Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Kumple
Autor Wiadomość
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-26, 16:19   

Ja mam tylko jedną koleżankę, która ubiera się jak metal i słucha metalu. Reszta to "normalni ludzie" :)
 
Antaran
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-27, 13:44   

Pokrewna dusza ??? :D
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-27, 17:35   

Antaran napisał/a:
Pokrewna dusza ??? :D


Heh coś w tym rodzaju :)
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-27, 18:01   

hitchcock napisał/a:
Antaran napisał/a:
Pokrewna dusza ??? :D


Heh coś w tym rodzaju :)


Więc pewnie smalisz do niej cholewki?? :D
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Antaran
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-30, 08:59   

Ej fajnie bo ja z moją Lubą toczymy walke jak ja słucham jej muzyki to ja potrafie zasnąć (słucha rocka ale tak znanych kawałków że .... nudzi mi się :) ) a znowu przy mojej po 10 min głowa ją boli :/
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-30, 15:12   

Antaran napisał/a:
Ej fajnie bo ja z moją Lubą toczymy walke jak ja słucham jej muzyki to ja potrafie zasnąć (słucha rocka ale tak znanych kawałków że .... nudzi mi się :) ) a znowu przy mojej po 10 min głowa ją boli :/


mam podobny problem... Moja słucha shitu (dla mnie) muza w stylu Childreni, Dimmu, Kredki, a jak ja u niej słyszczę to przeklęte piszczenie Daniego to sie krew gotuje, z kolei jak ja zapuszcze jakąs konkretną muzę to też stęka(ostatnio jej nowego Sodoma puściłem to jej się nie podobało....jak mozna nie lubić Sodoma?:P:P).

Dlatego lepiej puszczac coś neutralnego np. progresywny rock :)
 
dimebag
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-06, 09:06   

moja paczka liczy 12 osob, w tym jest tylko 2 metali (ja i kumpel) .reszta to ludzie sluchajacy techno i hip hopu, jest tez dziewczyna sluchajaca nirvany, ale ostatnio ewoluowala na hip hopowca :neutral: nie rozumie tego, pewnie dla szpanu...
 
Antaran
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-06, 16:57   

Nirvana --> HipHop ... dziwna ewolucja.... zazwyczaj idzie w innym kierunku :]
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-13, 21:23   

dimebag napisał/a:
jest tez dziewczyna sluchajaca nirvany, ale ostatnio ewoluowala na hip hopowca :neutral: nie rozumie tego, pewnie dla szpanu...


To nie żadna ewolucja, tylko przerażająco wielki regres... Ciekawe czy biedaczka zdaje sobie sprawę ze swojego uwstecznienia... Żal... :(
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 12:27   

Niegłupi Jaś napisał/a:
dimebag napisał/a:
jest tez dziewczyna sluchajaca nirvany, ale ostatnio ewoluowala na hip hopowca :neutral: nie rozumie tego, pewnie dla szpanu...


To nie żadna ewolucja, tylko przerażająco wielki regres... Ciekawe czy biedaczka zdaje sobie sprawę ze swojego uwstecznienia... Żal... :(


z moim kumplem było podobnie, całkiem niexle się zapowidał, w 3 klasie gim razem se słuchaliśmy Slipknota, Metallicy Blind Guardian, potem poznał dziewczynę i warunek: "Albo zaczniesz się zachowywac normalnie(tzn. zetniesz wlosy i przestaniesz chodzić w tych obskurnych koszulkach), albo nie bedziemy ze sobą..."

Głupi pantoflarz... :roll:
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 12:30   

Deathrider napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
dimebag napisał/a:
jest tez dziewczyna sluchajaca nirvany, ale ostatnio ewoluowala na hip hopowca :neutral: nie rozumie tego, pewnie dla szpanu...


To nie żadna ewolucja, tylko przerażająco wielki regres... Ciekawe czy biedaczka zdaje sobie sprawę ze swojego uwstecznienia... Żal... :(


z moim kumplem było podobnie, całkiem niexle się zapowidał, w 3 klasie gim razem se słuchaliśmy Slipknota, Metallicy Blind Guardian, potem poznał dziewczynę i warunek: "Albo zaczniesz się zachowywac normalnie(tzn. zetniesz wlosy i przestaniesz chodzić w tych obskurnych koszulkach), albo nie bedziemy ze sobą..."

Głupi pantoflarz... :roll:


Ehhh tak to niestety bywa... :/ Ja próbuję swojego kumpla zarazić jakoś metalem i na razie idzie dobrze - słucha sobie Helloweenów, SOADa i takiej oldschoolowej heavy metalowej składanki :)
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-05-14, 12:33   

Różnie to z ludźmi bywa ... ja miałem kumpla w liceum, od którego pożyczałem zawsze kasetki z muzyką. .. koleś fenomenalnie grał na gitarze ( którą zresztą później odkupiłem od niego) ... ale pewnego dnia ściął włosy i przerzucił się na drum&bassy i inne elektroniczne eksperymenty...
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-14, 12:34   

Ludzie stękają na metal i wyśmiewają go, bo... go nie znają! Usłyszeli gdzieś tam jedną piosenkę death i wyrobili sobie zdanie na cały gatunek :/
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 12:35   

Zephyr napisał/a:
Różnie to z ludźmi bywa ... ja miałem kumpla w liceum, od którego pożyczałem zawsze kasetki z muzyką. .. koleś fenomenalnie grał na gitarze ( którą zresztą później odkupiłem od niego) ... ale pewnego dnia ściął włosy i przerzucił się na drum&bassy i inne elektroniczne eksperymenty...


Dziwne... On tak sam z siebie czy zaczął się widywać z ludźmi słuchającymi muzyki w tych klimatach? Sam też kiedyś słuchałem takiego czegoś, a dzisiaj nie wytrwałbym połowy albumu z taką muzyką :/ I raczej do nie nie wrócę :D

[ Dodano: 2006-05-14, 12:36 ]
Niegłupi Jaś napisał/a:
Ludzie stękają na metal i wyśmiewają go, bo... go nie znają! Usłyszeli gdzieś tam jedną piosenkę death i wyrobili sobie zdanie na cały gatunek :/


Dokładnie. Znam kogoś kto usłuyszał kawałek Testamentu i już strzela tekstami "matko, jak ty możesz słuchać takiego czegoś" itp. No cóż, pozostaje tylko życzyć miłego dalszego słuchana Tokio Hotel, Mandaryny i muzyki tego pokroju.
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-05-14, 12:38   

hitchcock napisał/a:


Dziwne... On tak sam z siebie czy zaczął się widywać z ludźmi słuchającymi muzyki w tych klimatach?


Na przekór wszystkim i wszystkiemu sam zaczął takiej muzy słuchać i za to ma u mnie duży plus !!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone