Forum metalowe
Forum o muzyce metalowej oraz o wszystkim z tym związanym. Poznaj ciekawych ludzi :)

Sprawy forum - Forumowe reformy

LadySatan - 2006-10-07, 20:52
Temat postu: Forumowe reformy
Chciałabym aby w tym miejscu forumowicze wpisywali swoje propozycje dotyczace zmian na forum. Wydaje mi sie, ze czas najwyzszy wprowadzic cos nowego. W miare mozliwosci Wasze propozycje bedą realizowane - i tu zwracam sie do naszych adminów..
Ed The Dead - 2006-10-08, 17:55

Jednolita, stała, przejzysta, klimatyczna i dobrze przygotowana szata graficzna.

Szufladki tematyczne i muzyczne (gatunkowe). Ułatwiają nawigację.

Atreju - 2006-10-10, 12:43

Ed The Dead napisał/a:
Szufladki tematyczne i muzyczne (gatunkowe).

już widzę dział "Power metal" a w niej (o zgrozo!) Rhapsody obok Metal Church, Nightwish obok Nevermore... żeby robić szufladki, trzeba jako tako się w nich orientować...

LadySatan - 2006-10-10, 14:56

jeszcze jeden off i kurwa skonczy sie moja dobroc dla nowych userów.
Zbir - 2006-10-10, 17:25

Atreju napisał/a:
Ed The Dead napisał/a:
Szufladki tematyczne i muzyczne (gatunkowe).

już widzę dział "Power metal" a w niej (o zgrozo!) Rhapsody obok Metal Church, Nightwish obok Nevermore... żeby robić szufladki, trzeba jako tako się w nich orientować...


no i co w związku, dude? ktoś tu się nie orientuje?

Atreju - 2006-10-10, 18:40

pierwszy przykład... ty
unchained - 2006-10-10, 18:51

akurat off to to niebyl imho... no ale nie mnie to oceniac... w kazdym razie wystarczy przejzec to forum zeby stwierdzic ze klasyfikacja gatunkowa niektorych zespolow jest conajmniej klopotliwa... moim zdaniem podzial na szufladki wprowadzi wiecej zamieszania niz pozytku...
Zbir - 2006-10-10, 20:01

Atreju napisał/a:
pierwszy przykład... ty


poprzyj to jakimś celnym przykładem. w którym momencie ja się nie orientuję?

proszę adminów o nieusuwanie tego /offa, trzeba z panem podyskutować :>

Ed The Dead - 2006-10-10, 20:20

Niech Admini please wywalą to do kosza. Bo też mam ochote sie wmieszać w dyskusje...

Pan Atreju najwyraźniej chce sie bawić w szufladkowego snoba i znawcę... chce sie orientowac, ale kiepsko mu to wychodzi ;)

LadySatan - 2006-10-10, 22:54

Jak bedzie sie rzucal, to wyleci na zbity pysk i tyle.
Zephyr - 2006-10-15, 10:05

W piątek znajde troche czasu i wprowadze pewne zmiany dotyczące:
- regulaminu ogólnego oraz dotyczących poszczególnych działów
- podziału tematu muzyki ze względu na gatunki ( przy czym dział muzyka zostanie dla tematów, których nie można zaklasyfikować do żadnego gatunku)
- działu Kosz
- niektórych tematów np Czego teraz słuchamy
- ostrzeżeń

narazie wstępnie... dlatego chciałbym się wstępnie umówić z gronem moderatorów na piątek.

progger - 2006-10-15, 20:59

Proponuję żeby ostrzeżenia nr. 1 i 2 czyli za najmniejsze przewiny (takie jak np. napisanie kilku postów na temat czt broń boże wyrażenia swojego zadania na temat modów) po pewnym czasie się kasowały.
Zephyr - 2006-10-17, 19:53

Mimo, że mam cholernie mało czasu ostatnio wprowadzilem pewne zmiany na forum ( żeby nie było, że nic nie robie), oto one:

- dział "Kosz" wyjebałem, łącznie ze wszystkimi postami. Od teraz wszelkie offtopy będą po prostu usuwane
- w zamian utworze dział, w którym będzie można prowadzić luźne rozmowy ( czyt. gadanie o bzdetach) - posty z tego działu nie będą naliczane
- system ostrzeżeń - od teraz moderator ma prawo jebnąć komuś ostrzeżenie o wartości 3 ostów ( tak żeby usuwać zaśmiecające boty i innych ćwierćinteligentów - może zmienie to do 6 :) ), była taka uwaga, żeby ostrzeżenia po jakimś czasie znikały - po 30 dniach znika jedno ostrzeżenie..
- tematy typu: czego teraz słuchacie będą miały ogranicznik do 500 postów, po czym będą kasowane , a w ich miejsce powstanie nowy np Czego teraz słuchacie IV - żeby ograniczyć nabijanie postów
- w piątek wezmę się za wypierdolenie z forum tych userów, którzy się rejestrując bardzo dawno temu, nigdy się nie zalogowali na forum..
- wprowadzę nowe działy w muzyce - podział gatunków i przeniose odpowiednio tematy i posty - OBECNOŚĆ POZOSTAŁYCH MODÓW MILE WIDZIANA ;)

to tyle jak narazie...

Niegłupi Jaś - 2006-10-17, 20:02

Konstruktywne zmiany, chlubne zamiary, mówiąc krótko: porządna firma :) Szacun Zeph :)

[ Dodano: 2006-10-17, 20:06 ]
Aha, jeśli teraz masz większą władzę Zep, to sprawdź może czy da się zrobić coś z tym odświeżaniem tematu przez dodanie nowej wypowiedzi do swojego wcześniejszego posta. Wątpię czy to jest korygowalne, ale może... Dzięki z góry.

Zephyr - 2006-10-18, 18:07

Szukałem Jachu ale narazie chujnia:/ ... spróbuje to jeszcze odnaleść ale wątpie:(

a teraz mały quiz: bo juz jedna osoba do mnie napisała w tej sprawie.. otóż wpisujcie wasze sugestie dotyczące tematu Muzyka i jego podziału na podgatunki muzyczne .. jakie wam najbardziej pasują, przypominam jednocześnie, że jako mod nie musze sie do nich zastosować bom skurwiel i chuj w jednym 8) ( ale nie zniechęcajcie się :P )

Niegłupi Jaś - 2006-10-19, 12:40

Ok, dzięki Zep za chęci i zaangażowanie :) Co do tych podziałów to najpewniej to jeszcze wyjdzie w praniu, ale takie sztandarowe gatunki jak black, death, heavy/power (chyba można to połączyć), prog, doom, gothic, thrash powinny się pojawić. Nie wiem czy jest sens tworzyć osobne działy dla jakiegoś folk czy speed, ew. ten symphonic ale to też już chyba raczej na siłę. Można stworzyć folder dla Reszty Muzyki Metalowej :) Tak jak wspomniałem z biegiem czasu okaże się jeszcze co jest potrzebne. :) Można też dorzucić np. jakieś ambient/electro, albo ogólnie coś na kształt Muzyka Inna :)
No, to takie moje sugestie, żeby nie było że wszyscy tera ręce od roboty umywają :D ;)

Zephyr - 2006-10-21, 11:51

No powiedzmy, że zrobione .. wszelkie uwagi, pomysły, sugestie kierować do mnie lub innych modów ... jest tam tylko jeden bug, który umożliwia pisanie nowych tematów, poza podziałem, który zrobiłem - mam nadzieje, że nikt tego nie będzie robił...

ide teraz walczyć z layout'em na myspace ;)

Shaitan - 2006-10-21, 16:30

no niech ci bedzie, powiedzmy ze pogratuluje udanego podzialu ;) dobra robota ;)
jak narazie nie mam zadnych sugesti wiec troche "przywazeliniam" ;)

Raziel - 2006-10-25, 00:03

hejhej... rozwijamy się :D.....

Zep... myślę że dział "sprawy forum" powinienn być na dole listy... a na drugim miejcu działy o muzyce.... :) pozdrawiam....

[ Dodano: 2006-10-25, 00:28 ]
wnioskuję o powrót kosza... własnie usówałem offa na 100 postów a jak wiemy nie można usunąc odrazu parę postów tylko trzeba pojedyńczo(od cholery klikania) dlatego lepiej podzielić temat na offy i właściwy temat i usunąć ten utworzony... łatwiej i szybciej niż kasować 100 postów po koleji... dlatego domagam się działu do którego możan wrzucać (na chcwilę chociaż) nowe tematy z offami... jak wrzuciłem do innego działu innego to trzeba sie naszukać tego tematu... wyjaśniłem problem najlepiej jak potrafię... mam nadzieję że można to zrozumieć :)

LadySatan - 2006-10-25, 07:50

Tez jestem za powrotem kosza, bo faktycznie jego brak utrudnia usuwanie offów.
Zephyr - 2006-10-25, 08:05

ok .. zrobie z powrotem kosz ... ale sprawy forum powinny być na górze coby każdy nowo logujący zapoznał się od razu z regulaminem (który na dniach powstanie)...
Niegłupi Jaś - 2006-10-25, 08:12

A czy w regulaminie będzie zapis, że na naszym forum panuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów, Zeph?? ;) :D
Zephyr - 2006-10-25, 08:14

Niegłupi Jaś napisał/a:
A czy w regulaminie będzie zapis, że na naszym forum panuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów, Zeph?? ;) :D


pojebało? :mrgreen:

LadySatan - 2006-10-25, 08:24

własnie, Jasiu, nie przesadzaj :P

dzieki Zeph za smietnik :)

Raziel - 2006-10-25, 15:16

Zephyr napisał/a:
ok .. zrobie z powrotem kosz ... ale sprawy forum powinny być na górze coby każdy nowo logujący zapoznał się od razu z regulaminem (który na dniach powstanie)...


zróbmy regulamin w dziale powitanie :) bo sprawy forum to sprawy starych uzytkowników :)

progger - 2006-10-25, 17:22

Albo niech nowi zaznaczają przy rejestracji że akceptują regulamin forum...
Shaitan - 2006-10-25, 20:05

Ty sie Gab nie chwal bo od razu widac kto ma ostrzezenie ;) ale serio... regulamin to w sprawach forum troche nie bardzo
Niegłupi Jaś - 2006-10-25, 21:08

Hiehiehie! :) Ej, ale te osty faktycznie kłują w oczy! :D I dobrze! :D

Jestem za wrzuceniem regulaminu do powitania (choć niechętnie popieram Raza ;) ).

LadySatan - 2006-10-25, 21:12

a czemu niechetnie go popierasz? :P a regulamin mozna umiescic i tam i tam :D bedzie wilk syty i owca cała :D

Bosh, ale jestem genialna :P

Shaitan - 2006-10-25, 21:16

no i jeszcze do muzyki wrzucic bo tam sie najczesciej zaglada :D a w koncu regulamin to "glowny pkt programu" ktory kazdy musi znac na pamiec i pieknie recytowac :D
Raziel - 2006-10-25, 23:35

LadySatan napisał/a:
a czemu niechetnie go popierasz? :P a regulamin mozna umiescic i tam i tam :D bedzie wilk syty i owca cała :D

Bosh, ale jestem genialna :P


Shaitan napisał/a:
no i jeszcze do muzyki wrzucic bo tam sie najczesciej zaglada :D a w koncu regulamin to "glowny pkt programu" ktory kazdy musi znac na pamiec i pieknie recytowac :D




nie przesadzacie? może umieścumy go w każdym dziale <ironia> i zrobimy popupa żeby sie regulamin otwierał za każdym razem jak klikniemy gdziekolwiek na forum... totalna bzdura z tym pomysłem. niech będzie w jednym miejscu :)


Niegłupi Jaś napisał/a:
Hiehiehie! :) (choć niechętnie popieram Raza ;) ).


wciąż zazdrosny o Gabri... i Lady.... ahhh wrzodów dostaniesz

[ Dodano: 2006-10-25, 23:59 ]
ehh ireformy dalej... do smietnika nie są doczepieni moderatorzy :) czyli śmieci nie wyrzucamy :)

tak jak do działu "Nu-metal&Rapcore"

Zephyr - 2006-10-27, 15:47

Raziel napisał/a:

[ Dodano: 2006-10-25, 23:59 ]
ehh ireformy dalej... do smietnika nie są doczepieni moderatorzy :) czyli śmieci nie wyrzucamy :)

tak jak do działu "Nu-metal&Rapcore"


juz to załatwiłem ...

co do regulaminu i gdzie ma być to się kuźwa zdecydujcie... bo zrobie go w śmietniku i chuj! :D

Shaitan - 2006-10-27, 16:05

Zephyr napisał/a:
co do regulaminu i gdzie ma być to się kuźwa zdecydujcie... bo zrobie go w śmietniku i chuj! :D


"brawo, pierwsza meska decyzja w twoim zyciu" :D

Shaitan - 2006-10-27, 16:11

tu nie ma demokracji :!: i slusznie bo wtedy serio w kazdym dziale trza by zrobic :D
LadySatan - 2006-10-28, 07:53

A co wy macie do gadania? :P
LadySatan - 2006-10-28, 12:29

Juz tak kiedys bylo i jakos nie narzekalismy :P
I moim zdaniem to jst dobry pomysł, bo sprawy forum to taki dzial gdzie regulamin powinien byc niczym 10 przykazan :P

W powitaniu to w sumie nie wiem po co, bo watpie ze jakis nowy user w ogole do niego zajrzy.

LadySatan - 2006-10-28, 13:04

Nowi userzy wchodza w powitanie, ale raczej nie beda patrzec na cos takiego jak regulamin, bo na to sie nigdy nie patrzy.. chyba ze dostanie sie pierwszego osta, i sie chce sprawdzic za co :P
LadySatan - 2006-10-28, 13:26

Bo gdzies musi byc. A sprawy forum to najodpowiedniejsze miejsce.
progger - 2006-10-28, 13:29

A może tak osobna sekcja z regulaminem FAQ i ogłoszeniami mod teamu? Byłoby widoczne i łatwe do znalezienbia?
Shaitan - 2006-10-28, 16:33

Gabriel napisał/a:
W ogóle regulamin sie omija gdziekolwiek on jest :D

ejjj, ja go sobie z checia przestudiuje jak tylko sie pojawi :D
a tak w ogole to nie klucic sie dziewczyny, wiem przez kogo i przez co sie tak "nie lubicie" ;)

Raziel - 2006-10-29, 14:54

popieram Gab... regulamin w powitaniu wystareczy...
LadySatan - 2006-10-29, 16:56

Shaitan napisał/a:

a tak w ogole to nie klucic sie dziewczyny, wiem przez kogo i przez co sie tak "nie lubicie" ;)


Buahaha nie pochlebiaj sobie :P Ja Gabs bardzo lubie :)

Vat_commando - 2006-10-31, 21:26

Regulaminowi mowimy NIE(joke) A tak serio wiecie po co jest regulamin!? Po to by go lamac Buehehaheaheaha i tak wszyscy traficie do piekla!!!!
progger - 2006-10-31, 22:43

Pujść nie pujdziemy. Przynajmniej ja, ja mogę pójść.

Solidarnie przeciw ignorancji ortograficznej ;)

Frost - 2006-11-06, 21:26

Według tego działu jesteśmy posiadaczami sporych kolekcji oryginłów :)
Darkthrone - Transilvanian Hunger

progger - 2006-11-10, 14:44

Moznaby coś zobić z tym żeby buttony i emoty działały normalnie po kliknięciu?
Shaitan - 2006-11-10, 16:11

progger napisał/a:
Moznaby coś zobić z tym żeby buttony i emoty działały normalnie po kliknięciu?

"ona jest sluszna, ta koncepcja"

Niegłupi Jaś - 2006-11-10, 17:50

Celna sugestia. Zawsze mnie zastanawiało po kiego grzyba są te mordki narysowane, skoro nie można ich użyć poprzez kliknięcie, ani nawet w podglądzie nie pojawia się układ znaków z jakiego składa się dana mordka... :/
Zephyr - 2006-12-05, 14:51

Pochwały dla mojej siostrzyczki, która w ostatnim czasie poczyniła naprawdę sporo na forum ;) zamknięcie shoutboxu dla niezalogowanych jest dobry, widze, że galeria powstała.. mógłby mi ktoś wysłać hasło? pośmieję sie :)

Progg - odnośnie twojego podpisu: ssij i pij 8)

progger - 2006-12-05, 14:55

A co Ty masz domojego podpisu?
tomash - 2006-12-06, 17:43

No to skoro mamy wreszcie admina który ma chwilę żeby coś zrobić to może czas pomysleć o odblokowaniu chartów z last.fm i userbarów? Bardzo prosimy :)
Thrash - 2006-12-22, 18:08

a może wprowadzić podział na zespoły i płyty ?
Frost - 2006-12-22, 18:19

moze i to dobry pomysł. Ale jezeli ktoś gustuje w konkretnym gatunku , to pogubi sie w taki ogólny spisie kapel i płyt . Można założyć topik o płłytach , produkcjach, wydawnictwach, wtedy można sie onanizować nad czymś konkretnym :)
Thrash - 2006-12-22, 18:20

o tym mówię - rozdzielić zespoły od płyt :)
Frost - 2006-12-22, 18:24

możesz założyć taki temat w dziale muzyka oglnie , coz stoi na przezszkodzie ?
Niegłupi Jaś - 2006-12-22, 19:45

Nie rozumiem tej idei. Czyli osobno mielibyśmy rozmawiać o zespołach, a osobno o płytach tych zespołów? :/ To jakiś absurd :/
Thrash - 2006-12-22, 19:57

na największych forach tego kraju tak jest i jakoś wszystko jest ok :)
LadySatan - 2006-12-22, 20:04

Jest więc propozycja. Teraz chcialabym abyscie drodzy uzytkownicy zadecydowali, chcecie takiego rozdzialu czy nie?
Shaitan - 2006-12-22, 20:12

taki dzial uwazam za zbedny, ale jak to powiedzial Frost, jak ktos chce sie nad czyms takim onanizowac to niech to robi
Gabriell - 2006-12-23, 10:00

Głupi pomysł z podziałem na płyty. Ile można rozmawiać o jednej płycie? Temat i tak zejdzie na ocenianie zespołu, co można robić w temacie o tejże grupie/artyście solowym.

Thrash... to, ze tak jest na "największych forach tego kraju" nie oznacza, ze to musi sie sprawdzać i powinniśmy dążyć do tego by sie do nich upodobnić :)

Thrash - 2006-12-23, 10:08

Gabriell napisał/a:

Thrash... to, ze tak jest na "największych forach tego kraju" nie oznacza, ze to musi sie sprawdzać i powinniśmy dążyć do tego by sie do nich upodobnić :)


a które fora odwiedziłaś, aby sprawdzić, iż nie można gadać o jednej płycie. Powiem Ci, że niektóre tematy o płytach mają po kilkadzieścia stron :). I to wcale nie offtopów. Choć czasem merytoryczny offtop się przydaje by ożywić dyskusję :)

LadySatan - 2006-12-23, 10:08

A wiec podzialu nie bedzie.
Thrash - 2006-12-23, 10:09

przeżyję :)
Shaitan - 2006-12-23, 15:49

nie bedzie bo nie ma takiej potrzeby... jakby forumowicze potrzebowali tego to pewnie same by takie tematy wyrastaly jak grzyby po deszczu - proste
newborn K.I.N.G - 2006-12-24, 13:18

Niegłupi Jaś napisał/a:
Nie rozumiem tej idei. Czyli osobno mielibyśmy rozmawiać o zespołach, a osobno o płytach tych zespołów? :/ To jakiś absurd :/

Dokładnie!
Nie wierzę że nie dochodziło by do mega-offtopów (np w temacie o "Master of Puppets" ludzie na pewno pisali by o innych płytach Metallici).
Wystarczy dział o zespołach i już!

Niegłupi Jaś - 2006-12-25, 19:17

Thrash napisał/a:
przeżyję :)


Jak Ty się musisz dla nas poświęcać... :P

tomash - 2007-01-24, 22:19

Nie dałoby się jakoś sformatować reklam w dole strony? To ciągłe poszerzanie się i zwężanie ramki trochę mnie denerwi :?
LadySatan - 2007-01-24, 23:57

Ja to bym najchetniej te reklamy usunela, ale niestety nie ode mnie to zalezy, bo nie ja tu je zamieszczalam :P
Raziel - 2007-01-25, 17:58

jakich reklam?

[ Dodano: 2007-01-25, 17:59 ]
u mnie nic niema

Gabriell - 2007-01-25, 18:29

Tez nie mam reklam... chyba, ze chodzi o te linki do stron pod boxem...?
tomash - 2007-01-25, 18:38

O nie właśnie chodzi :) Ich ilość jest różna i w związku z tym szerokość ramki forum się zmienia :?
Slurp! - 2007-05-10, 16:47

Co sądzicie o plebiscycie forumowym? Np. najlepszy avathar, nick, podpis, tytuł, najaktywniejszy user, najpozytywniejszy user itp itd
LadySatan - 2007-05-10, 17:08

No to zrob plebiscyt :P

[ Dodano: 2007-05-10, 17:09 ]
Ps. Mam nadzieje, ze wygram w kazdej kategorii, bo jak nie to ban 8)

;)

Slurp! - 2007-05-10, 17:40

Jasne że tak Ekscelencjo :D (a co z tą zmianą nicka tak przy okazji? 8) )
Shaitan - 2007-05-10, 18:41

mysle ze Slurp'owi udalo sie wpasc na niezly pomysl... teraz czekamy na realizacje ;)
Slurp! - 2007-05-10, 18:46

Ach udało mi się no proszę ;) Zaskoczeni, co nie? ;) A z realizacją to się zastanowię i podam jakieś szczegóły w najbliższym czasie . (fajnie to mi brzmi, tak ..hmm... fachowo :P Dowartościowałem się, nie ma co :P )
Tema - 2007-05-10, 19:09

Też uważam ,że dobry pomysł Slurp ;) ;) ;)
Slurp! - 2007-05-11, 20:19

Dzięki Tema ; * :P :P :P

Mam pomysł - zróbmy Forumowizję. Zgłosiłoby się parę kandydatów którzy zaprezentowaliby nam :
a) na poważnie swoje dokonania wokalne / muzyczne
b) parodię znanych metalowych tudzież niemetalowych kapel (już mi rozbrzmiewa parodia Mayhem, Dimmu Borgir czy A Perfect Circle :D ) . Głosować możnaby było za pomocą ankiet.

Jeszcze ciekawiej by było gdyby to były filmiki choć nie wiem czy z tym nie za dużo problemów.
Można też zrobić konkursy na najlepsze zespoły, czy jakieś zawody wśróduserowe

JaVirr - 2007-05-11, 20:27

Yyy... skoro tak Slurp! bawi się w organizatora, to może wrzucić mu ktoś rangę moda? Czy też to niepotrzebne? Tylko pytam :)
LadySatan - 2007-05-11, 20:38

Slurp nie moze byc moderatorem z racji tego, iz sam nazbyt czesto moderacji podlega.. poza tym zaczyna juz chyba dziwowac :P
Slurp! - 2007-05-11, 20:46

Ja jestem za byciem modem . To by wpłynęło na mnie bardzo ale to bardzo pozytywnie. Lady trza dawać ludziom szansę :P I wcale nie tak często : ( Miałem jeszcze jakiego pomysła ale wyleciał mi uszami jak se przypomnę to dodam. Lady wypełnij plebsa :P
LadySatan - 2007-05-11, 20:50

Jakiego plebsa? :P Nie ma szans zebys byl modem :P Zbirek wystarczy poki co ;)
Slurp! - 2007-05-11, 20:52

dobra, ostatecznie może być ten taki burgundowy :P Skoro są kary, może wprowadzić też nagrody? Jakieś gwiuzdki czy cuś , ściana pochwał czy co
LadySatan - 2007-05-11, 20:53

ZNowu robisz offa 8)
Shaitan - 2007-05-12, 12:40

w ramach forumowych reform (zeby nie bylo offa ;) ) jestem za kolejnym ostem dla Slurpa :P
Slurp! - 2007-05-13, 14:06

Jo zią ! 8) Ale z tymi nagrodami to tak na serio. Taka jedna zasa (od zasługa 8) ) niwelowałaby takiego banalnego osta jak za offy

M. (co ? kto? ) zasa
D. (kogo czego nie ma? ) zasy
C. (komu czemu się przyglądam? ) zasie
B. (kogo co widzę? ) zasę
N. ( z kim z czym idę? ) z zasą
Ms. ( o kim o czym mówię? ) o zasie
W. O ZASA! JO!

Zbir - 2007-05-13, 14:09

Slurp! napisał/a:
Jo zią ! 8) Ale z tymi nagrodami to tak na serio. Taka jedna zasa (od zasługa 8) ) niwelowałaby takiego banalnego osta jak za offy

M. (co ? kto? ) zasa
D. (kogo czego nie ma? ) zasy
C. (komu czemu się przyglądam? ) zasie
B. (kogo co widzę? ) zasę
N. ( z kim z czym idę? ) z zasą
Ms. ( o kim o czym mówię? ) o zasie
W. O ZASA! JO!


widzę tutaj nieumiejętność używania wołacza... eh :P

Slurp! - 2007-05-13, 14:14

z wołaczem zawszę miałem problem 8)
Ceandric - 2007-05-13, 14:21

Tylko za co możnaby te zasy przyznawać? :P
Slurp! - 2007-05-13, 14:22

Zasy za dobre sprawowanie, aktywność, pomocność, dobre pomysły takie jak plebs albo same zasy ;)
Shaitan - 2007-05-13, 15:50

to pewnie administracja sama na wzajem by sie lizala po jajkach (czy tam po czyms innym :P ) bo to administracja sie najlepiej sprawuje, jest najaktywniejsza, najmopocniejsza i ma najlepsze pomysly :D (troche wazeliny zurzylem, fakt ;) )
Slurp! - 2007-05-13, 16:16

Nom, fakt, za to już byś zasę dostał :P
Powerage - 2007-05-13, 16:29

Drogi Slurpie mam dla Ciebie taka małą prośbę-Czy mógłbyś skończyć pierdolić? :grin: :grin:
Shaitan - 2007-05-13, 16:43

Powerage napisał/a:
Drogi Slurpie mam dla Ciebie taka małą prośbę-Czy mógłbyś skończyć pierdolić? :grin: :grin:
krotko zwiezle i do rzeczy :D
Slurp! - 2007-05-13, 16:52

a) nie pierdolę, a chciałbym ;)
b) to wcale nie jest mała prośba ;)
c) co się przyjebujesz? ;)
d) sprawa zas to moje życie od dziś jo madafaka 8)
e) faktycznie, nie jestem tani 8) 8)
f) w czym Ci to przeszkadza?
g) żeby osta nie dostać (jo jaki rym ) dodam że takie wyróżnienia sprawdzały się na innych forach

Powerage - 2007-05-13, 16:55

[quote="Slurp!"]a) nie pierdolę, a chciałbym ;)

To rura szukać kogoś na horyzoncie co tu jeszcze robisz?

b) to wcale nie jest mała prośba ;)


To była mała teraz jest zdanie rozkazujące-Przestań pierdolić!

c) co się przyjebujesz? ;)

Mam to w genach
d) sprawa zas to moje życie od dziś jo madafaka 8)

Nie jestem matko jebcą
e) faktycznie, nie jestem tani 8) 8):wink: :wink:

Ile bierzesz za godzine? :grin:

Slurp! - 2007-05-13, 16:57

a Ty? :D
Wiem że nie jesteś , to "jo madafaka" to dodałem dla estetyki 8)

Niegłupi Jaś - 2007-05-13, 16:57

Shaitan napisał/a:
Powerage napisał/a:
Drogi Slurpie mam dla Ciebie taka małą prośbę-Czy mógłbyś skończyć pierdolić? :grin: :grin:
krotko zwiezle i do rzeczy :D


Też się podpisuję :D ;)

Slurp! - 2007-05-13, 16:59

Joo, zbierajcie głosy jeszcze 1997 i przestanę 8) Potem petycję taką na PW
Powerage - 2007-05-13, 17:01

Chyba będziesz miał Slurp kolejnego osta :wink:

Żeby nie było offa to moim skromnym zdaniem te pochwały to o kant dupy rozbić...

Slurp! - 2007-05-13, 17:05

Twoja sprawa?

A moim skromnym zdaniem to o ten kant dupy rozbić takie pieprzenie raz bez argumentacji, dwa bez celu.

JaVirr - 2007-05-13, 17:10

Ej źąki modąki adminąki, wyjebta może ktoś tego offa przeradzajacego się w kłótnię, bo mam ochotę dołączyć do nich i pomiotać warzywkami i mięsidełkiem :mrgreen:.
Powerage - 2007-05-13, 17:11

[quote="Slurp!"]Twoja sprawa?


Spoko ja tego na poważnie nie pisałem.Nie denerwuj się tak dobry człowieku.To był taki joke z mojej strony.


A moim skromnym zdaniem to o ten kant dupy rozbić takie pieprzenie raz bez argumentacji, dwa bez celu.

Dobra.Wiem już za co by były pochwały.Ale mi sie wydaje,ze to po prostu nie przejdzie ponieważ...po pierwsze to jest forum a nie plebiscyt oskarów a po drugie lepiej jak wszyscy są tutaj równo traktowani,ktoś z pochwałą...no wiesz...może wzbudzac zazdrość i tym samym nienawiśc w stosunku do jego osoby przez innych userów.Lepiej jak jest tak,po równo.

Niegłupi Jaś - 2007-05-13, 17:15

Slurp, chyba trochę galopujesz. Jesteś jednym z młodszych stażem userów na forum, w dodatku niespecjalnie merytorycznie aktywnym :P, a wymagasz już nie wiadomo czego :P. Zgłosiłeś się na moda, zbyt pochopnie uważam, ale miałeś takie prawo. Nie dostałeś tej funkcji i teraz jesteś ewidentnie niezadowolony :P. Poczekaj chłopie trochę, bądź cierpliwy. Twoje zasługi, jeśli będą, to na pewno nie pozostaną nie zauważone :).

Masz pomysł z jakimiś zasami, spoks, fajnie że coś tam wymyślasz. Ale nie możesz mieć pretensji, że komuś to niezbyt leży :P Jak chcesz to zrób ankietę i będzie demokratyczny wynik :).
A wazelinkę to lepiej zostaw sobie na zimę, będzie czym sanki smarować ;)

[ Dodano: 2007-05-13, 17:18 ]
Zgadzam się z Powerem. Na forum każdy ma dużą pochwałę, za to że jest, że się kulturalnie wypowiada, najlepiej na temat. Nie potrzeba myślę dodatkowych splendorów, jakiegoś faworyzowania i subiektywnego oceniania, kto jest fajniejszy, bardziej pomocny, milszy, czy lepiej liże koko jumbo :P

Slurp! - 2007-05-13, 17:21

Joke jest jokem to pewnego momentu.

Nom, teraz to ja rozumiem. Podałeś pogląd i czymś go poparłeś i teraz ja mogę się włączyć a nie pisać o czyimś pomyśle że go o kant dupy rozbić. :? Jest coś takiego jak forumowa społeczność. Zbiór ludzi , którzy dyskutują o czymś. W takich społecznościach dobrze jest wprowadzać system nagród i kar . Wpływa to pozytywnie, pozwala utrzymać równowagę, poza tym za taką pochwałę trza się starać to nie tak że za darmo. Jak ktoś będzie zazdrosny to też będzie chciał pochwałę i też będzie się starał. I TO NIE JEST OFF! :x Przedyskutowywuję tylko sprawę nagród.

JaVirr - 2007-05-13, 17:23

Dobra, Pani Admin i tak teraz nie ma, więc można poczekać z dyskusją 8)
Powerage - 2007-05-13, 17:24

To ja Ci odpowiadam po raz kolejny,że to nie przejdzie bo większość będzie pasowało tak jak jest(ach Ci konserwatyści :wink: )a pozatym nie przyszedłem tu faworyzować i walczyć o pochwały tylko miło spędzić wolny czas i podyskutować.
Slurp! - 2007-05-13, 17:26

Niegłupi Jaś napisał/a:
Slurp, chyba trochę galopujesz. Jesteś jednym z młodszych stażem userów na forum, w dodatku niespecjalnie merytorycznie aktywnym :P, a wymagasz już nie wiadomo czego :P. Zgłosiłeś się na moda, zbyt pochopnie uważam, ale miałeś takie prawo. Nie dostałeś tej funkcji i teraz jesteś ewidentnie niezadowolony :P. Poczekaj chłopie trochę, bądź cierpliwy. Twoje zasługi, jeśli będą, to na pewno nie pozostaną nie zauważone :).

Ej, ja żartowałem z tym modem , myślałem żę wszyscy to wiedzą

Niegłupi Jaś napisał/a:

Masz pomysł z jakimiś zasami, spoks, fajnie że coś tam wymyślasz. Ale nie możesz mieć pretensji, że komuś to niezbyt leży :P Jak chcesz to zrób ankietę i będzie demokratyczny wynik :).


Niech se nie leży, tylko argumenty proszę .

Niegłupi Jaś napisał/a:

A wazelinkę to lepiej zostaw sobie na zimę, będzie czym sanki smarować ;)


:? Jaką znów wazelinkę ? Jeśli chodzi o to do Lady, to ona wie że ja żartuję i chyba tylko Wy bierzecie to na poważnie :?

Niegłupi Jaś napisał/a:

[ Dodano: 2007-05-13, 17:18 ]
Zgadzam się z Powerem. Na forum każdy ma dużą pochwałę, za to że jest, że się kulturalnie wypowiada, najlepiej na temat. Nie potrzeba myślę dodatkowych splendorów, jakiegoś faworyzowania i subiektywnego oceniania, kto jest fajniejszy, bardziej pomocny, milszy, czy lepiej liże koko jumbo :P


Dałem tylko propozycję.

[ Dodano: 2007-05-13, 17:28 ]
Powerage napisał/a:
To ja Ci odpowiadam po raz kolejny,że to nie przejdzie bo większość będzie pasowało tak jak jest(ach Ci konserwatyści :wink: )a pozatym nie przyszedłem tu faworyzować i walczyć o pochwały tylko miło spędzić wolny czas i podyskutować.


Nie musisz mi odpowiadać nie wiadomo po co po raz kolejny - znam Twoje zdanie. Podałem tylko propozycję, jeśli nie pasuje ok - widać jest błędna.

Niegłupi Jaś - 2007-05-13, 17:31

Slurp! napisał/a:

Ej, ja żartowałem z tym modem , myślałem żę wszyscy to wiedzą



Jasne, a jakbyś go dostał, to byś grzecznie odmówił, prawda? :P

Slurp! - 2007-05-13, 17:33

Oczywiście że nie , głupi to ja nie jestem ;) ale kogo oszukiwać Jasiu , przecież wiadomo że bym nie dostał. Poza tym, Lady wyraźnie napisała że swoje kandydatury zgłaszamy na PM
LadySatan - 2007-05-13, 19:37

Zadnych zas czy zasów nie bedzie. Slurp skoncz wydziwiac, zamykam posiedzenie 8)
Zbir - 2007-05-13, 20:42

kurwa, dwóch gości z dwoma ostami sobie offuje. gdzie tu logika? w każdej chwili można was zablokować, więc lepiej się prosze uspokoić.
Zephyr - 2007-05-25, 17:09

niech mi ktoś powie dlaczego nie mam uprawnień w dziale *nasza twórczość* :/.. chciałem zmoderować ten post co napisałem jako "gość" ale ni chuj ... Siostrzyczko ty masz większą orientację w panelu administracyjnym więc weź to sprawdź...
LadySatan - 2007-05-25, 17:32

Zalatwione ;)
Zephyr - 2007-05-25, 17:32

dzięki sis .. wsio już działa..
JaVirr - 2007-06-13, 10:56

Ej, to kiedy będzie jakieś wypełnienie tego pustego miejsca po bokach? (kolumny)

Sarm?

Sarmak - 2007-06-13, 14:34

Jakie wypełnienie po bokach kolumny?..
JaVirr - 2007-06-13, 14:37

tfu, mam na myśli te pustki po bokach, te szare pola po boku.
LadySatan - 2007-06-13, 15:21

Co? :P
Sarmak - 2007-06-13, 15:23

Javirowi chodzi o layout strony...ta szarość..
LadySatan - 2007-06-13, 15:29

Sooooooo nie bylo juz sie czego uczepic, nie? ;)
JaVirr - 2007-06-13, 15:31

Ja tylko chcem żeby forum było ładniejsze, a sam to tego nie umiem :mrgreen:
Sarmak - 2007-06-13, 15:34

Nic z tego nie będzie, bo:

1. Nie ma jak go wgrać.
2. Do tej pory nie zajmowałem się layoutem...

tomash - 2007-06-17, 17:19

Proponuję osty dla osób notorycznie łamiących podstawowe zasady ortografii. Takich postów nie da się czytać. Mam w dupie czy ktos ma dysleksję czy co tam sobie jeszcze wymysli żeby się lepiej poczuć, forum to nie wyścig niech siada ze słownikiem i pisze. :evil:
Sarmak - 2007-06-17, 19:21

Przy okazji niech się uczy...
LadySatan - 2007-06-17, 21:05

Popieram :P I tak chyba zrobimy ;)
Sarmak - 2007-06-17, 22:00

Ale dodać należy punkt w regulaminie.
Zephyr - 2007-06-19, 21:28

po proszę o rangę specjalną dla Javirra - forumowy błazen ...
Sarmak - 2007-06-19, 21:30

Zróbcie tak. Javirr, ja dla Ciebie zrobię avka ze Stańczykiem.
JaVirr - 2007-06-19, 21:31

:mrgreen: jo ej, syta idea :D

A bułke dostane? Żadnego wafla z wąsem, tylko bułczasa proszę tym razem :)

Sarmak - 2007-06-19, 21:33

Dostaniesz.
LadySatan - 2007-06-19, 21:42

Macie cos z deklem :P
Raziel - 2007-07-09, 02:14

JaVirr napisał/a:
Ej, to kiedy będzie jakieś wypełnienie tego pustego miejsca po bokach? (kolumny)

Sarm?


zamaluj sobie na monitorze :) jak sie znudzi to możes sam sobie zmienić "dizajn" :P

dobrze pracujesz na rangę :P

tomash - 2007-07-20, 09:51

Można wyłączyć powiadomienia na skrzynkę o nowych wiadomościach/usuniętych postach?
Powerage - 2007-07-20, 09:57

Właśnie.Denerwuje mnie jak wchodzę na maila a tam 100 nowych wiadomości o usuniętych postach.
Sarmak - 2007-07-20, 10:05

W sumie, to jak się usuwa posta, to się pokazuje "Nie wysyłaj powiadomienia", trzeba to zaznaczyć.
Raziel - 2007-07-20, 10:25

to nie offtopujcie :P nie będą usówane :P
tomash - 2007-07-20, 10:35

Nie wysyłacie PW to nie będziecie dostawać powiadomień? :P
Ceandric - 2007-07-20, 11:22

Powerage napisał/a:
Właśnie.Denerwuje mnie jak wchodzę na maila a tam 100 nowych wiadomości o usuniętych postach.


Powiem ci, że mnie denerwuje jak wchodze na forum a tam 100 postów do usunięcia ;)

Sarmak - 2007-07-20, 11:25

I wkurzające jest to, że jak usune posta, to wraca mi się na 1 stronę tematu...
Powerage - 2007-07-20, 11:32

Ceandric napisał/a:
Powerage napisał/a:
Właśnie.Denerwuje mnie jak wchodzę na maila a tam 100 nowych wiadomości o usuniętych postach.


Powiem ci, że mnie denerwuje jak wchodze na forum a tam 100 postów do usunięcia ;)


Postaram się pomóc.

Sarmak - 2007-07-20, 11:34

To nie takie proste : ) Pogadaj z panią forum : )
Raziel - 2007-07-20, 13:17

Sarmak napisał/a:
I wkurzające jest to, że jak usune posta, to wraca mi się na 1 stronę tematu...


bo trzeba umieć moderowac :P

nie usówaj offów po post po poście bo się zajebiesz ;)

dziel temat ,zaznacz posty z offem, nadaj temat nowej części, miejsce docelowe - śmietnik. i już po robocie, szybciej i mniej paprania :)

Sarmak - 2007-07-20, 13:55

Odkyłem mega sposób.

Otwieram usuwanie w nowej karcie Mozilli. Nobel proszę..

tomash - 2008-01-02, 14:34

Proponuję dodać do regulaminu punkt mówiący że umieszczanie linków do ściągania płyt które nie pochodzą od samej kapeli będzie "nagradzane" ostrzeżeniem.
Shaitan - 2008-01-03, 17:02

no tu chyba przeginasz
unchained - 2008-01-25, 12:18

Shaitan napisał/a:
no tu chyba przeginasz
przegina? przeciez w dziale blacku odchodzi zwykle rozpowszechnianie pirackich materialow. gdyby ktos sie do tego przyczepil to osoby odpowiedzialne za to forum moga miec przez to spore problemy. co innego wklejac linka na myspace a co innego wystawiac publicznie plyte w mp3. takie rzeczy powinno sie robic na pw. i nie pisze tego bo uwazam ze to moralnie zle czy cos. takie reguly sa na prawie kazdym forum wlasnie po to zeby administratorzy nie mieli przez to problemow.
Zephyr - 2008-01-25, 14:41

Wystarczy w regulaminie forum napisać, że userzy pisząc posty i udostępniając muzykę robią to na własną odpowiedzialność, administracja wówczas umywa ręce.
miRas - 2008-01-25, 16:10

no tak powinno być to nie wina admina że ktoś udostępnia muzykę całkowicie sie z tobą zgadzam
unchained - 2008-01-25, 17:15

czlowieku o jakiej ty winie piszesz? mowimy tu o odpowiedzialnosci prawnej.

Zephyr napisał/a:
Wystarczy w regulaminie forum napisać, że userzy pisząc posty i udostępniając muzykę robią to na własną odpowiedzialność, administracja wówczas umywa ręce.
jestes pewien ze prawnie to tak dziala? ciekawe czemu kolesie od red watch przenisli swoje serwery do jakiegos wypizdziewa zamiast poprostu napisac ze nie sa odpowiedzialni za tresci zamieszczane na ich stronie. to takie proste :). zreszta nie bede cie przekonywac bo dla mnie to bez roznicy jak bedzie. wasza decyzja.
LadySatan - 2008-01-25, 19:54

Hmm co racja to racja. Od dziś takie linki będą sukcesywnie usuwane.
Shaitan - 2008-01-26, 20:26

w sumie macie rację... jak coś to na PW
tomash - 2008-01-27, 16:06

Cieszę się że się zgadzamy :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group