Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
(NIE)tolerancja
Autor Wiadomość
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-02-22, 12:18   

raczej nie ma :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-03-01, 20:46   

Raziel napisał/a:
SBH napisał/a:
Wkurwia mnie jakaś 13latka co usłyszała jedną może płyte blackową, nałożyła sobie czarne ubranko (mamusiu, nie kupuj mi więcej kolorowych ubranek:P) i chce zaszpanować pojebanymi opisikami ktore jej zdaniem są śmieszne:D są żałosne... amen:-)


a co wymagasz od 13 latek? że zrozumie odrazu na czym świat stoi? każdy jakoś zaczyna, dla mnie lepej tak niż dyskoteka, a Ty odrazu byłeś "kul"? z wiekiem dziewczyna dostanie charyzmy :)


Jak ja miałem 11 lat i zobaczyłem grupę punków i mojego starszego kolegi pod chatą to wziąłem nowe dżinsy całe wybażgrałem w napisach Dezerter,anarchia,AC|DC i takie tam...Nałożyłem chustę na głowę wziąłem bmx i zacząłem tak jeżdzić po ulicach.Wtedy zaczynałem przygodę z tą muzyką i po prostu mi jako młodego chłopcu imponowali tacy metale,punki i starszego kolegi pod chatą.Chciałem być taki jak oni.Dziś chodzę ubrany normalnie,mam jedną bluzę z jakimś zespołem,nie mam glanów itp.Do wszystkiego się dorasta.Każdy przez to przechodzi.Tak mi się wydaje....Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-03-01, 20:48 ]
Tylko mnie za czuba nie weżcie...to było dawno i nie prawda.....
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone