Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
paranoja...
Autor Wiadomość
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-05-31, 20:32   paranoja...

http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/w...29&ticaid=13d7c

http://wiadomosci.onet.pl/1545630,11,item.html




wstyd mi za taka "wladze"...
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-31, 20:53   

Co do trzeciego linku.. ze strony rzadowej juz wileokrotnie zostały załamane zasady prawa w tej prawie choćy słynne Ziobrowskie "ten pan nie pozbawi zycia żanej innej osoby". Dr G. jest najbardziej pomówioną i pochańbioną osobą 4 RP.

Nie w temacie ale - ZIOBRo out.
_________________
Last.fm
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-05-31, 20:55   

Dlaczego Ci ma być wstyd?
Niech wstydzą się winni :wink: Ale rozumiem,że jesteś patriotą.
Jak jeszcze się nie przyzwyczaiłeś,że tu nie ma obecnie przyszłości i,że władza bawi się w młodocianych anarchistów to radzę się przyzwyczaić :lol:
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-05-31, 21:10   

wstyd mi ze mieszkam w kraju w ktorym nie szanuje sie drugiego czlowieka
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-05-31, 21:23   

A gdzie go się szanuje?Dzisiaj mało kto szanuje drugiego,większość patrzy na siebie i jest gut
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-31, 21:25   

Ale jesty róznica pomiędzy obgadywaniem człowieka w gornie znajomych a robieniem z niego mordercy czy porównywaniewm z dr Mengele...

A jeśli przy tym dokonują tego osoby które zdecydowwanie nie powinny tego czynić ... :/
_________________
Last.fm
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-05-31, 21:27   

Dla mnie nie ma różnicy....zależy jak na to patrzysz...czy obgadasz czy zrobisz z niego Poweragea to i tak krzywda dla niego i tak.
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-31, 21:31   

Różnica jest taka że Powerage`a mogą obgadać mak. 100 - 150 odob a dr G kilka milionów. Poza tym osoby które się wypowiadały na jego temat nie powinny zdecydowanie tego czynić.
_________________
Last.fm
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-05-31, 21:34   

Dlaczego?Każdy chyba może sie wypowiedż na kogoś temat...nawet jak o nim gówno wie...każdy ma niby do tego prawo.Nie zabronią Ci wypowiedzi...choć jak zostanie ona odebrana i czy jest prawdziwa to już inna sprawa.Ale gadać sobie każdy może...to są media!
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-31, 21:36   

Nie ma prawa... jeśli jesteś ministrem sprawiedliwości i mówisz jeszcze przed aresztowaniem i postawieniem zarzutów ze "ten pan nikogo więcej nie pozbawi życia" to łamiesz zasadę domniemania niewinności. O czym minister sprawiedliwości doskonale wie
_________________
Last.fm
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-05-31, 21:38   

I jak złamie te zasady to musi ponieść konsekwencje.Tak wiem.
Ale przecież gadać sobie może co tylko chce.Chodzi mi o to,że ma prawo gadać ale jak tym gadaniem złamie prawo to ponosi konsekwencje.

Kurde musisz mnie zrozumieć :wink:
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-31, 21:42   

Właśnie nie musi, niestety :/
Ja Cię rozumiem i jestem zdania że Kwalski może sobie mówić na Nowaka w mediach co mu się podoba ale w momencie gdy mowa o pewnych stanowistach należy nieco bradziej uważać na słowa.
_________________
Last.fm
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-05-31, 21:45   

Bo na słowa trzeba uważać :wink: Wystarczy jedno zdanie nie tak powiedzieć i już z igły mamy widły.
No i na końcu nie pozostaje mi nic jak przyznać Ci racje...Ty mnie rozumiesz i ja Cię rozumiem...obaj wiemy o co chodzi więc jest gut :grin:
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-06-01, 11:12   

Swoją drogą ciekawe jak zachowałby się np. Giertych gdyby ktos publicznie zestawił go z Hitlerem albo Kaczyński (dowolny) ze Stalinem...

Jestem pewien że podnieśliby larum i sprawa skończyłaby się w sądzie a że sprawa dotyczy dobrego imienia kogo innego to już nie widzą problemu :/
_________________
Last.fm
 
 
Nicetas 
srokojebca



Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 80
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2007-06-01, 11:59   

tomash napisał/a:
Jestem pewien że podnieśliby larum i sprawa skończyłaby się w sądzie a że sprawa dotyczy dobrego imienia kogo innego to już nie widzą problemu :/


Larum? Sądze że to za łagodne słowo ;) Zgadzan się z Tobą w 100%, Topić w szambie to oni potrafią tylko innych ( nie usprawiedliwiam oczywiście dr "G" i jego czynów), natomiast jeśli już chodzi o nich. to potrafią człowieka do sądu zawlec za byle słowo które w nich jakoś godzi. Nigdy nie zapomne akcji,kiedy to policja szukała jakiegos bezdomnego przez spory okres czasu za to, że nazwał prezydenta w jakiś mało kulturalny sposób (juz nie pamiętam jakie było to słowo) - natomiast Panowie Władza moga wszystkich i wszystko równać z błotem...smutne lecz prawdziwe.
_________________
Tota vita discendum est mori...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone