Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
KORN
Autor Wiadomość
Charlize 
pyta leśna


Wiek: 31
Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 23
Wysłany: 2008-07-01, 13:17   

KoRn słucham już od kilku dobrych lat i nadal mi się bardzo podoba, chociaż styl zespołu przechodzi sporą ewolucję. Muzyka tej kapeli energetycznie mnie ,,doładowuje".
Jonathan Davis przekazuje w swoich utworach ważne treści związane z różnymi problemami ludzkości, zwraca uwagę na cierpienia ludzi oraz wcale nie pragnie upodabniać się do innych gwiazd muzycznych.
Co ciekawe, JD przed koncertem nie bierze tzw. ,,dopalaczy" i za to ma u mnie dużego plusa.
Fakt, ostatni album KoRn nie jest wielkim arcydziełem, ale na płycie można znaleźć kilka dobrych utworów, które dość łatwo wpadają w ucho.
Davis pracuje nad kolejną płytą, zapowiadając powrót do swoich muzycznych korzeni, dlatego może być ciekawie.

___________
,,Milczenie jest skarbem polityki."
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2008-07-01, 15:48   

Charlize napisał/a:
wcale nie pragnie upodabniać się do innych gwiazd muzycznych.


I pewnie dlatego po nagraniu FTL podpisał kontrakt reklamowy z pumą, przefarbował włosy i wbił się w błyszczący dresik z cekinami ;)

Charlize napisał/a:
Co ciekawe, JD przed koncertem nie bierze tzw. ,,dopalaczy" i za to ma u mnie dużego plusa.


Teraz to może i nie bierze bo pewnie by się przekręcił, ale nie zawsze tak było, odsyłam do biografii kapeli

Charlize napisał/a:
Fakt, ostatni album KoRn nie jest wielkim arcydziełem, ale na płycie można znaleźć kilka dobrych utworów, które dość łatwo wpadają w ucho.


Najlepszy album od czasu Untouchables

Charlize napisał/a:
Davis pracuje nad kolejną płytą, zapowiadając powrót do swoich muzycznych korzeni, dlatego może być ciekawie.


Wątpię, zapewne wyjdzie gówno, takie jak TALITM

Tak w ogóle to wiem że jestem chujem i się przypierdalam, ale nudzi mi się ;)
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Charlize 
pyta leśna


Wiek: 31
Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 23
Wysłany: 2008-07-01, 17:17   

Tiaa... dawny super dresik JD z cekinami był boski. xD ;D
Najważniejsze, że aktualnie Davis nie bierze narkotyków, bo kiedyś miał niezłe ,,odpały". Chyba tak pozytywnie działa na niego obecna rodzinka.
_____________
,,Moralne oburzenie składa się przeważnie w 2% z moralności, w 48% z oburzenia i w 50% z zawiści."
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2008-07-01, 22:31   

jaqb napisał/a:


Tak w ogóle to wiem że jestem chujem i się przypierdalam, ale nudzi mi się ;)


to się weź chuju do roboty! ;)

a co do topicu. Nigdy nie przepadałem, nie lubiłem, szydziłem :) bardziej mi się podobał jeden utwór Static.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone