Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: LadySatan
2006-10-21, 11:08
Mudvayne
Autor Wiadomość
glano-filc
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-12, 22:20   Mudvayne

Witam raz jeszcze drodzy forumowicze.Chcialbym wam przedstawic grupe Mudvayne z USA.Graja alternatywny metal choc niekiedy zaliczany pod math metal.Polamane rytmy,psychodeliczne wokale i najlepszy na swiecie bas pana Ryan'a Martinie.To co ten gosciu robi z tym instrumentem przechodzi ludzkie pojecie.Mysle ze na poczatek wystarczy i chcialbym sie dowiedziec co myslicie o jednej (jak dla mnie) z ciekawszych kapeli ostatniej dekady na scenie metal/rock.
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-07-12, 22:25   

Nie słyszałem tego, ale skoro piszesz zapoznam sie z tym :)
 
glano-filc
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-12, 22:25   

Dosc specyficzna mieszanka.
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-07-12, 22:27   

Słyszałem jeden teledysk kiedyś na vivie ... nie lubie raczej takiej muzyki ale to nie było złe .. miało dobrego kopa .. jedynie image mają trochę dziwny i wokal nie do końca mi podpasił..
 
krejzedzisko666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-12, 22:27   

zdecydowanie kapela ciekawa, a bas i perka to juz totalne mistrzostwo! Pan Martinie i Pan McDoughna na każdym albumie pokazują kunszt. Płyty LD50 oraz Lost and Found to najwyzsza półka, wiele kapel mylnie porównywanych może się schować (mam tu na myśli slipknota). Pokręcone i energiczne - to lubie :)

pozdrawiam
 
glano-filc
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-12, 22:28   

Zephyr napisał/a:
Słyszałem jeden teledysk kiedyś na vivie ... nie lubie raczej takiej muzyki ale to nie było złe .. miało dobrego kopa .. jedynie image mają trochę dziwny i wokal nie do końca mi podpasił..


Obecnie graja bez makijazu.Polecam kawalek "Dig".
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2006-07-12, 22:30   

Znakomita grupa. Ich ostatni album jest absolutnie porywający. I ciesze sie, że dali sobie spokój z tym durnym imidżem. Teraz przynajmniej sa nieco bardziej autentyczni, a wczesniej postrzegałem ich troche jak takich "Zdolnych klaunów".

Kolesie graja na skraju szeroko pojetej "komerchy", ale jakby takiej komerchy było wiecej, to chetnie ogladałbym MTV :D
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
glano-filc
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-12, 22:32   

Graja dosc przystepnie.Co do komerchy to Slipknot itp kapelki sa bardziej komercyjne niz Mudvayne.
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2006-07-12, 22:37   

Ostatni album slipknot tez był bardzo dobry. Ciekawe czy to dzieki Rickowi R... :P

A Mudvayne to w sumie taki Tech metal + troche nu-metalowych melodyjek tu i tam. Mieszanka jak najbardziej strawna. A tak btw, dzieki że mi przypomniałeś :)
Jako że ostatnio Tech mnie cholernie jara, to miło bedzie odpoczac od Meshuggah czy Textures i sobie ich zapodać. Taka bardziej przystepna wersja wyżej wymienionych :)
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
glano-filc
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 09:26   

Ja wprost uwielbiam Meshuggah czy The Dillinger Escape Plan wiec tech metal mam we krwi :mrgreen: Co do Mudvayne to wszystkie ich plytki sa swietne ale jednak od tego nu metalu bym uciekal.Bardziej pasowaloby mi rockowe melodyjki :wink: Niby taka sobie kapela ale jak sie wsluchasz to linie basu w kazdej zwrotce czy refrenie ida inaczej.To sie tyczy rowniez perki.Pan Matt to samozwanczy talent :mrgreen:
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-07-13, 15:18   

glano-filc napisał/a:
Ja wprost uwielbiam Meshuggah czy The Dillinger Escape Plan wiec tech metal mam we krwi :mrgreen: Co do Mudvayne to wszystkie ich plytki sa swietne ale jednak od tego nu metalu bym uciekal.Bardziej pasowaloby mi rockowe melodyjki :wink: Niby taka sobie kapela ale jak sie wsluchasz to linie basu w kazdej zwrotce czy refrenie ida inaczej.To sie tyczy rowniez perki.Pan Matt to samozwanczy talent :mrgreen:


No prosze Państwa ...Nasz Filc potraifi fajnie napisać!
Pozdrowionka. Obiecuje, ze napewno posłucham :)
 
Davidian
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-23, 16:41   

Bardzo lubię Mudvayne, chociaż Lost and Found średnio mi pasuje. Chyba najlepsza jest L.D 50. 2 czy 3 lata temu przez całe wakacje słuchałem praktycznie tylko tego
 
Zbyhu 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 59
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-07-25, 12:21   

Mogę powiedzieć jedno. Podoba mi się. Mudvayne warto posłuchać. Świetna kapela. Płyta L.D. 50 przypadła mi najbardziej do gustu. Severed i Cradle... To jest to.
 
 
xyz 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 101
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-02-26, 18:27   

Szkoda tylko, że Mudvayne to ni metalcore ni hardcore. ;)
_________________
http://www.lastfm.pl/user/inv3cted/
MetalCore ftw! \m/
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2007-02-26, 19:19   

xyz napisał/a:
Szkoda tylko, że Mudvayne to ni metalcore ni hardcore. ;)


...tylko, że nie da się robić miliona szufladek, np. melodyjny mathcore czy symfoniczny post-black metal, ale trzeba jakoś te zespoły poupychać gdzie się da. no i gdzie się da? tutaj chyba najbardziej ;)
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone