Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwieramy galerię?
Autor Wiadomość
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-21, 22:22   Otwieramy galerię?

W sumie na innych forach otwarta galeria się sprawdza. Hasło tylko buduje niepotrzebne podziały a że przyznawane jest uznaniowo...

Wiem co sprawiło pojawienie się hasła ale ale chyba lepiej z niego zrezygnować. Decydujący głos należy do Lady ale może niech lud zabierze głos :P
_________________
Last.fm
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2007-05-21, 22:26   

ja to mam osobiście gdzieś .. mam w końcu konto na srajspejsie, last fm, a i kiedyś na fotce .. ale pamiętasz motyw jaki był kiedyś nie?
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-21, 22:27   

Pamiętam ale w sumie jakie są szanse na to że coś takiego się powtórzy? Zresztą rzucam pomysłem, czekam na reakcję :)
_________________
Last.fm
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2007-05-21, 22:40   

Mi sie to średnio widzi z jednego powodu.. narobi sie w galerii syf niemiłosierny.. Z innych for to wywnioskowałam, zeby poszukać jakiegokolwiek zdjęcia trzeba przeryć kilka stron pieprzenia o dupie Maryni.. polecą niepotrzebne osty, moze zajść niepotrzebna nikomu sytuacja itd. To jest forum metalowe a nie fotka.pl, nikt nie musi wiedzieć z kim rozmawia już na wstępie, bo po co? Po jakimś czasie można udostępnić hasło, co nie znaczy, ze trzeba na nie czekać tygodniami... Po prostu osoba musi sie dać nam poznać minimalnie chociaż.
Jesli jednak ją otworzycie to mi to generalnie..

[ Dodano: 2007-05-21, 23:43 ]
Ps. To jest jedyny dział w którym panuje pełna kultura, spokój i wchodząc tam wiem, ze nie trafię na głupkowatego posta i chciałabym zeby tak zostało :)
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-05-21, 22:56   

Gabriell napisał/a:
Mi sie to średnio widzi z jednego powodu.. narobi sie w galerii syf niemiłosierny.. Z innych for to wywnioskowałam, zeby poszukać jakiegokolwiek zdjęcia trzeba przeryć kilka stron pieprzenia o dupie Maryni..

zazwyczaj robi sie poprostu oddzielne tematy na zdjecia i komentarze do zdjec...
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2007-05-21, 22:59   

Tzw. album? Za nim bym była gdybyście już otwierali galerię.. nie narobi sie burdelu, bo tam nie jest sie w stanie narobić burdelu :D ale z drugiej strony głupio tak wstawiać zdjęcie i czekać na komcia ( ;) ) A róbta co chceta...
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-05-22, 11:13   

Zostanie jak jest. Moge ewentualnie udostepnic dodatkowa opcje, jaka jest album. Tylko czy to ma jakis sens? :)
Jak powiedzial Gabs, to forum metalowe a nie portal randkowy :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-05-22, 12:04   

Galeria zostaje jaka jest - no i dobrze, tak jak was uczyłem 8) ( :P ).
W sumie to po co taki album? Mamy przecież już kilka tematów z tr00 zdjęciami itp.
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-05-22, 14:33   

Gabriell napisał/a:
Tzw. album? Za nim bym była gdybyście już otwierali galerię.. nie narobi sie burdelu, bo tam nie jest sie w stanie narobić burdelu :D ale z drugiej strony głupio tak wstawiać zdjęcie i czekać na komcia ( ;) ) A róbta co chceta...

nie wiem co rozumiesz przez album ale chyba nie dokonca to co ja... ja mowie jak to jest robione na innych forach na ktorych sie sprawdza... jeden temat z ktorego usuwane jest wszystko oprocz zdjec i ewentualnie drugi w ktorym mozna cos na ich temat powiedziec jesli ma sie cos do powiedzenia... to tak gwoli scislosci
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2007-05-22, 15:42   

Aha, nie zrozumiałam więc, myślałam, ze prawisz o albumie, który jest opcją for :)
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-05-22, 15:57   

Osobiście mnie to łechce po... po prostu łechce :), bo nie ma tam mojego zdjęcia, ale gdyby jednak było, to musiałbym stwierdzić, że jeśli chodzi o głos rozsądku to na Lady zawsze można liczyć :).

Od dawna mnie to zastanawiało po kiego grzyba ludzie tak bardzo chcą się afiszować ze swoimi gębami ;). Być może trudno mi to zrozumieć przez to, że sam jestem fotogeniczny niczym piec kaflowy w rustykalne wzory, hałewer i tak ciężko mi pojąć ludzką potrzebę eksponowania swojego fizycznego ja i zbierania za to komentarzy (oczywiście najlepiej tych przychylnych, ktre mile połechcą ego, pozwolą zapomnieć na chwilę o kompleksach... :P ). Rozumiem urodziwe, pewne siebie kobiety, które pragną być podziwiane i po prostu lubią komplementy. Dobra, rozumiem kobiety w ogóle, że lubią posłuchać z ust faceta czegoś miłego na swój temat :). Jednak od jakiegoś czasu zauważam swoistą modę na upublicznianie siebie. Teraz nawet chłopaki czy już wręcz mężczyźni pozują z nagimi torsami do zdjęć i zamieszczają je na popularnych portalach, żeby siksy mogły wypróbować zdolności absorpcyjne swojej bielizny... ;) To jest jakiś zbiorowy szał :D ;).
Dobra, bo pierdzielę bez potrzeby, a konkluzji nie widać :). Więc mowa końcowa: czy naprawdę na dzień dzisiejszy 90% młodych ludzi ma syndrom Dody i Radzia? Czy ta potrzeba afiszowania się jest naprawdę aż tak silna? Gdzie nasza prywatność? I wreszcie po co otwierać galerię? Tomku, pragniesz być podziwiany przez nastoletnie gotki? :P ;););)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2007-05-22, 16:14   

Jaśku, to ten na avku to nie Ty :( A ja już myślałam, ze sie nam pokazałeś ;( Aleś mnie teraz zawiódł strasznie...

No właśnie pierdzielisz bez potrzeby 8) Mnie np. to, że już wiem na oko jak ktoś wygląda (co sie stało po kilku miesiącach rozmów z nimi) cieszy :P Jedną z nich już spotkałam (choć nie poznałam, ale to inna bajka...) drugą za niecały miesiąc zobaczę, a trzecią daj naturo przy okazji :P Kto wie, moze i Ciebie bym kiedyś spotkała w Twej pięknej mieścinie i po twarzy bym rozpoznała komu sie mam na szyję rzucić ;) wiec co za różnica czy ja je teraz z facjaty na fotach poznam, czy później? Galeria jest fajna póki ma jakiś porządek :)
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-05-22, 16:24   

No wszystko ładnie pięknie Gabsiku, tylko to, co napisałaś można uskutecznić w grupie wypróbowanych netowych znajomych, z którymi chcemy się prędzej czy później spotkać w realu. Wtedy taka hermetyczna galeria dla wtajemniczonych ma właśnie taki sens jak napisałaś :). Ale szumne otwieranie galerii, zapraszanie do niej wszystkich, radosne wklejanie swoich coraz to nowszych fotek, wspólne komentowanie: "JeSsTeś pIeNkNy mIsIaCzQ, tEsH hCeM TaKiE mIlUsIe oCzKi =) :****** ^^ <calus>" i tego typu akcje to jakieś małoletnie są, co? :P I w sam raz może na gimnazjalne emo-forum (bez urazy dla emo-fans ;) ).

Ale dobra, już się nie wypowiadam bo nawet nie mam specjalnego prawa :D.

P.S. No niestety to nie ja w avku :(. Ale chciałbym być taki mhroczny i menski jak bracia Mhroczkowie... I to spojrzenie... ehhh, kisiel w gaciach :D

P.S. 2 Gabs, z tym rzuceniem się w ramiona to... całkiem miła opcja by była :D ;). Powiedz proszę Tomkowi o tym, że zamierzasz to zrobić przy najbliższej okazji, ok? Bo ja bym mu powiedział, ale nie chcę się przechwalać :D ;)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2007-05-22, 16:44   

No, ale ja cały cza o tym mówię (pisze), tez nie jestem za otwarciem galerii dla wszystkich :P Jeśli jednak zostałoby to zrobione nie wskrzeszałabym wojny światów ;) Juz po sprawie, zamknięta nadal i bardzo dobrze :P A Tomek sam się dowie ;) i nie ma z czego halo robić, bo Cię nie rozpoznam :D ;)
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-22, 17:25   

HA znając Gabs to jakby Cię zobaczyła... nie, ona by Cię nie zobaczyła :P Jak już byś jakoś zdołał skupić jej uwagę na sobie to wszystkie powiatania i przytulania będziesz musiał zastąpić pisaniem przez Gabs smsa :P

Druga sprawa - mnie tam ryba czy mnie widzi 1 czy 100 000 000 000 osób ale miło wiedzieć jak wygląda człek z którym gadamy. Tyle.
_________________
Last.fm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone