Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Na indeksie Giertycha
Autor Wiadomość
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-08-15, 15:50   

dexter xs napisał/a:
Giertych jest fajny można z nim porozmawia piłem ostatnio z nikm kawę przy polach MOkotowskich i wyznał mi kurwa że on w mediach to tylk0o sie pozuje na takiego świętoszkowatego w9ięc jes6t ok. :)


A mnie wczoraj nawiedziły duchy na chacie i aż się fundamenty popierdoliły.Słowo...
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-15, 22:52   

Kapsel napisał/a:
neoendeckie? Rozwiń

Co tu właściwie rozwijać? LPR i jego poprzednik, Stronnictwo Narodowe, to formacje neoendeckie, odwołujące się do (dziś archaicznej i zdecydowanie szkodliwej) tradycji endeckiej, antymodernizacyjne, antyeuropejskie, nacjonalistyczne, w chory sposób wiążące polskość z katolicyzmem, antyzachodnie i prorosyjskie (że przypomnę tylko popieranie stanu wojennego za czasów PRL i sprzeciw wobec wstąpienia do NATO po odzyskaniu niepodległości), w cyniczny sposób żerujące na poczuciu rozgoryczenia pewnej części społeczeństwa, najbardziej dotkniętej skutkami transformacji ustrojowej, i podsycające różnorakie fobie tych ludzi. Ich udział we władzy jest w oczywisty sposób sprzeczny z polską racją stanu (niestety, tak jak wszyscy, korzystają oni z dobrodziejstw demokracji) - dlatego też wcale się nie dziwię antypatii mediów wobec nich: oprócz wymogu dziennikarskiej rzetelności i bezstronności jest również coś takiego jak obywatelska odpowiedzialność. Stąd zapewne ukazywanie Giertycha w niekoniecznie przyjaznym świetle. Ale powtórzę: na pewno nie w widocznie niesprawiedliwym.

A tak w ogóle to dziwię się tym przychylnym słowom. Zwłaszcza na takim forum. Program zero tolerancji Wam się tak podoba? Ja szkołę kończyłem dość dawno, a dzieci nie mam, więc siłą rzeczy niezbyt się orientuję w nie dotyczącej mnie kwestii. Widziałem tylko spoty reklamowe LPR: "zamkniemy podwoje szkół przed bandytami". A "bandytami" była tam młodzież wyglądająca na przynależącą do subkultur... Brakowało tylko Charlesa Bronsona odstrzeliwującego tych wstrętnych punków, metalowców i hipisów na tle napisu Życzenie Śmierci 10 ;P If you know what I mean. ;)

[ Dodano: 2007-08-15, 22:54 ]
Ceandric napisał/a:


Może w nie w mediach takich jak telewizja, ale w internecie od cholery jest takiego materiału


No i... właściwie co z tego? :)
Strony odnoszące się doń bałwochwalczo też by się pewnie znalazły, gdyby ktoś okazał się wystarczającym masochistą, by ich szukać. ;)
 
Maciej 
srokojebca


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-08-15, 23:39   

Kapsel napisał/a:
Wkurwia mnie to ograniczenie ludzi w stosunku do Giertycha. Rozumiem ,że może nie podobać się część działalności tego polityka ale nie dajmy się zwieść medialnej nagonce! W Mediach kreują go na dosłownego idiotę ,który mając IQ poniżej liczy trzycyfrowej doszedł do władzy ale czy ktoś powie o tym ,że skończył prawo i historię na UAMie? Wszyscy mówią o lekturach-dobrze, ale czy ktoś wspomni o pozytywnych aspektach jego działalności(wystarczy poczytać o wykorzystaniu dotacji z UE).

Jak dla mnie taki sam karierowicz jak Kwasniewski tylko troche inteligentniejszy bo akurat Kwach byl idiota wyjatkowym - ale porownanie trafne.
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-08-16, 08:02   

Maciej napisał/a:
Jak dla mnie taki sam karierowicz jak Kwasniewski tylko troche inteligentniejszy bo akurat Kwach byl idiota wyjatkowym - ale porownanie trafne.
jakoś nie widzę podobieństwa (żeby nie było - nie kocham Kwacha i nigdy na niego nie głosowałem i nie zagłosuję)
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-08-16, 09:21   

Kwach idiotą wyjątkowym? Może troche słów dla poparcia tej tezy? Czy po prostu należysz do tych co zawsze będą go wyzywać za przeszłość?

Poza tym abstrahując od inteligencji wartość polityka poznaje się po jego międzynarodowej opinii - tu Kwach zdecydowanie wygrywa nie tylko z Giertychem ale i większością polskich polityków.
_________________
Last.fm
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-08-16, 11:59   

ale z wieloma tez przegrywa (np. prof. Geremek)
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-16, 13:35   

Shaitan napisał/a:
Maciej napisał/a:
Jak dla mnie taki sam karierowicz jak Kwasniewski tylko troche inteligentniejszy bo akurat Kwach byl idiota wyjatkowym - ale porownanie trafne.
jakoś nie widzę podobieństwa (żeby nie było - nie kocham Kwacha i nigdy na niego nie głosowałem i nie zagłosuję)


Mogę się podpisać pod notką Shaitana. Karierowiczami jest, przy optymistycznych założeniach, 98% polskich polityków, więc nazwanie tak dwóch z nich nic nie mówi o rzekomych analogiach czy podobieństwach między rzeczonymi. "Okrągłe zdania" i frazesy Kwaśniewskiego były faktycznie męczące, ale pomimo braku sympatii muszę stwierdzić, że widywałem już na szczytach władzy w naszym kraju mniej rozgarniętych.
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-08-16, 13:58   

Shaitan napisał/a:
ale z wieloma tez przegrywa (np. prof. Geremek)


Nie mówię że jest najinteligentniejszy ale sam przyznasz że sporo więcej jest głupszych od niego ;)
_________________
Last.fm
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-08-16, 14:58   

przyznam :) i podpiszę się pod tym obydwoma rękoma i jeszcze nogami :)
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Kapsel 
krowojebca



Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 514
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-08-16, 22:09   

tomash napisał/a:


Poza tym abstrahując od inteligencji wartość polityka poznaje się po jego międzynarodowej opinii - tu Kwach zdecydowanie wygrywa nie tylko z Giertychem ale i większością polskich polityków.


Czyli Wałęsa jest naintelignetniejszy?
_________________
The Fragile
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-08-16, 22:19   

czytaj ze zrozumieniem 8)
_________________
Last.fm
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-08-17, 07:59   

mimo słabszego wykształcenia myśle że jest inteligentniejszy od Giertola
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Kapsel 
krowojebca



Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 514
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-08-17, 09:06   

racja. Najwartoścoiwszy?
_________________
The Fragile
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-08-17, 09:17   

na pewno jeden z bardziej wartościowych
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-08-17, 14:38   

tomash napisał/a:

Poza tym abstrahując od inteligencji wartość polityka poznaje się po jego międzynarodowej opinii - tu Kwach zdecydowanie wygrywa nie tylko z Giertychem ale i większością polskich polityków.


Dzisiaj w radiu usłyszałem fajną wypowiedź redaktora, który twierdził, że np. Lincoln w dzisiejszych czasach nie miałby szans jako polityk, bo nie posiadł umiejętności strzelania na każdym kroku miłych uśmieszków, tak ważnej w życiu publicznym ;)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone