Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: LadySatan
2008-02-24, 16:29
dlugie vs krotkie... wlosy
Autor Wiadomość
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-03-22, 08:52   

nie ma nic fajnieszego jak po ciężkim dniu siadasz sobie na ławeczce z pivkiem w garści, rozpuszczasz pióra i gapisz sie w gwiazdy ... po prostu luuzzzz
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-03-24, 19:24   

albo jak ( w moim przypadku) wracasz wnerwiony z uczelni i chcąc się na czymś wyżyć chwytasz za wiosło rozpuszczasz włosy i napierdalasz aż ci palce odpadną albo głowa od headbangingu :D
 
Araja
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-07, 14:18   

eee.... za dlugie wlosy mozesz dostac w ******* <tzw. papu>.
Ja gustuje w dredlokach. Troche jest z tym zachodu ale NAPRAWDE WARTO.....
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-07, 14:51   

Witaj Araja!
Wiesz, obecnie świat jest tak skonstruowany, że wcale nie trzeba się niczym wyróżniać żeby dostać karate na twarz :(. Za brak fajki- lufa, za brak drobnych- lufa, za posiadanie drobnych- utrata grubszych i naturalnie też lufa... Za czapkę lufa, za spodnie lufa, za włosy lufa i za... spojrzenie też :/. Niestety.
Więc ten argument mnie nie przekonał. Co do dredów, powiem jedno: w 95% przypadków- fujjjj! Zwłaszcza u dziewczyn, które z natury mają delikatne, ładne włosy, a tu nagle takie coś! :/ Toż to cała frajda w tym, żeby pogładzić takie zadbane włosy, poczuć ich zapach, dotknąc... A ja niestety nie potrafię znaleźć przyjemności w gładzeniu linki holowniczej wykonanej ze splecionej żyłki wędkarskiej (i to takiej na porządnego szczupaka ;) ). Dlatego jak dla mnie dredy odpadają. Zgadzam się jednak że wygląda to często ciekawie i jest dobrym sposobem na wyróżnienie się w tłumie, pod warunkiem dbania o dredy. Więc jak zwykle co kto lubi. No i jeszcze jedno: jesteś pewna że wszystkie karki vel dresy lubią dredy? ;)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-04-07, 17:04   

Niegłupi Jaś napisał/a:
A ja niestety nie potrafię znaleźć przyjemności w gładzeniu linki holowniczej wykonanej ze splecionej żyłki wędkarskiej (i to takiej na porządnego szczupaka ;) ).


buhahahaha dokładnie Jasiu ... dokładnie ... ale się uśmiałem
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-07, 20:43   

Heh, senkju, no ale co ja na to poradze że tak mam? ... :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-04-08, 10:59   

Heh jeżeli facet nie zapuszcza włosów tylko dlatego, że boi się dostać po pysku to jest zwykłą ciotą.. Jasiu: dobry tekst z linką holowniczą :D .. popieram w 100%... nie lubię dredów czy to u kobiet czy facetów... fajnie nie wygląda, w dotyku niemiłe, a i pewnie "pachnie" jak zeszłoroczny ściek..
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-08, 14:36   

Heh, co do cioty to się zgadzam :). Co do dredów, może panowie jak bymy słuchali reggae nałogowo to by nam się podobały :). A wiecie kto na Ziemi zapoczątkował modę na dredy? Predator... :D
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-04-08, 16:12   

podobno, żeby można było zrobić dredy, trzeba nie myć włosów przez pół roku....fuuuj ohyda!!!!
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-04-08, 22:47   

Mam kolegę, który zrobil sobie dredy i nie musial nie myc głowy przez pół roku :P ALe moze są jakies rozne sposoby :) Mi osobiscie dredy sie nie podobaja, nigdy przenigdy nie dalabym sobie zrobic czegos takiego na głowie. Ale jak powiedział Jaś - może gdybym była fanką Boba Marleya, byłabym jak najbardziej za.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Araja
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-09, 11:37   

Są gustą i guściki...
o długie włosy rówież trza dbać (...), niektórzy o nie dbają aaaaa.. niektórzy nie......
Nie zależnie jakie wlosy będziesz miał, to dbać o nie musisz...
Jeszcze rok temu u facetów podobaly mi się długie włosy, ale gust się zmienił...
Co prawda przepych dredów jest OOOGGGRRROOOMMMNNNYYYYY...
ale da się znieść.
O dredy trze dbać, to prawda (gdyż najlepiej wyglądają zadbany)
Ja nie spotkałam jeszcze dredziarza <rastamana> ktory by dostal za włosy.. drse nie maja w zwyczaju bić takich ludzi, acz zapraszają ich na wspólne "opalanie" :>
Za dredy mozesz dostać zjebke jedynie w szkole, w pracy <niezawsze> i od babci :)

Nie chce prowadzić tu debat co jest lepsze... długie czy dredloki... jak juz wspomniałam na poczatku są "gusta i guściki".
Jeż. zrazilam swą poprzednią wypowiedzią, to nie umyslnie

[ Dodano: 2006-04-09, 11:47 ]
lilith napisał/a:
podobno, żeby można było zrobić dredy, trzeba nie myć włosów przez pół roku....fuuuj ohyda!!!!


owszem mozna w taki sposob, ale osobiście nie znam ludzi ktorzy tak czynili....
Dredy dziewczyno robi sie poprzez dokręcanie<zazwyczaj szydelkiem>... albo klejenie (okropna sprawa). ja preferuje ten pierwszy sposób.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-09, 12:25   

No więc właśnie, jeden lubi dredy, drugi warkoczyki, trzeci na grzybka :), a jeszcze inny na łyso... Więc chyba nikogo tutaj nie zraziłaś swoją wypowiedzią, bynajmniej mnie :)
Wspomniałas jednak o pracy. Wyobrażacie sobie prezesa banku w dredach?? Albo jakby mi przyszedł chirurg robić operejszon w dredlokach? To bym chyba nawiał spod kroplówki, sorx ;). Albo np. polityk, heh, taki pewnie byłby za zalegalizowaniem gandzi :). BTW, ciekawe jakby wyglądały Kaczory w dredach, hiehie, albo Wałęsa :D.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Araja
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-09, 12:40   

Ja tam wole naszego Endriu Leppera... Opalenizna pod klimat wchodzi

Mój mistrz :)
http://217.79.144.102/~b0...rawa_polska.jpg
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-04-09, 18:24   

techniki robienia dredów, jak i każdego innego rodzaju stylizacji włosów rozwinęły się na przestrzeni lat. może teraz są już inne, nowsze i mniej odrażające sposoby na dredy niż niemycie włosów przez długi czas. a znam ten sposób przez przeczytanie wywiadu z pewną kapelą X lat temu :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
heilig
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-04-19, 00:21   włoski

a ja mam krutkie, boki wygolone, góra jeszcze nie,ale może zmienie wyznanie;]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone