Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Gejobisie
Autor Wiadomość
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-05-28, 20:49   Gejobisie

http://wiadomosci.gazeta....7.html?skad=rss

Jak słusznie powiedział Ogórek, w każdej bajce dla dzieci możnaby doszukać się różnych podtekstów, więc lepiej byłoby w ogóle wypieprzyć z ramówki TV wszystkie dobranocki. Bo np. takie "Smerfy" - zastanawiające, że Smerfetka jest jedyną kobietą w wiosce Smerfów, a Papa Smerf nosi czerwoną czapeczkę i takież gacie (dodatkowo podteksty antysemickie - wystarczy spojrzec na Gargamela, by wiedzieć o co chodzi :D). Dalej są Bajki z mchu i paproci - Żwirek i Muchomorek mieszkają w jednym domu, choć prawdopodobnie nie są spokrewnieni, tak samo Bolek i Lolek. Przygody kota Filemona - to już jest czysty hardkor, bo Bonifacy jest starszy od Filemona, Pedofil, znaczy się! ;) Czy nie uważacie, że pani rzecznik pcha się we własną pułapkę - wprowadzając taką "antygejowską" cenzurę w programach dla dzieci, sama ogranicza prawa dzieci, których przecież jest rzecznikiem?
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-05-28, 20:52   

nawet nie chce mi sie tego komentowac... żenada
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-28, 20:57   

Stary kiedyś jakiś psycholog zrobił psychoanalizę postaciom z Kubusia Puchatka. Wyszło na to ze Kłapouchy ma depresję, Królik nerwicę natręctw, Prosiaczek zaniżoną samoocenę itd. Najsmieszniejsze jest to ze na Teletubisiami pracował sztab psychologów żeby dzieci jak najwięcej rozumialy i się uczyły.
_________________
Last.fm
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-05-28, 21:15   

Na temat Teletubisiów powiem tyle, że jak dla mnie to jest najabrdziej zeschizowana bajka ever i sam osobiście bałbym się jej oglądać w nocy, przed spaniem. Serio mówię. Te kukły są tak psychodeliczne że głowa mała, a o słoneczku to już nawet nie wspominam, bo to jest zwyczajnie atak na ludzką psychę :). Swojemu dzieciakowi nigdy bym tego nie pozwolił oglądać.
A czy Tinky promuje homo? A cholera jasna go wie, ja tam z nim nie spałem :P ;).
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-05-28, 21:29   

Ohhhh taaaaak... szczególnie te obciskanie się... taakieee ghaaaaayyy...
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-05-28, 21:39   Re: Gejobisie

Ceandric napisał/a:
Czy nie uważacie, że pani rzecznik pcha się we własną pułapkę - wprowadzając taką "antygejowską" cenzurę w programach dla dzieci, sama ogranicza prawa dzieci, których przecież jest rzecznikiem?


Bo jak ktoś stara się znależć jakiegoś pieprzonego podtekstu to zawsze go znajdzie,nawet w tych bajkach dla dzieci.Pani rzecznik oczywiście ma problemy z sobą samą i własną orientacją skoro już w bajkach dostrzega homoseksualizm....
Powtarzam....jak ktoś szuka podtekstu to go zawsze znajdzie....a co z tego wyjdzie to już nie my problem.
 
jendranez 
pyta leśna



Wiek: 36
Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-05-28, 22:03   

Ta nagonka, na wszytsko jest przerażająca. Nigdy nie lubiłem tej bajki. Obojętnie ile miałem lat. Ale doszukiwanie się podtekstów, aż tak głęboko.. To juz wielka przesada.. Trudno w ogole coś takiego komentowac ;-)

Dla smiechu:
http://www.youtube.com/watch?v=U7XC-c70VyI
;-)

btw.
Co do pani rzecznik. Prosze dokładnie interpretować wiadomosci ;-) Pani rzecznik dostała informacje ze "mogą być jakies podtexty chodź sama tego nie zauwazyła" ale w jej obowiązku jest przekazanie takiej sprawy to "zbadania". :-)
_________________
www.last.fm/user/jendras
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-05-28, 22:11   

Tak,tak...całą sprawę zbada sztab wiary zatrudniającej się w walce z bajkami które sieją zgorszenie....szykujmy się,że na odstrzał pójdzie również Krecik.
 
jendranez 
pyta leśna



Wiek: 36
Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-05-28, 22:24   

I to by mnie nie zdziwiło :-) W koncu kopce w tej bajce wyglądają jak CYCKI, za przeproszeniem :P
_________________
www.last.fm/user/jendras
 
 
Gwenhwyvar 
pyta leśna



Wiek: 37
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2007-05-29, 07:56   

A mi podobała się wypowiedź jednego psychologa, że to nie bajki powinny być badane, ale ludzie, którzy dostrzegają w nich tego typu podteksty - w końcu głodnemu chleb na myśli...
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-05-29, 08:28   

poprostu latwiej przyjebac sie do czegos niz np zajac sie problemami dzieci w domach dziecka czy z biednych rodzin...
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-05-29, 10:14   

A ja nie wiem o co w ogóle cały ten szum, rozdmuchany już zresztą po całym świecie, z kolosalną szkodą dla Polski. Dla mnie to wygląda tak: pani Sowińska dostała sygnał, że lalka w tej bajce może nieść jakieś tam przesłanie homoseksualne, jakieś podteksty. Sama pani Rzecznik tego nie dostrzega i nie widzi zagrożenia, jednak dla spokoju i z rzetelności wykonywanej pracy poleciła psychologom, aby się temu zagadnieniu przyjrzeli. Bo skoro taki sygnał się pojawił, to kogoś to musiało zastanowić, zbulwersować, zniesmaczyć, ktoś po prostu uznał, że coś jest nie tak i poprosił Rzecznika o zbadanie sprawy. Tyle. Rutynowa kontrola pewnego sygnału, który dostała pani Rzecznik. Gdyby sprawę olała, to zaraz by się podniosły głosy, że Rzecznik jest do bani bo ignoruje poważne sygnały dotyczące bezpieczeństwa najmłodszych... Ludzie, o co tu robić aferę? Może i wygląda to zabawnie, pośmiać się trochę można, ale nie róbmy z tego tragedii, ok?

Z drugiej strony jestem przekonany, że takiej atmosferze wokół tej sprawy sprzyja postawa LPR (z którego wywodzi się pani Sowińska), która wzięła sobie za sprawę honoru udupienie środowisk mniejszości seksualnych i pierd.... o tym wszędzie, gdzie tylko może. Niech się pan szanowny w-c premier Giertych, wraz z bandą swoich popleczników pukną w czółka, bo to, co teraz wyprawiają skrajnie szkodzi Polsce i przedstawia ją w świecie w ultranegatywnym świetle homofobii.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Nicetas 
srokojebca



Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 80
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2007-05-29, 10:20   

Pani Sowińska powinna się leczyć...bo jak ktoś wszędzie widzi ukrytego geja to mi się wydaje, że to jakaś mania. Na to sa tabletki :D

Ale i tak nic nie przebije jej listu do Benedykta XVI, kiedy pisała o masońskich mediach:D (czyt. TVN)
_________________
Tota vita discendum est mori...
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-05-29, 10:23   

Nicetas napisał/a:
Pani Sowińska powinna się leczyć...bo jak ktoś wszędzie widzi ukrytego geja to mi się wydaje, że to jakaś mania. Na to sa tabletki :D



Człowieku, litości!! Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? PANI SOWIŃSKA NIE WIDZI W TEJ BAJCE NIC NIEWŁAŚCIWEGO, ZDROŻNEGO, PROPAGUJĄCEGO NIEWŁAŚCIWE IDEE WŚRÓD NAJMŁODSZYCH!!!! Takie wypowiedzi jak Twoja dają początek mitom!
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-05-29, 16:20   

a tak swoja droga http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=1569 ... no coz ;)...
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone