Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: LadySatan
2007-09-01, 20:56
Nortt - Hedengang
Autor Wiadomość
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-08-02, 10:04   Nortt - Hedengang

"Nortt - Hedengang"


Tracklist:
1.Glemt [09:28]
2.Dřd og Borte [08:08]


Total playing time 17:36

Materiał posiadam od dawien dawna, i do folderu z Nortt nie wchodziłem od miesięcy - sam nie wiem dlaczego. Nic to - naszło mnie na wspominki wczoraj wieczorem, i przypomniałem sobie o Nortt, obiecując że rano go posłucham i przypomnę sobie(wbrew temu, że recenzowany przeze mnie materiał powinien być słuchany najlepiej w jesień, deszcz i wiatr, w godzinach wieczornych - a nie w słońce, początek sierpnia i przy akompaniamencie uporczywego piszczenia dwóch małych dzieci ścigających się na rowerkach wkoło mojego domu[jestem tylko ciekaw, kiedy młodszy z nich się w końcu pokapuje że starszy jego braciszek non stop jeździ na skróty] ale jebie mnie to...)początki moich fascynacji tą muzyką.
Muzyka na tej EPCE to dwa utwory (na splicie z Xasthur trzy,bowiem oddzielono intro od Glemt). Muzyka wygląda następująco - utrzymywana w bardzo wolnych, jednostajnych tempach z przesterem gitar wywołującym ciarki na plecach, i grobowym, niewybijającym się wokalem Nortt'a. Lecz czegóż tu by brakowało? - cała płyta bazuje na pianinie. Bardzo piękne,a zarazem pogrzebowe, smutne melodie towarzyszą nam przez całą płytę. Bicie dzwonów także, wspaniałe. Muzyka jest w zasadzie prosta, ale ja taką lubię. Pianino tutaj gra rolę przewodnią.

Jak wspomniałem, wydawnictwo idealne na dzień zmarłych - tak samo ponure, przygnębiające i żałobne jak owe święto.Słuchawki, dobre głośniki - rzecz obowiązkowa.Zrobiłem dla was sample z wszystkich trzech utworów. Intro jest inne od Glemt, a Dod Og Borte też inaczej wygląda, więc w zasadzie trzy utwory mamy.
Muzyka bardzo piękna, lecz fani łomotania po garach, szaleńczych blastów i klawiszy - nie ściągać.

Ocena:
10/10


Sample
_________________
*************
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone