Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie o avatary
Autor Wiadomość
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-07-12, 21:29   Pytanie o avatary

Lady-Czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego by można było wstawiać avatary o rozmiarze 200 na 200 a nie 100 na 100?Avatar lepiej by wyglądał w większych rozmiarach(bardziej wyraziście).Moim zdaniem lepiej by było gdyby można było wstawiać avatary o rozmiarach 200 na 200.Jak ktoś myśli podobnie to niech napisze a jak nikt poza mną tak nie myśli to do kosza z tematem.

Jeszcze jedno-Cytowanie selektywne mi nie działa.Zdaje się,że nie tylko mi bo Niszczuk też o tym kiedyś wspominał.
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2008-07-13, 12:30   

Pewnie można wprowadzić taką możliwość. Ale po co? Avatar to nie jest ozdóbka, która trzeba kontemplować, tylko przede wszystkim identyfikator. Dlatego wkurza mnie jak ktoś je co chwila zmienia, Power :P
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-07-13, 12:36   

Ceandric napisał/a:
Dlatego wkurza mnie jak ktoś je co chwila zmienia, Power :P


Dobrze,że jestem Power a nie Ktoś :wink:

Skoro można to zrobić to dlaczego tego nie zrobić?Pierwszy raz przecież o coś proszę :cool:
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-07-13, 16:00   

Te wymiary co są, są wystarczające i dlatego nic nie ulegnie zmianie w tej kwestii.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-07-13, 16:45   

Wredni jesteście i dobrze o tym wiecie,że jesteście wredni.
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-07-13, 16:57   

Nie widzę związku.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-07-13, 17:09   

Przede wszystkim, jak mi się wydaje, większe avatary bardziej obciążałyby serwer i kompy. Poza tym, standardowy avek jest chyba nawet mniejszy niż te 100x100. W dodatku, jak to już zaznaczył Ce, avatar ma służyć do identyfikacji, a z założenia ma być miejscem na gębę danego forumowicza :). Jak sądzę nikt nie chciałby oglądać Twojej paszczy w rozmiarach 200X200 Powerku ;).
No i wreszcze, oprócz avka, mozesz też sobie dodać bara, który ma już większe rozmiary, albo obrazek w profilu.
Jedyną rzeczą, którą można by poprawić w tym zakresie, jest moim zdaniem automatyczne dopasowywanie obrazka do wymogów systemu. Czyli że jak wrzucam na avka obrazek o wymiarach powiedzmy 320x240 to system sam mi go zmniejsza do wymaganych 100x100. Myśląc że to standard (było tak na pierwszym forum na którym byłem) miałem tu na początku mały kłopot :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-07-13, 17:36   

Niegłupi Jaś napisał/a:
Przede wszystkim, jak mi się wydaje, większe avatary bardziej obciążałyby serwer i kompy. Poza tym, standardowy avek jest chyba nawet mniejszy niż te 100x100. W dodatku, jak to już zaznaczył Ce, avatar ma służyć do identyfikacji, a z założenia ma być miejscem na gębę danego forumowicza :). Jak sądzę nikt nie chciałby oglądać Twojej paszczy w rozmiarach 200X200 Powerku ;).


Ale żeś argumenty podał.Na innych forach są avatary z rozmiarami dużo większymi niż 200 na 200(na sleaze roxx chyba nawet)i jakoś wszystko pięknie śmiga.Dziękuje Ci,że mi powiedziałeś,że avatar ma służyć do identyfikacji bo do tej pory byłem święcie przekonany,że avatar ma służyć do podcierania sobie dupy.Poza tym,co z tego,że służy do czego służy?Czy to wyklucza to,że może wyglądać wyrażniej i lepiej?

Dobra,nie będzie większych avatarów.Spoko,jakoś sobie poradzę i postaram się nie podcinać sobie żył.

Niegłupi-Mozesz nie zwracać się do mnie tym sarkastycznym tonem mówiącym-Oj Powerku,Powerku ty głupiutki chłystku,jestem lepszy i będzie mówił na ciebie Powerku,Powerku.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-07-13, 18:30   

Powerage napisał/a:

Ale żeś argumenty podał.Na innych forach są avatary z rozmiarami dużo większymi niż 200 na 200(na sleaze roxx chyba nawet)i jakoś wszystko pięknie śmiga.


Akurat to jest raczej dupiasty argument z Twojej, Powerku, strony :). Choć mogę się mylić, to jednak wydaje mi się, że pewne obostrzenia w takich kwestiach mogą wynikać z lokalizacji danego forum na takim, a nie innym serwerze. Czyli że lepszy, szybszy, pojemniejszy serwer= możesz wrzucać więcej bajerów. Nie wiem jakie serwo obsługuje metallyrics, ale może właśnie należy takie ograniczenia wprowadzić, zeby wszystko hulało.

Powerage napisał/a:

Dziękuje Ci,że mi powiedziałeś,że avatar ma służyć do identyfikacji bo do tej pory byłem święcie przekonany,że avatar ma służyć do podcierania sobie dupy.Poza tym,co z tego,że służy do czego służy?Czy to wyklucza to,że może wyglądać wyrażniej i lepiej?


No, to mniej więcej tak, jakbyś sobie na masce swojego mercedesa narysował taki jebitny znaczek firmy... No żeby było ładniej, wyraźniej i lepiej identyfikowało Twoją brykę... :P. Avek to dodatek, bajerek, a nie główna treść forum.


Powerage napisał/a:

Niegłupi-Mozesz nie zwracać się do mnie tym sarkastycznym tonem mówiącym-Oj Powerku,Powerku ty głupiutki chłystku,jestem lepszy i będzie mówił na ciebie Powerku,Powerku.


Oczywiście że mogę, Powerku mój najdroższy, ale po co? :P Lubię Cię tak pieszczotliwie nazywać, Mordko Ty moja słodziutka :P ;)


Żeby nie było- nie jestem przeciw zwiększaniu avków, ale staram się podejść do tego obiektywnie.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-07-13, 19:32   

Spoko
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-07-13, 20:12   

A tak BTW, Powerku, ładny masz teraz avek. Sympatycznie na nim wyszedłeś. To z tego, czy z zeszłego roku? :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-07-13, 22:10   

Miszcz :grin:
 
R. 
srokojebca



Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 85
Skąd: my mind
Wysłany: 2009-08-09, 09:57   

jak to jest teraz z tymi avatarami? od ilu postów można takowy załadować?

dobra, po fakcie ;)
_________________
Polly chce ciacho

http://img.menelgame.pl/c...uren/671125.jpg
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone