Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Kumple
Autor Wiadomość
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2007-11-24, 17:37   

Nie ma chyba jednej osoby, która słuchałaby ściśle wszystkiego tego, co ja lubię i vice versa. Jednak moja ekipa to przeważnie "metalowe" towarzystwo (oprócz mojej lepszej połówki, z czego się zresztą bardzo cieszę) i każdy po trochu ma podobny gust. Parę osób pagan/folk, parę black, parę R.A.C., parę - cała reszta metalowego łojenia, którę ja lubię. No i z Tatą podzielam sympatię dla prog rocka i metalu :).

Poza tym, jak to śpiewa jedna oi'owska kapela: "Kooooledzy są naj-waż-niejsi!" :D
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
joan11 
jebak leśny



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 262
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-24, 19:03   

Ja tam mam kilku kumpli, z którymi czuje sie naprawde fajnie, lubie spędzać z nimi czas i wogóle...Chociąz czasem mnie strasznie wkurzają, to jednak naprawde ich lubię i strasznie sie do nich przyzwyczaiłam. Właśnie przed chwilą wróciłam z naszego spotkania i kurcze jestem pozytywnie naładowana. Nie wiem czemu, tak jakoś pozytywnie na mnie wpływają. Przypominalismy sobie dziś większość fajnych imprez, na których działy sie straasznie smieszne rzeczy..Haha, teraz, z perspektywy czasu nas to śmieszy, ale wtedy niektóre sytuacje nie były takie zabawne...:D
Btw, kumpli mam zarąbistych, takie jest moje zdanie i nieważne, że czasem mega wkurzaja, ale dobrze, ze są.
_________________
"...A może świat to wieczny mord...?
... Marzenia swe maluje krwią... "
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-11-24, 19:30   

Ja mam 3 super kumpele na uczelni :) W tym moją kochaną siostrzyczkę Malinkę, która ma dokładnie takie poczucie humoru jak ja ( mało kto je podziela i rozumie :P ), po prostu jesteśmy bratnimi duszami :) Z kolei dwie moje pozostałe kumpelki sa trochę bardziej poważne, ale mogę na nie zawsze liczyć i dostac kopa w dupę kiedy potrzeba ( a często potrzeba :P ). Dotąd zawsze trzymałam sie raczej z facetami, dlatego cieszę sie, że w końcu trafiłam na takie super babeczki :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Tema 
krowojebca



Wiek: 33
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 681
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-24, 20:54   

joan11 napisał/a:
Ja tam mam kilku kumpli, z którymi czuje sie naprawde fajnie, lubie spędzać z nimi czas i wogóle...Chociąz czasem mnie strasznie wkurzają, to jednak naprawde ich lubię i strasznie sie do nich przyzwyczaiłam. Właśnie przed chwilą wróciłam z naszego spotkania i kurcze jestem pozytywnie naładowana. Nie wiem czemu, tak jakoś pozytywnie na mnie wpływają. Przypominalismy sobie dziś większość fajnych imprez, na których działy sie straasznie smieszne rzeczy..Haha, teraz, z perspektywy czasu nas to śmieszy, ale wtedy niektóre sytuacje nie były takie zabawne...:D
Btw, kumpli mam zarąbistych, takie jest moje zdanie i nieważne, że czasem mega wkurzaja, ale dobrze, ze są.


Chyba piszemy tu o innych znajomych :D Nie no żartuje , ostatnio polepszyły nam się troche stosunki w paczce , no nie licząc wyjątków z którymi nie gadam , chora sytuacja ,ale cóż.. Ogólnie jest lepiej niż było i nie wyobrażam sobie imprezy bez nich i nie wyobrażam sobie co bym robiła jakby nie oni :P Także jednak tych kumpli mam i nawet całkiem ok są .
_________________
,,On jest popierdolony , nie daj się, mówię Ci
On nie wie ile ta muzyka znaczy dla Ciebie
Bo ta muzyka jest nieuleczalna
Bo ta muzyka to ułamek tarcia
Między naszym, ziemskim wymiarem
A czymś więcej, a czymś dalej! "
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-11-25, 11:37   

A mnie niektórzy kumple zaczynają zdrowo wkurwiać...
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Kapsel 
krowojebca



Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 514
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-11-25, 16:06   

ja mam paru znajomych ,którzy slucaja podobnej muzyki co ja. Nie mówie tu o metalowcach bo dla mnie ten styl to tylko jeden z wielu jakich słucham. Ogólnie mam tendencję do oceniania po tym czego słuchają. Oceniam ich po tym czy słuchują nazwijmy to 'świadomie' czy ograniczaja się do radia i tv.
_________________
The Fragile
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-11-25, 16:54   

Właśnie idę ratować kumpla-jaracza :lol:
Nie palta zielonego! :P
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Kapsel 
krowojebca



Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 514
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-11-26, 20:52   

czemu? Ja tam popalam
_________________
The Fragile
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-11-26, 20:53   

Popalasz, czy jarasz do nieprzytomności? :P
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Kapsel 
krowojebca



Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 514
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-11-27, 12:02   

popalam i praktycznie nigdy w dużych ilościach. Moi koledzy też tak robią ale nie traktuje gorzej abstytentów dla mnie kumpel to nie koniecznie koleś z którym mogę wyjść na piwo ale to na pewno ważne;)
_________________
The Fragile
 
kaczka6661 
kucojebca



Wiek: 34
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 400
Wysłany: 2007-11-27, 15:41   

ja mam troche kumpli w dlugich wlosach i troche w krotkich z tego pokroju ale kazdy siedzi w innej tematyce jeden slucha metalu drugi reggae trzeci bluesa czwarty rocka a piaty jakies nu metalowe gowno ale jest ich troche. Przewazaja chyba kumple w dlugich wlosach jest troche ale znajdzie sie tez troche w krotkich ktorzy sluchaja od rocka po metal :D
_________________
"Show me the next to the way whisky bar"
"W życiu piękne są tylko chwile"
http://www.bluesrock.pun.pl/forums.php
 
miRas 
srokojebca



Wiek: 35
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 92
Skąd: Poland
Wysłany: 2008-01-09, 19:21   

jeżeli chodzi o przebywanie w szkole to nie mam tam kumpla ktory słucha tego co ja. ale mam grupke trzymająca władze. słuchamy prawie tego samego
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Mirusiek/
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-01-12, 13:08   

A wierzycie w coś takiego, jak przyjaźń?
Ja nie - nigdy nie poznasz człowieka na tyle dobrze, by wiedzieć, jak w danej sytuacji się zachowa, nigdy nie wiesz, czy nie odwróci się od ciebie w krytycznej chwili...

Wiem, smęce.
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2008-01-12, 13:10   

Jak to mówią górale: w dupie byłeś i gówno widziałeś ;)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-01-12, 13:12   

Ależ mylisz się! Górale mówią to z innym akcentem! :smile:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone