Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Pchełki
Autor Wiadomość
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2008-10-09, 18:39   Pchełki

W ramach promocji regionu :D przedstawiam Pchełki. według gejspejsa: "Pchełki, jak sami o sobie mówią - jeden z najlepszych zespołów koncertowych na świecie, to przedstawiciele nowego nurtu w muzyce, hop-siupu. Etno, post-rock i psychodeliczny pop łączą sie z połamanym rytmem jungle'u, transowością trip-hopu, frywolnością jazzu i pociesznością metalu. W skład kapeli wchodzą: Marta Rogalska (wokal, flet), Paweł Rychert (instrumenty klawiszowe, elektronika), Świstak Rogalski (bas). Pchełki związane są z aleksandrowskim klubem Fado. Grały miedzy innymi na festiwalach: OffFestival, FAMA2008 - Nagroda Trytona za najwiekszą osobowość artystyczną, Wrock - III miejsce, Nowa Tradycja (Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego) - wyróżnienie dla wokalistki; oraz w klubach: Papryka (Sopot), Dwie Mogiły (Kikół), Remont (Warszawa), Fado (Aleksandrów Kuj), Piwnica Pod Aniołem, eNeRDe, Piwnica Artystyczna (Toruń); w amfiteatrze w warszawskich Łazienkach. Pchełkom przyświeca idea by życie miało sens, było różnorodne i uczciwe."

ja mogę jedynie powiedzieć że grają bardzo przyjemną muzykę. koncerty mają nieziemskie, klimat jaki wytwarza ta muzyka wraz z "pokazem świateł" (przy każdym koncercie są b. dobre efekty świetlne) jest niesamowity. szczerze polecam. mój ulubiony utwór-"Wianki" ;)

http://www.myspace.com/pchelki
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
clark_nova 
pyta leśna


Wiek: 40
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 49
Skąd: Białka/Kraków
Wysłany: 2008-10-11, 00:57   

byłem na ich koncercie na Offie w tym roku i razem z New York Crasnals wypadli najlepiej z zespołów grających w dzień :D

[ Dodano: 2008-10-11, 00:59 ]
a to nie łatwe grać taką muzykę o 13.30 :D
_________________
To nie ważne, czy Ojczyzna mi się podoba, czy nie. Z duszy jej sobie nie wyrwę...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone