Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Kac- i wypróbowane sposoby na niego
Autor Wiadomość
Merin 
srokojebca



Wiek: 35
Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 50
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-08-30, 16:32   

a ja kaca nie mam, mialem raz w zyciu, i przykro sie stalo, bo na drugi dzien wziela mnie do tablicy na chemii... powiedzialem, ze jestem niedysponowany troche, popatrzyla na mnie i powiedziala, zebym sobie usiadl ;))
_________________
Swallow this!
 
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2006-08-30, 19:14   

progger napisał/a:
Albo w drugą stronę - nie przestawać chlać. Nie trzeźwiejesz nie masz kaca. Cud sposób! I działa za kązdym razem :P



Mamy rozwiązanie ... Trzeba wyprobować
 
hatecrew
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-02, 11:02   

Nie popijac wodki piwem to sie kac nie pojawi. Na drugi dzien seteczka albo dwie i po kacu.
Jesli pic piwo to bez wodki i z umiarem i za cholere zadnych wynalazkow w stylu szampan.
 
}{^HorgH^}{ 
pyta leśna



Wiek: 36
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 24
Skąd: Rabka-Zdrój
Wysłany: 2006-09-02, 11:15   

Nie mam sposobu. Ja śpię i cichutko BM puszczam , to jakoś przechodzi.
_________________
WWW.DEVILISHMUSIC.FORA.PL

------------> WBIJAC I ROZKRECAC!! <-----------
 
 
Holly
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-16, 17:49   

Po prostu nie pić :mrgreen:
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-09-16, 18:17   

Nie ma takiej opcji ;)
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Holly
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-16, 18:22   

Mam kolege, który ma problem z nerkami i do końca życia nie może alkocholu ani czekolady :cry: jakoś sobie radzi...
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-09-16, 19:22   

Jak mus to mus ale jak nie mus to... ;)
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Zbyhu 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 59
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-09-18, 19:25   

Holly napisał/a:
Mam kolege, który ma problem z nerkami i do końca życia nie może alkocholu ani czekolady :cry: jakoś sobie radzi...



No to jakiś poważny problem, bo ja miałem kamień w nerce(wielokość: ziarenko piasku, ból: niewyobrażalny.... Nie wyobrażam sobie, co czują ludzie, kótórzy mają większe kamienie...) i musiałem pić piwko codziennie:D przez kilka tygodni, a miałem z 8-9 lat:D. Oczywiście jeszcze inne antybiotyki np. coś w stylu pasty do zębów, którą to trzeba było rozpuszczać w szklance ciepłej przegotowanej wody i wypijać; nie miała czystego smaku mięty, tylko jeszcze jakieś zioła o niezydentyfikowanym smaku(bleee, do tej pory nienawidzę smaku mięty, oprócz pasty do zębów, bo jej się nie je ani nie pije:D). I się rozpuścił, jebany... Nie pijcie wody z kranu:D.
Co do kaca... Jeśli kac, to ciepła(nie gorąca) herbatka, bułka z pomidorkiem i jest git:D.
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=90857
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2006-09-18, 20:40   

powerade zazwyczaj pomaga... no i zupka vifon oczywiscie...
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
ChristAgony
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-22, 19:49   

Holly napisał/a:
Mam kolege, który ma problem z nerkami i do końca życia nie może alkocholu ani czekolady :cry: jakoś sobie radzi...


no to pewnie urzywa innych rzeczy żeby sie rozerwać :>
na kaca:
wanna pełna wody
durzoooo rzarcia
gorąca słodka cherbata
maslanka
i KAC KUPA ;D
no i ibuprom jeszcze.

I takimi sposobami bardzi szybko mija:) przynajmniej u mnie;]
 
Amon 
pyta leśna



Wiek: 34
Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 45
Wysłany: 2006-09-24, 00:15   

ja slyszalem ze podobno gorzka herbata jest switna ale nie moge potwierdzic bo nie probowalem ale na pewno co na 100% pewny jestem to sen. To najlepszy sposob
_________________
Tylu śmieje się, nie do Ciebie, nie!

Uśmiech taki tani! Jeszcze jeden tani gest!

Odważyłeś się, by powiedzieć NIE!

I nie żałuj tego, wiesz, że teraz lepiej jest!
 
łapserdak
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-05, 11:42   

mam znajoma, której pomaga aspirynka na kaca :D:D jeszcze nie probowałam tego :P sok po ogorkach jakos mi nie pomaga :D kiedys mielalam takiego kaza że jak pomyslalam o jedzeniu tomisie niedobrze robilo, a jak oczyms kwasnym to na wymioty mi się zbieralo :P no to był jeden z gorszych dni w moim zyciu :P
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-11-17, 18:04   

No dobra pomysł z imprezą na której nie piję nie wypalił. Ale ze względów finansowych chyba jeszcze trochę pokultywuje ten model imprezowania choć umoczyłbym pyszczek w winku jakims wytrawnym :)
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2007-05-31, 21:15   

Ponoć najlepsza jest woda. Pytanie: przed czy po? A więc, moi drodzy: ZAMIAST! ;)
A ja stosuję jedną tylko metodę, która nawet dobrze się sprawdza. Otóż strzelam sobie rano zimne piweczko. Tak zwany kacowstrzymywacz. Później kąpiel i świeże powietrze i nie ma śladu po złym kacu. Aha, jeśli mimo wszystko nie pomaga, to zwiększenia dawki nie polecam. Bo większa ilość zimnego piweczka z rana zadziała jak kacopodwajacz, który dopadnie wieczorem w sposób okrutny. Jak mam możliwość to lubię też przespać wszelkie cierpienia "dnia następnego". Wtedy zachodzi ciekawe zjawisko: "Wstaję rano, a tu Teleexpress" ;).
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone