Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Imprezy

Co wolicie?
imprezy pod gołym niebem (ognisko, piwo, kiełbasa etc)
56%
 56%  [ 22 ]
koncerty, dyskoteki
28%
 28%  [ 11 ]
nie chodzicie na imprezy, w samotności walicie kolejne żury
5%
 5%  [ 2 ]
inne
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
Antaran
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-12, 16:54   

Bawić się można przy wszytkim jeżeli ide już na dyske a tam same umcyki to mi sie szczerze odechciewa temu wole zebarać się z ekipą u gogoś kto ma jakąś salke i puszczamy co chcemy (nawet mydełko fa :]) i bawimy się wyśmienicie . jak to było że liczy się głównie ekipa a takich na dyskotece ja osobiscie nie mam i temu tez tam nie chodze już od dawna :]
 
dimebag
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-13, 10:08   

najlepsze sa wiejskie przytupaje przy rytmach disco polo, hell yeah! :mrgreen:
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-13, 11:39   

LadySatan napisał/a:
A ja lubie od czasu do czasu pójśc na dyskoteke. Uwielbiam tanczyc, obojętne mi czy do techna, r&b czy jeszcze czegos innego. Byleby mozna bylo przy tym odpowiedno wyginac cialo ;P


To już wiecie drogie panie, dlaczego faceta trzeba końmi zaciągać na parkiet, bo on sobie woli przy barze, z piwkiem i poobserwować co się na tancplatzu dzieje :D.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Kasiek 
srokojebca



Wiek: 38
Dołączyła: 09 Maj 2006
Posty: 146
Wysłany: 2006-05-13, 20:29   

Moim zdaniem bawić można sie naprawde wszędzie... ważne by z osobami które się zna, które sie lubi i z którymi ma sie o czym rozmawiać :) oczywiście nie wykluczam ewentualnej integracji, ale to już nie jest to samo....! Prawie robi wielką różnice :D
 
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-13, 21:43   

Kasiek napisał/a:
Moim zdaniem bawić można sie naprawde wszędzie... ważne by z osobami które się zna, które sie lubi i z którymi ma sie o czym rozmawiać :) oczywiście nie wykluczam ewentualnej integracji, ale to już nie jest to samo....! Prawie robi wielką różnice :D


Właśnie... Ja na przykład nie czuję się całkiem swobodnie na imprezach gdzie kumple przyprowadzają swoich kumpli, a ci kolejnych kumpli, a tamci jeszcze jakieś kumpele. Wychodzi na to, że nie jestem typem imprezowicza i najlepiej czuję się w wąskim gronie najlepszych kumpli :D
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-13, 21:45   

Gdy jest zbyt dużo nieznających się osób, to powstają mniejsze grupki wzajemnej adoracji, co jest zdecydowanie mało fajne.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Kasiek 
srokojebca



Wiek: 38
Dołączyła: 09 Maj 2006
Posty: 146
Wysłany: 2006-05-13, 21:47   

tak szczerze mówiąc, to nawet mało fajne nie jest... ! wtedy mamy do czynienia z jedną wielką kichą :D
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-13, 21:49   

:D Kobieca dosadność :D

;)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-05-14, 22:07   

hitchcock napisał/a:
Kasiek napisał/a:
Moim zdaniem bawić można sie naprawde wszędzie... ważne by z osobami które się zna, które sie lubi i z którymi ma sie o czym rozmawiać :) oczywiście nie wykluczam ewentualnej integracji, ale to już nie jest to samo....! Prawie robi wielką różnice :D


Właśnie... Ja na przykład nie czuję się całkiem swobodnie na imprezach gdzie kumple przyprowadzają swoich kumpli, a ci kolejnych kumpli, a tamci jeszcze jakieś kumpele. Wychodzi na to, że nie jestem typem imprezowicza i najlepiej czuję się w wąskim gronie najlepszych kumpli :D


I ich kumpli :) Mam tak samo. Jak przychodzę na imprezę, na której znam tylko jej inicjatora, to raczej szybko kończę zabawe i wracam do domciu :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-15, 09:30   

Ceandric napisał/a:
hitchcock napisał/a:
Kasiek napisał/a:
Moim zdaniem bawić można sie naprawde wszędzie... ważne by z osobami które się zna, które sie lubi i z którymi ma sie o czym rozmawiać :) oczywiście nie wykluczam ewentualnej integracji, ale to już nie jest to samo....! Prawie robi wielką różnice :D


Właśnie... Ja na przykład nie czuję się całkiem swobodnie na imprezach gdzie kumple przyprowadzają swoich kumpli, a ci kolejnych kumpli, a tamci jeszcze jakieś kumpele. Wychodzi na to, że nie jestem typem imprezowicza i najlepiej czuję się w wąskim gronie najlepszych kumpli :D


I ich kumpli :) Mam tak samo. Jak przychodzę na imprezę, na której znam tylko jej inicjatora, to raczej szybko kończę zabawe i wracam do domciu :)


Tak... Wtedy czujesz się tak nieswojo. Blah nie cierpię takich imprez masowych (no chyba że koncerty :) )
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-15, 16:24   

hitchcock napisał/a:
Tak... Wtedy czujesz się tak nieswojo. Blah nie cierpię takich imprez masowych (no chyba że koncerty :) )


koncerty rządzą się swoimi prawami :)

W moim mieście koncerty to głównie wielkie chlańsko a potem pogo, nie ma bardziej integracyjnych rodzajów rozrywki :) \m/
 
dimebag
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-20, 22:47   

ja jestem dalej przy wiejskich przytupajach :P
 
dimebag
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-20, 22:55   

ja moge sie dożynac codziennie. rytmy disco 70' i ja na parkieci!dziewczyny wymiekacie :P
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-05-21, 09:35   

Gabriel napisał/a:
koncerty rządzą się swoimi prawami :)

W moim mieście koncerty to głównie wielkie chlańsko a potem pogo, nie ma bardziej integracyjnych rodzajów rozrywki :) \m/


Heh, do mojego miasetczka jak przyjechał Esquarial to po jednej stronie stali skini, po drgiej punki. Jedni pokazywali "sieg heil" a drudzy swojskie "fucki" (pomijam fakt, że esquarial jest daleki od propagowania jakiejkolwiek ideologii). Na efekty nie trzeba było długo czekać. Koncert skończył się wielką napierdalanką.
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 13:49   

progger napisał/a:

Heh, do mojego miasetczka jak przyjechał Esquarial to po jednej stronie stali skini, po drgiej punki. Jedni pokazywali "sieg heil" a drudzy swojskie "fucki" (pomijam fakt, że esquarial jest daleki od propagowania jakiejkolwiek ideologii). Na efekty nie trzeba było długo czekać. Koncert skończył się wielką napierdalanką.


:| no w sumie, co kto lubi, u mnie wczoraj byly pseudo juwenalia, klimacik taki woodstockowy jakiś metal, jakieś reagge, jakiś rock pełna kultura, nikt się z nikim nie bił wszyscy się dobrze bawili. Taka muzyczka do zabawy dobra, ale banda dresków zaczeła się tam sapać: "brudasy, spalcie te placki itp." o 22 zaczeło się robić nieciekawie, bo dresków coraz więcej policja zrobiła wokół nich mur i zaczeli się w koncu napierdalać...

A potem babcie mówią na długowłosych w busach, że nie potrafią się zachować i bla bla...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone