Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
IREZUMI - Endurance
Autor Wiadomość
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2008-03-16, 14:38   IREZUMI - Endurance

Czytałem niedawno waszą dyskusję o tym że prawie wszystkie albumy tutaj recenzowane mają najwyższe oceny, i jestem pewien że to aluzja przede wszystkim do mnie , ale prawda jest taka że recenzuję tylko to co mi się najbardziej podoba, bo gdybym chciał recenzować albumy które zasługują na 5, może 7 to nie starczyłoby mi dnia ni godziny. Dlatego też ograniczam się do tych najlepszych, bo może komuś się spodoba i będzie mi wdzięczny...tak samo jest tym razem, zaglądam tu od święta a recenzje pisze jeszcze rzadziej, no ale po iluś tam przesłuchaniach napiszę kilka słów o tej płycie, bo jest wyśmienita.







Irezumi - jest to projekt ambientowy 21 letniego francuza,Manuela (swoją drogą bardzo sympatyczny koleś,dużo z nim rozmawiam) który opowiada historię tragicznej ekspedycji Ernesta Shackletona na Antarktydę - ich statek Endurance bowiem został uwięziony między krami lodowymi i zmiażdzony. Cudem ocaleni członkowie załogi (5 osób) przedostali się w małej łodzi ratowniczej przez najburzliwsze morze świata na odległą o 1200 km Georgię Południową aby stamtąd sprowadzić pomoc...to tak w skrócie o tej historii.

Płyta to 11 utworów ambientowych, które swoim klimatem po prostu mnie rozłożyły na łopatki - dosłownie. Wiatr, "chrupanie" śniegu, wycie psów.Przez tą godzinę odpłynąłem w inny świat, po prostu czułem obecność tej załogi, wyobrażałem sobie ich walkę o przetrwanie. Muzyka została "wyposażona" w wyśmienite melodie, dialogi, odległe - stłumione przez szalejący wiatr wołania o pomoc i tym podobne smaczki. No rewelacja! Poruszające i piękne wydawnictwo, które naprawdę polecam bo gra jest warta świeczki.
płyta niesamowicie trudna do ściągnięcia,(dopiero po dwóch tyg. jakiś koleś z Turcji mi zrobił ripa) pytałem Manuela odnośnie polskiego dystrybutora w Polsce, jednak z tym jest problem, bowiem - go nie mają.Nie wiem jak kupię ten 6 panelowy digipack u nas.Ponoć jest pięknie wydany, dostałem tylko kilka zdjęć na zachęte. Jak tylko zobaczę to u nas - biorę bez zastanowienia...naprawdę polecam, poniżej myspace.( zacznijcie od UNTITLED 4 ) Jak ktoś będzie chciał album, pisać na PW.

9/10

http://profile.myspace.co...iendid=93796951
_________________
*************
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-02-09, 21:29   

Ma to ktoś? Bo smaka mam ;)
 
R. 
srokojebca



Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 85
Skąd: my mind
Wysłany: 2009-08-09, 07:51   

Elvis, wszystko jest w sieci, trzeba tylko chcieć znaleźć ;)
sprawdź PW
_________________
Polly chce ciacho

http://img.menelgame.pl/c...uren/671125.jpg
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-08-09, 11:12   

Właśnie kurde kiedyś szukałem, ale nie trafiłem na to.
Dzięki Sarm.
 
Arges 
kucojebca



Wiek: 35
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-08-09, 18:10   

Ej! Też bym chciał! :|
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-08-10, 11:17   

Grafika przepiękna a muzyka... też niezła ale fanem ambientu jakos nie jestem
_________________
Last.fm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone