Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Poznaj metala po jego glanach...
Autor Wiadomość
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-02-07, 22:44   Poznaj metala po jego glanach...

Głupia rymowanka w temacie, wiem... ale mam pytanie: czy sposobem ubierania i zachowaniem próbujecie pokazać jakiej muzyki słuchacie (tzn. glany, ramoneska, pieszczochy i tego typu atrybuty). Szczerze się przyznam, że sam unikam takiego stylu, tylko raz czy dwa założyłem do szkoły pieszczochę.
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-02-07, 23:00   

"pokaż swoją pieszczochę a powiem Ci kim jesteś" :D

ja ubieram sie na czarno, wg mnie nic specjalnego, , glany bądź wysokie trampki, w lato spodenki jakieś, ogólnie ciemne kolory bo jakoś sie lepiej w nich czuję. Chociaż ostatnio zmieniłem styl z metalucha na rockera, wracają mi do łask jasno niebieskie jeansy.

Czyli glany, niebieskie jeansy, ramona lotnicza i 0,5 metra włosów :D

P.S. jednak pieszcochy są dla mnie dość śmieszne.
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
Silmarilion 
pyta leśna



Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: West Ham
Wysłany: 2006-02-07, 23:27   

Raziel napisał/a:
ja ubieram sie na czarno, wg mnie nic specjalnego


Tak. Ja tez tak uwazam. Ja rowniez chodze ubrany na czarno (Jeansy z naszywkami, bluzy, koszuli z Maidenami (mam nawet pas :lol: ) i glany. Niewiem dlaczego niektorzy (jak moja rabnieta sasiadka :evil: ) uwaza ze jak zobaczy takiego kogos jak mnie (Wlosy do ramion, glany, bluzy muzyczne itp.) uwaza ze widzi czlonka jakies sekty idacego na czarna msze (taka sytuacja, uwiezcie miala miejsce :twisted:... siasiadka poszla do rodzicow i cos tam gadala o moim stulu ubierania sie itp...ogolnie rodzice ja wysmiali :wink: ) ale no coz ... na swiecie sa LUDZIE i TABORETY :twisted: :twisted:
 
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-02-07, 23:33   

haha.. ludzie i berety..... moherowe :mrgreen:
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-08, 08:47   

Sądze, że gdyby nie fakt, że słuchacie metalu to nie ubieralibyście się na czarno..nawet jeżeli to nic specjalnego...osobiście trend na naszywki nigdy do mnie nie przemawiał ...w życiu miałem tylko 2 ... jedną na plecaku (nie kostka- też ich nie lubie) z Kingiem Diamondem, a drugą na prawym ramieniu ramoneski, którą jest oczywiście Dark Funeral... i jak się można domyślić również preferuje czarny kolor choć nie stronie od innych...następna sprawa to te pieszczochy hehe ... co druga osoba je nosi, 2-3-4 rzędowe i na ogół uważają się za niewiadomo jakich twardzieli... ja kiedys nosiłem ( i jeszcze mi się zdarzy) 14- rzędową i nie robiłem z tego powodu jakiegos halo... moim zdaniem współcześni metalowcy za bardzo manifestują swój wygląd a za mało interesują się muzyką .. grunt to się najebać na jakimś koncercie i zabawić się z osobą płci przeciwnej...
 
:::Raziel:::
Gość
Wysłany: 2006-02-08, 10:37   

Zephyr napisał/a:
Sądze, że gdyby nie fakt, że słuchacie metalu to nie ubieralibyście się na czarno..nawet jeżeli to nic specjalnego...


ale nie sądze że nosił bym pstrokate kolory... nawet gdybym słuchał innej muzy.

Zephyr napisał/a:
współcześni metalowcy za bardzo manifestują swój wygląd a za mało interesują się muzyką ..


a Ty jesteś nie współczesny? ja jestem i kocham muzykę niewspółczesną, a jeżeli obracasz sie w towarzystwie pozerów i nie widzisz innych metaluchów... to może być przyczyną twojego poglądu.

Pozdrawiam
 
kurczakowski 
srokojebca


Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 72
Wysłany: 2006-02-08, 12:45   

ja nie wyobrazam sobie innego koloru na sobie niz czarny.ubieram sie juz tak 8 lat i przez ten czas nikt nie widzial mnie ubranego inaczej
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-08, 14:43   

Raziel uważasz, że ubierasz się na czarno bo tak lubisz .. w porządku .. ale moim zdaniem (zwłaszcza jeżeli długi okres czasu się tak ubierasz) jest to skutkiem tego, że obracasz się w takich a nie innych klimatach i słuchasz takiej a nie innej muzyki... i tak jest w większości .. wmawiamy sobie to, że to lubimy ale trzeba jednak zauważyć i zadać sobie pytanie dlaczego to tak jest ..wystarczy spojrzeć na ulicę .. dlaczego większość ludzi nie związanych z metalem nie ubiera się na czarno a używają ten kolor ew. jako dodatek... osobiście zanim zacząłem słuchać metalu ubierałem się całkiem normalnie ..w tej chwili również nie wyobrażam sobie tego , że mogłbym się inaczej ubierać (choć zdarzają sie odstępstwa) .. co do mojego zdania na temat metali ... mój obecny pogląd nie wynika z faktu zadawania się z tymi ludzmi trzymania z nimi etc. tylko z obserwacji całego tego towarzystwa na przestrzeni kilku dobrych lat... tak naprawdę kumpluje się z naprawde nieliczną grupą metali , reszta znajomych nie ma nic wspólnego z tą muzyką
 
:::Raziel:::
Gość
Wysłany: 2006-02-08, 16:47   

Masz rację, sorry za nieuprzejmość....

u mnie 1/3 znajomych to wiara, reszta jest z innych subkultur albo "szare miraże"


Zephyr napisał/a:
osobiście zanim zacząłem słuchać metalu ubierałem się całkiem normalnie ..


a czy teraz ubierasz sie nienormalnie? wg mnie normalność nie zależy od tego co nosi większa ilość osób, tylko od tego jak sie czujesz w tym. a skóra i glany to nie ekstrawagancja, więc nie ma co mówić że kiedyś normalnie a teraz inaczej. ...

...ale sie zaplątałem w temat :D

zmienimy nazwę forum na "Twója Metalowa Moda"
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-08, 17:17   

Źle to ująłem - ubierałem się podobnie do innych nie wyróżniając sie tym samym z tłumu.:)
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-02-08, 20:26   

Hmm ja kiedys przykladałam do tego ogromna wagę, chociaż zawsze dbałam żeby wyglądać kobieco i sexi. Teraz ubieram się jak mi sie chce, nie pogardze żadnym kolorem. Glany nosze tylko zimą. Nawet na woodstocku chodziłam w sandałkach na szpileczce i rózowych spodenkach :P Ważne,żeby czuć się dobrze w tym co się nosi..
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Shadow 
srokojebca


Wiek: 41
Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 180
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-02-12, 22:32   

U mnie klasycznie : ramoneska , dżinsy i glany ; kolory dżonów albo czarne albo jasne niebieskie ; jeszcze kilka lat temu chodziłem w dżinach w których wydziergałem sobie zajebiste dziury, spodnie były w dechę ale stary mi je wyrzucił bo powiedział że były dziurawe.. no a ostatnio naszło mnie na kowbojki:)
 
 
Sam 
pyta leśna


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Lut 2006
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-02-26, 00:35   

glanyyy :D czarnych spodni nawet nie mam, dwa czarne swetry, czasme ubierzesię jasnobrązowy lub czerwony... czasem koszulkę Iron Maiden..Róznie to ze mną bywa ;) A, latem noszę trampki ;D
 
MoonSpell 
pyta leśna


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 21
Skąd: CityofDeath
Wysłany: 2006-02-26, 04:21   

Uuuuuu Witam ! jestem nową duszą na tym forum.... :wink: i przypadkiem trafiłam akurat na ten temat....,a tak wogóle to kto powiedział ,że metal , punk , czy rocker ma ubierać się w jakiś określony sposób ? , ok z jednej strony logiczne - dla podkreślenia faktu jakiej muzyki słucha ( często co za tym idzie ) jaką filozofię wyznaje....bla bla bla,
ale jeśli uważasz się za metala to jesteś nim , jeśli uważasz się za punka to..jesteś nim itd. Ja generalnie ubieram się na czarno ...no ok , jestem metalówą i tak też się ubieram,ale nie ze względów "muzycznych" poprostu taki mam styl i tak właśnie dobrze się czuję, nawet gdybym nie była metalówą ubierałabym się dokładnie w ten sposób ... :mrgreen:
_________________
I felt such a pleasure
seeing you bagin me on your knees
I felt such a pleasure
watching you dying on the street
my hands all in your blood
and tears tasted so sweet...
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-26, 09:49   

Moonspell nie byłbym tego taki pewien .. zapraszam do kilku moich wypowiedzi wyżej:D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone