Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Tatuaż vel dziara

Czy zamierzasz zrobić bądź już zrobiłaś/eś sobie tatuaż?
1. Tak, to jest ok.
33%
 33%  [ 15 ]
2. Być może, nie wykluczam.
46%
 46%  [ 21 ]
3. Za Chiny Ludowe NIE!
20%
 20%  [ 9 ]
Głosowań: 45
Wszystkich Głosów: 45

Autor Wiadomość
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-04-17, 11:37   Tatuaż vel dziara

Podczas wypowiadania się w temacie o biżuterii naszła mnie myśl, aby zapytać Was o tatuaże :). Tak więc, macie? Lubicie, a jeśli tak, to jakie? Czy też nie możecie na nie patrzeć? :) Ogólnie, jakie jest Wasze zdanie na temat przyozdabiania ciała w ten sposób, jeśli macie to jaki i gdzie, jeśli planujecie zrobić to też, jaki i gdzie, czy stereotyp wydziaranego metala jest nadal żywy itd. :).

Jeśli chodzi o mnie, to przyznam się bez bicia że dla mnie tatuaż jest synonimem czegoś podejrzanego, jakichś nieczystych interesów i brudnego sumienia ;). To głównie u facetów i głównie jak jest tych obrazków więcej. A jak jest kotwica, to już w ogóle hardcore ziomal :D. U kobiet nie przepadam za tatuażami, bo uważam że zasłaniają często i niszczą kawałek ładnego ciała. Weźmy np. taką Angelinę J. Cała wydziergana we wzorki, jak świąteczny obrus... Do filmów muszą jej te bazgry usuwać komputerowo :/. A cudowanie z dziarami wokół sutków, na stopach czy na twarzy uważam już za przejaw, choć dozwolonego, to jednak idiotyzmu (bez urazy :P). Czasem podoba mi się ładny wzór na kości ogonowej (dolna część pleców, w miejscu łączenia się ich z pośladkami :P ), ale staje się to już trochę zbyt wyświechtane. Delikatny i niewielki wzorek na ramieniu czy łopatce też obleci, podobnie jak wianuszek nad kostką. Jednak ogólnie rzecz ujmując nie jestem zwolennikiem tego typu praktyk i swojej partnerce, siostrze czy przyjaciółce zawsze będę to odradzał. Bo później często są jazdy z usuwaniem i powraca jak bumerang powiedzonko: "Mądry Polak po szkodzie" ;)

P.S. Może jeszcze ankietkę dorzucę dla zabawy :).
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
aggressive
pyta leśna



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 39
Wysłany: 2007-04-17, 14:09   

Ja tam nie wykluczam zrobienia tatuażu, ale nadal mam przed oczami wizję ciąży, rozstępów i przytycia. Tatuaż mogłabym mieć tylko i wyłącznie pod pępkiem, bliżej pipki :P po lewej lub prawej stronie. Wydawałoby się, że bez sensu robić w niewidocznym miejscu. W ten sposób nie przejadłby mi się. Ogólnie tatuaże podobają mi się, ale zdecydowanie mniej, na sobie.
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-04-17, 14:18   

BLEEE!!!!!!!!

Jak bym znalazł u znajomego/znajomej jakiś tatuaż -> zardzewiałe grabki w ruch i po tatuażu :twisted:. Nie i tyle. Nie chcem. Nie lubię. I przekonuję do tego innych.
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
aggressive
pyta leśna



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 39
Wysłany: 2007-04-17, 14:20   

Do Angeliny Jolie z grabiami byś nie wystartował ;>
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2007-04-17, 14:42   

tatuaże bardzo okey pod warunkiem:
- że z odpowiednim w miarę nowatorskim ( to możliwe dzisiaj?) pomysłem ... ja kiedyś chciałem sobie zrobić demona klęczącego na pentagramie na wzór z 7 Gates, ale wyrosłem z tego i szukam innego pomysłu :P ...
- że będzie w odpowiednim miejscu - dopuszczam prawie wszystko oprócz miejsc intymnych .. może jestem pod tym względem staroświecki, ale jakbym się dowiedział, że moja dziewczyna robiła sobie tatuaż lub piercing na piersi, bądź w innym intymnym miejscu ( lub okolicach) to bym zawału dostał... trzeba się szanować, a smyranie po cipie, fiucie przez obcą osobę do tego nie należy...
- że wielkość i ich ilość nie przekroczy granicy, przy którym nie patrzymy na tatuaż jako dzieło artystyczne tylko na jedną wielką bazgraninę na ciele ludzkim i trudno rozróżnić jeden od drugiego...
- że czarny .. jakoś nie pasują mi kolorowe..
 
Katharsis 
srokojebca



Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2007
Posty: 100
Skąd: Kreuz
Wysłany: 2007-04-17, 14:50   

Ok. Tatuaże toleruje, ale nie zakrywające więcej niż 1% ciała :). Co za dużo to nie zdrowo. Ale jakiś mały to czemu nie :)
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Paula-ula
 
 
aggressive
pyta leśna



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 39
Wysłany: 2007-04-17, 15:04   

Zephyr napisał/a:
- że będzie w odpowiednim miejscu - dopuszczam prawie wszystko oprócz miejsc intymnych .. może jestem pod tym względem staroświecki, ale jakbym się dowiedział, że moja dziewczyna robiła sobie tatuaż lub piercing na piersi, bądź w innym intymnym miejscu ( lub okolicach) to bym zawału dostał... trzeba się szanować, a smyranie po cipie, fiucie przez obcą osobę do tego nie należy...

Tu raczej nie chodzi o szanowanie się tylko o wstydliwość. Nikomu nie uśmiecha się rozbierać się przed kimś obcym. Tylko nie zapominaj, że niektórzy ludzie nie czują skrępowania i robią sobie kolczyki i tatuaże w najdziwniejszych miejscach. Jeśli Ci się wydaje, że przyjemnością jest robienie kolczyka na fiucie jakiemuś obcemu kolesiowi to chyba jesteś w błędzie :D
 
Niger_Missa 
pyta leśna



Wiek: 32
Dołączyła: 06 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: Z Włoch
Wysłany: 2007-04-17, 16:15   

Niewykluczone, ale to dopiero za parę lat, jeśli już. Jak będę pewna co chcę sobie wytatuować. Bo jak potem tatuaż mi się znudzi to będę się z nim męczyć. Ja chciałabym wytatuować sobie na ramieniu, albo łopatce kruka.
_________________
Moja fotka!
Z głową w dół, ale nadal znudzona ;-P
 
Torog 
pyta leśna



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 35
Wysłany: 2007-04-17, 18:02   

Znajomy ma pacyfkę na kostce, inny tribala na połowę łydki. Myślę że tatuaże są w porządku, ale nie mam zamiaru na razie robić sobie tatuażu.
_________________
Kupuję kasety, do cholery!
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-04-17, 19:56   

Ble nie lubię tatuaży :/ Ani u faetów ani tym bardziej u kobiet. Podobają mi się tylko niektóre Tribale
_________________
Last.fm
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-04-17, 20:21   

Dziary są truu :D Zawsze chciałem mieć takie, jak Kerry King (oczywiście nie na łbie, bo nie zamierzam wyłysieć przedwsześnie) albo Seth Gecko z "Od zmierzchu do świtu" http://www.bellaonline.us...clooney_arm.jpg ;) Ale nie cierpię tatuaży u kobiet, zwłaszcza gdy są robione na dupie albo biodrach
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-04-17, 22:38   

Nie odwazylabym sie tak oszpecic, ale ogolnie mi sie podobaja :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-04-17, 23:33   

Za Chiny Ludowe NIE! u bab, kobiet i Dam tez mi sie nie podobaja... a u facetow jak latwo sie domyslic to mi zwisa i powiewa ;)
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2007-04-18, 00:40   

A ja mam zamiar się w przyszłości wydziergać. Może głowy Świętowita, może coś z nordyckiego panteonu Bogów. Do tego w innym miejscu ładnie 'zdobiony' celtycki krzyż, tudzież Swarzyca. Ostatnio też wymyśliłem dość ciekawy motyw. Otóż weźmy sobie klamrę od pasa SS "Gott mit uns" ( http://www.waffen-ss.no/gott-mit-uns-skull-p.jpg ). Zamiast skrzyżowanych piszczeli za czaszką umieścić skrzyżowane Młoty Thora i strzelić napis "Thor mit uns". Dobre, nie? :D
Jeśli chodzi o tatuaże na kobiecych ciałach to wręcz uwielbiam, pod warunkiem zachowania umiaru w ilości i umiejscowieniu. Toleruję tylko trzy miejsca na dziarę dla Kobiety: na łopatce, poniżej pępka (tak, tam właśnie... miłe wspomnienia z czasów pierwszej miłości :P) oraz tam, gdzie plecy powoli tracą swoją szlachetną nazwę. To ostatnie miejsce uważam za najlepsze i ślinię się jak dziecko na widok czegoś takiego na przykład: http://img442.imageshack..../tatoo13ku5.jpg . Moja kolejna miłość strzeliła sobie ten wzór henną na próbę kiedyś i wymiękłem :D.
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-04-18, 14:06   

Dauntless napisał/a:
Ostatnio też wymyśliłem dość ciekawy motyw. Otóż weźmy sobie klamrę od pasa SS "Gott mit uns" ( http://www.waffen-ss.no/gott-mit-uns-skull-p.jpg ). Zamiast skrzyżowanych piszczeli za czaszką umieścić skrzyżowane Młoty Thora i strzelić napis "Thor mit uns". Dobre, nie? :D


Dobre. Ale dlaczego po niemiecku, a nie staronordyjsku? ;)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone