Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Infernal War
Autor Wiadomość
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2007-09-04, 13:20   Infernal War

W Częstochowie dzieją się od wieków cuda i ja w to wierzę. Jeden z nich miał miejsce w 1997 roku, kiedy to powstał Infernal War. U stop samej Jasnej Góry narodził się twór, który każdym dźwiękiem i słowem anihiluje wszystko, co związane z chrześcijaństwem. Nawet więcej - tu chodzi o ogólne zniszczenie i samozagładę gatunku ludzkiego. Muzyka to oczywiście Black Metal, w wydaniu nowoczesnym. Już same tytuły utworów pozwalają domyśleć się z czym mamy do czynienia. Terror i patologia. Śmierć i zniszczenie. Ludobójstwo i opętanie. Wszystko to wyrażone jest nie tylko słowami, ale też ultraszybką, brutalną i szaleńczą muzyką. Największy, według mnie, wkład w to ma Stormblast - geniusz, który na perkusji wyrabia rzeczy niemożliwe. Ciągnąc dalej moje osobiste odczucia, to najlepszą płytą jest "Terrorfront", której minimalnie ustępuje "Redesekration", tej zaś tylko troszeczkę reszta materiału, ktory zespół nagrał wcześniej na EP-ce i splitach.

Skład:
Triumphator - Gitara elektryczna (Thunderbolt, Arkona)
Stormblast - Instrumenty perkusyjne (Thunderbolt, Honor, Warhead)
Zyklon - Gitara elektryczna (Honor, Iperyt)
Herr Warcrimer - Wokal (Iperyt)
Godcrusher - Gitara basowa (Darzamat, InDread Cold)

Dyskografia:
2000 - "Promo" (demo)
2002 - "Infernal SS" (EP)
2003 - "Satanic Martial Terror" split z Inferno
2004 - "Explosion" split z Warhead
2004 - "Infernal War" (kompilacja)
2005 - "Terrorfront"
2007 - "Redesekration"

Tu jeszcze dodam ciekawy wywiad ze Stormblastem:
http://masterful-magazine.com/wywiad.php?wyw=463

Link do MySpace: http://www.myspace.com/iwofficial


THIS IS TERRORFRONT!
THIS IS INFERNAL WAR!
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-09-04, 13:26   

Zdecydowanie Stromblast wnosi ok 90% tego co najlepsze w muzyke Infernal War, jestem ciekaw jak by sobie poradzili bez niego za garkami. Zgodzę się ze Terrorfront najlepsze (9/10) a zaraz za nim (8,5/10) Redesekration. Co do tekstów to się nie zagłębiam bo domyślam się że jak na mój gust są idiotyczne ;) ale jak mam ochotę na dobry szybki i niszczący Black to zdecydowanie Infernal War przychodzi mi do głowy jako jeden z pierwszych.
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-09-04, 22:22   

Dzyn dzyn dzyn!! Słuchał infernal war,ale zaraz będę słuchał nowego Limbonica Arta!

[ Dodano: 2007-09-04, 22:23 ]
BTW: jestem pijany
_________________
*************
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-09-24, 18:07   

I dobrze.Powinni podjarać chrześćijańskim barankom ich miejsca kultu i pokazać,że wojna będzie trwać póki te żmije nie zakończą swoich szopek.

Infernal War jest dobrą kapelą.Z poglądami nie każdy musi się zgadzać ale muzyka jest dobra.
 
Pastafarian666 
srokojebca


Wiek: 24
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 177
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2007-10-04, 15:25   

Po przesłuchaniu Terrorfront uważam, że perkusista to geniusz...Oglónie szybkie napierdalanie bez ceregieli...Właśnie tego było mi trzeba.
 
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2007-10-05, 15:01   

Pastafarian666 napisał/a:
Po przesłuchaniu Terrorfront uważam, że perkusista to geniusz


No ba! Za każdym, dosłownie każdym razem kiedy słucham IW, nie mogę się nadziwić, co on wyczynia. Zawsze z chuja kapie z wrażenia.
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
Pastafarian666 
srokojebca


Wiek: 24
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 177
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2007-10-05, 15:26   

Wszystkie dzieciaki jakimś Jordisonem się podniecają, że taki dobry... A u mateczki Polski też mamy świetnych....
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-10-05, 17:31   

No no, przedni zespół, świetna praca perkusji, a poglądy... Mnie się podoba:P
 
 
Tadeusz 
pyta leśna



Wiek: 33
Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 20
Skąd: Biskupiec
Wysłany: 2009-09-20, 12:22   

Zawsze bawiło mnie to że są z Częstochowy :D Stormblast to główny motor napędowy hehe. "Redesekration" mnie zniszczyło ! Piękna rzecz. "Terrorfront" jest dobry ale w pojedynku z wcześniej wymienionym przegrywa. "Infernal SS" jest całkiem ciekawe. Język polski świetnie się wpasował do takich killerów jak np. "Czarne legiony SS" czy "Ściąć nazarejczyka" :)
_________________
"Jest Bóg, czy go nie ma ?"
 
Niszczuk 
jeżojebca
demigod



Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 979
Skąd: z Hangaru 18
Wysłany: 2009-09-20, 22:03   

dla mnie Terrorfront > Redesekartion, mocno charakterystyczny album, ze tak powiem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone