Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Historie Waszych pseudo
Autor Wiadomość
^^black raven^^ 
pyta leśna


Wiek: 32
Dołączyła: 18 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: Piekielna Odchłań
Wysłany: 2006-05-19, 15:02   

Na mnie zaczęli wołac ''black raven'' jak sobie włoski pofarbowałam na czarno, też jestem określana, jako czarna wdowa, albo perwoll black magic, z mojego zamiłowania do koloru czarnego...
 
 
agrafka665
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-25, 11:17   

A moja przewyjebiściewkosmos oryginalna :D ksywka powstała kiedy za dawnych czasów takie małe czorne coś* polazło do parku, gdzie złaziły się różne bałagany, żule i brudasy z mojego zacnego miasta. A miało to coś na sobie tró czorrne portki z powpinanymi około sześćdziesięcioma agrafkami:P i ktoś stwierdził że jak szłam to najpierw było widać agrafki a dopiero potem mnie, no i zostało żem jest Agrafka;] a 665 dlatego że coś trzeba było w necie dopisać, bo tych agrafków jak mrówków, 666 jest za bardzo mroczne, 667 zbyt powszechne, więc jest 665 czyli nowy, lepszy szatan, w dodatku w promocji :P
A ostatnio otrzymałam od klasy nową ksywkę. Herezja<rotfl>. Po pewnej pamiętnej religii i trochę od nazwiska;) ale jest za bardzo...no...kretyńska, żeby jej używać:P a jeszcze niektórzy jak im odwali mówią na mnie Heroina, Hera, Hermiona(łe), Smeagol(nie pytajcie dlaczego:D) albo pokurwieniec, zjeb, a przyjaciółka mówi do mnie Żygu :D


*ja jak miałam sejtan mołda:P
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-25, 17:45   

Co za barwne spektrum przezwisk :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
agrafka665
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-26, 11:29   

Jakże by mogło być inaczej w przypadku tak barwnej* postaci jak ja :lol: :D

*nie, nie jestem murzynem, ani japończykiem:P
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-05-26, 11:34   

:lol: :shock:
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
++necro++
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-27, 23:03   

ja mam poprostu taki nick na radiu BiS... potem pomyślałem, że mogłem się nazwać antychryst, bo tak na mnie mówią po moim wybryku w kościele.

Ale to nie moja wina, ksiądz na kazaniu aż się prosiłżeby nazwać go zboczeńcem...;-)
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-05-27, 23:11   

Wreszcie nick za którym stoi ciekawa historia. Szczegóły prosimy! Z tym księdzem znaczy;)
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-05-27, 23:16   

A swoją drogą miałem coś w podobnym guście. Przyjechał do nas na rekolekcje ksiądz i katechetka wszystkie swoje owieczki zapędziła do kościólka. Tam ksiądz (który nawiasem mówiąc nawet nie wiedział w jakim mieście się znajduje) powiedział:
"Wiecie co to są punki, skini i hip hopowcy? To są śmieci! A wiecie co się robi ze śmieciami? Pali się je!"
Zacząłem bić brawo i opuściłem światynię.

O recyklingu nie słyszał czy co??
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-05-27, 23:16   

progger napisał/a:
Wreszcie nick za którym stoi ciekawa historia. Szczegóły prosimy! Z tym księdzem znaczy;)


ja też, ja też! mroczna tajemnica się za tym kryje :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
++necro++
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-28, 00:15   

a no wiecie w moim przypadku to było tak; siedzimy z kumplami w kościele i jemy chipsy. nagle ksiądz w kazaniu zaczął wymieniać rodzaje kobiet, pamiętam przykład feministek. No to ja wstaje i mówię do niego zboczeniec. On więc mi nakazał wyjść, ja zaś pomachałem do kumpli i wyszedłem. Od tego momentu nie pokazjue się w kościółku.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-28, 00:23   

To jak ktoś mówi o feministkach to jest zboczony? Nie kapuję za bardzo... A i zasady dobrego wychowania nakazują, aby powstrzymać się od konsumpcji gdy się jest w kościele (albo choćby w szkole na lekcji).
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
++necro++
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-28, 00:28   

nie on cuś gadał o kobitach. A wszyscy wiemy że księdzu nie wolno. Feministki to tylko był przykład.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-28, 00:30   

Dlaczego niby mu nie wolno?? Kolego Necro, zapraszam lepiej do tematu o pozerstwie... :/
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-05-28, 09:24   

Fakt chopie trochę z kija cięta ta twoja historyjka :?
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
++necro++
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-28, 10:17   

czy musze mówić wprost że ksiądz nie może se poruchać?? A zresztą to już było daaawno, daawno temu. Od tego czasu dojrzałem już emocjonalnie
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone