Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Kumple
Autor Wiadomość
dimebag
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 14:31   

wiecie, niewazne co inni mysla o metalu!wazne, ze my wiemy tak na prawde co to jest, ile trzeba posiadac ambcji, umiejetnosci i talenty, zeby sprawic nam przyjemnosc:) tak na prawde My jestesmy rodzina, nie zwracajmy uwagi na skejtow czy metro seksualistow sluchajacych techno.waznie jestesmy My!oni niech gadaja co chca...
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 14:32   

dimebag napisał/a:
wiecie, niewazne co inni mysla o metalu!wazne, ze my wiemy tak na prawde co to jest, ile trzeba posiadac ambcji, umiejetnosci i talenty, zeby sprawic nam przyjemnosc:) tak na prawde My jestesmy rodzina, nie zwracajmy uwagi na skejtow czy metro seksualistow sluchajacych techno.waznie jestesmy My!oni niech gadaja co chca...


Dobrze prawi :) Dimebag na prezydenta! :D
 
dimebag
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 14:34   

ale serio. po co mamy sie martwic tym co inni mysla o metalu?oni tak na prawde nic nie wiedza!
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 14:36   

dimebag napisał/a:
ale serio. po co mamy sie martwic tym co inni mysla o metalu?oni tak na prawde nic nie wiedza!


Dokładnie. Znam takiego kogoś kto przesłuchał jeden kawałek Testamentu i wyrobił sobie na jego podstawie opinię o całym gatunku. A przecież metal to nie sam thrash/death/black. Jest jeszcze power metal, który okazało się spodobał się tej osobie.
 
dimebag
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 14:38   

jest tylu metalowcow na swiecie, ze nie musimy sie przejmowac tym, ze gatunek niedlugo wyginie:P i tak jestesmy the best! :twisted:
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-05-14, 21:58   

W sumie to ja wolę się zadawać z nie-metalami. Bo ci metale, których znam mają nieraz ostro zryte berety :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-15, 16:05   

Ceandric napisał/a:
W sumie to ja wolę się zadawać z nie-metalami. Bo ci metale, których znam mają nieraz ostro zryte berety :)


to jest komplement? :P

Metal to styl bycia :)i sprane berety są wskazane :)
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-05-16, 14:45   

Deathrider napisał/a:
Ceandric napisał/a:
W sumie to ja wolę się zadawać z nie-metalami. Bo ci metale, których znam mają nieraz ostro zryte berety :)


to jest komplement? :P

Metal to styl bycia :)i sprane berety są wskazane :)


Ech, no wiesz, znam gościa super-ultra-tru-pagan-satan metala (słucha Korna;)) który ni z gruszki ni z pietruszki zaczął nosić niebiesko-fioletowy beret (podobny do tego jaki miał Paździoch). Dla niego to chyba nie byłby komplement ;)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-16, 14:58   

Ceandric napisał/a:
Ech, no wiesz, znam gościa super-ultra-tru-pagan-satan metala (słucha Korna;)) który ni z gruszki ni z pietruszki zaczął nosić niebiesko-fioletowy beret (podobny do tego jaki miał Paździoch). Dla niego to chyba nie byłby komplement ;)


więc o to ci chodziło z tymi spranymi beretami :D
 
Antaran
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-16, 20:21   

ja słucham to co lubie tez mam głęboko gdzieś co kto myśli o tym gorzej jak Ci obcy wrzeszczą "ścisz TOOO" :D:D:D:D
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-05-16, 20:54   

Deathrider napisał/a:
Ceandric napisał/a:
Ech, no wiesz, znam gościa super-ultra-tru-pagan-satan metala (słucha Korna;)) który ni z gruszki ni z pietruszki zaczął nosić niebiesko-fioletowy beret (podobny do tego jaki miał Paździoch). Dla niego to chyba nie byłby komplement ;)


więc o to ci chodziło z tymi spranymi beretami :D


Aj aj, jakiś ty dosłowny :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-05-16, 21:27   

Zephyr napisał/a:
hitchcock napisał/a:


Dziwne... On tak sam z siebie czy zaczął się widywać z ludźmi słuchającymi muzyki w tych klimatach?


Na przekór wszystkim i wszystkiemu sam zaczął takiej muzy słuchać i za to ma u mnie duży plus !!


to dobrze świadczy o nim. przecież "nieważne co mówią" :)
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-05-17, 12:32   

Ceandric napisał/a:
W sumie to ja wolę się zadawać z nie-metalami. Bo ci metale, których znam mają nieraz ostro zryte berety :)


byleby moherowe nie były :), sprane mogą być....

[ Dodano: 2006-05-17, 12:37 ]
dimebag napisał/a:
jest tylu metalowcow na swiecie, ze nie musimy sie przejmowac tym, ze gatunek niedlugo wyginie:P i tak jestesmy the best! :twisted:


taaak, rzeczywiście jest nas dużo, tylko problem niektórych polega na tym, że stwarzają konflikty często miedzy sobą typu "true" czy "nie-true" i takie tam bzdety :) ...jakby nie było jasne, że kapel i płyt metalowych jest tyle, że dla każdego mieszkańca naszej planety by starczyło...jaki jest sens konfliktów między black- i deathmetalowcami, skoro cały gatunek powstał zaledwie od kilku kapel, i wiele współczesnych gatunków ma często te same korzenie?
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
^^black raven^^ 
pyta leśna


Wiek: 32
Dołączyła: 18 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: Piekielna Odchłań
Wysłany: 2006-05-20, 20:08   

U mnie jest kilka osób o podobnych upodobaniach, fajni ludzie :P. Tylko są też takie osoby, które mają podobne upodobania, bo zwyczajnie mnie naśladują.. JAK MNIE TO WQRWIA! Nie no muszę coś z tym zrobic!
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-20, 20:23   

Nosisz więc na swoich ramionach ciężar odpowiedzialności za dawanie im dobrego przykładu :P
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone