Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
VADER
Autor Wiadomość
HERETIC
pyta leśna


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 22
Wysłany: 2007-06-04, 23:29   

dla mnie vader sie nie rozwija,wrecz przeciwnie.ale nie chce mi sie gadac juz o nich
 
Correau 
srokojebca



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 143
Wysłany: 2007-06-04, 23:30   

HERETIC napisał/a:
Dlaczego firma?Bo dla mnie graja to samo od kilku plyt.Brakuje tu serca i jaj


o..to dobre! Czyli jeszcze inaczej! Że niby Vader nagrywa ciągle to samo! BUahahahahahahahaha no to gratuluję słuchu i rozeznania. Że też ja tego nie zauważyłem...rzeczywiście! Pierdolić Vader! Skończyli się na Kill'em All!
_________________
"Pokroiłem jej ciało na mniejsze kawałki i zapakowałem do worków, by mi było łatwiej przenieść je do mojego mieszkania. 9 dni zajęło mi zjedzenie całego jej ciała." Albert Fish
 
HERETIC
pyta leśna


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 22
  Wysłany: 2007-06-04, 23:36   

Ed The Dead napisał/a:
tj. pozerski, zły i do pupy? :P



tego nie powiedzialem.nie wiem nawet co w tv puszczaja,rzadko ogladam.ostatnio teletubis gejem zostal.tyle wiem

[ Dodano: 2007-06-04, 23:42 ]
Zbir napisał/a:
metal powinien budzić obrzydzenie? Black sabbath, Metallica, Iron maiden... od zawsze na listach przebojów. metal wszędzie, w TV, w radiu, w internecie. metal budzić nienawiść? :lol: ciekawe czyją... może sąsiadów, jak za głośno słuchasz ;) a odpychaniem przypadkowych ludzi zajmują się dresiarze :P

firma produkująca muzykę? ciekawe określenie... MUZYKA to wszystko, co słyszysz, a co da się rozpisać jako tako na nuty. więc Gorgoroth, Anaal nathrakh itd. też produkują muzykę.

[ Dodano: 2007-06-04, 23:02 ]
zawsze ja muszę być tym delikatnym? :P


kiedys ,,odpychaniem" metalowcow zajmowali sie metalowcy.

[ Dodano: 2007-06-04, 23:55 ]
Correau napisał/a:
HERETIC napisał/a:
Dlaczego firma?Bo dla mnie graja to samo od kilku plyt.Brakuje tu serca i jaj


o..to dobre! Czyli jeszcze inaczej! Że niby Vader nagrywa ciągle to samo! BUahahahahahahahaha no to gratuluję słuchu i rozeznania. Że też ja tego nie zauważyłem...rzeczywiście! Pierdolić Vader! Skończyli się na Kill'em All!


byc moze nie mam sluchu i rozeznania.juz dawno nie uwazam sie za metalowca,wiec mozesz miec racje,wlazlem tu zeby zobaczyc o czym metalowcy teraz gadaja i wyrazilem swoje zdanie.z jednego forum od razu mnie wyjebali ale tu mi sie jakos udalo troche popisac,he he.
 
Devir 
srokojebca



Wiek: 39
Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 80
Skąd: Lubin
Wysłany: 2007-06-11, 23:09   

Słyszalem 1 czy 2 utowry, nic z tego.
_________________
"Lubię to - i tę chwilę lubię, gdy koło mnie
wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie,
a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata
w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata." K.P-T
 
Correau 
srokojebca



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 143
Wysłany: 2007-06-13, 00:10   

Devir napisał/a:
Słyszalem 1 czy 2 utowry, nic z tego.
dużo słyszałeś....swoją drogą to dziwne jak na "metalowca" w Twoim wieku...ale dobra, nie czepiam się.
_________________
"Pokroiłem jej ciało na mniejsze kawałki i zapakowałem do worków, by mi było łatwiej przenieść je do mojego mieszkania. 9 dni zajęło mi zjedzenie całego jej ciała." Albert Fish
 
Arctoss 
krowojebca



Wiek: 35
Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 510
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-06-15, 05:27   

a mnie Vader usypia. Nie ma w sobie werwy takiej jaką powinna mieć death metalowa kapela
_________________
http://lasadasia.act4trees.com
 
 
-_-
pyta leśna



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 18
Wysłany: 2007-06-15, 06:17   

W ogóle nie słucham Vadera, jednak uznanie za wybicie się i obecną pozycję na świecie się zespołowi zdecydowanie należy.

Śmieszna jest jednak sytuacja, gdy człowiek wygłaszający antychrześcijańskie poglądy wysyła swoją córeczkę na lekcje religii w szkole, bo "co by babcia powiedziała".
 
Correau 
srokojebca



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 143
Wysłany: 2007-06-16, 01:51   

-_- napisał/a:
W ogóle nie słucham Vadera, jednak uznanie za wybicie się i obecną pozycję na świecie się zespołowi zdecydowanie należy.

Śmieszna jest jednak sytuacja, gdy człowiek wygłaszający antychrześcijańskie poglądy wysyła swoją córeczkę na lekcje religii w szkole, bo "co by babcia powiedziała".
śmieszni są ludzie, którzy takie głupoty wypisują. Dziecko jest wysłane na religię, bo ma prawo uczyć się wszystkiego, nikt nie może dziecku już od małego narzucać jakiś zasad. Jeżeli córeczka stwierdzi, że religia i chrześcijaństwo jest kłamstwem to dobrze, ale jeżeli uzna, ze chrześcijaństwo jest dobre, to jej sprawa. Grunt, zeby sama podjęła decyzję, sama doszła do wniosków, tak jak jej ojciec. Ale rozumiem, ze wszyscy muszą być kurewsko troo i jeżeli ty jesteś ateistą to twoje dziecko też musi być, jeżeli ty jestes satanista to twoje dziecko tez musi byc. Ale to dziecko ma prawo samo wybrac. Ojciec nie moze dziecku narzucac swoich pogladow, dziecko ma sie rozwijac swoja wlasna droga. I o to wlasnie chodzi. Ojciec nie zamyka dziecku drzwi, bo świat ma rozne strony, niech sie dziecko o nich nauczy. Ale dosc tego pierdolenia - poza tym Vader nigdy nie byl skrajnie antychrzescijański jak wiele kapel głównie black metalowych. Teksty Vadera nigdy nie byly skrajnie antychrześcijańskie.
Poza tym - jest to głupie pierdolenie niedojrzałego "troo" metala.
_________________
"Pokroiłem jej ciało na mniejsze kawałki i zapakowałem do worków, by mi było łatwiej przenieść je do mojego mieszkania. 9 dni zajęło mi zjedzenie całego jej ciała." Albert Fish
 
-_-
pyta leśna



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 18
Wysłany: 2007-06-16, 06:25   

Correau napisał/a:
-_- napisał/a:
W ogóle nie słucham Vadera, jednak uznanie za wybicie się i obecną pozycję na świecie się zespołowi zdecydowanie należy.

Śmieszna jest jednak sytuacja, gdy człowiek wygłaszający antychrześcijańskie poglądy wysyła swoją córeczkę na lekcje religii w szkole, bo "co by babcia powiedziała".
śmieszni są ludzie, którzy takie głupoty wypisują. Dziecko jest wysłane na religię, bo ma prawo uczyć się wszystkiego, nikt nie może dziecku już od małego narzucać jakiś zasad. Jeżeli córeczka stwierdzi, że religia i chrześcijaństwo jest kłamstwem to dobrze, ale jeżeli uzna, ze chrześcijaństwo jest dobre, to jej sprawa. Grunt, zeby sama podjęła decyzję, sama doszła do wniosków, tak jak jej ojciec. Ale rozumiem, ze wszyscy muszą być kurewsko troo i jeżeli ty jesteś ateistą to twoje dziecko też musi być, jeżeli ty jestes satanista to twoje dziecko tez musi byc. Ale to dziecko ma prawo samo wybrac. Ojciec nie moze dziecku narzucac swoich pogladow, dziecko ma sie rozwijac swoja wlasna droga. I o to wlasnie chodzi. Ojciec nie zamyka dziecku drzwi, bo świat ma rozne strony, niech sie dziecko o nich nauczy. Ale dosc tego pierdolenia - poza tym Vader nigdy nie byl skrajnie antychrzescijański jak wiele kapel głównie black metalowych. Teksty Vadera nigdy nie byly skrajnie antychrześcijańskie.
Poza tym - jest to głupie pierdolenie niedojrzałego "troo" metala.

Uważaj, żebyś się nie zakrztusił.

Dziecko w tym wieku (szkoła podstawowa) nie jest w stanie samodzielnie podjąć takiej decyzji, a lekcje religii w polskiej szkole to indoktrynacja, a nie poznawanie różnych stron świata. Wybór w sprawie wiary nie sprowadza się tylko do opcji "chrześcijaństwo lub ateizm", bo religia to także islam, buddyzm czy hinduizm, o których jednak na szkolnej "religii" nic się nie usłyszy.

Poza tym to sam Peter pytany w wywiadzie podawał argument o babci, nic natomiast nie wspominał o pragnieniach swej córki.
 
Correau 
srokojebca



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 143
Wysłany: 2007-06-16, 23:29   

-_- napisał/a:
Correau napisał/a:
-_- napisał/a:
W ogóle nie słucham Vadera, jednak uznanie za wybicie się i obecną pozycję na świecie się zespołowi zdecydowanie należy.

Śmieszna jest jednak sytuacja, gdy człowiek wygłaszający antychrześcijańskie poglądy wysyła swoją córeczkę na lekcje religii w szkole, bo "co by babcia powiedziała".
śmieszni są ludzie, którzy takie głupoty wypisują. Dziecko jest wysłane na religię, bo ma prawo uczyć się wszystkiego, nikt nie może dziecku już od małego narzucać jakiś zasad. Jeżeli córeczka stwierdzi, że religia i chrześcijaństwo jest kłamstwem to dobrze, ale jeżeli uzna, ze chrześcijaństwo jest dobre, to jej sprawa. Grunt, zeby sama podjęła decyzję, sama doszła do wniosków, tak jak jej ojciec. Ale rozumiem, ze wszyscy muszą być kurewsko troo i jeżeli ty jesteś ateistą to twoje dziecko też musi być, jeżeli ty jestes satanista to twoje dziecko tez musi byc. Ale to dziecko ma prawo samo wybrac. Ojciec nie moze dziecku narzucac swoich pogladow, dziecko ma sie rozwijac swoja wlasna droga. I o to wlasnie chodzi. Ojciec nie zamyka dziecku drzwi, bo świat ma rozne strony, niech sie dziecko o nich nauczy. Ale dosc tego pierdolenia - poza tym Vader nigdy nie byl skrajnie antychrzescijański jak wiele kapel głównie black metalowych. Teksty Vadera nigdy nie byly skrajnie antychrześcijańskie.
Poza tym - jest to głupie pierdolenie niedojrzałego "troo" metala.

Uważaj, żebyś się nie zakrztusił.

Dziecko w tym wieku (szkoła podstawowa) nie jest w stanie samodzielnie podjąć takiej decyzji, a lekcje religii w polskiej szkole to indoktrynacja, a nie poznawanie różnych stron świata. Wybór w sprawie wiary nie sprowadza się tylko do opcji "chrześcijaństwo lub ateizm", bo religia to także islam, buddyzm czy hinduizm, o których jednak na szkolnej "religii" nic się nie usłyszy.

Poza tym to sam Peter pytany w wywiadzie podawał argument o babci, nic natomiast nie wspominał o pragnieniach swej córki.


Bo Peter żartował człowieku....

Co do zakrztuszenia się - a no mogę się zakrztusić, kiedy czytam takie pierdoły jaki Ty piszesz.
Wiesz co, ja przez jakiś czas chodziłem na religię, ale sam w końcu stwierdziłem, ze to mi się nie przyda, że to nie dla mnie i już w liceum odpuściłem sobie, mimo, ze rodzice woleliby żebym chodził (chociaż nie mieszali się do moich decyzji). Teraz jestem na studiach i wiem, ze dobrze wybrałem w kwestii religii. Ale wybralem sam.

Buddyzm, hinduizm, blablabla....jak dziecko będzie chciało to samo się zapozna. Nierób z tego dziecka ciemną masę, której trzeba wszystko pokazywać. Dorośnie to podejmie decyzję. I gdzie ja napisałem, ze wybór sprowadza się tylko do opcji "chrześcijaństwo - ateizm"? Podawałem tylko przykład. Trzeba czytać ze zrozumieniem.
Dziecko w szkole podstawowej nie podejmie takiej decyzji, ale w późniejszym okresie już podejmie. Ale żeby ją podjąć to musi mieć powody. Te powody musi samo znaleźć. Poza tym powtórzę, bo chyba nie dociera: ojciec nie ma prawa narzucać dziecku swoich poglądów w kwestii wiary czy jakiejkolwiek innej, bo to dziecko w przyszłości może się z tym nie zgadzać. Zresztą o czym my tu pierdolimy.
Dal mnie sprawa jest jasna i nie widzę w tym nic śmiesznego i kontrowersyjnego. Peter zażartował z tą babcią i od razu znajdują się troo, którzy muszą się czepiać człowieka.
Już nie robię offtopów, przepraszam.
_________________
"Pokroiłem jej ciało na mniejsze kawałki i zapakowałem do worków, by mi było łatwiej przenieść je do mojego mieszkania. 9 dni zajęło mi zjedzenie całego jej ciała." Albert Fish
 
-_-
pyta leśna



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 18
Wysłany: 2007-06-17, 03:05   

Correau napisał/a:

Bo Peter żartował człowieku....

Co do zakrztuszenia się - a no mogę się zakrztusić, kiedy czytam takie pierdoły jaki Ty piszesz.
Wiesz co, ja przez jakiś czas chodziłem na religię, ale sam w końcu stwierdziłem, ze to mi się nie przyda, że to nie dla mnie i już w liceum odpuściłem sobie, mimo, ze rodzice woleliby żebym chodził (chociaż nie mieszali się do moich decyzji). Teraz jestem na studiach i wiem, ze dobrze wybrałem w kwestii religii. Ale wybralem sam.

Akurat ja też do końca podstawówki chodziłem na religię, i z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że zarówno dla dzieci, jak i samej religii (katolickiej) lepiej byłoby, gdyby te zajęcia wróciły na swoje miejsce - czyli do kościoła.
Cytat:
Buddyzm, hinduizm, blablabla....jak dziecko będzie chciało to samo się zapozna.

Żeby w ogóle powstała chęć zapoznania się, potrzebna jest do tego choćby minimalna wiedza (poza samą świadomością istnienia czegoś).
Cytat:

Dal mnie sprawa jest jasna i nie widzę w tym nic śmiesznego i kontrowersyjnego. Peter zażartował z tą babcią i od razu znajdują się troo, którzy muszą się czepiać człowieka.
Już nie robię offtopów, przepraszam.

Kontrowersyjna nie, ale śmieszna na pewno.

http://www.youtube.com/watch?v=dm7bMZUzz2g

Poza tym lepiej zakończyć dyskusję w tym temacie, jeśli masz mi coś jeszcze do powiedzienia, to zapraszam na priv.
 
Enemy 
srokojebca



Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 89
Skąd: z przedmieścia
Wysłany: 2007-06-17, 13:53   

Dziecko w tym wieku (szkoła podstawowa) nie jest w stanie samodzielnie podjąć takiej decyzji, a lekcje religii w polskiej szkole to indoktrynacja, a nie poznawanie różnych stron świata. Wybór w sprawie wiary nie sprowadza się tylko do opcji "chrześcijaństwo lub ateizm", bo religia to także islam, buddyzm czy hinduizm, o których jednak na szkolnej "religii" nic się nie usłyszy.


Tutaj mogłabym sie przyczepić, pamiętam dokładnie jak u mnie w szkole podstawowej na lekcjach religii mówiono o innych wiarach, omawialiśmy je. Katechetka podawała nam imiona Boga w tamtych wiarach i wiele innych rzeczy.
Tak samo w pierwszej klasie gimnazjum, czyli 7 klasie SP.
 
 
joeshmoe 
pyta leśna


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 25
Wysłany: 2007-07-03, 19:13   

De profundis i litany fajne,the art of war nie slyszalem,nowa mnie nie interesuje a najlepiej mi sie sluchalo dema Necrolust.gdzies to kurwa zgubilem
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-07-03, 19:17   

Tyś kobita czy facet się zdecyduj 8)
_________________
Last.fm
 
 
joeshmoe 
pyta leśna


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 25
Wysłany: 2007-07-03, 19:36   

nie ma tu opcji dla transwestytow
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone