Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Satanizm
Autor Wiadomość
aggressive
pyta leśna



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 39
Wysłany: 2007-04-22, 20:17   

LadySatan napisał/a:
Heh no własnie.. Powerage chyba znow nie pomyslal zanim napisal..

Powiedz mi po co satanista ma isc do Kosciola skoro niewierzy w Boga ani zreszta w zadne istnienie metafizyczne? Po co ma sie modlic do Boga, skoro uwaza, ze sam jest dla siebie bogiem??
Troche mało logiczne jest Twoje rozumowanie :)

Nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią. Nie ma ateizmu, to po prostu nie istnieje. Każdy człowiek w coś wierzy, choćby nawet w to, że wyjdzie z domu i dotrze do sklepu. Tak samo satanista. On wierzy tak samo jak katolik, tyle, że w kult szatana. Jak dla mnie jedna i druga wiara to sekta. Satanista czy katolik tak samo oddaje hołd swojemu 'Panu', modli się i wierzy w niego. Dla mnie paranoja.
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-04-22, 20:53   

Ateiści nie wierzą w Boga jako byt wszechmogący.Ale ja gówno wiem i moje zdanie jest gówno warte.Aha i sataniści nie oddają hołdu szatanowi tylko człowieczeństwu i naszym naturalnym popędom
 
aggressive
pyta leśna



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 39
Wysłany: 2007-04-22, 21:04   

Napisałam, że nie ma czegoś takiego jak ateizm. Nie ma człowieka, który by w nic nie wierzył rozumiesz? Akurat ta teoria wywodzi się od księdza... Wprawdzie jest trochę dziwna, ale w gruncie rzeczy ma sens. Samo określenie, ateista używane jest tylko i wyłącznie w odniesieniu do człowieka, który w nic nie wierzy... ale czy to ma sens? Czy na prawdę istnieją tacy ludzie?
Satanista oddaje hołd szatanowi... choćby poprzez odprawianie czy uczestniczenie w czarnej mszy? Oni chyba też wygłaszają jakieś wyznanie wiary czy coś :|
Szczerze mówiąc mało się na tym znam.
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-04-22, 21:25   

Zobacz sobie co oznacza pojęcie ateizm a potem na czym polega satanizm.Nie będe cię jechał za niewiedzę bo sam kiedyś nie miałem o tym bladego pojęcia więc to już pozostawiam Tobie czy dowiesz się prawdy.
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2007-04-22, 21:40   

aggressive napisał/a:
Napisałam, że nie ma czegoś takiego jak ateizm. Nie ma człowieka, który by w nic nie wierzył rozumiesz? Akurat ta teoria wywodzi się od księdza... Wprawdzie jest trochę dziwna, ale w gruncie rzeczy ma sens. Samo określenie, ateista używane jest tylko i wyłącznie w odniesieniu do człowieka, który w nic nie wierzy... ale czy to ma sens? Czy na prawdę istnieją tacy ludzie?
Satanista oddaje hołd szatanowi... choćby poprzez odprawianie czy uczestniczenie w czarnej mszy? Oni chyba też wygłaszają jakieś wyznanie wiary czy coś :|
Szczerze mówiąc mało się na tym znam.


no chyba. ateista NICZEGO NIE WYZNAJE, bo NIE WIERZENIE W NIC (takie dosłowne nic) jest nieracjonalne i niemożliwe po prostu. a czarne msze to działka szatanistów, a nie satanistów ;)
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2007-04-22, 21:43   

aggressive napisał/a:
LadySatan napisał/a:
Heh no własnie.. Powerage chyba znow nie pomyslal zanim napisal..

Powiedz mi po co satanista ma isc do Kosciola skoro niewierzy w Boga ani zreszta w zadne istnienie metafizyczne? Po co ma sie modlic do Boga, skoro uwaza, ze sam jest dla siebie bogiem??
Troche mało logiczne jest Twoje rozumowanie :)

Nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią. Nie ma ateizmu, to po prostu nie istnieje. Każdy człowiek w coś wierzy, choćby nawet w to, że wyjdzie z domu i dotrze do sklepu. Tak samo satanista. On wierzy tak samo jak katolik, tyle, że w kult szatana. Jak dla mnie jedna i druga wiara to sekta. Satanista czy katolik tak samo oddaje hołd swojemu 'Panu', modli się i wierzy w niego. Dla mnie paranoja.


mam przez to rozumieć, że mimo iż nie wierzę w jakiegokolwiek boga to nie jestem ateistą bo załóżmy na to wierzę w zbawczą moc smarowania się po pysku psią sraką w celu redukcji zmarszczek?

co do satanizmu, o którym napisałaś to weź poczytaj sobie te kilka stron tego tematu zanim zaczniesz spłycać jego pojęcie do jednej postaci...
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-04-22, 21:53   

I tu bardzo słusznie zabrał głos Zbiru :). Bo należy rozróżnić nie wierzenie w nic, od nie wyznawania niczego. Chodzi o to, że ateista to człowiek, który nie praktykuje żadnego wyznania, nie miesza się do jakichkolwiek religii, nie wierzy w byt boski. Dlatego twierdzenie, że nie istnieje coś takiego jak ateizm, bo każdy w coś tam sobie wierzy (np. że mu się uda zdać egzamin :) ) jest opacznym rozumieniem zagadnienia :P. Jeśli więc taka teoria wyszła od księdza, to radziłbym mu przysiąść nad księgami, albo wręcz wrócić na dokształtkę do seminarium :D.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-04-22, 23:25   

Hmmm... aggressive - a jakiego jesteś wyznania? :)
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2007-04-23, 16:28   

Zephyr napisał/a:
mam przez to rozumieć, że mimo iż nie wierzę w jakiegokolwiek boga to nie jestem ateistą bo załóżmy na to wierzę w zbawczą moc smarowania się po pysku psią sraką w celu redukcji zmarszczek?


nie mogę :lol:
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Tema 
krowojebca



Wiek: 33
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 681
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-04-23, 22:10   

aggressive napisał/a:

Tak samo satanista. On wierzy tak samo jak katolik, tyle, że w kult szatana. Jak dla mnie jedna i druga wiara to sekta. Satanista czy katolik tak samo oddaje hołd swojemu 'Panu', modli się i wierzy w niego. Dla mnie paranoja.


Moze sie myle,ale jak dla mnie to satanizm to filozofia,a oddawanie holdu WOELKIEMU PANU SZATANOWI (smiech) nie polega na tym,ze chodzisz na czarne msze i modlisz sie rano i wieczorem do szatana;/ Czarna msza to pierdola dla ludzi szukajacych wrazen... Wydaje mi sie,ze to chodzi tylko i wylacznie o to aby zyc i cieszyc sie zyciem itd , z reszta wiadomo jakie sa zalozenia. Nie umartwiac sie jak pragnie tego BOG ,kosciol i cala zgraja przebierancow. Takie jest moje zdanie...
_________________
,,On jest popierdolony , nie daj się, mówię Ci
On nie wie ile ta muzyka znaczy dla Ciebie
Bo ta muzyka jest nieuleczalna
Bo ta muzyka to ułamek tarcia
Między naszym, ziemskim wymiarem
A czymś więcej, a czymś dalej! "
 
 
Nocturna 
srokojebca



Wiek: 43
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 68
Wysłany: 2007-05-30, 16:46   

Czy jak idziecie ulica(chodniekiem) to ludzie też na Was krzyczą SATAN!!! ?? Oni chyba boją się czarnego koloru, co?
_________________
jak wiele krzyku moze kryć milczenie...
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-05-30, 16:47   

No a jakże inaczej! Przecież czerń to mhrok i zóo. Poczytaj najpierw cały temat, chyba już to było przerabiane :mrgreen:
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2007-05-30, 17:12   

Nie, nie krzyczą na ulicy, bo mnie nie znają, a zwykły śmiertelnik nie odszyfruje, ze słucham muzyki jakiej słucham :P Krzyczał za to na mnie w szkole kumpel, ale raczej dla "żartu" bo przy okazji parodiował grovl :)
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-06-01, 07:42   

Nocturna napisał/a:
Czy jak idziecie ulica(chodniekiem) to ludzie też na Was krzyczą SATAN!!! ?? Oni chyba boją się czarnego koloru, co?


Ty zapewne masz wiele traumatycznych historii z tym zwiazanych :P
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Arctoss 
krowojebca



Wiek: 35
Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 510
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-06-13, 17:36   

Satanizm to raczej nie jest religia. Każda religia ma konkretne zasady bądź doktryny, a satanizmowi właśnie ich brakuje. satanizm niczego nie zakazuje, ani nie narzuca
_________________
http://lasadasia.act4trees.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone