Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Gabriell
2006-12-22, 14:59
Mystic Art
Autor Wiadomość
Power From Hell
srokojebca


Dołączył: 22 Gru 2006
Posty: 85
Skąd: z kaczej dupy
Wysłany: 2007-01-24, 20:10   

Ot takie metalowe "bravo" a szkoda bo w naszym polskim metalowym piekiełku jest tylko Pure Metal i potem długo długo nic.
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-01-24, 20:17   

zalezy czego sie w gazetach szuka... w mystic'u tez pare ciekawych rzeczy sie czasem znajdzie... chociaz sam nie kupuje
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Power From Hell
srokojebca


Dołączył: 22 Gru 2006
Posty: 85
Skąd: z kaczej dupy
Wysłany: 2007-01-25, 12:30   

Shaitan napisał/a:
zalezy czego sie w gazetach szuka... w mystic'u tez pare ciekawych rzeczy sie czasem znajdzie... chociaz sam nie kupuje
oczywiście, że się znajdzie, ale pytanie w stylu: "jaki jest twój ulubiony samochód?" albo "czy zrobiłeś kiedyś coś o czym nie wiedzą twoi rodzice?" to już nawet się do bravo nie nadają :wink: Poza tym Mystic pisze o tym co jest akurat modne, np. obecnie panuje trend na metal core, więc mystic wszędzie pcha ten swój Frontside, który nagrał marną płytę i na naszym podwórku na sniadanie zjada ich: Faust Again, Alienacja, Face Of Reality, No Heaven Awaits Us itd itd.
_________________
Zbir napisał/a:
dzięki MM gros ludzi dowiedział się, co to w ogóle jest industrial.
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-01-25, 14:29   

Chyba przez 5 numerów tylko Vader , Vader, Vader, zrzygać się można tym Vaderem już...
Pamiętam rewolucję : Dwustronicowy artykuł o Immortal. I tyle...
_________________
*************
 
 
Power From Hell
srokojebca


Dołączył: 22 Gru 2006
Posty: 85
Skąd: z kaczej dupy
Wysłany: 2007-01-25, 15:09   

Sarmak napisał/a:
Chyba przez 5 numerów tylko Vader , Vader, Vader, zrzygać się można tym Vaderem już...
Vader też 8)
_________________
Zbir napisał/a:
dzięki MM gros ludzi dowiedział się, co to w ogóle jest industrial.
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-01-25, 17:06   

mystic jaki jest kazdy widzi... ale jest taki a nie inny bo na taki jest zapotrzebowanie... proste, mi to nie odpowiada wiec nie czytam
na brava i inne srajtasmy tez jest zapotrzebowanie co nie znaczy ze bede tu swoje zale wylewal na ten temat... po prostu olewam te gazetki
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-03-28, 20:46   

Wrzucam te bluzgi tutaj, bo chodzi o Mystica. Ogólnie, o całą kompaniję pana Wardzały. Otóż zawsze ich lubiłem i nic do nich nie miałem, ale ostatnio ostro mnie wqrwiają!! W Mystic Arcie nie ma normalnej recki "Hope" StS, tylko marne dwa zdania w kąciku Kapusty. Ale to jeszcze nic. Tak kierwa szumnie reklamowali tę płytę, w piśmie i na stronie, ale płyty u nich, czyli u polskiego dystrybutora, nie można kupić!!!!! Noż paradoks jakiś!! W Media Markcie ani w Empiku tez ich nie było!! Dziś dopiero wpadłem na chwilę do Media, patrzę a tam jest mój wyśniony "Hope". Pierwszy wkurw: w chujowiusienieczkim platikowym pudełku :/. Nie ma digi :mad: Wkurw drugi: pudełko popękane :mad: :evil:

No ja kierwia najmocniej przepraszam panie Wardzała, ale co to ma być do cHuYa Wacława???? Żarty jakieś?? Kpiny?? I jak tu ma człowiek w tym popierdzielonym kraju kupować oryginalne płyty???????

Zna ktoś jakiś dobry sklep netowy?? :(

[ Dodano: 2007-03-28, 21:00 ]
Na stronie Mystica płyta się pojawiła, ale w tym nieszczęsnym pudełku plastikowym, które to wydanie nie zawiera jednego utworu :(. Na rockserwisie ostatnio nie było, ale dziś już też jest, z tym że chyba nie da się sprawdzić czy to digipack czy zwykłe pudełko :(. Lipa jednym słowem :(.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-03-28, 21:23   

Ej poszarżowałeś trochu! Media i Empik same zamawiają płyty i trzeba było ładnie poprosić o nia w któryms ze sklepów a na pewno by Ci sprowadzili. A to że pudełko bylo połamane... to akurat kwestia polityki Media która pozwala ludziom słuchac płyt w sklepie i niestety tak się zdarza :/ Wardzały w to nie mieszaj. Weż może cos na nerwy chopie bo złośc piekności szkodzi :P
_________________
Last.fm
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-03-28, 22:21   

Mi na piękność już nic nie zaszkodzi :P. Fakt, wyżyłem się trochę, bo mam dziś beznadziejny dzień. Ale i tak jestem wściekły na tę kuriozalną sytuację, tym bardziej że na tej płycie naprawdę mi zależy.
Empik i MM może i same zamawiają sobie płyty, ale to jednak firmie, która reprezentuje zespół powinno zależeć na tym, aby płyty były łatwo osiągalne i powszechnie dostępne. No ale ok, chciałem olać już jakiś czas temu mormalne sklepy i zamówić płytę bezpośrednio u dystrybutora. Tymczasem płyty nie było (nawet nie znajdował nazwy Swallow The Sun). Ręce mi opadły. To ma być dobra promocja i dystrybucja???? Teraz płyta już jest, ale oczywiście nie w digi, na którym mi najbardziej zależy :(. U nas to naprawdę zawsze musi być nędza :(. Wymagać od kogoś to łatwo, ale żeby dać coś od siebie... :(.
Faktycznie może mogłem ją zamówić w Media, to może by ściągnęli. Nie pomyślałem, moja wina. Miałem nadzieję że to jakieś chwilowe opóźnienie i zaraz płytka się pojawi (w sklepach netowych nie lubię zamawiać).
Nie mam też oczywiście nic do pana Wardzały, którego osobiście cenię, szanuję i najwyczajniej lubię, zresztą tak samo jak jego firmę. Tylko czy taka wpadka musiała zdarzyć się akurat z tą płytą?? :(
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2007-03-28, 22:59   

http://www.rockserwis.pl/...llerCategory=12

hmm.. cena nawet niezła.

rockserwis jak zawsze pwnz i nigdy nie zawodzi 8)

[ Dodano: 2007-03-28, 23:01 ]
napisz do nich jakie to wydanie. Pan Kosa na pewno Ci odpowie 8)
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-03-28, 23:31   

No właśnie jutro zamierzam do nich uderzyć :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-04-11, 22:01   

A ja w ogóle nie czytam gazet muzycznych, bo po pierwsze w moim kochanym zadupiu jedynie Bravo można bez trudu kupić, a nie chce mi sie bujać do stolicy po makulaturę. A po drugie - w końcu po to jest net, żebym sobie mógł szukać tego, co mnie interesuje :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
glen 
jebak leśny



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 214
Skąd: małopolska
Wysłany: 2007-08-13, 14:46   

macie racje mystic sie zjechał totalnie kiedys było to swietne pismo chociaż rozrzut w terminach wydawania był potworny.ale cóz zbieram dalej,podobnie jak thrashem all.zbierałem jeszcze Metal Hammer od 1990r ale w 2004 popieprzyłem zupełnie.a co do Szubrychta to ma fajne artykuły czasami moge go troche zjechac za niektóre recenzje bo niekiedy się spotykamy przypadkiem w sklepie.natomiast Nergal w recenzjach juz przegina na serio.
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-08-13, 15:50   

Niegłupi Jaś napisał/a:

Zna ktoś jakiś dobry sklep netowy?? :(


www.badtaste.pl
www.paganrecords.com.pl
www.oldtemple.com
www.kropa.pl
www.foreshadow.pl
_________________
*************
 
 
Maciej 
srokojebca


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-08-22, 18:03   

Po przeczytaniu recenzji plyty Glittertind stwierdzilem ze redaktorzy nie maja pojecia o muzyce i olalem ta gazetke.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone