Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
(NIE)tolerancja
Autor Wiadomość
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-19, 16:40   (NIE)tolerancja

Założyłam ten temat specjalnie - gdyż czuję się oburzona. Otóż jeden z rozmówców bezsensownie (w innym temacie) przyczepił się do mojego opisu.
Istnieje chyba coś takiego jak prywatność, mam na myśli prawo do własnego nicku, podpisu pod nim oraz opisu pod postem (o ile nikogo nie obraża i nie zawiera wulgaryzmów).
Posty, których autor ma na celu bezmyślną krytykę lub prowokację powinny być usuwane.
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-19, 17:41   

Jeżeli chodzi o moją wypowiedź związaną z twoim opisem to chciałem się jedynie przekonać czy chodzi o Hecate Enthroned... mam nadzieję, że to cię nie uraziło bo widzę, że opis masz już inny...
 
Krusher
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-19, 18:42   

Chodzi jej chyba o opis pod nickiem: "fuck christians". Mnie to osobiscie wcale nie przeszkadza, moge nawet powiedziec ze sie z tym zgadzam. :wink:
 
łza dla cieniów
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-19, 19:23   

ooo bardzo dobry temat chociazby biorac po duwage ostatnie zdarzenia na swiecie
(ja osobiscie do opisu nic nie mam)

otuz chozi o karykatury mahometa zamieszczone w prasie
czy nie jest to dobry temat do dyskusji

przyblize tym ktozy nie wiedza o co chodzi

w zachodziej prasie ukazaky sie karykatory ukazujace mahometa
kraje islamskie przyjely to zo oburzeniem
wg troche przegieli bo wiadomo ze oni maja fiola na tym punkicie

ale dochadzac do konca

dzis w radiu slyszalem
ze jakies kaplan islamski

zapowiedzial konkust na karykature holokaustu
sa za to duze nagrody

a inny kaplan nawet wyznaczyl nagrode
za glowe autora karykatury mahomet

a wiec ta sytuacja wg mnie ukazuje
ze mozna pisac ale trzeba sie liczyc z konsekwencjami
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-19, 20:00   

Zephyr napisał/a:
czy chodzi o Hecate Enthroned... mam nadzieję, że to cię nie uraziło bo widzę, że opis masz już inny...


nie...nie czuję się urażona, nie chodziło mi o ten opis, który został zmieniony...
lecz o ten, który Krusher miał na myśli. Rzeczywiście, jeżeli ktoś czuje się chrześcijaninem to może to godzić w jego uczucia religijne, ale żeby posunąć się do tego by rozpisywać się na temat poziomu inteligencji, odwoływać się do rozumu czy wieku....co dziwne poniżej koleś pisze, że podziela poglądy LaVeya...a przyrównuje innych ludzi do dresiarzy czy małolatów. Współczuję mu po prostu, bo jeżeli ma problem to chyba tylko ze sobą.
matka go chyba nie kocha, a ojciec tylko w nocy.

Całą resztę pozdrawiam.
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-02-19, 23:25   

Nie ma sensu sie sprzeczac. Można rożnie patrzec, na to zagadnienie, poniewaz dla niektórych, Twoj podpis równiez moze byc oznaką nietoleranjci..
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
Ostatnio zmieniony przez LadySatan 2006-02-20, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SBH 
srokojebca


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 75
Skąd: Miasto
Wysłany: 2006-02-20, 00:00   

oł fakin szit:D to aż tak zwróciłem Twoją uwagę że aż poświęciłaś mi całego posta:-)? dziękuję,lol. Otóż tak: dawno nie widziałem by ktoś przeczył sobie od góry do dołu w tym wszystkim co pisze:D Najpierw wzruszający tytuł: "(NIE)tolerancja"-pierdolne ze śmiechu:P Czy Twoje opisiki pod nickiem są tolerancyjne? Dalej treść merytoryczna postu: "prywatność", a cóż to za słowo? Ty masz prawo do prywatności a ja nie? przecież wyraziłem swoje prywatne zdanie na Twoj temat, więc co Ci do tego:-)? pilnuj swoich PRYWATNYCH spraw:D "każdy ma prawo do własnego podpisu, nicku blablabla...(o ile nikogo nie obraża i nie zawiera wulgaryzmów)"-ależ dziecko drogie-przecież Twoje opisy obrażają WIELU ludzi, a niektórych rażą głupotą i prymitywnością (np mnie:P) a i czy słowo "fuck" to nie jest wulgaryzm?


To nie miała być bezmyslna krytyka a i tym bardziej prowokacja, raczej wyrażenie własnego zdania, a pierwsza riposta ode mnie "sama się pierdol"-to była złośliwa kontra która miała na celu nawiązanie ostrzejszej dyskusji:-)


Wiesz, nie znam Cię, ale czasem widać z czyjejś wypowiedzi że naprawdę ten ktoś ma w głowie... pustkę. Czemu Cię przyrównałem do dresiarza? To taki algorytm; dresiarz kojarzy się właśnie z nietolerancją, obrzuca błotem wszystko czego nie jest w stanie pojąć, o czym nic nie wie. Ty nawet nie wiesz czym jest prawdziwe chrześcijaństwo, a piszesz na ten temat bzdurne rzeczy, obrażasz ludzi którzy chca w to wierzyć, bo to utrzymuje wielu z nich przy życiu (jak wiadomo niektórzy wierzą tylko nudów), co Cię to kurwa obchodzi w co ktoś chce wierzyć? Zajmij się swoimi sprawami, pokaż że jesteś inna niż dresus pospolitus:D Nie martw się, byłem niegdyś podobny pod tym względem (za czasów gimnazjum), wyrośniesz z tego:-)


"matka go chyba nie kocha, a ojciec tylko w nocy". a to? to udowadnia ze nie jesteś wyżej niż w gimnazjum:-)


PS co w tym dziwnego że popieram większośc poglądów LaVeya? Uzasadnij. Twoj post i Twoje komentarze aż roją się od Twoich własnych zaprzeczeń, następnym razem zastanów się kilka razy zanim posta napiszesz i skompromitujesz się:-) Pozdrawiam.

[ Dodano: 2006-02-20, 00:06 ]
i jeszcze jedno: nie myśl że katolicyzm to to, co przedstawia kościół, kościół to pojebana instytucja która zniszczyła prawdziwy sens tej religii... i zgodzę się z tym, że religia chrześnijańska według kościoła to jedno wielkie gówno.
_________________
Czy jesteś pewien że to, w co wierzysz NA PEWNO istnieje? Jeśli nie to po co negujesz inne rzeczy?
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-20, 01:13   

ehh 90% procent metali czy to dla jaj czy z innych pobódek obraża uczucia religijne chrześcijan... czy to na koncertach, swoim ubieraniem się (np koszulka Fuck me Jesus) czy libacjach alkoholowych .. i nikt nie robi z tego wielkiego halo... więc nie rozumiem czemu opis "fuck the christians" narobił tylu kontrowersji...
 
SBH 
srokojebca


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 75
Skąd: Miasto
Wysłany: 2006-02-20, 11:17   

No proste że takich haseł jest wszędzie pełno:D i nie przeszkadza mi to, ale w pewnym momencie i tak zaczyna się to nudzić, to świadczy tylko i wyłącznie o głupocie, i tyle chciałem przekazać, jak ktoś na koncercie np blackowym krzyknie-"pierdolić chrześcijan" czy coś, to to jest taka sama obraza dla tych ludzi ktorzy są chrześcijanami (napewno znajdą się tacy nawet na koncercie blackowym). Nie wiem kto z Was uważa się za metala itd, ale dziwicie się dresiarzom że Was nie szanują za długie włosy, za poglądy i gust muzyczny, uważacie dresiarzy za tępych, a w rezultacie niewiele się od nich różnicie, też jeździcie po wszystkim co Wam się nie podoba (oczywiście nie mówię tu do Was wszystkich na forum;>), dajcie katolikom spokój, zajmijcie się innymi sprawami. Wkurwia mnie jakaś 13latka co usłyszała jedną może płyte blackową, nałożyła sobie czarne ubranko (mamusiu, nie kupuj mi więcej kolorowych ubranek:P) i chce zaszpanować pojebanymi opisikami ktore jej zdaniem są śmieszne:D są żałosne... amen:-)


Nie chcę się wywyższać, bo nie mam czym, chcę być obiektywny.

[ Dodano: 2006-02-20, 11:18 ]
Zephyr, chrzani mnie co kto mówi na jezusa, jezusa ja nie znam, znam za to wielu chrześcijan.
_________________
Czy jesteś pewien że to, w co wierzysz NA PEWNO istnieje? Jeśli nie to po co negujesz inne rzeczy?
 
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-20, 19:50   

szpanować...nie, wiek ostrych szaleństw mam za sobą już dawno (zostawiłam je na studiach), a mój opisik podoba mi się tak bardzo, że go nie zmienię. Nie sądziłam natomiast, iż TO tak zadziała, zwłaszcza na inteligentnych wyznawców poglądów LaVeya.

[ Dodano: 2006-02-20, 20:42 ]
aha, jeszcze jedna myśl: forum ma służyć po to, by się wygadać (czasem wykrzyczeć) na interesujący lub czasem kontrowersyjny temat. Będąc anonimowym często ma się pewną swobodę działania, a mianowicie to, że mówi się rzeczy, których normalnie nie powiedziało by się, np. w pracy. Forum służy do tego, by wygadać się wśród ''swoich" i ''dostaje się'' po głowie za szczerość. Owszem jestem krzykacz. Ale tym krzykiem chciałabym zyskać raczej sprzymierzeńców, nie wrogów...czy mam pomyśleć (dzięki takim osobom jak TY), że źle trafiłam?

nie chcąc wojny - pozdrawiam
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
SBH 
srokojebca


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 75
Skąd: Miasto
Wysłany: 2006-02-20, 22:46   

Ja również nie chce wojny:-) Zgoda już...
_________________
Czy jesteś pewien że to, w co wierzysz NA PEWNO istnieje? Jeśli nie to po co negujesz inne rzeczy?
 
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-20, 23:02   

przecież chyba do tego powinniśmy dążyć, wszak jest nas mało ( mam na myśli słuchaczy szeroko pojętego Metalu) ...nie lubię kłótni, a mój opis stanowi pewien rodzaj buntu przeciwko bieżącym wydarzeniom w naszym kraju, nie sądziłam, że będzie przedmiotem jakiejś polemiki :? , lubię rozmawiać ale wolę zdecydowanie milsze tematy, mam nadzieję, że Ty również. :wink: pozdrawiam
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
SBH 
srokojebca


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 75
Skąd: Miasto
Wysłany: 2006-02-21, 00:14   

Ja mam taki charakter:-) przykro mi, albo mnie wyjebiecie z forum albo bedziecie mnie nienawidzieć za to co piszę:D Mam jednak nadzieję że między nami spór na ten temat zakończony:-)
_________________
Czy jesteś pewien że to, w co wierzysz NA PEWNO istnieje? Jeśli nie to po co negujesz inne rzeczy?
 
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-02-21, 00:58   

SBH napisał/a:
Wkurwia mnie jakaś 13latka co usłyszała jedną może płyte blackową, nałożyła sobie czarne ubranko (mamusiu, nie kupuj mi więcej kolorowych ubranek:P) i chce zaszpanować pojebanymi opisikami ktore jej zdaniem są śmieszne:D są żałosne... amen:-)


a co wymagasz od 13 latek? że zrozumie odrazu na czym świat stoi? każdy jakoś zaczyna, dla mnie lepej tak niż dyskoteka, a Ty odrazu byłeś "kul"? z wiekiem dziewczyna dostanie charyzmy :)
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-21, 19:17   

hehe, a są tu na tym forum jakieś 13-latki? :shock:
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone