Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Kumple
Autor Wiadomość
Slurp! 
kucojebca



Wiek: 33
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 429
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2007-01-05, 18:50   

A ja

nie znam nikogo

Jedyni, co w szkole słuchają czegoś podobnego, to :

Chłopak - nibymetal, ściąga ode mnie koszule, jest głupi, nie lubię go, i się podniecił jak sie techna czepnąłem, w dodatku z metalem stycznosci nie ma..

Jedna dziewczynka, miła i niebrzydka ma fajne kolczyki w uchach, ale zdecydowanie jest w muzyce niedoświadczona, czego ona tam słucha? Nawet nie wiem..

Jest jeszcze taki koleś, konkretnie się z nim dogadać nie mogę, szuka ze mną tematów na siłę, kurde, jak ja nienawidzę, jak podczas rozmowy zaczynam czuć się jak na przesłuchaniu ; /

Moim jedynym przyjacielem jest chłopak mieszkający bardzo daleko ode mnie, bardzo lubię z nim gadać, mamy podobne gusta , ale na codzień przyjaciół ni mam ; /
_________________

Ostatnio zmieniony przez LadySatan 2007-01-08, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Killer 
srokojebca


Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 66
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-01-07, 11:47   

A ja mam 5 kumpli słuchających metalu. W swoim życiu udało mi się nawrócić tylko jednego śmiertelnika, który wcześniej słuchał <CENZURA>Tokio Hotel</CENZURA>.
 
Tajpan 
pyta leśna


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 13
Wysłany: 2007-01-07, 15:05   

Killer napisał/a:
A ja mam 5 kumpli słuchających metalu. W swoim życiu udało mi się nawrócić tylko jednego śmiertelnika, który wcześniej słuchał <CENZURA>Tokio Hotel</CENZURA>.


No to gratki;) Nie wiem czy ja bym się podjął "nawracania" kogokolwiek...

W klasie mam jednego metala-słucha nightwish i iron maiden, niestety się w tym minęliśmy...drugi kolega słucha hardcoru, więc tutaj już lepiej. Jeślu chodzi o moją klasę to tylko tyle, reszta to techno-hiphopowe krzyżówki. Ale nie jest aż tak źle;)
_________________
Wymiotło...
 
 
Rogue 
srokojebca
ee... yy... aa...



Wiek: 36
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: 2007-01-07, 15:11   

Ja jestem jedyny unikalny, reszta moich kumpli słucha :/ hip hopu, techno, itp.
_________________

 
Slurp! 
kucojebca



Wiek: 33
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 429
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2007-01-07, 20:59   

Osz kuźwa, te techno i hip-hop to jak rozprzestrzeniająca się choroba ;/ W mojej klasie nie ma nikogo słuchajacego czegoś innego, oprucz mnie, ale, co ciekawe, udaje mi się z nimi dogadać =o ... A w szkole to tak jak wymieniłem powyżej, na palcach jednej ręki można policzyć... Ale jeszcze parę miesięcy i wypadam w "świat" do liceum a ich tu zostawiam haha =P
_________________

 
 
Rogue 
srokojebca
ee... yy... aa...



Wiek: 36
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: 2007-01-08, 13:48   

hehe, jeszcze pare iesięcy i ja tez ich zostawiam, i wybijam na studia:P
_________________

 
Slurp! 
kucojebca



Wiek: 33
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 429
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2007-01-08, 16:53   

Hehe =]
_________________

 
 
Little Lady 
srokojebca



Dołączyła: 18 Sie 2006
Posty: 164
Wysłany: 2007-01-18, 09:59   

U mnie w klasie nie ma nikogo kto slucha metalu. W szkole jest ja wiem...z 5 osob sluchajacych takiej muzyki?Reszta nie chce miec stycznosci z tym gatunkiem, bo jedyne skojarzenia jakie im przychodza to sekty, szatan i zuuuuuuuuo -_- Nie powiem...inteligentne x] Poza szkola znam jeszcze pare osob sluchajacych metalu, z ktorymi moge porozmawiac sobie o tym gatunku muzycznym. W ogole wczoraj kolezanka z klasy zainteresowala sie nagle metalem ; o Zobaczymy czy cos z tego bedzie ^^
_________________
Character is what you are in the dark
 
 
Malfeitor 
srokojebca
.::SarmaK::.



Wiek: 38
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 108
Skąd: From The Grave
Wysłany: 2007-01-18, 11:36   

Na kilkadziesiąt osób które znam, i które słuchają metalu, to tylko z jedną osobą zdaję sobie relację, wymieniamy się wydawnictwami, wciąż poszerzamy swoje zbiory. Tylko ta osoba słucha tej muzyki co ja.
_________________
..As I stared down into the cold depths of blindness...
...In solitude..

 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-01-24, 14:04   

Nie wiedziałem gdzie to wsadzić, ale jak zobaczyłem jak ten ktoś napisał mi teraz na gg, to myślałem ze padnę :D :

"ty ziom siema nazywam się Osman to zajebiście że lubisz Fabolousa ja też. zajebisty ma kawałek Breathe.Mam jego wszystkie płyty ziom trzymaj się pozdro dla ciebie"

Gosciowy sie chyba numery pojebały, co nie ziom?
_________________
*************
 
 
Little Lady 
srokojebca



Dołączyła: 18 Sie 2006
Posty: 164
Wysłany: 2007-01-24, 15:16   

Hehe na to wyglada :D
_________________
Character is what you are in the dark
 
 
Narayany
srokojebca



Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 182
Wysłany: 2007-01-26, 19:23   

u mnie... kilku kumpli na techno - hiphopowym tripie, a reszta słucha nazwijmy to muzyki gitarowej... od jakichś Aerosmithów do Wolnej Grupy Bukowiny :)
 
Little Lady 
srokojebca



Dołączyła: 18 Sie 2006
Posty: 164
Wysłany: 2007-01-27, 10:10   

No to nie tak zle Narayany;) U mnie praktycznie nikt nie potrafi docenic brzmienia gitar...tylko muzyka z zakresu"meganajeba" i co chwili umcy-umcy-umcy jaaaaaaaazzzzzzzdaaaaaaa! ... -_-
_________________
Character is what you are in the dark
 
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-01-27, 10:17   

techno nie mogę ścierpieć, jak można się tym fascynować? Jest tam wogóle jakiś wkład ludzkich rąk? Chyba przesuwanie przełączników...
_________________
*************
 
 
Little Lady 
srokojebca



Dołączyła: 18 Sie 2006
Posty: 164
Wysłany: 2007-01-27, 10:24   

Najwyrazniej mozna. Wiekszosc ludzi odnajduje w takich brzmieniach luz. Wpadaja w trans i tak im dobrze.
_________________
Character is what you are in the dark
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone