Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Kumple
Autor Wiadomość
Antivia 
srokojebca



Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 173
Wysłany: 2008-03-18, 13:22   

Nighy nie nalezalam do "ekipy". Owszem moi przyjaciele sluchaja podobnej muzyki do mnie, ale nie wszyscy. Jednak wiadomo- wole obracac sie w towarzystwie ludzi, ktorzy sluchaja teog, co ja, poniewaz latwiej mi sie z nimi dogadac:)
 
 
Marzena 
srokojebca


Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 51
Wysłany: 2008-03-18, 16:14   

Moje towarzystwo jest podzielone..część ma podobne gusta muzyczne ,a część inne..przyznam ze lepiej się dogaduje z tymi co słuchaja tego co ja bo mamy bardzo dobry kontakt..mamy o czym pogadać chodzimy na koncerty mamy coś wspólnego..ale jeżeli ktoś słucha czego innego to nie ma problemu ,jeżeli tylko jest wporządku wobec mnie i innych to bynajmniej nie przeszkadza mi to.
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2008-03-18, 16:42   

Mam na uczelni jednego takiego znajomego, raz zauważył że mam koszulkę Motorhead (szpan :)) i zaczął mi nawijać o tym, że też lubi Motorhead, słucha hardcore punka i zaczął sypać mi nazwami zespołów których nie znam i guzik mnie one obchodzą. Ja też lubię sobie pogadać o muzyce, ale, kurwa, nie cały czas.
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Marzena 
srokojebca


Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 51
Wysłany: 2008-03-18, 18:09   

No cały czas to sie raczej nudzi nie ma co do tego wątpliwości ..zwłaszcza jeżeli ktoś słucha zupełnie innych zespołów o których nigdy nie słyszelismy .Miałam kilka takich sytuacji kiedy ktoś mi nawijał o jakiemś zespole.. po pierwszych kilku minutach sie wyłaczam jak dana osoba przesadza i myślę o czymś jak by to powiedziec innym:)Duzo lepiej się rozmawia jeżeli obydwie osoby wiedzą o czym mowa.
 
Antivia 
srokojebca



Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 173
Wysłany: 2008-03-21, 13:52   

W klasie mam chlopaka, ktory jest bardzo skryty. Jesli z nim rozmawiam to glowne tematy: gitara, finlandia. Nawet nie sluchamy podobnej muzyki. tzn on slucha rocka, ale calkiem inny klimat. inne zespoly. A ilez mozna rozmawiac o gitarach?
 
 
Marzena 
srokojebca


Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 51
Wysłany: 2008-03-21, 14:48   

hmm z czasem tez by mi sie znudziło:):)
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-03-21, 15:09   

Skoro gada z Tobą tylko o gitarach, widocznie nie czuje potrzeby rozmowy o czymś innym. Może woli poruszać inne tematy, z innymi ludźmi. Czy to takie trudne do skumania?
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Antivia 
srokojebca



Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 173
Wysłany: 2008-03-23, 20:50   

nie, bo z innymi tez przewaznie o tym gada. ale ja go rozgryze.
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-03-23, 20:55   

Widocznie sie nie nadajecie do czego innego 8)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-07-23, 13:29   

Moje towarzystwo... Fajni ludzie, ale muzycznie... Jest jedna umiarkowana 'metalka' (Bullet, takie klimaty), reszta hiphop, pop, techno. Kumple ewoulowali coś ostatnio... Jeden z R+, HIMa na Molestę i HG :/
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2008-07-24, 13:24   

LadySatan napisał/a:
Widocznie sie nie nadajecie do czego innego 8)


Widocznie kolega tyż nie za bardzo. Tak samo jak ten mój, o którym pisałem wyżej (Boże, jak się cieszę, że już nie będzie u nas studiował ;)) - jego zainteresowania to punk-piwo-pogo i to nie tylko mi truł o tym w kółko, moim znajomym również. Koleś potrafił każdą rozmowę zepchnąć na ten swój tor, np. po jednym wyjątkowo dobrym wykładzie wszyscy zaczęli bić profesorowi brawo. Po wyjściu z sali mówię do tego kolegi, że koleś dał dzisiaj popis, a ten mi na to, że też dał popis na koncercie jak się rzucił ze sceny w tłum :P
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Antivia 
srokojebca



Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 173
Wysłany: 2008-09-21, 14:30   

Lubię ludzi, z kttórymi mogę poruszać wiele tematów. Nie muszą to być ludzie "z klimatu". Mam wilu znajomych, którzy słuchają popu, techna itp, a o wiele lepiej prowadzi mi się z nimi konwersacje, niż z jakimś metalem czy gotem, który gust muzyczny moze ma i podobny do mnie, ale na tym się kończy.
 
 
Slurp! 
kucojebca



Wiek: 33
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 429
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2008-10-05, 20:49   

a ja napiszę że w plastyku to wszyscy słuchają czegoś innego - poniekąd przez niż demograficzny - tak nas mało , ale to fajnie bo każdy stanowi jakąś swoją jakość, stara się coś sobą reprezentować, ale muszę przyznać że ludzie słuchający alternatywnych gatunków muzyki jakoś automatycznie trzymają się razem, a np. techniarze z techniarzami, popowcy z popowcami itp. dużo podziałów jest : )
_________________

 
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 24 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2008-10-06, 17:13   

u mnie to jest taka różnorodność że ho ho. ale wszyscy raczej muzyka z wyższej półki choć gatunki różne. a podziałów....raczej nie ma. ;)

btw. Slurp! jesteś w plastyku? malujesz, rysujesz, lepisz rzeźby ze smarków? ;>
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
Niszczuk 
jeżojebca
demigod



Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 979
Skąd: z Hangaru 18
Wysłany: 2008-10-06, 17:31   

mam trzech czy czterech kumpli, z którymi mam 50-60% zgodności gustu muzycznego :P reszta słucha rocka i metalu "ogólnie", ale np. Deicide albo Nile ich odrzuca.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone