Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Vital Remains
Autor Wiadomość
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-08-12, 17:56   Vital Remains

Vital Remains, to amerykańska grupa muzyczna wykonująca death metal ze stylistycznymi wpływami black metalu.

Glen Benton
Dave Suzuki
Tony Lazaro

Let Us Pray (1992)
Into Cold Darkness (1995)
Forever Underground (1997)
Dawn of the Apocalypse (2000)
Dechristianize (2003)
Icons of Evil (2007)

Dla mnie Vital Remains to przede wszystkim ostatnie dwie płyty ze wskazaniem na Dechristianize(te bez Bentona znam bardzo pobieżnie, żadnej nie słuchałem więcej niż 1 lub 2 razy), ogólna rzeźnia i rozpierdol plus całkiem melodyjne solówki, ostatnia też fajna, taka trochę powtórka z rozgrywki, ale jak już wcześniej niejednokrotnie pisałem, w tym roku wychodzi tyle death metalu, że płyta tylko dobra, jak właśnie Vitale, nowy Behemoth, czy w mniejszym stopniu Nile, raczej nie ma szans specjalnie się wybić. I jeszcze jedno-Na Dechristianize jest najlepsze intro jakie dane mi było słyszeć(kto zna album, wie o co chodzi ;) )
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
glen 
jebak leśny



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 214
Skąd: małopolska
Wysłany: 2007-08-12, 18:42   

co mam powiedzieć oczywiście znam nie mam całej dyskografii niestety.ale nie mam mokrych snów z ich powodu ehehe.poważnie to mielona na maksa podwójne stopy i dla kontrastu super melodyjne sola gitarowe.mozna spokojnie doszukać się analogi pomiędzy ostatnią płytą DEICIDE,też młócka ale sola melodyjne.ale w obu kapelach te sola fajne i nie gryzą się z całościa a ja lubie nawet kontrasty.Suzuki bardzo utalentowany muzyk.poważne minusy długośc kawałków kiepska produkcja studyjna [vide poprzednia płyta zupełnie plastikowa perkusja] tą zrobił Erick Rutan [jako producen niespecjalny]i brzmienie najnowszej przez to też.Rodzynkiem miał by byc BENTON ale dla mnie się tu nie sprawdza.
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-08-12, 18:56   

Rzeźnia ostra - jeszcze są mistrzami w kradzieży okładek. Chodzi mi o Icons Of Evil. : )
_________________
*************
 
 
Niszczuk 
jeżojebca
demigod



Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 979
Skąd: z Hangaru 18
Wysłany: 2008-06-25, 22:24   

przy Dechristianize ostatnio orgazmuję, dojebana płyta. kontrasty ostra sieka - melodyjne solówki zdecydowanie do mnie przemawiają. Icons of Evil z zeszłego roku jest takie sobie, Dawn of the Apocalypse słyszałem dwa razy i nie pamiętam z niej nic. reszty nie znam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone