Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Co chcielibyśmy zmienić?
Autor Wiadomość
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2008-03-24, 15:13   

Nie, jestem po prostu zwykłym, kochanym, faszystowskim alkochochlikiem :D :P .
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
Antivia 
srokojebca



Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 173
Wysłany: 2008-03-26, 12:55   

Przynajmniej jestes szczery xP albo i nie xD
 
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2008-05-03, 16:20   

Antivia napisał/a:
zmienmy najpier siebie, dopiero pozniej innych i swiat.

mądrze gada - polejcie tej pani...
 
joan11 
jebak leśny



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 262
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-12, 21:58   

Oj ja chciałabym zmienic w moim życiu dużo. Po pierwsze oczywiście niektóre złe decyzje jakie podjęłam w życiu m.in wybór klasy w liceum , chciałabym tez móć cofnąć czas, by inaczej go wykorzystać ( np lata gimnazjum, Tema wie o co kaman), czy chociażby inaczej rozplanować niektóre rzeczy, a nawet sprawic, by niektóre wogole sie nie pojawiły w moimżyciu. Ale to w sumie chyba każdy po częsci podjął w życiu jakaś zła decyzję lub coś w tym stylu i teraz po prostu tego żałuje.
_________________
"...A może świat to wieczny mord...?
... Marzenia swe maluje krwią... "
 
 
danio 
pyta leśna


Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 7
Wysłany: 2008-07-02, 07:54   

WYSTARCZY tylko sięgnąć po gazetę, włączyć telewizor czy radio, by natknąć się na doniesienia o przestępstwach, wojnach i zamachach terrorystycznych. Własne życie też nie szczędzi nam trosk. Być może jesteśmy przytłoczeni chorobą albo śmiercią bliskiej osoby. Niewykluczone, że czujemy się podobnie jak Hiob, który był dobrym człowiekiem, a jednak wyznał, iż jest „przepojony udręką” (Hioba 10:15). Te właśnie rzeczy chciałbym zmienic. Czytam Pismo Święte (Biblię) i ono daje mi taką nadzieję, że te wszystkie zła zostaną wkrótce usunięte.
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2008-07-02, 09:34   

no to masz kurwa niezły problem
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
danio 
pyta leśna


Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 7
Wysłany: 2008-07-02, 13:21   

Nie ja mam problem tylko ty ze swoim słownictwem. Ja mam nadzieje ze te wszystkie zła zostaną usunięte, ta nadzieja oparta jest na mocnym fundamencie, którym jest Słowo Boże (Biblia) już dzisiaj prowadzę satysfakcjonujące życie. Nie jestem też samolubny i dlatego zachęcam innych do zapoznania się z tą wartościową drogą życiową. Co nią jest? Słowo Boże.
Zapoznawanie się z tym „słowem Bożym”, czyli z treścią Biblii, może odmienić nasze życie. Może nam pomóc nadzwyczaj głęboko wniknąć w swoje wnętrze. Choćbyśmy twierdzili, że kochamy Boga, to dopiero nasza reakcja na natchnione nauki Jego Słowa pokaże, jakie są nasze prawdziwe myśli i „zamiary serca”. Zachęcam
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2008-07-02, 14:00   

Jako młody człowiek byłem ministrantem i służyłem bogu, bliską styczność z biblią również miałem. Tak bardzo to na mnie wpłynęło, że jestem dzisiaj ateistą :)



danio napisał/a:
WYSTARCZY tylko sięgnąć po gazetę, włączyć telewizor czy radio, by natknąć się na doniesienia o przestępstwach, wojnach i zamachach terrorystycznych. Własne życie też nie szczędzi nam trosk. Być może jesteśmy przytłoczeni chorobą albo śmiercią bliskiej osoby. Niewykluczone, że czujemy się podobnie jak Hiob, który był dobrym człowiekiem, a jednak wyznał, iż jest „przepojony udręką” (Hioba 10:15). Te właśnie rzeczy chciałbym zmienic. Czytam Pismo Święte (Biblię) i ono daje mi taką nadzieję, że te wszystkie zła zostaną wkrótce usunięte.


Jestem przytłoczony ściskiem w kroczu. Bądź dobrym altruistą i weź mi załatw jakąś panienkę na wieczór ;)

Chcesz zmienić świat? Good luck.
 
danio 
pyta leśna


Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 7
Wysłany: 2008-07-03, 07:30   

Ja nie chce zmienic świata tylko chce wam powiedziec jakie zamierzenie co do ziemi ma Bóg
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2008-07-03, 11:50   

danio napisał/a:
Nie ja mam problem tylko ty ze swoim słownictwem. Ja mam nadzieje ze te wszystkie zła zostaną usunięte, ta nadzieja oparta jest na mocnym fundamencie, którym jest Słowo Boże (Biblia) już dzisiaj prowadzę satysfakcjonujące życie. Nie jestem też samolubny i dlatego zachęcam innych do zapoznania się z tą wartościową drogą życiową. Co nią jest? Słowo Boże.
Zapoznawanie się z tym „słowem Bożym”, czyli z treścią Biblii, może odmienić nasze życie. Może nam pomóc nadzwyczaj głęboko wniknąć w swoje wnętrze. Choćbyśmy twierdzili, że kochamy Boga, to dopiero nasza reakcja na natchnione nauki Jego Słowa pokaże, jakie są nasze prawdziwe myśli i „zamiary serca”. Zachęcam



lol. lol po stokroć. według Ciebie czytanie biblii powoduje wiarę w boga? weź nie pierdziel, tak się składa że znam treść biblii wystarczająco żeby stwierdzić, że to jest po prostu książka z mądrościami życiowymi, a nie coś, co zapewnia lepsze życie

może odmienić nasze życie? może i może. jeżeli nie trzeba nam zbyt wiele.
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-07-03, 16:34   

danio napisał/a:
Ja nie chce zmienic świata tylko chce wam powiedziec jakie zamierzenie co do ziemi ma Bóg


No i jakie ma?
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-07-03, 20:51   

danio napisał/a:
Nie ja mam problem tylko ty ze swoim słownictwem. Ja mam nadzieje ze te wszystkie zła zostaną usunięte, ta nadzieja oparta jest na mocnym fundamencie, którym jest Słowo Boże (Biblia) już dzisiaj prowadzę satysfakcjonujące życie. Nie jestem też samolubny i dlatego zachęcam innych do zapoznania się z tą wartościową drogą życiową. Co nią jest? Słowo Boże.
Zapoznawanie się z tym „słowem Bożym”, czyli z treścią Biblii, może odmienić nasze życie. Może nam pomóc nadzwyczaj głęboko wniknąć w swoje wnętrze. Choćbyśmy twierdzili, że kochamy Boga, to dopiero nasza reakcja na natchnione nauki Jego Słowa pokaże, jakie są nasze prawdziwe myśli i „zamiary serca”. Zachęcam


Mesjasz :D
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-07-04, 11:27   

danio napisał/a:
Nie ja mam problem tylko ty ze swoim słownictwem.


kurwa chuj dupa pierdolony rozjebany spierdalaj dziwka

-zmieniłbym logo forum bo jest za bardzo mroczne(czyt.black metalowe) i w ogóle za mało na nim metalu a za dużo ciemności,drzew i ogólnie klimatu rodem z filmów z lat 40.dajmy spokój.tak samo jakbym zrobił zdjęcie błękitnego nieba,wywołał i napisał na nim markerem-fanclub miłośników rolling stones
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2008-07-04, 11:41   

Powerage napisał/a:
danio napisał/a:
Nie ja mam problem tylko ty ze swoim słownictwem.


kurwa chuj dupa pierdolony rozjebany spierdalaj dziwka



hehe spadłem z krzesła.
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2008-09-21, 09:53   

Zmienić? Stomatologa! Teraz, gdy odwiedze jego gabinet, usiąde na fotelu , a kiedy sie nade mna pochyli, chwyce go za gardło- serio!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone