Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Co chcielibyśmy zmienić?
Autor Wiadomość
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-20, 21:35   Co chcielibyśmy zmienić?

Na codzień każdy z nas ma do czynienia z rzeczami, które go wkurzają, a które chciałby zmienić, ale.... po prostu nie ma na nie wpływu. Pełni niemocy piszmy więc, co nas najbardziej wkurza.
Przedstawię swoją listę:
Chamstwo, hipokryzja, obłuda, ''poduszkowce'', fanatyzm religijny, polskie prawo (czyt. bezprawie), instytucja kościoła KAT., infantylność polskego rządu.....a poza tym: wysokie ceny płyt, mała ilość koncertów, zeszmacenie się niektórych metalowych magazynów....można by dłuuuugo wymieniać, pomóżcie więc stworzyć listę najbardziej wkurzających rzeczy.
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
łza dla cieniów
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-21, 14:35   Re: Co chcielibyśmy zmienić?

lilith napisał/a:
Chamstwo, hipokryzja, obłuda, ''poduszkowce'', fanatyzm religijny, polskie prawo (czyt. bezprawie), instytucja kościoła KAT., infantylność polskego rządu.


zgadzam sie z tymi rzeczami
tez chcialbym je zmienic ale to od ludzi zalezy wiec...


a tak w nawiasie to chcialbym zmienic to tlo na forum, bez obrazy ale nie widzicie jak to wyglada??
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-21, 18:59   

hipokryzja i obłuda - to są źródła wszystkich problemów...
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-02-21, 20:51   

ciekawe z tymi ''poduszkowcami" - jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to na tym samym piętrze mieszkała taka jedna sąsiadka, która tylko w oknie leżała (autentycznie - nie siedziała, tylko leżała swoją grubą tuszą), i przy okazji była strasznie wścibska - wiedziała , kto dokąd chodzi, o której wraca do domu itp. okrrropne babsko.
do tego narzekała, że słucham głośno muzy, ale że mój tata też lubił dać czadu więc w końcu wyluzowała..
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-21, 21:57   

hehe na mnie nigdy sąsiedzi nie narzekali ... mamy taki niepisany układ:ja moge grać na gitarze, słuchać głośno muzy itp. a oni urządzają imprezy z muzyką techno:D.. nikt nikomu w droge nie wchodzi i jest si..
 
SBH 
srokojebca


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 75
Skąd: Miasto
Wysłany: 2006-02-21, 22:19   

Na zewnątrz: zabić ludzi, którzy bez powodu chcieliby zniszczyć życie komu innemu, całkowicie zmienić prawo w tym nędznym kraju, ograniczenie kompetencji kościoła (zakaz pierdolenia głupot) a także uczynienie kościoła instytucją (w pełni) zależną od państwa, zero pieniędzy za duchowieństwo, wpuścić do rządu madrych sprawiedliwych ludzi (i oby była większa zgodnośc między nimi), żeby światem przestał rządzić pieniądz (utopia)...


We mnie: lenistwo jak najbardziej, hipokryzja, częsta subiektywość.
_________________
Czy jesteś pewien że to, w co wierzysz NA PEWNO istnieje? Jeśli nie to po co negujesz inne rzeczy?
 
 
Sam 
pyta leśna


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Lut 2006
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-02-22, 11:02   

Chciałabym zmienić wiele rzeczy...
niesprawiedliwość i złośliość nauczycieli - to miłe, jak mają pretensje do mnie, że raz zdarzyło mi się zachorowac... :|
prezydenta i rpezydentową - brr!
to, że nie mogę mieszkać z moim Słonkiem ;)
prawo (zwierząt)
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-02-22, 12:14   

ja to bym chciala zawsze mieć nad sobą błekitne niebo. I nic więcej mi nie potrzeba do szczęscia.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
perversion 
Administrator


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Posty: 88
Wysłany: 2006-02-22, 13:02   

"nic mi więcej nie potrzeba, oprocz kawałeczka nieba" : P
 
łza dla cieniów
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-22, 15:48   

a to sie na poludnie trzeba wyprowadzic :P

och przyomniala mi sie piekna letni pogoda...

kiedy ta zima sie skonczy... ja chce zielona trawke, szum lisci, cieple sloneczcko :/
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-03-22, 08:41   

Ja bym sobie gorąco życzył aby w istotach ludzkich była zaszczepiona szeroko pojęta moralność i dobroć a nie głupie wartości chrześcijańskie, które i tak każdy ma w dupie. Nie jeden szanujący sie katolik leje swoją żonę i chodzi na dziwki a potem w piękny niedzielny dzionek idzie gładko do spowiedzi i na nauki do klechy i ... jest oczyszczony ... przyżeka poprawe i więcej grzechów nie pamieta i dalej swoje. Takich przykładów można by mnożyć. Niecierpię takiech obłudy. Jednak mysle że na to potrzeba jeszcze kilkaset lat ewolucji by ludzie to zrozumieli.
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Elishia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-23, 09:17   

mnie wkurza że po tylu latach nauki i zdobywania doświadczenia zawodowego muszę się silić na szarą egzystencję za marną płacę. Gdzie nie pójdziesz oferują śmieszne pieniądze. Muszę kombinować jak spełniać swoje marzenia przy marnych zasobach finansowych. Wkurza mnie banda osiłków na osiedlu wystających przed klatkami ludzie dajcie mi miotacz ognia. Wkurzają mnie nasi włodarze (czyt. politycy) to jak się ośmieszają i głównie to że chcą z robić z Polski państwo kościelne. Nie trawię chronicznie jednego pana z Torunia i całej jego działalności-na stos. A w swoim życiu chciałabym zmienić stan cywilny i zamieszkać na swoim w końcu.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-03-29, 03:18   Do wymiany...

Przede wszystkim chciałbym zmienić głupotę i pazerność moich szanownych Rodaków. Poza tym miło byłoby dłużej chodzić w krótkim rękawku po tanie płyty do polskiego sklepu... No i Kaczorów bym zmienił i swoje niezgrabne paluchy żeby mi w końcy przestały się haczyć o wszystkie struny.. :/ Aha, zmienił bym jeszcze nastawienie ludzi do zwierząt. Tyle.

P.S. Do Przedmówczyni: miotacz, na stos... hehe, fajnie tak :)
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-04-03, 20:39   Re: Do wymiany...

Niegłupi Jaś napisał/a:
zmienił bym jeszcze nastawienie ludzi do zwierząt.



o tak... więcej szacunku!! bo to co się dzieje to przerasta mnie....
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-04-03, 22:29   

Razielku, Ty tak sezonowo sobie upatrujesz ofiare, ktorej sie czepiasz? :D
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone