Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: LadySatan
2007-09-01, 20:18
Darkestrah - Embrace Of Memory
Autor Wiadomość
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-06-19, 19:56   Darkestrah - Embrace Of Memory


Band: Darkestrah
Album: "Embrace Of Memory"
Genre: Pagan/Black Metal with Folk influences
Country:Kyrgyzstan (Bischkek)
Lyrical Themes: Paganism


Tracklist:

1.Embrace of Memory (01:57)
2.Black Cathedral (05:24)
3.Sign of War (09:35)
4.Akyr Zaman (10:00)
5.Human Hopes (04:25)
6.Primitive Dance(10:38 )
7.Marching of the Hordes (Pagan cover) (07:17)


Total playing time:
49:16


Wydawnictwo limitowane do 300 kopii...
Darkestrah pochodzi z Kirgistanu, niewielkiego państewka w Azji Środkowej, gdzie góry zajmują 93% powierzchni..scena metalowa w tym kraju jest raczej uboga, bowiem MA pokazało mi zaledwie 3 kapele - w tym rzeczony Darkestrah.
"Embrace Of Memory", jest ich drugim w kolejności długograjem z roku 2006. Muzykę możemy spokojnie zaszufladkować jako black/pagan metal, utrzymywany w średnich tempach, ze skrzeczącym damskim wokalem (Kriegtalith - babeczka jest odpowiedzialna za wokal, pracę nad oprawą graficzną płyty w tym książeczki, oraz poezję pogańską - jako teksty)...Co jednak jest ciekawe w tej płycie? A może fakt, że gościnnie udzielił się na niej Alexander Wegelin grając na wiolonczeli. Pojawia się ona w kilku momentach, co daje efekt przestrzeni i nadaje niesamowitego klimatu. Mamy również klawisze - owszem, jednak jest ich stosunkowo niewiele - zagrane są w odpowiednich momentach, tak aby ukazać nam wizję wielkich stepów. Piękna praca bębnów, gitar, klawiszy i orientalnych instrumentów - czyni z "Embrace Of Memory" kąsek nietuzinkowy, wyjątkowy a przede wszystkim - oryginalny. Poniżej macie linka do stronki, skąd możecie ściągnać sampel "Akyr Zaman" z rzeczonej płyty, oraz fotkę kapeli (wokalistka w środku...) Serdecznie zapraszam.

Moja ocena:
9/10

Band Photo
Samples
_________________
*************
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-09-27, 22:03   

Ammmmm, natrafiłem niegdyś na Darkestrah - co prawda nie wiem, czy akurat na tę płytę... Tak czy siak, zespół zrobił na mnie na tyle dobre wrażenie, że nawet przesłuchałem płytkę kilka razy, mimo, że taka zbyt mało prymitywna jak na mój gust ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone