Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
katecheza :D
Autor Wiadomość
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-18, 22:11   

nie miałam tej "przyjemności'' uczestniczyć w katechezach, tazn. miałam, ale do momentu ceremonii ''przyjęcia 1 komunii". otóż podczas przyjmowania ''sakramentu'' 1 komunii ''ciało chrystusa'' przykleiło mi się do podniebienia i musiałam zwymiotować. resztę zdarzenia każdy może sobie już dopowiedzieć...
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-19, 09:48   

A to dobre:D .. lepsze niż mój numer z latającym grillem:P ... pamiętasz LadyS?:P
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-02-19, 09:51   

Boshe ja tego nigdy nie zapomne, wszystkim to opowiadam :mrgreen: jak dla mnie, to jeszcze nic smieszniejszego nie było :P
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-19, 10:02   

śmieszne może to było - ale troszkę się jednak połamałem wtedy:D ... bolalo jak sk... ale przynajmniej miałem później fachową opiekę:D
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-02-19, 10:14   

lilith napisał/a:
nie miałam tej "przyjemności'' uczestniczyć w katechezach, tazn. miałam, ale do momentu ceremonii ''przyjęcia 1 komunii". otóż podczas przyjmowania ''sakramentu'' 1 komunii ''ciało chrystusa'' przykleiło mi się do podniebienia i musiałam zwymiotować. resztę zdarzenia każdy może sobie już dopowiedzieć...


Ty szatanie, ty...! :wink:

Ostatnio spóźniłem się na religię, wchodze do klasy i mówię: "Niech bedzie podchmielony!". (bardzo dobry sposób, żeby katechetka dostała piany na ustach :wink:)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-19, 10:20   

Skoro jesteś taki odważny kozak czemu nie powiedziałeś "niech bedzie pierdolony"?
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-02-19, 12:53   

Zephyr napisał/a:
Skoro jesteś taki odważny kozak czemu nie powiedziałeś "niech bedzie pierdolony"?


O jaaa! Niesamowite! Sam wymyśliłeś ten subtelny zwrot, czy ktoś ci pomagał?
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-02-19, 12:57   

ostrzegam tylko..
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-19, 14:14   

Po prostu nie cierpię takiej dziecinady, na która składają się tego typu zachowania ... popisywanie się przed kumplami, chęć bycia zauważonym przez zrobienie głupiego dowcipu na forum klasowym etc.. Ceandric twój ostatni post pozostawiam bez komentarza ... koniec tematu.
 
Selene 
pyta leśna


Wiek: 33
Dołączyła: 02 Kwi 2006
Posty: 6
Skąd: from far away
Wysłany: 2006-04-02, 19:46   

Nie miałam nigdy jakichś większych problemów z katechetą... Wszyscy byli moimi "kumplami"... Raz tylko mi się oberwało jak powiedziałam do księdza, że jest szatanem...
A i jeszcze było nieźle jak powiedziałam, że "pasja" to szatański film a jezus wyglądał tam jak po wybuchu w Czarnobylu... Ale to nic... Oni wszyscy są nieźle śmieszni :)
Są zadowoleni że noszę krzyż... tylko, że to jest Ankh Życia (przez religię katolicką uznawany za pogański). A jak nosiłam pentagram to się przypierdalali!
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-02, 21:37   

Selene napisał/a:
Nie miałam nigdy jakichś większych problemów z katechetą... Wszyscy byli moimi "kumplami"... Raz tylko mi się oberwało jak powiedziałam do księdza, że jest szatanem...
A i jeszcze było nieźle jak powiedziałam, że "pasja" to szatański film a jezus wyglądał tam jak po wybuchu w Czarnobylu... Ale to nic... Oni wszyscy są nieźle śmieszni :)
Są zadowoleni że noszę krzyż... tylko, że to jest Ankh Życia (przez religię katolicką uznawany za pogański). A jak nosiłam pentagram to się przypierdalali!


A ja myślałem że na tym forum wyłączność na bluzgi posiada Zephyr... :) W każdym razie nieładnie Selene. W tym momencie Twój debiut mnie nie przekonał, nie lubię gdy kobiety nadużywają wulgaryzmów. Natomiast oczernianie i wyszydzanie wszystkiego co związane z Chrześcijaństwem jest zwyczajnie słabe i monotematyczne. Abstrahując od samej postaci Jezusa w tym filmie, to jak Twoim zdaniem miałby wyglądać człowiek wątłej postury dźwigający krzyż przez tak długą drogę, w dodatku mocno okaleczony?

Przyłączam się również do Zepha w kwestii dziecinady, jaką jest publiczne obnoszenie się ze swoimi przekonaniami, buntem, szpanem itp. Obraźliwe i buńczuczne zachowanie przystoi raczej tylko głupcom. Najczęściej jest tak, że osoby obnoszące się ze swoim wizerunkiem, noszące różnego rodzaju amulety, symbole etc. nie mają tak naprawdę pojęcia co one oznaczają. Nagminne jest odwrotne rysowanie pentagramu na murach i tym podobne kwiatki. Najczęściej to ludzie słabi, o niskim poczuciu własnej wartości inwestują właśnie w wizerunek i sprawianie pozorów, zamiast w wiedzę.

Co do sedna sprawy, katechezy- poznałem w swoim życiu jednego, wspaniałego księdza, człowieka bardzo mądrego i mówiąc najprościej w porządku. Pomógł mi kiedyś istotnie w pewnej ciężkiej dla mnie sprawie i za to m. in. będę go szanował do końca życia.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-04-02, 22:07   

do Selene: nie używać mi tu wulgaryzmów! - nie przystoi młodym panienkom....
do Jasia, który rzeczywiście jest Niegłupi: masz rację, ale nie można tego zrozumieć, gdy ma się lat 15 i siano w głowie, okraszone chęcią szpanu. Może na forum się dziewczyna wyrobi.
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Shadow 
srokojebca


Wiek: 41
Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 180
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-04-02, 22:12   

Lilith i Jasiu.. Nic dodać nic ująć... chciałem skomentować to ale najzwyczajniej w świecie wyjęliście mi słowa z ust... popieram w całej rozciągłości.. niestety to co się dzieje z ludźmi którzy obecnie mają 14-16 lat to woła o pomstę do nieba..
 
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-04-03, 11:20   

A mnie z bierzmowania wykopali :P :D
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-04-03, 11:29   

Hmmm biedna Selene podpadla :P ja sama jak mialam 15 lat to narwana bylam, więc troche ją rozumiem, w końcu to nie było az tak dawno ;) Co prawda uważam, ze wiele głupot zrobiłam, takze szydzilam z kościoła, rysowalam pentagramy itd.. taki wiek, z tego sie wyrasta. A im sie jest starszym tym bardziej sie zauważa, jaki glupie spojrzenie na pewne sprawy sie mialo.. uroki naiwnej młodości :) Z 15 letniego mojego myslenia nie zostało mi już prawie nic, tylko wartości wciąz te same pozostały i mam nadzieje, pozostana już na zawsze. Selene dopiero zaczyna smakować zycia,jak się zachłysnie, zmądrzeje :D
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone