Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Kac- i wypróbowane sposoby na niego
Autor Wiadomość
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-19, 20:22   Kac- i wypróbowane sposoby na niego

Czasami jest baaardzo męczący- zwłaszcza, jeżeli piło się kilka rodzajów alkoholu.
Mój sposób to mocna kawa i dobre jedzonko, prawie zawsze mam ochotę na coś pikantnego.
W jaki sposób Wy leczycie kaca?
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
łza dla cieniów
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-19, 21:12   

dobre jedzonko mowisz...

a jak masz tekiego kaca ze i wody napic sie nie mozesz :D

oj pamietny sylwek
co tak zaszalalem ze dopiero na o 17 na nowy rok moglem cos pic i jesc :D:D:D

ja tam sposobu nie mam
bo nie pijam czesto wiec i bardzo zadko mam
tylko z jakichs wiekszych okazji :)
 
Krusher
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-19, 21:18   

Ja znam dwa sposoby:

1. Barszczyk czerwony. :mrgreen:
2. Sok z surowych ogórków. :mrgreen:

Mi to zawsze pomaga. :D
 
kurczakowski 
srokojebca


Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 72
Wysłany: 2006-02-19, 23:21   

najlepsze na kaca sa 2 browarki:)
jezeli nie chce sie katowac kolejny dzien alkocholem to ja zawsze stosuje sen.przespac kaca to tez dobre lekarstwo
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-19, 23:29   

Sposób mojego brata:
- kwas po ogórkach
moj:
- jogurt naturalny

chociaż jak przesadze z dawką i za bardzo przemieszam ... a jeszcze jak mi odbije i pójde tego wieczora na kebab .. to chociaż bym się zesrał 15 razy to 2 dni mam z głowy:/
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-02-19, 23:36   

ja mialam jeden raz w zyciu kaca, wiec sie nie wypowiem :p zresztą trudno po 3-4 piwach miec kaca. Ale podobno sok z ogórków bardzo pomaga..
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-21, 20:20   

najgorzej odchorowuję imprezy, na których pali się masę fajek (sama nie palę i nigdy nie paliłam). Prawie zawsze wtedy jest źle na drugi dzień, nawet, jeżeli się wyśpię. Natomiast jeżeli impreza odbywa się pod chmurką mogę wypić ile mi się podoba oraz co mi się podoba (to świeże powietrze tak działa) :lol:
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
SBH 
srokojebca


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 75
Skąd: Miasto
Wysłany: 2006-02-23, 11:11   

Przed imprezą dobrze jest wypić szklanke mleka (rano nie będzie czuć takiego osłabienia w mięśniach) oprócz tego kawa raczej jest mało zdrowa pod alkohol, w końcu jedno i drugie podnosi ciśnienie;-) no chybaże dużo papierosów się przy tym pali to luz, jedzenie jest wskazane jak najbardziej (niejlepiej ciepłe)
_________________
Czy jesteś pewien że to, w co wierzysz NA PEWNO istnieje? Jeśli nie to po co negujesz inne rzeczy?
 
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-23, 20:56   

taaak, tylko pamiętaj, że mleko działa jak odtrutka i jeżeli masz zamiar pić np. wódkę, to musisz liczyć się z mozliwością ''efektów specjalnych'' czyli fazy kiblowej z powodu zważenia się mleka.
Ja miałam tak raz - było okropnie i już więcej tego nie stosuję. Ale każdy ma inny organizm.
Z ciśnieniem zaś mam rzeczywiście problem - często bywa za niskie (98/60) i stale jestem na lekach wyrównujących. Niebezbieczeństwo zbyt wysokiego ciśnienia raczej nie wchodzi w grę. :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
SBH 
srokojebca


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 75
Skąd: Miasto
Wysłany: 2006-02-23, 23:00   

No ja właśnie kiedy piłem mleko przed imprezą i potem piłem wódke to wyśmienicie się czułem:-) chyba rzeczywiście różnica orgamizmów:-)
_________________
Czy jesteś pewien że to, w co wierzysz NA PEWNO istnieje? Jeśli nie to po co negujesz inne rzeczy?
 
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-02-23, 23:08   

najlepiej prze wódką to tłusty rosół... człowiek jest jak dąb :)
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-06-12, 21:32   

Na dolegliwosci zołądkowe polecam takie czarne tabletki firmy herbapol, 5 zl kosztuja, a dzialanie maja ekstra :D Niestety nazwy nie pamietam, ale panie w aptece na pewno znają ten lek.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
einsam_87
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-19, 12:45   

sporo sposobów na leczenie kaca :) ja pije od zawsze a kaca miałam tylko raz!!!!! po połowinkach gdy sama wypiłam pół litra czystej zaledwie z jedną szklanką soku ;P a tak to kaca nie miałam :)

Co robie żeby nie mieć kaca?? :evil:
Mianowicie zazwyczaj nic nie jem, pije na tzw"pusty żołądek" następnego dnia nie widać, że wogle coś piłam dzień wcześniej :D a potrafię wypić nawet 7-8 piw i co nic :P i w sumie dobrze bo nie muszę marnować następnego dnia na leczenie kaca :P
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-06-19, 14:53   

einsam_87 napisał/a:
sporo sposobów na leczenie kaca :) ja pije od zawsze a kaca miałam tylko raz!!!!! po połowinkach gdy sama wypiłam pół litra czystej zaledwie z jedną szklanką soku ;P a tak to kaca nie miałam :)

Co robie żeby nie mieć kaca?? :evil:
Mianowicie zazwyczaj nic nie jem, pije na tzw"pusty żołądek" następnego dnia nie widać, że wogle coś piłam dzień wcześniej :D a potrafię wypić nawet 7-8 piw i co nic :P i w sumie dobrze bo nie muszę marnować następnego dnia na leczenie kaca :P


Ło dziewczyno, skoro potrafisz wypić tyle na pusty żołądek, to co to dopiero by było gdybyś piła na pełny! :D 15 beersów jak nic, a może nawet i "oczko" :) A później wieeeeelki paw i znów lecisz ósemkę na pusty ;)
A na drugi dzień jak nowo narodzona :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-06-20, 18:44   

Jak mam kaca to se ściągam jakiś serial (np. Lost albo That 70s show) i siedzę i cały dzień oglądam. :P
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone