przyjemne nie jest jak id±c korytarzem s³yszysz ró¿ne wyzwiska. Raz to nawet mi siê oberwa³o od jaki¶ kolesi ;/
Slurp! - 2007-05-11, 22:48

Ale od jaki¶ ch³opaków? :?
LadySatan - 2007-05-11, 22:59

Heh no moja kumpela (punk) tez oberwala w szkole od kolesi i to prosto w twarz :| W liceum jeszcze to bylo. No ale ona nie z tych co sie przejmuja, tylko oddaja ;)
hunter - 2007-05-12, 01:22

Zdaza sie ze dostanie wpierdol za ze jestem punkiem ale to jest nic pare sniakow i zawsze to jakas rozrywka. Ale mnie osobiscie wkurwia reakcja osob straszych ( w tym nauczycieli) ktore za plecami wytykaja palcami a nie potrafia powiedziec nic prosto w twarz. Najgorzej jest sie przejmowac i zyc nie zgodnie z wlasnym soba.
Diabe³ek - 2007-05-12, 11:07

Slurp! napisa³/a:
Ale od jaki¶ ch³opaków? :?

no tak od ch³opaków (co leprze dobrych parê lat starszych ni¿ ja)... dla mnie jest to szczyt chamstwa ¿eby ch³opak dziewczynê uderzy³, no ale có¿ zdarza siê

LadySatan napisa³/a:
Heh no moja kumpela (punk) tez oberwala w szkole od kolesi i to prosto w twarz :| W liceum jeszcze to bylo. No ale ona nie z tych co sie przejmuja, tylko oddaja ;)

no wiesz ja to siê w bójki raczej nie wdaje ;) zw³aszcza ze starszymi ch³opakami. Jeszcze jakby to by³a jedna dziewczyna to zapewne bym odda³a, ale na 2 ch³opaków to ja sama rady raczej nie dam

hunter napisa³/a:
Ale mnie osobiscie wkurwia reakcja osob straszych ( w tym nauczycieli) ktore za plecami wytykaja palcami a nie potrafia powiedziec nic prosto w twarz. Najgorzej jest sie przejmowac i zyc nie zgodnie z wlasnym soba.

Ja to ju¿ od nauczycieli nie raz us³ysza³am s³owa krytyki na swój temat... a nie wiem co im do tego? dobrze siê uczê, mo¿e i nie jestem osob± towarzysk±, ale ja w porównaniu do wiêkszo¶ci umiem siê zchowaæ :?

Katharsis - 2007-05-12, 11:30

Hmmm....zastanawia mnie to co Wy robicie, ¿e tak reaguje na was spo³eczeñstwo. Ja nie mam problemów. Mam pe³no znajomych i nie mam wrogów (no mo¿e oprócz jednej osoby ;)). Wszyscy wiedz± czego s³ucham i toleruj± to. Ale mo¿e to fakt, ¿e mieszkam w ma³ej mie¶cinie, gdzie wiêkszo¶æ siê zna, a nie w du¿ym mie¶cie.
Diabe³ek - 2007-05-12, 11:37

Co ja robie? Ja nic szczególnego.... ¿yje? zazwyczaj ludzie siê czepiaj± bo mam czarne w³osy, fryzurê inn± ni¿ wszyscy, s³ucham czego innego, mam inny spojrzenie na ¶wiat, nie lubiê techno ani hip hopu i wiecznie jestem na czarno ubrana (no nie licz±c jaki¶ tam dodatków)... wiesz u mnie w szkole jak kto¶ jest inny i nie wielbi US5, TH, hip hopu b±d¼ techno ten jest z³y i jego trzeba zgnêbiæ :? Zero tolerancji
LadySatan - 2007-05-12, 11:49

Za moich czasow licealnych tego nie bylo :P Tylko punkow gnebili, ale to tez roczniki mlodsze. U nas zaczal sie syf jak odszedl rocznik 85 a pojawil sie 87. Porazka.

Z nauczycielami zawsze mialam spokoj, bo sie dobrze uczylam to sie nie czepiali. A lubilam wzbudzac kontrowersje strojem :P

JaVirr - 2007-05-12, 11:49

:shock:... a¿ nie wierzê... ¿eby ch³opacy bili dziewczyny?! Zgnêbiæ?! Mêczyæ?! Hm... to brzmi jak moja szko³a :mrgreen:. ¯artuje :P Nie no, spoko, to naprawdê fajnie laæ dziewczyny bez konkretnego powodu :/
Diabe³ek - 2007-05-12, 11:52

JaVirr wiesz powód zawsze siê znajdzie... znaczy oni zawsze sobie znajd±
Znaczy bo to tak do¶æ dziwnie brzmi dosta³am tylko raz (od ch³opaków) bo na codzieñ to tylko s± g³upie komentarze

JaVirr - 2007-05-12, 12:08

Ja bym powiedzia³, ¿e A¯ RAZ. A najpopularniejsz± rad± w takiej sytuacji jest "WYPIERDOL IM" ale to chyba nie zadzia³a :)
Diabe³ek - 2007-05-12, 12:10

no wiesz pdejde sobie na luzie do grupki technog³±bów i co? Jak ja im nawet do brody nie siêgam :lol:
JaVirr - 2007-05-12, 12:16

A po co? Ty masz glany, oni adidasy, ty nie siêgniesz im do brody, to siêgniesz im do krocza.

Kiepy i tyle. My¶la³em, ¿e wszystkich ch³opaków uczono, by trzaskaæ tylko gnojków swojej p³ci :mrgreen:

blackparade - 2007-05-12, 14:18

Moim jedynym problem w sql mo¿e byc to ¿e ksi±dz ci±gle ma do mnie uwagi,raz stwierdzi³ ¿e osoby które s³uchaja rocku, metalu itp. nie wierz± w Boga.......(tylko ciekawe co ja w takim razie robie na lekcji religi) i ostatnio czepi³ sie moich tenisówek ¿e s± na nich czachy;/ powiedzial ze to jest szatanistyczne,poprostu obrzydliwe;/ Ja tam nie widze w tym nic z³ego,za to jak bym zalozyla miniowke,bluzke gdzie widac mi pepek i szpilki to by by³o dobrze;/
Diabe³ek - 2007-05-12, 16:04

JaVirr napisa³/a:
A po co? Ty masz glany, oni adidasy, ty nie siêgniesz im do brody, to siêgniesz im do krocza.:mrgreen:

ja nie noszê glanów.... :lol: a to z tym kroczem to jest jaki¶ pomys³. Ogólnie jestem osob± która jest przeciwko przemocy... jak innym sprawia tak± wielk± radochê mówienie na mnie tokio hotel itp. to proszê bardzo ich opinie osobi¶cie mam gdzie¶

JaVirr napisa³/a:
Kiepy i tyle. My¶la³em, ¿e wszystkich ch³opaków uczono, by trzaskaæ tylko gnojków swojej p³ci :mrgreen:

wiesz, ale nie wszyscy s± na tyle inteligentni ¿eby siê tego nauczyæ

P.S blackparade b³agam nie u¿ywaj s³ów typu sql czy czachy <- g³upie to takie
wydaje mi siê, ¿e piszesz trochê nie po polsku (chodzi mi o budowe zdañ) ale có¿ mogê siê nie znaæ
A no i pytanie czy jeste¶ fank± MCR?

Tema - 2007-05-12, 16:14

JaVirr napisa³/a:


Kiepy i tyle. My¶la³em, ¿e wszystkich ch³opaków uczono, by trzaskaæ tylko gnojków swojej p³ci :mrgreen:



No w³a¶nie jak widaæ nie ka¿dego. Co do tego - wracaj±c kiedy¶ z koncertu by³o mo¿e ko³o 24:00 ,patrzymy siê ,a tam stoi facet i laska. On jej powiedzia³ co¶ typu ,,ale z Ciebie dziwka" ona mu da³a w ryj ,a w tym momencie on z bara , pó¼niej w twarz ona upad³a na ziemie ,a on j± w brzuch :/ I tak pare razy kopa³,¿e laska siê ju¿ zwija³a. Okropne to by³o:/ Nie podeszli¶my bo z ty³u sta³a grupka tych panów w adidaskach i dresikach , zadzwonili¶my na policje. Prze¿y³am szok ! Jak w ogóle mo¿na tak traktowaæ dziewczyny ? Mo¿e i by³a dziwk± i w ogóle wiadomo ,ale przecie¿ to dziewczyna :/ Widaæ tacy panowie nie widz± ró¿nicy.

Co do szko³y to ojciec ,który mnie uczy religii mnie nie lubi. Ca³y czas ma jakie¶ pretensje... Ale nie dla tego,¿e s³ucham czego s³ucham ,bo przecie¿ to chyba nie powód ,a dlatego,¿e zadaje mu czêsto pytania ,z których nie potrafi wybrn±æ. Gdy co¶ mnie ciekawi kiedy opowiada co¶ o ko¶ciele, bogu i ca³ej religii gdy tylko co¶ mi nie pasuje , nie zgadza siê odrazu zadaje pytanie,albo przedstawiam mu to co ja my¶le na ten temat.
Ale po prostu mnie nie lubi jak innych ,czasami docina i nie przymyka oka gdy co¶ zrobie tak jak na innych. Nie robi ¿adnych problemów typu skar¿enie siê wychowawcy .

Co do innych nauczycieli nigdy nie mia³am ¿adnych problemów. Raczej ucze siê dobrze , zachowuje siê jak na uczennice przysta³o , mo¿e czasem i sprzeczam siê z nauczycielami ,ale tylko wtedy gdy mam racje,wiadomo nie ze wszystkimi ,bo niektórych tak szanuje,nawet siê boje i gdy nie maj± racji i tak odpuszczam. Ogólnie wszystko jest ok.

U mnie w szkole nie spotka³am siê z wyzywaniem i gnojeniem ludzi. Raczej tego nie ma . Jest pe³no punków' , metali , raczej dresów nie ma . Mo¿e dlatego. Nawet metale z punkami siê nie gryz± , po prostu siê toleruj± no i chyba dobrze.

Nieg³upi Ja¶ - 2007-05-12, 16:37

Tema napisa³/a:


No w³a¶nie jak widaæ nie ka¿dego. Co do tego - wracaj±c kiedy¶ z koncertu by³o mo¿e ko³o 24:00 ,patrzymy siê ,a tam stoi facet i laska. On jej powiedzia³ co¶ typu ,,ale z Ciebie dziwka" ona mu da³a w ryj ,a w tym momencie on z bara , pó¼niej w twarz ona upad³a na ziemie ,a on j± w brzuch :/ I tak pare razy kopa³,¿e laska siê ju¿ zwija³a. Okropne to by³o:/ Nie podeszli¶my bo z ty³u sta³a grupka tych panów w adidaskach i dresikach , zadzwonili¶my na policje. Prze¿y³am szok ! Jak w ogóle mo¿na tak traktowaæ dziewczyny ? Mo¿e i by³a dziwk± i w ogóle wiadomo ,ale przecie¿ to dziewczyna :/ Widaæ tacy panowie nie widz± ró¿nicy.



Powiem co¶ smutnego, ale niestety prawdziwego. To przede wszystkim Wasza wina dziewczyny, ¿e takie sytuacje maj± coraz czê¶ciej miejsce. Ju¿ gdzie¶ o tym pisa³em, ¿e jak dzi¶ ch³opak/facet ma szanowaæ dziewczyny/kobiety, skoro Wy same siê nie szanujecie?? Pozwalajcie facetom na wiêcej, to na pewno bêd± Was lepiej traktowaæ. No¶cie siê i zachowujcie jeszcze bardziej ni¿ faceci, to faktycznie ci drudzy bêd± Was "rozró¿niaæ" od samych siebie i nie bêd± Was traktowaæ jak byle kumpli z podwórka, tylko jak ksiê¿niczki...
Niestety, prawda jest taka, ¿e za parê lat mnóstwo kobiet, które teraz s± dziewczynkami, nie bêdzie mia³o z prawdziwymi, wra¿liwymi, deklikatnymi kobietami nic wspólnego :(.

A reszta Waszych opowiadañ wprawia w os³upienie... To¿ to horror siê teraz w szko³ach wyczynia!
Na ksiê¿y najlepiej jest w³a¶nie reagowaæ w taki sposób, ¿e zadawaæ im trudne pytania, albo zbywaæ ciêtymi, ale grzecznymi odpowiedziami, typu "zwróci³am siê wczoraj do Boga z pytaniem czy te trampki w czachy bêd± grzechem i wyda³o mi siê, ¿e chcia³ mi powiedzieæ ¿e niewa¿ne co siê nosi na nogach, wa¿ne co ma siê w sercu" :). Po takim tek¶cie, albo kilku, gwarantujê ¿e siê MiB odczepi ;).

Tema - 2007-05-12, 16:48

No i znowu nale¿y Ci przyznaæ racje. Ale te¿ nie do koñca... Bo przecie¿ czy nawet taka panne lekkich obyczajów mo¿na tak skopaæ ? ? ?
Nigdy nie dosta³am od faceta i tak niech zostanie. Szanuje siê tak jak przysta³o na dziewczyne i nie wydaje mi siê ,¿e kiedykolwiek bêdzie mia³a jaki¶ facet powód ¿eby mnie uderzyæ. Zreszt± chyba ,przynajmniej dla mnie nie ma powodu dla którego mo¿na uderzyæ kobiete... nawet gdy sama siebie nie szanuje...

Nie nosze trampek w czachy;)

Gabriell - 2007-05-12, 17:00

Nieg³upi Ja¶ napisa³/a:
To przede wszystkim Wasza wina dziewczyny, ¿e takie sytuacje maj± coraz czê¶ciej miejsce. Ju¿ gdzie¶ o tym pisa³em, ¿e jak dzi¶ ch³opak/facet ma szanowaæ dziewczyny/kobiety, skoro Wy same siê nie szanujecie??


No Jachu teraz to chyba na haju jeste¶ i to ca³kiem sporym. Nie ma prawa, powtarzam NIE ma prawa ¿aden mê¿czyzna tkn±æ kobiety, choæby to by³a ostatnia puszczalska, marginalna kobieta! To, ze ona siebie nie szanuje nie znaczy, ze jaki¶ gnojek ma prawo j± skopaæ na ulicy, ba uderzyæ we w³asnym domu! Nie ma, poprostu nie ma takiego zasranego prawa, bo dziêki matce naturze on jest silniejszy od niej i nawet gdyby sie chcia³a broniæ nie da rady, chyba, ze chodzi na jakie¶ nauki walki (co robi ma³a czê¶æ kobiet) Nie ma usprawiedliwienia dla tego, ze mê¿czyzna znêca siê nad s³absz± fizycznie p³ci± do jasnej cholery. Kobieta nie ma prawa byc silna charakterem, musi byæ delikatna, miêkka i kobieca do md³o¶ci? G³upie usprawiedliwianie Jasku, poprostu g³upie usprawiedliwianie gnojków. czasy sie zmieniaj± i zeby przetrwaæ na tym ¶wiecie kobieta powoli zostaje zmuszana do innego zachowywania.

LadySatan - 2007-05-12, 17:00

Normalny facet, co ma dobrze w glowie poukladane, nie uderzy kobiety. Chocby nie wiadomo jaka szmat± by³a.
Nieg³upi Ja¶ - 2007-05-12, 17:16

Gabriell napisa³/a:
Nieg³upi Ja¶ napisa³/a:
To przede wszystkim Wasza wina dziewczyny, ¿e takie sytuacje maj± coraz czê¶ciej miejsce. Ju¿ gdzie¶ o tym pisa³em, ¿e jak dzi¶ ch³opak/facet ma szanowaæ dziewczyny/kobiety, skoro Wy same siê nie szanujecie??


No Jachu teraz to chyba na haju jeste¶ i to ca³kiem sporym. Nie ma prawa, powtarzam NIE ma prawa ¿aden mê¿czyzna tkn±æ kobiety, choæby to by³a ostatnia puszczalska, marginalna kobieta! To, ze ona siebie nie szanuje nie znaczy, ze jaki¶ gnojek ma prawo j± skopaæ na ulicy, ba uderzyæ we w³asnym domu! Nie ma, poprostu nie ma takiego zasranego prawa, bo dziêki matce naturze on jest silniejszy od niej i nawet gdyby sie chcia³a broniæ nie da rady, chyba, ze chodzi na jakie¶ nauki walki (co robi ma³a czê¶æ kobiet) Nie ma usprawiedliwienia dla tego, ze mê¿czyzna znêca siê nad s³absz± fizycznie p³ci± do jasnej cholery. Kobieta nie ma prawa byc silna charakterem, musi byæ delikatna, miêkka i kobieca do md³o¶ci? G³upie usprawiedliwianie Jasku, poprostu g³upie usprawiedliwianie gnojków. czasy sie zmieniaj± i zeby przetrwaæ na tym ¶wiecie kobieta powoli zostaje zmuszana do innego zachowywania.


Eh, musia³em odpisaæ. Ogólnie szanujê zdanie inncyh ludzi i ich prawo do wypowiadania w³asnych opinii, ale przyznam, ¿e irytuje mnie, gdy siê nadinterpretowuje czyje¶ wypowiedzi, albo wie lepiej co mia³ autor wypowiedzi na my¶li, ni¿ on sam. Teraz zadanie bojowe Gabsiku- poka¿ mi gdzie w swoim po¶cie da³em przyzwolenie na bicie kobiet? Nigdzie, bo ja takiego przyzwolenia nie dajê! Wskazywa³em tylko na przyczyny takiego, a nie innego stanu rzeczy.
A to, ¿e kobieta jest dynamiczna, przedsiêbiorcza i chwilami "twarda" nie oznacza, ¿e ma byæ spluwaj±c± na ulicê, bluzgaj±c± ch³opczyc±, która nie zna pojêcia s³ów "wra¿liwo¶æ", "delikatno¶æ", "kobieco¶æ" itp.

A co do uderzenia kobiety to sprawa te¿ nie jest taka do koñca prosta. Strasznie siê tym obruszy³a¶ Gabs :). Ja ot tak kobiety nigdy bym nie uderzy³. Ale broniæ siê bêdê przed KA¯DYM jak tylko bêdê potrafi³. Zosta³em kiedy¶ uderzony dwukrotnie, przez w sumie obce kobiety i w³a¶ciwie za nic. By³em jeszcze wtedy bardziej dzieckiem. Moja mama mi wówczas powiedzia³a, ¿e NIKT nie ma prawa mnie uderzyæ, poza ni± :). I je¶li kto¶ bêdzie próbowa³ (ktokolwiek, kobieta, facet, babcia, sklepikarz, mój rówie¶nik) to mam siê broniæ. Od tamtej pory postanowi³em tak robiæ. Wtedy pozosta³em bierny, bo uderzenie kobiety nie mie¶ci³o mi siê w g³owie. Dzi¶ za np. ¶wiadome uderzenie w krocze bez powodu, oddam z tak± si³±, ¿eby nastêpnego uderzenia nie by³o. I w dupie mam czy to kobieta czy ktokolwiek.

Biæ mnie mo¿e tylko moja kobieta, najlepiej w sypialni ;)

Gabriell - 2007-05-12, 17:40

A gdzie napisa³e¶, ze takiego przyzwolenia nie dajesz? Wszystko w tym po¶cie poza religi± i trampkami wskazywa³o i nadal wskazuje na to, ze to kobiety s± wszystkiemu winne a mê¿czyzna ma do tego prawo, bo ona siê szmaci. Zdanie

Cytat:
Ju¿ gdzie¶ o tym pisa³em, ¿e jak dzi¶ ch³opak/facet ma szanowaæ dziewczyny/kobiety, skoro Wy same siê nie szanujecie??


tego w³a¶nie dowodzi, bo by³o u¿yte w odniesieniu do historii o skopaniu kobiet na ulicy.

Kiedy¶, kiedy kobieta piêknie ubrana w kiecki z parasolka w reku spoliczkowa³a mê¿czyznê znaczy³o to, ze jest prawdziw± kobiet±, która nie pozwala siê obra¿aæ w jakikolwiek sposób. Nie mia³ jej kto broniæ, wiec policzkowa³a delikwenta, bo tylko na to s³aba, wyrachowana kobiecinka mia³a si³y. Uznaj±c znak „:(” jakiego u¿y³e¶ w poprzednim po¶cie to lubisz prawda, wra¿liwe, delikatne, prawdziwe kobiety? Teraz byæ j± za to uderzy³? Czy masz na my¶li tylko kopniaka w krocze przepraszam? Dobrze wiedzieæ, ze gdybym Ciê kiedy¶ spoliczkowa³a za co¶ co mnie dajmy na to zrani³o (dla Ciebie by³oby to pewnie „bez powodu”, bo przecie¿ je¶li cos siê mówi to jest siê w pe³ni ¶wiadomym swoich s³ów i siê ich nie ¿a³uje tak?) przywali³by¶ mi z „tak± si³±, ze nastêpnego uderzenia by nie by³o” Wprost zajebi¶cie :)

Zreszt± koñczê ten temat, bo owszem strasznie siê tym obruszy³am i jeszcze powiem co¶ czego bym powiedzieæ nia chcia³a :) sorry Lady za ooffa.

no nie, po Tobie sie tego Jasiu nie spodziewa³am :/

LadySatan - 2007-05-12, 17:45

Gabs ja mysle, ze Jasiowi nie chodzi o policzek wymierzony slusznie, tylko o nieuzasadniona agresje :) Nie popadajmy w skrajnosci ;)
Nieg³upi Ja¶ - 2007-05-12, 18:11

Nie Gabs, proponujê poci±gn±æ tego offa, bo mo¿e byæ konstruktywny :). Strasznie mnie dziwi Twoja zaciêto¶æ i jednostronne rozumienie sprawy. Ale cierpliwie sprostujê.

W po¶cie, który tak chêtnie cytujesz wskazywa³em tylko na pewne powody takiego, a nie innego stanu rzeczy. By³ to post skromny, nie rozpisywa³em siê, zreszt± mam tu sporo roboty i nie mogê siê na niej przez tê pisaninê skupiæ :). No ale co tam, chcê byæ dobrze rozumiany. Wieæ uwa¿am, ¿e dzi¶ dziewczyny po pierwsze bardzo zapêdzi³y siê w przypominaniu ch³opaków, a drugie dobieraj± sobie niedopowiednie wzroy i w ogóle towarzystwo. Wierz mi, ¿e coraz czê¶ciej jestem mimowolnym ¶wiadkiem rozmów m³odych dziewcz±t, na oko gimnazjalistek, które tak rzucaj± miêchem i zachowuj± siê tak skandalicznie w miejscach publicznych, ¿e a¿ ¿al na to patrzeæ. Z zwróæ takiej tylko uwagê, to Ciê zjedzie jak psa. To jest uwa¿asz dobry model wspó³czesnej nastolatki?
Takie dziewczyny robi± wszystko, aby ich rówie¶nicy nie postrzegali ich jako kogo¶ lepszego, o kogo siê dba, tylko jako równoprawnych kumpli, jednych z nich. Nic dziwnego ¿e pó¼niej ró¿nice siê zacieraj±.
Co do drugiego zagadnienia. Dzi¶ bardzo czêsto kobieta zwyczajnie daje sob± pomiataæ. Jej facetowi wydaje siê, ¿e ona jest jego w³asno¶ci±, a ona siê temu nie sprzeciwia, tylko jeszcze to potwierdza. Uleg³o¶æ, przytakiwanie swoim "w³a¶cicielom", pozwolenie na z³e traktowanie, przejmowanie takich zachowañ, przenoszenie ich na dzieci itd. To dzi¶ czêsto robi± kobiety, albo jeszcze m³ode dziewczêta. Wspólne picie alkoholu w bramie, wspólne wchodzenie w konflikt z prawem, a czêsto w ró¿nych procederach dziewczyny wrêcz wiod± prym. Dzi¶ m³ody mê¿czyzna ma klawe ¿ycie. Taki ustawiony po 40 zreszt± te¿. Bo kiedy¶ kobietê trzeba by³o zdobywaæ, faceci siê wstydzili, robili podchody, kombinowali, starali siê, a kobiety ew. wynagradza³y te starania. Teraz, aby "zaliczyæ panienkê" nie trzeba robiæ praktycznie nic. Najprawdopodobniej sama zaci±gnie ch³opaka do ³ó¿ka, a je¶li nie, to siê ju¿ od¿a³uje na jednego drinka, a pó¼niej juz u¿ywanie do rana. Przejd¼ siê Gabs pod popularne dyskoteki czy kluby dla disco-techno pó³g³ówków i zobacz co tam siê dzieje. Zobacz jaki tam panuje model ubioru i zachowania. Tylko uwa¿aj, bo z przera¿eniem mo¿esz odkryæ, ¿e Twoje, ¿e tak powiem, p³ciowe przyjació³ki, s± agresywniejsze od facetów! Gabs, otwórz oczy i zobacz co siê dzieje w szko³ach. Albo zwyczajnie poczytaj ten temat :). Kiedy¶ bójka dziewczyn by³a wydarzeniem, na skalê przyjazdu do szko³y towarzysza przewodnika narodu ;). Teraz bójki i zaczerpki miêdzy dziewczynami to standard!
ZA TO W£A¦NIE MI ¯AL!

Co do uderzenia kobiety, to widocznie nie chcesz zrozumieæ tego co piszê. Lady jako¶ zrozumia³a... Sam z siebie kobiety NIGDY nie uderzy³em i nie uderzê!!! A ka¿dej kobiecie, która zazna³a ze strony faceta przemocy radzê zostawiæ go czym prêdzej.

Gdy np. powiem jakiej¶ kobiecie co¶ g³upiego i niemi³ego, a ona poczuje siê ura¿ona i strzeli mnie w pysk, to ok, widocznie zas³u¿y³em i zastanowiê siê gêbiej nad tym, co zrobi³em. Jednak gdy podejdzie do mnie na ulicy obca dziewucha i uderzy mnie w twarz, to musi siê liczyæ z tym, ¿e jej oddam. Tak samo zreszt± kole¶.

I jeszcze jedno. Powiem wprost. Domy¶lam siê Gabs, ¿e nie zosta³a¶ nigdy z wiadomych powodów uderzona w j±dra :). Wiêc uwierz mi na s³owo, to boli jak skur.... . W dodatku jest to miejsce bardzo wa¿ne dla ka¿dego faceta i jego uszkodzenie mo¿e zniszczyæ ¿ycie. Dlatego uderzenie faceta w j±dra dopuszczam TYLKO I WY£ACZNIE wtedy, gdy jest siê ofiar± przemocy z jego strony!! Jako obronê w³asn±. Kopniêcie kogo¶ w krocze tylko dlatego, ¿e powiedzia³ na kobietê ¿e jest g³upia (a tym bardziej bez powodu), uwa¿am za skrajn± francowato¶æ oraz agresjê, przed któr± trzeba siê skutecznie broniæ.

Jak te wywody znów zinterpretujesz na swoje Gabs, to ja pasujê, podobnie jak z Tomkiem w temacie o piractwie :). Pozdrawiam i wracam do roboty :).

dexter xs - 2007-05-12, 18:46

No dziewczyny dzi¶ s± dziwne mówie o gimnazjum ja mam widok z okna na brame z mojego bloku i kiedys stali przy niej conajwy¿ej jakie¶ typki z piwkiem itp. a dzi¶ .. co ods³onie rolety czy co¶ patrze a tam laski stoj± i czekaj± na swoich kumpli .. to dziwne takie menelice oczywi¶cie niemówie ¿e zas³uguj± tym na baty .. tylko ze co¶ w ¶wiadomo¶ci p³ci piêknej sie zmieni³o na gorsze .
Gabriell - 2007-05-12, 19:00

Aha, uderzy³by¶ kobietê, mê¿czyznê, babcie, dziadka, dziecko tylko wtedy kiedy ta osoba podesz³aby do Ciebie i ot tak, po prostu Ciê uderzy³a w cokolwiek? To nie bêdziesz mia³ za wiele okazji najprawdopodobniej o ile w ogóle tego Ci ¿yczê. Nie wiem jak boli kopniêcie w krocze, nie poczu³am i nie poczuje tego, wierzê Ci jednak i nie tylko Tobie, ¿e boli. Wtedy to siê nazywa obrona w³asna.. W sytuacji, gdyby przywali³a Ci dajmy na to z kamienia te¿ byæ j± stukn±³. W obu tych przypadkach mo¿e doj¶æ do okaleczenie trwa³ego cia³a b±d¼ nawet ¶mierci, wtedy masz prawo siê broniæ, bo w naturze ka¿dy ma takie prawo, a w takich przypadkach moralno¶æ nie gra roli. Dobra przyjmijmy, ze t± kwestiê pojê³am, bo w odró¿nieniu do pozosta³ych wypowiedzi uj±³e¶ j± jasno i klarownie nazywaj±c rzeczy po imieniu.

Napisa³e¶ o zacieraniu siê granic miedzy kobietami a mê¿czyznami i to z ich ¶wiadomego wyboru, co nie zmienia faktu, ¿e m±dry mê¿czyzna nie uderzy takiej dziewczyny, bo mimo, ze jest mocna w gêbie i g³upia na umysle najprawdopodobniej nie jest mocna w miê¶niach i siê nie obroni. Ma cycki, ma biodra, wygl±da z twarzy jak dziewczyna (raczej…), nie powiesz mi, ze te granice a¿ tak siê zacieraj± ¿eby¶cie (piszê o p³ci, nie mieszam w to Ciebie) nie widzieli fizycznych ró¿nic o których ca³y czas piszê. Ja wiem, widzê na co dzieñ bluzgaj±ce dziewczyny, daj±ce, ze siê obrazowo wyra¿ê dupy w bramie lub w lesie, rzucaj±ce miechem gdzie siê tylko i na kogo siê da, sama mia³abym ochotê podej¶æ do takiej i strzeliæ jej w pysk, ale to jest ta ró¿nica, ja mogê, bo najprawdopodobniej ona mi odda. Nadal uwa¿am, ¿e ten argument ze szmac±cymi siê pannami nie jest dobrym argumentem, który przemawia³by za tym, ze same siê prosimy o trzaskanie nas na ulicach b±d¼ w domach.

¯yczê szybkiego zakoñczenia roboty :)

Diabe³ek - 2007-05-12, 19:03

I ja siê tu zgadzam z panami.... osobi¶cie jak widzê moj± rówie¶niczkê (bo równie¿ uczêszczam do gimnajum) stoj±ca pod bram±, z ods³oniêtym brzuchem, papierosem w jednej rêce i piwem w drugiej, która co pewien czas spluwa "majestatycznie" na ulicê, co drugie jej s³owo to kurwa b±d¼ ja pierdole to mnie równie¿ nachodzi my¶l, ¿e najlepiej by by³o gdyby takiej kto¶ teraz .... gdyby j± kto¶ uderzy³. Mi nie chodzi o namiêtne bicie p³ci piêknej, ale je¶li "laska" zachowuje siê jak ch³op jest dla mnie tragedi± i najchêtniej powybija³abym takie okazy. Niestety coraz wiêcej teraz takich "twardych dziewczyn" widac na ulicy co to nawet na ni± spojrzeæ nie mo¿na bo od razu siê z piê¶ciami rzuca... gdybym by³a ch³opakiem i rzuci³oby sie na mnie takie co¶ zrobi³abym tak jak mówi Ja¶...
Nieg³upi Ja¶ - 2007-05-12, 19:08

Heh, cieszê siê ¿e dochodzimy do jakiego¶ konsensusu :). Dla mnie jednak ten argument jest do¶æ wa¿ny. Bo widzisz, dla mnie to, ¿e dziewucha bluzga i zachowuje siê jak facet nie jest powodem ¿eby j± biæ. Ale s± tacy kolesie, którzy przestaj± wyczuwaæ ró¿nice i lej± dziewczynê, bo dla nich to jak kumpel, albo jak w³asno¶æ. Natomiast one nie staraj± siê temu zapobiegaæ, zmieniaæ to, piêtnowaæ, tylko nadal utrwalaj± taki swój obraz w ich umys³ach, prowokuj± takie sytuacje, choæ wiedz± do czego to mo¿e prowadziæ. Dzi¶ zacieranie siê ró¿nic miêdzy kobietami a mê¿czyznami doprowadzi³o w du¿ym stopniu do powszechnej znieczulicy na przypadki przemocy. No bo "dobra, leje j±, ale ona przecie¿ te¿ nie lepsza...".
Powerage - 2007-05-12, 19:10

Ka¿dy facet co ma w sobie choæ trochê szacunku nie ruszy kobiety.Po pierwsze kobiety s± delikatnymi i wra¿liwymi istotami które s± dla mnie cudem tego ¶wiata wiêc ka¿dy kto bije to piêkno jest dla mnie cieciem.Ogólnie ten kto bije s³absze istoty jest szurniêty...
Nieg³upi Ja¶ - 2007-05-12, 19:11

Ufff, jak dobrze mieæ na forum m³odziutkie i inteligentne osoby :). Gratulujê Diabe³ku trze¼wego spojrzenia na sprawê :).
Nie oznacza to, ¿e Gabsik nie jest m³odziutka, a zw³aszcza inteligentna, wrêcz przeciwnie :). Tyle ¿e Gabs jest bardziej zaciek³a :mrgreen: ;)

Gabriell - 2007-05-12, 19:19

Ale ja ju¿ napisa³am, ze nie interesuje mnie jak ona sie zachowuje, kim jest i na jak± skale sie szmaci. jest s³absza fizycznie, m±dry facet nie ma prawa jej tkn±æ. Zdanie, które wiêc zacytowa³am (traktuj±ce o tym, ze same sobie jeste¶my winne) jest stekiem bzdur wg mnie i brzmia³o mniej wiêcej tak "sama siê prosi³a o gwa³t, by³a ubrana w spódniczkê mini i kozaczki do uda" W tej kwestii nie dam sie Jasiu przekonaæ, nie ma usprawiedliwienia dla bicia kobiety, bo zachowuje sie tak a nie inaczej.
Nieg³upi Ja¶ - 2007-05-12, 19:40

Bo¿e drogi, Gabs! Nie ka¿ mi siê w kó³ko powtarzaæ. Ja tego nie usprawiedliwiam!!!!!!!!!!!!!!! I nie twierdzê, ¿e facet który wtedy bije dziewczynê jest ok. Nie jest! Ale zobacz, znów dam przyk³ad obrazowy. Idê sobie ulic± i idzie kark. No to ja sobie zaczynam go na¶ladowaæ, rozk³adam szeroko rêce, wysuwam doln± szczêkê do przodu, idê jak pakerek... Kark to zauwa¿a i odbiera jako kpinê z siebie. Spuszcza mi ³omot. Jaka jest teraz interpretacja tej historyjki? Ano, kark ¼le zrobi³, bo pobi³ s³abszego, ale jak by na to nie patrzeæ to go sprowokowa³em, prosi³em siê o wklep :). Mog³em pozostaæ sob± i unikn±³bym k³opotów. G³upstwem by³o te¿ przypuszczaæ, ¿e kark widz±c moje naigrywanie siê z niego, odwo³a siê do uczuæ wy¿szych i przymknie na to oko... Rozumiesz? Tu nie chodzi o przyzwolenie dla faceta bij±cego dziewczynê, bo ja takiego NIE DAJÊ. Jednak skoro dziewczyna zachowuje siê tak a nie inaczej i ka¿e siê traktowaæ jak kumpla, którym mo¿na pomiataæ, to musi siê liczyæ z tym, ¿e je¶li zadaje siê z kolesiami nie ten tyryt, to mo¿e jej siê staæ krzywda, bo oni nie bêd± jej traktowaæ wyj±tkowo. Dla nich pobicie jej nie bêdzie równoznaczne z pobiciem bezbronnej kobiety, tylko z pobiciem pyskatego kumpla, rozumiesz?? A to czêsto nie s± normalni kolesie i za takie zachowanie nale¿y im siê i owszem kara, ale to nie zmienia sytuacji tej kobiety.

To samo z kusym ubiorem. Facet zgwa³ci³, choæ nie powinien jej tkn±æ. Ok, prawda, daæ mu do¿ywocie. Ale co to zmienia dla tej zgwa³conej kobiety?? Przecie¿ wie jakie s± czasy, ilu debili lata po ¶wiecie, to po kiego grzyba ³azi sama po nocy w spódnicy tak krótkiej, ¿e a¿ gacie jej wychodz±???? W koñcu trafi na jakiego¶ dewianta, który sobie ul¿y.
Jak jest w mie¶cie jaka¶ niebezpieczna dzielnica, to ja siê tam nie pcham po zmroku, bo wiem co mnie tam mo¿e spotkaæ. I co mi z tego, ¿e kole¶ dostanie wyrok za pobicie, jak ja dwa miechy spêdzê w szpitalu????
Jak jadê do £odzi to nie wezmê ze soba szalika Legii, albo szalika ¦l±ska do Gdyni, bo mam ¶wiadomo¶æ ¿e mogê za to oberwaæ, bo debili jest pe³no wszêdzie, a pi³ka to czu³y punkt wielu z nich. I co z tego, ¿e tak nie powinno byæ?? Tak jest i ju¿, trzeba na to uwa¿aæ. A przecie¿ mam ¶wiête prawo nosiæ sobie ten szaliczek gdzie chcê, tak samo jak panienka jedna z drug± mo¿e sobie nosiæ ekstremalnie krótkie mini, spod której wystaj± poñczochy samono¶ne (z ¿ycia wziête) i bluzkê tak±, ¿e cycki ogl±daj± niebo. No mogê, wieczorem w szemranych dzielnicach miasta te¿ mogê, ale jak dostanê wpier... to w pierwszej kolejno¶ci muszê mieæ pretensje do samego siebie, mimo, ¿e z³oczyñc± jest kto¶ inny!

Powerage - 2007-05-12, 19:44

[quote="Gabriell"]

nie ma usprawiedliwienia dla bicia kobiety

Dok³adnie.Szczególnie dla facetów,kolesi o wiele silniejszych.Facet który bijê kobietê po prostu nie ma jaj i tyle.....a przemoc sama w sobie jest o tyle kiepska,¿e zalicza siê do jednego z wyj¶æ...tego nie do koñca trafnego...

Nieg³upi Ja¶ - 2007-05-12, 19:44

"¯yczê szybkiego zakoñczenia roboty" - dziêki Gabsiku :). Choæ to raczej nierealne :(
Gabriell - 2007-05-12, 19:51

no to przyjemnej chocia¿by pracy..
Slurp! - 2007-05-12, 20:58

Katharsis napisa³/a:
Hmmm....zastanawia mnie to co Wy robicie, ¿e tak reaguje na was spo³eczeñstwo. Ja nie mam problemów. Mam pe³no znajomych i nie mam wrogów (no mo¿e oprócz jednej osoby ;)). Wszyscy wiedz± czego s³ucham i toleruj± to. Ale mo¿e to fakt, ¿e mieszkam w ma³ej mie¶cinie, gdzie wiêkszo¶æ siê zna, a nie w du¿ym mie¶cie.


Ja mam tak samo. Choæ wrogów mam, to raczej nie mam problemów. Jak mia³em irokeza to jeszcze trza siê by³o przepychaæ na korytarzu z wyrostkami (czyt. ch³opakami którzy nie maj± co robiæ wiêc rosn± ) co z piêæ razy nie zdali, ale teraz to spox. Ale mogê napisaæ, ¿e jeszcze NIGDY nie mia³em solówki .

[ Dodano: 2007-05-12, 21:00 ]
Diabe³ek napisa³/a:
Slurp! napisa³/a:
Ale od jaki¶ ch³opaków? :?

no tak od ch³opaków (co leprze dobrych parê lat starszych ni¿ ja)... dla mnie jest to szczyt chamstwa ¿eby ch³opak dziewczynê uderzy³, no ale có¿ zdarza siê


co za chuje za przeproszeniem :? Normalnie frajerzy :?

[ Dodano: 2007-05-12, 21:02 ]
Powerage napisa³/a:
Ka¿dy facet co ma w sobie choæ trochê szacunku nie ruszy kobiety.Po pierwsze kobiety s± delikatnymi i wra¿liwymi istotami które s± dla mnie cudem tego ¶wiata wiêc ka¿dy kto bije to piêkno jest dla mnie cieciem.Ogólnie ten kto bije s³absze istoty jest szurniêty...


Nie no, ja jestem cudem tego ¶wiata. 8) A znam takie zdziry za przeproszeniem, ¿e szkoda gadaæ. Ale dziewczyny to siê bij± miêdzy sob±, baaa s± nawet gorsze bo stosuj± gierki psychologiczne, tak czy siak facet nie powinien siê do tego wtr±caæ rêk±.

blackparade - 2007-05-12, 21:29

A no i pytanie czy jeste¶ fank± MCR?[/quote]


Fank±? Nie poprostu podobaj± mi sie ich piosenki ;]

Ceandric - 2007-05-12, 21:48

Slurp! napisa³/a:
Ale dziewczyny to siê bij± miêdzy sob±, baaa s± nawet gorsze bo stosuj± gierki psychologiczne, tak czy siak facet nie powinien siê do tego wtr±caæ rêk±.


Racja - jak midzy dwoma facetami co¶ zgrzyta to bez ogródek zaczna siê wyzywaæ od skurwieli, dadz± po morzie i bêdzie spokoj. A dziewczyny najpierw buzi-buzi na przywitanie a potem tylko siê obgaduj± za plecami. Czasem, jak us³ysza³em co jedna dobra kole¿anka o drugiej dobrej kole¿ance mówi, to mi kopara na pod³oge opada³a...

Slurp! - 2007-05-12, 21:53

Nom, one to s± gorsze o niebo od facetów - takie pokrêtne , stosuj± takie sztuczki ¿e czasem po prostu mi ich ¿al . Ale przede wszystkim to mnie wkurwia : ( Nie raz sta³em siê narzêdziem , nawet bez swojej wiedzy : (
Diabe³ek - 2007-05-12, 22:32

Ooo Slurp a w jaki to sposób te okrutne istoty Ciê wykorzysta³y? A co do bójek dziewczyn: to racja frajerstwo. Nawet biæ siê nie umiej± i zazwyczaj na wyzwiskach i straszankach siê koñczy.... raz widzia³am jak jakie¶ dziewczyny z mojej szko³y siê bi³y... losie ca³y czas za w³osy siê szarpa³y i po omacku macha³y rêkoma :lol: ja to siê jeszcze tak na powa¿nie nie bi³am (i mam nadzieje, ¿e nie bêde musia³a) raz tylko w ryj dosta³a dziewczyna (nie wa¿ne za co), ale za to moja siostra jak siê bije to ju¿ na ca³ego. Normalnie podchodzi i z glana komu¶, pi±stk± w twarz i kolankiem w brzuch (sama nie wiem sk±d ona siê tego nauczy³a) dlatego ja j± bardzo kocham i jestemdla niej mi³a - tak ¿eby do bójek nie dochodzi³o miêdzy nami :lol:
Slurp! - 2007-05-12, 22:36

Diabe³ek napisa³/a:
Ooo Slurp a w jaki to sposób te okrutne istoty Ciê wykorzysta³y?

Oj nie chcia³aby¶ wiedzieæ jak mnie dziewczêta wykorzystywa³y :lol:

Diabe³ek napisa³/a:

A co do bójek dziewczyn: to racja frajerstwo. Nawet biæ siê nie umiej± i zazwyczaj na wyzwiskach i straszankach siê koñczy.... raz widzia³am jak jakie¶ dziewczyny z mojej szko³y siê bi³y... losie ca³y czas za w³osy siê szarpa³y i po omacku macha³y rêkoma :lol:

To siê naukowo zwie "po babsku". :lol:

Diabe³ek napisa³/a:

ja to siê jeszcze tak na powa¿nie nie bi³am (i mam nadzieje, ¿e nie bêde musia³a) raz tylko w ryj dosta³a dziewczyna (nie wa¿ne za co), ale za to moja siostra jak siê bije to ju¿ na ca³ego. Normalnie podchodzi i z glana komu¶, pi±stk± w twarz i kolankiem w brzuch (sama nie wiem sk±d ona siê tego nauczy³a)


Takie lubiê pozdrów j± :P

Diabe³ek - 2007-05-12, 22:42

A nie ma sprawy ju¿ pozdrowi³am ;)
Slurp! - 2007-05-12, 22:43

Przypomina mi moj±, ale moja przy okazji to wredna jest baba :P
Enemy - 2007-05-12, 22:50

Aj, opowiem Wam tak± sytuacjê.
By³am pisaæ sprawdzian z fizyki na lekcji dla klas 3 [gimnazjum].
Akurat zda¿y³o siê tak, ¿e zapomnia³am wyciszyæ telefonu.
Jako dzwonek mia³am ustawiony refren piosenki Opeth.
I wtedy telefon zadzwoni³... Ca³a klasa praktycznie sk³ada³a siê z osób s³uchaj±cych techno, wiêc jak przysta³o na tak 'inteligentne' osoby zaczê³y siê ¶miaæ i na¶ladowaæ growl...
Teraz jestem wytykana palcami na korytarzu...
Nie przeszkadza mi to, ale czy tak powinna siê zachowywaæ normalna m³odzie¿!?

Slurp! - 2007-05-12, 22:52

Oj kurwa ale wtopê mia³a¶ , wspó³czujê :P Ale siê nie przejmuj takimi skurwysynami, co za debile to ja nie wiem :P
Diabe³ek - 2007-05-12, 22:57

Wiesz osobi¶cie my¶le, ¿e wiêksza siara by by³a gdyby¶ mia³a ustawion± Dodê b±d¼ inn± pop laleczke... a, ¿e ludzie wytykaj± Ciê palcami z tego powodu jest.... dziwne? ale takowymi lud¼mi bez mózgu przejmowaæ siê nie trzeba
Enemy - 2007-05-12, 22:57

Albo nawet dzisiaj jak wraca³am ze szko³y, sz³am z kumpel± i w³±czy³am muzykê z komórki [Behemoth akurat wtedy lecia³] i sz³a grupka osób z mojej szko³y i zaczeli 'growlowaæ'. Taaa, inteligenciki, nie ma co...


Ale zaprawdê powiadam wam ... WALI MNIE TO xD

Ed The Dead - 2007-05-12, 22:59

Co za ¶cierwo... ktory song Opeth mialas jako dzwonek? Masters Apprentice? ;) :D
Nieg³upi Ja¶ - 2007-05-12, 23:00

Ja siê zawsze cieszy³em jak mnie uwa¿ali za dziwaka :). A jak siê ¶miali, to tylko w duchu ja siê u¶miecha³em, my¶l±c o ich ignorancji i zakutych ³bach :).
Diabe³ek - 2007-05-12, 23:01

Taaaa a ja kiedy¶ siedzia³am sobie na przerwie z mp4 (a i¿ s³uchawki siê zjeba³y to s³ucha³am przez g³o¶niczki) i lecia³ Orchid, oczywi¶cie jak tylko jakas grupka 3 klasistów to us³ysza³a to zaczê³a "¶piewaæ".... tokio hotel :? pomiñmy to, ¿e Orchid hardcore, ale ludzie z mojej szko³y zawsze jak mnie widz± to th nuc± sobie :lol:

No wiesz Jasiu jak to kto¶ kiedy¶ powiedzia³ (nie pamiêtam kto) "¶miejecie siê ze mnie bo jestem inny, a ja ¶mieje siê z was bo jeste¶cie tacy sami" m±dre s³owa, które czesto sobie powtarzam

Enemy - 2007-05-12, 23:04

Mia³am Beneath The Mire :)

Hm... ja siê po prostu przyzwyczai³am.
Mog³abym bardzo d³ugo wymieniaæ podobne sytuacje...
Ja jedyna w klasie s³ucham takiej muzyki...
Ostatnio na angielskim wy¶miano mnie kiedy odpowiedzia³am pani na pytanie jakie s± moje ulubione strony internetowe. A powiedzia³am, ¿e moje dA i forum metalowe ...

Slurp! - 2007-05-12, 23:06

Nieg³upi Ja¶ napisa³/a:
Ja siê zawsze cieszy³em jak mnie uwa¿ali za dziwaka :). A jak siê ¶miali, to tylko w duchu ja siê u¶miecha³em, my¶l±c o ich ignorancji i zakutych ³bach :).


Jak sprawi Ci to przyjemno¶æ Jasiu, to mogê Ciê trochê pouwa¿aæ za dziwaka :P

Do mnie to tylko lecia³y teksty typu "spierdalaj st±d bo wpierdol" :lol:

Ed The Dead - 2007-05-12, 23:08

Hah ja dzieki bogu jestem przez wszystkich szanowany i uwazany jeno za postaæ ekscentrycza... no i czasem za klauna, bo lubim ironie i cynizm ;)
Diabe³ek - 2007-05-12, 23:09

no to masz farta ;)
Enemy - 2007-05-12, 23:11

Ja powiedzmy, ¿e obracam siê w gronie kilku znajomych [wiêkszo¶æ z nich s³ucha takiej samej muzyki jak ja]. Nie czuje potrzeby takiej, by byæ znan± w¶ród wszystkich i byæ lubian±.
I trzeba jeszcze zauwa¿yæ to, ¿e nie mam te¿ zbytnio czasu na spotykanie sie ze znajomymi...

Nieg³upi Ja¶ - 2007-05-12, 23:14

Slurp! napisa³/a:

Jak sprawi Ci to przyjemno¶æ Jasiu, to mogê Ciê trochê pouwa¿aæ za dziwaka :P


O tak, bêdê wniebowziêty :). A jeszcze bardziej jak bêdziesz mnie uwa¿a³ za skoñczonego durnia :).

Slurp! napisa³/a:
Do mnie to tylko lecia³y teksty typu "spierdalaj st±d bo wpierdol" :lol:


Ty to sobie potrafisz przyjació³ zjednywaæ, nie ma co :D

Diabe³ek - 2007-05-12, 23:15

he he ja to mam tylko jedn± przyjació³kê, która nie s³ucha tego co ja (ale i tak jest spoko) reszta szko³ mi zwisa... ogólnie nie znam nikogo kto s³ucha podobnej muzyki co ja (ju¿ w ostateczno¶ci moja siostra i jej znajomi) jestem odludkiem i dobrze mi z tym. Nie ci±gnie mnie do wspó³czesnego spo³eczeñstwa
Slurp! - 2007-05-12, 23:16

U mnie jest z sze¶ciu alternatywnych ludzi. W tym lubiê ze trzech :lol: Wkurwia mnie , jak mój znajomy daje sobie wchodziæ na g³owê. W³a¶ciwie to w klasie to mnie lubi±, kiedy¶ traktowali jak ciekawostkê, teraz siê przyzwyczaili, baa nawet jaja se robiê z nich ¿e nie lubi± metalu :lol: Ale mam fajnych kolesi w klasie wiêc spox, zawsze po¶miaæ siê z nimi mo¿na, choæ wszyscy s³uchaj± techno albo czego¶ podobnego.
Enemy - 2007-05-12, 23:17

Diabe³ek napisa³/a:
Nie ci±gnie mnie do wspó³czesnego spo³eczeñstwa

No i tak samo ja. :)

Ale najbardziej ¶mieszy mnie to, jak tata wchodzi do pokoju gdy sobie s³ucham muzyki.
Wchodzi i ' ³aaaa ³aaaa ' a potem nazywa mnie szatanem ... ¶miaæ mi sie chce gdy to widze :p

Powerage - 2007-05-12, 23:19

Slurp! napisa³/a:
wszyscy s³uchaj± techno albo czego¶ podobnego.


W sumie to siê nie dziwiê zbytnio,nie w tych czasach.Muszê przyznac z rêk± na sercu,¿e ju¿ raczej bezpowrotnie min±³ stary,dobry rock n roll.U mnie w szkole te¿ wiêkszo¶æ s³ucha techno.Nie dziwiê siê.Trafili na t± erê wiêc s³uchaj± tego co jest modne...tylko ja zawsze na przekór wszystkim....

Slurp! - 2007-05-12, 23:21

Nieg³upi Ja¶ napisa³/a:
Slurp! napisa³/a:

Jak sprawi Ci to przyjemno¶æ Jasiu, to mogê Ciê trochê pouwa¿aæ za dziwaka :P


O tak, bêdê wniebowziêty :). A jeszcze bardziej jak bêdziesz mnie uwa¿a³ za skoñczonego durnia :).


No wybacz mi , na prawdê mi przykro ale a¿ takiej przyjemno¶ci to zaoferowaæ nie mogê. :) Za dobrze by¶ mia³ :P


Nieg³upi Ja¶ napisa³/a:

Slurp! napisa³/a:
Do mnie to tylko lecia³y teksty typu "spierdalaj st±d bo wpierdol" :lol:


Ty to sobie potrafisz przyjació³ zjednywaæ, nie ma co :D


Ano, widz± ten b³ysk geniuszu w mych oczêtach i do razu jako¶ siê zjednuj± :P Ma siê ten dar 8) Teraz ju¿ tak nie mam bo jeden z tych fiutów do poprawczaka polaz³ JOOO :P

Diabe³ek - 2007-05-12, 23:21

a ja tak nie mam bo mój tata sam s³ucha metalu ;)

Slurp! napisa³/a:
W³a¶ciwie to w klasie to mnie lubi±, kiedy¶ traktowali jak ciekawostkê, teraz siê przyzwyczaili, baa nawet jaja se robiê z nich ¿e nie lubi± metalu :lol: Ale mam fajnych kolesi w klasie wiêc spox, zawsze po¶miaæ siê z nimi mo¿na, choæ wszyscy s³uchaj± techno albo czego¶ podobnego.


wiesz w klasie te¿ nie jestem gnêbiona... bo nie maj± mnie za co gnêbiæ. Ci ludzie chocia¿ mnie troche znaj±.... na samym pocz±tku roku by³am jedn± z najbardziej lubianych osób w klasie, ale jak siê zorjêtowali, ¿e mam ich gdzie¶ to "spad³am z listy przebojów" teraz nie jestem ani lubiana ani nie nie lubiana

Slurp! - 2007-05-12, 23:24

Enemy napisa³/a:
Diabe³ek napisa³/a:
Nie ci±gnie mnie do wspó³czesnego spo³eczeñstwa

No i tak samo ja. :)

Ale najbardziej ¶mieszy mnie to, jak tata wchodzi do pokoju gdy sobie s³ucham muzyki.
Wchodzi i ' ³aaaa ³aaaa ' a potem nazywa mnie szatanem ... ¶miaæ mi sie chce gdy to widze :p


HAAHA dobry tata :P Ja z moim tego s³ucham :P Mówi ¿e w koñcu jestem normalny, bo wcze¶niej to punk i punk :) Mnie babcia nazywa³a antychrystem jak siê z ni± k³óci³em odno¶nie chrze¶cijañstwa :P achh.. stare dobre czasy..

Gabriell - 2007-05-12, 23:32

Moja mami jak s³yszy kapele z rzêdu mocnego metalu ma w zwyczaju mawiaæ, ze "mózg mi siê gwa³ci" :)

A w szkole nie mia³am nigdy k³opotów ze wzglêdu na muzykê jakiej s³ucham. Wiêcej problemów mia³am z powodu tego jaka jestem, szczególnie u dyrektora, który swoj± drog± po ustnym polskim podszed³ do mnie i powiedzia³, ze mnie, mojego ex i moje oryginalne sposoby na prawdopodobieñstwo zapamiêta na d³ugo :)

Powerage - 2007-05-12, 23:34

¯eby gnêbiæ ludzi za muzykê?To ju¿ jest lekka przesada.Jak nie po ubiorze to po gustach muzycznych oceniaj±.Przecie¿ to jest rasizm :wink:
Slurp! - 2007-05-12, 23:38

Du¿o jest rasistów, tak jak homofobów jooo ;) Ale tak co do gnêbienia, ludzie jako zwierzêta szukaj± se obiektów w ich oczach s³abszych - innych. Jak dasz se wejsc na g³owe to koniec, jak pokazesz ¿e mimo inno¶ci nie jeste¶ s³abszy to daj± spokój i szukaj± gdzie indziej dupki :P
Powerage - 2007-05-12, 23:41

Fajny mi obiekt do gnêbienia...techniarz przed dyskotek±,metal na ³awce,raper pal±cy zio³o pod blokiem....

Przeciez wyrafinowany psychopata by mnie wy¶mia³ za takie ofiary :wink:

Slurp! - 2007-05-12, 23:43

Nie no, co najwy¿ej poleci³bym inne ale wy¶miewaæ siê z kogo¶ to nie w moim stylu :P
Diabe³ek - 2007-05-18, 23:03

Powerage napisa³/a:
¯eby gnêbiæ ludzi za muzykê?To ju¿ jest lekka przesada.Jak nie po ubiorze to po gustach muzycznych oceniaj±.Przecie¿ to jest rasizm :wink:

no wiesz taka ta nasza polska nietolerancyjna jest :?

Adek - 2007-05-18, 23:07

Ja tam ¿adnych problemów z powodu s³uchania metalu nie mam, ba sporo osób zarazi³em metalem i zaczynaj± powoli s³uchaæ ;)
hunter - 2007-05-19, 09:52

Gabriell napisa³/a:
Moja mami jak s³yszy kapele z rzêdu mocnego metalu ma w zwyczaju mawiaæ, ze "mózg mi siê gwa³ci" :)

A w szkole nie mia³am nigdy k³opotów ze wzglêdu na muzykê jakiej s³ucham. Wiêcej problemów mia³am z powodu tego jaka jestem, szczególnie u dyrektora, który swoj± drog± po ustnym polskim podszed³ do mnie i powiedzia³, ze mnie, mojego ex i moje oryginalne sposoby na prawdopodobieñstwo zapamiêta na d³ugo :)


I to siê chwali, jeste¶ poprostu inna indywidualna inaczej postrzegana :) bo ¿yjesz zgodnie ze sob± nie ubierasz siê jak inni s³uchasz tego co lubisz i nie starasz siê do nikogo upodobniæ. Dziêki temu na pewno nie tylko dyrektor ciê zapamiêta :D
Carpe diem wystarczy tylko dobrze to zrozumieæ nie staraæ siê zmieniaæ i byæ ¶wirem !!! :)
Akcje z gimnazujm nikt nie przebije najlepszy okres. Ten dreszczyk picia jako niepe³noletni, nieprzejmowanie siê komletnie niczym olewanie szko³y (chod¼ nie w moim przypadku to pozosta³o):- Non scholae, sed vitae discimus nie uczymy siê dla szko³y lecz siebie.

Najwieksze klopoty mia³em gdy narysowa³em karykatóry nauczycieli pare na tle erotycznym xD (nie ¿eby mnie poci±gali) by³ fun kolega mi wziol zeszyt i pokaza³ ca³ej klasie odrazu ¶iech nauczyciel podchodzi i bierze zeszyt. 2h rozmowy z wychowawc± 1h z ksiêdzem i pare ze starsz± i te krzywe spojrzenia do koñca roku naszcze¶cie zosta³ wtedy tylko 1 miech.

Drugi przypa³ by³ gdy chwycie³em agresora jak kole¶ rzuci³ krzes³em w mojego kumpla pobieg³em zanim na ziemie i dosta³ buta w nos odrazu dywanik i pedagog.

Nie bede tu opisywa³ wszystkiego bo cholera jest tego sporo nie by³o dnia ¿eby czego¶ nie zrobiæ. Fajne jest ¿ycie ¶wira tylko trzeba liczyæ siê z odpowiedzialno¶ci± i pownie¶ konsekwencje :D ale najgorzej siê jest prejmowaæ.

Pirat Barnaba - 2007-05-19, 13:17

Ja mam tylko tyle z tego ¿e do mnie pirat mówi± ;] ale nie ¿eby klasa ok ale jestem jedyny w ca³ej szkole co tylko w bandamie chodzi, no i ca³a szko³a do mnie siema pirat no to odpowiadam "ahojjjjjjjj" ale to tyle z tego, rodzice niekiedy jak jakie¶ punkowe kawa³ki s³ysz± to mówi± ¿eby ¶ciszyæ albo wy³±czyæ a tak to nic ;]
Sarmak - 2007-05-19, 13:25

jak kto¶ specjalnie mi dobiera siê do skóry za muzykê, nic nie mówiê - lecz go zapamiêtuje , i mo¿e mnie poca³owaæ w dupê...
Thor - 2007-05-21, 17:18

Ja z ubieraniem siê w koszulki zespo³ów mia³em niez³± aferê w gim.
W drugiej klasie zmienili nam nauczycielkê od religii na jak±¶ ¶wirniêt± co nam kaza³a zapalaæ ¶wieczki i modliæ siê w kolejno¶ci alfabetycznej i tam parê ró¿nych dupereli. No to z paroma kolegami postanowili¶my namówiæ ca³± klasê ¿eby na nastêpn± religiê przyszli na czarno. No i nie wiem jakim cudem siê to uda³o ale na czarno przysz³o 25 z 28 osób w klasie. No i wtedy siê zaczê³o. Po które¶ tam lekcji przybieg³a wych. i opieprza³a nas przez godzinê (wyzywa³a od satanistów itp.) wezwa³a paru rodziców( w tym moich) do szko³y. Mnie oskar¿y³a o propagowanie satanizmu, ¿e jestem cz³onkiem grupy trzymaj±cej w³adzê w klasie, nawet to ¿e rozdawa³em zaproszenia na czarne msze xD Jaki¶ tydzieñ pó¼niej przyszed³ ksi±dz i opowiada³ o sektach. No i co chwile byli¶my u pedagoga i psychologa na rozmowach.
A te zaproszenia na czarne msze to pewnie chodzi³o o to ¿e z kolegami czytali¶my bibliê szatana na przerwach:D

Btw jest to mój pierwszy post tutaj i mam nadziejê, ¿e nie ostatni

Mordimer - 2007-05-21, 17:38

Ale z Was true grim satani¶ci...ehh ¿a³osne.
Tema - 2007-05-21, 17:48

Mordimer napisa³/a:
Ale z Was true grim satani¶ci...ehh ¿a³osne.


hmm...jakby to powiedzieæ - popieram .

Thor - 2007-05-21, 19:04

Eee? Biblie czytali¶my dla jaj, a satanistami nazwali nas nauczyciele.
Zephyr - 2007-05-21, 20:02

takich ksi±¿ek nie czyta siê dla jaj...
Pirat Barnaba - 2007-05-21, 20:06

biblia szatana to nie znowu takie straszne ;p ale sk±d j± wziêli¶cie to jest pytanie ?? Le¿a³a sobie w szkolnej bibliotece czy na pó³ce ksi±¿ek mamy ??
Sarmak - 2007-05-21, 20:12

Zapewne na plebanii ksiêdza...
Mordimer - 2007-05-21, 20:28

Thor napisa³/a:
Eee? Biblie czytali¶my dla jaj, a satanistami nazwali nas nauczyciele.

Dobra wszystko ³adnie, piêknie tylko kurna zawsze trzeba z siebie robiæ idiotê aby zab³ysn±æ w 'towarzystwie'?

Pirat Barnaba - 2007-05-21, 20:35

Wiesz mordimer zawsze trzeba imponowaæ kumplom, np wypiæ na 4 0,5 l wódki przed lekcjami 1 to w-f :D
Zephyr - 2007-05-21, 20:41

Pirat Barnaba napisa³/a:
Wiesz mordimer zawsze trzeba imponowaæ kumplom, np wypiæ na 4 0,5 l wódki przed lekcjami 1 to w-f :D


to niech zaimponuje nam skokiem z wie¿owca i na przysz³o¶æ oszczêdzi nam robienia z siebie pajaca...

Mordimer - 2007-05-21, 20:42

Szczerze....sram na tak± chêæ bycia kim¶ , nie muszê komu¶ imponowaæ samozak³amaniem.
Pirat Barnaba - 2007-05-21, 20:44

Mordimer napisa³/a:
Szczerze....sram na tak± chêæ bycia kim¶ , nie muszê komu¶ imponowaæ samozak³amaniem.


albo idiotyzmem ;/ tez tego nie lubiê ;/

Killer - 2007-05-22, 06:53

Zephyr napisa³/a:
takich ksi±¿ek nie czyta siê dla jaj...


Popieram Zepha. Takie czytanie Biblii Szatana dla szpanu jest co najmniej ¿a³osne.

unchained - 2007-05-22, 08:12

Zephyr napisa³/a:
takich ksi±¿ek nie czyta siê dla jaj...

dlaczego? mozesz rozwinac ta mysl?

JaVirr - 2007-05-22, 13:16

haha, offtop :P

a mo¿e ¼± poczyta najpierw sobie j± dla jaj, a potem stwierdzi ze mu sie jednak spodobalo, i moze zanurzy sie w temacie? :>

Sarmak - 2007-05-22, 13:19

Piepszenie, unchained po prostu chce podyskutowaæ - bo lubi, i niekiedy jego argumenty s± zadziwiaj±ce..
Thor - 2007-05-22, 16:07

Nie rozumiem dlaczego wszystko traktujecie jak pozerstwo, wszystko dla szpanu itp. Czytali¶my sobie to w ok piêciu tak jak ju¿ pisa³em dla ¿artu.
" takich ksi±¿ek nie czyta siê dla jaj.."
Przeczytaj j± to zobaczysz, ¿e na serio tego potraktowaæ nie mo¿na(np. najpierw pisz±, ¿e satanizm to prawie to samo co ateizm, a parê stron pó¼niej jak przygotowywaæ zaklêcia).
W sumie czytali¶my to te¿ z ciekawo¶ci no, bo prawie ka¿dego interesuje co jest napisane w biblii satanistów, którzy s± uwa¿ani za ¶wirów jedz±cych koty na ¶niadanie i gwa³c±cych dziewice wieczorami(tacy te¿ s±:P)

Killer - 2007-05-22, 16:34

Thor napisa³/a:
Nie rozumiem dlaczego wszystko traktujecie jak pozerstwo, wszystko dla szpanu itp. Czytali¶my sobie to w ok piêciu tak jak ju¿ pisa³em dla ¿artu.
" takich ksi±¿ek nie czyta siê dla jaj.."
Przeczytaj j± to zobaczysz, ¿e na serio tego potraktowaæ nie mo¿na(np. najpierw pisz±, ¿e satanizm to prawie to samo co ateizm, a parê stron pó¼niej jak przygotowywaæ zaklêcia).
W sumie czytali¶my to te¿ z ciekawo¶ci no, bo prawie ka¿dego interesuje co jest napisane w biblii satanistów, którzy s± uwa¿ani za ¶wirów jedz±cych koty na ¶niadanie i gwa³c±cych dziewice wieczorami(tacy te¿ s±:P)


To ja ju¿ nic nie rozumiem. Czytali¶cie t± bibliê dla jaj czy z ciekawo¶ci? Bo to jest spora ró¿nica.

Mordimer - 2007-05-22, 18:08

Hmm...nie rozumiem, bêdê czyta³, np. 'Niewczesne rozwa¿ania' jak to okre¶li³e¶ 'dla ¿artu', tzn. jak? Po to aby wszyscy podziwiali jaki to ja mroczny jestem , tak? ...ile Ty masz lat, ¿eby z siebie takiego kretyna robic?
Tema - 2007-05-22, 18:27

Kurde nie kumam Ciê ... nie mog³e¶ sobie tego przeczytaæ po szkole ??? CZemu akurat w szkole ? ¯eby by³ ,,przypa³" bo to jest takie strasznie JO£ :/ To jest takie ¶mieszne dla mnie... Albo popisywanie siê przed innymi i udawanie kogo¶ kim siê nie jest... je¶li komu¶ siê nie podoba jaka jestem to trudno , mam siebie i ma³e grono znajomych którym to odpowiada i mi to w zupe³no¶ci wystarcza.
tomash - 2007-05-22, 18:27

Ró¿ne g³upoty siê robi ¿eby pokazaæ jakim siê jest fajnym i oryginalnym ;)
unchained - 2007-05-22, 21:02

akurat w tym wypadku chyba naprawde czepiacie sie chlopaka troche na zapas...
Gabriell - 2007-05-22, 21:11

Moze j± zabra³ do szko³y, bo jak zaznaczy³ czyta³ z kumplami i chcia³ im pokazaæ co i jak w knidze piszczy. Nie no sorry, ale ja czyta³am ja rok temu, po kilku stronach wysiad³am i potraktowa³am Bilbiê t± jako syf z którego chce mi sie tylko ¶miaæ. Nie siêga³am po ni± dla jaj, a ¿eby zapoznaæ sie z ni±, skoñczy³o siê jednak na tym, ze sie w duchu z niej ¶mia³am. My¶lê, ¿e o to samo chodzi koledze.. Z reszt±, uczepili¶cie siê jak rzep psiej dupy s³ówka :roll:
Zephyr - 2007-05-22, 21:14

unchained napisa³/a:
Zephyr napisa³/a:
takich ksi±¿ek nie czyta siê dla jaj...

dlaczego? mozesz rozwinac ta mysl?


dla jaj to mo¿na skoczyæ na bungee albo zwaliæ konia w centrum handlowym przy ludziach, a nie czytaj±c pozycje, które w mniejszym lub wiêkszym stopniu odbi³y siê na ¶wiatopogl±dzie wielu ludzi, które mia³y ogromny wp³yw ( niekoniecznie dobry). to tak jakbym wzi±³ sobie Medaliony i poszed³ do pubu z paroma znajomymi naziolami i la³bym z faktu, ¿e czyj¶ grandpa przys³u¿y³ siê III Rzeszy jako myde³ko Fa...

Thor napisa³/a:
Przeczytaj j± to zobaczysz, ¿e na serio tego potraktowaæ nie mo¿na


do kogo ta gadka wypierdku mamuta? lepiej ty j± przeczytaj, przetraw ka¿dy pierdolony wers i wtedy pogadamy...

unchained - 2007-05-22, 22:00

Zephyr napisa³/a:

dla jaj to mo¿na skoczyæ na bungee albo zwaliæ konia w centrum handlowym przy ludziach, a nie czytaj±c pozycje, które w mniejszym lub wiêkszym stopniu odbi³y siê na ¶wiatopogl±dzie wielu ludzi, które mia³y ogromny wp³yw ( niekoniecznie dobry). to tak jakbym wzi±³ sobie Medaliony i poszed³ do pubu z paroma znajomymi naziolami i la³bym z faktu, ¿e czyj¶ grandpa przys³u¿y³ siê III Rzeszy jako myde³ko Fa...

wiecej dystansu... kryterium jakie stosujesz jest mocno kulawe... jestem przekonany ze jest wiele "pozycji, które w mniejszym lub wiêkszym stopniu odbi³y siê na ¶wiatopogl±dzie wielu ludzi" ktore sam uznalbys za dosc zabawne, a ich lektury w celu rozrywkowym nie uznalbys za naganna... poczawszy od medyczno-zoologicznych teorii sekstusa empiryka czy dowodow przeczacych istnieniu ruchu zenona z elei, na scjentologii konczac... jednych bawi monty python innych american pie...

Zephyr - 2007-05-22, 22:11

jednak nadal twierdzê, ¿e czytanie Biblii Lavey'a na przerwie w szkole, po to by komu¶ zaimponowaæ, b±d¼ siê pochwaliæ to raczej jest ma³o rozgarniêta metoda na zab³y¶niêcie w czyi¶ oczach... bo taki by³ chyba cel tych "jaj" ...
Thor - 2007-05-23, 20:21

Czemu ci±gle piszecie, ¿e chcia³em zaimponowaæ? Niby w jaki sposób by im to imponowa³o? Ka¿dy mo¿e takie co¶ znale¼æ w internecie. I jaki wp³yw wywar³a ta ksi±¿ka na ludzko¶æ?(chyba ju¿ harry potter wiêkszy:P)
Przyszed³em na to forum ¿eby porozmawiaæ sobie z lud¼mi którzy s³uchaj± muzyki takiej jak ja, a gdy opisa³em historiê z II klasy zosta³em zmieszany z b³otem, ¿e jestem ¿a³osny, chcê byle czym imponowaæ no i ¿e jestem wypierdkiem mamuta :P

Powerage - 2007-05-23, 20:32

Zephyr napisa³/a:
jednak nadal twierdzê, ¿e czytanie Biblii Lavey'a na przerwie w szkole, po to by komu¶ zaimponowaæ, b±d¼ siê pochwaliæ to raczej jest ma³o rozgarniêta metoda na zab³y¶niêcie w czyi¶ oczach... bo taki by³ chyba cel tych "jaj" ...


Zgadzam siê z Zephyrem.Raz mia³em kumpla który nigdy nie mia³ peta w ustach ale przy dziewczynach chcia³ pokazaæ siê z tej mêskiej Marlborowej strony i poprosi³ mnie o peta.Zrobi³em zonga ale mówiê-Masz,twoja sprawa,jaraj.Odpali³em mu a ten nie do¶æ,¿e nie umia³ siê zaciagaæ to jeszcze zacz±³ siê dusiæ...chcia³ dobrze wypa¶æ ale mimo to zrobi³ z siebie wypierdka mamuta.Czasami jak na si³e chcemy zaimponowaæ to wychodzi nam ca³kiem na odwrót.A ksi±¿ki siê czyta raczej dla siebie...

Gabriell - 2007-05-23, 20:36

Powerage napisa³/a:
Raz mia³em kumpla który nigdy nie mia³ peta w ustach ale przy dziewczynach chcia³ pokazaæ siê z tej mêskiej Marlborowej strony i poprosi³ mnie o peta.Zrobi³em zonga ale mówiê-Masz,twoja sprawa,jaraj.Odpali³em mu a ten nie do¶æ,¿e nie umia³ siê zaciagaæ to jeszcze zacz±³ siê dusiæ...chcia³ dobrze wypa¶æ ale mimo to zrobi³ z siebie wypierdka mamuta. Czasami jak na si³e chcemy zaimponowaæ to wychodzi nam ca³kiem na odwrót


I gdzie zwi±zek miêdzy tymi dwoma przypadkami?


Cytat:
.A ksi±¿ki siê czyta raczej dla siebie...


Dlaczego? ksiazki to jaki¶ temat tabu jak masturbacja dla przyk³adu? czego to sie cz³owiek nie dowie... Ja uwielbia³am swojego czasu czytaæ ksiazki z inna osob±.

Powerage - 2007-05-24, 21:36

Nie ma ¿adnego zwi±zku bo go nie widzisz.Dla mnie jest zwizêk,istnieje i w tym i w tamtym przypadku...chêæ zaimponowania.

Gdzie je do cholery jasnej napisa³em,¿e ksi±¿ki s± tematem tabu??
Nie bêde siê wb³êbia³ w t± wypowied¿ ani argumentowa³ dalej...umy¶lnie.

Zephyr - 2007-05-25, 11:41

Gabriell napisa³/a:



Cytat:
.A ksi±¿ki siê czyta raczej dla siebie...


Dlaczego? ksiazki to jaki¶ temat tabu jak masturbacja dla przyk³adu? czego to sie cz³owiek nie dowie... Ja uwielbia³am swojego czasu czytaæ ksiazki z inna osob±.


jemu chodzi³o o co innego ... poza tym masturbacja to te¿ ju¿ nie jest temat tabu...

Arctoss - 2007-06-13, 13:59

na mnie pokrzykuj± co chwila, ¿ebym do fryzjera poszed³
Wojownik - 2007-06-16, 19:43

Ja nie mam raczej problemów.... w moim mie¶cie jest spokojnie. Kiedy¶, tak jak wiêkszo¶æ mia³em trochê nieprzyjemno¶ci w gimnazjum. Ale to by³y tylko gadki typu "brudas", albo jaki¶ ryk. Teraz w Technikum nie ma z tym ¿adnych problemów, mimo, ¿e w naszym zespole szkó³ jest tesz zawodówka, to ludzie z zawy tesz s± spoko. Tylko czasem na ulicy zda¿a³y siê pojedyñcze przypadki, ¿e kto¶ co¶ tam powierdzia³.... ale takie rzeczy to mo¿na na palcach jednej rêki policzyæ. A ju¿ na pewno nikt nigdy nie chcia³ mi zajebaæ za wygl±d.

Czê¶ciej siê zda¿a³o, ¿e jacy¶ starsi ludzie patrzyli na mnie, jak na bandytê, gdy sta³em na ulicy i pi³em piwo..... albo w ogólniaku (do którego chodzi³em rok temu, ale nie zda³em i teraz chodzê do technikum) by³ taki nauczyciel od PO, który czepia³ siê moich æwieków i ³añcucha, mówi³ ¿e "szko³a to nie koncert heavy metalowy", a jedna nauczycielka mnie spyta³a, czy je¿d¿ê na harley'u.
No i czasem policja siê tak podej¿liwie gapi, jak idziemy ca³± ekipa.

W noc sylwestrow± 2005/2006, szli¶my z kumplami ulic± (oczywi¶cie najebani na trzy dupy). Gdzie¶ tak o 3 w nocy stoimy sobie na ulicy i g³o¶no gadamy. Jeden kumpel bardzo g³o¶no przeklina³ (nikogo nie obra¿a³ tylko wplata³ kurwa co parê s³ów), echo sz³o na pó³ ulicy, a potem podesz³o do nas dwóch gliniarzy i jeden z nich po³orzy³ rêkê na ramieniu kumpla.
W tym momencie kumpel odwróci³ siê, i unius³ przy tym rêkê, ¿eby zgarn±æ sobie w³osy z czo³a. Wygl±da³o to tak, jakby chcia³ jebn±æ policjanta z ³okcia w ryj na odlew.
Oczywi¶cie Pan niebieski tak tesz pomy¶la³ i zas³oni³ siê rêkami, a potem nas zapewnili, ¿e nie chc± nas zgarniaæ, ale ¿eby¶my tak g³o¶no nie gadali, bo ludzie siê skar¿±.

[ Dodano: 2007-06-16, 19:51 ]
Thor napisa³/a:
Czemu ci±gle piszecie, ¿e chcia³em zaimponowaæ? Niby w jaki sposób by im to imponowa³o? Ka¿dy mo¿e takie co¶ znale¼æ w internecie. I jaki wp³yw wywar³a ta ksi±¿ka na ludzko¶æ?(chyba ju¿ harry potter wiêkszy:P)
Przyszed³em na to forum ¿eby porozmawiaæ sobie z lud¼mi którzy s³uchaj± muzyki takiej jak ja, a gdy opisa³em historiê z II klasy zosta³em zmieszany z b³otem, ¿e jestem ¿a³osny, chcê byle czym imponowaæ no i ¿e jestem wypierdkiem mamuta :P


Wcale nie uwarzam Ciê za wypierdek mamuta. Ja tesz przeczyta³em Bibliê Szatana, ale w domu, na wersalce, a nie w szkole na przerwie. ¯eby przeczytaæ tak± ksi±¿kê, potrzeba czasu i spokoju. Nie by³bym w stanie czytaæ tego w szkolnym gwarze.
A dla jaj, to wiesz, co kiedy¶ odpierdolili¶my z kolegami ?
Szli¶my po paru piwach odob ko¶cio³a. (jak to po piwie) zachcia³o nam siê laæ, wiêc weszli¶my na teren ko¶cio³a, wyci±gnêli¶my fujary i naszczali¶my na mury ko¶cio³a. A mohery akurat wychodz± z ko¶cio³a i patrz± na nas, jaki¶ facet w garniaku mówi "co za brak wychowania" itp.
Dobrze ¿e nas gliny nie zgarnê³y, bo za takie co¶ mo¿na dostaæ dwa lata w zawiasach.

Ceandric - 2007-06-16, 19:59

Wojownik napisa³/a:


W noc sylwestrow± 2005/2006, szli¶my z kumplami ulic± (oczywi¶cie najebani na trzy dupy). Gdzie¶ tak o 3 w nocy stoimy sobie na ulicy i g³o¶no gadamy. Jeden kumpel bardzo g³o¶no przeklina³ (nikogo nie obra¿a³ tylko wplata³ kurwa co parê s³ów), echo sz³o na pó³ ulicy, a potem podesz³o do nas dwóch gliniarzy i jeden z nich po³orzy³ rêkê na ramieniu kumpla.
W tym momencie kumpel odwróci³ siê, i unius³ przy tym rêkê, ¿eby zgarn±æ sobie w³osy z czo³a. Wygl±da³o to tak, jakby chcia³ jebn±æ policjanta z ³okcia w ryj na odlew.
Oczywi¶cie Pan niebieski tak tesz pomy¶la³ i zas³oni³ siê rêkami, a potem nas zapewnili, ¿e nie chc± nas zgarniaæ, ale ¿eby¶my tak g³o¶no nie gadali, bo ludzie siê skar¿±.


Ech, ci gro¼ni stró¿e prawa :lol:

Cytat:

Szli¶my po paru piwach odob ko¶cio³a. (jak to po piwie) zachcia³o nam siê laæ, wiêc weszli¶my na teren ko¶cio³a, wyci±gnêli¶my fujary i naszczali¶my na mury ko¶cio³a. A mohery akurat wychodz± z ko¶cio³a i patrz± na nas, jaki¶ facet w garniaku mówi "co za brak wychowania" itp.
Dobrze ¿e nas gliny nie zgarnê³y, bo za takie co¶ mo¿na dostaæ dwa lata w zawiasach.


¯enua... :?

Jamick - 2008-01-02, 19:12

"" pisz± ¿ê satanizm to prawie jak ateizm (...) zklêcia"

to tak moze off top ale satanizm dzieli siê na racjonalny i okultystyczny ... :) (nie jestem satanisk± :)

qwerty - 2008-01-02, 20:28

A mog³aby¶ rozwin±æ mysl? Bo wydaje siê ca³kiem ciekawe.
elviElViedor - 2008-01-02, 20:35

Heh... Ja problemy mia³em... Widzicie... Kiedy¶ s³ucha³em i hiphopu, i metalu. No wiêc ci±gle mia³em k³opoty - metale chcieli mnie 'zglanowaæ' za s³uchanie HH, natomiast hiphopowcy gor±co próbowali mi wpierdoliæ (niby 'hañbiê im Molestê, Paktofonikê i inne). Czasami uda³o mi siê obroniæ, ale czasem te¿ dostawa³em porz±dny wpierdol...

A propos bicia - czy to normalne, ¿e mojego kumpla skopali tak, ¿e 3 tygodnie spêdzi³ w szpitalu. Dobra, to takie dziwne nie jest (przynajmniej u nas), ale z jakiego powodu? Kto zgadnie?
Otó¿... Nie spodoba³o im siê jego zdjêcie na photoblogu...
Widaæ, ka¿dy pretekst jest dobry do mordobicia.
Co jeszcze jest chore? Kumpel wówczas chodzi³ do 2 gimnazjum, a zaatakowa³o go 3 go¶ci z 'Zasadniczej Szko³y Zawodowej'.

Pastafarian666 - 2008-01-03, 18:57

elviElViedor napisa³/a:
Heh... Ja problemy mia³em... Widzicie... Kiedy¶ s³ucha³em i hiphopu, i metalu. No wiêc ci±gle mia³em k³opoty - metale chcieli mnie 'zglanowaæ' za s³uchanie HH, natomiast hiphopowcy gor±co próbowali mi wpierdoliæ (niby 'hañbiê im Molestê, Paktofonikê i inne)


prawie sobie odebra³em ¿ycie ³ykiem wody :)

epic lol

elviElViedor - 2008-01-04, 16:57

A co ciê tak ubawi³o: to, ¿e s³ucha³em zarówno hiphopu, jak i metalu, czy to, ¿e mia³em przejebane w obu przypadkach?
Zephyr - 2008-01-04, 17:02

No nie powiem, ¶mieszna sytuacja hehe. Tylko, ¿e widzisz... mój kumpel zatwardzia³y narodowiec s³uchaj±cy Honoru czy Konkwisty lubi sobie czasem pos³uchaæ jakiego¶ hh i jako¶ nigdy nie mia³ z tym problemów. Ani on ani otoczenie.
elviElViedor - 2008-01-04, 17:06

No nie wiem, mo¿e tylko u nas takie agresywne grupki s±. Tzn. wiêkszo¶æ Solecczan to naprawdê na poziomie ludzie, a nawet ¿ule nie s± agresywne, ale mamy te¿ parê grupek, co chodz± po mie¶cie i my¶la: 'komu tu wpierdoliæ'.

[ Dodano: 2008-01-04, 17:07 ]
Mo¿e on ma solidne plecy, ale ja nie. Ale jako¶ sobie radzê...

Antivia - 2008-03-21, 14:04

Wypowiem sie na ten temat chociaz nie uwazam sie metalowa.
Od kiedy pamietam bylam osoba skryta w sobie 9co sie zmienilo). W podstawowce, gimnazjum. Trzymalam ise na uboczu. Gdy zaczelam sluchac gotyku, metalu w zasadzie nikt o tym nie wiedzial. dopiero jak zaczelam ubierac sie na czarno zaczeto mnie pytac czy slucham metalu. no i sie zaczelo. Typowe przezwiska: satanistka, wiedzma itd. Idac ulica sypaly sie przezwiska, albo rzucano we mnie kamieniami. W zimie to byly sniezki. Kiedys szlam z przyjaciolka to grupa skinow obrzucala nas blotem. wyobrazacie to sobie??? Ojej odbieglam od tematu. W szkole to zazwyczaj ograniczalo sie do wyzwisk. nauczyciele nic nie mowili.

Marzena - 2008-03-21, 14:42

W koszulkach moich ulubionych zespo³ow nie mam zwyczaju chodziæ na co dzieñ..ale co do tego ,¿e jestem metalów± nie mia³am nieprzyjemno¶ci..oczywi¶cie zdarza³y siê czasem uszczypliwe uwagi apropo tego czego s³ucham..ale ja siê w takie dyskusje nie wdawa³am bo nie bêdê sie zni¿aæ do poziomu tej osoby skoro ja szanuje to ze Ona lubi co innego a ona nie potrafi uszanowaæ mnie to sama pokazuje ze jest ma³o inteligentna i szkoda zajmowaæ sobie swój cenny czas hmm apropo tego jak sie ubieram nikt nie mia³ raczej wontów poza tym ze nieraz ludzie pytaja czemu ja sie tak ciemno ubieram :)
LadySatan - 2008-03-21, 16:46

Bosh czy wszyscy metale, gotki itd to takie ¿yciowe sieroty, ¿e daj± sie wyzywaæ i co gorsza obrzucaæ kamieniami??
unchained - 2008-03-21, 17:19

a tak z ciekawosci co ty zrobilabys w takiej sytuacji bedac uczennica szkoly podstawowej? :)
LadySatan - 2008-03-21, 17:27

Poskar¿y³abym siê mamie :P
Poza tym bosh.. kto w podstawówce ka¿e nosiæ siê na czarno?? Mi to ju¿ zakrawa o patologiê..
jak kto¶ chce byc inny, to niech ponos tego konksekwencje, a nie sie u¿ala nad sob±..

unchained - 2008-03-21, 17:43

niedosc ze skarzypyta to jeszcze komformistka ;)

ale powaznie. dzieci bywaja okrutne. ja w podstawowce mialem osoby ktore sie meczylo naprawde nie z ich winy. ba! sam dawalem w kosc paru dzieciakom i powiem ci szczerze ze niebardzo mogly cos z tym zrobic (przyznaje, bylem wrednym, malym chujem, ale tak to juz jest jak sie ma te parenascie lat). to nie jest kwestia niezaradnosci. czasem poprostu mozesz miec pecha. podejzewam ze teraz jest znacznie gorzej niz za moich czasow (mimo ze nie bylo to az tak dawno).

LadySatan - 2008-03-21, 18:17

Okey.. rozumiem, ¿e sa przypadki skrajne. I nie akceptuje pewnych zachowaæ.. np to obrzucanie kamieniami - od razu posz³abym na policjê.
Ale niestety czêsto jest tak, ¿e sami dajemy sob± pomiataæ.

Tema - 2008-03-21, 23:13

Jasne , nie powinni¶my sobie pozwoliæ na pomiatanie ,ale nie wiem jak u was ,ale u mnie w gimnazjum czy te¿ w podstawówce by³a grupa cwaniaków , którzy zawsze mieli ostatnie zdanie. Mêczyli i besztali ludzi z g³upich powodów np dlatego,¿e jeden nosi okulary , a drugi jest niski. Przecie¿ to chore ,ale jak takie dziecko sobie mo¿e poradziæ ? Ci ludzi potrafi± wywieraæ niez³± presje , a skryte,skromne i ciche dziecko siê nie obroni. W liceum nie spotka³am siê z czym¶ takim, ludzie s± bardziej dojrzali i nie bawi± siê w ten sposób ,a nawet gdyby siê bawili kosztem innych to w tym wieku cz³owiek potrafi siê obroniæ , na pewno lepiej ni¿ ma³e zakompleksione dziecko.
Antivia - 2008-03-23, 21:05

Nie napisalam, ze w podstawowce czy gimnazjum ubieralam sie na czarno. Ja nie jestem agresywna osobom. Tzn teraz nie jestem. W podstawowce to ja sie zawsze pilam- z chlopakami. co do tego obrzucania kamieniami- nie rzuce sie na kolesia z pazurami, bo nie mialabym szans. tak samo z tym obrzuceniem blotem. Ich pylo 15 nas 3.
tomash - 2008-03-23, 22:33

Antivia napisa³/a:
nie jestem agresywna osobom. Tzn teraz nie jestem. W podstawowce to ja sie zawsze pilam- z chlopakami.


Znajomcom ortografiê tesz nie :) W podstawówce ju¿ pi³a¶? S± chyba jakie¶ granice lansu 8)

Antivia - 2008-03-24, 09:24

bilam. no rany pomylic sie nie mozna?
LadySatan - 2008-03-24, 09:32

Mo¿na, Tomasz siê czepia niepotrzebnie 8)
Komandoska-94- - 2008-05-17, 15:37

Ja ca³y czas mam problemy w szkole, jestem ogólnie nietolerowana (z drugiej strony mam AS i jestem spo³ecznie upo¶ledzona), przez ksiêdza by³am zwyzywana od satanistek ;| wkurza mnie takie podej¶cie
Tema - 2008-05-18, 15:02

Komandoska-94- napisa³/a:
Ja ca³y czas mam problemy w szkole, jestem ogólnie nietolerowana (z drugiej strony mam AS i jestem spo³ecznie upo¶ledzona), przez ksiêdza by³am zwyzywana od satanistek ;| wkurza mnie takie podej¶cie


Zastanawia mnie ja wy to robicie,¿e was tak wszyscy nie lubi± , wyzywaj± od satanistów/satanistek i w ogóle jeste¶cie beee . Kurde nigdy nie mia³am takich problemów,¿eby kto¶ na mnie krzywo patrzy³ ,albo komentowa³,bo mia³am glany. Nawet z ksiêdzem nigdy nie by³o problemów.....

bobekk - 2008-05-18, 18:25

Mo¿e nie spotka³a¶ siê z nietolerancj± mnie wyzywaj± od szatanów ale mnie to pie...li gorzej ze starszymi babkami :twisted:
elviElViedor - 2008-05-18, 21:47

Bardzo dobre podej¶cie bobekk. Najlepiej takie zaczepki olewaæ.
Inna sprawa, ¿e wielu metali nie ma problemów, nie s± wyzywani, itp... No fakt s± przyjeby które zawsze bêd± siê czepiaæ, bêd± (razem z kolegami) spuszczaæ ³omot takim jak my... Ale mo¿e to niektórzy z nas siê zachowuj± w taki sposób, ¿e prowokuj± takie zachowania?

bobekk - 2008-05-19, 16:16

Jak sie dr± ¿e szatan jestem to to olewam gorzej jak jakie¶ dresy wyskocz± i bez niczego zaczynaj± ciê kopaæ po twarzy :mad:
Sarmak - 2008-05-19, 19:41

w takiej sytuacji wychodzisz na drugi dzieñ ze strzelb± w d³oniach i dajesz popaliæ
Dauntless - 2008-05-20, 09:49

Albo golisz ³eb i przywdziewasz flyersa. Mo¿esz wtedy sobie byæ w glanach i na czarno, ale nikt ju¿ nie zaczepia. :)
bobekk - 2008-05-20, 15:39

Nie nale¿ê do ludzi którzy dostali za baty to je zaraz ¶cinaj± bo jakie¶ dresy mi ka¿±
Dauntless - 2008-05-20, 22:26

I prawid³owo. :)
Dethroned - 2008-05-20, 22:54

Hah, to ja teraz nawi±¿ê do g³ównego w±tku. k³opoty.
Ogólnie w mojej szkole takiwych nie ma, nikt nie robi wyrzutów i to,¿e chodzisz w koronkach,czy lateksach, czy tez mo¿e ze w kamufla¿u 24/7. Ogólnie jest to miejsce szerzenia tolerancji innych bzdetów tego typu, co wynika mo¿e z tego,¿e dobrze ponad po³owa uczniów nie wpisuje siê wkonwencje podwórkowego buraka w ró¿owym i tylko w ró¿owym.( nie chcê nikogo obra¿aæ, po prostu jak najlepiej oddaæ to o co mi chodzi ;) a chodzi o podwórkow± pannêna szpilkach, dla któej szczytem lansu jest zapalenie pod klubem...)
jednak¿e d±¿±c do tego kichanego sedna wypowiedzi to jestjeden genialny problem. Glany... buty na koturnach i szpilki. Jest to p³achta na byka w naszej szkole. BYkiem jest dyrektorka,która pomimo faktu,¿e sama pomyka w szpilach "podkutych" i robi dziury w pod³doze jak jasna cholera wmawia nam, ucznion- plebsowi cho³ocie - ¿e nie wolno chodziæ w glanach, bo "¶ruby wystaj±" ( to jest najbardziej absurdalny argument, stosowany równie¿ przez moja matkê,który zawsze zbywam ¶miechem i pytaniem "pokaz mi w którym miejscu te ¶ruby ci wystaj±?" W szpilkach zakaz, bo dziury siê robi± w pod³ogach. A na czarnych piankowych koturnach tez nie mo¿na, bo brudz±. No to zdecydujmu siê na trampeczki. oczywi¶cie trampeczki na bia³ej podeszwie, bo czarne podeszwy te¿ brudz±. uch,ale¿ siê rozpisa³am. jeszcze tylko na koniec optymistyczny akcent
otó¿ jak siê okaza³o za niezmienienie 3 razy w ciagu roku butów u nas w szkole grozi ocena "naganna" z zachowania a przy tym "aut" ze szko³y :D to dopiero hardkor! :D

elviElViedor - 2008-05-27, 21:12

Hmmm mi ksi±dz zagrozi³, ¿e je¶li nie obetnê w³osów, to, cytujê 'ja nie bêdê bierzmowa³ owcy'.
W ogóle on jest dziwny, do kolesia mówi 'Gdzie siê schowa³e¶ ty dupku'. Porywczy.
Miêli¶my próbê do bierzmowania, ja podchodzê, a on 'Serio siê zetnij' (ja)'...' (on) 'Tylko nie dysutuj, bo jak Ci przy³o¿ê...' I bierze zamach...

cHCDW, Jurek. Jezus te¿ mia³ d³ugie w³osy.

LadySatan - 2008-05-27, 21:22

Eee olej dziada :)
elviElViedor - 2008-05-27, 21:27

Nie olewam. W wiêkszo¶ci sytuacji ja mam z go¶cia wpania³± bekê. :D
Inna sprawa, ¿e jednak czasem tak potrafi zale¼æ za skórê... Lubi pos³ugiwaæ siê szanta¿em, a kilku go¶ci nie dopu¶ci³ do bierzmowania, poniewa¿ nie by³o ich na jakim¶tam spotkaniu... Jeden z nich w tym czasie by³ w szpitalu, ale co z tego... :?
Kij mu w oko.

LadySatan - 2008-05-27, 21:29

Yyy ja bym mu zrobi³a tak± awanturê, ¿e by odechcia³o mu siê takich numerów :D
elviElViedor - 2008-05-27, 21:32

Ja nie mam powodów by robiæ awanturê. A ¿e oni nie zrobili? Ich sprawa.
A w sumie to przecie¿ w jego interesie le¿y by przyj±æ jak najwiêksz± ilo¶æ ludzi...

Nieg³upi Ja¶ - 2008-05-27, 23:49

W mojej parafii zawsze proboszcz robi³ jakie¶ problemy. Jednak po rozmowie z moim tatkiem, która, jak siê domy¶lam, przypominaæ musia³a starcie z samym Belzebubem, go¶ciu odpu¶ci³ i machn±³ rêk±. Zadanie mia³a u³atwione moje m³odsza siostra. Gdy sz³a co¶ za³atwiæ do ko¶cio³a, a jaki¶ ksiê¿ula robi³ problem, to szli do proboszcza, a proboszcz tylko spojrza³ i od razu by³o: "A tym to pozwólcie na wszystko" :D
elviElViedor - 2008-05-28, 13:49

Heh, mój kumpel próbowa³ w ten sposób... Ksi±dz go za to nie dopu¶ci³ do bierzmowania. Jego starszy zagrozi³ proboszczowi, ¿e napisze do kurii... Ale to g... da³o.
Dauntless - 2008-05-29, 00:30

Najprostsze rozwi±zania s± zawsze najlepsze - nie daæ siê wybierzmowaæ tym pomiotom! Oszczêdzisz sobie nerwów, masz z g³owy ko¶ció³ do koñca ¿ycia i bandê pracuj±cych w nim peda³ów i nie bêdziesz mia³ n-tego imienia. Co Ty, kurwa, Hiszpan jeste¶ ¿eby mieæ 7 imion, po jednym na ka¿dy dzieñ tygodnia?!
A ¿e byæ mo¿e wierz±cy jeste¶? Wierzyæ mo¿na dalej, wbrew i na przekór tej chorej instytucji.

Uff. Ul¿y³o mi.

P.S.
Pozdrowienia z miasta Radia Maryja. ;)

Nieg³upi Ja¶ - 2008-05-29, 06:59

Dauntless napisa³/a:
Co Ty, kurwa, Hiszpan jeste¶ ¿eby mieæ 7 imion, po jednym na ka¿dy dzieñ tygodnia?!


:D


Dauntless napisa³/a:
P.S. Pozdrowienia z miasta Radia Maryja. ;)


Dziêkujemy :D A tak BTW Daunt, jak siê mieszka w mie¶cie, którego w³adze nie s± ¶wieckie? :P Pytam zw³aszcza Ciebie, jako ¿arliwego antykleryka³a :D ;);)

elviElViedor - 2008-05-30, 10:09

Wierzyæ wierzê (trochê) i nie uzale¿niam tego od bierzmowania.
Jednak bez bierzmowania... ¦lub pó³ biedy, zawsze mo¿na cywilny wzi±æ, ale chyba chrztu nie mo¿na bez ¶lubu ko¶cielnego rodziców otrzymaæ?

Antivia - 2008-05-30, 10:22

W szkole jak to w szkole.. Znajda sie debile. Zawsze mowie "chcesz byc szanowanym, szanuj innych". Byly wyzwiska, kpiny. Przetrwalo sie. Teraz jest ok. Chyba sie przyzwyczaili.
Dauntless - 2008-05-30, 11:06

Nieg³upi Ja¶ napisa³/a:
A tak BTW Daunt, jak siê mieszka w mie¶cie, którego w³adze nie s± ¶wieckie? :P Pytam zw³aszcza Ciebie, jako ¿arliwego antykleryka³a :D ;);)


Zasadniczo, to nie odczuwam, ¿eby w³adza by³a bardziej ko¶cielna jak w innych miastach. Wpieprzaj± siê klechy jak wszêdzie. Raz mi tylko zale¼li za skórê fest. Ponoæ przez interwencjê SS (S³uchaczy i Sympatyków) nie odby³ siê planowany koncert Infernal War. We W³oc³awku grali, w Byd³ogoszczy grali (pora¿ka :( ), a u nas jeszcze niet. Chocia¿ z drugiej strony koncerty naszego North co jaki¶ czas siê odbywaj±, w tym roku w towarzystwie Saltusa na przyk³ad i nie ma problemów.
Obecno¶æ Radia daje siê odczuæ w zgo³a inny sposób. Otó¿ wyobra¼cie sobie, ¿e na trasie ode mnie na uczelniê mijam po kolei: siedzibê Radia, szpital, parafiê Redemptorystów (Rydzyka). T³ok jak jasny chuj i ¶rednia wieku 84,5.
Odpuszczê ju¿ tych Infernali, ale dajcie mi helikopter...

elviElViedor napisa³/a:
ale chyba chrztu nie mo¿na bez ¶lubu ko¶cielnego rodziców otrzymaæ?


No i dobrze, nie pakuj dzieciaka w to samo bagno! Bêdzie czu³/a potrzebê to siê obchrzci pó¼niej. ¦wiadomie, z w³asnej woli i bez przymusu.

P.S.
Offtopujemy chyba? No to ju¿ koniec.

elviElViedor - 2008-05-30, 14:27

Dobra ostatni post :razz:

A gdy doro¶nie bez chrztu, czy wogóle kiedy¶ bêdzie mu siê chcia³o chrzciæ? Ponadto wiem jak przedszkolaki (i nauczanie pocz±tkuj±ce...) potrafi± byæ brutalne...

Dauntless napisa³/a:
Byd³ogoszczy


Co powiedzia³e¶...? ;>

Ceandric - 2008-05-30, 19:53

Dauntless napisa³/a:
No i dobrze, nie pakuj dzieciaka w to samo bagno! Bêdzie czu³/a potrzebê to siê obchrzci pó¼niej. ¦wiadomie, z w³asnej woli i bez przymusu.


Jak dzieciak bêdzie czu³ potrzebê to mo¿e wyrzec siê Ko¶cio³a póxniej. ¦wiadomie, z w³asnej woli i tak dalej :P Lepiej, ¿eby tkwi³/a w tym, jak to obrazowo uj±³e¶ "bagnie" ni¿ ¿eby mia³/a zryte dzieciñstwo, bo rówie¶nicy bêd± go/j± gnêbiæ za niechodzenie do ko¶cio³a etc., o czym Elvis wspomnia³ :P

Ale ludzie wy to macie problemy - zamiast i¶æ do dyra szko³y albo proboszcza, ¿e ksi±dz siê panoszy na lekcjach, to wy tutaj wylewacie swoje ¿ale ;)

unchained - 2008-06-01, 17:15

elviElViedor napisa³/a:
¦lub pó³ biedy, zawsze mo¿na cywilny wzi±æ, ale chyba chrztu nie mo¿na bez ¶lubu ko¶cielnego rodziców otrzymaæ?
akurat chrzest moze otrzymac chyba kazdy.
Ceandric napisa³/a:
Lepiej, ¿eby tkwi³/a w tym, jak to obrazowo uj±³e¶ "bagnie" ni¿ ¿eby mia³/a zryte dzieciñstwo, bo rówie¶nicy bêd± go/j± gnêbiæ za niechodzenie do ko¶cio³a etc., o czym Elvis wspomnia³ :P
znasz jakies dziciaki, ktore mialy zryte dziecinstwo przez brak chrztu? bo ja znam ludzi, ktorzy chrztu nie maja i nie mieli z tego powodu nigdy zadnych problemow.
Ceandric - 2008-06-01, 22:25

unchained napisa³/a:
Ceandric napisa³/a:
Lepiej, ¿eby tkwi³/a w tym, jak to obrazowo uj±³e¶ "bagnie" ni¿ ¿eby mia³/a zryte dzieciñstwo, bo rówie¶nicy bêd± go/j± gnêbiæ za niechodzenie do ko¶cio³a etc., o czym Elvis wspomnia³ :P
znasz jakies dziciaki, ktore mialy zryte dziecinstwo przez brak chrztu? bo ja znam ludzi, ktorzy chrztu nie maja i nie mieli z tego powodu nigdy zadnych problemow.


Nie, nie znam. Ale wiem jakie dzieci potrafi± byæ z³o¶liwe i jak potrafi± zgnêbiæ kogo¶ kto ró¿ni siê od reszty pod jakimkolwiek wzglêdem

Zbir - 2008-06-01, 23:52

Cean ma racjê, mia³em jedn± ateistkê w klasie do koñca gimnazjum i akurat tak± mia³em klasê ¿e siê na niej wy¿ywali.
Zephyr - 2008-06-02, 10:34

A czemu to? Z islamistami chodzisz do klasy? W koñcu chrze¶cijañstwo powinno staæ na stra¿y braterskiej mi³o¶ci i tolerancji, nawet w stosunku do grzeszników.
unchained - 2008-06-02, 11:43

eh jak te czasy sie zmieniaja... jak ja bylem w podstawowce to tym wywrotowcom nie chodzacych na religie sie raczej zazdroscilo. chcecie mi powiedziec ze teraz mlodziez nie ma do lekcji religii stosunku totalnie olewczego?

no i pytanie do zbira: czy ta kolezanka ma zryte dziecinstwo? :)

Gabriell - 2008-06-02, 11:51

Za moich czasów Un ta moda te¿ istnia³a 8)

Ja mam problem! Zafarbowa³am now±, kremow± bluzeczkê na zielono :( Kto¶ mi pomo¿e? :P

unchained - 2008-06-02, 12:37

zostaw jak jest. kremowy to chujowy kolor ;)
elviElViedor - 2008-06-02, 14:46

unchained napisa³/a:
eh jak te czasy sie zmieniaja... jak ja bylem w podstawowce to tym wywrotowcom nie chodzacych na religie sie raczej zazdroscilo. chcecie mi powiedziec ze teraz mlodziez nie ma do lekcji religii stosunku totalnie olewczego?


Nie chodzisz na religiê? Jeste¶ 'cool kole¶'.
Jeste¶ innej wiary? Spierdalaj na drzewo, odmieñcu.

Tak to mniej wiêcej (w mojej klasie) wygl±da³o.

unchained - 2008-06-02, 16:15

a jak nie jestes zadnej wiary?:)
Arges - 2008-06-02, 16:17

To znaczy, ¿e nadal nie jeste¶ wyznawc± 'jedynej s³usznej' i trzeba nad tob± pracowaæ, ew. o¶mieszaæ Ciê przy klasie i tym podobne :P

(ja tak mia³em, ale zwisa³o mi totalnie, co gada³a moja katechetka)

Zbir - 2008-06-02, 17:41

unchained napisa³/a:
eh jak te czasy sie zmieniaja... jak ja bylem w podstawowce to tym wywrotowcom nie chodzacych na religie sie raczej zazdroscilo. chcecie mi powiedziec ze teraz mlodziez nie ma do lekcji religii stosunku totalnie olewczego?

no i pytanie do zbira: czy ta kolezanka ma zryte dziecinstwo? :)


nie bo uznawa³a resztê za pustog³owych i stara³a siê nie zwracaæ uwagi na ich pierdolenie wiêc da³a sobie radê :) ale mimo wszystko tak jest, inaczej patrzy siê na innowiercê albo niewiercê (;)), a inaczej na "wierz±cego" olewaj±cego religiê.

elviElViedor - 2008-06-02, 19:03

Arges napisa³/a:
To znaczy, ¿e nadal nie jeste¶ wyznawc± 'jedynej s³usznej' i trzeba nad tob± pracowaæ, ew. o¶mieszaæ Ciê przy klasie i tym podobne :P

(ja tak mia³em, ale zwisa³o mi totalnie, co gada³a moja katechetka)


Dok³adnie tak...
Arges, Ciebie katechetka tyra³a? :?

Nieg³upi Ja¶ - 2008-06-02, 20:33

Pamiêtajmy ¿e mówimy o dzieciach, wiêc trudno od nich wymagaæ racjonalnego, doros³ego podej¶cia do spraw religijno¶ci. I dlatego tak to niestety wygl±da- jak jeste¶ katolikiem, ale nie chodzisz na religiê, bo olewasz, to jeste¶ takim cool buntownikiem, który imponuje rówie¶nikom. Jednak gdy nie chodzisz na religiê, bo jeste¶ innego wyznania, to automatycznie jeste¶ odmieñcem, eunuchem jakim¶ i frajerem. Inno¶æ jest przez dzieci nierozumiana i przez to têpiona.
elviElViedor - 2008-06-02, 21:01

Nieg³upi Ja¶ napisa³/a:
jak jeste¶ katolikiem, ale nie chodzisz na religiê, bo olewasz, to jeste¶ takim cool buntownikiem, który imponuje rówie¶nikom. Jednak gdy nie chodzisz na religiê, bo jeste¶ innego wyznania, to automatycznie jeste¶ odmieñcem, eunuchem jakim¶ i frajerem.


Wiem, ¿e tak jest, ale nadal nie mam pojêcia CZEMU. Dla mnie to jest pozbawione sensu.

Je¶li jeste¶ prawdziwym katolikiem, to czemu olewasz?...

bobekk - 2008-06-06, 15:55

elviElViedor napisa³/a:
Je¶li jeste¶ prawdziwym katolikiem, to czemu olewasz?...




S± katolicy wierz±cy niepraktykuj±cy

Zbir - 2008-06-06, 16:18

chyba w za³o¿enia katolicyzmu jednak praktykowanie wiary jest wpisane
Nieg³upi Ja¶ - 2008-06-06, 18:16

elviElViedor napisa³/a:
Nieg³upi Ja¶ napisa³/a:
jak jeste¶ katolikiem, ale nie chodzisz na religiê, bo olewasz, to jeste¶ takim cool buntownikiem, który imponuje rówie¶nikom. Jednak gdy nie chodzisz na religiê, bo jeste¶ innego wyznania, to automatycznie jeste¶ odmieñcem, eunuchem jakim¶ i frajerem.


Wiem, ¿e tak jest, ale nadal nie mam pojêcia CZEMU. Dla mnie to jest pozbawione sensu.

Je¶li jeste¶ prawdziwym katolikiem, to czemu olewasz?...


Co w tym dla Ciebie jest pozbawione sensu? :) Przecie¿ to logiczne i naturalne, niestety.

Black_Metal_666 - 2008-06-11, 18:30

Pszypa³ w nich chodziæ:D
Ceandric - 2008-06-11, 19:06

Black_Metal_666 napisa³/a:
Pszypa³ w nich chodziæ:D


Ale o co chodzi?

Niszczuk - 2008-06-11, 19:25

zdaje siê ¿e kolega odpowiedzia³ na pierwszego posta, sprzed zaledwie 19 stron ;)
Ceandric - 2008-06-11, 19:34

Tak te¿ pomy¶la³em, problem w tym ¿e nijak nie mogê po³±czyæ tych dwu wypowiedzi (tej z pierwszej strony i tej powy¿ej) w jeden logiczny ci±g :)
Niszczuk - 2008-06-11, 19:45

Cytat:
Za³ozê sie ze kazdy z was lubi chodziæ w koszulkach swoich ulubionych zespo³ów., prawda?


Cytat:
Pszypa³ w nich chodziæ:D


wnioski s± dwa: kolega Black metal ma tzw nieprzyjemno¶ci z powodu chodzenia w koszulkach albo uwa¿a ze chodzenie w takich koszulkach jest idiotyzmem :P

bobekk - 2008-06-11, 20:44

Niszczuk napisa³/a:
wnioski s± dwa: kolega Black metal ma tzw nieprzyjemno¶ci z powodu chodzenia w koszulkach albo uwa¿a ze chodzenie w takich koszulkach jest idiotyzmem :P



Albo jedno i drugie

Niszczuk - 2008-06-11, 20:58

to siê chyba wzajemnie wyklucza :)
Black_Metal_666 - 2008-06-13, 10:01

Ja s³ucham Black Metalu. Noszenie koszulek z zespo³ami moim zdaniem pozerstwo.
Ludzie, którzy je nosz± czuj± sie na pewien sposób niedowarto¶ciowani. Chc± pokazaæ ludzi± swój styl.
Wielu twierdzi posiadam swój styl, ale gówno prawda.

unchained - 2008-06-13, 11:19

Black_Metal_666 napisa³/a:
Ja s³ucham Black Metalu. Noszenie koszulek z zespo³ami moim zdaniem pozerstwo.
Ludzie, którzy je nosz± czuj± sie na pewien sposób niedowarto¶ciowani. Chc± pokazaæ ludzi± swój styl.
Wielu twierdzi posiadam swój styl, ale gówno prawda.
nie sadzisz ze piszac cos takiego na forum na ktorym masz nick Black_Metal_666 mozesz brzmiec troche smiesznie i lekko zalatywac hipokryzja?
elviElViedor - 2008-06-13, 13:25

Un, nie s±dzisz, ¿e kolega Black_Maetal_666 powinien najpierw nauczyæ siê ortografii?

A swoj± drog± zgadzam siê z przedmówc±.

Niszczuk - 2008-06-13, 16:12

Cytat:
Chc± pokazaæ ludzi± swój styl.


nie wiem jak innym, ale mi siê wydaje ¿e swój styl, czyli jakby nie patrzeæ odrêbno¶æ (nie myliæ z alienacj± or smthng) jest czym¶ dobrym.

Cytat:
Ludzie, którzy je nosz± czuj± sie na pewien sposób niedowarto¶ciowani.


wszyscy bez wyj±tku?

Cytat:
Noszenie koszulek z zespo³ami moim zdaniem pozerstwo.


bo...

LadySatan - 2008-06-13, 19:04

Noszenie koszulek, których sa tysi±ce egzemplarzy stanowi o oryginalno¶ci czy posiadaniu w³asnego stylu?
W ogóle co¶cie siê uczepili tych koszulek? Jak kto¶ chce to niech sobie chodzi nawet w worku.

Ceandric - 2008-06-13, 19:52

Black_Metal_666 napisa³/a:
Metalu s³ucham bo mi siê do podoba. Od czasu do czasu za³o¿ê glany po lubiê.
Za metala siê nie uwa¿am. Noszenie kostek jest moim zdaniem w skrócie zjeb***
Koszulek z logami kapel tak¿e


Black_Metal_666 napisa³/a:
Ja s³ucham Black Metalu. Noszenie koszulek z zespo³ami moim zdaniem pozerstwo.
Ludzie, którzy je nosz± czuj± sie na pewien sposób niedowarto¶ciowani. Chc± pokazaæ ludzi± swój styl.
Wielu twierdzi posiadam swój styl, ale gówno prawda.


Cytat:
Black Metal to nie tylko muzyka, ale styl bycia charakteryzuj±cy siê ubiorem i sposobem bycia na co dzieñ.


Hej, stary, ja mam tak± propozycjê ¿eby¶ siê w koñcu zdecydowa³, bo chyba sam nie wiesz w któr± stronê patrzysz? Najpierw piszesz ¿e black metal to styl ¿ycia, w tym ubiór. A potem piszesz, ¿e kto nosi koszulki, albo nie daj Szatanie, kostkê, ten pozer. Czyli stylem ¿ycia s³uchacza bm-u jest pozerstwo? :P

Tak BTW. ja mam koszulkê Motorhead i koszulê Metallici i czêsto je noszê- aj, jaki ja zakompleksiony... :D

Niszczuk - 2008-06-13, 21:14

Cytat:
Noszenie koszulek, których sa tysi±ce egzemplarzy stanowi o oryginalno¶ci czy posiadaniu w³asnego stylu?


zale¿y od ¶rodowiska ;)

LadySatan - 2008-06-13, 21:23

E tam :P Ciuchy to zaledwie niewielka czê¶æ tego, co stanowi pojêcie w³asnego stylu :)
Xar0ne - 2008-11-04, 20:12

"Stworzy³em ten temat po to zeby spytac siê czy macie jakies problemy w zwiazku z tym (albo mieliscie) ¿e jeste¶cie metalami."

na szczescie nie :) hm a wiekszosc znajomych slucha HH i techno :)
nie wazne co czlowiek slucha, wazne jaki jest.

Raylee - 2008-11-04, 21:13

Lejdi, mo¿e i prawda,ale 'jak ciê widza,tak ciê pisz±' czy co¶ w ten deseñ :D
Niszczuk - 2008-11-04, 21:15

ale to nie odnosi siê tylko do wygl±du chyba :P
Tula - 2008-11-15, 12:37

Koszulek z ulubinymi kapelami nie noszê, bo to jest ma³o kobiece i do spódnicy nie pasuje. Problem w szkole mia³am kiedy¶ jeden, a mianowicie nauczycielka ucz±ca mnie angielskiego twierdzi³a, ¿e jestem "satanistk±"(bo noszê glany :/ ach ten ciemnogród) no i siê z ni± pok³óci³am, a gnojki z m³odszych klas wo³ajacych za mn± "szatan" szybko ustawi³am i by³ spokój.
voit - 2009-01-19, 18:56

ja nosze koszulki zespo³ów dosyc czesto ale juz nie mam z tym problemu w szkole, w gimnazjum owszem mialem ale teraz to juz nie. Czasem ze na osiedlu jakis dres cos o brudzie gada albo moher o szatanach ale do tego sie juz przyzwyczailem :P
gducha - 2009-01-19, 19:17

ja tego typu problemów nie mia³am i nie mam. w szkole pe³no 'metali' tak¿e siê specjalnie nie wyró¿niam. tym bardziej ¿e poza glanami ubieram siê normalnie. a do babci moherowych wystarczy siê szczerze u¶miechn±æ, z miejsca trac± ca³y animusz i wrodzon± wrogo¶æ :D
voit - 2009-01-20, 00:53

jednak moher te¿ cz³owiek :D choæ oni wyznaj± raczej zasadê kto nie jest z nami ten przeciwko nam.
gducha - 2009-01-20, 14:44

to nie ludzie, ludzie nie posiadaj± umiejêtno¶ci nag³ego odzyskania si³ witalnych i m³odzieñczej sprawno¶ci na widok drzwi autobusu. ;)
tomash - 2009-01-20, 17:50

Ta s³abo¶æ to kamufla¿... oni obserwuj±... oni czuwaj±... oni wiedz±... oni czekaj±... 8)
voit - 2009-01-20, 18:16

matkê oszukasz, ojca oszukasz, ale mohera NIGDY nie oszukasz, oni wiedz± i widz± wszystko
Nieg³upi Ja¶ - 2009-01-20, 18:39

Przecie¿ wszyscy wiedz±, ¿e mohery to najnowsze japoñskie maszyny bojowe (terminatory), testowane w wersji o ograniczonej agresywno¶ci w³a¶nie w katolickiej Polsce. Kumpel mi nawet opowiada³, ¿e raz by³ w tygodniu w ko¶ciele poza msz± i jak mija³ tak± jedn± babciê w ciemnej nawie bocznej, to zauwa¿y³ jakby czerwony b³ysk w jej oku...

:P

In-Black - 2009-06-05, 14:41

Ja osob¶ce w szkole nie mam ani nie mia³am problemów ... jedynie baba od wf komentowa³o moje ubranie , muzy jakiej s³ucham .... Du¿o osób obra¿a³o nie mnie tylko ogólne , ze metal to shit itp ... Chocia¿ zda¿a³y siê takie przypadki , ¿e tez obra¿li mnie oto , ¿e chdze na czrno, za du¿e koszulki mam itp ... Jedynie te¿ jak raz na religi mia³am koszulkê z pentagramem to baba da³a mi jedynke (niestety na religie w gim. musze chodzic bo mi mama kaze , chociaz do koscio³a nei chodze wcale .. naszczescie w liceum za rok juz nie bede musiala ;p )
No i jeszcze co do koszulek : W szkole du¿o osób mnie obgadywo³o itp ... A od lumpów i ¶mieciarzy to mnie mama wy¶miewa ... ale juz powoli zaczyna mnie akceptowac niestety dopiero po 3 latach ;p No có¿ mo¿na powiedziec tylko jedno : GRUNT TO BUNT ! \m/

Zbir - 2009-06-05, 15:04

i wszyscy razem!
gducha - 2009-06-05, 16:06

okej, bunt buntem, ale przeciw zasadom pisowni i gramatyki buntowaæ siê nie trzeba ;)
jaqb - 2009-06-05, 16:41

In-Black napisa³/a:
Ja osob¶ce w szkole nie mam ani nie mia³am problemów ... jedynie baba od wf komentowa³o moje ubranie , muzy jakiej s³ucham .... Du¿o osób obra¿a³o nie mnie tylko ogólne , ze metal to shit itp ... Chocia¿ zda¿a³y siê takie przypadki , ¿e tez obra¿li mnie oto , ¿e chdze na czrno, za du¿e koszulki mam itp ... Jedynie te¿ jak raz na religi mia³am koszulkê z pentagramem to baba da³a mi jedynke (niestety na religie w gim. musze chodzic bo mi mama kaze , chociaz do koscio³a nei chodze wcale .. naszczescie w liceum za rok juz nie bede musiala ;p )
No i jeszcze co do koszulek : W szkole du¿o osób mnie obgadywo³o itp ... A od lumpów i ¶mieciarzy to mnie mama wy¶miewa ... ale juz powoli zaczyna mnie akceptowac niestety dopiero po 3 latach ;p No có¿ mo¿na powiedziec tylko jedno : GRUNT TO BUNT ! \m/


urocze :D

LadySatan - 2009-06-05, 20:54

Dlaczego mnie nikt nigdy nie wyzywa³?? Chyba du¿o straci³am :P
Niszczuk - 2009-06-05, 21:59

widocznie bylas malo prawdziwa :P
tomash - 2009-06-05, 22:07

LadySatan napisa³/a:
Dlaczego mnie nikt nigdy nie wyzywa³?? Chyba du¿o straci³am :P


Jak Ci tak smutno z tego powodu to mo¿emy Ciê zwyzywaæ :D

LadySatan - 2009-06-06, 07:36

Dziêkujê bardzo, ale to chyba nie bêdzie to, co bym us³ysza³a maj±c lat 16 :P Szatan, szatan, szatan!!! :D
In-Black - 2009-07-04, 09:51

Ja w gim. na koniec roku szk. mialam 2 z wreligi , bo chodzi³am w koszulce Iron Maiden - The Number Of The Beast , a tak se zlozylo , ze katechetka znala angielski i za kazdym razem jak przychodzlam w tej koszulce dawala mi jedynki , niestety na relige musia³am chodzic :0
Ceandric - 2009-07-04, 10:37

Nie musia³a¶. Poza tym - specjalne prowokowanie nauczyciela (w dodatku badziewn± koszulk±) to idiotyzm i tyle. :P
gducha - 2009-07-08, 09:48

jak siê chce, to siê nie ma problemów z katechetami. ja chodzê mimo ,¿e nie muszê, mia³am na koniec roku 5, na lekcji otwarcie przyzna³am ,¿e jestem nie wierz±ca i jako¶ jeszcze ¿yjê. katecheci to tez ludzie i jak traktuje siê ich z szacunkiem i potrafi z nimi po ludzku dyskutowaæ to jest wszystko ok.
elviElViedor - 2009-07-08, 09:58

Ehh moja katechetka wszystko sprowadza do dogmatów, nie da siê z ni± dyskutowaæ. A ogólnie nauczyciele? Nie wiem z jakiego powodu, ale od pocz±tku nauki z liceum mam przejebane u fizyczki, a nie przypominam se ¿adnego zdarzenia, co by usprawiedliwia³o jej nastawienie... A tak to co, piszê du¿y sprawdzian, test, a ona podchodzi i zabiera mi pracê, ¿e rzekomo ¶ci±ga³em. Oczywi¶cie, jedyneczka.
gducha - 2009-07-08, 10:04

elviElViedor napisa³/a:
rzadnego

¿ ;)

a co do fizyczki, no có¿, musisz prze¿yæ, ponoæ na studiach bywa gorzej ;)

elviElViedor - 2009-07-08, 19:53

No tak... Na studiach bêdzie ciekawiej.

Literówka poprawiona
Eee zapomnia³em poprawiæ. Dziêki, Tomash.

tomash - 2009-07-08, 21:59

M±dry cz³owiek po paru latach, sam zdajê sobie sprawê jak g³upio zachowywa³em siê na religii choæ katechetka mimo to z jakiego¶ powodu mnie lubi³a. Pewnie dlatego ¿e jako jedyny jej nie olewa³em. ;)

Katecheci maj± przer±bane ale co by nie mówiæ jest to czêsciowo ich wina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group