Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Kilka uwag...
Autor Wiadomość
Yabol 
pyta leśna


Wiek: 41
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2008-11-04, 16:29   Kilka uwag...

Tak na początek chciałem na coś zwrócić uwagę. LadySatan już wie w czym rzecz :)

Rejestrowałem się 11.10. Zostałem ponformowany mailowo: "Twoje konto jest obecnie nieaktywne, musi zostać najpierw aktywowane przez administratora, zanim będzie można się zalogować. Otrzymasz kolejny email gdy to nastąpi."
No więc czekam, dzień, drugi, nic. Przy logowaniu komunikat: "Konto użytkownika: Yabol nie jest aktywne.
Na podany adres e-mail: andrzej.m.wisniewski@gmail.com został wysłany klucz aktywacyjny, proszę sprawdzić pocztę. E-mail zostaje wysłany odrazu po rejestracji, w skrajnych przypadkach dostarczenie może potrwać kilka godzin." Link z otrzymanego maila przerzuca na stronę logowania ale efekt wciąż ten sam, ponowne wysyłanie lkucza nic nie daje, maile owszem bez problemu przychodzą, ale konto wciąż nieaktywne. Postanowiłem więc poczekać na aktywację admina. Wczoraj (czyli po ponad trzech tygodniach) straciłem cierpliwość i chciałemcoś popchnąć w tej sprawie... No i się pojawił problem...
Profilu żadnego użytkownika bez zalogowania obejrzeć nie można, posta napisać nie można, maila do użytkownika z przycisku przy poście wysłać nie można... Krótko mówiąc, kontakt z kimkolwiek z forum bez zalogowania nie jest normalnie możliwy. Musiałem szukać w googlach po nicku adminów na innych forach i serwisach, co mi się na szczęście udało... Ale to dość nienormalna sytuacja...
A wystarczyłoby otworzyć jeden temat czy dział pt. np. "Problemy z zalogowaniem" dla gości bez logowania, czy gdzieś przy okazji regulaminu na przykład podać maila kontaktowego w razie problemów... Bo śmiem twierdzić że przeciętny użytkownik musiałby się poddać w tej sytuacji :)

No i jeszcze jedno, z tego co mówi Lady już wcześniej moje konto aktywowała, co najwyraźniej nie zadziałało jak powinno... Ja bym, tam radził się przyjrzeć czy to odosobniony przypadek czy coś się w bazie danych pieprzy...
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-11-04, 18:00   

Zajmę się tym :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-11-04, 18:48   

Fuck, ale samozaparcie :). Nasze forum musi mieć już w necie świetną renomę ;)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Arges 
kucojebca



Wiek: 35
Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-11-04, 18:59   

Jak zmieniałem maila, to mi też nie przychodził mejl zwrotny, aktywujący ponownie konto (to dlatego mnie kiedyś nie było przez miesiąc :P) - dopiero Lejdi się zlitowała i naprawiła mnie :]
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-11-04, 19:08   

To forum się sypie i wali. Niestety, jaka administracja taka kondycja całego forum :P ;)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Yabol 
pyta leśna


Wiek: 41
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2008-11-04, 19:10   

Hmmm... Renomę... Szczerze? Tak sobie pomyślałem, że dawno na żadnym forum nie siedziałem i może bym miał okazję pogadać z ludźmi... a po wpisaniu w Google "forum metalowe" to jest pierwsze z brzegu :lol: :lol: :lol:
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Yabol13
http://picasaweb.google.pl/Andrzej.M.Wisniewski
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-11-04, 19:13   

Niegłupi Jaś napisał/a:
To forum się sypie i wali. Niestety, jaka administracja taka kondycja całego forum :P ;)


Nom jasne :) Wszystko na mojej głowie.. ale wymądrzać się to jesteś pierwszy, nie? :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone