Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Kumple
Autor Wiadomość
Dark Angel 
srokojebca


Dołączyła: 22 Sty 2007
Posty: 84
Skąd: Turek
Wysłany: 2007-01-27, 12:02   

Ja mam głównie znajomych "w klimatach" że tak powiem... :) Są to ludzie słuchający metalu/punka/reaggae... Mam paru kumpli słuchających hip hopu i techno i wbrew pozorom całkiem fajnie się dogadujemy, jednak nie jest to już to samo, co ludzie w klimatach :)
_________________
...in death's embrace...
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-01-27, 12:09   

Nie znam ludzi słuchających tego co ja... pomijając naszą wielką forumową czwórkę ;)

Część moich znajomków polubiła niektóre zespoły których słucham: Dream Theater, Ayreon, Marillion, Coma, MCR, Mastodon (o dziwo tego ostatniego lubią głównie dziewczyny), Coheed & Cambria...

Ale do większości moich "wynalazków" takich jak Converge, Isis, Mogwai, Meshuggah, Orphaned Land czy nawet Franka Zappy nie potrafią się przekonać :(
_________________
Last.fm
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2007-01-27, 14:33   

I nawet do Orphaned Land? Przecież to najbardziej hmm.. "znośna" dla każdego ludu muzyka z tych wymienionych :) A co do znajomych to mnie guzik obchodzi to czego kto słucha, ważne żebym sie dogadywała z tą osoba. Owszem czasem fajnie sobie porozmawiać o muzyce, a wiadomo, ze ze słuchaczami takiego POPu sobie nie porozmawiam, ale mogę to pominąć i porozmawiać o całkiem przyjemnej "dupie Maryni" ;) byle na poziomie jaki mi odpowiada :) Zresztą zawsze otacza mnie grupka ludzi z którymi mogę porozmawiać na "nasze" klimatyczne tematy..

ciekawe dlaczego kobiety tak za Mastodonem latają?
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2007-01-27, 14:39   

nie mam wielu kumpli, znajomych etc ... bardzo selektywnie dobieram sobie znajomych...

ale mam jednego takiego kumpla, z którym zgadzam się w większości życiowych kwestiach ...w sumie to przypadek, że słucha też metalu ( podobnie jak ja w dużej mierze BM-u) bo jest mało istotny fakt ... ale szczerze mówiąc nie często spotyka się takich ludzi...

wolę się obracać w towarzystwie 5 zaufanych, godnych osób niż mieć 50 pseudoznajomych ... chociaż nie ukrywam, że na takich też często i gęsto trafiałem ...
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-01-27, 15:18   

Gabriell napisał/a:
ciekawe dlaczego kobiety tak za Mastodonem latają?


Gabs... jakby to ująć... Zatem... jesteś kobietą, tak? I rajcuje Cię Mastodon, tak? No to powinnaś znać odpowiedź jak nikt inny na tym świecie 8)
_________________
Last.fm
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2007-01-27, 15:32   

Nie, nadal nie wiem 8) Co moze byc takim wabikiem na kobiety... Wiem jednak, ze jeśli działa tak na nas ich muzyka to prywatnie panowie muszą mieć sporo koleżanek ;)
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-01-27, 15:37   

Może typ urody Dailora i Kellihera? Albo typ urody Sandersa i Hindsa ;)

Ciężko powiedzieć choć nie sposób odmówić im chwytliwości :)
_________________
Last.fm
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-05-02, 11:50   

Kumple?Tyle razy przejechałem się na ludziach,że dzisiaj śmiało mogę stwierdzić,że mam tylko i aż jednego przyjaciela.Bo dziś mieć prawdziwego i lojalnego przyjaciela to mieć skarb.Jestem bogaty :cool:
 
Tema 
krowojebca



Wiek: 33
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 681
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-05-02, 21:41   

Też wiele razy przejechałam się na kumplach. Miałam swego czasu taką paczke , nie wiem czy do końca zgraną,ale jakaś była i było fajnie , potem zaczeło się coś dziać ,przchodzili nowi ludzi,starzy odchodzili i tak się stało,że czasem się spotykamy ,ale to już zupelnie co innego,a jeden z tych nowych to mój najelspzy kumpel . Nie wiem czy jedyny,ale raczej tak. W tym świece obłudy natrafić na kogoś kto wysłucha,pomoże i nie obrobi dupy to tak jak mówi Powerage - ogromny skarb. Nie wiem czy ja go posiadam...
_________________
,,On jest popierdolony , nie daj się, mówię Ci
On nie wie ile ta muzyka znaczy dla Ciebie
Bo ta muzyka jest nieuleczalna
Bo ta muzyka to ułamek tarcia
Między naszym, ziemskim wymiarem
A czymś więcej, a czymś dalej! "
 
 
Slurp! 
kucojebca



Wiek: 33
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 429
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2007-05-03, 22:54   

Ja go posiadam, dla tego skarbu warto jechać aż do Wrocławia do szkoły
_________________

 
 
Pastafarian666 
srokojebca


Wiek: 24
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 177
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2007-11-24, 00:04   

Ja nie mam skarbu żadnego. Zdałem sobie sprawę, że w tym roku jak niby dotychczas jestem sam. Nawet rodzina ma mnie dosyć. Niepokojące odkrycie.
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-11-24, 00:09   

To albo coś Ci się pojebało albo coś Ci rodzine pojebało :P Alboś antychryst, to chyba jedyna opcja żeby "nikt cie nie lubiał i nie kochał" :P
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Pastafarian666 
srokojebca


Wiek: 24
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 177
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2007-11-24, 00:14   

Nie nie o chodzi, że jestem jakiś alternatywny odrzucony dzieciak. :P To większe gówno. Mój jedyny brat przestał być moim bratem i wybrał piwo. I nie mam zamiaru się o tym produkować przed ludźmi, którzy nic dla mnie nie znaczą.
I nic Ci do mojej rodziny, jakby nie była to jedyna jaką mam.

P.S nie modlę się do szatana, nie noszę koszulek zespołów i nie jakiś tam z boku jestem nieśmiałym/zakompleksionym wypierdem.
Ostatnio zmieniony przez Pastafarian666 2007-11-24, 00:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-11-24, 00:17   

Aaaaa, no chyba, że tak 8)
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Pastafarian666 
srokojebca


Wiek: 24
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 177
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2007-11-24, 00:19   

Otóż to :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone