Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Pochwalcie sie :D
Autor Wiadomość
perversion 
Administrator


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Posty: 88
Wysłany: 2006-02-16, 01:05   

a ja pozostawie moje plany w tajemnicy, zeby nie zapeszyć... cichoo szaaa
 
Wampir66 
srokojebca



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 99
Skąd: skądinąt
Wysłany: 2006-04-25, 20:54   

Wybitnie humanistycznie nastawiony ze mnie typ :D
We wrześniu di licka na profil historia - WOS a potem jak się uda to na studia historyczne.
_________________
Większość ludzi jest zła - Bias

Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach

"Say goodbye to gravity and say goodbye to death
Hello to eternity and live for every breath"
- Iron Maiden, The Wicker Man
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-05-03, 08:48   

humanista raczej powinien zadbac o poprawną ortografię. W liceum byłam w klasie o profilu humanistycznym i to byla podstawa. Niestety :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
dimebag
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-03, 10:20   

jestem czlowiekiem-buntownikiem (jak wiekszosc metalowcow) dlatego uwazam ze licea sa bez sensu.konczac 16 lat powinnismy juz szlifowac przedmiot, ktory bedzie na potrzebny w przyszlosci. dlaczego jezeli jestem na profilu ekonomicznym ucze sie chemii? pomyslcie, czy to mi sie przyda ??moze jak bede kisil ogorki z mama, to razem policzymy stezenie soli w sloiku?pewnie i tak mnie nie zrozumiecie :wink:
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-05-03, 10:28   

Haha doskonale rozumiem :P Ja np. nienawidzilam historii i tez zastanawiałam sie po cholere mi umiec przebieg 2 wojny swiatowej w datach co do dnia i godziny, oraz libcze samolotow i innych dupereli.

Sama sobie wybralam profil humanistyczny, czego nie załuje (moze tej historii tylko), ale okazało sie, ze choc mam smykałke do pisania, to jednak moją mioscia są chemia i genetyka :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-05-03, 10:28   

Nie przyrównuj metalu do buntu ... metale to nie jakaś pierdolona banda punków z naszywkami "jebać system" ( no chyba, że u kindermetali to inaczej wygląda)... licea są bezsensu? ... prosze bardzo - ale do takich jak ty nie dociera fakt, że każdy jakieś podstawy musi znać (często się ich nie pamięta ale to już swoją droga) a nie jak w zasranych Stanach gdzie koleś ci zmontuje bez problemu mikrofalówke ale nie wie gdzie jest położona Polska ... tam właśnie stosuje się taki sposób nauczania...
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-03, 11:39   

Zephyr napisał/a:
Nie przyrównuj metalu do buntu ...


w heavy metalu jest to piekne, że możesz być kimkolwiek chcesz, buntownikiem, satanista, chrzescijaninem, naziolem, ateistą, anarchistą, komunistą itd. itp. jest tyle rodzajów tej muzyki, tyle kapel. Ta "subkultura" daje ci wolność wyoboru bycia tym na kogo się wykształcisz
 
dimebag
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-03, 11:45   

ten facet od mikrofalowki, ktory nie wie gdzie lezy Polska i mnostwo innych podobnych moga nawet nie potrafic pisac, ale ja i tak kiedys kupie ten camping i wyrusze w pizdu, co mnie w sumie to obchodzi :wink:
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-05-03, 11:46   

A będąc hip-hopowcem nie możesz? metal to muzyka a nie ideologia .. zostajesz metalem dlatego, że kochasz muzyke a nie dlatego, że chcesz propagować jakieś postawy ideologiczne..
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-03, 11:49   

Zephyr napisał/a:
A będąc hip-hopowcem nie możesz? metal to muzyka a nie ideologia .. zostajesz metalem dlatego, że kochasz muzyke a nie dlatego, że chcesz propagować jakieś postawy ideologiczne..


ale słuchając tej muzyki z czasem zakorzeniają się w tobie jakies postawy ideologiczne nie?

patrz mój post wyżej
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-05-03, 11:55   

Z tym się zgodzę ... ale nie w każdym przypadku tak jest .. inaczej każdy bm-wiec byłby satanistą...
 
Wampir66 
srokojebca



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 99
Skąd: skądinąt
Wysłany: 2006-05-03, 12:08   

Zgadzam się z Deatriderem, metal jest bardzo różnorodny i nie przywiązuje do jakiejś wybranej ideologii.

Profil "historia - WOS" to nie to samo co profil "humanistyczny". Bendę miał mniejszy nacisk położony na polak. Też lubię pisać, błędy ort. w pracach do szkoły poprawiam po skończeniu tekstu(na forum tego nierobię bo nie mam czasu).
_________________
Większość ludzi jest zła - Bias

Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach

"Say goodbye to gravity and say goodbye to death
Hello to eternity and live for every breath"
- Iron Maiden, The Wicker Man
 
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-03, 12:10   

Wampir66 napisał/a:
Profil "historia - WOS" to nie to samo co profil "humanistyczny". Bendę miał mniejszy nacisk położony na polak. Też lubię pisać, błędy ort. w pracach do szkoły poprawiam po skończeniu tekstu(na forum tego nierobię bo nie mam czasu).


Historia WOS to jakiś prawny jest :)

ja poszedłem na mat-inf i gówno mi to da, bo po roku spędzonym na tym profilu stwierdziłem, że na mate czy infe to ja sie nie nadaje :P
Dalej chce iśc na filologie angielska ewentualnie do wojaka :)
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-05-03, 12:12   

no dobrze, juz dobrze :p Ja na humanistycznym miałam duzy nacisk na historie. Moze i polubilabym ten przedmiot gdybym miala go inaczej wykladane... Duzo zalezy jednak od metod nauczania.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Wampir66 
srokojebca



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 99
Skąd: skądinąt
Wysłany: 2006-05-03, 12:15   

Napewno. Ja zawsze lubiłem polski ale tylko dlatego, że miałem świetne polonistki. Historia ciągnie mnie odzawsze a kombinację z WOS`em wybrałem bo, jak już pisałem, mniej polaka będize i żeczony WOS latwo wchodzi :D
_________________
Większość ludzi jest zła - Bias

Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach

"Say goodbye to gravity and say goodbye to death
Hello to eternity and live for every breath"
- Iron Maiden, The Wicker Man
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone