Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Schizy
Autor Wiadomość
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-03-17, 22:28   

to jest jednak z jednej strony uciążliwe (nie daje się wyspać wtedy kiedy bym chciała, a potem jakieś dziwne uczucie prześladuje mnie przez cały dzień), a zdrugiej strony ciekawe bo.....taka jest moja natura - lubię się bać :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-03-17, 22:32   

znam to uczucie :P
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Elishia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-23, 08:43   

Shizy dopadają mnie głównie na jawie czasem we śnie. Chociaż sny mam realne jak cholera. Często muszę wracać coś przestawiać bo jak tego nie zrobię to oszaleję. Często mam rano problem z ubraniem się bo coś mi podpowiada ze jak to założe to coś złego sie przytrafi i muszę się ciągle przebierać. I wiele wiele innych. Shizy u mnie to nerwica A od 2 lat nie zasypiam bez zatyczek w uszach.
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-03-25, 21:46   

o kurcze....nie ma jak to nowy strój - codziennie świeża wata w uszach.
A propos ubrań, czyżbyś wierzyła w zabobony...? w takim razie posiadanie czarnego kota przynosi pecha czy szczęście?:)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Tepes 
pyta leśna



Wiek: 45
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 18
Skąd: Ravenland
Wysłany: 2006-03-27, 07:00   

Kot nie jest cały czarny tylko srebrno czarny, co widać na zdjęciu :lol:, chyba że wystąpił mały daltonizm od przebywania w ciągłym mroku :D (ja przypisuję Lilith jako boginię mrocznych elfów z Forgotten Realms - nie jestem wierzący więc nie będe odwoływał sie do mitów judaizmu i chrześcijaństwa) i na koniec zdecydowanie przynosi szczęście :D, kot oczywiście, szczególnie że to norweski kot leśny :D. Metalowcy powinni docenić kraj pochodzenia :D
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-04-02, 22:16   

jak widać niedokładnie przeczytałeś wszystkie poprzednie posty, gdyż moje pseudo pochodzi od zupełnie czegoś innego...a Lilith to nie bogini mrocznych elfów (nie siedze w klimatach fantasy), to raczej kobieta-demon, która uwiodła Samaela...trzeba jeszcze trochę poszerzyć swoje horyzonty kolego :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-04-03, 10:24   

Hihi a to nie była pierwsza zona Adama? :P
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-04-03, 11:09   

owszem była ale niestety Adaś okazał sie dupkiem i męskim szowinistą a na domiar złego miał zapędy homoseksualne. By nie narobić sobie kichy przed szefem po tym jak go ceniąca się kobieta po prostu osrała, wyciągnął sobie żebro (z tyłka zapewne bo chyba sam by sie nie zszył spowrotem) i wszyła z tego głupia gęś lecąca po strawe na jego każde skinienie. Niestety taki model związku w dużej mierze zachował się po dziś dzień gdyż żyjemy w zasraniutkim katolickim do granic możliwości państwie gdzie "chłop" to pan domu z całym dobrodziejstwem inwentarza (tj. przynieś mi, podaj, upierz, pozamiataj,nadstaw) a takie biedne "Ewy" obrabiają leniwe dupska "Adamów" jak pan Buc przykazał. Kobiety powinny brać przykład z tej mitycznej istoty i więcej używać "tego" co mają 80cm ponad tyłkiem bo jak ide po ulicach i widzę pannice w wieku 14-17 z brzuchami to aż sie na litość zbiera.

hehe ... sie zapędziłem na offtop ale to nieszkodzi. Moze do kogos przemówi ;)
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-04-03, 11:35   

załozmy moze dzial ogolnie umoralniający :P
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-04-03, 12:27   

Można by się pokusić gdyby chociaż przyniósł wymierny efekt. Chyba lepiej gadać o muzie a po kazanie zawsze można wcisnąć się między mochery pod ombonę ( oczywiście przy pomocy łokci)
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-10, 19:57   

Thevilkris napisał/a:
Można by się pokusić gdyby chociaż przyniósł wymierny efekt. Chyba lepiej gadać o muzie a po kazanie zawsze można wcisnąć się między mochery pod ombonę ( oczywiście przy pomocy łokci)


Z baseballem pójdę między moherowy tłum, w oczach błysk, w uszach szum... Wszędzie krzyk i szkarłat posoki, wokół mnie już tylko zwłoki... ;)

A co do snów (bo konkretne schizy raczej mnie omijają) to jest to jedna z rzeczy które najbardziej uwielbiam :). Miewa się te horrorki i dreszczowce, ocala się świat przed zagładą :) Czasem mam sny jak z gier komputerowych, chociaż gram arcysporadycznie. Do moich ulubionych należą też walące się schody po których wbiegam i skoki z przepaści. Kiedyś śniło mi się że znalazłem portfel pełen zielonych i byłem wściekły gdy się obudziłem :). Kilka lat temu miewałem też świadomość bycia we śnie, co wykorzystywałem np. do świadomego poznania uczucia topienia się :). Celowo skakałem też we wszelkie przepaście, żeby poczuć jak to jest jak się bezwładnie spada :). Ogólnie sny to świetna sprawa :).
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-04-11, 11:27   

Niegłupi Jaś napisał/a:
Thevilkris napisał/a:
Można by się pokusić gdyby chociaż przyniósł wymierny efekt. Chyba lepiej gadać o muzie a po kazanie zawsze można wcisnąć się między mochery pod ombonę ( oczywiście przy pomocy łokci)


Z baseballem pójdę między moherowy tłum, w oczach błysk, w uszach szum... Wszędzie krzyk i szkarłat posoki, wokół mnie już tylko zwłoki... ;)


BUHAHAHAHAHA .... czy nie byłeś przypadziorkiem bardem onegdaj przemierzającym gościńce w poszukiwaniu natchnienia w przydrożnych karczmach , tam gdzie ludziska pospołu biesiadowali przy suto zastawaianych stołach mięsiwem przednim i mocno-w-łeb-napierdalającymi trunkami :) ... bo chyba już się może spotkaliśmy ;)
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-11, 14:24   

Czyli że jak, pod blokiem? ;)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-04-11, 15:22   

toć nie sprowadzam nas do parteru gdzie mendy raczą pełzać ... jeno my szlachta zacna ... wybrańcy
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-11, 15:36   

_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone