Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Nortt - Gudsforladt
Autor Wiadomość
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2008-01-19, 16:41   Nortt - Gudsforladt



Projekt: Nortt
Album:Gudsforladt
Kraj: Dania
Gatunek:Funeral doom/black metal

1.Graven - Intro
2.Dřden
3.Glemt
4.Gravfred
5.Hinsides
6.Hedengangen
7.Dřd Og Borte
8.Nattetale
9.De Dřdes Kor
10.Dystert Sind - Outro

Total playing time:48:08

Dawno nie pisałem - tak.Przez ten czas wiele się wydarzyło, a jedną z rzeczy o których warto wspomnieć to mój bliższy kontakt z Nortt. Przyszedł czas na Gudsforladt.
Podszedłem do płyty spokojnie, bez obaw;Nortt jak dla mnie nie wypuścił słabego materiału. Filip (Nortt..)tworzy powoli, jednak widać kunszt włożony w muzykę..
Na płycie jest 10 utworów, z czego dwa pochodzą z EP-ki "Hedengangen" którą swojego czasu chyba nawet recenzowałem. Jak to Nortt - specyficzne brzmienie, "ultra szybkie" tempa, grobowy wokal klawisze i pianino. Niewiele, jednak nie wyobrażam sobie aby ktoś robił muzykę z tego "niewiele" równie dobrze jak Filip. Zapomniałem o dzwonach..fajna sprawa. Swoją drogą - na taką muzykę trzeba mieć nastrój. Ważna sprawa...

Bardzo lubię tą płytę - są na niej melodie tak genialne że moim zwyczajem mam gulę w gardle.Idealna rzecz na spacer w pochmurny dzień (do przemyśleń też podczas owego spaceru..). Ale sami wiecie..jestem głupi i się nie znam więc możecie odbierać to inaczej.Klimat, no tak - jest zachwycający. Czekam z niecierpliwością na nowy GALGENFIRST, którego można posłuchać na myspace. I znowu to samo - 3 lata wprawdzie czekałem, ale warto. Posłuchasz, zrozumiesz.

Ocena:
9/10

http://www.myspace.com/norttfanpage
_________________
*************
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone